Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mistrovství Evropy v běhu do vrchu 2011, Bursa, Turecko

10.7.2011, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Mistrovství Evropy v běhu do vrchu 2011, Bursa, Turecko
  • datum konání: 10.7.2011
  • zobrazeno již 16x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://www.emrc2011bursauludag.org/en/
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Mistrovství Evropy v běhu do vrchu 2011, Bursa, Turecko

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ154Kömür NuriTUR9300:43:08-
2MJ252Dag SonmezTUR9300:43:12-
3MJ353Orak MuratTUR9200:43:40-
4MJ438Gheorgy Szabolcs IstvanROU9200:45:27-
5MJ518Palzer AntonGER9300:45:41-
6MJ655Koçlardan MünirTUR9200:45:58-
7MJ712Trávníček MatějCZE9200:46:24105
8MJ845Mokin StanislavRUS9200:46:36-
9MJ950Salamin Jean-BaptisteSUI9300:46:48-
10MJ1026Lembo EnricoITA9200:47:00-
11MJ1124Dooney KevinIRL9300:47:45-
12MJ1232Kvaale GauteNOR9500:47:52-
13MJ1327Maestri CesareITA9300:47:58-
14MJ1437Barata SamuelPOR9300:48:01-
15MJ1510Ondrášek PavelCZE9200:48:1193
16MJ1651Lustenberger DanielSUI9200:48:19-
17MJ179Janu JanCZE9300:48:2181
18MJ1814Rankin GarryGBR9300:48:27-
19MJ1931Haga TommyNOR9200:48:33-
20MJ2128Olocco GiovanniITA9300:49:00-
21MJ2344Vanshin IlnurRUS9300:49:14-
22MJ2413Ross JackGBR9300:49:22-
23MJ2725Egan JamesIRL9200:49:42-
24MJ2842Lagushin VitalyRUS9300:49:47-
25MJ292Innerhofer ManuelAUT9500:49:50-
26MJ3141Chindris AlexandruROU9300:50:05-
27MJ3346Mihelic LukaSLO9200:50:16-
28MJ3629Pelissero AndreaITA9200:50:34-
29MJ3815Johnston JoesphGBR9300:50:45-
29MJ3819Kubik ZsoltHUN9300:50:45-
31MJ4235Grycko TomaszPOL9200:51:04-
32MJ4547Cadez ZigaSLO9400:51:20-
33MJ4649Plaznik MaticSLO9300:51:33-
34MJ5134Nowak JakubPOL9200:51:41-
35MJ535Mustafa AhmedBUL9200:52:00-
36MJ5639Staicu Alexandru BogdanROU9200:52:10-
37MJ5840Onofrei Andrei IustinROU9200:52:38-
38MJ6243Danilov VasiliiRUS9300:52:59-
39MJ6522Speight JamesIRL9200:53:03-
40MJ684Rifflard SimonBEL9200:53:22-
41MJ701Singer MichaelAUT9500:53:40-
42MJ7430Anchevski AtanasMKD9200:54:16-
43MJ7636Szymanowski KrzysztofPOL9300:54:34-
44MJ7748Zupan DomenSLO9200:54:35-
45MJ8116Mahoney DominicGBR9400:54:50-
46MJ833Hammerle MaximilianAUT9300:55:07-
47MJ877Drumchev NikolayBUL9200:56:10-
48MJ888Delas PetarCRO9200:56:26-
49MJ9020Urban MateHUN9200:56:33-
50MJ9423Griffin JamesIRL9200:57:00-
51MJ9533Jarco DominikPOL9300:57:13-
52MJ9917Uhl AdrianGER9400:58:25-
53MJ10421Cakó BálintHUN9501:00:52-
54MJ1066Penkov PenkoBUL9301:06:58-
Muži (trať 12 km, 1275 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA174Arslan AhmetTUR8600:58:08-
2MA248Abate GabrieleITA7900:58:40-
3MA359Gaspar JosePOR7700:59:05-
4MA446Dematteis BernardITA8600:59:41-
5MA576Buyukbezgin SuleymanTUR8100:59:56-
6MA647Baldaccini AlexITA8801:00:25-
7MA731Jones AndyGBR7801:00:39-
8MA873Kleist AndersSWE8001:00:47-
9MA928Burrier GeorgesFRA7901:01:03-
10MA1072Schneider DavidSUI8101:01:07-
11MA1120Krupička RobertCZE7801:01:26105
12MA1263Zinca Ionut AlinROU8301:01:28-
13MA1332Vernon SteveGBR8001:01:34-
14MA1427Jandari SaidFRA7201:01:38-
15MA1558Carvalho JosePOR7701:01:46-
16MA1626Zago DidierFRA7701:01:54-
17MA1766Pagnuev AlexeiRUS8201:02:11-
18MA1860Borges GonçaloPOR8401:02:19-
19MA1961Muga RuiPOR8401:02:38-
20MA2064Tverdokhvalov VasiliyRUS8401:02:43-
21MA2155Sylta OeysteinNOR7801:02:47-
22MA2240MacMahon BrianIRL8201:02:56-
23MA233Rieder AlexanderAUT6901:03:04-
24MA2445Dematteis MartinITA8601:03:12-
25MA2511Mustafa ShabanBUL7801:03:22-
26MA2624Crespo JavierESP7601:03:27-
27MA2725Rancon JulienFRA8001:03:35-
28MA2877Kazan DenizTUR8801:03:36-
29MA2922Sociats JustESP7801:03:50-
30MA3018Voják JiříCZE8801:03:5793
31MA314Hohenwarter MarkusAUT8001:04:05-
32MA325Lechleitner SimonAUT7901:04:22-
33MA3367Bolkhovitin AlexanderRUS7101:04:42-
34MA3434Zeiler TimoGER8101:04:44-
35MA3569Alic SimonSLO7101:04:48-
36MA3641Conroy IanIRL8001:04:51-
37MA3733Schoenberger KorbinianGER8401:04:52-
38MA3854Sundby Oeyvind HeibergNOR8301:04:55-
39MA392Pripfl PeterAUT7201:04:59-
40MA4042Ryan MarkIRL7801:05:09-
41MA4136Beha JosefGER8101:05:17-
42MA4221Castaner CristofolESP7201:05:25-
43MA4319Brýdl PavelCZE8001:05:4781
44MA448Joly JenteBEL9101:05:49-
45MA4523Capitan Jose LuisESP7601:05:57-
46MA4610Stefanov HristoBUL7001:06:41-
47MA4729Osborne AdamGBR7601:06:42-
48MA4835Hubert StefanGER8601:06:52-
49MA499Nijs SvenBEL8001:06:54-
50MA5049Vogt JosefLIE7401:06:56-
51MA5156Tengsareid TorsteinNOR8901:07:12-
52MA527Bertels JelleBEL8501:07:20-
53MA5317Havlíček JanCZE7901:07:3472
54MA5465Pelevin IvanRUS8901:07:50-
55MA5557Bierczak MaciejPOL9101:08:02-
56MA5616Skopac IvicaCRO7401:08:19-
57MA5743Flynn EoinIRL8001:08:45-
58MA5871Lamovec PeterSLO8401:09:03-
59MA596Wilssens KoenBEL8101:09:34-
60MA6070Ceh JozeSLO7101:09:50-
61MA6112Tevekelev StoyanBUL8901:10:25-
62MA6215Zilic ZoranCRO8201:11:01-
63MA6338Gerlei TamasHUN6901:11:14-
64MA6444Mlka HaimISR7001:11:27-
65MA6568Manfreda JozeSLO8701:12:29-
66MA661Këllëzi IlirALB8801:13:18-
67MA6713Lilov RosenBUL7401:15:53-
68MA6850Kiradziev AleksandarMKD8701:18:48-
68MA6814Mikulic NikolaCRO9001:18:48-
70MA7039Pelsőczy AttilaHUN8301:19:39-
71MA7130Swinburn NickGBR8801:20:43-
72MA7253Martinovski TrpeMKD6401:20:57-
73MA7337Szabó KornélHUN7601:22:34-
74MA7478Kovtunenko YuriyUKR7101:49:34-
Juniorky (trať 4,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ123Dragomir Denisa IonelaROU9200:21:43-
2ZJ232Can YaseminTUR9200:22:08-
3ZJ331Eytemis SevilayTUR9300:22:16-
4ZJ42Mair SusanneAUT9400:22:23-
5ZJ522Rus RebecaROU9500:23:08-
6ZJ620Pinto SoniaPOR9200:23:31-
7ZJ726Ivonina EkaterinaRUS9400:23:48-
8ZJ830Atalay ZeynepTUR9200:24:10-
9ZJ99Hinterholzingerová JanaCZE9400:24:15105
10ZJ108Parlov MateaCRO9200:24:17-
10ZJ1017Titon LetiziaITA9200:24:17-
12ZJ121Mandlbauer ChristinaAUT9400:24:41-
13ZJ137Tomas AndaCRO9300:24:51-
14ZJ1411Price FfionGBR9400:24:54-
15ZJ1512Adkin ScoutGBR9300:25:10-
16ZJ1624Ovsyannikova FainaRUS9200:25:23-
17ZJ174Nineva MarinelaBUL9300:25:31-
18ZJ183Marien JessicaBEL9200:25:41-
19ZJ1913Hill-Stirling LouiseIRL9300:25:48-
20ZJ2018Zubani SilviaITA9200:25:50-
21ZJ216Mircheva MilitsaBUL9400:26:19-
22ZJ2210Taylor BeckieGBR9300:26:21-
23ZJ2316Lhansour SaraITA9300:26:24-
23ZJ2321Moroita Adelina GeorgianaROU9500:26:24-
25ZJ255Trifonova TeodoraBUL9400:26:44-
26ZJ2614Denny NiamhIRL9200:26:51-
27ZJ2715Sara MooreIRL9400:26:56-
28ZJ2829Kozjek TinaSLO9300:27:02-
29ZJ2925Bogatyreva AlexandraRUS9300:27:03-
30ZJ3027Bajc MonikaSLO9500:27:39-
31ZJ3119Stojchevska MarijaMKD9300:27:56-
32ZJ3228Kozjek KatjaSLO9200:28:49-
Ženy (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2055Strähl MartinaSUI8700:48:44-
2ZA2233Confortola AntonellaITA7500:49:09-
3ZA2549Krkoc LucijaSLO8800:49:24-
4ZA2632Belotti ValentinaITA8000:49:40-
5ZA3048Ivanova MarinaRUS8300:49:57-
6ZA3211Schorná Matyášová PavlaCZE8000:50:10105
7ZA3444Frumuz ChristinaROU8800:50:20-
8ZA3554Meier-Brändle BernadetteSUI7200:50:22-
9ZA3638Melkevik Kirsten MarathonNOR7000:50:34-
10ZA4023Clayton EmmaGBR8800:50:53-
11ZA4145Semova SvetlanaRUS7600:50:58-
12ZA4347Vokueva JannaRUS8700:51:17-
13ZA4439Danielsen Kjersti KarolineNOR7900:51:19-
14ZA4616Dubois CarolineFRA8300:51:33-
15ZA4852Kosovelj MatejaSLO8800:51:36-
16ZA4935Ferrara OrnellaITA6800:51:38-
17ZA504Reiner SabineAUT8100:51:40-
18ZA5259Bastug HulyaTUR8800:51:56-
19ZA5410Belušic BarbaraCRO8100:52:05-
20ZA5534Gaggi AliceITA8700:52:08-
21ZA5743Miranda FernandaPOR7000:52:18-
22ZA5937Buer May BrittNOR7700:52:41-
23ZA6025Lehmann DianaGER7700:52:49-
24ZA616Panovska RumyanaBUL6300:52:54-
25ZA6318Pantheon AdelaideFRA9100:53:00-
26ZA6422Whitehead ClareGBR7600:53:02-
27ZA668Mihaylova MilkaBUL7200:53:05-
28ZA6720Wilkinson VictoriaGBR7800:53:19-
29ZA6953Haldimann-Riedo AngelaSUI8200:53:31-
30ZA7113Metelková TáňaCZE7200:53:58105
31ZA7221Meekin NicolaGBR7600:54:08-
32ZA732Freitag KarinAUT8000:54:14-
33ZA759Bonova IvetaBUL8000:54:22-
34ZA7826Coenen NoraGER9100:54:38-
35ZA7915Sanchez Rivero Amada De JesusESP6700:54:42-
36ZA8019Dumergues Marie-LaureFRA8200:54:49-
37ZA8212Skalníková EvaCZE8500:54:5393
38ZA8442Martinho CarlaPOR7600:55:18-
39ZA8546Egorova GalinaRUS8300:55:31-
40ZA8617Porte FionaFRA8900:55:50-
41ZA8957Tarhan YagmurTUR9100:56:29-
42ZA9030McCormack SarahIRL8600:56:33-
43ZA9214Sekyrová IvanaCZE7100:56:3493
44ZA9350Grandovec DanejaSLO8400:56:48-
45ZA9641Moreiras LucindaPOR6800:57:18-
46ZA9758Adiyaman SuheylaTUR8800:57:37-
47ZA985Geypen KimBEL8400:58:05-
48ZA10029Mulligan SarahIRL8600:59:31-
49ZA10151Fortin AleksandraSLO7200:59:40-
50ZA10228Finn MichelleIRL8900:59:54-
51ZA1037Kozareva HristinaBUL8401:00:03-
52ZA10540Martins MárciaPOR8301:01:46-
53ZA10736Veljanovska TanjaMKD8701:09:56-
54ZA10827Varadi EnikoHUN9101:27:43-
Trať 4,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ123Dragomir Denisa IonelaROU9200:21:43-
2ZJ232Can YaseminTUR9200:22:08-
3ZJ331Eytemis SevilayTUR9300:22:16-
4ZJ42Mair SusanneAUT9400:22:23-
5ZJ522Rus RebecaROU9500:23:08-
6ZJ620Pinto SoniaPOR9200:23:31-
7ZJ726Ivonina EkaterinaRUS9400:23:48-
8ZJ830Atalay ZeynepTUR9200:24:10-
9ZJ99Hinterholzingerová JanaCZE9400:24:15105
10ZJ108Parlov MateaCRO9200:24:17-
10ZJ1017Titon LetiziaITA9200:24:17-
12ZJ121Mandlbauer ChristinaAUT9400:24:41-
13ZJ137Tomas AndaCRO9300:24:51-
14ZJ1411Price FfionGBR9400:24:54-
15ZJ1512Adkin ScoutGBR9300:25:10-
16ZJ1624Ovsyannikova FainaRUS9200:25:23-
17ZJ174Nineva MarinelaBUL9300:25:31-
18ZJ183Marien JessicaBEL9200:25:41-
19ZJ1913Hill-Stirling LouiseIRL9300:25:48-
20ZJ2018Zubani SilviaITA9200:25:50-
21ZJ216Mircheva MilitsaBUL9400:26:19-
22ZJ2210Taylor BeckieGBR9300:26:21-
23ZJ2316Lhansour SaraITA9300:26:24-
23ZJ2321Moroita Adelina GeorgianaROU9500:26:24-
25ZJ255Trifonova TeodoraBUL9400:26:44-
26ZJ2614Denny NiamhIRL9200:26:51-
27ZJ2715Sara MooreIRL9400:26:56-
28ZJ2829Kozjek TinaSLO9300:27:02-
29ZJ2925Bogatyreva AlexandraRUS9300:27:03-
30ZJ3027Bajc MonikaSLO9500:27:39-
31ZJ3119Stojchevska MarijaMKD9300:27:56-
32ZJ3228Kozjek KatjaSLO9200:28:49-
Trať 9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ154Kömür NuriTUR9300:43:08-
2MJ252Dag SonmezTUR9300:43:12-
3MJ353Orak MuratTUR9200:43:40-
4MJ438Gheorgy Szabolcs IstvanROU9200:45:27-
5MJ518Palzer AntonGER9300:45:41-
6MJ655Koçlardan MünirTUR9200:45:58-
7MJ712Trávníček MatějCZE9200:46:24105
8MJ845Mokin StanislavRUS9200:46:36-
9MJ950Salamin Jean-BaptisteSUI9300:46:48-
10MJ1026Lembo EnricoITA9200:47:00-
11MJ1124Dooney KevinIRL9300:47:45-
12MJ1232Kvaale GauteNOR9500:47:52-
13MJ1327Maestri CesareITA9300:47:58-
14MJ1437Barata SamuelPOR9300:48:01-
15MJ1510Ondrášek PavelCZE9200:48:1193
16MJ1651Lustenberger DanielSUI9200:48:19-
17MJ179Janu JanCZE9300:48:2181
18MJ1814Rankin GarryGBR9300:48:27-
19MJ1931Haga TommyNOR9200:48:33-
1ZA2055Strähl MartinaSUI8700:48:44-
20MJ2128Olocco GiovanniITA9300:49:00-
2ZA2233Confortola AntonellaITA7500:49:09-
21MJ2344Vanshin IlnurRUS9300:49:14-
22MJ2413Ross JackGBR9300:49:22-
3ZA2549Krkoc LucijaSLO8800:49:24-
4ZA2632Belotti ValentinaITA8000:49:40-
23MJ2725Egan JamesIRL9200:49:42-
24MJ2842Lagushin VitalyRUS9300:49:47-
25MJ292Innerhofer ManuelAUT9500:49:50-
5ZA3048Ivanova MarinaRUS8300:49:57-
26MJ3141Chindris AlexandruROU9300:50:05-
6ZA3211Schorná Matyášová PavlaCZE8000:50:10105
27MJ3346Mihelic LukaSLO9200:50:16-
7ZA3444Frumuz ChristinaROU8800:50:20-
8ZA3554Meier-Brändle BernadetteSUI7200:50:22-
28MJ3629Pelissero AndreaITA9200:50:34-
9ZA3638Melkevik Kirsten MarathonNOR7000:50:34-
29MJ3815Johnston JoesphGBR9300:50:45-
29MJ3819Kubik ZsoltHUN9300:50:45-
10ZA4023Clayton EmmaGBR8800:50:53-
11ZA4145Semova SvetlanaRUS7600:50:58-
31MJ4235Grycko TomaszPOL9200:51:04-
12ZA4347Vokueva JannaRUS8700:51:17-
13ZA4439Danielsen Kjersti KarolineNOR7900:51:19-
32MJ4547Cadez ZigaSLO9400:51:20-
33MJ4649Plaznik MaticSLO9300:51:33-
14ZA4616Dubois CarolineFRA8300:51:33-
15ZA4852Kosovelj MatejaSLO8800:51:36-
16ZA4935Ferrara OrnellaITA6800:51:38-
17ZA504Reiner SabineAUT8100:51:40-
34MJ5134Nowak JakubPOL9200:51:41-
18ZA5259Bastug HulyaTUR8800:51:56-
35MJ535Mustafa AhmedBUL9200:52:00-
19ZA5410Belušic BarbaraCRO8100:52:05-
20ZA5534Gaggi AliceITA8700:52:08-
36MJ5639Staicu Alexandru BogdanROU9200:52:10-
21ZA5743Miranda FernandaPOR7000:52:18-
37MJ5840Onofrei Andrei IustinROU9200:52:38-
22ZA5937Buer May BrittNOR7700:52:41-
23ZA6025Lehmann DianaGER7700:52:49-
24ZA616Panovska RumyanaBUL6300:52:54-
38MJ6243Danilov VasiliiRUS9300:52:59-
25ZA6318Pantheon AdelaideFRA9100:53:00-
26ZA6422Whitehead ClareGBR7600:53:02-
39MJ6522Speight JamesIRL9200:53:03-
27ZA668Mihaylova MilkaBUL7200:53:05-
28ZA6720Wilkinson VictoriaGBR7800:53:19-
40MJ684Rifflard SimonBEL9200:53:22-
29ZA6953Haldimann-Riedo AngelaSUI8200:53:31-
41MJ701Singer MichaelAUT9500:53:40-
30ZA7113Metelková TáňaCZE7200:53:58105
31ZA7221Meekin NicolaGBR7600:54:08-
32ZA732Freitag KarinAUT8000:54:14-
42MJ7430Anchevski AtanasMKD9200:54:16-
33ZA759Bonova IvetaBUL8000:54:22-
43MJ7636Szymanowski KrzysztofPOL9300:54:34-
44MJ7748Zupan DomenSLO9200:54:35-
34ZA7826Coenen NoraGER9100:54:38-
35ZA7915Sanchez Rivero Amada De JesusESP6700:54:42-
36ZA8019Dumergues Marie-LaureFRA8200:54:49-
45MJ8116Mahoney DominicGBR9400:54:50-
37ZA8212Skalníková EvaCZE8500:54:5393
46MJ833Hammerle MaximilianAUT9300:55:07-
38ZA8442Martinho CarlaPOR7600:55:18-
39ZA8546Egorova GalinaRUS8300:55:31-
40ZA8617Porte FionaFRA8900:55:50-
47MJ877Drumchev NikolayBUL9200:56:10-
48MJ888Delas PetarCRO9200:56:26-
41ZA8957Tarhan YagmurTUR9100:56:29-
49MJ9020Urban MateHUN9200:56:33-
42ZA9030McCormack SarahIRL8600:56:33-
43ZA9214Sekyrová IvanaCZE7100:56:3493
44ZA9350Grandovec DanejaSLO8400:56:48-
50MJ9423Griffin JamesIRL9200:57:00-
51MJ9533Jarco DominikPOL9300:57:13-
45ZA9641Moreiras LucindaPOR6800:57:18-
46ZA9758Adiyaman SuheylaTUR8800:57:37-
47ZA985Geypen KimBEL8400:58:05-
52MJ9917Uhl AdrianGER9400:58:25-
48ZA10029Mulligan SarahIRL8600:59:31-
49ZA10151Fortin AleksandraSLO7200:59:40-
50ZA10228Finn MichelleIRL8900:59:54-
51ZA1037Kozareva HristinaBUL8401:00:03-
53MJ10421Cakó BálintHUN9501:00:52-
52ZA10540Martins MárciaPOR8301:01:46-
54MJ1066Penkov PenkoBUL9301:06:58-
53ZA10736Veljanovska TanjaMKD8701:09:56-
54ZA10827Varadi EnikoHUN9101:27:43-
Trať 12 km, 1275 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA174Arslan AhmetTUR8600:58:08-
2MA248Abate GabrieleITA7900:58:40-
3MA359Gaspar JosePOR7700:59:05-
4MA446Dematteis BernardITA8600:59:41-
5MA576Buyukbezgin SuleymanTUR8100:59:56-
6MA647Baldaccini AlexITA8801:00:25-
7MA731Jones AndyGBR7801:00:39-
8MA873Kleist AndersSWE8001:00:47-
9MA928Burrier GeorgesFRA7901:01:03-
10MA1072Schneider DavidSUI8101:01:07-
11MA1120Krupička RobertCZE7801:01:26105
12MA1263Zinca Ionut AlinROU8301:01:28-
13MA1332Vernon SteveGBR8001:01:34-
14MA1427Jandari SaidFRA7201:01:38-
15MA1558Carvalho JosePOR7701:01:46-
16MA1626Zago DidierFRA7701:01:54-
17MA1766Pagnuev AlexeiRUS8201:02:11-
18MA1860Borges GonçaloPOR8401:02:19-
19MA1961Muga RuiPOR8401:02:38-
20MA2064Tverdokhvalov VasiliyRUS8401:02:43-
21MA2155Sylta OeysteinNOR7801:02:47-
22MA2240MacMahon BrianIRL8201:02:56-
23MA233Rieder AlexanderAUT6901:03:04-
24MA2445Dematteis MartinITA8601:03:12-
25MA2511Mustafa ShabanBUL7801:03:22-
26MA2624Crespo JavierESP7601:03:27-
27MA2725Rancon JulienFRA8001:03:35-
28MA2877Kazan DenizTUR8801:03:36-
29MA2922Sociats JustESP7801:03:50-
30MA3018Voják JiříCZE8801:03:5793
31MA314Hohenwarter MarkusAUT8001:04:05-
32MA325Lechleitner SimonAUT7901:04:22-
33MA3367Bolkhovitin AlexanderRUS7101:04:42-
34MA3434Zeiler TimoGER8101:04:44-
35MA3569Alic SimonSLO7101:04:48-
36MA3641Conroy IanIRL8001:04:51-
37MA3733Schoenberger KorbinianGER8401:04:52-
38MA3854Sundby Oeyvind HeibergNOR8301:04:55-
39MA392Pripfl PeterAUT7201:04:59-
40MA4042Ryan MarkIRL7801:05:09-
41MA4136Beha JosefGER8101:05:17-
42MA4221Castaner CristofolESP7201:05:25-
43MA4319Brýdl PavelCZE8001:05:4781
44MA448Joly JenteBEL9101:05:49-
45MA4523Capitan Jose LuisESP7601:05:57-
46MA4610Stefanov HristoBUL7001:06:41-
47MA4729Osborne AdamGBR7601:06:42-
48MA4835Hubert StefanGER8601:06:52-
49MA499Nijs SvenBEL8001:06:54-
50MA5049Vogt JosefLIE7401:06:56-
51MA5156Tengsareid TorsteinNOR8901:07:12-
52MA527Bertels JelleBEL8501:07:20-
53MA5317Havlíček JanCZE7901:07:3472
54MA5465Pelevin IvanRUS8901:07:50-
55MA5557Bierczak MaciejPOL9101:08:02-
56MA5616Skopac IvicaCRO7401:08:19-
57MA5743Flynn EoinIRL8001:08:45-
58MA5871Lamovec PeterSLO8401:09:03-
59MA596Wilssens KoenBEL8101:09:34-
60MA6070Ceh JozeSLO7101:09:50-
61MA6112Tevekelev StoyanBUL8901:10:25-
62MA6215Zilic ZoranCRO8201:11:01-
63MA6338Gerlei TamasHUN6901:11:14-
64MA6444Mlka HaimISR7001:11:27-
65MA6568Manfreda JozeSLO8701:12:29-
66MA661Këllëzi IlirALB8801:13:18-
67MA6713Lilov RosenBUL7401:15:53-
68MA6850Kiradziev AleksandarMKD8701:18:48-
68MA6814Mikulic NikolaCRO9001:18:48-
70MA7039Pelsőczy AttilaHUN8301:19:39-
71MA7130Swinburn NickGBR8801:20:43-
72MA7253Martinovski TrpeMKD6401:20:57-
73MA7337Szabó KornélHUN7601:22:34-
74MA7478Kovtunenko YuriyUKR7101:49:34-
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1120Krupička RobertCZE7801:01:26105
2MA3018Voják JiříCZE8801:03:5793
3MA4319Brýdl PavelCZE8001:05:4781
4MA5317Havlíček JanCZE7901:07:3472
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3211Schorná Matyášová PavlaCZE8000:50:10105
2ZA7113Metelková TáňaCZE7200:53:5893
3ZA8212Skalníková EvaCZE8500:54:5381
4ZA9214Sekyrová IvanaCZE7100:56:3472

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód