Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

ITA

Přehled závodníků teamu (756 členů)

Ravizza Matilde
Baronchelli P. - Angela
Gaviglio Flavia
Tonazzini Alessandro
Massi Matteo
Cattemeo Jonny
Montonati Adele
De Faveri Lara
Chiesa Sergio
Galliano Massimo
Calandro Roberto
De Gasperi Marco
Rota Gelpi Rosita
Gaiardo Marco
Manzi Emanuele
Tonolini Asha
Rotagelpi Rosita
Marseglia Štefan
Scaini Stefano
Spini Davide
Rinaldi Marco
Rosina Mirko
Spilotti Daniela
Olivieri Lucia
Marinoni Valeria
Beltrando Michela
Fregona Lucio
Rinaldi Alessio
Agostini Andrea
Avataneo Mateo
Marconi Gloria
Cosimi Angelo
Lucarini Piero
Brena Sara
von Berg Angela
Metlicovec Fracescanna
Confortola Antonella
Thaler Augustin
Egger Waltraud
Soranzo Lucia
Bertuzzi Ermes
Simone Giuseppe
Adamo Alberto
Belotti Alessandro
Boggiatto Roberta
Clerici Cristina
Mazzucco Giovanna
Zanoner Rosalia
Agnoli Sergio
Vinci Donatella
Salvini Vittoria
Bottinelli Monica
Chicco Davide
Pollazzon Serena
Gozzano Marco
Viale Maria Piera
Ricci Adelmo
Gavaglia' Ermanno
Abate Gabriele
Dematteis Martin
De Cillia Ilaria
Roberti Maria Grazia
Morstofolini Monica
Mosca Alberto
Filippi Diego
Hervat Eugenio
Mio Andrea
Rigamonti Gianna
Pigozzi Carlo
Bottarelli Sara
Chevrier Xavier
Leoni Marco
Cagnati Luca
Scolari Cristina
De Gioia Gioia
Sterni Riccardo
Rungger Renate
Belotti Valentina
Crippa Kelemu
Forni Erika
Tirinzoni Mabel
Zugnoni Graziano
Pasinetti Marco
Martinoli Daniele
Di Blasi Manfred
Sartori Vitaliano
Sacilotto Luigi
Carlucci Chiara
Poser Giacomo
Colosio Chiara
Vedelago Daniela
Dall Armi Ivana
Frangiacomo Maria Cristina
Titon Letizia
Mondino Cristina
Ruatti Paolo
Debiasi Andrea
Barbuscio Marco
Vaglia Federico
Zubani Silvia
Farcoz Massimo
Cavallar Alex
Gaggi Alice
Dematteis Bernard
Toninelli Antonio
Frick Gerd
Vaccina Tommaso
Bianchin Mirco
Plazzotta Franco
Ferrara Ornella
Baldaccini Alex
Lhansour Sara
Lembo Enrico
Maestri Cesare
Olocco Giovanni
Pelissero Andrea
Sbrizzai Roberto
Piol Maura
Titon Dylan
Pellissero Andrea
Dal Magro Ilaria
Tonin Bruno
Marchi Emanuele
Ermacora Michele
Morocutti Antonello
Morocutti Gionni
Grasselli Denis
Giovio Oscar
Bellini Mauro
Zanitti Massimo
Bubisutti Paolo
Brumat Riccardo
Morandini Stefano
Di Caprio Daniele
Tonon Massimo
Pieri Dennis
Gortan Alberto
Visintini Marco
Nodale Denis
Pausin Enrico
Cucchiaro Antonio
Boschian Bailo Matteo
Raisoni Marino
Amadio Fabrizio
Barsotti Gionata
Meniconi Sandro
Romanelli Ivo
Rispetto Alberto
Bassan Luca
Menguzzato Michele
Maresia Roberto
Passeri Massimo
Della Valle Paolo
Candido Fabrizio
Da Rui Massimo
Bastari Simone
Persiani Claudio
Novel Fabrizio
Vian Federico
Pellanda Mirco
Cragnolini Fabrizio
Blanzan Luca
Ianich Michele
Bertoldi Paolo
Pellegrinetti Alessandr
Molinaro Stefano
Gori Stefano
Zamolo Roberto
Pinna Davide
Di Palma Armando
Zuggal Egon
Mason Auri
Marton Federico
Mucin Michele
Benci Michele
Cervia Andrea
Biancuzzi Stefano
Gorella Cristian
Del Gallo Lino
Rossi Alessio
Castellan Davide
Franco Manolito
Verucchi Paolo
Tasca Cristian
Ridolfi Alberto
Metlika Sandro
Grillone Saverio
Petris Luigi
Cavuoti Gabriele
Della Pietra Fabio
Candido Gino
Primus Marco
Della Pietra Lorenzo
Bado Corrado
Cencini Daniele
Pieroni Maurizio
Paragoni Ivano
Vettorel Giacomo
Tiussi Gilberto
Paniga Oscar
Fiorentini Marino Paolo
Franco Flavio
Antonutti Emanuele
Di Priamo Alessandro
Oitzinger William
Bertarini Andrea
Bello Antonio
Adami Gianni
Zamberlan Corrado
Cortolezzis Fabrizio
De Eccher Lucio
Schirinzi Luciano
Tarussio Giovanni
Rizzo Beppino
Raso Agostino
Lenarduzzi Fausto
Gasparotto Edoardo
Dalla Torre Mauro
Penzo Francesco
Spelat Edi
Petrozziello Roberto
Cimenti Claudio
Putelli Luigino
Miani Nicola
Picco Noris
Simonte Fabio
Moro Luigino
Paravano Gabriele
Gavini Federico
Bizzarini Walter
Dini Simone
Ottogalli Giuseppe
Grattoni Damiano
Lavaroni Paolo
Cinel Michele
Lenarduzzi Fabio
Buttignol Walter
Dorigo Guglielmo
Danesin Gabriele
Rupolo Alberto
Da Pieve Juri Carlo
Ros Luca
Gosparini Andrea
Pinel Massimo
Peressutti Pierluigi
Varuzza Moreno
Venier Michele
Lugli Alberto
Ierman Paolo
Orlando Michele
Plet Stefano
Beltrame Claudio
Baradello Luca
Minin Stefano
Rosa Stefano
Pertoldi Riccardo
Comar Guido
Cescut Omar
Rizzini Marco
Parpinel Pierluigi
Mazzero Diego
Degano Stephano
Antonelli Gianni
Buttini Massimo
Patriarca Massimo
Peruch Aldo
Codispoti Natale
Tedeschi Francesco
Calcara Giorgio
Agarinis Aleandro
Adamo Gianni
Picco Damiano
Mongelli Domenico
Orlando Valerio
Chicco Marco
Maieron Paolo
Masiero Stefano
Simonetti Giovanni
Faurlin Fabio
Pizzi Edo
Bidese Giovanni Battist
Vanotti Enzo
Meloni Carlo
Hoeller Karl
Gortan Fredi
Gamberoni Paolo
Settembrini Elio
Menel Rinaldo
Franceschini Luca
Grimaz Marco
Dereani Beniamino
Greco Michele
Gabrieucig Adriano
Del Zotto Stefano
Lorenzi Antonio
Nassimbeni Paolo
Baldo Michele
Ronzani Maurizio
Moretti Roberto
Zamparo Moreno
Trevisan Claudio
Giorgis Francesco
Donat Dino
Fruch Lino
Zecchin Pietro
Lazovic Sergio
Iacuzzo Piergiorgio
Menegatti Mauro
Mare Sergio
Frigura Vasile
Ros Moreno
Iancer Riccardo
Facchini Raffaele
Bellina Francesco
Pilenga Mauro
Caldara Fabrizio
Adami Loris
Prata Giorgio
Zanella Fernando
Pardini Alderano
Del Negro Aldo
Polo Roberto
Cont Mauro
Bonuccelli Aldo
Magliaretta Maurizio
De Luca Giorgio
Rizzi Massimo
Gumirato Fabrizio
Barbiero Gianpietro
Mentil Walter
Beltrame Alfio
Marcon Celestino
Urban Adriano
Dall'agnese Denis
Millo Maurizio
Battistella Maurizio
Vuerich Daniele
Ancillao Franco
Noselli Marco
Sartor Maurizio
Manfrin Valentino
Dal Lago Olfeo
Baxa Massimo
Sossi Sergio
Zaccagni Andrea
D'Angela Lorenzo
Creanzi Pierenrico
Zoratti Mario
Biscontin Igor
Gobbato Roberto
Picotti Stefano
Ambrosini Stefano
Meulli Ermes
De Luca Roberto
Tittaferrante Renato
Comelli Fabio
Ceroi Fabio
Evangelista Michele
Gava Tiziano
Paron Stefano
Roppoca Ivano
Urli Donato
Orlich Roberto
Candotti Marco
Fanton Andrea
Collepiccolo Andrea
Sisto Danilo
Misano Silvano
Colamartino Francesco
Busato Paolo
De Cecco Riccardo
Margiore Andrea
De Luca Marino
Formentin Giorgio
Amati Claudio
Donati Donato
Cimenti Gaetano
Centofante Giorgio
Merotto Roberto
Amato Giuseppe
Segat Renato
Bonacina Paolo
Lunghi Luigi
Pitau Maurizio
Strain Fulvio
Arena Marcello
Novello Maurizio
Peruzza Claudio
De Crignis Paolo
Griffin Ger
Devetak Tommaso
Coden Danilo
Della Pietra Angelo
Pizzichini Renzo
Agostinis Pietro
Donadi Antonio
Visini Giuseppe
Zanatta Renzo
Itri Andrea
Trussardi Elio
Perin Tiziano
Strappato Sergio
Milan Ottorino
Petrussa Paolo
Alpini Maurizio
Bertuzzi Leandro
Tormen Luigi
Virgolini Fabrizio
Carofiglio Francesco
Santarossa Francesco
Scodellaro Renato
Dean Paolo
Longo Giuseppe
Adamo Nicola
Rossetto Elio
Gaglia Michele
Pravato Claudio
Cantarutti Fulvio
Ragogna Giuseppe
Rugo Renzo
Olivo Marino
Comelli Luciano
Marinuzzi Giuseppe
Scremin Mirco
Godeassi Maurizio
Grillo Mirco
Maranzana Lauro
Ballico Luigi
Scubla Angelo
Modolo Giampaolo
Pelos Aldo
Sebastiani Leonardo
Vittori Bruno
Sgarzi Stefano
Englaro Gianpaolo
Vallicella Alfonso
Caldart Giovanni
Trentin Virginio
Tubia Oddone
Martinis Aurelio
Tagliaferri Giuliano
Ortis Venanzio
Piccinin Gianpaolo
Baschiera Claudio
Isidori Ettore
Toscan Rinaldo
Da Canal Virgilio
Battistella Guerrino
Cella Antonino
Neukomm Remo
Poletto Lucio
Perin Antonio
Uniati Silvano
Vezzi Fulvio
Calzaferri Paolo
Chies Natale
Pelli Lando
Carboni Costantino
Giacomello Ivano
Stua William
Finco Pietro
Pagnutti Giancarlo
Vuerich Andrea
Semproniel Angelo
Brazzale Fiorenzo
Zorzanello Giovanni
Scodellaro Franco
Di Centa Paolo
Del Gobbo Renato
Bortolan Renzo
Rinaldi Adriano
Steffan Odino
Colomba Enrico
Crosato Roberto
Buratti Mauro
Proietti Mauro
Trevisan Daniele
Di Bello Franco
Andrich Ivo
Zampieri Ennio
Foccoli Umberto
Novacco Aldo
Cipolla Agostino
Barizza Giuliano
Molinaro Sereno
Ianich Aido
Agliotti Fausto
Ermacora Pierino
Ceragioli Luciano
Mazzoleni Tarcisio
Mason Franco
Di Lenardo Pierino
Giovannini Annibale
Bertoldi Alberto
Fae Giuseppe
Rossi Tiziano
Mason Laudino
Didone Roberto
Spedicati Stefano
Armellin Luigi
Barbon Angelo
Martinis Dino
Ruzzier Marino
Ferraris Giovanni
Fanin Armando
Andreetta Gildo
Di Carlo Gaetano
Zorzi Mario
Rati Corrado
Calligaro Giuseppe
Cavalieri Enrico
Taruselli Roberto
Maranzina Aldo
Vatua Fabio
Bruno Innocente
Smali Roberto
Plazzotta Aldo
Zuin Delfino
Casula Vincenzo
Pittino Gianni
Darsie Gianpaolo
Rossi Adriano
Pinzani Remigio
Cafarella Antonino
Mosca Michele
Iannelli Corrado
D'Iincal Dario
Passot Giulio
Peruzzo Tullio
Bucovaz Mario
Roffare Mirco
Aresti Nicolino
Pravisani Ezio
Dal Bo Emilio
Gasparini Adriano
Poli Ruggero
Pasqualini Benvenuto
Molinari Sergio
Di Bert Ljudmila
Combi Lorenza
Perosini Lorena
Penzo Monica
Zuccato Diana
Bonanni Valentina
Finizio Anna
Zorzut Milena
Buzzacchero Simona
Kašparová Františka
Ronchi Maria Teresa
Cicutin Lara
Freschi Debora
Poyatos Evangelio Monts
Morocutti Patrizia
Nascimbeni Romina
Lippi Federica
De Sario Katia
Merluzzi Anna
Zotti Katia
Peresutti Manuela
Maddaleni Romina
Del Fabro Sarah
Chemello Maria Pia
Bonassi Cristiana
Baron Lorella
Pergola Mirella
Cinca Elena
Angeli Cristina
Bernardi Giuliana
Fedrigo Nadia
Grion Milena
Nodale Laura
Pertegato Giuliana
De Beni Antonella
Fiorino Marilisa
Marega Daniela
Sangoi Alessandra
Rover Monica
Flocchini Marilena
Bosco Chiara
Campanini Roberta
Menean Luigina
Mattioz Luisa
Maraschi Giuliana
Vidoz Susanna
Serio Silvana
Fossa Emanuela
Vallejo Matteo Dulce Ma
Brisotto Ornella
Riccesi Chiara
Uboldi Silvana
Pizzolo Vanna
Michelizza Tiziana
Iussa Michela
Macoratti Laura
Campigotto Maria Teresa
Faraon Claudia
Bortot Gianna
Busa Maria
Santarossa Rita
Borrelli Giulia
Flego Vania
Hlabian Elena
Derin Antonella
Sinicco Adelia
Bonanni Iris
Urbani Maria
Buzzi Miriam
Brachetti Grazia
Dario Giuseppina
Pasin Margherita
Miorin Francesca
Puntel Evelina
Di Lenardo Chiara
Girardi Edda
Brenner Piccinin Verena
Bertocchi Daniela
Grazioso Clemes
Viol Rossella
Monego Piera
Taschieri Norma
Totaro Lucia
Falappi Paola
Passon Luisa
Gatto Maria Cristina
Casarini Marinella
Vezzoli Enrica
Rizzotti Emiliana
Kofler Annaliese
Da Re Pasqualina
Marcolin Norina
Pol Emiliana
Pittia Marzia
Mio Anzolin Rita
De Biagi Nadia
Fretta Fiorella
Grigio Veleria
Panzironi Anna Maria
Riboldi Maria Pia
Sellan Jole
Ceroni Giovanni
Monella Michael
Bulanti Fabio
Facchin Iris
Trotti Maura
Bottega Samantha
Crippa Nekagenet
Vaia Michele
Crotti Giampaolo
Cavagna Nadir
Maraga Laura
Comola Michela
De Silvestro Alba
Pelamatti Simona
Runnger Renate
Galassi Samantha
Samantha Galassi
Crotti Gianpaolo
Magnini Davide
Ciappini Roberta
Torcoli Elena
Compagnoni Giulia
Cavagna Nadir
Vender Alberto
Ras Diego
De Nardi Martino
Sortini Elisa
Aymonod Henri
Ventura Luca
Zecca Alessia
Agostini Francesco
Casuscelli Marco
Franchi Francesca
Glarey Irene
Catoni Luca
Rambaldini Alessandro
Zanne Guilia
Lozzia Ivana
Battocletti Nadia
Scaini Alessia
Annoni Francesca
Foco Roberta
Bozzolo Edoardo
Muscetti Marcello
Jacomelli Belay
Molteni Luca
Pattis Daniel
Rostan Andrea
Zanne Giulia
Murada Giulia
Beccaria Lorenza
Zanne Federica
Gemetto Valentina
Pattis Daniele
Rabino Riccardo
Puppi Francesco
Spada Nicola
Colli Gaia
Varano Paola
Menditto Marta
Frigerio Anna
Prandi Andrea
Bonzi Matteo
Martinelli Stefano
Palumbo Linda
Iozzia Ivana
Cassan Stefano
Freti Mauro
De Colo Daniele
Balzaretti Silvio
Pasinetti Germano
Da Pra Olivo
Da Soller Fabio
Tagliaferri Claudio
Grismondi Giacomo
Torello Viera Carlo
Rovelli Giorgio
Tarocco Roberto
De Cristini Alberto
Plebani Osvaldo
Spagnolli Diego
Crisafio Fabrizio
Citron Daris
Luglio Fabrizio
Bassetti Gianluca
Tagliati Massimiliano
Purgato Simone
Tassi Pier Alberto
De Pellegrin Gianfranco
Valotti Stefano
Englaro Gian Paolo
Baroni Antonio
Sarti Gabriele
Puglisi Salvatore
Mueller Helmut
Culos Egidio
Casaro Elena
Romanin Paola
Della Zonca Giulia
Gricini Eleonora
Fornasa Caterina
Di Lenardo Simonetta
Danelon Sonia
Tell Monica
Marenda Delfina
Mirra Anna Pia
Sellan Iole
Fragiacomo Cristina
Bruno Di Clarafond Daniela
Arnaudo Anna
Mattevi Angela
Rossi Giovanni
Masetto Simone
Gianola Dionigi
Lotta Alessandro
Quaglia Emma
Giudici Gloria