hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Kopa běh

10.9.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Kopa běh
  • datum konání: 10.9.2016
  • zobrazeno již 726x
  • místo konání: Lanškroun
  • GPS: 49.91198N, 16.61146E
  • pořadatel: KČT Lanškroun

Sociální sítě

Místo konání

nám. Jana Marka Marků, Lanškroun
11:00 hodin

Přihlášky

na místě od 9:00 do 10:30 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

Délka: 14,5 km
Povrch: žulové kostky, asfalt, polní cesty, louka

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Radim Vetchý
tel. 775 993 097

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.lanskrounskakopa.cz/

E-mailová adresa

r.vetchy@gmail.com

Mapa konání závodu

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 14,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA425Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8501:00:40102,32
2MA520Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8701:01:10100,69
3MA731Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9601:02:1896,99
4MA1136Živný Marek3D Fitness Race Team9101:06:4282,66
4MA1138Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7801:06:4282,66
6MA1541Beneš MartinRudoltice8901:08:5075,71
7MA1821Hyksa JakubČ. Třebová9101:10:5269,08
8MA254Jílek JosefAK Slovan Moravská Třebová8901:13:4559,69
9MA281100Ambrož DanielLanškroun9101:15:5052,90
10MA341400Joza DominikLanškroun9701:20:07100,00
11MA371Černohous Filipneregistrován9001:28:4011,08
11MA3710Pavlas JanActivity Lanškroun9601:28:4011,08
13MA419Pajkr LukášOlomouc8201:33:563,00

Muži B 40-49 let (trať 14,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB142Hejl RadekKrálíky7200:55:33109,32
2MB28Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:58:5997,54
3MB328Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK/Sádek u Poličky7601:00:1693,14
4MB916Doležal MartinSPS Sázava7001:05:0876,43
5MB1439Malý KamilKlínec7101:08:2964,93
6MB216Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7201:12:1651,95
7MB232Kubeš DavidActivity Lanškroun7501:13:2548,00
8MB2627Šabata PetrČeská Třebová7401:13:5546,28
9MB2934Borek PetrBRZDY Horní Čermná7001:15:5739,30
10MB3326Vybíral RadekPraha7401:19:3227,00

Muži C 50-59 let (trať 14,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC623Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6501:01:18108,44
2MC85Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:02:39104,22
3MC1322Skalický JosefActivity Žichlínek6201:08:0387,34
4MC163Hruban JanČeská Třebová6601:10:0580,99
5MC1929Krátký LubošLanškroun6201:11:0377,97
6MC2018Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:11:5275,42
7MC2411Nakládal ČestmírBike club Svitavy6401:13:3070,31
8MC432000Kořínek JosefLanškroun6001:43:533,00

Muži D 60-69 let (trať 14,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2724Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5101:14:25105,23
2MD3217Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:18:2594,77

Muži E 70 let a starší (trať 14,5 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Ženy A 34 let a mladší (trať 14,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3514Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8401:22:25112,60
2ZA4032Krátká HanaLanškroun9501:33:3087,40

Ženy B 35-44 let (trať 14,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB913Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:05:08118,25
2ZB2233Motyčková IvanaMoravská Třebová7801:12:5996,34
3ZB3035Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7201:16:5485,41
4ZB3137Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7901:18:1081,88
5ZB3619Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:23:0468,20
6ZB3915Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7901:31:2744,81

Ženy C 45-54 let (trať 14,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1730Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:10:10138,74
2ZC431000Kořínková EvaLanškroun6501:43:5361,26

Ženy D 55 let a starší (trať 14,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4240Chvátalová Natašaneregistrována6101:40:37114,77
2ZD4512Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:52:0393,72
3ZD467Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:53:1591,51

Trať 14,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB142Hejl RadekKrálíky7200:55:33109,32
2MB28Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:58:5997,54
3MB328Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK/Sádek u Poličky7601:00:1693,14
1MA425Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8501:00:40102,32
2MA520Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8701:01:10100,69
1MC623Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6501:01:18108,44
3MA731Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9601:02:1896,99
2MC85Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:02:39104,22
4MB916Doležal MartinSPS Sázava7001:05:0876,43
1ZB913Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:05:08118,25
4MA1138Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7801:06:4282,66
4MA1136Živný Marek3D Fitness Race Team9101:06:4282,66
3MC1322Skalický JosefActivity Žichlínek6201:08:0387,34
5MB1439Malý KamilKlínec7101:08:2964,93
6MA1541Beneš MartinRudoltice8901:08:5075,71
4MC163Hruban JanČeská Třebová6601:10:0580,99
1ZC1730Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:10:10138,74
7MA1821Hyksa JakubČ. Třebová9101:10:5269,08
5MC1929Krátký LubošLanškroun6201:11:0377,97
6MC2018Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:11:5275,42
6MB216Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7201:12:1651,95
2ZB2233Motyčková IvanaMoravská Třebová7801:12:5996,34
7MB232Kubeš DavidActivity Lanškroun7501:13:2548,00
7MC2411Nakládal ČestmírBike club Svitavy6401:13:3070,31
8MA254Jílek JosefAK Slovan Moravská Třebová8901:13:4559,69
8MB2627Šabata PetrČeská Třebová7401:13:5546,28
1MD2724Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5101:14:25105,23
9MA281100Ambrož DanielLanškroun9101:15:5052,90
9MB2934Borek PetrBRZDY Horní Čermná7001:15:5739,30
3ZB3035Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7201:16:5485,41
4ZB3137Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7901:18:1081,88
2MD3217Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:18:2594,77
10MB3326Vybíral RadekPraha7401:19:3227,00
10MA341400Joza DominikLanškroun9701:20:07100,00
1ZA3514Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8401:22:25112,60
5ZB3619Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:23:0468,20
11MA371Černohous Filipneregistrován9001:28:4011,08
11MA3710Pavlas JanActivity Lanškroun9601:28:4011,08
6ZB3915Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7901:31:2744,81
2ZA4032Krátká HanaLanškroun9501:33:3087,40
13MA419Pajkr LukášOlomouc8201:33:563,00
1ZD4240Chvátalová Natašaneregistrována6101:40:37114,77
8MC432000Kořínek JosefLanškroun6001:43:533,00
2ZC431000Kořínková EvaLanškroun6501:43:5361,26
2ZD4512Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:52:0393,72
3ZD467Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:53:1591,51

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB142Hejl RadekKrálíky7200:55:33109,32
2MB28Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:58:5997,54
3MB328Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK/Sádek u Poličky7601:00:1693,14
4MA425Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8501:00:4091,76
5MA520Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8701:01:1090,05
6MC623Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6501:01:1889,59
7MA731Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9601:02:1886,16
8MC85Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:02:3984,95
9MB916Doležal MartinSPS Sázava7001:05:0876,43
10MA1136Živný Marek3D Fitness Race Team9101:06:4271,05
10MA1138Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7801:06:4271,05
12MC1322Skalický JosefActivity Žichlínek6201:08:0366,42
13MB1439Malý KamilKlínec7101:08:2964,93
14MA1541Beneš MartinRudoltice8901:08:5063,73
15MC163Hruban JanČeská Třebová6601:10:0559,44
16MA1821Hyksa JakubČ. Třebová9101:10:5256,75
17MC1929Krátký LubošLanškroun6201:11:0356,12
18MC2018Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:11:5253,32
19MB216Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7201:12:1651,95
20MB232Kubeš DavidActivity Lanškroun7501:13:2548,00
21MC2411Nakládal ČestmírBike club Svitavy6401:13:3047,71
22MA254Jílek JosefAK Slovan Moravská Třebová8901:13:4546,85
23MB2627Šabata PetrČeská Třebová7401:13:5546,28
24MD2724Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5101:14:2544,57
25MA281100Ambrož DanielLanškroun9101:15:5039,70
26MB2934Borek PetrBRZDY Horní Čermná7001:15:5739,30
27MD3217Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:18:2530,84
28MB3326Vybíral RadekPraha7401:19:3227,00
29MA341400Joza DominikLanškroun9701:20:0725,00
30MA371Černohous Filipneregistrován9001:28:403,00
30MA3710Pavlas JanActivity Lanškroun9601:28:403,00
32MA419Pajkr LukášOlomouc8201:33:563,00
33MC432000Kořínek JosefLanškroun6001:43:533,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB913Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:05:08112,37
2ZC1730Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:10:1097,87
3ZB2233Motyčková IvanaMoravská Třebová7801:12:5989,76
4ZB3035Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7201:16:5478,47
5ZB3137Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7901:18:1074,83
6ZA3514Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8401:22:2562,58
7ZB3619Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:23:0460,71
8ZB3915Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7901:31:2736,56
9ZA4032Krátká HanaLanškroun9501:33:3030,66
10ZD4240Chvátalová Natašaneregistrována6101:40:3710,15
11ZC431000Kořínková EvaLanškroun6501:43:533,00
12ZD4512Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:52:033,00
13ZD467Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:53:153,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód