Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Litomyšlská dvanáctka, 1. ročník

27.3.2004, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Litomyšlská dvanáctka, 1. ročník
  • datum konání: 27.3.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: DTC Litomyšl

Sociální sítě

Místo konání

Litomyšl - Městský stadion Černá hora
první kategorie v 9.30 hodin
hlavní závod v 10.30 hodin

Přihlášky

8.00 - 10.00 hodin v místě startu

Startovné

15 - 30,- Kč

Popis tratě

Zvlněná trať se startem na stadionu dále po asfaltu a zpevněných cestách (malá část) s cílem opět na stadionu.
Délka 12 km hlavní závod, žáci a dorostenci méně

Ceny pro vítěze

finanční (cca 5.000,- Kč) + věcné

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kategorie:

pohárové + dorost

Kontakt:

Zdeněk Kabrhel
Polní 380
Litomyšl
570 01
Tel. 603 496 057

E-mailová adresa

zdenek.kabrhel@lit.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně 9 let a mladší (trať 0,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž26207Greplová AlžbětaSchmier klub Nové Město na Moravě9500:01:31-
2Ž27247Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:01:32-
3Ž28215Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:01:33-
3Ž28226Hanušová VeronikaAC Choceň9700:01:33-
5Ž217218Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:44-
6Ž218208Svobodová PetraSchmier klub Nové Město na Moravě9500:01:49-
7Ž219269Melounová PetraLitomyšl9600:01:51-
8Ž226219Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:02:39-
Žáci 9 let a mladší (trať 0,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21206Vašík JanSchmier klub Nové Město na Moravě9500:01:21-
2M22204Kroulík DavidLitomyšl9500:01:24-
3M23225Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:01:25-
4M24240Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová9500:01:28-
5M25229Lakota AntonínAC Choceň9500:01:30-
6M210254Omasta MiroslavTJ - Svitavy9500:01:35-
7M211203Misař TomášSchmier klub Nové Město na Moravě9600:01:36-
8M212272Kunst DavidSKI Klub Česká Třebová9500:01:37-
9M213261Prokopovič DanielTJ Svitavy9600:01:39-
10M214201Havran LukášSebranice9700:01:40-
11M215253Lidmila LadislavTJ - Svitavy9500:01:41-
12M216250Blažejovský PatrikTJ Svitavy9600:01:43-
13M220251Anýž LukášTJ Svitavy9600:01:54-
14M221228Frydrych JakubAC Choceň9500:01:59-
15M222239Heger FilipISCAREX Česká Třebová9900:02:11-
16M223214Klejch MiloslavLitomyšl9800:02:18-
17M224271Kouřil VojtěchAC Vysoké Mýto9700:02:19-
18M225268Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:02:20-
Žáci mladší 10-11 let (trať 0,800 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31241Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:02:46-
2M33153Havlík JiříSchmier klub Nové Město na Moravě9300:02:48-
3M35244Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:02:49-
4M36224Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:02:52-
5M37212Dostál LukášSchmier klub Nové Město na Moravě9300:02:53-
6M38152Holek MartinSchmier klub Nové Město na Moravě9400:02:59-
7M310270Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:03:03-
8M311255Nešpor JiříTJ - Svitavy9400:03:10-
9M313227Prachař DavidAC Choceň9400:03:13-
9M313217Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:13-
9M313256Kolečkář MartinTJ Svitavy9300:03:13-
12M317202Havran JanSebranice9300:03:17-
13M320252Sodomka AdamTJ Svitavy9300:03:36-
14M323162Kroupa OndřejLitomyšl9300:03:49-
15M327257Kolečkář PavelTJ - Svitavy9400:04:01-
Žákyně mladší 10-11 let (trať 0,800 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž32220Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:02:47-
2Ž33221Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:02:48-
3Ž39210Košíková TerezaSchmier klub Nové Město na Moravě9300:03:01-
4Ž312231Skalická ZuzanaAC Choceň9400:03:11-
5Ž316248Břeňová VeronikaLubná9400:03:14-
6Ž318156Karasová MartinaSchmier klub Nové Město na Moravě9400:03:21-
6Ž318216Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:03:21-
8Ž321158Žáková MichaelaSchmier klub Nové Město na Moravě9300:03:37-
9Ž322263Teplá AnetaTJ Svitavy9400:03:46-
10Ž324262Prokopovičová NikolaTJ Svitavy9300:03:54-
11Ž325230Skřivánková LenkaAC Choceň9400:03:55-
12Ž326264Kaplanová LucieTJ - Svitavy9400:03:56-
13Ž328265Kopecká NatálieTJ - Svitavy9400:04:09-
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1,550 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM5246Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:05:37-
2ŽM6266Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:44-
3ŽM7205Krejčí MichaelaSchmier klub Nové Město na Moravě9100:05:45-
4ŽM9213Ožanová ZuzanaAO Nové Město na Moravě9100:05:55-
5ŽM10245Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:05:59-
6ŽM14267Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:06:07-
7ŽM15275Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:06:13-
8ŽM16157Karasová JanaSchmier klub Nové Město na Moravě9200:06:14-
9ŽM18274Báčová VeronikaAtletika Polička9100:06:24-
10ŽM20243Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:06:26-
11ŽM24159Svobodová JanaSchmier klub Nové Město na Moravě9100:06:49-
12ŽM25242Uhlířová ZuzanaAtletika Albrechtice9100:06:57-
13ŽM26258Anýžová ZuzanaTJ - Svitavy9100:06:58-
14ŽM27260Ehrenbergerová JanaTJ Svitavy9200:06:59-
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,550 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1211Dostál MirekSchmier klub Nové Město na Moravě9100:05:25-
2MM2154Gregor RadekSchmier klub Nové Město na Moravě9100:05:26-
3MM3155Buchta JanSchmier klub Nové Město na Moravě9100:05:32-
4MM4232Siegel JakubAC Choceň9200:05:35-
5MM8222Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:05:51-
6MM11259Pospíšil DominikTJ - Svitavy9200:06:02-
7MM12284Mohelník PetrAtletika Polička9200:06:04-
8MM13151Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:06:05-
9MM16249Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:06:14-
10MM19233Kůta RobertAC Choceň9200:06:25-
11MM21285Jukl JiříAtletika Polička9200:06:32-
12MM22234Trkal OndřejAC Choceň9100:06:33-
13MM23287Kohout RadimLitomyšl9100:06:47-
14MM28286Dvořák IvošAtletika Polička9100:07:03-
15MM29273Pospíšil PetrAtletika Polička9100:07:20-
Žákyně starší 14-15 let (trať 2,700 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS6160Krejčí MarkétaSchmier klub Nové Město na Moravě8900:11:15-
2ŽS7161Pospíšilová MarkétaSchmier klub Nové Město na Moravě8900:11:16-
3ŽS8209Košíková VendulaSchmier klub Nové Město na Moravě8900:11:19-
4ŽS10235Kůtová EliškaAC Choceň9000:11:53-
Žáci starší 14-15 let (trať 2,700 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1223Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:09:21-
2MS2277Večeře TomášAtletika Polička9000:09:27-
3MS3280Červ JakubAtletika Polička8900:09:41-
4MS479Tománek FilipAtletika Polička9000:09:48-
5MS5236Janouch KarelAC Choceň8900:10:46-
6MS9276Coufal DavidAtletika Polička8900:11:22-
Dorostenci starší 16-17 let (trať 3,850 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1168Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:12:56-
2MD2167Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:13:09-
3MD3279Sejkora KarelAtletika Polička8800:13:15-
4MD4282Tomášek LukášAtletika Polička8800:13:27-
5MD5283Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:13:40-
6MD6281Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:14:06-
7MD7164Ožana JakubAO Nové Město na Moravě8700:14:27-
8MD9237Toušek JaroslavAC Choceň8700:15:25-
9MD11238Sedláček VojtěchAC Choceň8700:16:20-
Dorostenky starší 16-17 let (trať 3,850 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD8166Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:15:15-
2ŽD10278Schauerová LenkaAtletika Polička8800:16:01-
Junioři (trať 12,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2571Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:43:37106,58
2MJ35165Šopa DanielAC Choceň8600:45:3597,86
3MJ4087Žák TomášAC Pardubice8500:46:0695,57
-MJ-163Svoboda ŠimonSchmier klub Nové Město na Moravě86DNF-
Muži A (trať 12,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Lohynský JaroslavMaratonstav Úpice7200:38:45100,91
2MA274Kalousek BořivojSKP Hvězda Pardubice6500:38:55100,06
3MA3169Dobšíček PavelSK Hronov8000:39:0799,03
4MA468Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:39:3496,72
5MA544Holub MiroslavBukovice6600:40:1693,12
6MA613Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:40:2292,61
7MA862Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:40:3291,75
8MA963Kala MilanDTC Litomyšl7800:40:4091,07
9MA1143Fořt MartinSokol Kolín6800:41:0688,84
10MA1388Mlateček PetrAC Pardubice7800:41:2087,64
11MA1670Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:42:0184,13
12MA1767Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:42:0483,87
13MA1986Dejdar LukášAC Pardubice8100:42:2781,90
14MA2224Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:43:1577,79
15MA2342Zelinger MichalLanškroun6900:43:3576,08
16MA2851Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:44:0973,17
17MA3193Bílek LubošDSHS Köln7900:44:5169,57
18MA3282Bielčik PetrLichkov7100:44:5569,23
19MA3949Lichtenberg PetrChrudim7000:46:0563,24
20MA4281Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:47:0158,44
21MA4555Jančařík PetrBrno6800:48:0053,39
22MA489Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:48:4249,79
23MA4978Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:48:5049,11
24MA5327Krátký JosefKPBKÚ Mělník6500:49:3944,91
25MA59100Licek MartinPardubice7100:51:1436,78
26MA6676Šperl MartinLitomyšl7500:52:0332,58
27MA6715Chroust JiříŠkrdlovice7000:52:2430,78
28MA752Klejch MiloslavLitomyšl7100:54:3619,48
29MA7821Kubíček LukášLitomyšl7700:55:3514,43
30MA8089Klement PetrPardubice6900:56:319,63
31MA823Dušek MartinLitomyšl7700:57:294,67
32MA944Meloun PetrLitomyšl6901:07:000,00
Muži B (trať 12,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB716Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:28102,12
2MB101Ožana VáclavAO Nové Město na Moravě6400:40:41101,06
3MB1492Moravčík ZdeněkDTC Saucony Litomyšl6200:41:3396,82
4MB1547Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:41:3996,33
5MB1829Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:42:0993,89
6MB2072Kašpárek PavelTT Pardubice6100:42:3591,77
7MB2185Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:42:5090,55
8MB2466Vanta JosefTC Dobruška6200:43:3686,80
9MB2650Čechal JaroslavTS Letohrad6100:43:5385,41
10MB3414Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:45:2777,75
11MB366Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:45:5575,47
12MB4145Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:46:5470,66
13MB4369Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:47:0769,60
14MB5740Kykal KvětoslavLubná6100:50:4751,67
15MB6012Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:51:2948,25
16MB6273Tomšů PetrMlýn Janderov6400:51:4047,35
17MB6539Jeníček PavelHK Ústí nad Orlicí5900:51:5046,54
18MB6946Kalandra StanislavTJ Svitavy6000:53:2239,04
19MB7733Páriš AttilaKRB Chrudim6000:54:4931,95
20MB8894Fryauf PetrLitomyšl5600:59:1010,68
21MB9291Bajer MilanPardubice5501:00:492,61
Muži C (trať 12,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1259Čivrný JiříSlovan Liberec5300:41:17109,41
2MC2719Švec MiroslavSokol Potštejn5200:44:0096,87
3MC3032Samek BohuslavSK Týniště nad Orlicí5400:44:4193,72
4MC3384Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:45:0591,87
5MC3834Brožek RadmilKRB Chrudim5400:46:0387,41
6MC4635Bříza VladimírKRB Chrudim5100:48:0677,94
7MC5231Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:49:2871,63
8MC5457Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:50:1168,33
9MC5618Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:50:3366,63
10MC6125Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:51:3561,86
11MC6364Němec JanSokol Osík5100:51:4760,94
12MC6477Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:51:4960,78
13MC7111Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:53:5251,32
14MC7458Vilhelm VáclavTIS Vilhelm F-M5100:54:3348,17
15MC7675Krumer MiroslavOstrov4900:54:4447,32
16MC8348Volf BřetislavLanškroun5200:58:0831,62
17MC8990Krejčí MilanPardubice5300:59:3824,70
18MC9353Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:06:060,00
Muži D (trať 12,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4737Zeman PavelKRB Chrudim4300:48:41107,51
2MD5017Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3800:48:59106,33
3MD7283Bielčik JindřichLichkov4000:54:0586,16
4MD7328Jelínek MatějHradec Králové4200:54:2784,71
5MD818Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:56:4075,95
6MD8626Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:58:2868,83
7MD8936Vorel MilanSlatiňany4000:59:3864,22
Juniorky (trať 12,000 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 12,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2938Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:44:10107,21
2ZA3756Jančaříková LenkaAAC Brno7000:46:0099,16
3ZA4441Fořtová IvetaSokol Kolín Jablonec nad Nisou7200:47:1693,63
4ZA5852Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:50:5177,98
5ZA6820Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:52:3070,78
6ZA7010Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:53:3366,19
7ZA8780Zvolánková MarieMlýn Janderov7100:58:3943,93
8ZA9160Knobová GabrielaSK Chotěboř8401:00:1536,94
9ZA945Melounová HelenaLitomyšl7301:07:007,47
Ženy B (trať 12,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5130Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:49:07109,97
2ZB557Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:50:13105,72
3ZB7965Vacková HanaSK Hronov5600:55:4584,31
4ZB8422Valentová ZuzanaHvězda SKP Pardubice6300:58:2274,19
5ZB8554Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:58:2374,12
Trať 0,400 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21206Vašík JanSchmier klub Nové Město na Moravě9500:01:21-
2M22204Kroulík DavidLitomyšl9500:01:24-
3M23225Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:01:25-
4M24240Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová9500:01:28-
5M25229Lakota AntonínAC Choceň9500:01:30-
1Ž26207Greplová AlžbětaSchmier klub Nové Město na Moravě9500:01:31-
2Ž27247Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:01:32-
3Ž28226Hanušová VeronikaAC Choceň9700:01:33-
3Ž28215Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:01:33-
4MJ99Erben JakubSK Nové Město nad Metují8200:42:28-
6M210254Omasta MiroslavTJ - Svitavy9500:01:35-
5MJ1111Antosiak TomaszPolsko7900:42:45-
7M211203Misař TomášSchmier klub Nové Město na Moravě9600:01:36-
8M212272Kunst DavidSKI Klub Česká Třebová9500:01:37-
9M213261Prokopovič DanielTJ Svitavy9600:01:39-
10M214201Havran LukášSebranice9700:01:40-
11M215253Lidmila LadislavTJ - Svitavy9500:01:41-
12M216250Blažejovský PatrikTJ Svitavy9600:01:43-
5Ž217218Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:44-
6Ž218208Svobodová PetraSchmier klub Nové Město na Moravě9500:01:49-
7Ž219269Melounová PetraLitomyšl9600:01:51-
13M220251Anýž LukášTJ Svitavy9600:01:54-
14M221228Frydrych JakubAC Choceň9500:01:59-
15M222239Heger FilipISCAREX Česká Třebová9900:02:11-
16M223214Klejch MiloslavLitomyšl9800:02:18-
9MJ2323Garbacz PiotrPolsko7900:45:41-
17M224271Kouřil VojtěchAC Vysoké Mýto9700:02:19-
18M225268Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:02:20-
8Ž226219Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:02:39-
12MJ3131Rosol IreneuszPolsko7900:47:12-
16MA3636Doležal TomášBKL Machov7800:47:38-
21MA5050Vašíček RomanSKI Radvanice7400:51:04-
12MB5252Skonieczny AndrzejPolsko5700:51:34-
13ŽJ6262Plesowicz EwaPolsko8100:54:38-
1ZB6767Kubrová DagmarKRB Chrudim6300:57:07-
14MJ6868Wiesner RadekSKI Police nad Metují8000:58:07-
2ZB7070Pštrossová MarieAVC Praha5900:58:23-
12MC7373Škvařil VlastislavTasmánie3900:58:56-
4MD8484Kvapil JanČS L 100 Zlín3301:11:45-
Trať 0,800 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31241Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:02:46-
1Ž32220Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:02:47-
2Ž33221Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:02:48-
2M33153Havlík JiříSchmier klub Nové Město na Moravě9300:02:48-
3M35244Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:02:49-
4M36224Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:02:52-
5M37212Dostál LukášSchmier klub Nové Město na Moravě9300:02:53-
6M38152Holek MartinSchmier klub Nové Město na Moravě9400:02:59-
3Ž39210Košíková TerezaSchmier klub Nové Město na Moravě9300:03:01-
7M310270Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:03:03-
8M311255Nešpor JiříTJ - Svitavy9400:03:10-
4Ž312231Skalická ZuzanaAC Choceň9400:03:11-
9M313217Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:13-
9M313227Prachař DavidAC Choceň9400:03:13-
9M313256Kolečkář MartinTJ Svitavy9300:03:13-
5Ž316248Břeňová VeronikaLubná9400:03:14-
12M317202Havran JanSebranice9300:03:17-
6Ž318156Karasová MartinaSchmier klub Nové Město na Moravě9400:03:21-
6Ž318216Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:03:21-
13M320252Sodomka AdamTJ Svitavy9300:03:36-
8Ž321158Žáková MichaelaSchmier klub Nové Město na Moravě9300:03:37-
9Ž322263Teplá AnetaTJ Svitavy9400:03:46-
14M323162Kroupa OndřejLitomyšl9300:03:49-
10Ž324262Prokopovičová NikolaTJ Svitavy9300:03:54-
11Ž325230Skřivánková LenkaAC Choceň9400:03:55-
12Ž326264Kaplanová LucieTJ - Svitavy9400:03:56-
15M327257Kolečkář PavelTJ - Svitavy9400:04:01-
13Ž328265Kopecká NatálieTJ - Svitavy9400:04:09-
Trať 1,550 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1211Dostál MirekSchmier klub Nové Město na Moravě9100:05:25-
2MM2154Gregor RadekSchmier klub Nové Město na Moravě9100:05:26-
3MM3155Buchta JanSchmier klub Nové Město na Moravě9100:05:32-
4MM4232Siegel JakubAC Choceň9200:05:35-
1ŽM5246Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:05:37-
2ŽM6266Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:44-
3ŽM7205Krejčí MichaelaSchmier klub Nové Město na Moravě9100:05:45-
5MM8222Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:05:51-
4ŽM9213Ožanová ZuzanaAO Nové Město na Moravě9100:05:55-
5ŽM10245Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:05:59-
6MM11259Pospíšil DominikTJ - Svitavy9200:06:02-
7MM12284Mohelník PetrAtletika Polička9200:06:04-
8MM13151Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:06:05-
6ŽM14267Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:06:07-
7ŽM15275Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:06:13-
9MM16249Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:06:14-
8ŽM16157Karasová JanaSchmier klub Nové Město na Moravě9200:06:14-
9ŽM18274Báčová VeronikaAtletika Polička9100:06:24-
10MM19233Kůta RobertAC Choceň9200:06:25-
10ŽM20243Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:06:26-
11MM21285Jukl JiříAtletika Polička9200:06:32-
12MM22234Trkal OndřejAC Choceň9100:06:33-
13MM23287Kohout RadimLitomyšl9100:06:47-
11ŽM24159Svobodová JanaSchmier klub Nové Město na Moravě9100:06:49-
12ŽM25242Uhlířová ZuzanaAtletika Albrechtice9100:06:57-
13ŽM26258Anýžová ZuzanaTJ - Svitavy9100:06:58-
14ŽM27260Ehrenbergerová JanaTJ Svitavy9200:06:59-
14MM28286Dvořák IvošAtletika Polička9100:07:03-
15MM29273Pospíšil PetrAtletika Polička9100:07:20-
Trať 2,700 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1223Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:09:21-
2MS2277Večeře TomášAtletika Polička9000:09:27-
3MS3280Červ JakubAtletika Polička8900:09:41-
4MS479Tománek FilipAtletika Polička9000:09:48-
5MS5236Janouch KarelAC Choceň8900:10:46-
1ŽS6160Krejčí MarkétaSchmier klub Nové Město na Moravě8900:11:15-
2ŽS7161Pospíšilová MarkétaSchmier klub Nové Město na Moravě8900:11:16-
3ŽS8209Košíková VendulaSchmier klub Nové Město na Moravě8900:11:19-
6MS9276Coufal DavidAtletika Polička8900:11:22-
4ŽS10235Kůtová EliškaAC Choceň9000:11:53-
Trať 3,850 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1168Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:12:56-
2MD2167Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:13:09-
3MD3279Sejkora KarelAtletika Polička8800:13:15-
4MD4282Tomášek LukášAtletika Polička8800:13:27-
5MD5283Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:13:40-
6MD6281Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:14:06-
7MD7164Ožana JakubAO Nové Město na Moravě8700:14:27-
1ŽD8166Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:15:15-
8MD9237Toušek JaroslavAC Choceň8700:15:25-
2ŽD10278Schauerová LenkaAtletika Polička8800:16:01-
9MD11238Sedláček VojtěchAC Choceň8700:16:20-
Trať 12,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Lohynský JaroslavMaratonstav Úpice7200:38:45100,91
2MA274Kalousek BořivojSKP Hvězda Pardubice6500:38:55100,06
3MA3169Dobšíček PavelSK Hronov8000:39:0799,03
4MA468Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:39:3496,72
5MA544Holub MiroslavBukovice6600:40:1693,12
6MA613Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:40:2292,61
1MB716Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:28102,12
7MA862Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:40:3291,75
8MA963Kala MilanDTC Litomyšl7800:40:4091,07
2MB101Ožana VáclavAO Nové Město na Moravě6400:40:41101,06
9MA1143Fořt MartinSokol Kolín6800:41:0688,84
1MC1259Čivrný JiříSlovan Liberec5300:41:17109,41
10MA1388Mlateček PetrAC Pardubice7800:41:2087,64
3MB1492Moravčík ZdeněkDTC Saucony Litomyšl6200:41:3396,82
4MB1547Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:41:3996,33
11MA1670Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:42:0184,13
12MA1767Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:42:0483,87
5MB1829Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:42:0993,89
13MA1986Dejdar LukášAC Pardubice8100:42:2781,90
6MB2072Kašpárek PavelTT Pardubice6100:42:3591,77
7MB2185Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:42:5090,55
14MA2224Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:43:1577,79
15MA2342Zelinger MichalLanškroun6900:43:3576,08
8MB2466Vanta JosefTC Dobruška6200:43:3686,80
1MJ2571Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:43:37106,58
9MB2650Čechal JaroslavTS Letohrad6100:43:5385,41
2MC2719Švec MiroslavSokol Potštejn5200:44:0096,87
16MA2851Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:44:0973,17
1ZA2938Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:44:10107,21
3MC3032Samek BohuslavSK Týniště nad Orlicí5400:44:4193,72
17MA3193Bílek LubošDSHS Köln7900:44:5169,57
18MA3282Bielčik PetrLichkov7100:44:5569,23
4MC3384Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:45:0591,87
10MB3414Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:45:2777,75
2MJ35165Šopa DanielAC Choceň8600:45:3597,86
11MB366Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:45:5575,47
2ZA3756Jančaříková LenkaAAC Brno7000:46:0099,16
5MC3834Brožek RadmilKRB Chrudim5400:46:0387,41
19MA3949Lichtenberg PetrChrudim7000:46:0563,24
3MJ4087Žák TomášAC Pardubice8500:46:0695,57
12MB4145Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:46:5470,66
20MA4281Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:47:0158,44
13MB4369Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:47:0769,60
3ZA4441Fořtová IvetaSokol Kolín Jablonec nad Nisou7200:47:1693,63
21MA4555Jančařík PetrBrno6800:48:0053,39
6MC4635Bříza VladimírKRB Chrudim5100:48:0677,94
1MD4737Zeman PavelKRB Chrudim4300:48:41107,51
22MA489Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:48:4249,79
23MA4978Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:48:5049,11
2MD5017Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3800:48:59106,33
1ZB5130Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:49:07109,97
7MC5231Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:49:2871,63
24MA5327Krátký JosefKPBKÚ Mělník6500:49:3944,91
8MC5457Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:50:1168,33
2ZB557Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:50:13105,72
9MC5618Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:50:3366,63
14MB5740Kykal KvětoslavLubná6100:50:4751,67
4ZA5852Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:50:5177,98
25MA59100Licek MartinPardubice7100:51:1436,78
15MB6012Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:51:2948,25
10MC6125Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:51:3561,86
16MB6273Tomšů PetrMlýn Janderov6400:51:4047,35
11MC6364Němec JanSokol Osík5100:51:4760,94
12MC6477Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:51:4960,78
17MB6539Jeníček PavelHK Ústí nad Orlicí5900:51:5046,54
26MA6676Šperl MartinLitomyšl7500:52:0332,58
27MA6715Chroust JiříŠkrdlovice7000:52:2430,78
5ZA6820Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:52:3070,78
18MB6946Kalandra StanislavTJ Svitavy6000:53:2239,04
6ZA7010Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:53:3366,19
13MC7111Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:53:5251,32
3MD7283Bielčik JindřichLichkov4000:54:0586,16
4MD7328Jelínek MatějHradec Králové4200:54:2784,71
14MC7458Vilhelm VáclavTIS Vilhelm F-M5100:54:3348,17
28MA752Klejch MiloslavLitomyšl7100:54:3619,48
15MC7675Krumer MiroslavOstrov4900:54:4447,32
19MB7733Páriš AttilaKRB Chrudim6000:54:4931,95
29MA7821Kubíček LukášLitomyšl7700:55:3514,43
3ZB7965Vacková HanaSK Hronov5600:55:4584,31
30MA8089Klement PetrPardubice6900:56:319,63
5MD818Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:56:4075,95
31MA823Dušek MartinLitomyšl7700:57:294,67
16MC8348Volf BřetislavLanškroun5200:58:0831,62
4ZB8422Valentová ZuzanaHvězda SKP Pardubice6300:58:2274,19
5ZB8554Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:58:2374,12
6MD8626Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:58:2868,83
7ZA8780Zvolánková MarieMlýn Janderov7100:58:3943,93
20MB8894Fryauf PetrLitomyšl5600:59:1010,68
7MD8936Vorel MilanSlatiňany4000:59:3864,22
17MC8990Krejčí MilanPardubice5300:59:3824,70
8ZA9160Knobová GabrielaSK Chotěboř8401:00:1536,94
21MB9291Bajer MilanPardubice5501:00:492,61
18MC9353Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:06:060,00
32MA944Meloun PetrLitomyšl6901:07:000,00
9ZA945Melounová HelenaLitomyšl7301:07:007,47

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 93%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 93%
Vyhlášení výsledků: 93%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 93%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
92%

Názory na závod

Až na ten nekončící sníh a ochlazení , to byl dobrý závod . Profil i organizace závodu se mi líbila.
dalimil.m
Můžeme jen závidět zázemí a stadion, který mají pořadatelé v Litomyšli k dispozici. Nová trať je zajímavá, obohacená o lesní úseky, které ale můžou být v případě špatného jarního počasí problematické. Na druhou stranu je dobře, že to není jen po silnici a dalo by se využít lesoparku více.
astransky
vynikající závod, chybělo mi označení vzdáleností na trati
karel.kouril

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód