Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh alejí

9.6.2019, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh alejí
  • datum konání: 9.6.2019
  • zobrazeno již 491x
  • pořadatel: TJ Jiskra Králiky

Sociální sítě

Místo konání

vstupní brána u aleje ke klášteru, Králíky
od 10:00 hodin

Přihlášky

parkoviště za č.p. 316 (ulice Sadová, Králíky)
od 8:30 do 9:30 hodin

Startovné

viz propozice níže

Popis tratě

Délka: 1,25 km a méně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

skiklub.kraliky@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.6.2021Běh alejí-
7.6.2020Běh alejí-
17.6.2018Běh alejí38

Statistika závodu Běh alejí

  • ročníků: 4
  • závodníků na všech ročnících: 38

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Válková Simona022
Hejl Radek722
Berková Karolína132
Habasová Romana082
Švéda Roman992
Berková Nikola102
Priesol Matěj002
Pospíšil Jan912
2
Habas Tobiáš122
Kysilko Filip852

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km, 5 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2239Habas TobiášFC Jiskra 20081200:00:01-
2C2412Nuen JanFC Jiskra 20081200:00:01-
3C2624Hanuš JeronýmOlomouc1200:00:01-
4C2811Palán MatoušFC Jiskra 20081200:00:01-
5C2106Berka JosefFC Jiskra 20081200:00:01-
6C2124Hadač PavelFC Jiskra 20081200:00:01-
7C21313Nágl DominikFC Jiskra 20081200:00:01-
8C2149Štěpánek VojtěchFC Jiskra 20081200:00:01-
9C2155Hlava AdamFC Jiskra 20081300:00:01-
10C21610Šiko RadekFC Jiskra 20081200:00:01-
11C2178Feranec KarelFC Jiskra 20081200:00:01-
12C21814Mucha TadeášFC Jiskra 20081200:00:01-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km, 5 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2150Švédová ElliKrálíky1300:00:01-
2D221Gregorová EliškaActivity Lanškroun1200:00:01-
3D2428Berková KarolínaTJ Jiskra Králíky1300:00:01-
4D2655Kropáčková AnežkaKrálíky1300:00:01-
5D2825Brzobohatá JohannaZábřeh1400:00:01-
6D21027Berková BarboraTJ Jiskra Králíky1700:00:01-
Nejmladší žáci I (trať 0,21 km, 12 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1330Černý FrantišekTJ Jiskra Králíky1000:00:41126,20
2M1716Mucha ZdeněkFC Jiskra 20081100:00:4896,61
3M11351Poláček RichardFC Jiskra 20081100:00:5377,18
Nejmladší žákyně I (trať 0,21 km, 12 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z112Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:00:38109,65
2Z1247Dejdarová TerezaISCAREX junior team Česká Třebová1000:00:4198,33
3Z1464Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:00:4292,02
4Z1521Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:00:4290,07
5Z1663Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:00:4863,47
6Z1829Berková NikolaTJ Jiskra Králíky1000:00:4958,36
7Z1920Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:00:4956,30
8Z11036Pravcová Anna VanesaTJ Jiskra Králíky1100:00:5148,79
9Z11117Švandová JohankaFC Jiskra 20081100:00:5243,63
9Z11161Koubová TerezaKrálíky1000:00:5243,63
11Z11432Šaríková DanielaTJ Jiskra Králíky1100:00:5430,71
12Z11523Berková MagdalénaKrálíky1100:00:5526,10
Nejmladší žáci II (trať 0,36 km, 22 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2119Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:24104,30
2M2258Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:2698,20
3M2326Rašner JiříTJ Šumperk0800:01:2797,50
4M21038Vaníček OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0900:01:4846,74
5M2143Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:5726,04
Nejmladší žákyně II (trať 0,36 km, 22 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2449Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:28124,89
2Z2856Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová0900:01:38105,13
3Z21340Habasová RomanaKrálíky0800:01:5669,98
4Z21548Ferancová VendulaTJ Spartak Letohrad0900:02:0159,40
5Z21652Stará EmmaKrálíky0900:02:0944,02
6Z21735Záleská SofieTJ Jiskra Králíky0900:02:2021,16
7Z21833Šaríková KarlaTJ Jiskra Králíky0900:02:2120,42
Mladší žáci (trať 0,6 km, 44 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3559Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:02:46100,00
Mladší žákyně (trať 0,36 km, 22 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3554Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:01:33105,05
2Z3657Preislerová Elena MarieISCAREX Junior team Česká Třebová0600:01:34101,41
3Z3744Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:01:3893,53
4Z3942Matějková Viktoria ElaTJ Svitavy0700:01:4285,68
5Z31122Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:01:5068,12
6Z31237Röllová TerezaTJ Jiskra Králíky0700:01:5361,18
Starší žáci (trať 0,6 km, 44 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4118Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:02:06124,14
2M4265Bukáček MarekAtletika Polička0400:02:21103,52
3M4460Akak OndřejAtletika Žamberk0500:02:4372,35
Starší žákyně (trať 0,6 km, 44 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4341Serbousková SáraISCAREX Junior team Česká Třebová0400:02:32151,90
2Z4645Hermanová EliškaÚstí nad Orlicí0500:04:1848,10
Dorostenci (trať 1,25 km, 168 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenky (trať 1,25 km, 168 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51862Válková SimonaDolní Morava0200:11:20113,84
2Z52053Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:11:30111,08
3Z5243Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:13:4275,08
Junioři 18-19 let (trať 1,25 km, 168 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ313Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:08:06120,26
2MJ1222Priesol MatějKrálíky0000:09:5579,74
Juniorky 18-19 let (trať 1,25 km, 168 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1,25 km, 168 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:07:11121,93
2MA47Kubálek LukášRun magazine team9200:08:2691,15
3MA56Pospíšil JanRUN magazine team9100:08:3686,91
4MA816Ježek MartinKrálíky9600:09:1670,25
5MA923Švestka DavidAK Račí údolí8300:09:3861,30
6MA1011Švéda RomanKrálíky9900:09:4458,76
7MA1427Kysilko FilipŠanov8500:09:5852,88
Muži B 40-49 let (trať 1,25 km, 168 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB224Hejl RadekLetohrad7200:07:13138,04
2MB72Vacek JiříDlouhá Třebová7700:09:1492,65
3MB1525Švanda JiříHeřmanice7700:10:1669,31
4MB164Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:10:5156,28
Muži C 50-59 let (trať 1,25 km, 168 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1120Hruban JanČeská Třebová6600:09:50100,00
Muži D 60-69 let (trať 1,25 km, 168 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD138Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:09:55100,00
Muži E 70 let a starší (trať 1,25 km, 168 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1921Krumer MiroslavMK - Ostrov4900:11:27122,22
2ME251Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:14:1977,78
Ženy A 20-34 let (trať 1,25 km, 168 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA219Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:11:52103,59
2ZA2226Ferancová KamilaKrálíky8600:12:1896,41
Ženy B 35-44 let (trať 1,25 km, 168 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB619Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:09:13118,69
2ZB1718Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:11:0781,31
Ženy C 45-54 let (trať 1,25 km, 168 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2312Wawrzyczková ZuzanaŠanov7400:13:16100,00
Ženy D 55 let a starší (trať 1,25 km, 168 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2628Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:15:23100,00
Trať 0,1 km, 5 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2150Švédová ElliKrálíky1300:00:01-
2D221Gregorová EliškaActivity Lanškroun1200:00:01-
1C2239Habas TobiášFC Jiskra 20081200:00:01-
3D2428Berková KarolínaTJ Jiskra Králíky1300:00:01-
2C2412Nuen JanFC Jiskra 20081200:00:01-
4D2655Kropáčková AnežkaKrálíky1300:00:01-
3C2624Hanuš JeronýmOlomouc1200:00:01-
4C2811Palán MatoušFC Jiskra 20081200:00:01-
5D2825Brzobohatá JohannaZábřeh1400:00:01-
5C2106Berka JosefFC Jiskra 20081200:00:01-
6D21027Berková BarboraTJ Jiskra Králíky1700:00:01-
6C2124Hadač PavelFC Jiskra 20081200:00:01-
7C21313Nágl DominikFC Jiskra 20081200:00:01-
8C2149Štěpánek VojtěchFC Jiskra 20081200:00:01-
9C2155Hlava AdamFC Jiskra 20081300:00:01-
10C21610Šiko RadekFC Jiskra 20081200:00:01-
11C2178Feranec KarelFC Jiskra 20081200:00:01-
12C21814Mucha TadeášFC Jiskra 20081200:00:01-
Trať 0,21 km, 12 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z112Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:00:38109,65
2Z1247Dejdarová TerezaISCAREX junior team Česká Třebová1000:00:4198,33
1M1330Černý FrantišekTJ Jiskra Králíky1000:00:41126,20
3Z1464Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:00:4292,02
4Z1521Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:00:4290,07
5Z1663Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:00:4863,47
2M1716Mucha ZdeněkFC Jiskra 20081100:00:4896,61
6Z1829Berková NikolaTJ Jiskra Králíky1000:00:4958,36
7Z1920Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:00:4956,30
8Z11036Pravcová Anna VanesaTJ Jiskra Králíky1100:00:5148,79
9Z11117Švandová JohankaFC Jiskra 20081100:00:5243,63
9Z11161Koubová TerezaKrálíky1000:00:5243,63
3M11351Poláček RichardFC Jiskra 20081100:00:5377,18
11Z11432Šaríková DanielaTJ Jiskra Králíky1100:00:5430,71
12Z11523Berková MagdalénaKrálíky1100:00:5526,10
Trať 0,36 km, 22 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2119Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:24104,30
2M2258Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:2698,20
3M2326Rašner JiříTJ Šumperk0800:01:2797,50
1Z2449Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:28124,89
1Z3554Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:01:33105,05
2Z3657Preislerová Elena MarieISCAREX Junior team Česká Třebová0600:01:34101,41
3Z3744Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:01:3893,53
2Z2856Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová0900:01:38105,13
4Z3942Matějková Viktoria ElaTJ Svitavy0700:01:4285,68
4M21038Vaníček OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0900:01:4846,74
5Z31122Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:01:5068,12
6Z31237Röllová TerezaTJ Jiskra Králíky0700:01:5361,18
3Z21340Habasová RomanaKrálíky0800:01:5669,98
5M2143Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:5726,04
4Z21548Ferancová VendulaTJ Spartak Letohrad0900:02:0159,40
5Z21652Stará EmmaKrálíky0900:02:0944,02
6Z21735Záleská SofieTJ Jiskra Králíky0900:02:2021,16
7Z21833Šaríková KarlaTJ Jiskra Králíky0900:02:2120,42
Trať 0,6 km, 44 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4118Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:02:06124,14
2M4265Bukáček MarekAtletika Polička0400:02:21103,52
1Z4341Serbousková SáraISCAREX Junior team Česká Třebová0400:02:32151,90
3M4460Akak OndřejAtletika Žamberk0500:02:4372,35
1M3559Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:02:46100,00
2Z4645Hermanová EliškaÚstí nad Orlicí0500:04:1848,10
Trať 1,25 km, 168 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:07:11121,93
1MB224Hejl RadekLetohrad7200:07:13138,04
1MJ313Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:08:06120,26
2MA47Kubálek LukášRun magazine team9200:08:2691,15
3MA56Pospíšil JanRUN magazine team9100:08:3686,91
1ZB619Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:09:13118,69
2MB72Vacek JiříDlouhá Třebová7700:09:1492,65
4MA816Ježek MartinKrálíky9600:09:1670,25
5MA923Švestka DavidAK Račí údolí8300:09:3861,30
6MA1011Švéda RomanKrálíky9900:09:4458,76
1MC1120Hruban JanČeská Třebová6600:09:50100,00
2MJ1222Priesol MatějKrálíky0000:09:5579,74
1MD138Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:09:55100,00
7MA1427Kysilko FilipŠanov8500:09:5852,88
3MB1525Švanda JiříHeřmanice7700:10:1669,31
4MB164Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:10:5156,28
2ZB1718Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:11:0781,31
1Z51862Válková SimonaDolní Morava0200:11:20113,84
1ME1921Krumer MiroslavMK - Ostrov4900:11:27122,22
2Z52053Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:11:30111,08
1ZA219Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:11:52103,59
2ZA2226Ferancová KamilaKrálíky8600:12:1896,41
1ZC2312Wawrzyczková ZuzanaŠanov7400:13:16100,00
3Z5243Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:13:4275,08
2ME251Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:14:1977,78
1ZD2628Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:15:23100,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:07:11108,33
2MB224Hejl RadekLetohrad7200:07:13107,58
3MJ313Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:08:0684,09
4MA47Kubálek LukášRun magazine team9200:08:2675,20
5MA56Pospíšil JanRUN magazine team9100:08:3670,63
6MB72Vacek JiříDlouhá Třebová7700:09:1453,65
7MA816Ježek MartinKrálíky9600:09:1652,70
8MA923Švestka DavidAK Račí údolí8300:09:3843,07
9MA1011Švéda RomanKrálíky9900:09:4440,33
10MC1120Hruban JanČeská Třebová6600:09:5037,57
11MJ1222Priesol MatějKrálíky0000:09:5535,41
12MD138Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:09:5535,29
13MA1427Kysilko FilipŠanov8500:09:5834,00
14MB1525Švanda JiříHeřmanice7700:10:1625,93
15MB164Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:10:5110,45
16ME1921Krumer MiroslavMK - Ostrov4900:11:273,00
17ME251Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:14:193,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB619Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:09:13125,40
2ZB1718Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:11:0789,41
3Z51862Válková SimonaDolní Morava0200:11:2085,19
4Z52053Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:11:3082,02
5ZA219Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:11:5275,20
6ZA2226Ferancová KamilaKrálíky8600:12:1866,98
7ZC2312Wawrzyczková ZuzanaŠanov7400:13:1648,66
8Z5243Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:13:4240,48
9ZD2628Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:15:238,57

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 70%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 75%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 80%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
89%

Názory na závod

Mám pocit, že v kat. Děvčata 7 let a mladší trať 0,1 km, 5 m převýšení je u závodnice roč. 2017 opačné pořadí. Místo poslední je na první pozici. Hromadný start chlapců a děvčat bohužel také nepovažuji za příliš šťastný...
Kategorie Devcat 7 let a mladsi opravena, diky za upozorneni...
team
Krásně připravený závod, pohodové počasí, rychlé zpracování výsledků
korunovany

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód