Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Jílové u Děčína - Sněžník

23.5.1999, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Jílové u Děčína - Sněžník
  • datum konání: 23.5.1999
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.4.2009Jílové u Děčína - Sněžník57
20.4.2008Jílové u Děčína - Sněžník59
22.4.2007Jílové u Děčína - Sněžník50
16.4.2006Jílové u Děčína - Sněžník53
17.4.2005Jílové u Děčína - Sněžník50
18.4.2004Jílové u Děčína - Sněžník49
20.4.2003Jílové u Děčína - Sněžník33
26.5.2002Jílové u Děčína - Děčínský Sněžník45
27.5.2001Jílové u Děčína - Sněžník22
21.5.2000Jílové u Děčína - Sněžník44
25.5.1997Jílové u Děčína - Sněžník48
12.10.1996Jílové u Děčína - Sněžník13
8.10.1995Jílové u Děčína - Sněžník22
9.10.1994Jílové u Děčína - Sněžník42
10.10.1993Jílové u Děčína - Sněžník29
14.10.1989Jílové u Děčína - Sněžník26
15.10.1988Jílové u Děčína - Sněžník44
18.10.1987Jílové u Děčína - Sněžník37

Statistika závodu Jílové u Děčína - Sněžník

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 723

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Málek Daniel3412
Gombita Josef5810
Novák Ladislav559
Javůrek Jiří489
Zoubek Zdeněk699
Krupka Milan568
Stránský Aleš607
Kebrle Milan757
Ernest Miroslav627
Bárta Miroslav737
Jirásková Eva647
Šimůnek Jan827
Žáček Stanislav567
Mannlová Jana807
Mrva Pavel606
Přibylová Erika666
Kindl Jiří446
Varchola Milan516
Horáček Michal756
Šimůnek Jan496
Kozlík Miroslav736
Holcr Milan625
Lanta Jiří445
Dietrich Petr625
Šmída Oldřich485
Šmíd Petr694
Straka Josef394
Jirásková Hanka894
Tučný Jan474
Balcarová Petra814
Zoubek Jiří654
Filingr Čeněk614
Les Josef474
Sova Jaroslav604
Stránská Adéla914
Jirásková Bára914
Kašparec Petr624
Dušková Lenka804
Mocker Milan644
Myška Jiří734
Vaněk Petr614
Vagenknecht Roman754
Chleborád Tomáš724
Vacek Martin694
Kacíř Zdeněk564
Trejbal Karel514
Vytlačilová Lenka844
Merta Jaroslav354
Král Jindřich734
Kolek Petr753

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7 Km - 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ71Novák TomášKRB Jouda Team Koberovy8000:30:0920
2MJ132Hudek PetrRemontas Kadaň8200:31:4119
3MJ203Hudek MartinRemontas Kadaň8300:33:1518
4MJ254Kříž JakubTJ Rumburk8300:34:4817
5MJ335Řanda RichardAK Ústí nad Labem8300:40:0216
6MJ356Pravda ZdeněkRemontas Kadaň8300:41:0515
Juniorky (trať 7 Km - 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4042Soukupová KamilaKonkordia Děčín8100:47:2910
Muži A (trať 7 Km - 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA17Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:27:0130
2MA28Hajzler JiříAHA Vyškov6300:27:5929
3MA39Vaněk PetrRT Praha6100:28:2428
4MA410Filingr ČeněkRemontas Kadaň6100:28:4127
5MA511Šír DanielRokytnice nad Jizerou 00:28:5626
6MA612Lenča JiříKRB Koberovy6600:29:3625
7MA813Rys JaromírSKP Holešov6400:30:3324
8MA1014Bárta MiroslavJílové7300:30:5623
9MA1515Česenek ZbyněkHudy Sport6800:31:4522
10MA1916Skalský RomanSSC Mariánské Lázně7500:33:0621
11MA2017Mrva PavelČeská Kamenice6000:33:1520
12MA2218Charvát TomášDukla Praha7300:33:4419
13MA2419Antoš JakubYPELANT Úštěk6400:34:3718
14MA3120Šnýdr ZábojKubj Štenberk6100:39:0017
15MA3421Kopřiva BřeťaAHA Vyškov6800:40:3516
16MA4222Kozlík MiroslavLibouchec7300:49:1115
Muži B (trať 7 Km - 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB923Gombita JosefRemontas Kadaň5800:30:4020
2MB1224Žáček StanislavBK Děčín5600:31:1419
3MB1425Svatoš JaroslavLiberec5700:31:4218
4MB1726Novák ZdeněkKRB Jouda Team Koberovy5400:32:0817
5MB2627Potůček JiříVelké Přítočno5300:35:0116
6MB2928Soukup LadislavSokol Poniklá5800:36:3715
7MB3229Novák LadislavJílové5500:39:3514
Muži C (trať 7 Km - 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1130Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:31:0310
2MC1631Kindl JiříAtletika Děčín4400:32:009
3MC1832Šír VáclavRokytnice nad Jizerou4800:32:558
4MC2333Vorlíček RudolfKlement Řehlovice4700:34:287
5MC3634Tučný JanMK Pardubice4700:41:516
6MC3835Tschakert PetrDěčín4400:44:025
Muži D (trať 7 Km - 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3036Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:38:0610
Ženy A (trať 7 Km - 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2737Hajzlerová MagdaAHA Vyškov7300:36:1010
2ZA2838Antošová IrenaLOKO Česká Třebová6700:36:249
3ZA3739Pechová RadkaKablo Děčín7800:43:248
4ZA3940Přibylová ErikaJílové6600:46:427
5ZA4141Lenčová JanaKRB Koberovy6900:48:246
Ženy B (trať 7 Km - 420 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Trať 7 Km - 420 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA17Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:27:0130
2MA28Hajzler JiříAHA Vyškov6300:27:5929
3MA39Vaněk PetrRT Praha6100:28:2428
4MA410Filingr ČeněkRemontas Kadaň6100:28:4127
5MA511Šír DanielRokytnice nad Jizerou 00:28:5626
6MA612Lenča JiříKRB Koberovy6600:29:3625
1MJ71Novák TomášKRB Jouda Team Koberovy8000:30:0920
7MA813Rys JaromírSKP Holešov6400:30:3324
1MB923Gombita JosefRemontas Kadaň5800:30:4020
8MA1014Bárta MiroslavJílové7300:30:5623
1MC1130Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:31:0310
2MB1224Žáček StanislavBK Děčín5600:31:1419
2MJ132Hudek PetrRemontas Kadaň8200:31:4119
3MB1425Svatoš JaroslavLiberec5700:31:4218
9MA1515Česenek ZbyněkHudy Sport6800:31:4522
2MC1631Kindl JiříAtletika Děčín4400:32:009
4MB1726Novák ZdeněkKRB Jouda Team Koberovy5400:32:0817
3MC1832Šír VáclavRokytnice nad Jizerou4800:32:558
10MA1916Skalský RomanSSC Mariánské Lázně7500:33:0621
11MA2017Mrva PavelČeská Kamenice6000:33:1520
3MJ203Hudek MartinRemontas Kadaň8300:33:1518
12MA2218Charvát TomášDukla Praha7300:33:4419
4MC2333Vorlíček RudolfKlement Řehlovice4700:34:287
13MA2419Antoš JakubYPELANT Úštěk6400:34:3718
4MJ254Kříž JakubTJ Rumburk8300:34:4817
5MB2627Potůček JiříVelké Přítočno5300:35:0116
1ZA2737Hajzlerová MagdaAHA Vyškov7300:36:1010
2ZA2838Antošová IrenaLOKO Česká Třebová6700:36:249
6MB2928Soukup LadislavSokol Poniklá5800:36:3715
1MD3036Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:38:0610
14MA3120Šnýdr ZábojKubj Štenberk6100:39:0017
7MB3229Novák LadislavJílové5500:39:3514
5MJ335Řanda RichardAK Ústí nad Labem8300:40:0216
15MA3421Kopřiva BřeťaAHA Vyškov6800:40:3516
6MJ356Pravda ZdeněkRemontas Kadaň8300:41:0515
5MC3634Tučný JanMK Pardubice4700:41:516
3ZA3739Pechová RadkaKablo Děčín7800:43:248
6MC3835Tschakert PetrDěčín4400:44:025
4ZA3940Přibylová ErikaJílové6600:46:427
1ŽJ4042Soukupová KamilaKonkordia Děčín8100:47:2910
5ZA4141Lenčová JanaKRB Koberovy6900:48:246
16MA4222Kozlík MiroslavLibouchec7300:49:1115

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód