Ročník 2005
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maříková Simona | KB OEZ Letohrad | 96 | 120 | 14 | 12/14 záv. |
2 | Fáberová Zuzana | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 96 | 97 | 11 | 11/11 záv. |
3 | Stránská Michaela | SKI Klub Česká Třebová | 97 | 83 | 9 | 9/9 záv. |
4 | Jiskrová Anežka | BK Vysoké Mýto | 96 | 67 | 9 | 9/9 záv. |
5 | Karlová Markéta | Nový Věk Triatlonu | 96 | 58 | 9 | 9/9 záv. |
6 | Novotná Dora | SK Žamberk | 97 | 28 | 4 | 4/4 záv. |
7 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 27 | 4 | 4/4 záv. |
8 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 24 | 3 | 3/3 záv. |
9 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 22 | 3 | 3/3 záv. |
10 | Kulhavá Eliška | OB Sokol Žamberk | 96 | 20 | 2 | 2/2 záv. |
11 | Prachařová Eva | AC Choceň | 97 | 18 | 4 | 4/4 záv. |
12 | Špičáková Pavla | SKI klub Česká Třebová | 97 | 13 | 2 | 2/2 záv. |
13 | Sabolčíková Natalie | Orel Vysoké Mýto | 97 | 12 | 4 | 4/4 záv. |
14 | Bílá Zdeňka | Ski Klub Česká Třebová | 99 | 11 | 2 | 2/2 záv. |
15 | Flídrová Klára | FK Choceň | 97 | 10 | 2 | 2/2 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václavek Jan | Dlouhá Třebová | 96 | 103 | 13 | 12/13 záv. |
2 | Kapusta Jiří | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 97 | 77 | 10 | 10/10 záv. |
3 | Procházka Jakub | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 44 | 5 | 5/5 záv. |
4 | Holubář Bartoloměj | KB OEZ Letohrad | 96 | 40 | 4 | 4/4 záv. |
5 | Veselý Michal | KD OEZ Letohrad | 96 | 33 | 3 | 3/3 záv. |
6 | Moravec Jiří | Spartak OEZ Letohrad | 31 | 8 | 8/8 záv. | |
7 | Tancer Petr | Sokol Přisnotice | 97 | 26 | 6 | 6/6 záv. |
8 | Neugebauer Tomáš | SK Žamberk | 96 | 25 | 3 | 3/3 záv. |
9 | Webr Pavel | Praha 10 | 97 | 22 | 6 | 6/6 záv. |
10 | Langer Patrik | TJ Jiskra Ústí n. Orlicí | 96 | 20 | 2 | 2/2 záv. |
11 | Cimr Tomáš | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 18 | 3 | 3/3 záv. |
12 | Ouřecký Tomáš | Letohrad | 97 | 16 | 4 | 4/4 záv. |
13 | Vávra Tomáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 96 | 13 | 6 | 6/6 záv. |
14 | Ješina František | Sruby | 96 | 11 | 1 | 1/1 záv. |
14 | Adamec Matouš | AC Choceň | 97 | 11 | 2 | 2/2 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pařilová Nikola | AK Moravská Třebová | 94 | 132 | 12 | 12/12 záv. |
2 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 104 | 13 | 12/13 záv. |
3 | Halbrštátová Petra | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 94 | 66 | 13 | 12/13 záv. |
4 | Vodehnalová Martina | Spartak OEZ Letohrad | 95 | 53 | 6 | 6/6 záv. |
5 | Tancerová Kateřina | Sokol Přínostice | 95 | 48 | 7 | 7/7 záv. |
6 | Přikrylová Markéta | AK Moravská Třebová | 94 | 42 | 7 | 7/7 záv. |
7 | Remešová Hana | TJ Porkert Skuhrov | 94 | 24 | 3 | 3/3 záv. |
8 | Husáková Kristýna | TJ Sokol Černovír | 95 | 23 | 3 | 3/3 záv. |
9 | Štanclová Eliška | Orel Vysoké Mýto | 94 | 22 | 6 | 6/6 záv. |
10 | Aulichová Kateřina | Spartak OEZ Letohrad | 95 | 21 | 4 | 4/4 záv. |
10 | Novotná Aneta | TJ Jiskra Králíky | 94 | 21 | 8 | 8/8 záv. |
10 | Tancerová Marie | Sokol Přísnotice | 94 | 21 | 7 | 7/7 záv. |
13 | Halaničová Lucie | TJ Jiskra Králíky | 94 | 12 | 4 | 4/4 záv. |
14 | Maštalířová Aneta | Radhošť | 95 | 11 | 1 | 1/1 záv. |
14 | Stříhavková Lucie | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 11 | 2 | 2/2 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 128 | 14 | 12/14 záv. |
2 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 109 | 18 | 12/18 záv. |
3 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 85 | 14 | 12/14 záv. |
4 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 56 | 18 | 12/18 záv. |
5 | Prachař David | AC Choceň | 94 | 40 | 6 | 6/6 záv. |
6 | Křen Jakub | KB OEZ Letohrad | 94 | 36 | 5 | 5/5 záv. |
7 | Kalous Filip | Sokol Klášterec nad Orlicí | 94 | 34 | 4 | 4/4 záv. |
8 | Remeš Petr | TJ Porkert Skuhrov | 94 | 33 | 3 | 3/3 záv. |
9 | Friš Jan | SKI klub Česká Třebová | 95 | 30 | 5 | 5/5 záv. |
10 | Komárek Michal | Atletika Polička | 94 | 24 | 5 | 5/5 záv. |
11 | Nešpor Jiří | TJ Svitavy | 94 | 20 | 2 | 2/2 záv. |
11 | Vencl Jan | Jiskra Ústí nad Orlicí | 95 | 20 | 5 | 5/5 záv. |
13 | Halanič Daniel | TJ Jiskra Králíky | 94 | 19 | 5 | 5/5 záv. |
14 | Majvald Tadeáš | KB OEZ Letohrad | 94 | 13 | 3 | 3/3 záv. |
15 | Štengl Lukáš | Spartak OEZ Letohrad | 94 | 10 | 2 | 2/2 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klaclová Šárka | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 114 | 11 | 11/11 záv. |
2 | Martincová Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 103 | 12 | 12/12 záv. |
3 | Halbrštátová Anna | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 92 | 62 | 10 | 10/10 záv. |
4 | Černá Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 59 | 8 | 8/8 záv. |
5 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 58 | 12 | 12/12 záv. |
6 | Bílá Tereza | SKI klub Česká Třebová | 92 | 51 | 5 | 5/5 záv. |
7 | Faltusová Kristýna | Spartak OEZ Letohrad | 93 | 44 | 8 | 8/8 záv. |
8 | Čadová Lenka | Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 24 | 5 | 5/5 záv. |
9 | Adamcová Martina | Spartak OEZ Letohrad | 93 | 18 | 4 | 4/4 záv. |
10 | Schejbalová Alena | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 93 | 14 | 2 | 2/2 záv. |
11 | Richtrová Andrea | Atletika Albrechtice | 92 | 12 | 2 | 2/2 záv. |
12 | Němcová Zuzana | Olympia Bruntál | 92 | 11 | 1 | 1/1 záv. |
12 | Kulhavá Šárka | OB Sokol Žamberk | 93 | 11 | 2 | 2/2 záv. |
12 | Stráníková Terezie | Spartak OEZ Letohrad | 93 | 11 | 3 | 3/3 záv. |
12 | Karasová Jana | Schmier klub Nové Město na Moravě | 92 | 11 | 1 | 1/1 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 132 | 13 | 12/13 záv. |
2 | Neruda Michal | Jiskra Ústí n. Orlicí | 93 | 108 | 13 | 12/13 záv. |
3 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 99 | 13 | 12/13 záv. | |
4 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 85 | 19 | 12/19 záv. |
5 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 75 | 12 | 12/12 záv. |
6 | Halanič Jakub | TJ Jiskra Králíky | 92 | 45 | 7 | 7/7 záv. |
7 | Záleský Milan | CTC Fort SMC Ústí nad Orlicí | 92 | 37 | 5 | 5/5 záv. |
8 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 25 | 9 | 9/9 záv. |
9 | Kabrhel Tomáš | DTC Litomyšl | 92 | 19 | 3 | 3/3 záv. |
10 | Řehák Adam | TJ Spartak OEZ Letohrad | 92 | 18 | 4 | 4/4 záv. |
11 | Hloušek Jan | TT Trusnov | 93 | 17 | 3 | 3/3 záv. |
12 | Adámek Kryštof | Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 15 | 3 | 3/3 záv. |
13 | Fellner Adam | Fenix Jeseník | 93 | 11 | 1 | 1/1 záv. |
14 | Kouřil Tomáš | AC Vysoké Mýto | 93 | 10 | 4 | 4/4 záv. |
14 | Adamec Karel | ATC Nekoř | 93 | 10 | 2 | 2/2 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karlová Veronika | TJ Sokol Hradec Králové | 90 | 107 | 11 | 11/11 záv. |
2 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 95 | 14 | 12/14 záv. |
3 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 66 | 7 | 7/7 záv. |
4 | Kvasničková Petra | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 42 | 7 | 7/7 záv. |
5 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 39 | 6 | 6/6 záv. |
6 | Havlová Michaela | Spartak OEZ Letohrad | 91 | 27 | 4 | 4/4 záv. |
7 | Langrová Žaneta | Jiskra Ústí nad Orlicí | 91 | 22 | 2 | 2/2 záv. |
7 | Levá Nikola | Spartak OEZ Letohrad | 90 | 22 | 3 | 3/3 záv. |
9 | Šponarová Lucie | Sportovní klub lyžování Žamberk | 91 | 20 | 3 | 3/3 záv. |
10 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 17 | 3 | 3/3 záv. |
11 | Paďourová Iveta | ISCAREX Česká Třebová | 90 | 16 | 2 | 2/2 záv. |
12 | Válková Marcela | Sportovní klub lyžování Žamberk | 91 | 15 | 2 | 2/2 záv. |
13 | Šachová Šárka | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 12 | 2 | 2/2 záv. |
14 | Veisová Gábina | Fenix Ski klub Jeseník | 11 | 1 | 1/1 záv. | |
14 | Podškubková Nikola | Bohuňovice | 11 | 1 | 1/1 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 119 | 11 | 11/11 záv. |
2 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 109 | 15 | 12/15 záv. |
3 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 88 | 14 | 12/14 záv. |
4 | Čejka Michal | Sokol Klášterec nad Orlicí | 91 | 57 | 8 | 8/8 záv. |
5 | Kopecký Jan | AC Vysoké Mýto | 53 | 10 | 10/10 záv. | |
6 | Tománek Filip | Atletika Polička | 90 | 46 | 6 | 6/6 záv. |
7 | Vávra Vlastimil | Spartak OEZ Letohrad | 91 | 34 | 4 | 4/4 záv. |
8 | Kadeřávek Tomáš | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 91 | 25 | 3 | 3/3 záv. |
9 | Cibulka Pavel | Libchavy | 91 | 23 | 5 | 5/5 záv. |
10 | Dudek Milan | Nový Věk TT Trusnov | 91 | 22 | 4 | 4/4 záv. |
11 | Exler Ondřej | Spartak OEZ Letohrad | 90 | 16 | 2 | 2/2 záv. |
11 | Nikl Lukáš | AC Choceň | 91 | 16 | 3 | 3/3 záv. |
13 | Faltus Lukáš | Spartak OEZ Letohrad | 90 | 15 | 2 | 2/2 záv. |
14 | Morkes Michal | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 14 | 3 | 3/3 záv. |
15 | Menclík Vít | AC Vysoké Mýto | 90 | 13 | 2 | 2/2 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 94 | 10 | 10/10 záv. |
2 | Adámková Tereza | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 89 | 55 | 6 | 6/6 záv. |
3 | Syrová Hana | Atletika Albrechtice | 89 | 53 | 6 | 6/6 záv. |
4 | Dudková Kateřina | Nový Věk TT Trusnov | 88 | 51 | 5 | 5/5 záv. |
5 | Johanidesová Lea | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 89 | 44 | 4 | 4/4 záv. |
6 | Jungová Adéla | Atletika Albrechtice | 89 | 18 | 2 | 2/2 záv. |
7 | Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 9 | 1 | 1/1 záv. |
8 | Hejnová Lucie | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 88 | 8 | 1 | 1/1 záv. |
8 | Němcová Kamila | Olympia Bruntál | 89 | 8 | 1 | 1/1 záv. |
8 | Pávková Veronika | TJ Jiskra Králíky | 88 | 8 | 1 | 1/1 záv. |
8 | Slonková Lenka | Nové Město na Moravě | 88 | 8 | 1 | 1/1 záv. |
12 | Palínková Ilona | Orel Olešnice | 88 | 7 | 1 | 1/1 záv. |
12 | Slonková Iva | Nové Město na Moravě | 88 | 7 | 1 | 1/1 záv. |
12 | Zapletalová Barbora | SKI Klub Česká Třebová | 88 | 7 | 1 | 1/1 záv. |
15 | Šplíchalová Romana | Česká Třebová | 88 | 6 | 1 | 1/1 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 113 | 11 | 11/11 záv. |
2 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 77 | 8 | 8/8 záv. |
3 | Červ Jakub | Atletika Polička | 89 | 56 | 9 | 9/9 záv. |
4 | Hübl Radek | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 54 | 7 | 7/7 záv. |
5 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 89 | 46 | 7 | 7/7 záv. |
6 | Sabota Martin | Sokol Klášterec nad Orlicí | 89 | 45 | 8 | 8/8 záv. |
7 | Jeníček Ondřej | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 42 | 5 | 5/5 záv. |
8 | Kacálek Jaroslav | Atletika Polička | 88 | 40 | 6 | 6/6 záv. |
9 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 29 | 5 | 5/5 záv. |
10 | Zavřel Jiří | AC Choceň | 89 | 27 | 6 | 6/6 záv. |
11 | Zajíc Jakub | Hvězda SKP Pardubice | 89 | 22 | 4 | 4/4 záv. |
12 | Buriánek Tomáš | SKI Klub Česká Třebová | 89 | 21 | 4 | 4/4 záv. |
13 | Kristejn Lukáš | Spartak OEZ Letohrad | 89 | 16 | 2 | 2/2 záv. |
14 | Franěk Jaroslav | Sokol Klášterec nad Orlicí | 89 | 13 | 3 | 3/3 záv. |
15 | Štancl Petr | Orel Vysoké Mýto | 89 | 11 | 1 | 1/1 záv. |
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
8.1.2005 | Běh na Andrlův chlum | 107 |
5.3.2005 | Choceňský kros | 81 |
12.3.2005 | Litomyšlská dvanáctka | 73 |
19.3.2005 | Okolo Trusnova | 151 |
23.4.2005 | Běh Javorkou | 305 |
24.4.2005 | Memoriál Quido Štěpánka | 173 |
1.5.2005 | Běh kolem poličských hradeb | 294 |
6.5.2005 | Běh na Rozálku | 137 |
15.5.2005 | Běh Choceňskými sady | 204 |
21.5.2005 | Běh do Zámeckého vrchu - nebodován | 0 |
29.5.2005 | Nekořský kros | 81 |
4.6.2005 | Knířovský běh | 112 |
14.8.2005 | Černovírský kros | 137 |
28.8.2005 | Běh Svinnou | 139 |
18.9.2005 | Královský běh Kujebinou | 136 |
21.9.2005 | Běh mládeže na dráze v Jablonném nad Orlicí | 85 |
24.9.2005 | Cross po lyžařských tratích - Mem. Fr. Jindry | 188 |
9.10.2005 | Běh údolím Orlice v Klášterci | 168 |
15.10.2005 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 237 |
23.10.2005 | Ve stopě Líšnické patnáctky | 153 |
10.12.2005 | Vánoční běh Parníkem - nebodován | 0 |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.