hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Pekelný kilometr 2015

29.8.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Pekelný kilometr 2015
  • datum konání: 29.8.2015
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Pekelný kilometr 2015

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M181Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:04:14115,69
2M1122Bryška TomášTJ Svitavy0700:04:31103,26
3M1163Novák VojtěchBike Freaks Holice0700:05:0281,06
4M1214Topinka AdamLanškroun0700:05:4450,50
5M1235Lochman MartinISCAREX Junior team ČT0700:05:4747,85

Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z171Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:04:12114,89
2Z1132Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:04:32100,30
3Z1153Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:04:5384,81
4Z1174Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:05:0576,17
5Z1195Bednářová KateřinaTJ Svitavy0600:05:2859,22
6Z1206Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:05:2958,34
7Z1247Marholdová AnetaHorní Jelení0700:06:2914,01
8Z1258Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:06:415,23

Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M231Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:53107,65
2M242Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:04:0597,18
3M253Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:04:0895,18
4M294Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:04:1688,78
5M2115Topinka JonášActivity Lanškroun0500:04:2680,41
6M2186Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:05:0944,73
7M2227Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:05:4713,46

Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z211Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:35111,28
2Z222Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:03:40106,71
3Z263Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:04:0982,01
4Z2104Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:04:2171,41
5Z2145Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:04:4648,80

Mladší žáci (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M331Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:11:07122,89
2M362Zamastil AlexAC Vysoké Mýto0200:13:5977,11

Mladší žákyně (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z351Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:11:48133,30
2Z382Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:16:3166,70

Starší žáci (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M411Chlup TomášActivity Lanškroun0000:10:02113,61
2M422Gregora JanActivity Lanškroun0000:10:32104,22
3M443Hai HonzaActivity Lanškroun0100:11:4382,17

Starší žákyně (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z471Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:14:15100,00

Dorostenci (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M521Kačerovský MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí (Vencl tým Ústí nad Or9800:15:15111,68
2M562Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:16:3994,41
3M573Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:16:4293,91
4M5104Novák DavidSK Donocykl9800:17:2185,76

Dorostenky (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5311Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:22:25122,25
2Z5442Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:25:3896,74
3Z5513Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:27:3781,01

Junioři 18-19 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ31Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:15:34136,13
2MJ142Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:17:38114,39
3MJ393Kučera JanČeská Třebová9700:23:4749,48

Juniorky 18-19 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ171Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:18:28100,00

Muži A 20-39 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA41Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:16:02104,43
2MA52Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:16:19100,96
3MA83Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:16:5094,62
4MA94Schwarzbach Martinneregistrován8200:17:0192,44
5MA125Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:17:3485,74
6MA186Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:18:3473,65
7MA197Růžička TomášCycling Team Brandýs8500:18:3872,75
8MA208Sádecký MarekSDH Parník8900:18:4271,92
9MA219Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:18:5669,09
10MA2210Kovář JanSKB Česká Třebová8100:19:0567,27
11MA2311Kochánek PetrNotable8700:19:3461,25
12MA2612Švec MartinVK Choceň8700:20:5844,25
13MA3413Vaculík MiroslavTJ Svitavy8500:22:5021,49
14MA3714Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:23:1616,18
15MA4615Dvořáček JanTrailrun.cz7900:26:110,00
16MA4816Novotný PetrCTB Brandýs8800:26:430,00

Muži B 40-49 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:15:12122,58
2MB152Novák PetrSK Donocykl6700:17:4692,56
3MB163Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:18:2684,86
4MB254Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:20:1463,78
5MB275Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:20:5955,11
6MB296Linhart TomášBouchači z Jelenice7200:22:1041,21
7MB327Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:22:2538,25
8MB358Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:23:0630,26
9MB409Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:24:0419,08

Muži C 50-59 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC111Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:17:30131,68
2MC132Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:37130,59
3MC503Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:27:1637,73

Muži D 60-69 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD301Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:22:20109,34
2MD382Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:23:20100,79
3MD423Červ MiloslavAtletika Polička5000:24:3689,87
4MD494Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:26:4671,38
5MD555Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:35:150,00

Muži E 70 let a starší (trať 1 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Ženy A 20-34 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA431Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:24:41100,00

Ženy B 35-44 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB331Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:22:28107,49
2ZB362Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:16100,61
3ZB413Dostálová PetraLanškroun7800:24:1791,90
4ZB474Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:26:2773,22
5ZB525Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:29:1948,70
6ZB536Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:32:1423,73

Ženy C 45-54 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC241Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:19:37125,57
2ZC282Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:09103,11
3ZC453Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:25:4371,32

Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD541Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:33:18115,67
2ZD562Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:38:5784,33

Trať 0,25 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z211Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:35111,28
2Z222Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:03:40106,71
1M231Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:53107,65
2M242Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:04:0597,18
3M253Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:04:0895,18
3Z263Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:04:0982,01
1Z171Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:04:12114,89
1M181Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:04:14115,69
4M294Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:04:1688,78
4Z2104Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:04:2171,41
5M2115Topinka JonášActivity Lanškroun0500:04:2680,41
2M1122Bryška TomášTJ Svitavy0700:04:31103,26
2Z1132Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:04:32100,30
5Z2145Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:04:4648,80
3Z1153Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:04:5384,81
3M1163Novák VojtěchBike Freaks Holice0700:05:0281,06
4Z1174Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:05:0576,17
6M2186Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:05:0944,73
5Z1195Bednářová KateřinaTJ Svitavy0600:05:2859,22
6Z1206Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:05:2958,34
4M1214Topinka AdamLanškroun0700:05:4450,50
7M2227Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:05:4713,46
5M1235Lochman MartinISCAREX Junior team ČT0700:05:4747,85
7Z1247Marholdová AnetaHorní Jelení0700:06:2914,01
8Z1258Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:06:415,23

Trať 0,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M411Chlup TomášActivity Lanškroun0000:10:02113,61
2M422Gregora JanActivity Lanškroun0000:10:32104,22
1M331Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:11:07122,89
3M443Hai HonzaActivity Lanškroun0100:11:4382,17
1Z351Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:11:48133,30
2M362Zamastil AlexAC Vysoké Mýto0200:13:5977,11
1Z471Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:14:15100,00
2Z382Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:16:3166,70

Trať 1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:15:12122,58
1M521Kačerovský MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí (Vencl tým Ústí nad Or9800:15:15111,68
1MJ31Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:15:34136,13
1MA41Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:16:02104,43
2MA52Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:16:19100,96
2M562Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:16:3994,41
3M573Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:16:4293,91
3MA83Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:16:5094,62
4MA94Schwarzbach Martinneregistrován8200:17:0192,44
4M5104Novák DavidSK Donocykl9800:17:2185,76
1MC111Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:17:30131,68
5MA125Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:17:3485,74
2MC132Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:37130,59
2MJ142Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:17:38114,39
2MB152Novák PetrSK Donocykl6700:17:4692,56
3MB163Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:18:2684,86
1ZJ171Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:18:28100,00
6MA186Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:18:3473,65
7MA197Růžička TomášCycling Team Brandýs8500:18:3872,75
8MA208Sádecký MarekSDH Parník8900:18:4271,92
9MA219Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:18:5669,09
10MA2210Kovář JanSKB Česká Třebová8100:19:0567,27
11MA2311Kochánek PetrNotable8700:19:3461,25
1ZC241Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:19:37125,57
4MB254Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:20:1463,78
12MA2612Švec MartinVK Choceň8700:20:5844,25
5MB275Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:20:5955,11
2ZC282Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:09103,11
6MB296Linhart TomášBouchači z Jelenice7200:22:1041,21
1MD301Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:22:20109,34
1Z5311Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:22:25122,25
7MB327Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:22:2538,25
1ZB331Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:22:28107,49
13MA3413Vaculík MiroslavTJ Svitavy8500:22:5021,49
8MB358Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:23:0630,26
2ZB362Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:16100,61
14MA3714Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:23:1616,18
2MD382Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:23:20100,79
3MJ393Kučera JanČeská Třebová9700:23:4749,48
9MB409Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:24:0419,08
3ZB413Dostálová PetraLanškroun7800:24:1791,90
3MD423Červ MiloslavAtletika Polička5000:24:3689,87
1ZA431Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:24:41100,00
2Z5442Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:25:3896,74
3ZC453Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:25:4371,32
15MA4615Dvořáček JanTrailrun.cz7900:26:110,00
4ZB474Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:26:2773,22
16MA4816Novotný PetrCTB Brandýs8800:26:430,00
4MD494Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:26:4671,38
3MC503Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:27:1637,73
3Z5513Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:27:3781,01
5ZB525Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:29:1948,70
6ZB536Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:32:1423,73
1ZD541Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:33:18115,67
5MD555Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:35:150,00
2ZD562Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:38:5784,33

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:15:12101,83
2M521Kačerovský MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí (Vencl tým Ústí nad Or9800:15:15101,11
3MJ31Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:15:3497,06
4MA41Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:16:0290,91
5MA52Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:16:1987,19
6M562Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:16:3982,86
7M573Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:16:4282,34
8MA83Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:16:5080,42
9MA94Schwarzbach Martinneregistrován8200:17:0178,09
10M5104Novák DavidSK Donocykl9800:17:2173,74
11MC111Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:17:3071,82
12MA125Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:17:3470,92
13MC132Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:3770,34
14MJ142Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:17:3870,13
15MB152Novák PetrSK Donocykl6700:17:4668,29
16MB163Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:18:2659,70
17MA186Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:18:3458,00
18MA197Růžička TomášCycling Team Brandýs8500:18:3857,03
19MA208Sádecký MarekSDH Parník8900:18:4256,15
20MA219Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:18:5653,13
21MA2210Kovář JanSKB Česká Třebová8100:19:0551,18
22MA2311Kochánek PetrNotable8700:19:3444,74
23MB254Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:20:1436,15
24MA2612Švec MartinVK Choceň8700:20:5826,57
25MB275Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:20:5926,47
26MB296Linhart TomášBouchači z Jelenice7200:22:1010,94
27MD301Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:22:208,83
28MB327Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:22:257,64
29MA3413Vaculík MiroslavTJ Svitavy8500:22:503,00
30MB358Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:23:063,00
31MA3714Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:23:163,00
32MD382Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:23:203,00
33MJ393Kučera JanČeská Třebová9700:23:473,00
34MB409Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:24:043,00
35MD423Červ MiloslavAtletika Polička5000:24:363,00
36MA4615Dvořáček JanTrailrun.cz7900:26:113,00
37MA4816Novotný PetrCTB Brandýs8800:26:433,00
38MD494Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:26:463,00
39MC503Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:27:163,00
40MD555Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:35:153,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ171Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:18:28116,03
2ZC241Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:19:37104,57
3ZC282Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:0979,40
4Z5311Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:22:2576,71
5ZB331Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:22:2876,27
6ZB362Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:1668,27
7ZB413Dostálová PetraLanškroun7800:24:1758,15
8ZA431Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:24:4154,09
9Z5442Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:25:3844,66
10ZC453Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:25:4343,78
11ZB474Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:26:2736,44
12Z5513Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:27:3724,90
13ZB525Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:29:197,95
14ZB536Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:32:143,00
15ZD541Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:33:183,00
16ZD562Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:38:573,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód