hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Jablonné - Jamné - Suchý vrch

11.9.2016, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Jablonné - Jamné - Suchý vrch
  • datum konání: 11.9.2016
  • zobrazeno již 436x
  • pořadatel: Atletika Jablonné nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

Jablonné nad Orlicí, areál koupaliště, ulice Hradisková (směr Orličky)
10:30 hodin

Přihlášky

E-mailem na horskybeh@gmail.com, na místě od 8:30 do 10:00 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 10,1 km
Převýšení: 545 m
start u koupaliště, převážně lesní a polní cesty, horská prémie BRAVO na 6. km

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Petra Čtvrtečková
tel. 603 598 469

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.atletikajno.cz

E-mailová adresa

horskybeh@gmail.com

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 12.09.2016, 14:45
  • zobrazeno již 1318x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10,1 km, 545 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ7110Grzyb MateuszOpoczno Sport Team9900:45:01-
2MJ14118Křeček JiříAtletika Kolín9800:48:3370
3MJ30119Moravec JakubJM TEAM Letohrad9900:54:0262
4MJ31268Mrázek ZdeněkJC Sokol Hořovice0000:54:2454
5MJ63278Bulička DominikAK Kroměříž0301:19:5748

Muži A (trať 10,1 km, 545 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1148Hrdina PavelAK Perná8800:41:0870
2MA3269Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:42:2962
3MA6128Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:44:2554
4MA10123Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:47:1448
5MA13133Macek JanHS Jeseníky8000:48:1544
6MA15262Hanuš PavelHK Choceň9300:48:4340
7MA19137Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:50:0838
8MA27275Šilpert PavelStaré Čívice8300:53:3736
9MA29120Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:54:0134
10MA36141Růžička TomášPASIVITY Žamberk8500:57:1432
11MA49143Wágner JanJablonné nad Orlicí8401:05:5930
12MA50260Košnar FilipTrailrun.cz9101:06:2828
13MA51265Jílek JosefAK Slovan Moravská Třebová8901:06:3526
14MA56115Chaloupka JanMladkov - Široký Důl9001:08:1024
15MA59274Valach OndřejPardubice9201:09:2022
-MA-108Černohous PavelJablonská běžecká liga79DNF-

Muži B (trať 10,1 km, 545 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2127Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:41:2370
2MB4259Hejl RadekKrálíky7200:43:3062
3MB8126Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:45:1054
4MB12149Moskva RomanPASIVITY Žamberk7500:47:5648
5MB18273Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:49:4144
6MB20139Doležal MartinSPS Sázava7000:50:4540
7MB21150Zachař JiříSruby7200:51:1738
8MB28267Fogl MarekJablonné nad Orlicí7200:53:5236
9MB32136Stráněl JiříSK Rover Praha7200:54:2534
10MB34142Roleček MilanPěčín7600:56:2632
11MB41138Němec JanSpartak Strašice7100:59:5230
12MB44266Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:04:1728
13MB52111Hampl AloisOstrov7001:06:5226
14MB54131Kunčár ZdeněkACTIVITY Lanškroun7301:07:3624
15MB57280Kubíček MarcelDolní Dobrouč7601:08:5822
-MB-112Mikyska MichalJablonská běžecká liga74DNF-

Muži C (trať 10,1 km, 545 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC5114Jančík BořekSVARTES Hořice6400:43:5770
2MC11124Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:47:2762
3MC17122Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:49:0754
4MC24116Sedláček RomanACTIVITY Lanškroun6400:52:1648
5MC25261Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:53:1944
6MC33264Skalický JosefACTIVITY Žichlínek6200:56:1240
7MC38272Hruban JanČeská Třebová6600:57:5038
8MC39100Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:59:2036
9MC40107Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:59:3834
10MC43271Kobliha MilanLRS Vyškov5701:02:0632
11MC46145Valach PetrLPU Pardubice6501:05:1230
12MC58101Štěpánek KvidoJablonné nad Orlicí5701:09:0028

Muži D (trať 10,1 km, 545 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD22109Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:52:0270

Muži E (trať 10,1 km, 545 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME47117Metelka JosefSpartak Police4401:05:2870
2ME55105Vodička JanM.K Radslavice4501:07:5762
3ME64130Sadílek OtaACTIVITY Lanškroun4601:20:4254
4ME65134Bielčik JindřichOstrov4001:22:0848

Juniorky (trať 10,1 km, 545 m převýšení)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Ženy A (trať 10,1 km, 545 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA16147Vévodová MartinaAK Perná9000:48:4770
2ZA35103Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:56:3262
3ZA42276Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:02:0054

Ženy B (trať 10,1 km, 545 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB9113Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:46:5570
2ZB23106Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:52:0762
3ZB37146Janů IvaŠumperk8100:57:4654
4ZB45140Fojtíková HanaPASIVITY Žamberk7901:05:0648
5ZB62132Hamplová HanaLichkov7301:12:3644
-ZB-277Lauterbachová LucieLíšnice81DNF-

Ženy C (trať 10,1 km, 545 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC26144Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:53:3670
2ZC53121Cinková JitkaAC Pardubice6801:06:5562
3ZC60135Jirásková EvaLanškroun6401:09:4354
4ZC61125Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:10:1748
5ZC67279Skalická MarcelaTěchonín7101:22:5544

Ženy D (trať 10,1 km, 545 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD48270Dvořáková EvaProstějov5501:05:5470
2ZD66102Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:22:3262
3ZD68104Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:24:2454
4ZD69263Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:29:4848
5ZD70129Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:29:5444

Trať 10,1 km, 545 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1148Hrdina PavelAK Perná8800:41:0870
1MB2127Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:41:2370
2MA3269Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:42:2962
2MB4259Hejl RadekKrálíky7200:43:3062
1MC5114Jančík BořekSVARTES Hořice6400:43:5770
3MA6128Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:44:2554
1MJ7110Grzyb MateuszOpoczno Sport Team9900:45:01-
3MB8126Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:45:1054
1ZB9113Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:46:5570
4MA10123Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:47:1448
2MC11124Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:47:2762
4MB12149Moskva RomanPASIVITY Žamberk7500:47:5648
5MA13133Macek JanHS Jeseníky8000:48:1544
2MJ14118Křeček JiříAtletika Kolín9800:48:3370
6MA15262Hanuš PavelHK Choceň9300:48:4340
1ZA16147Vévodová MartinaAK Perná9000:48:4770
3MC17122Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:49:0754
5MB18273Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:49:4144
7MA19137Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:50:0838
6MB20139Doležal MartinSPS Sázava7000:50:4540
7MB21150Zachař JiříSruby7200:51:1738
1MD22109Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:52:0270
2ZB23106Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:52:0762
4MC24116Sedláček RomanACTIVITY Lanškroun6400:52:1648
5MC25261Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:53:1944
1ZC26144Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:53:3670
8MA27275Šilpert PavelStaré Čívice8300:53:3736
8MB28267Fogl MarekJablonné nad Orlicí7200:53:5236
9MA29120Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:54:0134
3MJ30119Moravec JakubJM TEAM Letohrad9900:54:0262
4MJ31268Mrázek ZdeněkJC Sokol Hořovice0000:54:2454
9MB32136Stráněl JiříSK Rover Praha7200:54:2534
6MC33264Skalický JosefACTIVITY Žichlínek6200:56:1240
10MB34142Roleček MilanPěčín7600:56:2632
2ZA35103Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:56:3262
10MA36141Růžička TomášPASIVITY Žamberk8500:57:1432
3ZB37146Janů IvaŠumperk8100:57:4654
7MC38272Hruban JanČeská Třebová6600:57:5038
8MC39100Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:59:2036
9MC40107Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:59:3834
11MB41138Němec JanSpartak Strašice7100:59:5230
3ZA42276Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:02:0054
10MC43271Kobliha MilanLRS Vyškov5701:02:0632
12MB44266Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:04:1728
4ZB45140Fojtíková HanaPASIVITY Žamberk7901:05:0648
11MC46145Valach PetrLPU Pardubice6501:05:1230
1ME47117Metelka JosefSpartak Police4401:05:2870
1ZD48270Dvořáková EvaProstějov5501:05:5470
11MA49143Wágner JanJablonné nad Orlicí8401:05:5930
12MA50260Košnar FilipTrailrun.cz9101:06:2828
13MA51265Jílek JosefAK Slovan Moravská Třebová8901:06:3526
13MB52111Hampl AloisOstrov7001:06:5226
2ZC53121Cinková JitkaAC Pardubice6801:06:5562
14MB54131Kunčár ZdeněkACTIVITY Lanškroun7301:07:3624
2ME55105Vodička JanM.K Radslavice4501:07:5762
14MA56115Chaloupka JanMladkov - Široký Důl9001:08:1024
15MB57280Kubíček MarcelDolní Dobrouč7601:08:5822
12MC58101Štěpánek KvidoJablonné nad Orlicí5701:09:0028
15MA59274Valach OndřejPardubice9201:09:2022
3ZC60135Jirásková EvaLanškroun6401:09:4354
4ZC61125Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:10:1748
5ZB62132Hamplová HanaLichkov7301:12:3644
5MJ63278Bulička DominikAK Kroměříž0301:19:5748
3ME64130Sadílek OtaACTIVITY Lanškroun4601:20:4254
4ME65134Bielčik JindřichOstrov4001:22:0848
2ZD66102Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:22:3262
5ZC67279Skalická MarcelaTěchonín7101:22:5544
3ZD68104Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:24:2454
4ZD69263Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:29:4848
5ZD70129Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:29:5444

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1148Hrdina PavelAK Perná8800:41:0870
2MB2127Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:41:2362
3MA3269Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:42:2954
4MB4259Hejl RadekKrálíky7200:43:3048
5MC5114Jančík BořekSVARTES Hořice6400:43:5744
6MA6128Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:44:2540
7MB8126Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:45:1038
8MA10123Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:47:1436
9MC11124Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:47:2734
10MB12149Moskva RomanPASIVITY Žamberk7500:47:5632
11MA13133Macek JanHS Jeseníky8000:48:1530
12MJ14118Křeček JiříAtletika Kolín9800:48:3328
13MA15262Hanuš PavelHK Choceň9300:48:4326
14MC17122Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:49:0724
15MB18273Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:49:4122
16MA19137Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:50:0820
17MB20139Doležal MartinSPS Sázava7000:50:4518
18MB21150Zachař JiříSruby7200:51:1716
19MD22109Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:52:0214
20MC24116Sedláček RomanACTIVITY Lanškroun6400:52:1612
21MC25261Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:53:1910
22MA27275Šilpert PavelStaré Čívice8300:53:378
23MB28267Fogl MarekJablonné nad Orlicí7200:53:526
24MA29120Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:54:014
25MJ30119Moravec JakubJM TEAM Letohrad9900:54:022

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB9113Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:46:5570
2ZA16147Vévodová MartinaAK Perná9000:48:4762
3ZB23106Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:52:0754
4ZC26144Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:53:3648
5ZA35103Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:56:3244
6ZB37146Janů IvaŠumperk8100:57:4640
7ZA42276Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:02:0038
8ZB45140Fojtíková HanaPASIVITY Žamberk7901:05:0636
9ZD48270Dvořáková EvaProstějov5501:05:5434
10ZC53121Cinková JitkaAC Pardubice6801:06:5532
11ZC60135Jirásková EvaLanškroun6401:09:4330
12ZC61125Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:10:1728
13ZB62132Hamplová HanaLichkov7301:12:3626
14ZD66102Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:22:3224
15ZC67279Skalická MarcelaTěchonín7101:22:5522
16ZD68104Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:24:2420
17ZD69263Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:29:4818
18ZD70129Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:29:5416

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
98%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód