Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jablonné - Jamné - Suchý vrch

6.9.2020, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Jablonné - Jamné - Suchý vrch
  • datum konání: 6.9.2020
  • zobrazeno již 763x
  • místo konání: Jablonné nad Orlicí, areál koupaliště
  • GPS: 50.0273381N, 16.6090556E
  • pořadatel: Atletika Jablonné nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

Jablonné nad Orlicí, areál koupaliště, ulice Hradisková (směr Orličky)
10:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 do 10:00 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 10,1 km
Převýšení: 545 m
převážně lesní a polní cesty

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

horskybeh@gmail.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky 19 let a mladší (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ32102Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0201:00:07100,00
Muži A 20-39 let (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1140Pešava JanTJ Jablonné nad Orlicí0000:39:32119,44
2MA2139Novák JosefExtreme Obstacle Runners9700:44:2297,36
3MA5150Červinka JanOKP8900:47:2883,20
4MA6151Urban RadekŠedivec9000:48:0380,54
5MA11137Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:49:4472,85
6MA15131Vacek JiříTJ Sokol Jamné nad Orlicí9400:53:1257,02
7MA20118Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:55:4345,52
8MA37147Grus DavidJablonné n.O.8501:03:498,53
Muži B 40-49 let (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB3133Hejl RadekLetohrad7200:46:08106,97
2MB8141Malátek AntonínPardubice7700:48:1797,98
3MB9136Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:48:5995,05
4MB14127Filip JiříJamné nad Orlicí7200:52:1181,66
5MB17130Jurajda PavelLetohrad7400:53:5274,62
6MB22152Hebr VáclavJamné nad Orlicí7400:56:0765,20
7MB24109Černohous PavelJBL Standa Tým7900:56:3263,46
8MB27145Pražák TomášJiskra Hylváty7100:58:1656,21
9MB29107Mikyska MichalJablonné n.O.7400:59:2651,32
10MB31128Vlk DušanKunvald7200:59:5749,16
Muži C 50-59 let (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC4124Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:46:40108,39
2MC10123Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:49:2697,03
3MC12119Lipenský MartinFort SMC Ústí nad Orlicí6900:50:0294,57
4MC16114Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:53:3180,27
5MC25153Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:57:4263,09
6MC30120Hruban JanČeská Třebová6600:59:4055,02
7MC34113Bruger JiříKopřivnice6401:00:3950,98
8MC36106Fáber ViliamJablonné n.O.6201:03:0840,78
9MC38138Nastoupil PetrDolní Čermná6301:04:1636,13
10MC40142Dušek PavelOREL Dolní Dobrouč7001:05:2731,27
Muži D 60-69 let (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD13125Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:51:34113,75
2MD23110Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:56:1896,65
3MD26115Ráb PavelČeská Třebová5200:58:1589,61
4MD33103Šolc VítězslavBKL Machov5701:00:2981,54
5MD35134Vrabec MilanStaněk Sport Turnov / Železný Brod6001:00:5080,27
6MD41121Bílý ZdeněkMK Pardubice5901:06:0761,19
7MD46146Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:18:5714,84
8MD47135Sedlák JiříPřelouč5801:19:4412,01
Muži E 70 let a starší (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME28100Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:59:21126,00
2ME45117Vodička JanM.K. Radslavice4501:17:0574,00
Ženy A 20-34 let (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy B 35-44 let (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB7144Švestková Stružková HanaAK Račí Údolí8300:48:12116,15
2ZB18105Pospíšilová PavlaCyklonovák Opava7700:54:0193,96
3ZB19116Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:55:0589,89
4ZB42149Jarešová RadmilaJablonné nad Orlicí7601:07:2143,10
Ženy C 45-54 let (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC39122Cinková JitkaAC Pardubice6801:04:54117,15
2ZC43111Brugerová MartinaKopřivnice7301:13:5991,56
3ZC44129Vlková BlankaKunvald7201:14:0591,28
Ženy D 55 let a starší (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD21126Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:56:01154,26
2ZD48148Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:26:5174,04
3ZD49132Nechvílová MiroslavaChoceň6001:27:4571,70
Trať 10,1 km, 545 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1140Pešava JanTJ Jablonné nad Orlicí0000:39:32119,44
2MA2139Novák JosefExtreme Obstacle Runners9700:44:2297,36
1MB3133Hejl RadekLetohrad7200:46:08106,97
1MC4124Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:46:40108,39
3MA5150Červinka JanOKP8900:47:2883,20
4MA6151Urban RadekŠedivec9000:48:0380,54
1ZB7144Švestková Stružková HanaAK Račí Údolí8300:48:12116,15
2MB8141Malátek AntonínPardubice7700:48:1797,98
3MB9136Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:48:5995,05
2MC10123Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:49:2697,03
5MA11137Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:49:4472,85
3MC12119Lipenský MartinFort SMC Ústí nad Orlicí6900:50:0294,57
1MD13125Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:51:34113,75
4MB14127Filip JiříJamné nad Orlicí7200:52:1181,66
6MA15131Vacek JiříTJ Sokol Jamné nad Orlicí9400:53:1257,02
4MC16114Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:53:3180,27
5MB17130Jurajda PavelLetohrad7400:53:5274,62
2ZB18105Pospíšilová PavlaCyklonovák Opava7700:54:0193,96
3ZB19116Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:55:0589,89
7MA20118Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:55:4345,52
1ZD21126Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:56:01154,26
6MB22152Hebr VáclavJamné nad Orlicí7400:56:0765,20
2MD23110Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:56:1896,65
7MB24109Černohous PavelJBL Standa Tým7900:56:3263,46
5MC25153Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:57:4263,09
3MD26115Ráb PavelČeská Třebová5200:58:1589,61
8MB27145Pražák TomášJiskra Hylváty7100:58:1656,21
1ME28100Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:59:21126,00
9MB29107Mikyska MichalJablonné n.O.7400:59:2651,32
6MC30120Hruban JanČeská Třebová6600:59:4055,02
10MB31128Vlk DušanKunvald7200:59:5749,16
1ZJ32102Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0201:00:07100,00
4MD33103Šolc VítězslavBKL Machov5701:00:2981,54
7MC34113Bruger JiříKopřivnice6401:00:3950,98
5MD35134Vrabec MilanStaněk Sport Turnov / Železný Brod6001:00:5080,27
8MC36106Fáber ViliamJablonné n.O.6201:03:0840,78
8MA37147Grus DavidJablonné n.O.8501:03:498,53
9MC38138Nastoupil PetrDolní Čermná6301:04:1636,13
1ZC39122Cinková JitkaAC Pardubice6801:04:54117,15
10MC40142Dušek PavelOREL Dolní Dobrouč7001:05:2731,27
6MD41121Bílý ZdeněkMK Pardubice5901:06:0761,19
4ZB42149Jarešová RadmilaJablonné nad Orlicí7601:07:2143,10
2ZC43111Brugerová MartinaKopřivnice7301:13:5991,56
3ZC44129Vlková BlankaKunvald7201:14:0591,28
2ME45117Vodička JanM.K. Radslavice4501:17:0574,00
7MD46146Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:18:5714,84
8MD47135Sedlák JiříPřelouč5801:19:4412,01
2ZD48148Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:26:5174,04
3ZD49132Nechvílová MiroslavaChoceň6001:27:4571,70
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1140Pešava JanTJ Jablonné nad Orlicí0000:39:32117,59
2MA2139Novák JosefExtreme Obstacle Runners9700:44:2295,28
3MB3133Hejl RadekLetohrad7200:46:0887,13
4MC4124Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:46:4084,67
5MA5150Červinka JanOKP8900:47:2880,98
6MA6151Urban RadekŠedivec9000:48:0378,29
7MB8141Malátek AntonínPardubice7700:48:1777,21
8MB9136Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:48:5973,98
9MC10123Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:49:2671,90
10MA11137Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:49:4470,52
11MC12119Lipenský MartinFort SMC Ústí nad Orlicí6900:50:0269,14
12MD13125Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:51:3462,06
13MB14127Filip JiříJamné nad Orlicí7200:52:1159,22
14MA15131Vacek JiříTJ Sokol Jamné nad Orlicí9400:53:1254,52
15MC16114Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:53:3153,06
16MB17130Jurajda PavelLetohrad7400:53:5251,45
17MA20118Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:55:4342,91
18MB22152Hebr VáclavJamné nad Orlicí7400:56:0741,07
19MD23110Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:56:1840,22
20MB24109Černohous PavelJBL Standa Tým7900:56:3239,14
21MC25153Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:57:4233,76
22MD26115Ráb PavelČeská Třebová5200:58:1531,22
23MB27145Pražák TomášJiskra Hylváty7100:58:1631,15
24ME28100Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:59:2126,15
25MB29107Mikyska MichalJablonné n.O.7400:59:2625,76
26MC30120Hruban JanČeská Třebová6600:59:4024,69
27MB31128Vlk DušanKunvald7200:59:5723,38
28MD33103Šolc VítězslavBKL Machov5701:00:2920,92
29MC34113Bruger JiříKopřivnice6401:00:3920,15
30MD35134Vrabec MilanStaněk Sport Turnov / Železný Brod6001:00:5019,30
31MC36106Fáber ViliamJablonné n.O.6201:03:088,69
32MA37147Grus DavidJablonné n.O.8501:03:495,54
33MC38138Nastoupil PetrDolní Čermná6301:04:163,46
34MC40142Dušek PavelOREL Dolní Dobrouč7001:05:273,00
35MD41121Bílý ZdeněkMK Pardubice5901:06:073,00
36ME45117Vodička JanM.K. Radslavice4501:17:053,00
37MD46146Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:18:573,00
38MD47135Sedlák JiříPřelouč5801:19:443,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB7144Švestková Stružková HanaAK Račí Údolí8300:48:12116,15
2ZB18105Pospíšilová PavlaCyklonovák Opava7700:54:0193,96
3ZB19116Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:55:0589,89
4ZD21126Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:56:0186,33
5ZJ32102Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0201:00:0770,69
6ZC39122Cinková JitkaAC Pardubice6801:04:5452,45
7ZB42149Jarešová RadmilaJablonné nad Orlicí7601:07:2143,10
8ZC43111Brugerová MartinaKopřivnice7301:13:5917,80
9ZC44129Vlková BlankaKunvald7201:14:0517,42
10ZD48148Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:26:513,00
11ZD49132Nechvílová MiroslavaChoceň6001:27:453,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Skvělý zážitek se skvělými lidmi, vynikající organizace a i počasí běžecké. Prostě jen chválím.
vrabec.milan

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód