hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Kunětická devítka

13.9.2015, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Kunětická devítka
  • datum konání: 13.9.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: KTS Pardubice, z.s.

Sociální sítě

Místo konání

parkoviště u Staročeské hospody (pod Kunětickou horou), Ráby u Pardubic
10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 9:00 do 9:50 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 9 km
mapka trasy

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Mgr. Jakub Jaroš
tel. 602 888 623

Internetové stránky

http://kuneticka9.cz/

E-mailová adresa

info@kuneticka9.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
25.6.2016Kunětická devítka51

Statistika závodu Kunětická devítka

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 51

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Novák Viktor762
Hofman Jiří872
Matoušek Josef792
Kopecký Libor562
Lederer Vladimír622
Cibulka Jiří752
Chocholouš Dalibor462
Froš Štěpán732
Bednář Josef502
Kraus Václav642
Rossi Lenka542
Valeš Pavel762

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 19-29 let (trať 9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA324Kučírek TomášSK OMT Pardubice9200:33:30103,81
2MA6208Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:34:5795,36
3MA963Kafka OndřejPardubice8900:35:1593,58
4MA1169Horák LukášRetia Pardubice8600:35:4091,08
5MA17202Živný Marek3D Fitness Race Team9100:37:5977,53
6MA26158Holík FilipPardrubice8900:39:3568,16
7MA31213Chadima AdamLitomyšl9200:40:1064,75
8MA5644Hofman JiříRosice nad Labem8700:44:4437,98
9MA6570Bříza PetrDUKAKAT9000:47:5519,34
10MA70211Nádhera JiříHradec Králové9300:49:547,72

Muži B 30-39 let (trať 9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB5194Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:34:01100,83
2MB848Pleskot OndřejHO Pardubice8400:35:1193,94
3MB1345Václavek JanOK Lokomotiva Pardubice7800:36:5883,54
4MB1527Štys PavelRetia Pardubice7800:37:2880,62
5MB21212Imlauf JaroslavSokol Dvůr Králové nad Labem8300:38:2475,10
6MB2455Dařbuján LukášPardubice7700:39:1070,63
7MB25186Turek JiříPardrubice7800:39:3268,46
8MB28227Šanda MiloslavSDH Sloupno8000:39:5566,21
9MB30169Valeš PavelDvůr Králové7600:40:0565,21
10MB32200Zitka AdamRetia Pardubice8400:40:2563,25
11MB38156Hejkrlík FilipSABZO7900:41:2557,40
12MB403Švingr VlastimilPardubice/Cyklo RD8100:41:3356,67
13MB4113Matoušek JosefHradec Králové7900:42:1152,97
14MB44216Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:42:2851,29
15MB4677Novák ViktorMeduna Kalírna7600:42:4549,64
16MB47181Hanus PetrDUKAKAT8500:42:5149,06
17MB55220Marhold LubošHorní Jelení7700:44:2240,17
18MB57221Franko MartinLetohrad8000:44:5836,67
19MB67209Čermný RadekPardubice8100:48:0818,13

Muži C 40-49 let (trať 9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1223Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:32:50101,99
2MC2201Hejl RadekLetohrad7200:32:58101,24
3MC4204Vokolek MichalAC Pardubice7200:33:4296,77
4MC7109Doucha JiříHvězda Pardubice7100:35:0988,06
5MC128Cibulka JiříHoroklub Česká Třebová7500:36:4378,58
6MC14218Patočka RomanOMT Pardubice6900:37:0576,39
7MC18225Moskva RomanPasivity Žamberk7500:38:0570,34
8MC20205Jordanov MarcelObec - Klamoš7400:38:1469,49
9MC2274Froš ŠtěpánOK Lokomotiva Pardubice7300:38:4865,98
10MC2398Novotný ZdeněkTITAN Rehabilitace Pardubice7200:39:0764,14
11MC29224Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:40:0158,73
12MC34137Nádhera PetrHradec Králové6700:40:5553,26
13MC36217Včelák LadislavObědovice7100:41:0052,80
14MC376Zavřel VítNěmčice7000:41:2150,67
15MC4384Číž JosefLázně Bohdaneč7100:42:2044,69
16MC4543Cejp JiříSav.cz7300:42:3842,87
17MC48197Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:42:5141,58
18MC5183Voženílek MiroslavDračí lodě Ponorka Pardubice6900:43:5435,23
19MC6273Ritter TomášChrudim7300:47:0815,81
20MC6393Novotný JiříUNO Srch7100:47:2613,95
21MC7366Morávek DušanBakchus7000:51:413,00
22MC75206Sedlák PetrVPS Rosice6600:56:463,00

Muži D 50-59 let (trať 9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD10193Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:35:19114,47
2MD161Lederer VladimírCyklo RD6200:37:55100,82
3MD3537Schaffer PetrMlýn Janderov6000:40:5984,71
4MD42119Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:42:1877,82
5MD52203Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:44:0068,88
6MD59207Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5800:45:4060,16
7MD6649Pleskot LadislavRosice nad Labem5900:48:0247,66
8MD6850Šimík MarekSrch6500:49:3339,70
9MD69182Horáček JiříKolín6400:49:4438,80

Muži E 60-69 let (trať 9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME27198Hájek FrantišekFGT Stolany4900:39:46113,79
2ME33196Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:40:33110,10
3ME6428Bednář JosefPočaply5000:47:4976,12
4ME725Hameršmíd VladimírPardubice5300:51:2359,35
5ME7616Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:57:4129,89

Muži F 70 let a starší (trať 9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF61190Leszkow PetrMK Hlinsko4400:46:47134,75
2MF80192Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:06:2765,25

Ženy A 19-29 let (trať 9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA49219Poděbradská MilanaPardubice8600:43:4197,41
2ZA50195Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:43:46100,00
3ZA54100Zavřelová BarboraNěmčice9200:44:1195,08
4ZA71214Chadimová BarboraLitomyšl9400:50:1067,28
5ZA74228Šimíková NikolSrch9100:55:0544,50

Ženy B 30-39 let (trať 9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB39179Kárníková KamilaFanaticus8100:41:30107,51
2ZB53226Turková PavlaPardubice7700:44:03121,84
3ZB58159Macháčová LuciePardrubice8000:45:18116,78

Ženy C 40-49 let (trať 9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC6068Zavřelová JanaNěmčice6800:45:44109,14
2ZC78215Hendrychová SylvaLitomyšl7100:59:0061,38
3ZC79136Hrdá PavlínaPřelouč6900:59:5649,88
4ZC81210Nádherová HanaHradec Králové6801:11:273,00

Ženy D 50 let a starší (trať 9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD19222Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:38:06140,99
2ZD77191Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:58:39100,00

Trať 9 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1223Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:32:50101,99
2MC2201Hejl RadekLetohrad7200:32:58101,24
1MA324Kučírek TomášSK OMT Pardubice9200:33:30103,81
3MC4204Vokolek MichalAC Pardubice7200:33:4296,77
1MB5194Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:34:01100,83
2MA6208Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:34:5795,36
4MC7109Doucha JiříHvězda Pardubice7100:35:0988,06
2MB848Pleskot OndřejHO Pardubice8400:35:1193,94
3MA963Kafka OndřejPardubice8900:35:1593,58
1MD10193Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:35:19114,47
4MA1169Horák LukášRetia Pardubice8600:35:4091,08
5MC128Cibulka JiříHoroklub Česká Třebová7500:36:4378,58
3MB1345Václavek JanOK Lokomotiva Pardubice7800:36:5883,54
6MC14218Patočka RomanOMT Pardubice6900:37:0576,39
4MB1527Štys PavelRetia Pardubice7800:37:2880,62
2MD161Lederer VladimírCyklo RD6200:37:55100,82
5MA17202Živný Marek3D Fitness Race Team9100:37:5977,53
7MC18225Moskva RomanPasivity Žamberk7500:38:0570,34
1ZD19222Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:38:06140,99
8MC20205Jordanov MarcelObec - Klamoš7400:38:1469,49
5MB21212Imlauf JaroslavSokol Dvůr Králové nad Labem8300:38:2475,10
9MC2274Froš ŠtěpánOK Lokomotiva Pardubice7300:38:4865,98
10MC2398Novotný ZdeněkTITAN Rehabilitace Pardubice7200:39:0764,14
6MB2455Dařbuján LukášPardubice7700:39:1070,63
7MB25186Turek JiříPardrubice7800:39:3268,46
6MA26158Holík FilipPardrubice8900:39:3568,16
1ME27198Hájek FrantišekFGT Stolany4900:39:46113,79
8MB28227Šanda MiloslavSDH Sloupno8000:39:5566,21
11MC29224Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:40:0158,73
9MB30169Valeš PavelDvůr Králové7600:40:0565,21
7MA31213Chadima AdamLitomyšl9200:40:1064,75
10MB32200Zitka AdamRetia Pardubice8400:40:2563,25
2ME33196Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:40:33110,10
12MC34137Nádhera PetrHradec Králové6700:40:5553,26
3MD3537Schaffer PetrMlýn Janderov6000:40:5984,71
13MC36217Včelák LadislavObědovice7100:41:0052,80
14MC376Zavřel VítNěmčice7000:41:2150,67
11MB38156Hejkrlík FilipSABZO7900:41:2557,40
1ZB39179Kárníková KamilaFanaticus8100:41:30107,51
12MB403Švingr VlastimilPardubice/Cyklo RD8100:41:3356,67
13MB4113Matoušek JosefHradec Králové7900:42:1152,97
4MD42119Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:42:1877,82
15MC4384Číž JosefLázně Bohdaneč7100:42:2044,69
14MB44216Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:42:2851,29
16MC4543Cejp JiříSav.cz7300:42:3842,87
15MB4677Novák ViktorMeduna Kalírna7600:42:4549,64
16MB47181Hanus PetrDUKAKAT8500:42:5149,06
17MC48197Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:42:5141,58
1ZA49219Poděbradská MilanaPardubice8600:43:4197,41
2ZA50195Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:43:46100,00
18MC5183Voženílek MiroslavDračí lodě Ponorka Pardubice6900:43:5435,23
5MD52203Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:44:0068,88
2ZB53226Turková PavlaPardubice7700:44:03121,84
3ZA54100Zavřelová BarboraNěmčice9200:44:1195,08
17MB55220Marhold LubošHorní Jelení7700:44:2240,17
8MA5644Hofman JiříRosice nad Labem8700:44:4437,98
18MB57221Franko MartinLetohrad8000:44:5836,67
3ZB58159Macháčová LuciePardrubice8000:45:18116,78
6MD59207Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5800:45:4060,16
1ZC6068Zavřelová JanaNěmčice6800:45:44109,14
1MF61190Leszkow PetrMK Hlinsko4400:46:47134,75
19MC6273Ritter TomášChrudim7300:47:0815,81
20MC6393Novotný JiříUNO Srch7100:47:2613,95
3ME6428Bednář JosefPočaply5000:47:4976,12
9MA6570Bříza PetrDUKAKAT9000:47:5519,34
7MD6649Pleskot LadislavRosice nad Labem5900:48:0247,66
19MB67209Čermný RadekPardubice8100:48:0818,13
8MD6850Šimík MarekSrch6500:49:3339,70
9MD69182Horáček JiříKolín6400:49:4438,80
10MA70211Nádhera JiříHradec Králové9300:49:547,72
4ZA71214Chadimová BarboraLitomyšl9400:50:1067,28
4ME725Hameršmíd VladimírPardubice5300:51:2359,35
21MC7366Morávek DušanBakchus7000:51:413,00
5ZA74228Šimíková NikolSrch9100:55:0544,50
22MC75206Sedlák PetrVPS Rosice6600:56:463,00
5ME7616Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:57:4129,89
2ZD77191Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:58:39100,00
2ZC78215Hendrychová SylvaLitomyšl7100:59:0061,38
3ZC79136Hrdá PavlínaPřelouč6900:59:5649,88
2MF80192Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:06:2765,25
4ZC81210Nádherová HanaHradec Králové6801:11:273,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1223Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:32:50101,58
2MC2201Hejl RadekLetohrad7200:32:58100,84
3MA324Kučírek TomášSK OMT Pardubice9200:33:3097,58
4MC4204Vokolek MichalAC Pardubice7200:33:4296,35
5MB5194Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:34:0194,50
6MA6208Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:34:5788,87
7MC7109Doucha JiříHvězda Pardubice7100:35:0987,63
8MB848Pleskot OndřejHO Pardubice8400:35:1187,40
9MA963Kafka OndřejPardubice8900:35:1587,02
10MD10193Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:35:1986,57
11MA1169Horák LukášRetia Pardubice8600:35:4084,44
12MC128Cibulka JiříHoroklub Česká Třebová7500:36:4378,12
13MB1345Václavek JanOK Lokomotiva Pardubice7800:36:5876,66
14MC14218Patočka RomanOMT Pardubice6900:37:0575,93
15MB1527Štys PavelRetia Pardubice7800:37:2873,66
16MD161Lederer VladimírCyklo RD6200:37:5570,87
17MA17202Živný Marek3D Fitness Race Team9100:37:5970,47
18MC18225Moskva RomanPasivity Žamberk7500:38:0569,87
19MC20205Jordanov MarcelObec - Klamoš7400:38:1469,02
20MB21212Imlauf JaroslavSokol Dvůr Králové nad Labem8300:38:2467,96
21MC2274Froš ŠtěpánOK Lokomotiva Pardubice7300:38:4865,50
22MC2398Novotný ZdeněkTITAN Rehabilitace Pardubice7200:39:0763,66
23MB2455Dařbuján LukášPardubice7700:39:1063,34
24MB25186Turek JiříPardrubice7800:39:3261,10
25MA26158Holík FilipPardrubice8900:39:3560,80
26ME27198Hájek FrantišekFGT Stolany4900:39:4659,71
27MB28227Šanda MiloslavSDH Sloupno8000:39:5558,78
28MC29224Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:40:0158,23
29MB30169Valeš PavelDvůr Králové7600:40:0557,75
30MA31213Chadima AdamLitomyšl9200:40:1057,28
31MB32200Zitka AdamRetia Pardubice8400:40:2555,73
32ME33196Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:40:3354,94
33MC34137Nádhera PetrHradec Králové6700:40:5552,75
34MD3537Schaffer PetrMlýn Janderov6000:40:5952,33
35MC36217Včelák LadislavObědovice7100:41:0052,29
36MC376Zavřel VítNěmčice7000:41:2150,16
37MB38156Hejkrlík FilipSABZO7900:41:2549,70
38MB403Švingr VlastimilPardubice/Cyklo RD8100:41:3348,94
39MB4113Matoušek JosefHradec Králové7900:42:1145,12
40MD42119Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:42:1844,41
41MC4384Číž JosefLázně Bohdaneč7100:42:2044,16
42MB44216Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:42:2843,39
43MC4543Cejp JiříSav.cz7300:42:3842,34
44MB4677Novák ViktorMeduna Kalírna7600:42:4541,69
45MB47181Hanus PetrDUKAKAT8500:42:5141,09
46MC48197Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:42:5141,05
47MC5183Voženílek MiroslavDračí lodě Ponorka Pardubice6900:43:5434,68
48MD52203Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:44:0034,12
49MB55220Marhold LubošHorní Jelení7700:44:2231,92
50MA5644Hofman JiříRosice nad Labem8700:44:4429,66
51MB57221Franko MartinLetohrad8000:44:5828,31
52MD59207Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5800:45:4024,10
53MF61190Leszkow PetrMK Hlinsko4400:46:4717,35
54MC6273Ritter TomášChrudim7300:47:0815,23
55MC6393Novotný JiříUNO Srch7100:47:2613,37
56ME6428Bednář JosefPočaply5000:47:4911,09
57MA6570Bříza PetrDUKAKAT9000:47:5510,42
58MD6649Pleskot LadislavRosice nad Labem5900:48:029,71
59MB67209Čermný RadekPardubice8100:48:089,18
60MD6850Šimík MarekSrch6500:49:333,00
61MD69182Horáček JiříKolín6400:49:443,00
62MA70211Nádhera JiříHradec Králové9300:49:543,00
63ME725Hameršmíd VladimírPardubice5300:51:233,00
64MC7366Morávek DušanBakchus7000:51:413,00
65MC75206Sedlák PetrVPS Rosice6600:56:463,00
66ME7616Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:57:413,00
67MF80192Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:06:273,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD19222Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:38:06114,57
2ZB39179Kárníková KamilaFanaticus8100:41:3098,01
3ZA49219Poděbradská MilanaPardubice8600:43:4187,42
4ZA50195Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:43:4686,97
5ZB53226Turková PavlaPardubice7700:44:0385,60
6ZA54100Zavřelová BarboraNěmčice9200:44:1184,97
7ZB58159Macháčová LuciePardrubice8000:45:1879,50
8ZC6068Zavřelová JanaNěmčice6800:45:4477,42
9ZA71214Chadimová BarboraLitomyšl9400:50:1055,80
10ZA74228Šimíková NikolSrch9100:55:0531,90
11ZD77191Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:58:3914,53
12ZC78215Hendrychová SylvaLitomyšl7100:59:0012,83
13ZC79136Hrdá PavlínaPřelouč6900:59:568,32
14ZC81210Nádherová HanaHradec Králové6801:11:273,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód