hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh lužanskými hvozdy, MČR veteránů v krosu

25.6.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh lužanskými hvozdy, MČR veteránů v krosu
  • datum konání: 25.6.2016
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

M35 (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3177Čivrný JiříSK Nové Město nad Metují8000:28:38-
2M347Kopal JanStará Paka7800:30:50-
3M3552Hurdálek RobertTJ Lokomotiva Trutnov7800:31:09-
4M3636Vagenknecht FrantišekAster team Jičín7700:31:22-
5M3863Záveský VojtěchLázně Bělohrad7800:31:49-
6M31028Roštejnský MichalKerda Sport Liberec7700:32:09-
7M31365Hak TomášVítězná7800:33:21-
8M31453Ruta LubošJičín7700:33:32-
9M31815Šanda MiloslavSDH Sloupno8000:34:58-
10M32957Drahoňovský JanJičín8000:37:47-
11M33984Pešta MartinBakako Nová Paka7800:41:12-
12M35635Jandura MichalTJ Sokol Jičín8000:54:05-
13M3614Mach MichalMilíčeves7900:58:42-

W35 (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W3332Macháčková TerezaTJ Doksy7800:25:29-
2W31116Podlipná VeronikaLázně Bělohrad8100:30:01-
3W31448Sedláčková GabrielaL + L team8000:31:03-
4W32141Patolánová MichaelaBŽB Jičín7700:34:53-
5W32417Mitlöhnerová KateřinaLužany7900:36:14-
6W33234Ponikelská VeronikaLužany7700:39:42-

M40 (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4254Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:29:21-
2M41224Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:33:05-
3M42214Klein PetrJičín7300:36:28-
4M42444Kubíček ZdeněkOK Mnichovo Hradiště7200:37:02-
5M4318Čermák JiříSmrčí7400:39:08-
6M43248Záruba MartinMěÚ Dvůr Králové7600:39:16-
7M44072Erben JaroslavVrchlabí7400:42:36-
8M44117Knecht MarekIcebug7500:42:41-
9M44533Salač VáclavCAV Benátky7400:43:55-
10M4496Nosek MarcelSokol Úbislavice7500:47:26-
11M45047Zlámal JakubStav7300:47:26-
12M45234Jandura PavelSokol Jičín7500:50:58-
13M45460Škaloud RomanBrada-Rybnicek7200:52:31-
14M45810Šandera MartinBonbon Jičín7600:57:54-
15M46022Pácal FrantišekBříza7400:58:32-

W40 (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W4135Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:24:30-
2W424Čermáková JitkaSmrčí7500:24:57-
3W463Pivoňková LenkaL+L team Jičín7300:27:31-
4W4714Borovičková LenkaSMOLA Chůze Praha7300:27:37-
5W4853Jampílková LucieL+L team7300:28:08-
6W499Kobrlová GabrielaSWSL Lučany nad Nisou7600:28:58-
7W41037Dohnalová MonikaPecka7400:29:45-
8W41545Vondráčková MartinaAster team7600:31:48-
9W42049Víchová PetraBáječné ženy v běhu7400:34:05-
10W42531Ponikelská IvaTJ Sokol Lužany7400:36:36-

M45 (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4341Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:30:25-
2M4729Koravský RomanELEVEN RUN TEAM6900:31:38-
3M41546Erlebach DavidKunčice7100:33:49-
4M41725Malík VítCEWC Borovany6900:34:06-
5M42188Zoubek ZdeněkSWSL Lučany nad Nisou6900:35:43-
6M42339Mazač JaroslavWikov Hronov6800:36:46-
7M4255Fiala LubomírL+L team Jičín6900:37:06-
8M42880Skalický RomanHorská služba Strážné7100:37:34-
9M44638Sehnal TomášKO Poděbrady6700:46:00-
10M44766Karásek JiříKartouzy7000:46:07-

W45 (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W4447Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:26:19-
2W4523Strnádková JanaDolní Kalná7100:27:26-
3W42219Zemanová JitkaBakov nad Jizerou6700:35:11-
4W42326Lencová JanaMilovice6900:36:05-

M50 (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5940Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:31:57-
2M51179Svoboda MojmírHvězda Pardubice, z.s.6600:32:51-
3M51662Buřil FrantišekVidochov6600:33:59-
4M51931Nypl MartinJablonec nad Nisou6600:35:07-
5M52611Šilhán MartinDoubravice6600:37:16-
6M53021Vanta JosefTriclub Dobruška6200:38:40-
7M53470Košťák ZdeněkMaraton team Pavla Nováka6400:39:34-
8M54273Pavelka RadekJičín6600:42:48-
9M56237Krátký JosefHvězda Pardubice6500:59:28-

W50 (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W51230Jirásková EvaLanškroun6400:30:15-
2W52843Turčínová JitkaBáječné ženy v běhu6600:38:10-
3W53550Nováková SylvaNová Paka6600:48:49-

M55 (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M52042Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:35:16-
2M52732Šolc VítězslavBKL Machov5700:37:26-
3M53581Šádek JiříLomnice nad Popelkou5900:39:38-
4M53667Leplt JiříMiletín6100:40:40-
5M53727Jakubička TomášSokol Železný Brod5800:40:52-
6M53875Kučera PetrStružinec6100:40:52-
7M54885Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:47:11-
8M55958Berka MilanKozákov5800:58:25-

W55 (trať 5 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

M60 (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M65150Krajč ZdeněkSV ČAS Trutnov5400:47:54-

W60 (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W61739Vacková HanaSokol Starkoč5600:33:22-

M65 (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M63330Bříza VladimírKRB Chrudim5100:39:19-
2M64345Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:43:26-
3M64471Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:43:40-
4M65326Kunrt MiroslavTJ Liga 100 Olomouc4900:51:52-
5M65574Kubela JanJičín5100:53:24-
6M65751Špígl JaroslavLužany4800:54:26-
7M66355Dvořák LadislavSokol Velké Hamry4801:00:44-

W65 (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W61624Chlupatá JanaSABZO Praha5000:31:57-
2W63052Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:39:07-

M70 (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M71321Groh StanislavAC Vrchlabí4600:31:01-
2M72615Dostál VáclavMŠ Černožice4200:36:57-
3M7312Malý VlastimilPrachov4600:39:42-
4M73344Jandura PavelSokol Jičín4600:45:21-

W70+ (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W72918Ročňáková MiloslavaM tým Zvole4500:38:17-

M75 (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M71813Šteinc LudvíkVrchlabí4100:33:32-
2M71928Doležal StanislavBK Pardubice3800:33:51-
3M73436Vorel MilanSlatiňany4000:47:01-

M80 (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M82738Jantsch VítězslavEleven run team3500:37:34-
2M83729Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:52:18-

M85+ (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M93622Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:50:21-

Trať 5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W4135Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:24:30-
2W424Čermáková JitkaSmrčí7500:24:57-
1W3332Macháčková TerezaTJ Doksy7800:25:29-
1W4447Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:26:19-
2W4523Strnádková JanaDolní Kalná7100:27:26-
3W463Pivoňková LenkaL+L team Jičín7300:27:31-
4W4714Borovičková LenkaSMOLA Chůze Praha7300:27:37-
5W4853Jampílková LucieL+L team7300:28:08-
6W499Kobrlová GabrielaSWSL Lučany nad Nisou7600:28:58-
7W41037Dohnalová MonikaPecka7400:29:45-
2W31116Podlipná VeronikaLázně Bělohrad8100:30:01-
1W51230Jirásková EvaLanškroun6400:30:15-
1M71321Groh StanislavAC Vrchlabí4600:31:01-
3W31448Sedláčková GabrielaL + L team8000:31:03-
8W41545Vondráčková MartinaAster team7600:31:48-
1W61624Chlupatá JanaSABZO Praha5000:31:57-
1W61739Vacková HanaSokol Starkoč5600:33:22-
1M71813Šteinc LudvíkVrchlabí4100:33:32-
2M71928Doležal StanislavBK Pardubice3800:33:51-
9W42049Víchová PetraBáječné ženy v běhu7400:34:05-
4W32141Patolánová MichaelaBŽB Jičín7700:34:53-
3W42219Zemanová JitkaBakov nad Jizerou6700:35:11-
4W42326Lencová JanaMilovice6900:36:05-
5W32417Mitlöhnerová KateřinaLužany7900:36:14-
10W42531Ponikelská IvaTJ Sokol Lužany7400:36:36-
2M72615Dostál VáclavMŠ Černožice4200:36:57-
1M82738Jantsch VítězslavEleven run team3500:37:34-
2W52843Turčínová JitkaBáječné ženy v běhu6600:38:10-
1W72918Ročňáková MiloslavaM tým Zvole4500:38:17-
2W63052Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:39:07-
3M7312Malý VlastimilPrachov4600:39:42-
6W33234Ponikelská VeronikaLužany7700:39:42-
4M73344Jandura PavelSokol Jičín4600:45:21-
3M73436Vorel MilanSlatiňany4000:47:01-
3W53550Nováková SylvaNová Paka6600:48:49-
1M93622Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:50:21-
2M83729Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:52:18-

Trať 8 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3177Čivrný JiříSK Nové Město nad Metují8000:28:38-
1M4254Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:29:21-
1M4341Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:30:25-
2M347Kopal JanStará Paka7800:30:50-
3M3552Hurdálek RobertTJ Lokomotiva Trutnov7800:31:09-
4M3636Vagenknecht FrantišekAster team Jičín7700:31:22-
2M4729Koravský RomanELEVEN RUN TEAM6900:31:38-
5M3863Záveský VojtěchLázně Bělohrad7800:31:49-
1M5940Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:31:57-
6M31028Roštejnský MichalKerda Sport Liberec7700:32:09-
2M51179Svoboda MojmírHvězda Pardubice, z.s.6600:32:51-
2M41224Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:33:05-
7M31365Hak TomášVítězná7800:33:21-
8M31453Ruta LubošJičín7700:33:32-
3M41546Erlebach DavidKunčice7100:33:49-
3M51662Buřil FrantišekVidochov6600:33:59-
4M41725Malík VítCEWC Borovany6900:34:06-
9M31815Šanda MiloslavSDH Sloupno8000:34:58-
4M51931Nypl MartinJablonec nad Nisou6600:35:07-
1M52042Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:35:16-
5M42188Zoubek ZdeněkSWSL Lučany nad Nisou6900:35:43-
3M42214Klein PetrJičín7300:36:28-
6M42339Mazač JaroslavWikov Hronov6800:36:46-
4M42444Kubíček ZdeněkOK Mnichovo Hradiště7200:37:02-
7M4255Fiala LubomírL+L team Jičín6900:37:06-
5M52611Šilhán MartinDoubravice6600:37:16-
2M52732Šolc VítězslavBKL Machov5700:37:26-
8M42880Skalický RomanHorská služba Strážné7100:37:34-
10M32957Drahoňovský JanJičín8000:37:47-
6M53021Vanta JosefTriclub Dobruška6200:38:40-
5M4318Čermák JiříSmrčí7400:39:08-
6M43248Záruba MartinMěÚ Dvůr Králové7600:39:16-
1M63330Bříza VladimírKRB Chrudim5100:39:19-
7M53470Košťák ZdeněkMaraton team Pavla Nováka6400:39:34-
3M53581Šádek JiříLomnice nad Popelkou5900:39:38-
4M53667Leplt JiříMiletín6100:40:40-
5M53727Jakubička TomášSokol Železný Brod5800:40:52-
6M53875Kučera PetrStružinec6100:40:52-
11M33984Pešta MartinBakako Nová Paka7800:41:12-
7M44072Erben JaroslavVrchlabí7400:42:36-
8M44117Knecht MarekIcebug7500:42:41-
8M54273Pavelka RadekJičín6600:42:48-
2M64345Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:43:26-
3M64471Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:43:40-
9M44533Salač VáclavCAV Benátky7400:43:55-
9M44638Sehnal TomášKO Poděbrady6700:46:00-
10M44766Karásek JiříKartouzy7000:46:07-
7M54885Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:47:11-
10M4496Nosek MarcelSokol Úbislavice7500:47:26-
11M45047Zlámal JakubStav7300:47:26-
1M65150Krajč ZdeněkSV ČAS Trutnov5400:47:54-
12M45234Jandura PavelSokol Jičín7500:50:58-
4M65326Kunrt MiroslavTJ Liga 100 Olomouc4900:51:52-
13M45460Škaloud RomanBrada-Rybnicek7200:52:31-
5M65574Kubela JanJičín5100:53:24-
12M35635Jandura MichalTJ Sokol Jičín8000:54:05-
6M65751Špígl JaroslavLužany4800:54:26-
14M45810Šandera MartinBonbon Jičín7600:57:54-
8M55958Berka MilanKozákov5800:58:25-
15M46022Pácal FrantišekBříza7400:58:32-
13M3614Mach MichalMilíčeves7900:58:42-
9M56237Krátký JosefHvězda Pardubice6500:59:28-
7M66355Dvořák LadislavSokol Velké Hamry4801:00:44-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód