hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh za břehem

16.3.2008, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh za břehem
  • datum konání: 16.3.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Gebříci Zábřeh

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 18 let a mladší (trať 7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ172Kostecký JanŠumperk9100:29:14-
2MJ283Šincl JosefOrel Rovensko9200:30:58-
3MJ494Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh3600:35:30-

Juniorky 18 let a mladší (trať 7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ512Rešová KateřinaAtletika Šumperk9000:35:57-
2ŽJ533Šinclová ZdeňkaOrel Rovensko9100:37:29-

Muži A 19-39 let (trať 7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA22Procházka MarekŠumperk7400:24:37-
2MA33Kechrt TomášPolách a syn Šumperk8100:25:08-
3MA44Bielčik PetrLichkov7100:26:07-
4MA65Čmakal FrantišekBludov7700:26:53-
5MA76Zika JosefZábřeh7100:27:15-
6MA97Richter DavidUničov7700:28:04-
7MA128Brzobohatý PavelZábřeh7200:28:26-
8MA169Dvořák PavelFOSA Prostějov8200:29:05-
9MA1910Krutta JiříKaratisti s.r.o.8500:29:55-
10MA2011Mazák LukášSokol Hrabenov8600:30:02-
11MA2313Ondra TomášNový Malín7600:30:20-
12MA2514Hubáček PavelSporton Šumperk7600:30:40-
13MA3115Nesporý JanZábřeh7000:31:54-
14MA3216Hecl MilošNový Malín7600:31:58-
15MA3617Kroul JosefZábřeh n. M7300:32:52-
16MA3818Malý TomášZábřeh7400:32:58-
17MA4119Možný StanislavŠumperk7700:33:38-

Muži B 40-49 let (trať 7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB12Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:24:26-
2MB53Weinlich MaxmiliánVíno Karabina6600:26:09-
3MB134Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.6700:28:27-
4MB145Drážný LadislavSK Pašerák Písařov5900:28:30-
5MB216Hamala MiloslavLibina6500:30:07-
6MB247Král LiborAZ Ekotherm Šumperk6800:30:30-
7MB398Březina ZdeněkSalix6100:33:13-
8MB469Šincl JosefOrel Rovensko6700:35:06-
9MB4710Paloncý PavelKVS Šumperk OB6300:35:21-
10MB5211Neoral ZdeněkSbor apošt. církve Záb.6500:37:25-
11MB5412Kozlanský RomanZábřeh6200:37:33-
12MB5714Ševčík PavelHoral Šumperk6300:44:02-

Muži C 50-59 let (trať 7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC82Samek BohuslavSK Týniště nad Orlicí5400:27:25-
2MC103Hejl JanŠumperk5300:28:06-
3MC114Šrámek JaromírKVS Šumperk OB5800:28:20-
4MC155Sporek MiroslavFagus5400:28:42-
5MC186Fajta PavelCSC Šumperk5700:29:22-
6MC337Macháček JiříVíno Karabina5300:32:00-
7MC378Batěk MiroslavHrabišín5400:32:55-
8MC429Stejskal AntonínVíno Karabina4900:33:47-
9MC4510Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk5300:34:45-
10MC5011Březina VladimírSeverka Šumperk5800:35:36-

Muži D 60 let a starší (trať 7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD432Bielčik JindřichLichkov4000:34:19-

Ženy A 19-34 let (trať 7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2212Hloušková MarcelaSKP Šumperk7400:30:11-
2ZA262Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:30:47-
3ZA293Krčková ŠárkaProstějov8800:31:15-
4ZA304Filipiová EvaTJ Šumperk8600:31:35-
5ZA345Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:32:04-
6ZA356Bajerová AlenaKaratisti s.r.o.8400:32:15-
7ZA407Štýbnarová RadkaZábřeh8600:33:29-
8ZA488Krobotová PetraSlezská univerzita Šumperk8800:35:29-

Ženy B 35 let a starší (trať 7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB272Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:30:48-
2ZB433Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:34:19-
3ZB554Šinclová ZdeňkaOrel Rovensko7100:37:38-
4ZB5613Chmelařová MariaKVS Šumperk OB6300:37:39-
5ZB585Tonová ZdeňkaSalón Zdena5800:44:03-

Trať 7 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB12Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:24:26-
1MA22Procházka MarekŠumperk7400:24:37-
2MA33Kechrt TomášPolách a syn Šumperk8100:25:08-
3MA44Bielčik PetrLichkov7100:26:07-
2MB53Weinlich MaxmiliánVíno Karabina6600:26:09-
4MA65Čmakal FrantišekBludov7700:26:53-
5MA76Zika JosefZábřeh7100:27:15-
1MC82Samek BohuslavSK Týniště nad Orlicí5400:27:25-
6MA97Richter DavidUničov7700:28:04-
2MC103Hejl JanŠumperk5300:28:06-
3MC114Šrámek JaromírKVS Šumperk OB5800:28:20-
7MA128Brzobohatý PavelZábřeh7200:28:26-
3MB134Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.6700:28:27-
4MB145Drážný LadislavSK Pašerák Písařov5900:28:30-
4MC155Sporek MiroslavFagus5400:28:42-
8MA169Dvořák PavelFOSA Prostějov8200:29:05-
1MJ172Kostecký JanŠumperk9100:29:14-
5MC186Fajta PavelCSC Šumperk5700:29:22-
9MA1910Krutta JiříKaratisti s.r.o.8500:29:55-
10MA2011Mazák LukášSokol Hrabenov8600:30:02-
5MB216Hamala MiloslavLibina6500:30:07-
1ZA2212Hloušková MarcelaSKP Šumperk7400:30:11-
11MA2313Ondra TomášNový Malín7600:30:20-
6MB247Král LiborAZ Ekotherm Šumperk6800:30:30-
12MA2514Hubáček PavelSporton Šumperk7600:30:40-
2ZA262Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:30:47-
1ZB272Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:30:48-
2MJ283Šincl JosefOrel Rovensko9200:30:58-
3ZA293Krčková ŠárkaProstějov8800:31:15-
4ZA304Filipiová EvaTJ Šumperk8600:31:35-
13MA3115Nesporý JanZábřeh7000:31:54-
14MA3216Hecl MilošNový Malín7600:31:58-
6MC337Macháček JiříVíno Karabina5300:32:00-
5ZA345Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:32:04-
6ZA356Bajerová AlenaKaratisti s.r.o.8400:32:15-
15MA3617Kroul JosefZábřeh n. M7300:32:52-
7MC378Batěk MiroslavHrabišín5400:32:55-
16MA3818Malý TomášZábřeh7400:32:58-
7MB398Březina ZdeněkSalix6100:33:13-
7ZA407Štýbnarová RadkaZábřeh8600:33:29-
17MA4119Možný StanislavŠumperk7700:33:38-
8MC429Stejskal AntonínVíno Karabina4900:33:47-
1MD432Bielčik JindřichLichkov4000:34:19-
2ZB433Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:34:19-
9MC4510Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk5300:34:45-
8MB469Šincl JosefOrel Rovensko6700:35:06-
9MB4710Paloncý PavelKVS Šumperk OB6300:35:21-
8ZA488Krobotová PetraSlezská univerzita Šumperk8800:35:29-
3MJ494Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh3600:35:30-
10MC5011Březina VladimírSeverka Šumperk5800:35:36-
1ŽJ512Rešová KateřinaAtletika Šumperk9000:35:57-
10MB5211Neoral ZdeněkSbor apošt. církve Záb.6500:37:25-
2ŽJ533Šinclová ZdeňkaOrel Rovensko9100:37:29-
11MB5412Kozlanský RomanZábřeh6200:37:33-
3ZB554Šinclová ZdeňkaOrel Rovensko7100:37:38-
4ZB5613Chmelařová MariaKVS Šumperk OB6300:37:39-
12MB5714Ševčík PavelHoral Šumperk6300:44:02-
5ZB585Tonová ZdeňkaSalón Zdena5800:44:03-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód