Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Hronov - Náchod

19.10.2019, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Hronov - Náchod
  • datum konání: 19.10.2019
  • zobrazeno již 181x

Sociální sítě

Místo konání

START v 11:00 hodin na náměstí v Hronově, kam budou závodníci dopraveni z Náchoda autobusy

Přihlášky

ELEKTRONICKÉ PŘIHLÁŠKY
nejpozději do pondělí 14.10.2019 do 10 hodin
spuštěno od 1.7.2019 na www.hronovnachod.cz , www.sportchallenge.cz , www.primatorcup.cz
Vymazán bude každý přihlášený závodník, který neuhradí startovné 200,-Kč do 3 dnů !!!

Přihlášky v místě konání závodu:
V pátek 18.10.2019 od 13-18 hodin ve sportovní hale SK Náchod (Rubena) (startovné 200,-Kč)
POZOR ZMĚNA!!
V sobotu 19.10.2019 od 7:30 - 9:50 hodin ve sportovní hale SK Náchod (startovné 300,-Kč)
Každý závodník je odpovědný za správné uvedení svých údajů v přihlášce!!

Startovné

200,- Kč - předem elektronicky přihlášení závodníci s přijatou platbou startovného do 19.10.2018 a přihlášení v pátek 18.10.2019 od 13 -18 hodin ve sportovní hale SK Náchod (Rubena)
200,- Kč - závodníci kategorie Muži F
300,- Kč - závodníci přihlášení v den závodu 19.10.2019

Závodníci startují na vlastní náklady nebo náklady vysílající organizace.
Startovné se nevrací!

Popis tratě

Trať závodu měří přesně 8850 m s cílem u městské radnice v Náchodě.
Poběží se po původní trati po hlavní silnici přes železniční most a dále ulicí Kladskou, Kamenicí až před městskou Radnici na náměstí v Náchodě.
Převážná část závodu se běží po dobré asfaltové silnici a v cílovém prostoru po kostkách.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice závodu v PDF

E-mailová adresa

rufer.starkoc@seznam.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 34 let a mladší (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1599Sakong Chepkurui NdiwaKENYA9300:25:570,00
2MA2623Mevsza Mikola9400:26:390,00
3MA3598Wambua Mutuku ElijahKENYA9500:26:400,00
4MA4596Kipkogei NelsonKENYA9300:26:410,00
5MA5624Shevchenko Serhii9600:27:020,00
6MA7601Marčík VladimírADIDAS RUNNERS PRAGUE9500:27:200,00
7MA8620Musiiatchenko DmytroOSTRUW WIELKOPOLSKY9100:27:250,00
8MA1010Hübl RadekRUNSPORT/SALOMON TEAM8800:27:320,00
9MA11379Foller DavidCZECH WILD RUNNERS TEAM9900:27:470,00
10MA122Plný DavidENERVIT TEAM9300:27:480,00
11MA13580Pešava JanJABLONNÉ NAD ORLICÍ0000:28:080,00
12MA14386Hrdina PavelTJ LOKOMOTIVA BŘECLAV8800:28:320,00
13MA164Jelen PavelHVĚZDA PARDUBICE Z.S.9100:28:560,00
14MA1715Vetchý JanISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ / SALOMON A8500:28:580,00
15MA19284Šolc Vítězslav-9100:29:320,00
16MA20420Štolfa ŠtěpánSKI POLICE NAD METUJÍ9800:30:210,00
17MA21610Vlček MilanSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ8900:30:300,00
18MA22607Majoroš MichalMM LANŽOV8600:30:340,00
19MA23396Leplt JiříSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ8500:30:380,00
20MA27619Doležal VítTJ AC JIČÍN9800:30:500,00
21MA288Dufka VladislavČERVENÝ KOSTELEC9100:30:570,00
22MA30349Ježek DanielSKAUTI 3. ODDÍL NÁCHOD0100:31:120,00
23MA32190Šimůnek JanISCAREX TEAM0300:31:200,00
24MA33587Kulda JiříTJ MARATONSTAV ÚPICE0200:31:240,00
25MA34265Staněk AntonínSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ0200:31:310,00
26MA38215Novák FilipRFOBL TEAM RYCHNOV0100:32:150,00
27MA42228Petrů PepekHASIČI MĚSTA NÁCHODA8600:32:390,00
28MA44377Cvejn MilošBRAŽECKÝ MLÁDENCI9100:32:480,00
29MA49403Paleček OndřejRFOBL TEAM RYCHNOV N. KN.0100:33:180,00
30MA51227Petr RadekKRÁLÍKY8500:33:190,00
31MA57394Kratochvíl MarekTRI-SKI HORNÍ POČERNÍCE/ BRAŽECKÝ M8900:33:460,00
32MA59497Rücker JakubBONBON MACHOV8800:33:490,00
33MA60590Novotný Radim0100:33:500,00
34MA63391Kligl LukášPOTREFENÝ KACHNY9700:34:040,00
35MA6593Habr MartinTJ SOKOL OLEŠNICE9600:34:070,00
36MA68122Jandáček JakubWIKOV9700:34:140,00
37MA6981Florián JanKLADNO9400:34:310,00
38MA80577Hrůša VojtěchTJ SOKOL HK9900:35:060,00
38MA80372Zelený MatějBRAŽECKÝ MLÁDENCI8900:35:060,00
40MA84432Hanousek JakubPOLICE NAD METUJÍ9100:35:140,00
41MA8795Hájek LukášWIKOV9100:35:220,00
42MA91548Werner TomášCHILDREN OF OLYMP8900:35:290,00
43MA9270Drejsl LukášWIKOV8600:35:400,00
44MA94363Štěpán VáclavBRAŽECKÝ MLÁDENCI9000:35:480,00
45MA96507Prokop MatějCLOVEK LEVYT8600:35:530,00
46MA97258Sichrovský BenjaminNÁCHOD0000:35:560,00
47MA100570Jeništa DanielVELKÉ POŘÍČÍ8600:36:000,00
48MA10526Balcar JanPS NÁCHOD-KAMENEC9000:36:250,00
49MA106240Rejmont LubošHARAMBE8900:36:310,00
50MA10938Beneš JiříSTETSON RYCHNOV NAD KNĚŽNOU8800:36:400,00
51MA11059Čepelka PetrRUN4FUN8600:36:410,00
52MA112342Žák MichalŽ3 SPORT9100:36:440,00
53MA114509Šedivý PetrWWW.TESTADO.CZ9000:36:470,00
54MA11528Bareš LubošWIKOV8900:36:480,00
55MA121174Langenberger AdamCHILDREN OF OLYMP8500:37:020,00
56MA125617Vlk PavelJOPECO0400:37:160,00
57MA127216Novotný JanAK LOMNICE NAD POPELKOU8600:37:170,00
58MA129133Kalina PavelTŘEMOŠNICE8600:37:180,00
59MA131600Česenek IvoNÁCHOD8700:37:240,00
60MA133254Jílek Lukáš9000:37:340,00
61MA136441Hejzlar JakubNÁCHOD0200:37:350,00
62MA137442Brejtr Martin0200:37:360,00
63MA139603Boháč LadislavVELKÉ POŘÍČÍ9200:37:410,00
64MA141525Valášek JanHRONOV8500:37:420,00
64MA141478Fišer JanPŘF UK9300:37:420,00
66MA143503Labík DavidHVĚZDA PARDUBICE0200:37:450,00
67MA144376Bohuslav TomášYOLO BAND9000:37:470,00
68MA147256Schrötter MichalNÁCHOD9300:38:030,00
69MA149627Hejčl PetrPROVODOV-ŠONOV0300:38:100,00
70MA150169Kubeček PetrPROBRO9300:38:120,00
71MA152179Magnusek MartinNÁCHOD8700:38:160,00
72MA154449Hauschke OndřejCONTINENTAL ADRŠPACH8700:38:180,00
73MA155518Zítko JakubNÁCHOD9500:38:200,00
74MA158563Hofman KamilNÁCHOD9600:38:230,00
74MA158324Vojtas FilipDYNAMO0000:38:230,00
76MA162251Saidl FilipSKI POLICE NAD METUJÍ0600:38:250,00
77MA168527Ullwer JiříBENFIKA9200:38:410,00
78MA170455Hoffman DavidNÁCHOD0200:38:460,00
79MA171452Linhart LukášSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ8900:38:510,00
80MA173371Zelený FilipBRAŽECKÝ MLÁDENCI9200:38:570,00
81MA174217Nývlt MatějHASIČI KRAMOLNA NTC8600:38:590,00
82MA175310Vávra IvanNÁCHOD8900:39:010,00
83MA177162Kratochvíl JanSKH KRÁLOVEHRADECKÉHO KRAJE8700:39:020,00
84MA181275Ševců PetrWIKOV8900:39:050,00
85MA186539Sedlaček JanSK PLHOV NÁCHOD0400:39:210,00
86MA199523Vršek Jan0200:39:460,00
87MA204381Hejl MatějCONTINENTAL ADRŠPACH8700:39:540,00
88MA20691Habr LukášDZS NÁCHOD8500:39:570,00
89MA210389Jiráský JakubYOLO BAND9000:40:110,00
90MA213138Kašpar TomášALBI9700:40:130,00
91MA214493Kubeček AntonínPROBRO9600:40:170,00
92MA219373Bartoš TomášDOBRUŠKA9500:40:390,00
93MA221409Šimek ZdeněkDOLNÍ BENEŠOV9200:40:400,00
94MA230226Zika AdamŽ3 SPORT8900:40:570,00
95MA234326Vokoun ŠtěpánBĚLÁ POD BEZDĚZEM0200:41:050,00
96MA238341Žák JanŽ3 SPORT8800:41:110,00
97MA244298Troníček LukášPRAHA 39900:41:270,00
98MA248235Pražák OndřejMALÉ POŘÍČÍ0000:41:350,00
99MA249565Ilšner MartinNÁCHOD0400:41:360,00
100MA270545Kotyza Jan8500:42:090,00
101MA27189Gult MichalWIKOV8500:42:120,00
102MA272444Kůst JosefBAMBALL.CZ9700:42:150,00
103MA273616Němec MatějČERVENÝ KOSTELEC8700:42:160,00
104MA27531Bartoň VojtěchHRONOV0100:42:170,00
105MA283247Rut JiříHC SRŠNI VELKÉ POŘÍČÍ0100:42:340,00
106MA28892Habr JanDZS NÁCHOD8700:42:430,00
107MA290115Huaman DanielGRYZZLY9500:42:500,00
108MA292264Soldán MichalHASIČI KRAMOLNA NTC8900:42:550,00
109MA303479Müller MartinNÁCHOD9300:43:200,00
110MA306233Musil Radek8900:43:280,00
111MA308438Cvejn TomášNÁCHOD0300:43:320,00
112MA310280Škoda MichalNÁCHOD9300:43:370,00
113MA31884Glos PetrNOVÁ PAKA8700:43:520,00
113MA318337Zelený JiříGREENTEAM9000:43:520,00
115MA320293Tichý VladimírFIM HRADEC KRÁLOVÉ9300:43:550,00
116MA324401Mitterwald PatrikSKI POLICE0700:43:570,00
117MA326469Sodomka MarekNÁCHOD9800:44:010,00
118MA332426Biederman MichalSHYBUJ.CZ8500:44:260,00
119MA339356Michl MartinNÁCHOD9300:44:390,00
119MA339357Michl MiroslavNÁCHOD9100:44:390,00
121MA342566Čmelík JosefRÁDLO0600:44:420,00
122MA345431Tvrdík JonášKIGKIG9700:44:480,00
123MA34922Šrámek LukášWIKOV9000:44:520,00
124MA353547Stuchlík LukášHVĚZDA PARDUBICE0600:44:560,00
125MA360513May PetrBEZDĚKOV NAD METUJÍ8500:45:140,00
126MA366593Melega TomášPOPRAD8700:45:370,00
127MA375255Schrötter ŠimonHRONOV0000:45:530,00
128MA385137Karlík JáchymVYSOKÁ SRBSKÁ0500:46:120,00
129MA387405Rut MartinŽ3 SPORT0300:46:130,00
130MA397365Umlauf TadeášVINNÝ KROUŽEK O.S.8900:46:250,00
131MA41168Voborník DominikNÁCHOD9900:46:530,00
132MA412168Křepelka KarelPRO RADOST8700:46:550,00
133MA418129Kábrt JanNÁCHOD8900:47:050,00
134MA422492Dvořák JanZÁBRODÍ8500:47:110,00
135MA424614Baxa JakubNIKITA8700:47:130,00
136MA441495Krejsar OndraINS ATELIER NÁCHOD0400:48:100,00
137MA451485Mecera PetrPROVODOV9000:48:340,00
138MA458336Zelený JanNÁCHOD9200:48:460,00
139MA463433Máslo JanJAKO PO MÁSLE0100:48:520,00
140MA484564Dolejška LubošQS.ISO.RK - DEVOSS8700:49:430,00
141MA492486Kantor Jan8800:50:060,00
142MA494494Šober FilipHRONOV9600:50:070,00
143MA495404Prchal ZdeněkZ3 SPORT9700:50:110,00
144MA518508Antoš MichalASTRATEX9000:51:400,00
145MA525198Mazáč OndřejGRYZZLY9800:51:590,00
146MA54799Hanzálek MichalPRAHA8900:53:290,00
147MA553135Kantor MikulášBC NOVÁ TROJKA0600:53:450,00
148MA561172Kupec DavidČESKÁ SKALICE9600:54:150,00
149MA566471Melichar PetrVELKÉ POŘIČÍ9700:54:470,00
150MA582182Macháček AdamHRADEC KÁLOVÉ0600:56:560,00
151MA592309Vašina JanNÁCHOD8700:58:290,00
152MA593482Sodomka Martin0700:58:390,00
153MA604358Pajer JanVELKÝ TŘEBEŠOV1001:01:330,00
Muži B 35-44 let (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB6597Kibire Kipruto MosesKENYA8100:27:130,00
2MB919Kubričan PavelSAUCONY8300:27:280,00
3MB1512Kučera LadislavISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ7600:28:360,00
4MB24595Kovařík PavelRUN4RUN7500:30:420,00
5MB25500Beran JanSKI POLICE NAD METUJÍ8300:30:450,00
6MB37114Hrdinka JirkaRUN4FUN8200:32:100,00
7MB47166Krmaš VáclavSOOB SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽN8000:33:080,00
8MB49589Heller TomášHRADEC KRÁLOVÉ8100:33:180,00
9MB52291Šupich MartinWIKOV7700:33:220,00
10MB54505Polánka PetrPOTU SLÁVA7500:33:380,00
11MB57314Simon MartinDOPRAVNI ZDRAVOTNÍ SLUŽBA NÁCHOD8000:33:460,00
12MB65328Vrbský MichalINS ATELIER NÁCHOD7800:34:070,00
13MB70583Dařbuján LukášPARDUBICE7700:34:350,00
14MB7183Friede JanWIKOV7700:34:430,00
15MB72321Vlk JiříVERNÉŘOVICE8200:34:440,00
16MB75230Pištora MartinNOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ7700:34:570,00
17MB77313Veselý PetrOLFINCAR TRUTNOV8200:35:010,00
18MB7824Antl JanTJ SPARTAK POLICE NAD METUJÍ8300:35:030,00
19MB83345Bubeníček PetrBUBUTEAM8000:35:130,00
20MB85221Pajer JanČESKÁ SKALICE8000:35:180,00
21MB88353Laštůvka MartinCYKLO TONY8000:35:260,00
22MB90352Košťál PetrMALÉ SVATOŇOVICE8300:35:280,00
23MB93146Kolisko VladimírČERVENÝ KOSTELEC8000:35:450,00
24MB9580Florian TomášINTEGRAF RUNNING TEAM7900:35:500,00
25MB97591Hák MichalSOKOL STUDENEC7500:35:560,00
26MB101242Renský MichalRUN4RUN7900:36:020,00
27MB104249Řihák JanČERVENÝ KOSTELEC8000:36:200,00
28MB108104Hofman JanSTŘIHOV8200:36:380,00
29MB121106Horák MichalCOLAS CZ A.S.7500:37:020,00
30MB12588Gult MartinWIKOV7500:37:160,00
31MB127189Mareček JanSTRATOS AUTO-VELOCENTRUM8100:37:170,00
32MB130530Kalandra JanNÁCHOD8100:37:200,00
33MB133141Kirsch RadomírTRIATLON TEAM LOKO TRUTNOV7500:37:340,00
34MB139175Langenberger LukášCHILDREN OF OLYMP8300:37:410,00
35MB14437Beneš PetrHRADEC KRÁLOVÉ7800:37:470,00
36MB151101Hejzlar MiroslavKOB DOBRUŠKA8100:38:140,00
37MB153605Lhota AlešPIVOVAR MILETÍN7800:38:170,00
38MB155561Kunrt JaroslavSK DOLAR HAJNICE7500:38:200,00
39MB16445Bláha MilanFA KŘOVICE8000:38:260,00
40MB165225Šimůnek JanISCAREX8200:38:300,00
41MB166134Kalvoda JanPRAHA 97700:38:330,00
42MB172488Hubka LukášDOLDYSPORT.CZ8100:38:550,00
43MB175542Štencl Petr7500:39:010,00
44MB183263Smola JosefNÁCHOD8000:39:120,00
45MB194121Jančík ViktorALBI8100:39:360,00
46MB195193Matuška MartinRUN4RUN8000:39:380,00
47MB205534Douša VáclavJENSTEJN7900:39:550,00
48MB20836Beneš PetrHOCK HOROLEZECKÝ ODDÍL8300:40:000,00
49MB212273Suchý JaroslavKRABČICE8100:40:120,00
50MB218470Martinec JanNÁCHOD8300:40:380,00
51MB227369Zelenka JanAVENIR FINANCIAL GROUP TRUTNOV8400:40:540,00
52MB231192Mašek PetrKRÁSNÁ HORA NAD VLTAVOU8100:41:000,00
53MB232417Mertlík KubaOBČERSTVENÍ NA ŠPALKÁCH8200:41:030,00
53MB232223Patzák JindřichNOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ7500:41:030,00
55MB236322Voborník VlastimilHRADEC KRÁLOVÉ8200:41:080,00
56MB240244Rohulán VojtěchTJ SLAVOJ HOLEŠOVICE8100:41:130,00
57MB249448Klimeš MartinCONTINENTAL ADRŠPACH7600:41:360,00
58MB258103Hoferka AdamTJ SOKOL OPOČNO8300:41:560,00
59MB260498Čermák MichalNÁCHOD8000:41:580,00
60MB26556Cír FilipČESKÁ SKALICE8300:42:010,00
61MB267480Petr EmanuelHRADEC KRÁLOVÉ7800:42:030,00
62MB268489Svoboda JiříNÁCHOD8100:42:050,00
63MB275277Šíl PetrTRUTNOV7600:42:170,00
64MB294304Vajsar JiříSTVOŘITEL7700:43:010,00
65MB296320Vlášek JosefKAMENEC7700:43:050,00
66MB301393Košťál JakubHOŘICE / WWW.JAKUBKOSTAL.CZ8400:43:160,00
67MB304415Domáň LadislavNÁCHOD8100:43:210,00
68MB312437Čermák PavelNÁCHOD7900:43:450,00
69MB313584Lamka JiříPRAHA7800:43:470,00
70MB317484Zeleny VladimirSDH BĚLOVES7600:43:500,00
71MB32725Balcar TomášPRAHA8100:44:070,00
72MB332514Kozák MarcelNÁCHOD7600:44:260,00
73MB344301Týfa MichalPOLICE NAD METUJÍ7900:44:450,00
74MB348339Zoubek MichalERIKA COPY SHOP7600:44:510,00
75MB349421Vlach DanielELEKTROPROJEKCE VLACH8100:44:520,00
76MB354613Noval Martin8000:44:570,00
77MB35957Čáp OndřejSK ĎÁBLICE8000:45:130,00
78MB362287Štarha RadimÚSTÍ NAD ORLICÍ8000:45:250,00
79MB363535Malý JaroslavPRAHA7500:45:290,00
80MB368477Harazin JanAMÁLKA7500:45:400,00
81MB37577Fidler MartinELEKTRO VIOLA S.R.O8100:45:530,00
82MB381333Wolczyk DavidBRNO8300:46:020,00
83MB384100Hanzl PavelPRKENICE7800:46:110,00
84MB387440Malina MiroslavRAČETICE7800:46:130,00
85MB393540Balcar JaroslavVYSOKOV7500:46:190,00
86MB399502Středa Marcel7900:46:260,00
87MB406362Šnajdr LuborŽĎÁR NAD METUJÍ7700:46:430,00
88MB418212Mucha VladimírJADERNIČKA8200:47:050,00
89MB42462Černý MartinTJ LEHOVEC7800:47:130,00
90MB426436Silvan Tomᚎ3 SPORT8300:47:140,00
91MB427288Štencl RadekPRONAJME.CZ7700:47:170,00
92MB436400Meliš JosefCHRUDIM 48400:48:000,00
93MB442110Hort DavidBERGER TEAM7500:48:140,00
94MB445594Slavík PetrTRUTNOV8400:48:250,00
95MB447576Smutný MartinBAŠTA TEAM7700:48:270,00
96MB454181Mach MarekNOVÝ HRÁDEK7500:48:360,00
97MB455383Hrábek JanHRONOV7800:48:370,00
98MB469555Šimeček PetrSK ZLÍN8400:49:070,00
99MB470159Králíček MichalTJ SOKOL OPOČNO8100:49:150,00
100MB477160Králík PetrSILNIČNÍ PRÁCE KOČNAR7700:49:280,00
101MB47929Bárta JanWIKOV8100:49:340,00
102MB490196Mazáč JosefMAZÁCI7500:50:020,00
103MB499552Havlíček JiříNÁCHOD8200:50:250,00
104MB508541Špaček MiloslavNÁCHOD7800:51:200,00
104MB508468Žďárský TomášNÁCHOD7900:51:200,00
106MB526550Seidl JaroslavČERVENÝ KOSTELEC8400:52:030,00
107MB529543Eimer LukášHRADEC KRÁLOVÉ8200:52:130,00
108MB55233Baše MarekVELKÉ SVATOŇOVICE8400:53:390,00
109MB557177Linhart MilošPRAHA 88000:53:490,00
110MB586117Chalupský IvoIGW8100:57:330,00
111MB587102Hoferka DušanSILNIČNÍ PRÁCE KOČNAR7700:57:510,00
112MB591315Vít StanislavNÁCHOD8300:58:180,00
113MB60232Bartoň PetrSOKOL8201:00:060,00
114MB60976Faraday MartinPRAHA8301:02:400,00
Muži C 45-54 let (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC183Král JindřichISCAREX Č.T.7300:29:000,00
2MC39487Ulich PetrMT6800:32:180,00
3MC419Holub MiroslavSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ6600:32:270,00
4MC4375Fajfr FrantišekVENCL SERVIS ŽAMBERK7200:32:460,00
5MC45529Gajdoš DušanČERVENÝ KOSTELEC7300:32:580,00
6MC4655Buřil FrantišekVIDOCHOV6600:33:040,00
7MC53144Klauz JiříBAKOV NAD JIZEROU7200:33:290,00
8MC54167Krtička MichalWIKOV7300:33:380,00
9MC62119Jakoubek RomanTRUTNOV6700:33:570,00
10MC64201Melišík JanREDPOINT TEAM7400:34:050,00
11MC7446Brádle PetrDOBRÁ VODA U HOŘIC6800:34:530,00
12MC75611Žabokrtský MilanCHLOUMEK7400:34:570,00
13MC8694Habr PetrŽERNOV PRO RADOST6500:35:200,00
14MC99199Mazač JaroslavWIKOV6800:35:580,00
15MC118425Petr JiříINS ATELIER NÁCHOD7400:37:000,00
15MC118586Sláma MartinČK6800:37:000,00
17MC124152Kostelecký VladimírVELLA TEAM NÁCHOD7000:37:150,00
18MC138327Vondra JosefHVĚZDA PARDUBICE Z.S.7100:37:390,00
19MC161446Baláš MartinDOLNÍ RADECHOVÁ7300:38:240,00
20MC182491Dvořák PavelTJ SOKOL NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ7200:39:080,00
21MC190128Junek Aleš7400:39:290,00
22MC191271Stuchlík MichalWIKOV7400:39:320,00
23MC192236Pražák Radovan#GLADIATORRACETEAM6700:39:330,00
24MC200194Matuška VáclavVELKÁ JESENICE6900:39:480,00
25MC203164Krejčiřík RomanTJ GÁBINKA7400:39:520,00
26MC207234Pražák PetrMALÉ POŘÍČÍ7400:39:580,00
27MC223453Nigrin JiříSOKOL OTOVICE7300:40:450,00
28MC226105Holeček MirekNOVÉ MĚSTO NAD METUJI7400:40:520,00
29MC234239Prokop OndřejNÁCHOD6900:41:050,00
30MC243347Felkl TomášNÁCHOD7300:41:260,00
31MC253626Kašpárek MartinTJ VELICHOVKY6700:41:420,00
32MC254467Bubák DavidČERVENÝ KOSTELEC7300:41:430,00
33MC256208Milfait PetrMIMI FANCLUB OSTRAVA7100:41:470,00
34MC257454Hoffman PavelHOFFÍCI6700:41:480,00
35MC263398Mareth KarelČESKÁ SKALICE7100:42:000,00
36MC268261Sláma JiříVELLA TEAM NÁCHOD7400:42:050,00
37MC277517Duchacz SlawekKKZK7200:42:190,00
38MC279311Vencl VáclavSPACE7300:42:230,00
39MC280178Macek PetrKAMAPETR6800:42:260,00
40MC281515Ječmínek MiroslavERIKA COPY SHOP6500:42:270,00
41MC282451Polák MartinCONTINETAL ADRŠPACH7100:42:320,00
42MC283224Peluňka JanPRAHA 107300:42:340,00
43MC285526Kulda JanINTEGRAF RUNNING TEAM7300:42:370,00
44MC287375Blažek MartinACS RÝCHORY7100:42:400,00
45MC28996Hakl RadekLOUDALOVÉ6900:42:460,00
46MC293427Navrátil Václav7000:42:580,00
47MC30249Brož JanNÁMĚRKA6800:43:170,00
48MC305170Kubín MartinTRUTNOV7000:43:230,00
49MC311231Poláček JanNÁCHOD6800:43:430,00
50MC320270Studnička JaroslavSKIALP KLUB KRÁKORKA7000:43:550,00
51MC32297Haláček RomanHRADEC KRÁLOVÉ7100:43:560,00
52MC325259Skalský MilošAC NÁCHOD6700:44:000,00
53MC329413Prokop MichalPOŘÍČŠTÍ ORLI7300:44:150,00
54MC331549Jelen PetrHRONOV6700:44:230,00
55MC337506Šimon LeošNÁCHOD7000:44:320,00
56MC341289Štencl JosefWIKOV7400:44:410,00
57MC355307Vaněk JosefTJ SOKOL KARATE NÁCHOD6500:44:580,00
58MC37421Andrejs JanNÁCHOD7300:45:500,00
59MC377569Čmelík MichalRÁDLO7300:45:540,00
60MC39043Bitnar JaroslavRUN4RUN7100:46:150,00
61MC396220Oupic MartinTRUTNOV6700:46:220,00
62MC400130Kácovský JiříBAK SEAL 6 TEAM6700:46:280,00
63MC401206Míl TomášHELLA STÍNÍCÍ TECHNIKA7100:46:290,00
64MC403516Zelman MilanTJ SOKOL STARKOČ7000:46:370,00
65MC417447Hejna LeošSKH HRADEC KRÁLOVÉ7400:47:040,00
66MC430568Koleta PetrHRONOV6800:47:230,00
67MC433266Stehlík JirkaRÁDOBY6600:47:530,00
68MC444260Skoda PetrPRAHA 57000:48:170,00
69MC447499Jurák PavelVELKÉ POŘÍČÍ6500:48:270,00
70MC453524Vlček MichalWIMEX7100:48:350,00
71MC461299Truneček Štěpán JiříFAMILY TEAM7200:48:480,00
72MC478554Jelínek MartinSK ZLÍN7200:49:300,00
73MC48241Beran JanHVĚZDA PARDUBICE Z.S.7100:49:410,00
74MC486434Máslo VáclavŽĎÁRECKÁ 6146800:49:450,00
75MC487519Zitko ErichZKOPECDOKOPEC7000:49:500,00
76MC496276Šícha JanPRAHA7000:50:120,00
77MC506430Tvrdík MichalNOVÁČ REPREZENT7000:51:170,00
78MC519388Janák RobertPRAHA 77300:51:430,00
79MC535521Wajsar ErvínRTYNĚ V PODKRKONOŠÍ7200:52:500,00
80MC53869Doležal JakubFIT RUN HRONOV7400:53:010,00
81MC55586Grosman DanielBC NOVÁ TROJKA7100:53:480,00
82MC577197Mazáč TomášGRYZZLY7000:55:540,00
83MC583183Macháček PetrČERNILOV7100:57:010,00
84MC588556Kočíb ZdeněkSK ZLÍN7100:57:560,00
85MC608557Herman LeošMOPSE6601:02:390,00
Muži D 55-64 let (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD56367Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:33:420,00
2MD65351Šimůnek JaromírSKP KORNSPITZ JABLONEC5500:34:070,00
3MD10244Bláha MilanAF KŘOVICE5700:36:070,00
4MD111207Milata PavelLOKO TRUTNOV6100:36:420,00
5MD117238Prokop OndřejČAU6200:36:500,00
6MD1465Šolc VítězslavBKL MACHOV5700:37:520,00
7MD155241Rek StanislavAMMANN6400:38:200,00
8MD158397Leplt JiříPIVOVAR MILETÍN6100:38:230,00
9MD16773Elich JiříAPACHE LOKO TRUTNOV6400:38:360,00
10MD187292Tichý PetrPROXION S.R.O.6400:39:270,00
11MD193332Werner OldřichWIKOV6400:39:340,00
12MD202165Krempa MilanAC GOMANGO HOGNER6300:39:510,00
13MD215575Langr JiříTŘEBNOUŠEVES5700:40:290,00
14MD219308Nečas JosefKLUB UPICE5800:40:390,00
15MD252158Králíček AlešHASIČI KRAMOLNA NTC6000:41:390,00
16MD266200Mcclurkin DavidHOZENÝ TYČKY6400:42:020,00
17MD343180Magnusek MilanSK SMRČINA6100:44:430,00
18MD372205Mikuška PavelSLAVOJ BABÍ6400:45:480,00
19MD382496Urban MichalPRONAX GROUP S.R.O.6400:46:050,00
20MD423274Šebela JiříFÉNIX SPORT BLANSKO5800:47:120,00
21MD434348Frunc ZdenekBÉDA TEAM5900:47:570,00
22MD450203Mertlík JiříBÉDA TEAM6100:48:330,00
23MD504572Vysoký JiříINTEGRAF6200:50:470,00
24MD50763Číla MartinBASKETBAL LOKOMOTIVA LIBEREC6200:51:190,00
25MD52235Beneš FrantišekTJ SOKOL LHOTA Č. KOSTELEC5800:51:500,00
26MD524582Hoznauer AlešSLAVOJ ŘEVNICE6000:51:550,00
27MD594483Sodomka Jaroslav5800:58:460,00
28MD598297Troníček JiříPRAHA 35800:59:180,00
29MD600463Mallát AlešNÁCHOD6400:59:480,00
30MD601245Roubíček MilanACES TEAM K.VARY5500:59:580,00
31MD606124Jilek PavelMAZÁCI5601:02:230,00
Muži E 65-74 let (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME118588Krupička MiroslavJISKRA5300:37:000,00
2ME216621Pullman MiroslavJABLONC NAD NISOU5000:40:300,00
3ME227148Kordina ZdeněkAC SLOVAN LIBEREC4900:40:540,00
4ME245414Domáň,St. Ladislav547 01 NÁCHOD4900:41:290,00
5ME347592Hák JaroslavSOKOL STUDENEC4600:44:500,00
6ME369374Bednář MilošVEGETARIAN CLUB5200:45:420,00
7ME39185Goldbach VáclavSK TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ5000:46:160,00
8ME392464Hlaváček ZdeněkSKP RYCHNOV NAD KNĚŽNOU5400:46:170,00
9ME410562Kunrt MiroslavTJ LIGA 100 OLOMOUC4900:46:510,00
10ME440173Kuřík JiříOREL STUDENEC5000:48:080,00
11ME483476Hanousek VítězslavKORUNKA BĚLOVES5200:49:420,00
12ME570410Tučný JanMK PARDUBICE4700:55:250,00
13ME588112Hovorka KarelTJ PETŘINY PRAHA5100:57:560,00
Muži F 75 let a starší (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF132578Krátký FrantišekKRÁLÍKY4300:37:310,00
2MF413585Leszkow PetrMK HLINSKO4400:46:570,00
3MF447622Jantsch VítězslavELEVEN RUN TEAM3500:48:270,00
4MF464204Metelka JosefSKI POLICE NAD METUJÍ4400:48:540,00
5MF530604Doležal StanislavBK PARDUBICE3800:52:200,00
6MF542428Libra JiříLBC NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ3700:53:200,00
7MF546628Dostál VáclavČERNOŽICE4200:53:280,00
8MF610574Culka VáclavNOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ3501:02:540,00
Ženy A 34 let a mladší (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA26579Stránská AdélaINOV-8 TEAM9100:30:470,00
2ZA31571Katsiaryna PrashukACHILES LESZNO9100:31:160,00
3ZA35618Nemchenko Maryna9600:31:350,00
4ZA36387Hrdinová MartinaTJ LOKOMOTIVA BŘECLAV9000:32:000,00
5ZA406Biwott Jepkurui GladysKENYA8500:32:220,00
6ZA60407Sádlová AdélaSPORTOVNÍ KLUB NOVÉ MĚSTO NAD M0100:33:500,00
7ZA79390Kalousová TerezaVENCL TÝM ÚSTÍ NAD ORLICÍ9800:35:050,00
8ZA8211Zeiskova MarkétaKASPER SWIX TEAM9800:35:080,00
9ZA88290Richtrová EvaNOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ9300:35:260,00
10ZA103295Tomšíková LenkaRUN4FUN8900:36:140,00
11ZA113416Šimková KamilaSPARTAK VRCHLABÍ SMOLA0000:36:460,00
12ZA14716Vítková VeronikaNAHOŘANY8900:38:030,00
13ZA169581Hejnová LucieOREL RTYNĚ V PODKRKONOŠÍ8800:38:440,00
14ZA179211Moudrá EditaPRAHA8600:39:030,00
15ZA18561Černíková KateřinaCYKLO TONY8900:39:190,00
16ZA18740Benešová IvaRUN4FUN HRADEC KRÁLOVÉ8700:39:270,00
16ZA187344Beranová AnnaSKI POLICE NAD METUJÍ9100:39:270,00
18ZA196602Špringrová IvonaMARATONSTAV ÚPICE9200:39:400,00
19ZA198531Hladíková LucieSDH NAHOŘANY9000:39:440,00
20ZA209466Přibylová KláraFITMAMI NÁCHOD8800:40:040,00
21ZA225558Hermanová KarolínaMOPSE8800:40:490,00
22ZA238458Šípková BarboraINS-NÁCHOD8800:41:110,00
23ZA241366Umlaufová EmaNÁCHOD9700:41:210,00
24ZA246546Dočekalová KláraČESKÁ SKALICE9200:41:300,00
25ZA260355Maixnerová MichaelaGREEN4PLAN S.R.O.9300:41:580,00
26ZA278608Sedláčková ZuzanaSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ0300:42:210,00
27ZA286109Horníková MichaelaLIPÍ8900:42:380,00
28ZA29171Dundrová KláraZA ČOKOLÁDU9400:42:530,00
29ZA307330Vymlátilová AdélaMORAVSKÁ TŘEBOVÁ9100:43:290,00
30ZA308232Richtrová Anna9100:43:320,00
31ZA314402Nyklickova VeronikaBKL MACHOV0500:43:490,00
31ZA314296Tribučková VeronikaELEVEN RUN TEAM8500:43:490,00
33ZA322609Breitrová AdélaSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ0200:43:560,00
34ZA356132Kalecká KarolínaPRAHA9000:45:010,00
35ZA361465Faltýnková MartinaFITMAMI NÁCHOD9200:45:160,00
36ZA364257Schusterová ZuzanaHRONOV9600:45:300,00
37ZA365334Závorková VendulaWIKOV9600:45:340,00
38ZA370456Vanclová AnnaNÁCHOD0200:45:430,00
39ZA372459Siegelová Nikola9100:45:480,00
40ZA385268Stehlíková KateřinaNÁCHOD9500:46:120,00
41ZA402214Netíková LenkaNOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ9200:46:350,00
42ZA406161Kramlová LucieNÁCHOD9900:46:430,00
43ZA408538Zikmundová AnnaNÁCHOD9300:46:450,00
44ZA418123Janečková KateřinaATELIEROF9100:47:050,00
44ZA41866Čudová SabinaNÁCHOD9100:47:050,00
46ZA429473Koletová MichaelaHRONOV9200:47:220,00
47ZA431544Zítková RadkaRUN4RUN8800:47:400,00
48ZA438188Manová KateřinaVELKÉ POŘÍČÍ9200:48:060,00
48ZA438286Šretrová LucieSKI POLICE NAD METUJÍ0600:48:060,00
50ZA445510Kubíková AndreaVIZNOV9100:48:250,00
51ZA45674Erbenová MarkétaNÁCHOD8900:48:380,00
52ZA458282Škodová MichaelaBROUMOV9600:48:460,00
53ZA462318Vlachová NikolHRONOV9900:48:490,00
54ZA46560Čepelková PavlínaKOLÍN8800:49:010,00
55ZA471219Olbortová AdélaČESKÁ SKALICE0800:49:190,00
56ZA473267Stehlíková TerezaNÁCHOD9700:49:220,00
57ZA47472Dušková AdélaDZS NÁCHOD9100:49:230,00
57ZA474406Rutová HanaZ3 SPORT9700:49:230,00
59ZA480185Machová AlžbětaNÁCHOD9200:49:360,00
60ZA488325Vojtasová DenisaDYNAMO0000:50:010,00
60ZA48823Ansorgová MichaelaBROUMOV9700:50:010,00
62ZA492157Kováčiková VeronikaNÁCHOD9200:50:060,00
63ZA496462Mazačová SimonaUPICE8900:50:120,00
64ZA498551Havlíčková VeronikaNÁCHOD8600:50:230,00
65ZA500184Macháčková BlankaERIKA COPY SHOP8600:50:300,00
65ZA500202Menclová LucieVYSOKÁ SRBSKÁ8800:50:300,00
67ZA502385Hrábková NatálieHRONOV0800:50:320,00
68ZA505370Zelenková MichaelaAVENIR FINANCIAL GROUP TRUTNOV8600:51:110,00
69ZA511150Kosková BenicieKOSKA FAMILY TEAM9200:51:210,00
70ZA514116Hynková RenataNACHOD8500:51:260,00
71ZA515528Zárubová VeronikaBENFIKA9600:51:320,00
72ZA516615Baxová TerezaNIKITA9100:51:370,00
73ZA519354Lepšová IvaBRAŽECKÁ DĚVČATA9700:51:430,00
74ZA523461Kozáková DenisaHRONOV9400:51:540,00
75ZA527300Trunečková Kateřina JanaFAMILY TEAM0400:52:040,00
76ZA534151Kosková ViktorieKOSKA FAMILY TEAM9500:52:490,00
77ZA539237Pražáková VeronikaRTYNĚ V PODKRKONOŠÍ9100:53:030,00
78ZA541560Hornychová KateřinaHRONOV9800:53:070,00
79ZA54539Benešová ŠtěpánkaNÁCHOD0300:53:250,00
80ZA548269Středová KamilaPRAHA9200:53:300,00
81ZA54958Čapková KristýnaNÁCHOD8500:53:320,00
82ZA551475Bašová Petra9400:53:360,00
83ZA553335Zelená MarcelaGREENTEAM9700:53:450,00
84ZA55548Brklová AndreaNÁCHOD0100:53:480,00
85ZA558107Horáková AnežkaNÁCHOD9500:53:590,00
86ZA559125Jirková KristýnaHRONOV9600:54:000,00
87ZA563191Máslová NellyNIKDO0100:54:370,00
88ZA565218Nývltová LenkaHASIČI KRAMOLNA NTC8900:54:460,00
89ZA566472Borsová KarolínaVELKÉ POŘÍČÍ9800:54:470,00
90ZA568629Dostálová VendulaTJ SOKOL JAROMĚŘ1000:55:030,00
91ZA571422Brodzianská NelaNOŽKOVINOVÝ PARŤÁCI0100:55:260,00
91ZA571423Tučková AnetaNOŽKOVINOVÝ PARŤÁCI0200:55:260,00
93ZA57347Brádlová AdélaDOBRÁ VODA U HOŘIC9100:55:310,00
94ZA575368Vágenknechtová AndreaHOŘICE9400:55:320,00
95ZA581229Šimková TerezaŽ3 SPORT9300:56:370,00
96ZA584511Hladíková MarieNÁCHOD9000:57:110,00
97ZA585316Peinlová ŠárkaŽ3 SPORT9200:57:290,00
98ZA596136Kantorová EmaBC NOVÁ TROJKA0400:59:100,00
99ZA599435Králíčková LucieHASIČI KRAMOLNA NTC9600:59:310,00
100ZA60365Čtvrtečková NelaHASIČI KRAMOLNA NTC9601:00:580,00
101ZA611537Voborníková AnežkaSK LIPÍ9001:04:440,00
Ženy B 35-44 let (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB297Kimutai Jepkogei HellenKENYA8200:30:580,00
2ZB48418Maly MarketaSK PLHOV NÁCHOD7900:33:160,00
3ZB7213Kozáková DenisaHVĚZDA PARDUBICE7900:34:440,00
4ZB107108Horáková LenkaBRNO8200:36:330,00
5ZB11614Brumlichová RomanaMEDVĚDÍ DOUPĚ7600:36:490,00
6ZB123248Rýdlová DenisaRUNSPORT TEAM8200:37:060,00
7ZB133412Vlčková IvetaSK BABICE / INOV-8 TEAM8300:37:340,00
8ZB177606Majorošová MartinaMM LANŽOV8400:39:020,00
9ZB18050Brychová EvaDOBŘANY8400:39:040,00
10ZB197279Šimáková KláraHRADEC KRÁLOVÉ8300:39:410,00
11ZB210364Tyrychtrová TerezaBATŇOVICE8100:40:110,00
12ZB217460Kalousová TereyieMATTONI FREERUN NÁCHOD BĚLOVES8100:40:370,00
13ZB237481Petrová KateřinaPRAHA8200:41:090,00
14ZB247145Kleinová IvanaSDH VELKÉ POŘÍČÍ8100:41:320,00
15ZB251155Košťálová OlgaHOŘICE7700:41:370,00
16ZB255343Žďárská AnetaRUN4RUN8400:41:440,00
17ZB26052Březinová AlenaRUN4RUN7900:41:580,00
18ZB273140Kazdová LenkaPRAHA8100:42:160,00
19ZB294346Bubeníčková SimonaBUBUTEAM7800:43:010,00
20ZB297147Kolisková MonikaČERVENÝ KOSTELEC7800:43:060,00
21ZB298305Valášková BohumilaČESKÁ SKALICE7500:43:070,00
22ZB330252Sedláčková IlonaRUN4FUN7700:44:190,00
23ZB332222Paslerová LindaŽENY V BĚHU7600:44:260,00
24ZB335361Skládalová RadkaŽENY V BĚHU7500:44:270,00
25ZB336153Kostyšynová EvaRUN4RUN7700:44:290,00
26ZB33842Beranová KateřinaČESKÁ SKALICE7500:44:340,00
27ZB349317Vítková KláraRUN4RUN8200:44:520,00
28ZB357445Půlpánová PetraNÁCHOD7600:45:030,00
29ZB358532Felklová KateřinaNÁCHOD7700:45:080,00
30ZB371382Herzogová IrenaNÁCHOD7700:45:440,00
31ZB378294Tojnarová JolanaJ AND M8200:45:560,00
32ZB38098Hanušová LadaNÁCHOD8100:45:590,00
33ZB383457Vítová MarkétaTJ SOKOL LHOTA Č.KOSTELEC8200:46:090,00
34ZB387338Zlámalíková ZuzanaJASENNÁ7900:46:130,00
35ZB39351Bryksí BáraBKL MACHOV7900:46:190,00
36ZB397143Kirschova EvaTRIATLON TEAM TRUTNOV7800:46:250,00
37ZB404533Prouzová ŠárkaJENŠTEJN7900:46:380,00
38ZB405340Zoubková ErikaERIKA COPY SHOP7600:46:420,00
39ZB414512Švorcová MarieJASENNÁ8100:47:000,00
40ZB416490Korcová AndreaSAJOUVAKCI8400:47:030,00
41ZB43227Balcarová MichaelaPRAHA8400:47:450,00
42ZB435392Klimešová SimonaHRADEC KRALOVE8200:47:580,00
43ZB442111Hortová MichaelaBERGER TEAM7500:48:140,00
44ZB457312Vencláková KateřinaHRADEC KRÁLOVÉ7700:48:390,00
45ZB467520Duchová AnetaRTYNĚ V PODKRKONOŠÍ8100:49:050,00
46ZB472283Škopová VlastaHRONOV7700:49:200,00
47ZB491186Machová JanaNOVÝ HRÁDEK7600:50:030,00
48ZB508139Kavalkova LucieERIKA COPY SHOP7900:51:200,00
49ZB517411Václavíková VěraHOSTINNÉ7600:51:390,00
50ZB521262Slavíková KamilaNÁCHOD8400:51:470,00
51ZB528384Hrábková TerezaHRONOV8400:52:060,00
52ZB540439Ročková VěraWIKOV7800:53:050,00
53ZB550253Seidlová LucieWIKOV8100:53:330,00
54ZB560127Judová PetraBĚHNA Z TRAUČE7500:54:020,00
55ZB56930Bartlová PetraVELKÉ POŘÍČÍ7600:55:200,00
56ZB579360Procházková JanaVELKÉ POŘÍČÍ7500:56:140,00
57ZB595213Musilová JanaALBI7800:59:090,00
58ZB59687Grosmanová ZuzanaBC NOVÁ TROJKA7500:59:100,00
59ZB605359Pajerová JanaSDH VELKÝ TŘEBEŠOV8301:02:090,00
60ZB61253Burdychová LenkaALBI8201:08:410,00
61ZB613285Špeldová MichaelaALBI8101:08:430,00
Ženy C 45-54 let (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC16218Kábrtová JitkaSOKOL STUDNICE7100:38:250,00
2ZC18417Krátká AnnaHVĚZDA PARDUBICE6900:39:160,00
3ZC222250Sádlová RadanaSKIALP KLUB KRÁKORKA7400:40:420,00
4ZC22979Flašarová LenkaSVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ7200:40:550,00
5ZC24278Filipcová IvetaNOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ7400:41:220,00
6ZC258380Hanzlová MarkétaSVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ7300:41:560,00
7ZC263399Marethová AlenaČESKÁ SKALICE7200:42:000,00
8ZC29967Divíšková PavlinaSVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ7400:43:120,00
9ZC300246Rudolfová JanaDRACI TRUTNOV7100:43:130,00
10ZC314210Mosiurczáková JanaELEVEN RUN TEAM7400:43:490,00
11ZC345419Brabencová IrenaMTTONI FREERUN LIBEREC7000:44:480,00
12ZC352567Čmelíková JitkaRÁDLO7400:44:540,00
13ZC366187Malá DagmarNÁCHOD7300:45:370,00
14ZC379195Matušková JanaVELKÁ JESENICE6900:45:580,00
15ZC395243Roflíková MarcelaBBB7100:46:210,00
16ZC408395Kvízova ZdeňkaNOVE MĚSTO NAD METUJI7300:46:450,00
17ZC415131Kahánková JitkaRAKETOVÉ KECKY6600:47:010,00
18ZC428625Klepsová ZuzanaNONAME7100:47:200,00
19ZC437536Jakoubková KarlaVĚTVE K DRCENÍ7200:48:050,00
20ZC458281Škodová DagmarBROUMOV7200:48:460,00
21ZC466450Truxová AndělaCONTINENTAL ADRŠPACH7400:49:020,00
22ZC512424Šulcová VeronikaFARMET A.S.7100:51:220,00
23ZC532474Přibilová Zuzana6700:52:360,00
24ZC535522Burdychová DagmarRTYNĚ V PODKRKONOŠÍ6700:52:500,00
25ZC543209Moravcová DanaRUN4RUN7400:53:230,00
26ZC544378Fendrychova RenataRUN4RUN7400:53:240,00
27ZC573630Dostálová HanaČERNOŽICE7000:55:310,00
28ZC576163Kreiselová SlávkaTRUTNOV6800:55:440,00
29ZC578501Koláčná LenkaPROSTĚ BĚŽ7100:55:580,00
30ZC580612Linhartová EsterNÁCHOD7300:56:350,00
31ZC607559Hermanová RenataMOPSE6601:02:370,00
Ženy D 55 let a starší (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD201272Suchánková ZdeňkaČESKÁ SKALICE6300:39:500,00
2ZD224126Jonášová ZdeňkaHRADECKÝ SPINNING KLUB6400:40:480,00
3ZD328408Šefcová EvaSKI POLICE NAD METUJÍ6400:44:090,00
4ZD451443Říhová ZdeňkaNÁCHOD5900:48:340,00
5ZD467331Vymlátilová MarieNOVÁ VES6100:49:050,00
6ZD476319Vlachová HanaBÉDA TEAM6200:49:250,00
7ZD481350Hellerová HanaHRADEC KRÁLOVÉ6100:49:390,00
8ZD48564Čílová VeronikaJIZERSKÁ LÉKÁRNA6300:49:440,00
9ZD503303Vacková HanaTJ SOKOL STARKOČ5600:50:340,00
10ZD51282Friebelová EvaTJ MARATONSTAV ÚPICE6200:51:220,00
11ZD53154Burdychová NaďaSOKOL BURDYCH5500:52:290,00
12ZD533149Kosková EliškaKOSKA FAMILY TEAM5900:52:420,00
13ZD537156Košťálová IvankaHOŘICE5600:52:520,00
14ZD562504Žižlavská RenataPOTU SLÁVA5800:54:190,00
15ZD564553Jiráková JanaSOKOL STARKOČ5400:54:420,00
16ZD590113Hovorková MilenaTJ PETŘINY PRAHA4400:57:580,00
Trať 8,85 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1599Sakong Chepkurui NdiwaKENYA9300:25:570,00
2MA2623Mevsza Mikola9400:26:390,00
3MA3598Wambua Mutuku ElijahKENYA9500:26:400,00
4MA4596Kipkogei NelsonKENYA9300:26:410,00
5MA5624Shevchenko Serhii9600:27:020,00
1MB6597Kibire Kipruto MosesKENYA8100:27:130,00
6MA7601Marčík VladimírADIDAS RUNNERS PRAGUE9500:27:200,00
7MA8620Musiiatchenko DmytroOSTRUW WIELKOPOLSKY9100:27:250,00
2MB919Kubričan PavelSAUCONY8300:27:280,00
8MA1010Hübl RadekRUNSPORT/SALOMON TEAM8800:27:320,00
9MA11379Foller DavidCZECH WILD RUNNERS TEAM9900:27:470,00
10MA122Plný DavidENERVIT TEAM9300:27:480,00
11MA13580Pešava JanJABLONNÉ NAD ORLICÍ0000:28:080,00
12MA14386Hrdina PavelTJ LOKOMOTIVA BŘECLAV8800:28:320,00
3MB1512Kučera LadislavISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ7600:28:360,00
13MA164Jelen PavelHVĚZDA PARDUBICE Z.S.9100:28:560,00
14MA1715Vetchý JanISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ / SALOMON A8500:28:580,00
1MC183Král JindřichISCAREX Č.T.7300:29:000,00
15MA19284Šolc Vítězslav-9100:29:320,00
16MA20420Štolfa ŠtěpánSKI POLICE NAD METUJÍ9800:30:210,00
17MA21610Vlček MilanSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ8900:30:300,00
18MA22607Majoroš MichalMM LANŽOV8600:30:340,00
19MA23396Leplt JiříSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ8500:30:380,00
4MB24595Kovařík PavelRUN4RUN7500:30:420,00
5MB25500Beran JanSKI POLICE NAD METUJÍ8300:30:450,00
1ZA26579Stránská AdélaINOV-8 TEAM9100:30:470,00
20MA27619Doležal VítTJ AC JIČÍN9800:30:500,00
21MA288Dufka VladislavČERVENÝ KOSTELEC9100:30:570,00
1ZB297Kimutai Jepkogei HellenKENYA8200:30:580,00
22MA30349Ježek DanielSKAUTI 3. ODDÍL NÁCHOD0100:31:120,00
2ZA31571Katsiaryna PrashukACHILES LESZNO9100:31:160,00
23MA32190Šimůnek JanISCAREX TEAM0300:31:200,00
24MA33587Kulda JiříTJ MARATONSTAV ÚPICE0200:31:240,00
25MA34265Staněk AntonínSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ0200:31:310,00
3ZA35618Nemchenko Maryna9600:31:350,00
4ZA36387Hrdinová MartinaTJ LOKOMOTIVA BŘECLAV9000:32:000,00
6MB37114Hrdinka JirkaRUN4FUN8200:32:100,00
26MA38215Novák FilipRFOBL TEAM RYCHNOV0100:32:150,00
2MC39487Ulich PetrMT6800:32:180,00
5ZA406Biwott Jepkurui GladysKENYA8500:32:220,00
3MC419Holub MiroslavSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ6600:32:270,00
27MA42228Petrů PepekHASIČI MĚSTA NÁCHODA8600:32:390,00
4MC4375Fajfr FrantišekVENCL SERVIS ŽAMBERK7200:32:460,00
28MA44377Cvejn MilošBRAŽECKÝ MLÁDENCI9100:32:480,00
5MC45529Gajdoš DušanČERVENÝ KOSTELEC7300:32:580,00
6MC4655Buřil FrantišekVIDOCHOV6600:33:040,00
7MB47166Krmaš VáclavSOOB SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽN8000:33:080,00
2ZB48418Maly MarketaSK PLHOV NÁCHOD7900:33:160,00
8MB49589Heller TomášHRADEC KRÁLOVÉ8100:33:180,00
29MA49403Paleček OndřejRFOBL TEAM RYCHNOV N. KN.0100:33:180,00
30MA51227Petr RadekKRÁLÍKY8500:33:190,00
9MB52291Šupich MartinWIKOV7700:33:220,00
7MC53144Klauz JiříBAKOV NAD JIZEROU7200:33:290,00
8MC54167Krtička MichalWIKOV7300:33:380,00
10MB54505Polánka PetrPOTU SLÁVA7500:33:380,00
1MD56367Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:33:420,00
11MB57314Simon MartinDOPRAVNI ZDRAVOTNÍ SLUŽBA NÁCHOD8000:33:460,00
31MA57394Kratochvíl MarekTRI-SKI HORNÍ POČERNÍCE/ BRAŽECKÝ M8900:33:460,00
32MA59497Rücker JakubBONBON MACHOV8800:33:490,00
6ZA60407Sádlová AdélaSPORTOVNÍ KLUB NOVÉ MĚSTO NAD M0100:33:500,00
33MA60590Novotný Radim0100:33:500,00
9MC62119Jakoubek RomanTRUTNOV6700:33:570,00
34MA63391Kligl LukášPOTREFENÝ KACHNY9700:34:040,00
10MC64201Melišík JanREDPOINT TEAM7400:34:050,00
35MA6593Habr MartinTJ SOKOL OLEŠNICE9600:34:070,00
12MB65328Vrbský MichalINS ATELIER NÁCHOD7800:34:070,00
2MD65351Šimůnek JaromírSKP KORNSPITZ JABLONEC5500:34:070,00
36MA68122Jandáček JakubWIKOV9700:34:140,00
37MA6981Florián JanKLADNO9400:34:310,00
13MB70583Dařbuján LukášPARDUBICE7700:34:350,00
14MB7183Friede JanWIKOV7700:34:430,00
3ZB7213Kozáková DenisaHVĚZDA PARDUBICE7900:34:440,00
15MB72321Vlk JiříVERNÉŘOVICE8200:34:440,00
11MC7446Brádle PetrDOBRÁ VODA U HOŘIC6800:34:530,00
12MC75611Žabokrtský MilanCHLOUMEK7400:34:570,00
16MB75230Pištora MartinNOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ7700:34:570,00
17MB77313Veselý PetrOLFINCAR TRUTNOV8200:35:010,00
18MB7824Antl JanTJ SPARTAK POLICE NAD METUJÍ8300:35:030,00
7ZA79390Kalousová TerezaVENCL TÝM ÚSTÍ NAD ORLICÍ9800:35:050,00
38MA80372Zelený MatějBRAŽECKÝ MLÁDENCI8900:35:060,00
38MA80577Hrůša VojtěchTJ SOKOL HK9900:35:060,00
8ZA8211Zeiskova MarkétaKASPER SWIX TEAM9800:35:080,00
19MB83345Bubeníček PetrBUBUTEAM8000:35:130,00
40MA84432Hanousek JakubPOLICE NAD METUJÍ9100:35:140,00
20MB85221Pajer JanČESKÁ SKALICE8000:35:180,00
13MC8694Habr PetrŽERNOV PRO RADOST6500:35:200,00
41MA8795Hájek LukášWIKOV9100:35:220,00
21MB88353Laštůvka MartinCYKLO TONY8000:35:260,00
9ZA88290Richtrová EvaNOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ9300:35:260,00
22MB90352Košťál PetrMALÉ SVATOŇOVICE8300:35:280,00
42MA91548Werner TomášCHILDREN OF OLYMP8900:35:290,00
43MA9270Drejsl LukášWIKOV8600:35:400,00
23MB93146Kolisko VladimírČERVENÝ KOSTELEC8000:35:450,00
44MA94363Štěpán VáclavBRAŽECKÝ MLÁDENCI9000:35:480,00
24MB9580Florian TomášINTEGRAF RUNNING TEAM7900:35:500,00
45MA96507Prokop MatějCLOVEK LEVYT8600:35:530,00
25MB97591Hák MichalSOKOL STUDENEC7500:35:560,00
46MA97258Sichrovský BenjaminNÁCHOD0000:35:560,00
14MC99199Mazač JaroslavWIKOV6800:35:580,00
47MA100570Jeništa DanielVELKÉ POŘÍČÍ8600:36:000,00
26MB101242Renský MichalRUN4RUN7900:36:020,00
3MD10244Bláha MilanAF KŘOVICE5700:36:070,00
10ZA103295Tomšíková LenkaRUN4FUN8900:36:140,00
27MB104249Řihák JanČERVENÝ KOSTELEC8000:36:200,00
48MA10526Balcar JanPS NÁCHOD-KAMENEC9000:36:250,00
49MA106240Rejmont LubošHARAMBE8900:36:310,00
4ZB107108Horáková LenkaBRNO8200:36:330,00
28MB108104Hofman JanSTŘIHOV8200:36:380,00
50MA10938Beneš JiříSTETSON RYCHNOV NAD KNĚŽNOU8800:36:400,00
51MA11059Čepelka PetrRUN4FUN8600:36:410,00
4MD111207Milata PavelLOKO TRUTNOV6100:36:420,00
52MA112342Žák MichalŽ3 SPORT9100:36:440,00
11ZA113416Šimková KamilaSPARTAK VRCHLABÍ SMOLA0000:36:460,00
53MA114509Šedivý PetrWWW.TESTADO.CZ9000:36:470,00
54MA11528Bareš LubošWIKOV8900:36:480,00
5ZB11614Brumlichová RomanaMEDVĚDÍ DOUPĚ7600:36:490,00
5MD117238Prokop OndřejČAU6200:36:500,00
15MC118425Petr JiříINS ATELIER NÁCHOD7400:37:000,00
15MC118586Sláma MartinČK6800:37:000,00
1ME118588Krupička MiroslavJISKRA5300:37:000,00
55MA121174Langenberger AdamCHILDREN OF OLYMP8500:37:020,00
29MB121106Horák MichalCOLAS CZ A.S.7500:37:020,00
6ZB123248Rýdlová DenisaRUNSPORT TEAM8200:37:060,00
17MC124152Kostelecký VladimírVELLA TEAM NÁCHOD7000:37:150,00
30MB12588Gult MartinWIKOV7500:37:160,00
56MA125617Vlk PavelJOPECO0400:37:160,00
57MA127216Novotný JanAK LOMNICE NAD POPELKOU8600:37:170,00
31MB127189Mareček JanSTRATOS AUTO-VELOCENTRUM8100:37:170,00
58MA129133Kalina PavelTŘEMOŠNICE8600:37:180,00
32MB130530Kalandra JanNÁCHOD8100:37:200,00
59MA131600Česenek IvoNÁCHOD8700:37:240,00
1MF132578Krátký FrantišekKRÁLÍKY4300:37:310,00
7ZB133412Vlčková IvetaSK BABICE / INOV-8 TEAM8300:37:340,00
33MB133141Kirsch RadomírTRIATLON TEAM LOKO TRUTNOV7500:37:340,00
60MA133254Jílek Lukáš9000:37:340,00
61MA136441Hejzlar JakubNÁCHOD0200:37:350,00
62MA137442Brejtr Martin0200:37:360,00
18MC138327Vondra JosefHVĚZDA PARDUBICE Z.S.7100:37:390,00
63MA139603Boháč LadislavVELKÉ POŘÍČÍ9200:37:410,00
34MB139175Langenberger LukášCHILDREN OF OLYMP8300:37:410,00
64MA141525Valášek JanHRONOV8500:37:420,00
64MA141478Fišer JanPŘF UK9300:37:420,00
66MA143503Labík DavidHVĚZDA PARDUBICE0200:37:450,00
67MA144376Bohuslav TomášYOLO BAND9000:37:470,00
35MB14437Beneš PetrHRADEC KRÁLOVÉ7800:37:470,00
6MD1465Šolc VítězslavBKL MACHOV5700:37:520,00
12ZA14716Vítková VeronikaNAHOŘANY8900:38:030,00
68MA147256Schrötter MichalNÁCHOD9300:38:030,00
69MA149627Hejčl PetrPROVODOV-ŠONOV0300:38:100,00
70MA150169Kubeček PetrPROBRO9300:38:120,00
36MB151101Hejzlar MiroslavKOB DOBRUŠKA8100:38:140,00
71MA152179Magnusek MartinNÁCHOD8700:38:160,00
37MB153605Lhota AlešPIVOVAR MILETÍN7800:38:170,00
72MA154449Hauschke OndřejCONTINENTAL ADRŠPACH8700:38:180,00
38MB155561Kunrt JaroslavSK DOLAR HAJNICE7500:38:200,00
73MA155518Zítko JakubNÁCHOD9500:38:200,00
7MD155241Rek StanislavAMMANN6400:38:200,00
8MD158397Leplt JiříPIVOVAR MILETÍN6100:38:230,00
74MA158563Hofman KamilNÁCHOD9600:38:230,00
74MA158324Vojtas FilipDYNAMO0000:38:230,00
19MC161446Baláš MartinDOLNÍ RADECHOVÁ7300:38:240,00
1ZC16218Kábrtová JitkaSOKOL STUDNICE7100:38:250,00
76MA162251Saidl FilipSKI POLICE NAD METUJÍ0600:38:250,00
39MB16445Bláha MilanFA KŘOVICE8000:38:260,00
40MB165225Šimůnek JanISCAREX8200:38:300,00
41MB166134Kalvoda JanPRAHA 97700:38:330,00
9MD16773Elich JiříAPACHE LOKO TRUTNOV6400:38:360,00
77MA168527Ullwer JiříBENFIKA9200:38:410,00
13ZA169581Hejnová LucieOREL RTYNĚ V PODKRKONOŠÍ8800:38:440,00
78MA170455Hoffman DavidNÁCHOD0200:38:460,00
79MA171452Linhart LukášSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ8900:38:510,00
42MB172488Hubka LukášDOLDYSPORT.CZ8100:38:550,00
80MA173371Zelený FilipBRAŽECKÝ MLÁDENCI9200:38:570,00
81MA174217Nývlt MatějHASIČI KRAMOLNA NTC8600:38:590,00
43MB175542Štencl Petr7500:39:010,00
82MA175310Vávra IvanNÁCHOD8900:39:010,00
8ZB177606Majorošová MartinaMM LANŽOV8400:39:020,00
83MA177162Kratochvíl JanSKH KRÁLOVEHRADECKÉHO KRAJE8700:39:020,00
14ZA179211Moudrá EditaPRAHA8600:39:030,00
9ZB18050Brychová EvaDOBŘANY8400:39:040,00
84MA181275Ševců PetrWIKOV8900:39:050,00
20MC182491Dvořák PavelTJ SOKOL NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ7200:39:080,00
44MB183263Smola JosefNÁCHOD8000:39:120,00
2ZC18417Krátká AnnaHVĚZDA PARDUBICE6900:39:160,00
15ZA18561Černíková KateřinaCYKLO TONY8900:39:190,00
85MA186539Sedlaček JanSK PLHOV NÁCHOD0400:39:210,00
16ZA18740Benešová IvaRUN4FUN HRADEC KRÁLOVÉ8700:39:270,00
16ZA187344Beranová AnnaSKI POLICE NAD METUJÍ9100:39:270,00
10MD187292Tichý PetrPROXION S.R.O.6400:39:270,00
21MC190128Junek Aleš7400:39:290,00
22MC191271Stuchlík MichalWIKOV7400:39:320,00
23MC192236Pražák Radovan#GLADIATORRACETEAM6700:39:330,00
11MD193332Werner OldřichWIKOV6400:39:340,00
45MB194121Jančík ViktorALBI8100:39:360,00
46MB195193Matuška MartinRUN4RUN8000:39:380,00
18ZA196602Špringrová IvonaMARATONSTAV ÚPICE9200:39:400,00
10ZB197279Šimáková KláraHRADEC KRÁLOVÉ8300:39:410,00
19ZA198531Hladíková LucieSDH NAHOŘANY9000:39:440,00
86MA199523Vršek Jan0200:39:460,00
24MC200194Matuška VáclavVELKÁ JESENICE6900:39:480,00
1ZD201272Suchánková ZdeňkaČESKÁ SKALICE6300:39:500,00
12MD202165Krempa MilanAC GOMANGO HOGNER6300:39:510,00
25MC203164Krejčiřík RomanTJ GÁBINKA7400:39:520,00
87MA204381Hejl MatějCONTINENTAL ADRŠPACH8700:39:540,00
47MB205534Douša VáclavJENSTEJN7900:39:550,00
88MA20691Habr LukášDZS NÁCHOD8500:39:570,00
26MC207234Pražák PetrMALÉ POŘÍČÍ7400:39:580,00
48MB20836Beneš PetrHOCK HOROLEZECKÝ ODDÍL8300:40:000,00
20ZA209466Přibylová KláraFITMAMI NÁCHOD8800:40:040,00
89MA210389Jiráský JakubYOLO BAND9000:40:110,00
11ZB210364Tyrychtrová TerezaBATŇOVICE8100:40:110,00
49MB212273Suchý JaroslavKRABČICE8100:40:120,00
90MA213138Kašpar TomášALBI9700:40:130,00
91MA214493Kubeček AntonínPROBRO9600:40:170,00
13MD215575Langr JiříTŘEBNOUŠEVES5700:40:290,00
2ME216621Pullman MiroslavJABLONC NAD NISOU5000:40:300,00
12ZB217460Kalousová TereyieMATTONI FREERUN NÁCHOD BĚLOVES8100:40:370,00
50MB218470Martinec JanNÁCHOD8300:40:380,00
14MD219308Nečas JosefKLUB UPICE5800:40:390,00
92MA219373Bartoš TomášDOBRUŠKA9500:40:390,00
93MA221409Šimek ZdeněkDOLNÍ BENEŠOV9200:40:400,00
3ZC222250Sádlová RadanaSKIALP KLUB KRÁKORKA7400:40:420,00
27MC223453Nigrin JiříSOKOL OTOVICE7300:40:450,00
2ZD224126Jonášová ZdeňkaHRADECKÝ SPINNING KLUB6400:40:480,00
21ZA225558Hermanová KarolínaMOPSE8800:40:490,00
28MC226105Holeček MirekNOVÉ MĚSTO NAD METUJI7400:40:520,00
3ME227148Kordina ZdeněkAC SLOVAN LIBEREC4900:40:540,00
51MB227369Zelenka JanAVENIR FINANCIAL GROUP TRUTNOV8400:40:540,00
4ZC22979Flašarová LenkaSVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ7200:40:550,00
94MA230226Zika AdamŽ3 SPORT8900:40:570,00
52MB231192Mašek PetrKRÁSNÁ HORA NAD VLTAVOU8100:41:000,00
53MB232417Mertlík KubaOBČERSTVENÍ NA ŠPALKÁCH8200:41:030,00
53MB232223Patzák JindřichNOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ7500:41:030,00
95MA234326Vokoun ŠtěpánBĚLÁ POD BEZDĚZEM0200:41:050,00
29MC234239Prokop OndřejNÁCHOD6900:41:050,00
55MB236322Voborník VlastimilHRADEC KRÁLOVÉ8200:41:080,00
13ZB237481Petrová KateřinaPRAHA8200:41:090,00
96MA238341Žák JanŽ3 SPORT8800:41:110,00
22ZA238458Šípková BarboraINS-NÁCHOD8800:41:110,00
56MB240244Rohulán VojtěchTJ SLAVOJ HOLEŠOVICE8100:41:130,00
23ZA241366Umlaufová EmaNÁCHOD9700:41:210,00
5ZC24278Filipcová IvetaNOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ7400:41:220,00
30MC243347Felkl TomášNÁCHOD7300:41:260,00
97MA244298Troníček LukášPRAHA 39900:41:270,00
4ME245414Domáň,St. Ladislav547 01 NÁCHOD4900:41:290,00
24ZA246546Dočekalová KláraČESKÁ SKALICE9200:41:300,00
14ZB247145Kleinová IvanaSDH VELKÉ POŘÍČÍ8100:41:320,00
98MA248235Pražák OndřejMALÉ POŘÍČÍ0000:41:350,00
99MA249565Ilšner MartinNÁCHOD0400:41:360,00
57MB249448Klimeš MartinCONTINENTAL ADRŠPACH7600:41:360,00
15ZB251155Košťálová OlgaHOŘICE7700:41:370,00
15MD252158Králíček AlešHASIČI KRAMOLNA NTC6000:41:390,00
31MC253626Kašpárek MartinTJ VELICHOVKY6700:41:420,00
32MC254467Bubák DavidČERVENÝ KOSTELEC7300:41:430,00
16ZB255343Žďárská AnetaRUN4RUN8400:41:440,00
33MC256208Milfait PetrMIMI FANCLUB OSTRAVA7100:41:470,00
34MC257454Hoffman PavelHOFFÍCI6700:41:480,00
58MB258103Hoferka AdamTJ SOKOL OPOČNO8300:41:560,00
6ZC258380Hanzlová MarkétaSVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ7300:41:560,00
25ZA260355Maixnerová MichaelaGREEN4PLAN S.R.O.9300:41:580,00
17ZB26052Březinová AlenaRUN4RUN7900:41:580,00
59MB260498Čermák MichalNÁCHOD8000:41:580,00
7ZC263399Marethová AlenaČESKÁ SKALICE7200:42:000,00
35MC263398Mareth KarelČESKÁ SKALICE7100:42:000,00
60MB26556Cír FilipČESKÁ SKALICE8300:42:010,00
16MD266200Mcclurkin DavidHOZENÝ TYČKY6400:42:020,00
61MB267480Petr EmanuelHRADEC KRÁLOVÉ7800:42:030,00
36MC268261Sláma JiříVELLA TEAM NÁCHOD7400:42:050,00
62MB268489Svoboda JiříNÁCHOD8100:42:050,00
100MA270545Kotyza Jan8500:42:090,00
101MA27189Gult MichalWIKOV8500:42:120,00
102MA272444Kůst JosefBAMBALL.CZ9700:42:150,00
18ZB273140Kazdová LenkaPRAHA8100:42:160,00
103MA273616Němec MatějČERVENÝ KOSTELEC8700:42:160,00
63MB275277Šíl PetrTRUTNOV7600:42:170,00
104MA27531Bartoň VojtěchHRONOV0100:42:170,00
37MC277517Duchacz SlawekKKZK7200:42:190,00
26ZA278608Sedláčková ZuzanaSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ0300:42:210,00
38MC279311Vencl VáclavSPACE7300:42:230,00
39MC280178Macek PetrKAMAPETR6800:42:260,00
40MC281515Ječmínek MiroslavERIKA COPY SHOP6500:42:270,00
41MC282451Polák MartinCONTINETAL ADRŠPACH7100:42:320,00
105MA283247Rut JiříHC SRŠNI VELKÉ POŘÍČÍ0100:42:340,00
42MC283224Peluňka JanPRAHA 107300:42:340,00
43MC285526Kulda JanINTEGRAF RUNNING TEAM7300:42:370,00
27ZA286109Horníková MichaelaLIPÍ8900:42:380,00
44MC287375Blažek MartinACS RÝCHORY7100:42:400,00
106MA28892Habr JanDZS NÁCHOD8700:42:430,00
45MC28996Hakl RadekLOUDALOVÉ6900:42:460,00
107MA290115Huaman DanielGRYZZLY9500:42:500,00
28ZA29171Dundrová KláraZA ČOKOLÁDU9400:42:530,00
108MA292264Soldán MichalHASIČI KRAMOLNA NTC8900:42:550,00
46MC293427Navrátil Václav7000:42:580,00
64MB294304Vajsar JiříSTVOŘITEL7700:43:010,00
19ZB294346Bubeníčková SimonaBUBUTEAM7800:43:010,00
65MB296320Vlášek JosefKAMENEC7700:43:050,00
20ZB297147Kolisková MonikaČERVENÝ KOSTELEC7800:43:060,00
21ZB298305Valášková BohumilaČESKÁ SKALICE7500:43:070,00
8ZC29967Divíšková PavlinaSVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ7400:43:120,00
9ZC300246Rudolfová JanaDRACI TRUTNOV7100:43:130,00
66MB301393Košťál JakubHOŘICE / WWW.JAKUBKOSTAL.CZ8400:43:160,00
47MC30249Brož JanNÁMĚRKA6800:43:170,00
109MA303479Müller MartinNÁCHOD9300:43:200,00
67MB304415Domáň LadislavNÁCHOD8100:43:210,00
48MC305170Kubín MartinTRUTNOV7000:43:230,00
110MA306233Musil Radek8900:43:280,00
29ZA307330Vymlátilová AdélaMORAVSKÁ TŘEBOVÁ9100:43:290,00
111MA308438Cvejn TomášNÁCHOD0300:43:320,00
30ZA308232Richtrová Anna9100:43:320,00
112MA310280Škoda MichalNÁCHOD9300:43:370,00
49MC311231Poláček JanNÁCHOD6800:43:430,00
68MB312437Čermák PavelNÁCHOD7900:43:450,00
69MB313584Lamka JiříPRAHA7800:43:470,00
31ZA314402Nyklickova VeronikaBKL MACHOV0500:43:490,00
10ZC314210Mosiurczáková JanaELEVEN RUN TEAM7400:43:490,00
31ZA314296Tribučková VeronikaELEVEN RUN TEAM8500:43:490,00
70MB317484Zeleny VladimirSDH BĚLOVES7600:43:500,00
113MA31884Glos PetrNOVÁ PAKA8700:43:520,00
113MA318337Zelený JiříGREENTEAM9000:43:520,00
115MA320293Tichý VladimírFIM HRADEC KRÁLOVÉ9300:43:550,00
50MC320270Studnička JaroslavSKIALP KLUB KRÁKORKA7000:43:550,00
33ZA322609Breitrová AdélaSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ0200:43:560,00
51MC32297Haláček RomanHRADEC KRÁLOVÉ7100:43:560,00
116MA324401Mitterwald PatrikSKI POLICE0700:43:570,00
52MC325259Skalský MilošAC NÁCHOD6700:44:000,00
117MA326469Sodomka MarekNÁCHOD9800:44:010,00
71MB32725Balcar TomášPRAHA8100:44:070,00
3ZD328408Šefcová EvaSKI POLICE NAD METUJÍ6400:44:090,00
53MC329413Prokop MichalPOŘÍČŠTÍ ORLI7300:44:150,00
22ZB330252Sedláčková IlonaRUN4FUN7700:44:190,00
54MC331549Jelen PetrHRONOV6700:44:230,00
72MB332514Kozák MarcelNÁCHOD7600:44:260,00
118MA332426Biederman MichalSHYBUJ.CZ8500:44:260,00
23ZB332222Paslerová LindaŽENY V BĚHU7600:44:260,00
24ZB335361Skládalová RadkaŽENY V BĚHU7500:44:270,00
25ZB336153Kostyšynová EvaRUN4RUN7700:44:290,00
55MC337506Šimon LeošNÁCHOD7000:44:320,00
26ZB33842Beranová KateřinaČESKÁ SKALICE7500:44:340,00
119MA339356Michl MartinNÁCHOD9300:44:390,00
119MA339357Michl MiroslavNÁCHOD9100:44:390,00
56MC341289Štencl JosefWIKOV7400:44:410,00
121MA342566Čmelík JosefRÁDLO0600:44:420,00
17MD343180Magnusek MilanSK SMRČINA6100:44:430,00
73MB344301Týfa MichalPOLICE NAD METUJÍ7900:44:450,00
11ZC345419Brabencová IrenaMTTONI FREERUN LIBEREC7000:44:480,00
122MA345431Tvrdík JonášKIGKIG9700:44:480,00
5ME347592Hák JaroslavSOKOL STUDENEC4600:44:500,00
74MB348339Zoubek MichalERIKA COPY SHOP7600:44:510,00
27ZB349317Vítková KláraRUN4RUN8200:44:520,00
123MA34922Šrámek LukášWIKOV9000:44:520,00
75MB349421Vlach DanielELEKTROPROJEKCE VLACH8100:44:520,00
12ZC352567Čmelíková JitkaRÁDLO7400:44:540,00
124MA353547Stuchlík LukášHVĚZDA PARDUBICE0600:44:560,00
76MB354613Noval Martin8000:44:570,00
57MC355307Vaněk JosefTJ SOKOL KARATE NÁCHOD6500:44:580,00
34ZA356132Kalecká KarolínaPRAHA9000:45:010,00
28ZB357445Půlpánová PetraNÁCHOD7600:45:030,00
29ZB358532Felklová KateřinaNÁCHOD7700:45:080,00
77MB35957Čáp OndřejSK ĎÁBLICE8000:45:130,00
125MA360513May PetrBEZDĚKOV NAD METUJÍ8500:45:140,00
35ZA361465Faltýnková MartinaFITMAMI NÁCHOD9200:45:160,00
78MB362287Štarha RadimÚSTÍ NAD ORLICÍ8000:45:250,00
79MB363535Malý JaroslavPRAHA7500:45:290,00
36ZA364257Schusterová ZuzanaHRONOV9600:45:300,00
37ZA365334Závorková VendulaWIKOV9600:45:340,00
126MA366593Melega TomášPOPRAD8700:45:370,00
13ZC366187Malá DagmarNÁCHOD7300:45:370,00
80MB368477Harazin JanAMÁLKA7500:45:400,00
6ME369374Bednář MilošVEGETARIAN CLUB5200:45:420,00
38ZA370456Vanclová AnnaNÁCHOD0200:45:430,00
30ZB371382Herzogová IrenaNÁCHOD7700:45:440,00
39ZA372459Siegelová Nikola9100:45:480,00
18MD372205Mikuška PavelSLAVOJ BABÍ6400:45:480,00
58MC37421Andrejs JanNÁCHOD7300:45:500,00
81MB37577Fidler MartinELEKTRO VIOLA S.R.O8100:45:530,00
127MA375255Schrötter ŠimonHRONOV0000:45:530,00
59MC377569Čmelík MichalRÁDLO7300:45:540,00
31ZB378294Tojnarová JolanaJ AND M8200:45:560,00
14ZC379195Matušková JanaVELKÁ JESENICE6900:45:580,00
32ZB38098Hanušová LadaNÁCHOD8100:45:590,00
82MB381333Wolczyk DavidBRNO8300:46:020,00
19MD382496Urban MichalPRONAX GROUP S.R.O.6400:46:050,00
33ZB383457Vítová MarkétaTJ SOKOL LHOTA Č.KOSTELEC8200:46:090,00
83MB384100Hanzl PavelPRKENICE7800:46:110,00
128MA385137Karlík JáchymVYSOKÁ SRBSKÁ0500:46:120,00
40ZA385268Stehlíková KateřinaNÁCHOD9500:46:120,00
34ZB387338Zlámalíková ZuzanaJASENNÁ7900:46:130,00
84MB387440Malina MiroslavRAČETICE7800:46:130,00
129MA387405Rut MartinŽ3 SPORT0300:46:130,00
60MC39043Bitnar JaroslavRUN4RUN7100:46:150,00
7ME39185Goldbach VáclavSK TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ5000:46:160,00
8ME392464Hlaváček ZdeněkSKP RYCHNOV NAD KNĚŽNOU5400:46:170,00
35ZB39351Bryksí BáraBKL MACHOV7900:46:190,00
85MB393540Balcar JaroslavVYSOKOV7500:46:190,00
15ZC395243Roflíková MarcelaBBB7100:46:210,00
61MC396220Oupic MartinTRUTNOV6700:46:220,00
36ZB397143Kirschova EvaTRIATLON TEAM TRUTNOV7800:46:250,00
130MA397365Umlauf TadeášVINNÝ KROUŽEK O.S.8900:46:250,00
86MB399502Středa Marcel7900:46:260,00
62MC400130Kácovský JiříBAK SEAL 6 TEAM6700:46:280,00
63MC401206Míl TomášHELLA STÍNÍCÍ TECHNIKA7100:46:290,00
41ZA402214Netíková LenkaNOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ9200:46:350,00
64MC403516Zelman MilanTJ SOKOL STARKOČ7000:46:370,00
37ZB404533Prouzová ŠárkaJENŠTEJN7900:46:380,00
38ZB405340Zoubková ErikaERIKA COPY SHOP7600:46:420,00
87MB406362Šnajdr LuborŽĎÁR NAD METUJÍ7700:46:430,00
42ZA406161Kramlová LucieNÁCHOD9900:46:430,00
16ZC408395Kvízova ZdeňkaNOVE MĚSTO NAD METUJI7300:46:450,00
43ZA408538Zikmundová AnnaNÁCHOD9300:46:450,00
9ME410562Kunrt MiroslavTJ LIGA 100 OLOMOUC4900:46:510,00
131MA41168Voborník DominikNÁCHOD9900:46:530,00
132MA412168Křepelka KarelPRO RADOST8700:46:550,00
2MF413585Leszkow PetrMK HLINSKO4400:46:570,00
39ZB414512Švorcová MarieJASENNÁ8100:47:000,00
17ZC415131Kahánková JitkaRAKETOVÉ KECKY6600:47:010,00
40ZB416490Korcová AndreaSAJOUVAKCI8400:47:030,00
65MC417447Hejna LeošSKH HRADEC KRÁLOVÉ7400:47:040,00
88MB418212Mucha VladimírJADERNIČKA8200:47:050,00
44ZA41866Čudová SabinaNÁCHOD9100:47:050,00
44ZA418123Janečková KateřinaATELIEROF9100:47:050,00
133MA418129Kábrt JanNÁCHOD8900:47:050,00
134MA422492Dvořák JanZÁBRODÍ8500:47:110,00
20MD423274Šebela JiříFÉNIX SPORT BLANSKO5800:47:120,00
89MB42462Černý MartinTJ LEHOVEC7800:47:130,00
135MA424614Baxa JakubNIKITA8700:47:130,00
90MB426436Silvan Tomᚎ3 SPORT8300:47:140,00
91MB427288Štencl RadekPRONAJME.CZ7700:47:170,00
18ZC428625Klepsová ZuzanaNONAME7100:47:200,00
46ZA429473Koletová MichaelaHRONOV9200:47:220,00
66MC430568Koleta PetrHRONOV6800:47:230,00
47ZA431544Zítková RadkaRUN4RUN8800:47:400,00
41ZB43227Balcarová MichaelaPRAHA8400:47:450,00
67MC433266Stehlík JirkaRÁDOBY6600:47:530,00
21MD434348Frunc ZdenekBÉDA TEAM5900:47:570,00
42ZB435392Klimešová SimonaHRADEC KRALOVE8200:47:580,00
92MB436400Meliš JosefCHRUDIM 48400:48:000,00
19ZC437536Jakoubková KarlaVĚTVE K DRCENÍ7200:48:050,00
48ZA438188Manová KateřinaVELKÉ POŘÍČÍ9200:48:060,00
48ZA438286Šretrová LucieSKI POLICE NAD METUJÍ0600:48:060,00
10ME440173Kuřík JiříOREL STUDENEC5000:48:080,00
136MA441495Krejsar OndraINS ATELIER NÁCHOD0400:48:100,00
93MB442110Hort DavidBERGER TEAM7500:48:140,00
43ZB442111Hortová MichaelaBERGER TEAM7500:48:140,00
68MC444260Skoda PetrPRAHA 57000:48:170,00
94MB445594Slavík PetrTRUTNOV8400:48:250,00
50ZA445510Kubíková AndreaVIZNOV9100:48:250,00
69MC447499Jurák PavelVELKÉ POŘÍČÍ6500:48:270,00
95MB447576Smutný MartinBAŠTA TEAM7700:48:270,00
3MF447622Jantsch VítězslavELEVEN RUN TEAM3500:48:270,00
22MD450203Mertlík JiříBÉDA TEAM6100:48:330,00
4ZD451443Říhová ZdeňkaNÁCHOD5900:48:340,00
137MA451485Mecera PetrPROVODOV9000:48:340,00
70MC453524Vlček MichalWIMEX7100:48:350,00
96MB454181Mach MarekNOVÝ HRÁDEK7500:48:360,00
97MB455383Hrábek JanHRONOV7800:48:370,00
51ZA45674Erbenová MarkétaNÁCHOD8900:48:380,00
44ZB457312Vencláková KateřinaHRADEC KRÁLOVÉ7700:48:390,00
52ZA458282Škodová MichaelaBROUMOV9600:48:460,00
20ZC458281Škodová DagmarBROUMOV7200:48:460,00
138MA458336Zelený JanNÁCHOD9200:48:460,00
71MC461299Truneček Štěpán JiříFAMILY TEAM7200:48:480,00
53ZA462318Vlachová NikolHRONOV9900:48:490,00
139MA463433Máslo JanJAKO PO MÁSLE0100:48:520,00
4MF464204Metelka JosefSKI POLICE NAD METUJÍ4400:48:540,00
54ZA46560Čepelková PavlínaKOLÍN8800:49:010,00
21ZC466450Truxová AndělaCONTINENTAL ADRŠPACH7400:49:020,00
5ZD467331Vymlátilová MarieNOVÁ VES6100:49:050,00
45ZB467520Duchová AnetaRTYNĚ V PODKRKONOŠÍ8100:49:050,00
98MB469555Šimeček PetrSK ZLÍN8400:49:070,00
99MB470159Králíček MichalTJ SOKOL OPOČNO8100:49:150,00
55ZA471219Olbortová AdélaČESKÁ SKALICE0800:49:190,00
46ZB472283Škopová VlastaHRONOV7700:49:200,00
56ZA473267Stehlíková TerezaNÁCHOD9700:49:220,00
57ZA474406Rutová HanaZ3 SPORT9700:49:230,00
57ZA47472Dušková AdélaDZS NÁCHOD9100:49:230,00
6ZD476319Vlachová HanaBÉDA TEAM6200:49:250,00
100MB477160Králík PetrSILNIČNÍ PRÁCE KOČNAR7700:49:280,00
72MC478554Jelínek MartinSK ZLÍN7200:49:300,00
101MB47929Bárta JanWIKOV8100:49:340,00
59ZA480185Machová AlžbětaNÁCHOD9200:49:360,00
7ZD481350Hellerová HanaHRADEC KRÁLOVÉ6100:49:390,00
73MC48241Beran JanHVĚZDA PARDUBICE Z.S.7100:49:410,00
11ME483476Hanousek VítězslavKORUNKA BĚLOVES5200:49:420,00
140MA484564Dolejška LubošQS.ISO.RK - DEVOSS8700:49:430,00
8ZD48564Čílová VeronikaJIZERSKÁ LÉKÁRNA6300:49:440,00
74MC486434Máslo VáclavŽĎÁRECKÁ 6146800:49:450,00
75MC487519Zitko ErichZKOPECDOKOPEC7000:49:500,00
60ZA488325Vojtasová DenisaDYNAMO0000:50:010,00
60ZA48823Ansorgová MichaelaBROUMOV9700:50:010,00
102MB490196Mazáč JosefMAZÁCI7500:50:020,00
47ZB491186Machová JanaNOVÝ HRÁDEK7600:50:030,00
62ZA492157Kováčiková VeronikaNÁCHOD9200:50:060,00
141MA492486Kantor Jan8800:50:060,00
142MA494494Šober FilipHRONOV9600:50:070,00
143MA495404Prchal ZdeněkZ3 SPORT9700:50:110,00
63ZA496462Mazačová SimonaUPICE8900:50:120,00
76MC496276Šícha JanPRAHA7000:50:120,00
64ZA498551Havlíčková VeronikaNÁCHOD8600:50:230,00
103MB499552Havlíček JiříNÁCHOD8200:50:250,00
65ZA500202Menclová LucieVYSOKÁ SRBSKÁ8800:50:300,00
65ZA500184Macháčková BlankaERIKA COPY SHOP8600:50:300,00
67ZA502385Hrábková NatálieHRONOV0800:50:320,00
9ZD503303Vacková HanaTJ SOKOL STARKOČ5600:50:340,00
23MD504572Vysoký JiříINTEGRAF6200:50:470,00
68ZA505370Zelenková MichaelaAVENIR FINANCIAL GROUP TRUTNOV8600:51:110,00
77MC506430Tvrdík MichalNOVÁČ REPREZENT7000:51:170,00
24MD50763Číla MartinBASKETBAL LOKOMOTIVA LIBEREC6200:51:190,00
104MB508468Žďárský TomášNÁCHOD7900:51:200,00
48ZB508139Kavalkova LucieERIKA COPY SHOP7900:51:200,00
104MB508541Špaček MiloslavNÁCHOD7800:51:200,00
69ZA511150Kosková BenicieKOSKA FAMILY TEAM9200:51:210,00
10ZD51282Friebelová EvaTJ MARATONSTAV ÚPICE6200:51:220,00
22ZC512424Šulcová VeronikaFARMET A.S.7100:51:220,00
70ZA514116Hynková RenataNACHOD8500:51:260,00
71ZA515528Zárubová VeronikaBENFIKA9600:51:320,00
72ZA516615Baxová TerezaNIKITA9100:51:370,00
49ZB517411Václavíková VěraHOSTINNÉ7600:51:390,00
144MA518508Antoš MichalASTRATEX9000:51:400,00
78MC519388Janák RobertPRAHA 77300:51:430,00
73ZA519354Lepšová IvaBRAŽECKÁ DĚVČATA9700:51:430,00
50ZB521262Slavíková KamilaNÁCHOD8400:51:470,00
25MD52235Beneš FrantišekTJ SOKOL LHOTA Č. KOSTELEC5800:51:500,00
74ZA523461Kozáková DenisaHRONOV9400:51:540,00
26MD524582Hoznauer AlešSLAVOJ ŘEVNICE6000:51:550,00
145MA525198Mazáč OndřejGRYZZLY9800:51:590,00
106MB526550Seidl JaroslavČERVENÝ KOSTELEC8400:52:030,00
75ZA527300Trunečková Kateřina JanaFAMILY TEAM0400:52:040,00
51ZB528384Hrábková TerezaHRONOV8400:52:060,00
107MB529543Eimer LukášHRADEC KRÁLOVÉ8200:52:130,00
5MF530604Doležal StanislavBK PARDUBICE3800:52:200,00
11ZD53154Burdychová NaďaSOKOL BURDYCH5500:52:290,00
23ZC532474Přibilová Zuzana6700:52:360,00
12ZD533149Kosková EliškaKOSKA FAMILY TEAM5900:52:420,00
76ZA534151Kosková ViktorieKOSKA FAMILY TEAM9500:52:490,00
79MC535521Wajsar ErvínRTYNĚ V PODKRKONOŠÍ7200:52:500,00
24ZC535522Burdychová DagmarRTYNĚ V PODKRKONOŠÍ6700:52:500,00
13ZD537156Košťálová IvankaHOŘICE5600:52:520,00
80MC53869Doležal JakubFIT RUN HRONOV7400:53:010,00
77ZA539237Pražáková VeronikaRTYNĚ V PODKRKONOŠÍ9100:53:030,00
52ZB540439Ročková VěraWIKOV7800:53:050,00
78ZA541560Hornychová KateřinaHRONOV9800:53:070,00
6MF542428Libra JiříLBC NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ3700:53:200,00
25ZC543209Moravcová DanaRUN4RUN7400:53:230,00
26ZC544378Fendrychova RenataRUN4RUN7400:53:240,00
79ZA54539Benešová ŠtěpánkaNÁCHOD0300:53:250,00
7MF546628Dostál VáclavČERNOŽICE4200:53:280,00
146MA54799Hanzálek MichalPRAHA8900:53:290,00
80ZA548269Středová KamilaPRAHA9200:53:300,00
81ZA54958Čapková KristýnaNÁCHOD8500:53:320,00
53ZB550253Seidlová LucieWIKOV8100:53:330,00
82ZA551475Bašová Petra9400:53:360,00
108MB55233Baše MarekVELKÉ SVATOŇOVICE8400:53:390,00
147MA553135Kantor MikulášBC NOVÁ TROJKA0600:53:450,00
83ZA553335Zelená MarcelaGREENTEAM9700:53:450,00
81MC55586Grosman DanielBC NOVÁ TROJKA7100:53:480,00
84ZA55548Brklová AndreaNÁCHOD0100:53:480,00
109MB557177Linhart MilošPRAHA 88000:53:490,00
85ZA558107Horáková AnežkaNÁCHOD9500:53:590,00
86ZA559125Jirková KristýnaHRONOV9600:54:000,00
54ZB560127Judová PetraBĚHNA Z TRAUČE7500:54:020,00
148MA561172Kupec DavidČESKÁ SKALICE9600:54:150,00
14ZD562504Žižlavská RenataPOTU SLÁVA5800:54:190,00
87ZA563191Máslová NellyNIKDO0100:54:370,00
15ZD564553Jiráková JanaSOKOL STARKOČ5400:54:420,00
88ZA565218Nývltová LenkaHASIČI KRAMOLNA NTC8900:54:460,00
149MA566471Melichar PetrVELKÉ POŘIČÍ9700:54:470,00
89ZA566472Borsová KarolínaVELKÉ POŘÍČÍ9800:54:470,00
90ZA568629Dostálová VendulaTJ SOKOL JAROMĚŘ1000:55:030,00
55ZB56930Bartlová PetraVELKÉ POŘÍČÍ7600:55:200,00
12ME570410Tučný JanMK PARDUBICE4700:55:250,00
91ZA571422Brodzianská NelaNOŽKOVINOVÝ PARŤÁCI0100:55:260,00
91ZA571423Tučková AnetaNOŽKOVINOVÝ PARŤÁCI0200:55:260,00
27ZC573630Dostálová HanaČERNOŽICE7000:55:310,00
93ZA57347Brádlová AdélaDOBRÁ VODA U HOŘIC9100:55:310,00
94ZA575368Vágenknechtová AndreaHOŘICE9400:55:320,00
28ZC576163Kreiselová SlávkaTRUTNOV6800:55:440,00
82MC577197Mazáč TomášGRYZZLY7000:55:540,00
29ZC578501Koláčná LenkaPROSTĚ BĚŽ7100:55:580,00
56ZB579360Procházková JanaVELKÉ POŘÍČÍ7500:56:140,00
30ZC580612Linhartová EsterNÁCHOD7300:56:350,00
95ZA581229Šimková TerezaŽ3 SPORT9300:56:370,00
150MA582182Macháček AdamHRADEC KÁLOVÉ0600:56:560,00
83MC583183Macháček PetrČERNILOV7100:57:010,00
96ZA584511Hladíková MarieNÁCHOD9000:57:110,00
97ZA585316Peinlová ŠárkaŽ3 SPORT9200:57:290,00
110MB586117Chalupský IvoIGW8100:57:330,00
111MB587102Hoferka DušanSILNIČNÍ PRÁCE KOČNAR7700:57:510,00
84MC588556Kočíb ZdeněkSK ZLÍN7100:57:560,00
13ME588112Hovorka KarelTJ PETŘINY PRAHA5100:57:560,00
16ZD590113Hovorková MilenaTJ PETŘINY PRAHA4400:57:580,00
112MB591315Vít StanislavNÁCHOD8300:58:180,00
151MA592309Vašina JanNÁCHOD8700:58:290,00
152MA593482Sodomka Martin0700:58:390,00
27MD594483Sodomka Jaroslav5800:58:460,00
57ZB595213Musilová JanaALBI7800:59:090,00
58ZB59687Grosmanová ZuzanaBC NOVÁ TROJKA7500:59:100,00
98ZA596136Kantorová EmaBC NOVÁ TROJKA0400:59:100,00
28MD598297Troníček JiříPRAHA 35800:59:180,00
99ZA599435Králíčková LucieHASIČI KRAMOLNA NTC9600:59:310,00
29MD600463Mallát AlešNÁCHOD6400:59:480,00
30MD601245Roubíček MilanACES TEAM K.VARY5500:59:580,00
113MB60232Bartoň PetrSOKOL8201:00:060,00
100ZA60365Čtvrtečková NelaHASIČI KRAMOLNA NTC9601:00:580,00
153MA604358Pajer JanVELKÝ TŘEBEŠOV1001:01:330,00
59ZB605359Pajerová JanaSDH VELKÝ TŘEBEŠOV8301:02:090,00
31MD606124Jilek PavelMAZÁCI5601:02:230,00
31ZC607559Hermanová RenataMOPSE6601:02:370,00
85MC608557Herman LeošMOPSE6601:02:390,00
114MB60976Faraday MartinPRAHA8301:02:400,00
8MF610574Culka VáclavNOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ3501:02:540,00
101ZA611537Voborníková AnežkaSK LIPÍ9001:04:440,00
60ZB61253Burdychová LenkaALBI8201:08:410,00
61ZB613285Špeldová MichaelaALBI8101:08:430,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód