hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Okolo Trusnova

18.3.2007, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Okolo Trusnova
  • datum konání: 18.3.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Nový Věk Trusnov

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Trusnov
9.00 - 11.00 hodin

Přihlášky

od 8.00 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 20 Kč
mládež 10 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km hlavní závod, ostatní méně
Silniční běh s menším převýšením.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Nový věk TRIATLONU
Trusnov 21
534 01 Holice v Čechách
tel. 776 119 537, 723 532 673

Internetové stránky

http://www.novyvek.cz/triatlon

E-mailová adresa

milandudek@atlas.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně nejmladší 9 let a mladší (trať 0,22 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž22146Dvořáčková LucieAC Choceň9800:00:56-
2Ž23102Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:00:57-
3Ž24108Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:00:58-
4Ž27122Bílá ZdeňkaNový věk TT9900:01:02-
5Ž28142Svobodová EditaPardubice9800:01:03-
6Ž211114Hloupá KarolínaOstrov0000:01:07-
7Ž214107Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:11-
8Ž21612Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:23-
9Ž217125Filipiová EliškaTrusnov0000:01:24-
10Ž218120Duškova VeronikaDolní Dobrouč0000:01:26-
11Ž22017Svobodová SáraPardubice0100:01:27-
12Ž22210Lakotová TerezaAC Choceň0000:01:30-
13Ž225112Šedová TerezaSruby0300:01:51-
14Ž22636Vobořilová ZuzanaChoceň0300:01:52-
15Ž23035Nováková MarkétaMěstec0400:02:40-
16Ž233136Mrskočová MarkétaSvítkov - Pardubice0500:02:51-

Žáci nejmladší 9 let a mladší (trať 0,22 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21104Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:00:53-
2M25106Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:01:00-
3M26139Vaňásek RomanJaroslav9800:01:01-
4M29140Pecháček ŠimonSKI klub Česká Třebová0000:01:05-
5M210123Vojtíšek MartinTrusnov9800:01:06-
6M211119Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč9800:01:07-
7M213118Šaloun JanAC Choceň9800:01:09-
8M215134Metelka OndřejHradec Králové0100:01:21-
9M218131Tropp MarekHradec Králové0100:01:26-
10M22018Tesař VojtěchLitomyšl0100:01:27-
11M223124Vojtíšek MarekTrusnov0200:01:35-
12M224135Mrskoč MarekSvítkov - Pardubice0200:01:49-
13M227105Martinec OndřejSKI klub Česká Třebová0300:02:01-
14M22811Frydrych BedřichAC Choceň0300:02:13-
15M229126Bárta JakubTrusnov0300:02:19-
16M23030Hemer JosefTrusnov0200:02:40-
17M23233Hemr JaromírTrusnov0500:02:49-

Benjamínci 10-11 let (trať 0,55 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3324Václavek JanDlouhá Třebová9600:01:57-
2M36141Svatoš JanSKI Česká Třebová9800:02:06-
3M37149Adamec MatoušAC Choceň9700:02:08-
4M31020Staněk AlešSokol Osík9600:02:19-
5M311117Šaloun VojtěchKosořín9600:02:20-
6M312113Hloupý DavidOpočno9600:02:36-

Benjamínky 10-11 let (trať 0,55 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3125Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:01:53-
2Ž32144Hanušová VeronikaAC Choceň9700:01:54-
3Ž34103Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:01:58-
4Ž35111Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:02:05-
5Ž38145Poláková AnnaAC Choceň9700:02:16-
6Ž3919Staňková MarkétaSokol Osík9600:02:18-

Žákyně mladší 12-13 let (trať 1,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM2129Troppová KateřinaNový věk TT Trusnov9400:03:52-
2ŽM513Tesařová HedvikaAC Choceň9400:04:15-
3ŽM7121Vodehnalová MartinaSpartak Letohrad9500:04:18-
4ŽM9116Civišová AnnaVysoké Mýto9500:04:39-
5ŽM11115Aulichová KateřinaSokol Kameničná9500:05:26-

Žáci mladší 12-13 let (trať 1,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1101Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:03:44-
2MM3133Friš JanSKI klub Česká Třebová9500:03:53-
3MM4109Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:59-
4MM6143Prachař DavidAC Choceň9400:04:16-
5MM8147Lakota AntonínAC Choceň9500:04:26-
6MM10148Frydrych JakubAC Choceň9500:05:17-

Žákyně starší 14-15 let (trať 2,75 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS8130Kvašinská PavlaNový Věk TT9300:12:56-
2ŽS9110Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:13:31-

Žáci starší 14-15 let (trať 2,75 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS114Siegel JakubAC Choceň9200:09:45-
2MS240Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:10:08-
3MS321Staněk TomášJiskra Litomyšl9200:10:14-
4MS4128Mohelník PetrAtletika Polička9200:10:17-
5MS539Volar JanHradec Králové9200:10:23-
6MS6132Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:10:35-
7MS7137Kosek TomášAtletika Polička9200:10:48-

Dorostenci 16-17 let (trať 3,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1127Večeře TomášAtletika Polička9000:10:58-
2MD216Nechvíl PetrAC Choceň9100:11:16-
3MD315Nikl LukášAC Choceň9100:11:17-
4MD468Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:11:18-
5MD557Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:11:46-

Junioři 18-19 let (trať 5,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ138Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:18:32104,11
2MJ237Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:18:42102,35
3MJ364Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:19:3293,54
4MJ41Kocurek PavelOrel Rtyně v Podkrkonoší8900:22:3062,18

Muži 20-34 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1103Janeš JaromírSK OMT Pardubice7900:33:32100,66
2MA297Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:33:36100,26
3MA371Uchytil MilanHvězda SKP Pardubice7400:33:4899,08
4MA544Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:34:0197,79
5MA743Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:34:4593,49
6MA8149Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:34:4793,23
7MA986Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:34:5092,93
8MA1262Dobšíček PavelSK Hronov8000:35:1990,06
9MA13132Cacek TomášTJ Jiskra Litomyšl8300:35:2289,76
10MA1582Adamec JosefATC INOB Ústí nad Orlicí8100:35:5786,29
11MA16124Řemínek MatějAC Choceň8600:36:2583,52
12MA1784Strnad VladimírATC Letohrad7700:36:3382,73
13MA1888Berka MartinSK OMT Pardubice8700:36:3882,23
14MA2855Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:38:3670,54
15MA29140Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:38:4569,65
16MA30145Šutera JosefAtletika Polička7900:38:4869,35
17MA3746Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:40:0461,82
18MA4198Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:41:0955,38
19MA52142Šulc RadekTJ Milovice7500:42:2747,66
20MA56111Krištof PetrAtletika Polička7500:43:1842,60
21MA5723Janů MarekGymnázium Holice7600:43:2242,21
22MA61137Jarinkovič JanOrlické Záhoří8000:44:3435,07
23MA74141Sedláček PetrTýniště nad Orlicí8200:47:2518,13
24MA835Sýkora Lukᚎamberk8000:51:380,00
25MA8469Míšek JanPardubice7600:51:490,00

Muži 35-44 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB675Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:34:4193,82
2MB1442Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:3088,97
3MB1958Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:36:4291,90
4MB20129Bielčik PetrLichkov7100:36:4881,24
5MB2392Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:37:4076,09
6MB25109Hudcovic TomášNové Město nad Metují6500:37:5185,38
7MB2673Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:38:1083,59
8MB3293David PavelČernilov7200:39:2265,98
9MB3395Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:39:2765,49
10MB392Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:40:4269,22
11MB42121Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:41:2165,54
12MB4474Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:41:3863,93
13MB45112Tomšů PetrMlýn Janderov6400:41:4063,74
14MB463Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:41:4152,21
15MB5528Kolář RichardČestice7100:43:0443,99

Muži 45-54 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC452Siegel JosefAC Choceň5800:33:55107,69
2MC10147Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:35:04111,16
3MC1126Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:35:12100,41
4MC2263Čechal JaroslavTS Letohrad6100:37:2987,46
5MC2765Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:38:3592,22
6MC3177Vanta JosefTC Dobruška6200:39:0578,39
7MC34143Bláha MilanKřovice5700:39:2887,46
8MC3572Klimeš JiříAC Náchod6100:39:5473,76
9MC3696Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:39:5585,04
10MC4767Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:41:5174,63
11MC5156Dvořák LadislavFrýdlant nad Ostravicí6200:42:1060,91
12MC75110Roček FrantišekDobříkov5500:47:3643,66
13MC76148Kalandra StanislavSvitavy6000:47:4329,44
14MC77134Bajer MiloslavCaFa Bajer5500:48:0041,51
15MC81120Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5300:49:2633,79
16MC88131Miřejovský TomášSABZO Praha6100:52:431,09

Muži 55-64 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD24102Smitka LadislavKP BKÚ Mělník5200:37:4696,62
2MD4959Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:42:0373,55
3MD534Groh StanislavAC Vrchlabí4600:42:38106,04
4MD54133Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:42:4669,69
5MD59117Skopal JiříJitro Hradec Králové4700:44:1298,91
6MD6090Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:44:3260,18
7MD63116Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:44:3659,82
8MD6731Krajtl SvatoplukPardubice4900:45:3654,44
9MD68100Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:45:5291,33
10MD736Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:47:0186,10
11MD85106Linhart MilošAC Náchod4400:52:0862,82
12MD8748Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:52:2118,09

Muži 65-74 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3879Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:40:36131,46
2ME65101Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:45:0395,05
3ME70123Vorel MilanSlatiňany4000:46:1489,66
4ME72144Bielčik JindřichLichkov4000:46:4787,16
5ME7880Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:48:2199,29
6ME7981Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:48:4578,21
7ME89130Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:55:3569,26
8ME9049Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:56:0744,70
9ME94115Kalousek JanKČT Žamberk4101:07:070,00
10ME95146Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:13:450,00

Muži 75 let a starší (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF9360Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:58:5855,21

Juniorky 18-19 let (trať 5,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ527Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:26:02100,00

Ženy 20-34 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4078Škodová IvanaMaratonstav Úpice8100:40:45102,88
2ZA43113Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:41:2599,65
3ZA48105Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:41:5297,47
4ZA5899Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:43:3289,41
5ZA6254Klímová IvanaHvězda Pardubice8700:44:3584,33
6ZA6487Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:44:5582,72
7ZA6645Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:45:2280,54
8ZA7176Kollertová EvaJK Nové město nad Metují8300:46:3674,58
9ZA8685Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:52:0947,73

Ženy 35 let a starší (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB217Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:37:12131,29
2ZB5089Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:42:07100,00
3ZB69119Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:46:0091,38
4ZB8047Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:49:0677,32
5ZB8253Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:50:1272,34
6ZB9170Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:57:19101,76
7ZB92128Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:58:2098,24

Trať 0,22 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21104Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:00:53-
1Ž22146Dvořáčková LucieAC Choceň9800:00:56-
2Ž23102Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:00:57-
3Ž24108Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:00:58-
2M25106Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:01:00-
3M26139Vaňásek RomanJaroslav9800:01:01-
4Ž27122Bílá ZdeňkaNový věk TT9900:01:02-
5Ž28142Svobodová EditaPardubice9800:01:03-
4M29140Pecháček ŠimonSKI klub Česká Třebová0000:01:05-
5M210123Vojtíšek MartinTrusnov9800:01:06-
6M211119Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč9800:01:07-
6Ž211114Hloupá KarolínaOstrov0000:01:07-
7M213118Šaloun JanAC Choceň9800:01:09-
7Ž214107Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:11-
8M215134Metelka OndřejHradec Králové0100:01:21-
8Ž21612Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:23-
9Ž217125Filipiová EliškaTrusnov0000:01:24-
9M218131Tropp MarekHradec Králové0100:01:26-
10Ž218120Duškova VeronikaDolní Dobrouč0000:01:26-
10M22018Tesař VojtěchLitomyšl0100:01:27-
11Ž22017Svobodová SáraPardubice0100:01:27-
12Ž22210Lakotová TerezaAC Choceň0000:01:30-
11M223124Vojtíšek MarekTrusnov0200:01:35-
12M224135Mrskoč MarekSvítkov - Pardubice0200:01:49-
13Ž225112Šedová TerezaSruby0300:01:51-
14Ž22636Vobořilová ZuzanaChoceň0300:01:52-
13M227105Martinec OndřejSKI klub Česká Třebová0300:02:01-
14M22811Frydrych BedřichAC Choceň0300:02:13-
15M229126Bárta JakubTrusnov0300:02:19-
15Ž23035Nováková MarkétaMěstec0400:02:40-
16M23030Hemer JosefTrusnov0200:02:40-
17M23233Hemr JaromírTrusnov0500:02:49-
16Ž233136Mrskočová MarkétaSvítkov - Pardubice0500:02:51-

Trať 0,55 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3125Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:01:53-
2Ž32144Hanušová VeronikaAC Choceň9700:01:54-
1M3324Václavek JanDlouhá Třebová9600:01:57-
3Ž34103Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:01:58-
4Ž35111Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:02:05-
2M36141Svatoš JanSKI Česká Třebová9800:02:06-
3M37149Adamec MatoušAC Choceň9700:02:08-
5Ž38145Poláková AnnaAC Choceň9700:02:16-
6Ž3919Staňková MarkétaSokol Osík9600:02:18-
4M31020Staněk AlešSokol Osík9600:02:19-
5M311117Šaloun VojtěchKosořín9600:02:20-
6M312113Hloupý DavidOpočno9600:02:36-

Trať 1,1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1101Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:03:44-
1ŽM2129Troppová KateřinaNový věk TT Trusnov9400:03:52-
2MM3133Friš JanSKI klub Česká Třebová9500:03:53-
3MM4109Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:59-
2ŽM513Tesařová HedvikaAC Choceň9400:04:15-
4MM6143Prachař DavidAC Choceň9400:04:16-
3ŽM7121Vodehnalová MartinaSpartak Letohrad9500:04:18-
5MM8147Lakota AntonínAC Choceň9500:04:26-
4ŽM9116Civišová AnnaVysoké Mýto9500:04:39-
6MM10148Frydrych JakubAC Choceň9500:05:17-
5ŽM11115Aulichová KateřinaSokol Kameničná9500:05:26-

Trať 2,75 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS114Siegel JakubAC Choceň9200:09:45-
2MS240Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:10:08-
3MS321Staněk TomášJiskra Litomyšl9200:10:14-
4MS4128Mohelník PetrAtletika Polička9200:10:17-
5MS539Volar JanHradec Králové9200:10:23-
6MS6132Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:10:35-
7MS7137Kosek TomášAtletika Polička9200:10:48-
1ŽS8130Kvašinská PavlaNový Věk TT9300:12:56-
2ŽS9110Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:13:31-

Trať 3,3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1127Večeře TomášAtletika Polička9000:10:58-
2MD216Nechvíl PetrAC Choceň9100:11:16-
3MD315Nikl LukášAC Choceň9100:11:17-
4MD468Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:11:18-
5MD557Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:11:46-

Trať 5,7 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ138Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:18:32104,11
2MJ237Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:18:42102,35
3MJ364Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:19:3293,54
4MJ41Kocurek PavelOrel Rtyně v Podkrkonoší8900:22:3062,18
1ŽJ527Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:26:02100,00

Trať 10 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1103Janeš JaromírSK OMT Pardubice7900:33:32100,66
2MA297Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:33:36100,26
3MA371Uchytil MilanHvězda SKP Pardubice7400:33:4899,08
1MC452Siegel JosefAC Choceň5800:33:55107,69
4MA544Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:34:0197,79
1MB675Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:34:4193,82
5MA743Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:34:4593,49
6MA8149Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:34:4793,23
7MA986Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:34:5092,93
2MC10147Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:35:04111,16
3MC1126Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:35:12100,41
8MA1262Dobšíček PavelSK Hronov8000:35:1990,06
9MA13132Cacek TomášTJ Jiskra Litomyšl8300:35:2289,76
2MB1442Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:3088,97
10MA1582Adamec JosefATC INOB Ústí nad Orlicí8100:35:5786,29
11MA16124Řemínek MatějAC Choceň8600:36:2583,52
12MA1784Strnad VladimírATC Letohrad7700:36:3382,73
13MA1888Berka MartinSK OMT Pardubice8700:36:3882,23
3MB1958Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:36:4291,90
4MB20129Bielčik PetrLichkov7100:36:4881,24
1ZB217Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:37:12131,29
4MC2263Čechal JaroslavTS Letohrad6100:37:2987,46
5MB2392Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:37:4076,09
1MD24102Smitka LadislavKP BKÚ Mělník5200:37:4696,62
6MB25109Hudcovic TomášNové Město nad Metují6500:37:5185,38
7MB2673Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:38:1083,59
5MC2765Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:38:3592,22
14MA2855Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:38:3670,54
15MA29140Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:38:4569,65
16MA30145Šutera JosefAtletika Polička7900:38:4869,35
6MC3177Vanta JosefTC Dobruška6200:39:0578,39
8MB3293David PavelČernilov7200:39:2265,98
9MB3395Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:39:2765,49
7MC34143Bláha MilanKřovice5700:39:2887,46
8MC3572Klimeš JiříAC Náchod6100:39:5473,76
9MC3696Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:39:5585,04
17MA3746Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:40:0461,82
1ME3879Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:40:36131,46
10MB392Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:40:4269,22
1ZA4078Škodová IvanaMaratonstav Úpice8100:40:45102,88
18MA4198Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:41:0955,38
11MB42121Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:41:2165,54
2ZA43113Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:41:2599,65
12MB4474Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:41:3863,93
13MB45112Tomšů PetrMlýn Janderov6400:41:4063,74
14MB463Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:41:4152,21
10MC4767Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:41:5174,63
3ZA48105Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:41:5297,47
2MD4959Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:42:0373,55
2ZB5089Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:42:07100,00
11MC5156Dvořák LadislavFrýdlant nad Ostravicí6200:42:1060,91
19MA52142Šulc RadekTJ Milovice7500:42:2747,66
3MD534Groh StanislavAC Vrchlabí4600:42:38106,04
4MD54133Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:42:4669,69
15MB5528Kolář RichardČestice7100:43:0443,99
20MA56111Krištof PetrAtletika Polička7500:43:1842,60
21MA5723Janů MarekGymnázium Holice7600:43:2242,21
4ZA5899Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:43:3289,41
5MD59117Skopal JiříJitro Hradec Králové4700:44:1298,91
6MD6090Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:44:3260,18
22MA61137Jarinkovič JanOrlické Záhoří8000:44:3435,07
5ZA6254Klímová IvanaHvězda Pardubice8700:44:3584,33
7MD63116Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:44:3659,82
6ZA6487Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:44:5582,72
2ME65101Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:45:0395,05
7ZA6645Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:45:2280,54
8MD6731Krajtl SvatoplukPardubice4900:45:3654,44
9MD68100Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:45:5291,33
3ZB69119Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:46:0091,38
3ME70123Vorel MilanSlatiňany4000:46:1489,66
8ZA7176Kollertová EvaJK Nové město nad Metují8300:46:3674,58
4ME72144Bielčik JindřichLichkov4000:46:4787,16
10MD736Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:47:0186,10
23MA74141Sedláček PetrTýniště nad Orlicí8200:47:2518,13
12MC75110Roček FrantišekDobříkov5500:47:3643,66
13MC76148Kalandra StanislavSvitavy6000:47:4329,44
14MC77134Bajer MiloslavCaFa Bajer5500:48:0041,51
5ME7880Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:48:2199,29
6ME7981Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:48:4578,21
4ZB8047Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:49:0677,32
15MC81120Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5300:49:2633,79
5ZB8253Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:50:1272,34
24MA835Sýkora Lukᚎamberk8000:51:380,00
25MA8469Míšek JanPardubice7600:51:490,00
11MD85106Linhart MilošAC Náchod4400:52:0862,82
9ZA8685Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:52:0947,73
12MD8748Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:52:2118,09
16MC88131Miřejovský TomášSABZO Praha6100:52:431,09
7ME89130Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:55:3569,26
8ME9049Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:56:0744,70
6ZB9170Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:57:19101,76
7ZB92128Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:58:2098,24
1MF9360Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:58:5855,21
9ME94115Kalousek JanKČT Žamberk4101:07:070,00
10ME95146Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:13:450,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 97%
Zvolená trasa závodu: 97%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 97%
Zpracování výsledků: 97%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 97%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

Dobrá silniční desítka, kterou letos ztížil dost silný vítr. Mohly by dříve viset předběžné výsledky kat. mužů. Myslím, že byl zklamán pan Bém, kterého pořadatelé nevyhlasili ani jako vítěze kategorie nad 75 let, ani jako nejstaršího účastníka (r.nar.1927!!). A to přijel až z Liberce.
zatím nejhezčí závod sezóny
jdvoracek154
Závod nemá chybu! Patří mezi nejhezčí silniční desítky v České republice. Mně ho zkazila pouze nepříjemná bolest pravého kolena, která začla už po prvním kilometru. Mezi 4-8kilometrem ji aspoň trochu zmírnila analgesie navozená během, takže jsem se mohl držet za Honzou Šimůnkem. Rád zase přijedu.
tomas.mirejovsky

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód