Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kohout

9.6.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kohout
  • datum konání: 9.6.2018
  • zobrazeno již 472x
  • pořadatel: Lenka Kožíšková

Sociální sítě

Místo konání

koupaliště Besednice, okr. Český Krumlov
11:30 hodin

Popis tratě

Délka: 10 km
Převýšení: 350 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Rodina Kožíškova
tel. 602 840 067

E-mailová adresa

behnakohout@seznam.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2175Ardamica DavidARDY Team0100:48:5070
Muži A (trať 10 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA224Flegl VlastimilSpatak Vrchlabí8600:37:3570
2MA583Moravec JiříJM Team Letohrad9600:40:0362
3MA66Klimeš PetrJKM Č. Budějovice8000:40:2054
4MA942Kysela TomášČ. Budějovice8700:41:2048
5MA1050Jackwerth DanielPK Vytrvalci RB8800:41:4144
6MA223Bělohlav PetrHC Knights9700:49:0040
7MA2536Tanač PavelKaplice8400:50:2438
8MA2637Formánek JanHC Knights9300:50:3736
9MA3259Vlas Vlastimil-8600:53:3934
10MA3366Dvořák MatějHC Knights9700:54:4932
11MA3419Horák LiborBK 1/28300:55:3430
12MA3741Zrzavý MartinKaplice9100:56:2128
13MA4511Kubeš MichalBratři8601:01:0526
14MA5031Dušek LukášHC Knights9001:06:0124
15MA5614Vlašák JanBratři9701:16:2822
16MA5717Vrkoč MichalBratři8301:16:2920
Muži B (trať 10 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB12Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:36:0370
2MB318Bláha JanAK Kroměříž7100:38:1262
3MB498Bauer VáclavKleť7800:38:3954
4MB733Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:40:3548
5MB1148Záruba JanSix Monkeys7700:42:0444
6MB1254Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:44:2540
7MB1481Ardamica DavidARDY team7600:46:2438
8MB1561Šima JanCyklo Netolice7000:46:4136
9MB1971Pešta MartinBakako Nová Paka7800:47:5234
10MB2013Haňur RomanBBK6900:48:3232
11MB2815Sýkora TomášRC Partizan Beograd7700:51:5830
12MB3157Brothánek AntonínTC Dvořák Č.B.7200:53:1028
13MB3843Průka JaroslavTrhové Sviny7400:57:0626
14MB4249Bělohlav PetrHC Knights7401:00:0124
15MB439Dvořák KarelČistý sport6901:00:4522
16MB5520Vašák JanBratři7501:16:0220
Muži C (trať 10 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC832Buřil FrantišekVidochov6600:41:0270
2MC1360Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:44:5862
3MC175Maršík MilošTC Dvořák Č.B.6600:47:1054
4MC2956Hegedus JosefBBK6600:52:1048
5MC3527Kroupa EvženBBK6700:55:4144
6MC3635Zdeněk LiborCyklo Velešín6600:55:5740
7MC5116Kožíšek VáclavSK Čtyři Dvory České Budějovice6601:07:0238
Muži D (trať 10 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1662Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:46:5170
2MD2429Gombita JosefMost5800:50:1262
3MD2740Šolc LadislavGen Kaplice5400:50:4954
4MD3055Smetana JiříČKO Český Krumlov5300:52:1348
Muži E (trať 10 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME2315Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:49:0370
2ME4146Les JosefMaratonstav Úpice4700:59:1262
3ME5228Mikšovský ZdeněkVčelná4501:10:0054
Juniorky (trať 10 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4853Bělohlavová MichaelaHC Knights0101:04:0470
Ženy A (trať 10 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4738Černochová SimonaMini - gym Kaplice9601:04:0170
2ZA587Vindušková JiřinaJH Team Letohrad9801:17:0062
3ZA5921Jandová PetraSRTG ČB9101:20:0554
Ženy B (trať 10 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1847Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:47:4070
2ZB3839Krejčí MartaTrhové Sviny7700:57:0662
3ZB4651Selinger JanaTrirun Linz7501:04:00-
4ZB494Adamicová RadkaARDY Team8101:05:0354
Ženy C (trať 10 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4058Brothánková LenkaTC Dvořák ČB7300:57:1570
2ZC4423Matoušková JitkaLongrun ČB7301:00:4562
3ZC5422Bumbová MartinaČB6901:13:0054
Ženy D (trať 10 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5325Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:11:0270
Trať 10 km, 350 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB12Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:36:0370
1MA224Flegl VlastimilSpatak Vrchlabí8600:37:3570
2MB318Bláha JanAK Kroměříž7100:38:1262
3MB498Bauer VáclavKleť7800:38:3954
2MA583Moravec JiříJM Team Letohrad9600:40:0362
3MA66Klimeš PetrJKM Č. Budějovice8000:40:2054
4MB733Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:40:3548
1MC832Buřil FrantišekVidochov6600:41:0270
4MA942Kysela TomášČ. Budějovice8700:41:2048
5MA1050Jackwerth DanielPK Vytrvalci RB8800:41:4144
5MB1148Záruba JanSix Monkeys7700:42:0444
6MB1254Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:44:2540
2MC1360Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:44:5862
7MB1481Ardamica DavidARDY team7600:46:2438
8MB1561Šima JanCyklo Netolice7000:46:4136
1MD1662Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:46:5170
3MC175Maršík MilošTC Dvořák Č.B.6600:47:1054
1ZB1847Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:47:4070
9MB1971Pešta MartinBakako Nová Paka7800:47:5234
10MB2013Haňur RomanBBK6900:48:3232
1MJ2175Ardamica DavidARDY Team0100:48:5070
6MA223Bělohlav PetrHC Knights9700:49:0040
1ME2315Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:49:0370
2MD2429Gombita JosefMost5800:50:1262
7MA2536Tanač PavelKaplice8400:50:2438
8MA2637Formánek JanHC Knights9300:50:3736
3MD2740Šolc LadislavGen Kaplice5400:50:4954
11MB2815Sýkora TomášRC Partizan Beograd7700:51:5830
4MC2956Hegedus JosefBBK6600:52:1048
4MD3055Smetana JiříČKO Český Krumlov5300:52:1348
12MB3157Brothánek AntonínTC Dvořák Č.B.7200:53:1028
9MA3259Vlas Vlastimil-8600:53:3934
10MA3366Dvořák MatějHC Knights9700:54:4932
11MA3419Horák LiborBK 1/28300:55:3430
5MC3527Kroupa EvženBBK6700:55:4144
6MC3635Zdeněk LiborCyklo Velešín6600:55:5740
12MA3741Zrzavý MartinKaplice9100:56:2128
13MB3843Průka JaroslavTrhové Sviny7400:57:0626
2ZB3839Krejčí MartaTrhové Sviny7700:57:0662
1ZC4058Brothánková LenkaTC Dvořák ČB7300:57:1570
2ME4146Les JosefMaratonstav Úpice4700:59:1262
14MB4249Bělohlav PetrHC Knights7401:00:0124
15MB439Dvořák KarelČistý sport6901:00:4522
2ZC4423Matoušková JitkaLongrun ČB7301:00:4562
13MA4511Kubeš MichalBratři8601:01:0526
3ZB4651Selinger JanaTrirun Linz7501:04:00-
1ZA4738Černochová SimonaMini - gym Kaplice9601:04:0170
1ZJ4853Bělohlavová MichaelaHC Knights0101:04:0470
4ZB494Adamicová RadkaARDY Team8101:05:0354
14MA5031Dušek LukášHC Knights9001:06:0124
7MC5116Kožíšek VáclavSK Čtyři Dvory České Budějovice6601:07:0238
3ME5228Mikšovský ZdeněkVčelná4501:10:0054
1ZD5325Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:11:0270
3ZC5422Bumbová MartinaČB6901:13:0054
16MB5520Vašák JanBratři7501:16:0220
15MA5614Vlašák JanBratři9701:16:2822
16MA5717Vrkoč MichalBratři8301:16:2920
2ZA587Vindušková JiřinaJH Team Letohrad9801:17:0062
3ZA5921Jandová PetraSRTG ČB9101:20:0554
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB12Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:36:0370
2MA224Flegl VlastimilSpatak Vrchlabí8600:37:3562
3MB318Bláha JanAK Kroměříž7100:38:1254
4MB498Bauer VáclavKleť7800:38:3948
5MA583Moravec JiříJM Team Letohrad9600:40:0344
6MA66Klimeš PetrJKM Č. Budějovice8000:40:2040
7MB733Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:40:3538
8MC832Buřil FrantišekVidochov6600:41:0236
9MA942Kysela TomášČ. Budějovice8700:41:2034
10MA1050Jackwerth DanielPK Vytrvalci RB8800:41:4132
11MB1148Záruba JanSix Monkeys7700:42:0430
12MB1254Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:44:2528
13MC1360Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:44:5826
14MB1481Ardamica DavidARDY team7600:46:2424
15MB1561Šima JanCyklo Netolice7000:46:4122
16MD1662Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:46:5120
17MC175Maršík MilošTC Dvořák Č.B.6600:47:1018
18MB1971Pešta MartinBakako Nová Paka7800:47:5216
19MB2013Haňur RomanBBK6900:48:3214
20MJ2175Ardamica DavidARDY Team0100:48:5012
21MA223Bělohlav PetrHC Knights9700:49:0010
22ME2315Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:49:038
23MD2429Gombita JosefMost5800:50:126
24MA2536Tanač PavelKaplice8400:50:244
25MA2637Formánek JanHC Knights9300:50:372
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1847Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:47:4070
2ZB3839Krejčí MartaTrhové Sviny7700:57:0662
3ZC4058Brothánková LenkaTC Dvořák ČB7300:57:1554
4ZC4423Matoušková JitkaLongrun ČB7301:00:4548
5ZA4738Černochová SimonaMini - gym Kaplice9601:04:0144
6ZJ4853Bělohlavová MichaelaHC Knights0101:04:0440
7ZB494Adamicová RadkaARDY Team8101:05:0338
8ZD5325Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:11:0236
9ZC5422Bumbová MartinaČB6901:13:0034
10ZA587Vindušková JiřinaJH Team Letohrad9801:17:0032
11ZA5921Jandová PetraSRTG ČB9101:20:0530

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód