Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Vánoční běh okolo Zlatého pásku (vyhlášení Iscarex poháru 2013)

14.12.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Vánoční běh okolo Zlatého pásku (vyhlášení Iscarex poháru 2013)
  • datum konání: 14.12.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Obec Němčice

Sociální sítě

Místo konání

Kulturní centrum v Němčicích
10:00 - 11:30 hodin

Přihlášky

v místě startu od 8:30 hodin

Startovné

dospělí 30 Kč
mládež 10 Kč

Popis tratě

Délka: 5,2 km a méně
silniční běh obcí Němčice

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Obec Němčice
Dana Urbánková
tel. 724 675 447

Plakátek ve formátu PDF

Plakátek Beseda o cestování

E-mailová adresa

udana@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
15.12.2018Vánoční běh okolo Zlatého pásku-
16.12.2017Vánoční běh okolo Zlatého pásku125
17.12.2016Vánoční běh okolo Zlatého pásku119
12.12.2015Vánoční běh okolo Zlatého pásku104
13.12.2014Vánoční běh okolo Zlatého pásku128
15.12.2012Vánoční běh okolo Zlatého pásku110
10.12.2011Vánoční běh okolo Zlatého pásku156
11.12.2010Vánoční běh okolo Zlatého pásku-
12.12.2009Vánoční běh okolo Zlatého pásku, Němčice142

Statistika závodu Vánoční běh okolo Zlatého pásku (vyhlášení Iscarex poháru 2013)

  • ročníků: 10
  • závodníků na všech ročnících: 884

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borková Agáta028
Vacek Martin698
Červ Miloslav508
Matyášová Jana658
Nechvílová Miroslava608
Keprtová Miloslava487
Dušková Lenka807
Bielčik Jindřich407
Sejkorová Lenka637
Ožana Václav647
Škeříková Nela077
Kubišta Oto537
Borek Viktor047
Vacarda Vladimír597
Stránský Aleš607
Nechvíl Petr917
Brychta Jakub086
Boháč Bonifác016
Brychtová Veronika106
Radiměřský Karel876
Šafář Jaroslav516
Jelínek Matěj426
Šimůnková Pavla776
Doleček Josef796
Sadílek Ota466
Boháč Pankrác066
Kalousek Jan716
Preislerová Agáta Nela096
Černá Markéta706
Sedláček Roman645
Vondra Vojtěch985
Mlynář Vojtěch985
Buriánek Roman655
Jelínková Magdalena455
Šimůnek Jan825
Marhold Luboš775
Hübl Radek885
Fajfr František725
Chlubna Jan845
Gregora Zdenek735
Kopecký Libor565
Švec Miroslav525
Štyndl Miroslav575
Borek Petr705
Tomíšek Jindřich395
Živný Marek915
Stránská Adéla915
Švorčík Petr765
Pirklová Markéta795
Gregora Filip025

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děti r. 2008 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1112Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:00:16-
2C1214Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:16-
3C132Racek JosefNěmčice0800:00:18-
4C1425Kovářová AnnaBudislav0800:00:20-
5C1577Šos Radek-0800:00:23-
6C1645Kyncl JakubSKI Klub Česká Třebová0900:00:24-
7C1774Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:00:25-
8C1857Mikl MatějSokol Němčice0900:00:26-
9C1970Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:00:26-
10C11068Chochola Kryštofneregistrován0900:00:27-
11C11118Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:28-
12C11269Dejdarová TerezaRCR Bike Team Česká Třebová1000:00:31-
Chlapci r. 06-07 (trať 0,26 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2153Boháč PankrácAC Choceň0600:00:57-
2C2258Mikl MarekSokol Němčice0600:01:05-
3C2679Morávek Janneregistrován0600:01:15-
Děvčata r. 06-07 (trať 0,26 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2349Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:01:08-
2D2471Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:01:09-
3D2576Škeříková NelaNěmčice0700:01:12-
Nejmladší žáci I r. 04-05 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1446Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:03:16-
2M161Čermák ŠimonNěmčice0500:03:26-
3M1765Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:29-
4M196Jůza Pavelneregistrován0400:03:44-
5M11038Vytlačil TadeášTJ Sokol Němčice0500:03:46-
Nejmladší žákyně I r. 04-05 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1230Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:03:00-
2Z1329Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:03:05-
3Z1813Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:03:34-
Nejmladší žáci II r. 02-03 (trať 1,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2878Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:05:22-
2M21073Gregora FilipActivity Lanškroun0200:05:37-
3M21164Költö MatějSpartak OEZ Letohrad0300:05:38-
4M21527Novotný MarekTITAN Pardubice0300:07:31-
Nejmladší žákyně II r. 02-03 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2139Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:02:57-
2Z2567Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:19-
Mladší žáci r. 00-01 (trať 1,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3654Boháč BonifácAC Choceň0100:05:00-
2M3750Chlup TomášActivity Lanškroun0000:05:20-
3M3948Gregora JanActivity Lanškroun0000:05:34-
Mladší žákyně r. 00-01 (trať 1,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31475Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:06:00-
Starší žáci r. 98-99 (trať 1,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4163Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:33-
2M4262Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:34-
3M4372Mužík JanAtletika Polička9800:04:36-
4M4461Kačerovský MichalKPA Pardubice9800:04:39-
5M4580Gregora JakubActivity Lanškroun9800:04:44-
Starší žákyně r. 98-99 (trať 1,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z41251Hypešová NatálieJaroměř9900:05:56-
2Z4139Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:05:56-
Junioři 16-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ213Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:16:24-
2MJ1568Machotka DominikActivity Lanškroun9400:19:20-
3MJ3237Pavlas JanActivity Lanškroun9600:20:35-
Juniorky 16-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ245Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:19:48-
2ZJ66108Pártlová DanielaAC Choceň9700:27:31-
3ZJ7192Belobradová KarolínaŽamberk9900:29:48-
Muži A 20-39 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:16:09-
2MA37Nechvíl PetrAC Choceň9100:17:14-
3MA4106Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:17:28-
4MA684Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:18:18-
5MA1124Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:19:04-
6MA1444Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:19:17-
7MA1990Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:19:35-
8MA2565Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:19:51-
9MA2814Bureš MartinČeská Třebová - Brázdov7400:20:06-
10MA3553Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:20:54-
11MA36105Marhold LubošHorní Jelení7700:21:12-
12MA5140Vytlačil Martinneregistrován7800:24:20-
13MA5654Morávek KarelBrno7400:25:00-
Muži B 40-49 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB541Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:55-
2MB7101Fajfr František3D Fitness Race Team7200:18:24-
3MB9107Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:18:53-
4MB12109Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:19:05-
5MB1666Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:19:21-
6MB20103Jadrný LubomírVencl Tým Ústí nad Orlicí7300:19:38-
7MB2177Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:19:41-
8MB2316Chlup JiříActivity Lanškroun7000:19:46-
9MB2612Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:19:56-
10MB2793Belobrad IvanŽamberk6600:20:03-
11MB3097Hanuš PetrCHT Pardubice6400:20:28-
12MB3127Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:20:30-
13MB3394Kalous Tomᚎamberk6400:20:39-
14MB3456Souček JanŠumperk6500:20:49-
15MB45118Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:23:09-
16MB4669Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:23:20-
Muži C 50-59 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC835Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:18:40-
2MC10104Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:19:02-
3MC1391Žila MilošBystré6200:19:12-
4MC183Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:19:28-
5MC37102Skalický JosefPEPA SKA Žichlínek6200:21:39-
6MC5385Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:24:47-
7MC5431Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:24:57-
8MC6098Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:26:12-
Muži D 60-69 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2983Hájek FrantišekFGT Stolany4900:20:17-
2MD3942Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:21:43-
3MD4722Červ MiloslavAtletika Polička5000:23:35-
4MD5039Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:24:09-
5MD5536Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:24:58-
6MD5889Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:26:02-
7MD6271Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:26:44-
8MD6896Wendlig MiroslavLuková5300:28:49-
Muži E 70 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5980Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:26:03-
2ME6187Bielčik JindřichLichkov4000:26:38-
3ME6318Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:26:54-
4ME7079Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:28:59-
5ME7223Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:30:32-
Ženy A 20-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA174Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:19:23-
2ZA2219Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:19:44-
3ZA4062Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:21:46-
4ZA4445Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:23:08-
5ZA4817Simonová MonikaCyklotrénink - F. Trkal8500:23:37-
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4199Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:21:56-
2ZB4295Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:27-
3ZB4310Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:22:51-
4ZB4920Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:23:55-
5ZB52100Krňávková Kateřinaneregistrována7800:24:47-
6ZB6572Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:27:16-
7ZB7573Čtvrtečková PetraISCAREX Česká Třebová6900:35:56-
Ženy C 45-54 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3886Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:40-
2ZC579Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:25:18-
3ZC6711Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:28:25-
4ZC7476Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:33:06-
Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD648Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:26:59-
2ZD6978Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:28:52-
3ZD7381Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4500:31:29-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1112Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:00:16-
2C1214Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:16-
3C132Racek JosefNěmčice0800:00:18-
4C1425Kovářová AnnaBudislav0800:00:20-
5C1577Šos Radek-0800:00:23-
6C1645Kyncl JakubSKI Klub Česká Třebová0900:00:24-
7C1774Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:00:25-
8C1857Mikl MatějSokol Němčice0900:00:26-
9C1970Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:00:26-
10C11068Chochola Kryštofneregistrován0900:00:27-
11C11118Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:28-
12C11269Dejdarová TerezaRCR Bike Team Česká Třebová1000:00:31-
Trať 0,26 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2153Boháč PankrácAC Choceň0600:00:57-
2C2258Mikl MarekSokol Němčice0600:01:05-
1D2349Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:01:08-
2D2471Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:01:09-
3D2576Škeříková NelaNěmčice0700:01:12-
3C2679Morávek Janneregistrován0600:01:15-
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2139Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:02:57-
1Z1230Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:03:00-
2Z1329Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:03:05-
1M1446Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:03:16-
2Z2567Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:19-
2M161Čermák ŠimonNěmčice0500:03:26-
3M1765Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:29-
3Z1813Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:03:34-
4M196Jůza Pavelneregistrován0400:03:44-
5M11038Vytlačil TadeášTJ Sokol Němčice0500:03:46-
Trať 1,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4163Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:33-
2M4262Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:34-
3M4372Mužík JanAtletika Polička9800:04:36-
4M4461Kačerovský MichalKPA Pardubice9800:04:39-
5M4580Gregora JakubActivity Lanškroun9800:04:44-
1M3654Boháč BonifácAC Choceň0100:05:00-
2M3750Chlup TomášActivity Lanškroun0000:05:20-
1M2878Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:05:22-
3M3948Gregora JanActivity Lanškroun0000:05:34-
2M21073Gregora FilipActivity Lanškroun0200:05:37-
3M21164Költö MatějSpartak OEZ Letohrad0300:05:38-
1Z41251Hypešová NatálieJaroměř9900:05:56-
2Z4139Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:05:56-
1Z31475Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:06:00-
4M21527Novotný MarekTITAN Pardubice0300:07:31-
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:16:09-
1MJ213Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:16:24-
2MA37Nechvíl PetrAC Choceň9100:17:14-
3MA4106Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:17:28-
1MB541Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:55-
4MA684Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:18:18-
2MB7101Fajfr František3D Fitness Race Team7200:18:24-
1MC835Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:18:40-
3MB9107Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:18:53-
2MC10104Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:19:02-
5MA1124Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:19:04-
4MB12109Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:19:05-
3MC1391Žila MilošBystré6200:19:12-
6MA1444Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:19:17-
2MJ1568Machotka DominikActivity Lanškroun9400:19:20-
5MB1666Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:19:21-
1ZA174Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:19:23-
4MC183Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:19:28-
7MA1990Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:19:35-
6MB20103Jadrný LubomírVencl Tým Ústí nad Orlicí7300:19:38-
7MB2177Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:19:41-
2ZA2219Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:19:44-
8MB2316Chlup JiříActivity Lanškroun7000:19:46-
1ZJ245Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:19:48-
8MA2565Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:19:51-
9MB2612Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:19:56-
10MB2793Belobrad IvanŽamberk6600:20:03-
9MA2814Bureš MartinČeská Třebová - Brázdov7400:20:06-
1MD2983Hájek FrantišekFGT Stolany4900:20:17-
11MB3097Hanuš PetrCHT Pardubice6400:20:28-
12MB3127Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:20:30-
3MJ3237Pavlas JanActivity Lanškroun9600:20:35-
13MB3394Kalous Tomᚎamberk6400:20:39-
14MB3456Souček JanŠumperk6500:20:49-
10MA3553Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:20:54-
11MA36105Marhold LubošHorní Jelení7700:21:12-
5MC37102Skalický JosefPEPA SKA Žichlínek6200:21:39-
1ZC3886Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:40-
2MD3942Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:21:43-
3ZA4062Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:21:46-
1ZB4199Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:21:56-
2ZB4295Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:27-
3ZB4310Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:22:51-
4ZA4445Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:23:08-
15MB45118Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:23:09-
16MB4669Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:23:20-
3MD4722Červ MiloslavAtletika Polička5000:23:35-
5ZA4817Simonová MonikaCyklotrénink - F. Trkal8500:23:37-
4ZB4920Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:23:55-
4MD5039Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:24:09-
12MA5140Vytlačil Martinneregistrován7800:24:20-
5ZB52100Krňávková Kateřinaneregistrována7800:24:47-
6MC5385Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:24:47-
7MC5431Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:24:57-
5MD5536Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:24:58-
13MA5654Morávek KarelBrno7400:25:00-
2ZC579Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:25:18-
6MD5889Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:26:02-
1ME5980Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:26:03-
8MC6098Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:26:12-
2ME6187Bielčik JindřichLichkov4000:26:38-
7MD6271Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:26:44-
3ME6318Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:26:54-
1ZD648Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:26:59-
6ZB6572Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:27:16-
2ZJ66108Pártlová DanielaAC Choceň9700:27:31-
3ZC6711Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:28:25-
8MD6896Wendlig MiroslavLuková5300:28:49-
2ZD6978Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:28:52-
4ME7079Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:28:59-
3ZJ7192Belobradová KarolínaŽamberk9900:29:48-
5ME7223Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:30:32-
3ZD7381Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4500:31:29-
4ZC7476Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:33:06-
7ZB7573Čtvrtečková PetraISCAREX Česká Třebová6900:35:56-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Ahoj,... při včerejším vyhlášení jsem v prostorách KD. ponechal na židli běžecké elastické kalhoty dlouhé, modré zn. NB. V případě nálezu prosím o kontakt. Za pomoc moc děkuji. Luboš Jadrný
lubve
Kalhoty jsme odvezli, jsou u Jana Šimůnka nejst. Aleš
ales.stransky
Aleši, děkuji ...jsem dlužníkem . Luboš
Lubomir.Jadrny
Rád bych touto cestou poděkoval za organizaci letošního ISCAREX poháru, kalendáře, vyhlášení, zpracování výsledků, ... Zdenek Gregora
gregora
Přidávám se ke Zdenkovi. Díky moc všem pořadatelům a těším se na setkávání s Vámi se všemi po celý další rok. Krásné svátky Přejí Borkovi z Horní Čermné
jampb

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód