Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Štěpánský kros

26.12.2018, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Štěpánský kros
  • datum konání: 26.12.2018
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Bike Club Svitavy

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2166Marek JakubKonrad Tools Team0300:32:15-
2MJ311Motl JakubFbk TJ Svitavy0100:33:38-
3MJ3288Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:33:50-
4MJ4185Bína MartinAK Moravská Třebová0000:35:44-
5MJ705Vodička StanislavTJ Svitavy0400:41:14-
6MJ7173Janků TomášTJ Svitavy0800:41:15-
7MJ7521Maurer LukášTJ Slovan Moravská Třebová0600:42:05-
8MJ8059Hiesböck MichalSvídnický extrém9900:44:11-
9MJ8167Marek LukášTJ Svitavy0700:44:13-
Muži A 20-39 let (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA17Friš JanTJ Dukla Praha9500:24:37-
2MA241Kovář JáchymMizuno team9600:25:00-
3MA328Dvořáček Vojtěchneregistrován9800:27:51-
4MA4101Ploc JaroslavSvitavy8400:28:37-
5MA510Novák JosefHorní Čermná9700:29:05-
6MA876Řemínek MatějAC Choceň8600:30:15-
7MA917Berka JakubAK Slovan Moravská Třebová8800:30:21-
8MA1074Fátor JanKOB Dobruška7900:30:29-
9MA1162Nováček PetrKunčina7900:30:37-
10MA1268Janků JiříAK Slovan Moravská Třebová8700:30:44-
11MA1329Kvapil JiříCK Slovan Moravská Třebová8500:31:08-
12MA1525Ptáček JakubAnenská Studánka9600:31:26-
13MA1655Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:31:30-
14MA1753Wiedermann Ondřej3D Fitness RT8800:31:34-
15MA1851Richter VladislavFbK Svitavy9200:31:36-
16MA1927Kubišta MichalŠmídl Running Team9000:31:41-
17MA2049Bárta AdamAK Slovan Moravská Třebová9200:32:05-
18MA2430Pánek Pavel-8600:32:37-
19MA2552Sejkora KarelAtletika Polička8800:32:40-
20MA2624Krikl PavelCK Slovan Moravská Třebová7900:32:46-
21MA2748Pospíšil JosefMoravská Třebová8500:32:50-
22MA294Vodička StanislavVendolí7900:33:07-
23MA30110Kochánek PetrNotable8700:33:38-
24MA3378Strouhal LuděkAK Slovan Moravská Třebová8400:34:06-
25MA3636Čížek DavidFBK Svitavy9800:34:24-
26MA3756Dobrovský PetrBobr a Brtník8300:34:33-
27MA4311Bednář MichalPetrovice9100:35:52-
28MA459Chvála RadekTJ Opatovec8200:36:05-
29MA5631Lampárek Jiří-8400:38:43-
30MA582Šperka VojtěchSvitavy9800:39:04-
31MA6050Pospíšil LiborMoravská Třebová8100:39:52-
32MA6382Strouhal IvoMoravská Třebová8000:40:16-
33MA6577Hanousek JiříRoad Racing Podorlicko8800:40:16-
34MA7320Koutník JanAll Plebs9600:41:53-
35MA7434Broulík David-8000:41:55-
36MA7861Vrba Lukᚊneci v běhu8500:43:03-
37MA8345Dvořák Jan-8700:44:46-
38MA8523Šípek Jiří-9600:45:08-
39MA8815Matuška JaroslavAK Slovan Moravská Třebová8700:45:59-
40MA9126Řehůřek Martin-8000:46:28-
Muži B 40-49 let (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB690Hejl RadekLetohrad7200:29:19-
2MB744Kadidlo JiříCK Slovan Moravská Třebová7200:30:11-
3MB22106Kovařík Zbyněk-7400:32:20-
4MB2343Tesař MilanCerekvice nad Loučnou7100:32:28-
5MB2839Koudelka DrahomírMeixner Consulting7100:32:54-
6MB34108Vrána FilipJundrov7600:34:11-
7MB3887Vacek JiříDlouhá Třebová7700:34:38-
8MB3999Datinský Martin-7700:35:16-
9MB4096Stečínský MartinOpatov7500:35:31-
10MB4769Pocsai SándorČerti Kunčina7000:36:47-
11MB4871Janků KarelSvitavy7400:36:58-
12MB4986Němec RadekLitomyšl7700:37:20-
13MB5198Schuster Jan-7700:37:57-
14MB553Šperka PavelSvitavy7300:38:32-
15MB5992Kolda JiříOpatov7300:39:08-
16MB62109Vyhlídal LadislavSvitavy7700:40:15-
17MB6795Svoboda Petr-7300:40:39-
18MB7233Smola Miloslav-6900:41:49-
19MB9735Zelinka MichalSpartan Race Svitavy7300:48:08-
20MB9897Novotný JiříSvitavy7300:49:17-
Muži C 50-59 let (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1446Moravčík ZdeněkTrisportshop6200:31:19-
2MC4240Antoš MarekSvitavy6800:35:48-
3MC44107Hruban JanČeská Třebová6600:35:57-
4MC5013Nakládal ČestmírBike club Svitavy6400:37:28-
5MC6884Klumpar Pavel6700:40:50-
6MC9670Rozlívka LiborJavorník6800:48:01-
Muži D 60 let a starší (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6118Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:40:05-
2MD7781Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:42:58-
3MD10238Hanák KarelTerka, Verka5600:55:31-
4MD10375Trávníček Miroslav-5800:55:32-
Juniorky 19 let a mladší (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ6419Kacálková VendulaSKP Duha Lanškroun0200:40:16-
2ZJ10172Janků BarboraTJ Svitavy0700:53:50-
Ženy A 20-34 let (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3564Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:34:18-
2ZA4642Poslušná MichaelaAC Pardubice9800:36:16-
3ZA5258Sobotková KristýnaSvídnický extrém9500:38:01-
4ZA5365Norocelová EvaSRTG Česká Třebová8700:38:03-
5ZA6914Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:40:51-
6ZA7657Zapletalová Barbora-8800:42:45-
7ZA8260Svetlíková Petra-8800:44:45-
8ZA8716Jeřábková Aneta-9300:45:58-
9ZA89105Svobodová VendulaE. P. Servis9100:46:11-
10ZA9280Vaňková KarolínaAtletika Svitavy8900:46:28-
11ZA9379Teplá Lucie-9200:46:29-
12ZA10032Telecká PetraSpartan Race Svitavy8800:50:22-
Ženy B 35-49 let (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5712Nakládalová RadkaBike Club SY7100:38:57-
2ZB7922Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:43:23-
3ZB8437Zemanová GabrielaMoravská Třebová7500:44:59-
4ZB90104Pachovská HanaVolejbal7900:46:12-
5ZB9491Svobodová ZuzanaSvitavy7500:47:21-
6ZB9589Jonášová KateřinaSvitavy7800:47:26-
7ZB10493Adámková Anna-7901:00:30-
Ženy C 50 let a starší (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC5463Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:38:05-
2ZC6647Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:40:17-
3ZC8683Rachidová YvonaMoravská Třebová6600:45:15-
4ZC99103Svobodová IvaE. P. Servis6400:49:49-
Trať 7,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA17Friš JanTJ Dukla Praha9500:24:37-
2MA241Kovář JáchymMizuno team9600:25:00-
3MA328Dvořáček Vojtěchneregistrován9800:27:51-
4MA4101Ploc JaroslavSvitavy8400:28:37-
5MA510Novák JosefHorní Čermná9700:29:05-
1MB690Hejl RadekLetohrad7200:29:19-
2MB744Kadidlo JiříCK Slovan Moravská Třebová7200:30:11-
6MA876Řemínek MatějAC Choceň8600:30:15-
7MA917Berka JakubAK Slovan Moravská Třebová8800:30:21-
8MA1074Fátor JanKOB Dobruška7900:30:29-
9MA1162Nováček PetrKunčina7900:30:37-
10MA1268Janků JiříAK Slovan Moravská Třebová8700:30:44-
11MA1329Kvapil JiříCK Slovan Moravská Třebová8500:31:08-
1MC1446Moravčík ZdeněkTrisportshop6200:31:19-
12MA1525Ptáček JakubAnenská Studánka9600:31:26-
13MA1655Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:31:30-
14MA1753Wiedermann Ondřej3D Fitness RT8800:31:34-
15MA1851Richter VladislavFbK Svitavy9200:31:36-
16MA1927Kubišta MichalŠmídl Running Team9000:31:41-
17MA2049Bárta AdamAK Slovan Moravská Třebová9200:32:05-
1MJ2166Marek JakubKonrad Tools Team0300:32:15-
3MB22106Kovařík Zbyněk-7400:32:20-
4MB2343Tesař MilanCerekvice nad Loučnou7100:32:28-
18MA2430Pánek Pavel-8600:32:37-
19MA2552Sejkora KarelAtletika Polička8800:32:40-
20MA2624Krikl PavelCK Slovan Moravská Třebová7900:32:46-
21MA2748Pospíšil JosefMoravská Třebová8500:32:50-
5MB2839Koudelka DrahomírMeixner Consulting7100:32:54-
22MA294Vodička StanislavVendolí7900:33:07-
23MA30110Kochánek PetrNotable8700:33:38-
2MJ311Motl JakubFbk TJ Svitavy0100:33:38-
3MJ3288Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:33:50-
24MA3378Strouhal LuděkAK Slovan Moravská Třebová8400:34:06-
6MB34108Vrána FilipJundrov7600:34:11-
1ZA3564Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:34:18-
25MA3636Čížek DavidFBK Svitavy9800:34:24-
26MA3756Dobrovský PetrBobr a Brtník8300:34:33-
7MB3887Vacek JiříDlouhá Třebová7700:34:38-
8MB3999Datinský Martin-7700:35:16-
9MB4096Stečínský MartinOpatov7500:35:31-
4MJ4185Bína MartinAK Moravská Třebová0000:35:44-
2MC4240Antoš MarekSvitavy6800:35:48-
27MA4311Bednář MichalPetrovice9100:35:52-
3MC44107Hruban JanČeská Třebová6600:35:57-
28MA459Chvála RadekTJ Opatovec8200:36:05-
2ZA4642Poslušná MichaelaAC Pardubice9800:36:16-
10MB4769Pocsai SándorČerti Kunčina7000:36:47-
11MB4871Janků KarelSvitavy7400:36:58-
12MB4986Němec RadekLitomyšl7700:37:20-
4MC5013Nakládal ČestmírBike club Svitavy6400:37:28-
13MB5198Schuster Jan-7700:37:57-
3ZA5258Sobotková KristýnaSvídnický extrém9500:38:01-
4ZA5365Norocelová EvaSRTG Česká Třebová8700:38:03-
1ZC5463Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:38:05-
14MB553Šperka PavelSvitavy7300:38:32-
29MA5631Lampárek Jiří-8400:38:43-
1ZB5712Nakládalová RadkaBike Club SY7100:38:57-
30MA582Šperka VojtěchSvitavy9800:39:04-
15MB5992Kolda JiříOpatov7300:39:08-
31MA6050Pospíšil LiborMoravská Třebová8100:39:52-
1MD6118Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:40:05-
16MB62109Vyhlídal LadislavSvitavy7700:40:15-
32MA6382Strouhal IvoMoravská Třebová8000:40:16-
1ZJ6419Kacálková VendulaSKP Duha Lanškroun0200:40:16-
33MA6577Hanousek JiříRoad Racing Podorlicko8800:40:16-
2ZC6647Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:40:17-
17MB6795Svoboda Petr-7300:40:39-
5MC6884Klumpar Pavel6700:40:50-
5ZA6914Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:40:51-
5MJ705Vodička StanislavTJ Svitavy0400:41:14-
6MJ7173Janků TomášTJ Svitavy0800:41:15-
18MB7233Smola Miloslav-6900:41:49-
34MA7320Koutník JanAll Plebs9600:41:53-
35MA7434Broulík David-8000:41:55-
7MJ7521Maurer LukášTJ Slovan Moravská Třebová0600:42:05-
6ZA7657Zapletalová Barbora-8800:42:45-
2MD7781Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:42:58-
36MA7861Vrba Lukᚊneci v běhu8500:43:03-
2ZB7922Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:43:23-
8MJ8059Hiesböck MichalSvídnický extrém9900:44:11-
9MJ8167Marek LukášTJ Svitavy0700:44:13-
7ZA8260Svetlíková Petra-8800:44:45-
37MA8345Dvořák Jan-8700:44:46-
3ZB8437Zemanová GabrielaMoravská Třebová7500:44:59-
38MA8523Šípek Jiří-9600:45:08-
3ZC8683Rachidová YvonaMoravská Třebová6600:45:15-
8ZA8716Jeřábková Aneta-9300:45:58-
39MA8815Matuška JaroslavAK Slovan Moravská Třebová8700:45:59-
9ZA89105Svobodová VendulaE. P. Servis9100:46:11-
4ZB90104Pachovská HanaVolejbal7900:46:12-
40MA9126Řehůřek Martin-8000:46:28-
10ZA9280Vaňková KarolínaAtletika Svitavy8900:46:28-
11ZA9379Teplá Lucie-9200:46:29-
5ZB9491Svobodová ZuzanaSvitavy7500:47:21-
6ZB9589Jonášová KateřinaSvitavy7800:47:26-
6MC9670Rozlívka LiborJavorník6800:48:01-
19MB9735Zelinka MichalSpartan Race Svitavy7300:48:08-
20MB9897Novotný JiříSvitavy7300:49:17-
4ZC99103Svobodová IvaE. P. Servis6400:49:49-
12ZA10032Telecká PetraSpartan Race Svitavy8800:50:22-
2ZJ10172Janků BarboraTJ Svitavy0700:53:50-
3MD10238Hanák KarelTerka, Verka5600:55:31-
4MD10375Trávníček Miroslav-5800:55:32-
7ZB10493Adámková Anna-7901:00:30-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód