Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Svinnou

28.8.2005, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Svinnou
  • datum konání: 28.8.2005
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SDH Svinná

Sociální sítě

Místo konání

Svinná u České Třebové
první dětská kategorie v 10.00 hodin

Přihlášky

od 8.30 do 9.45 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 30,- Kč
děti a dorost 10,- Kč

Popis tratě

Tratě vedou obcí Svinná u České Třebové, mají kopcovitý profil a smíšený povrch.
Délka: hlavní závod 6 km, děti a dorost méně

Ceny pro vítěze

finanční ceny v dospělích kategoriích, věcné pro první 3 v dětských kategoriích

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Michal Jaško
Svinná 55
Česká Třebová
560 02
tel. domů: 465 533 815
tel. zam.: 465 534 295
mobil: 602 536 947

E-mailová adresa

jasko@kkh.cz

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děti r. 2000 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1125Coural Karelneregistrován0000:00:34-
2M1236Metelka OndřejHradec Králové0100:00:42-
3M1354Beková SandraČeská Třebová0000:00:43-
4M1466Jaško DanielSDH Svinná0100:00:46-
5M1517Lakotová TerezaAC Choceň0000:00:48-
6M1663Dian Jakubneregistrován0000:00:50-
7M1765Dostálová Radananeregistrována0100:00:51-
8M1886Zolflová KarolínaEtima ČT0000:00:52-
9M1983Hubálková AnnaČeská Třebová0200:00:54-
10M11034Faltejsek Jaromírneregistrován0000:00:56-
11M11143Martinec OndřejSKI klub Česká Třebová0300:00:57-
12M11258Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:00:57-
13M11323Coural Jaroslavneregistrován0200:00:59-
14M11456Langová EliškaSvinná0000:01:00-
15M11519Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:01-
16M1169Kopecká KláraSvinná0200:01:03-
17M11779Kopecká Pavlaneregistrována0300:01:22-
18M11862Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:33-
19M11933Beránek Šimonneregistrován0200:01:51-
20M12069Jaško Michalneregistrován0400:02:26-
21M12112Kopecký Josefneregistrován0400:02:29-
22M12241Vomočil MichalSDH Svinná0400:02:37-
23M12380Ehrig Petrneregistrován0300:02:53-
Dívky r. 96-99 (trať 0,42 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2170Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:02:29-
2Ž2328Couralová Simonaneregistrována9600:02:33-
3Ž2485Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:02:36-
4Ž254Hanušová Terezaneregistrována9600:02:39-
5Ž277Bílá ZdeňkaSki Klub Česká Třebová9900:02:50-
6Ž2887Nováková Pavlaneregistrována9700:02:51-
7Ž2111Hanušová MartinaBŠ Praha9700:03:04-
8Ž21432Karlová MarkétaNový Věk Triatlonu9600:03:18-
9Ž21740Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:03:40-
Chlapci r. 96-99 (trať 0,42 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2230Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:02:29-
2M2647Tancer PetrSokol Přisnotice9700:02:49-
3M2981Webr PavelPraha 109700:02:58-
4M21027Coural Mirekneregistrován9900:03:01-
5M21255Provazník JosefVrchlabí9900:03:09-
6M21382Webr MatějPraha 109900:03:16-
7M21557Heger FilipISCAREX Česká Třebová9900:03:30-
8M21637Toman VojtěchSDH Svinná9900:03:36-
Chlapci r. 94-95 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31622Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:09:00-
2M31915Lakota AntonínAC Choceň9500:09:24-
3M32052Friš JanZŠ Habrmanova Č.T.9500:09:27-
4M32374Komárek MichalAtletika Polička9400:10:16-
5M32439Kostomryz FilipSokol Vídeň9400:10:19-
6M32716Frydrych JakubAC Choceň9500:11:04-
Dívky r. 94-95 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31768Pařilová NikolaAK Moravská Třebová9400:09:11-
2Ž32245Tancerová KateřinaSokol Přínostice9500:10:08-
3Ž3282Maříková LenkaBŠ Praha9500:11:09-
4Ž32961Tancerová MarieSokol Přínostice9400:11:26-
5Ž3303Němcová VeronikaSDH Svinná9400:11:57-
Dívky r. 92-93 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1542Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:08:39-
2ŽM2688Nováková Lucieneregistrována9200:10:38-
3ŽM315Hácová RomanaDelfín Náchod9300:12:43-
Chlapci r. 92-93 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM271Siegel JakubAC Choceň9200:07:22-
2MM948Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:08:01-
3MM1020Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:08:07-
4MM1138Záleský MilanCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí9200:08:20-
5MM1377Mohelník PetrAtletika Polička9200:08:30-
6MM186Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:09:16-
7MM2153Adámek KryštofJiskra Ústí nad Orlicí9300:10:02-
Dívky r. 90-91 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS876Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:07:51-
2ŽS1250Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:08:24-
3ŽS1472Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:08:35-
Chlapci r. 90-91 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS178Večeře TomášAtletika Polička9000:06:57-
2MS373Nechvíl PetrAC Choceň9100:07:25-
3MS435Kadeřávek TomášFort SMC Ústí nad Orlicí9100:07:26-
4MS513Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:07:33-
5MS644Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:07:41-
6MS78Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:07:44-
7MS2531Štolba DavidSDH Svinná9100:10:22-
Junioři (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ545Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:19:38111,17
2MJ1048Sejkora KarelAtletika Polička8800:20:04106,98
3MJ2147Červ JakubAtletika Polička8900:22:4181,84
4MJ2238Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:22:4281,63
Muži A (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA151Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:18:47104,70
2MA329Waloszczyk BartekSwietoszow Pl7300:19:2298,70
3MA430Bogdał RomanMiędzygórze Polska7900:19:3496,60
4MA727Bogdał PawełMiedzygorze PL7600:19:4794,36
5MA853Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:19:5293,50
6MA1146Šutera JosefAtletika Polička7900:20:0591,11
7MA1226Fajfr FrantišekŽamberk7200:20:1389,77
8MA1810Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:22:1568,64
9MA2664Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:23:1558,29
10MA2768Gyömbér MartinNěmčice7900:23:2456,62
11MA4216Šos MilanSDH Svinná7900:25:3134,72
12MA5312Vomočil MichalSDH Svinná7700:27:2614,78
13MA5767Kopecký MilanSvinná7300:28:372,51
14MA6236Jireček VratislavHusovka7600:32:550,00
15MA6465Jaško MichalSDH Svinná7500:33:130,00
Muži B (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB232Siegel JosefAC Choceň5800:18:58105,83
2MB660Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:19:4597,87
3MB915Karlík FrantišekSKP Most6500:19:5496,30
4MB1755Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:22:0773,70
5MB2063Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:22:2969,91
6MB2314Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:22:4467,38
7MB2513Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:22:5166,11
8MB3134Pečenka LiborKHB Radegast6100:23:4257,39
9MB3211Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:23:4556,92
10MB374Pecháček VratislavSDH Svinná6000:24:5345,24
11MB411Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:25:1741,16
12MB4440Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:25:4236,97
13MB553Štolba ZdeněkSDH Svinná6100:28:0812,12
14MB6361Krmela LadislavSDH Svinná6400:33:120,00
Muži C (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1543Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:21:03106,60
2MC1639Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:21:27102,90
3MC2441Šafář JaroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5100:22:4890,49
4MC2942Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:23:2984,20
5MC3821Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:24:5870,60
6MC4637Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:25:5262,41
7MC4817Volf BřetislavLanškroun5200:26:1458,93
8MC4957Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:26:3256,19
9MC5856Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:28:4735,59
Muži D (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1433Krátký FrantišekViking Králiky4300:20:43126,61
2MD4024Jelínek MatějHradec Králové4200:25:1388,88
3MD4544Bielčik JindřichLichkov4000:25:4484,51
4MD522Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:27:1172,45
5MD6654Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:34:2212,28
6MD6735Kalousek JanSK Žamberk4100:34:567,51
7MD6850Domanský IvoAVC Praha3800:42:050,00
Juniorky (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ3349Schauerová LenkaAtletika Polička8800:24:15112,86
2ŽJ477Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:26:0099,42
3ŽJ5428Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:27:3187,72
4ŽJ6122Adámková TerezaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8900:31:5953,22
Ženy A (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA138Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:20:22115,29
2ZA199Jiroušková JanaCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7900:22:2397,03
3ZA2819Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:23:2587,68
4ZA3023Mikásková MichaelaTJ Krkonoše Vrchlabí7100:23:3186,72
5ZA346Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:1979,46
6ZA3520Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:24:3676,96
7ZA3959Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:25:0772,20
8ZA4352Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:25:3568,06
9ZA5158Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:27:0554,43
10ZA5966Pecháčková PetraSvinná8200:29:1235,26
Ženy B (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3618Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:24:42114,44
2ZB5062Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:26:5497,96
3ZB5631Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:28:1787,60
4ZB605Novotná DanaSDH Svinná5900:30:4868,58
5ZB6525Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:33:43100,00
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1125Coural Karelneregistrován0000:00:34-
2M1236Metelka OndřejHradec Králové0100:00:42-
3M1354Beková SandraČeská Třebová0000:00:43-
4M1466Jaško DanielSDH Svinná0100:00:46-
5M1517Lakotová TerezaAC Choceň0000:00:48-
6M1663Dian Jakubneregistrován0000:00:50-
7M1765Dostálová Radananeregistrována0100:00:51-
8M1886Zolflová KarolínaEtima ČT0000:00:52-
9M1983Hubálková AnnaČeská Třebová0200:00:54-
10M11034Faltejsek Jaromírneregistrován0000:00:56-
11M11143Martinec OndřejSKI klub Česká Třebová0300:00:57-
12M11258Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:00:57-
13M11323Coural Jaroslavneregistrován0200:00:59-
14M11456Langová EliškaSvinná0000:01:00-
15M11519Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:01-
16M1169Kopecká KláraSvinná0200:01:03-
17M11779Kopecká Pavlaneregistrována0300:01:22-
18M11862Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:33-
19M11933Beránek Šimonneregistrován0200:01:51-
20M12069Jaško Michalneregistrován0400:02:26-
21M12112Kopecký Josefneregistrován0400:02:29-
22M12241Vomočil MichalSDH Svinná0400:02:37-
23M12380Ehrig Petrneregistrován0300:02:53-
Trať 0,42 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2170Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:02:29-
1M2230Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:02:29-
2Ž2328Couralová Simonaneregistrována9600:02:33-
3Ž2485Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:02:36-
4Ž254Hanušová Terezaneregistrována9600:02:39-
2M2647Tancer PetrSokol Přisnotice9700:02:49-
5Ž277Bílá ZdeňkaSki Klub Česká Třebová9900:02:50-
6Ž2887Nováková Pavlaneregistrována9700:02:51-
3M2981Webr PavelPraha 109700:02:58-
4M21027Coural Mirekneregistrován9900:03:01-
7Ž2111Hanušová MartinaBŠ Praha9700:03:04-
5M21255Provazník JosefVrchlabí9900:03:09-
6M21382Webr MatějPraha 109900:03:16-
8Ž21432Karlová MarkétaNový Věk Triatlonu9600:03:18-
7M21557Heger FilipISCAREX Česká Třebová9900:03:30-
8M21637Toman VojtěchSDH Svinná9900:03:36-
9Ž21740Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:03:40-
Trať 2,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS178Večeře TomášAtletika Polička9000:06:57-
1MM271Siegel JakubAC Choceň9200:07:22-
2MS373Nechvíl PetrAC Choceň9100:07:25-
3MS435Kadeřávek TomášFort SMC Ústí nad Orlicí9100:07:26-
4MS513Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:07:33-
5MS644Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:07:41-
6MS78Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:07:44-
1ŽS876Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:07:51-
2MM948Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:08:01-
3MM1020Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:08:07-
4MM1138Záleský MilanCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí9200:08:20-
2ŽS1250Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:08:24-
5MM1377Mohelník PetrAtletika Polička9200:08:30-
3ŽS1472Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:08:35-
1ŽM1542Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:08:39-
1M31622Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:09:00-
1Ž31768Pařilová NikolaAK Moravská Třebová9400:09:11-
6MM186Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:09:16-
2M31915Lakota AntonínAC Choceň9500:09:24-
3M32052Friš JanZŠ Habrmanova Č.T.9500:09:27-
7MM2153Adámek KryštofJiskra Ústí nad Orlicí9300:10:02-
2Ž32245Tancerová KateřinaSokol Přínostice9500:10:08-
4M32374Komárek MichalAtletika Polička9400:10:16-
5M32439Kostomryz FilipSokol Vídeň9400:10:19-
7MS2531Štolba DavidSDH Svinná9100:10:22-
2ŽM2688Nováková Lucieneregistrována9200:10:38-
6M32716Frydrych JakubAC Choceň9500:11:04-
3Ž3282Maříková LenkaBŠ Praha9500:11:09-
4Ž32961Tancerová MarieSokol Přínostice9400:11:26-
5Ž3303Němcová VeronikaSDH Svinná9400:11:57-
3ŽM315Hácová RomanaDelfín Náchod9300:12:43-
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA151Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:18:47104,70
1MB232Siegel JosefAC Choceň5800:18:58105,83
2MA329Waloszczyk BartekSwietoszow Pl7300:19:2298,70
3MA430Bogdał RomanMiędzygórze Polska7900:19:3496,60
1MJ545Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:19:38111,17
2MB660Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:19:4597,87
4MA727Bogdał PawełMiedzygorze PL7600:19:4794,36
5MA853Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:19:5293,50
3MB915Karlík FrantišekSKP Most6500:19:5496,30
2MJ1048Sejkora KarelAtletika Polička8800:20:04106,98
6MA1146Šutera JosefAtletika Polička7900:20:0591,11
7MA1226Fajfr FrantišekŽamberk7200:20:1389,77
1ZA138Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:20:22115,29
1MD1433Krátký FrantišekViking Králiky4300:20:43126,61
1MC1543Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:21:03106,60
2MC1639Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:21:27102,90
4MB1755Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:22:0773,70
8MA1810Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:22:1568,64
2ZA199Jiroušková JanaCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7900:22:2397,03
5MB2063Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:22:2969,91
3MJ2147Červ JakubAtletika Polička8900:22:4181,84
4MJ2238Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:22:4281,63
6MB2314Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:22:4467,38
3MC2441Šafář JaroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5100:22:4890,49
7MB2513Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:22:5166,11
9MA2664Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:23:1558,29
10MA2768Gyömbér MartinNěmčice7900:23:2456,62
3ZA2819Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:23:2587,68
4MC2942Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:23:2984,20
4ZA3023Mikásková MichaelaTJ Krkonoše Vrchlabí7100:23:3186,72
8MB3134Pečenka LiborKHB Radegast6100:23:4257,39
9MB3211Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:23:4556,92
1ŽJ3349Schauerová LenkaAtletika Polička8800:24:15112,86
5ZA346Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:1979,46
6ZA3520Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:24:3676,96
1ZB3618Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:24:42114,44
10MB374Pecháček VratislavSDH Svinná6000:24:5345,24
5MC3821Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:24:5870,60
7ZA3959Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:25:0772,20
2MD4024Jelínek MatějHradec Králové4200:25:1388,88
11MB411Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:25:1741,16
11MA4216Šos MilanSDH Svinná7900:25:3134,72
8ZA4352Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:25:3568,06
12MB4440Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:25:4236,97
3MD4544Bielčik JindřichLichkov4000:25:4484,51
6MC4637Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:25:5262,41
2ŽJ477Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:26:0099,42
7MC4817Volf BřetislavLanškroun5200:26:1458,93
8MC4957Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:26:3256,19
2ZB5062Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:26:5497,96
9ZA5158Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:27:0554,43
4MD522Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:27:1172,45
12MA5312Vomočil MichalSDH Svinná7700:27:2614,78
3ŽJ5428Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:27:3187,72
13MB553Štolba ZdeněkSDH Svinná6100:28:0812,12
3ZB5631Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:28:1787,60
13MA5767Kopecký MilanSvinná7300:28:372,51
9MC5856Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:28:4735,59
10ZA5966Pecháčková PetraSvinná8200:29:1235,26
4ZB605Novotná DanaSDH Svinná5900:30:4868,58
4ŽJ6122Adámková TerezaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8900:31:5953,22
14MA6236Jireček VratislavHusovka7600:32:550,00
14MB6361Krmela LadislavSDH Svinná6400:33:120,00
15MA6465Jaško MichalSDH Svinná7500:33:130,00
5ZB6525Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:33:43100,00
5MD6654Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:34:2212,28
6MD6735Kalousek JanSK Žamberk4100:34:567,51
7MD6850Domanský IvoAVC Praha3800:42:050,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

Přípomínka velká,byli jsme i se synem zklamáni,že nedostal medaili ve své kategorii.Bylo mu moc líto,že ostatní závodníci,kteří se vyhlašovali po něm si tuto odměnu zasloužili a oni ne? Nevím jakým způsobem se rozhodují ceny a jejich výběr,ale to zklamání bylo velké!!! S pozdravem Blanka Kapustová za Jiřího Kapustu
rasbek.kapusta
Pěkná atmosféra v opět vylepšeném areálku ve Svinné, členitá trať vedoucí okolím i obcí s vypsanými prémiemi pro jednotlivé kategorie, plno cen, občerstvení, tištěné výsledky pro každého, sluníčko.......prostě litujte, kdo jste nebyl.
astransky

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód