Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Prachatice - Libín

17.8.2008, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Prachatice - Libín
  • datum konání: 17.8.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Nadační fond Lucie Hanušové

Sociální sítě

Místo konání

Prachatice, městský stadion
10:00 hodin

Přihlášky

elektronicky na adrese:
planek@centrum.cz do pátku 15. 8. 2008
na místě od 9:00 do 9:30 hodin v závodní kanceláři na stadionu

Startovné

100 kč

Popis tratě

délka 5,5 km, převýšení 541 m
cca 1,5 km po silnici, potom lesní cesty

Ceny pro vítěze

finanční a věcné

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Pořadatel:
Nadační fond Lucie Hanušové
Prachatice
Kaštanová 819
tel. 388 318315

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.prachatice.cz/hanusova

E-mailová adresa

planek@centrum.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 5,5 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1154Piloušek MichalXterra team Hluboká8900:31:5835
2MJ2762Lebeda VáclavŠUTRI9400:36:1531
3MJ4052Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:39:4427
4MJ4456Slobodník MartinPrachatice8900:41:1824
5MJ4540Mikšl MiroslavČEské Budějovice9900:41:2022
Juniorky 19 let a mladší (trať 5,5 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ2922Vévodová MartinaAK Perná9000:37:0735
2ŽJ3226Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:37:3531
3ŽJ3934Weissová GabrielaX-Air Ostrava9100:39:4227
4ŽJ4929Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:42:3524
5ŽJ5128Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:43:0922
6ŽJ5531Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:46:3920
7ŽJ5948Polcová MonikaSKI klub Šumava9100:48:1519
Muži A 20-39 let (trať 5,5 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:28:5435
2MA224Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:29:0831
3MA345Havel TomášFEL Praha7500:29:1327
4MA538Šimurda MartinSKI Šumava7200:29:4624
5MA751Frelich MartinSokol České Budějovice7100:30:4122
6MA850Hron JanŠutry Prachatice8100:30:4620
7MA1043Kobez JanBH Triatlon Č Budějovice7900:31:3919
8MA1641Varga TomášČeské Budějovice7300:34:1118
9MA1820Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:34:4317
10MA2344Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:35:4316
11MA2642Fiedler JindřichTatran Prachatice7500:36:0015
12MA3555Ježek ZdeněkJilm Jilemnice7300:38:1314
-MA-2Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně78DNF-
Muži B 40-49 let (trať 5,5 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB417Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:29:4435
2MB927Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:30:5031
3MB1237Mrva PavelPopovice6000:32:1227
4MB177Valenta MichalAVC Praha6200:34:2924
5MB1960Mondek JosefCyklo Jiřička6600:34:4922
6MB2439Kříž VáclavSKP Č. Budějovice6400:35:5420
7MB2810Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:36:3019
8MB314Krčka BohuslavBobo Team Větřní5900:37:3118
9MB331Jančařík PetrAAC Brno6800:37:3917
10MB3711Kasal VáclavLibínské Sedlo6000:38:5916
11MB4747Mikolášek ArnoštNákří6500:41:5515
Muži C 50-59 let (trať 5,5 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC623Kolínek FrantišekAK Perná5600:30:1135
2MC1432Gombita JosefMost5800:32:5431
3MC153Flegl VlastimilBrtev5300:33:0527
4MC2012Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:35:1524
5MC309Kaše JaroslavUni Brno / Barnex Sport Brno5300:37:0822
6MC4835Musil LadislavSK Slavičín5600:42:2020
Muži D 60-69 let (trať 5,5 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1315Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:32:2035
2MD2118Němec JiříLOCKAR4800:35:2231
3MD3425Mikšovský ZdeněkSK Včelná4500:37:5327
4MD415Palkovič VladislavVětřní3900:40:0724
5MD5458Tučný JanMK Pardubice4700:46:1722
6MD5861Kresl LadislavAC Český Krumlov3900:47:5920
7MD6030Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:50:5519
Muži E 70 let a starší (trať 5,5 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5616Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:47:1735
2ME5753Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:47:4031
Ženy A 20-34 let (trať 5,5 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5019Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:42:3835
Ženy B 35-44 let (trať 5,5 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2246Grabmüllerová ŠárkaSKI klub Šumava Vimperk6900:35:3135
2ZB2557Piklová AliceSuš7300:35:5631
3ZB3636Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:38:4027
Ženy C 45 let a starší (trať 5,5 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC3859Vavrušková HelenaAC 1890 Praha6100:39:2235
2ŽC426Valentová KvětaAVC Praha5600:40:2231
3ŽC4333Halešová DanaSK Vltava5700:40:3927
4ŽC4649Hronová BoženaŠutry Prachatice5400:41:5324
5ŽC528Kašová HanaUni Brno / Barnex Sport Brno5400:44:1422
6ŽC5313Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:44:5920
7ŽC6121Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:55:0319
Trať 5,5 km, 541 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:28:5435
2MA224Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:29:0831
3MA345Havel TomášFEL Praha7500:29:1327
1MB417Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:29:4435
4MA538Šimurda MartinSKI Šumava7200:29:4624
1MC623Kolínek FrantišekAK Perná5600:30:1135
5MA751Frelich MartinSokol České Budějovice7100:30:4122
6MA850Hron JanŠutry Prachatice8100:30:4620
2MB927Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:30:5031
7MA1043Kobez JanBH Triatlon Č Budějovice7900:31:3919
1MJ1154Piloušek MichalXterra team Hluboká8900:31:5835
3MB1237Mrva PavelPopovice6000:32:1227
1MD1315Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:32:2035
2MC1432Gombita JosefMost5800:32:5431
3MC153Flegl VlastimilBrtev5300:33:0527
8MA1641Varga TomášČeské Budějovice7300:34:1118
4MB177Valenta MichalAVC Praha6200:34:2924
9MA1820Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:34:4317
5MB1960Mondek JosefCyklo Jiřička6600:34:4922
4MC2012Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:35:1524
2MD2118Němec JiříLOCKAR4800:35:2231
1ZB2246Grabmüllerová ŠárkaSKI klub Šumava Vimperk6900:35:3135
10MA2344Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:35:4316
6MB2439Kříž VáclavSKP Č. Budějovice6400:35:5420
2ZB2557Piklová AliceSuš7300:35:5631
11MA2642Fiedler JindřichTatran Prachatice7500:36:0015
2MJ2762Lebeda VáclavŠUTRI9400:36:1531
7MB2810Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:36:3019
1ŽJ2922Vévodová MartinaAK Perná9000:37:0735
5MC309Kaše JaroslavUni Brno / Barnex Sport Brno5300:37:0822
8MB314Krčka BohuslavBobo Team Větřní5900:37:3118
2ŽJ3226Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:37:3531
9MB331Jančařík PetrAAC Brno6800:37:3917
3MD3425Mikšovský ZdeněkSK Včelná4500:37:5327
12MA3555Ježek ZdeněkJilm Jilemnice7300:38:1314
3ZB3636Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:38:4027
10MB3711Kasal VáclavLibínské Sedlo6000:38:5916
1ŽC3859Vavrušková HelenaAC 1890 Praha6100:39:2235
3ŽJ3934Weissová GabrielaX-Air Ostrava9100:39:4227
3MJ4052Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:39:4427
4MD415Palkovič VladislavVětřní3900:40:0724
2ŽC426Valentová KvětaAVC Praha5600:40:2231
3ŽC4333Halešová DanaSK Vltava5700:40:3927
4MJ4456Slobodník MartinPrachatice8900:41:1824
5MJ4540Mikšl MiroslavČEské Budějovice9900:41:2022
4ŽC4649Hronová BoženaŠutry Prachatice5400:41:5324
11MB4747Mikolášek ArnoštNákří6500:41:5515
6MC4835Musil LadislavSK Slavičín5600:42:2020
4ŽJ4929Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:42:3524
1ZA5019Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:42:3835
5ŽJ5128Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:43:0922
5ŽC528Kašová HanaUni Brno / Barnex Sport Brno5400:44:1422
6ŽC5313Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:44:5920
5MD5458Tučný JanMK Pardubice4700:46:1722
6ŽJ5531Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:46:3920
1ME5616Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:47:1735
2ME5753Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:47:4031
6MD5861Kresl LadislavAC Český Krumlov3900:47:5920
7ŽJ5948Polcová MonikaSKI klub Šumava9100:48:1519
7MD6030Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:50:5519
7ŽC6121Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:55:0319

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód