25.9.2004, sobota
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 2 | 111 | Stránská Michaela | SKI Klub Česká Třebová | 97 | 00:00:40 | 0,00 |
2 | Ž1 | 3 | 43 | Smoláková Alexandra | Orel Vysoké Mýto | 98 | 00:00:42 | 0,00 |
3 | Ž1 | 4 | 37 | Sabolčíková Natalie | Orel Vysoké Mýto | 97 | 00:00:45 | 0,00 |
4 | Ž1 | 7 | 38 | Sabolčíková Adéla | Orel Vysoké Mýto | 99 | 00:00:49 | 0,00 |
5 | Ž1 | 8 | 143 | Čerenkova Petra | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:00:49 | 0,00 |
6 | Ž1 | 12 | 42 | Smoláková Dominika | Orel Vysoké Mýto | 00 | 00:01:01 | 0,00 |
7 | Ž1 | 15 | 135 | Tichá Bohdana | Orel Semily | 01 | 00:01:37 | 0,00 |
8 | Ž1 | 17 | 182 | Vacková Kristýna | ISCAREX Česká Třebová | 02 | 00:02:07 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 13 | Remeš Vojtěch | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 98 | 00:00:40 | 0,00 |
2 | M1 | 5 | 104 | Bláha Roman | Orel Stěbořice | 98 | 00:00:47 | 0,00 |
3 | M1 | 6 | 95 | Sobotka Zbyněk | Orel Olešnice | 98 | 00:00:47 | 0,00 |
4 | M1 | 9 | 2 | Klumpar Kryštof | Česká Třebová | 00 | 00:00:53 | 0,00 |
5 | M1 | 10 | 56 | Fučík Pavel | Orel Brno Obřany | 97 | 00:00:56 | 0,00 |
6 | M1 | 11 | 134 | Tichý David | Orel Semily | 98 | 00:00:59 | 0,00 |
7 | M1 | 13 | 122 | Tropp Marek | Hradec Králové | 01 | 00:01:07 | 0,00 |
8 | M1 | 14 | 23 | Glaser Tomáš | SKI Klub Česká Třebová | 01 | 00:01:11 | 0,00 |
9 | M1 | 16 | 89 | Pácha Jakub | SKI Klub Česká Třebová | 02 | 00:01:40 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 94 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:02:47 | 11,00 |
2 | Ž2 | 2 | 97 | Fáberová Zuzana | ABK Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:02:48 | 9,00 |
3 | Ž2 | 3 | 109 | Glaserová Dominika | SKI Klub Česká Třebová | 95 | 00:02:49 | 8,00 |
4 | Ž2 | 4 | 73 | Stříhavková Lucie | Spartak Letohrad | 95 | 00:02:52 | 7,00 |
5 | Ž2 | 5 | 144 | Adámková Jana | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 96 | 00:03:03 | 6,00 |
6 | Ž2 | 6 | 145 | Čerenková Denisa | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 96 | 00:03:07 | 5,00 |
7 | Ž2 | 7 | 169 | Rybárová Dominika | Orel Strážnice | 95 | 00:03:27 | 4,00 |
8 | Ž2 | 8 | 133 | Tichá Růžena | Orel Semily | 96 | 00:03:28 | 3,00 |
9 | Ž2 | 9 | 74 | Maříková Simona | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:04:42 | 2,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 5 | 148 | Pavel Jan | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 95 | 00:03:17 | 11,00 |
2 | M2 | 7 | 71 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:03:26 | 9,00 |
3 | M2 | 8 | 55 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:03:27 | 8,00 |
4 | M2 | 11 | 1 | Klumpar Petr | Česká Třebová | 95 | 00:03:41 | 7,00 |
5 | M2 | 13 | 146 | Hejna Ivan | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 96 | 00:03:42 | 6,00 |
6 | M2 | 15 | 51 | Neugebauer Tomáš | Vodoinstalace Kestler - Žamberk | 96 | 00:03:49 | 5,00 |
7 | M2 | 17 | 147 | Císař Jiří | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 95 | 00:03:52 | 4,00 |
8 | M2 | 21 | 54 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:04:04 | 3,00 |
9 | M2 | 22 | 84 | Najser Antonín | Orel Slavkov u Opavy | 96 | 00:04:06 | 2,00 |
10 | M2 | 23 | 105 | Bláha Tomáš | Orel Stěbořice | 96 | 00:04:22 | 1,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 112 | Klaclová Šárka | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:02:57 | 11,00 |
2 | Ž3 | 2 | 117 | Černá Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:03:05 | 9,00 |
3 | Ž3 | 3 | 116 | Martincová Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:03:08 | 8,00 |
4 | Ž3 | 4 | 20 | Scheibalová Alena | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 93 | 00:03:15 | 7,00 |
5 | Ž3 | 6 | 12 | Remešová Hana | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 94 | 00:03:19 | 6,00 |
6 | Ž3 | 9 | 45 | Smoláková Valérie | Orel Vysoké Mýto | 93 | 00:03:28 | 5,00 |
7 | Ž3 | 10 | 149 | Hejnová Marie | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 94 | 00:03:37 | 4,00 |
8 | Ž3 | 12 | 121 | Troppová Kateřina | Hradec Králové | 94 | 00:03:42 | 3,00 |
9 | Ž3 | 14 | 11 | Henclová Alena | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 94 | 00:03:44 | 2,00 |
10 | Ž3 | 16 | 57 | Boučková Monika | Orel Brno-Obřany | 94 | 00:03:52 | 1,00 |
11 | Ž3 | 18 | 40 | Štanclová Eliška | Orel Vysoké Mýto | 94 | 00:03:56 | 0,00 |
12 | Ž3 | 19 | 101 | Haasová Marie | Orel Stěbořice | 93 | 00:03:58 | 0,00 |
13 | Ž3 | 20 | 18 | Knápková Monika | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 94 | 00:03:59 | 0,00 |
14 | Ž3 | 24 | 61 | Seidlerová Andrea | Orel Vřesina | 94 | 00:05:26 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 8 | 7 | Henclová Radka | Nové Město nad Metují | 90 | 00:08:28 | 11,00 |
2 | ŽS | 9 | 154 | Hejnová Tereza | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 89 | 00:08:42 | 9,00 |
3 | ŽS | 10 | 21 | Karlová Veronika | Nový Věk Triatlonu | 90 | 00:08:46 | 8,00 |
4 | ŽS | 15 | 194 | Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:09:26 | 7,00 |
5 | ŽS | 20 | 19 | Rýznarová Jana | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 89 | 00:10:12 | 6,00 |
6 | ŽS | 25 | 29 | Saláková Martina | Orel Kněžice | 90 | 00:11:37 | 5,00 |
7 | ŽS | 27 | 102 | Bláhová Marketa | Orel Stěbořice | 90 | 00:12:09 | 4,00 |
8 | ŽS | 29 | 175 | Sneiderová Veronika | Orel Strážnice | 90 | 00:15:47 | 3,00 |
9 | ŽS | 30 | 176 | Sklenáková Krystýna | Orel Strážnice | 90 | 00:15:48 | 2,00 |
- | ŽS | - | 85 | Urbanská Eva | Orel Slavkov u Opavy | 90 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 163 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:11:30 | 11,00 |
2 | MS | 2 | 162 | Červ Jakub | Atletika Polička | 89 | 00:11:57 | 9,00 |
3 | MS | 3 | 25 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:12:09 | 8,00 |
4 | MS | 4 | 46 | Jurásek Vojtěch | Orel Brno Židenice | 90 | 00:12:20 | 7,00 |
5 | MS | 5 | 3 | Morkes Radek | KB OEZ Letohrad | 89 | 00:12:22 | 6,00 |
6 | MS | 6 | 17 | Kocián Pavel | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 90 | 00:12:56 | 5,00 |
7 | MS | 8 | 113 | Buriánek Tomáš | SKI Klub Česká Třebová | 89 | 00:13:42 | 4,00 |
8 | MS | 9 | 52 | Juránek Štěpán | Orel Židemce | 90 | 00:13:51 | 3,00 |
9 | MS | 10 | 80 | Šašek Josef | Orel Slavkov u Opavy | 90 | 00:13:55 | 2,00 |
10 | MS | 11 | 141 | Skalický Jan | Orel Dolní Dobrouč | 90 | 00:14:06 | 1,00 |
11 | MS | 12 | 155 | Kocurek Pavel | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 89 | 00:14:07 | 0,00 |
12 | MS | 13 | 81 | Kostera Anton | Orel Slavkov u Opavy | 89 | 00:14:24 | 0,00 |
13 | MS | 15 | 174 | Nesval Jiří | Orel Strážnice | 90 | 00:14:43 | 0,00 |
14 | MS | 18 | 88 | Stecker David | Orel Slavkov u Opavy | 89 | 00:22:04 | 0,00 |
15 | MS | 19 | 76 | Vltavský Ondřej | Orel Slavkov u Opavy | 89 | 00:22:04 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 125 | Kubínek František | Orel Blažovice | 88 | 00:15:02 | 11,00 |
2 | MD | 2 | 178 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:15:09 | 9,00 |
3 | MD | 3 | 24 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:15:24 | 8,00 |
4 | MD | 4 | 184 | Kacálek Jaroslav | Atletika Polička | 88 | 00:15:48 | 7,00 |
5 | MD | 5 | 53 | Juránek Stanislav | Orel Brno Židenice | 87 | 00:16:49 | 6,00 |
6 | MD | 6 | 124 | Okleštěk Marek | Orel Blažovice | 88 | 00:18:48 | 5,00 |
7 | MD | 8 | 92 | Knopp Lukáš | Orel Opava Komárov | 88 | 00:20:36 | 4,00 |
8 | MD | 9 | 75 | Šašek Adam | Orel Slavkov u Opavy | 87 | 00:21:37 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 7 | 32 | Dudková Kateřina | Nový Věk TT Trusnov | 88 | 00:13:26 | 11,00 |
2 | ŽD | 14 | 180 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:14:28 | 9,00 |
3 | ŽD | 16 | 156 | Hejnová Lucie | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 88 | 00:14:55 | 8,00 |
4 | ŽD | 17 | 96 | Palinková Ilona | Orel Olešnice | 88 | 00:18:18 | 7,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 123 | Hordějčuk Václav | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 00:23:48 | - |
2 | MJ | 0 | 16 | Krunčík Pavel | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 85 | 00:25:26 | 0,00 |
3 | MJ | 0 | 200 | Bartoň Eduard | SK Štíty | 85 | 00:25:59 | 0,00 |
4 | MJ | 0 | 198 | Štancl Ladislav | Orel Vysoké Mýto | 85 | 00:31:16 | 0,00 |
- | MJ | - | 171 | Zámečník Vladimír | Orel Strážnice | 86 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 0 | 158 | Siegel Josef | AC Choceň | 58 | 00:35:32 | 0,00 |
2 | MB | 0 | 203 | Kašpar Zdeněk | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 63 | 00:37:11 | 0,00 |
3 | MB | 0 | 35 | Kabrhel Zdeněk | DTC Litomyšl | 63 | 00:37:45 | 0,00 |
4 | MB | 0 | 221 | Keller Antonín | Orel Veřovice | 63 | 00:38:07 | 0,00 |
5 | MB | 0 | 197 | Scherrer Jaroslav | Orel Moravské Budějovice | 60 | 00:38:41 | 0,00 |
6 | MB | 0 | 236 | Hanuš Petr | KUS Jablonné nad Orlicí | 64 | 00:39:58 | 0,00 |
7 | MB | 0 | 219 | Kubr Václav | Labe Tri Club Hradec Králové | 55 | 00:40:26 | 0,00 |
8 | MB | 0 | 201 | Šebek Jindřich | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 56 | 00:41:38 | 0,00 |
9 | MB | 0 | 227 | Zdeněk Bílý | MK Pardubice | 59 | 00:41:46 | 0,00 |
10 | MB | 0 | 127 | Kubínek František | Orel Blažovice | 58 | 00:42:38 | 0,00 |
11 | MB | 0 | 36 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:42:46 | 0,00 |
12 | MB | 0 | 14 | Knápek Ladislav | TJ PoRKERT Skuhrov n. B. | 61 | 00:42:59 | 0,00 |
13 | MB | 0 | 177 | Marek Dalimil | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:44:35 | 0,00 |
14 | MB | 0 | 131 | Drahný Stanislav | Orel Semily | 58 | 00:48:18 | 0,00 |
- | MB | - | 190 | Novotný Přemysl | SKI Pastviny | 59 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 0 | 225 | Krsek Jaroslav | CTC SMC FORT Ústí nad Orlicí | 51 | 00:25:14 | 0,00 |
2 | MC | 0 | 22 | Stuchlík Zdeněk | ARECO Hradec Králové | 50 | 00:26:48 | 0,00 |
3 | MC | 0 | 164 | Červ Miloslav | ISCAREX Česká Třebová | 50 | 00:27:11 | 0,00 |
4 | MC | 0 | 222 | Ráb Pavel | TBH Sokol Parník | 52 | 00:27:38 | 0,00 |
5 | MC | 0 | 188 | Šafář Jaroslav | Ústí nad Orlicí | 51 | 00:27:59 | 0,00 |
6 | MC | 0 | 211 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:28:27 | 0,00 |
7 | MC | 0 | 210 | Koblížek Jindřich | Žamberk | 48 | 00:28:45 | 0,00 |
8 | MC | 0 | 217 | Plánka Vojtěch | Orel Velké Karlovice | 48 | 00:28:50 | 0,00 |
9 | MC | 0 | 70 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:29:11 | 0,00 |
10 | MC | 0 | 30 | Nechvátal František | Orel Kněžice | 53 | 00:29:32 | 0,00 |
11 | MC | 0 | 226 | Wendlig Miroslav | Atletika Albrechtice | 53 | 00:29:43 | 0,00 |
12 | MC | 0 | 218 | Krumer Miroslav | Ostrov | 49 | 00:30:02 | 0,00 |
13 | MC | 0 | 235 | Pilgr Bohuslav | OB Česká Třebová | 51 | 00:32:10 | 0,00 |
14 | MC | 0 | 137 | Kubíček Pavel | Orel Žďár nad Sázavou | 53 | 00:32:50 | 0,00 |
15 | MC | 0 | 204 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:33:07 | 0,00 |
- | MC | - | 93 | Večerek Leo | Orel | 53 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 0 | 205 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:30:43 | 0,00 |
2 | MD | 0 | 209 | Jelínek Matěj | Hradec Králové | 42 | 00:31:09 | 0,00 |
3 | MD | 0 | 231 | Marek Jiří | Orel Vysoké Mýto | 43 | 00:32:03 | 0,00 |
4 | MD | 0 | 136 | Bradáč Alois | Orel Žďár nad Sázavou | 40 | 00:33:25 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 7 | 195 | Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:19:58 | - |
2 | ŽJ | 0 | 213 | Čechalová Hana | TS Letohrad | 86 | 00:21:49 | 0,00 |
3 | ŽJ | 0 | 62 | Cigánová Markéta | Orel Vřesina | 85 | 00:32:24 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 0 | 69 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:29:20 | 0,00 |
2 | ZA | 0 | 230 | Sedláčková Miroslava | Spartak Praha 4 | 77 | 00:29:39 | 0,00 |
3 | ZA | 0 | 192 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:30:01 | 0,00 |
4 | ZA | 0 | 237 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:30:20 | 0,00 |
5 | ZA | 0 | 208 | Ouřecká Renáta | Atletika Albrechtice | 70 | 00:30:20 | 0,00 |
6 | ZA | 0 | 193 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:30:56 | 0,00 |
7 | ZA | 0 | 234 | Pilgrová Jana | OB Česká Třebová | 82 | 00:35:55 | 0,00 |
- | ZA | - | 238 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 0 | 220 | Kubrová Dagmar | Labe Triclub Hradec Králové | 63 | 00:29:01 | 0,00 |
2 | ZB | 0 | 196 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:30:23 | 0,00 |
3 | ZB | 0 | 232 | Novotná Eva | Letohrad | 48 | 00:31:26 | 0,00 |
4 | ZB | 0 | 39 | Smoláková Jiřina | Orel Vysoké Mýto | 69 | 00:33:59 | 0,00 |
5 | ZB | 0 | 159 | Siegelová Magdalena | AC Choveň | 65 | 00:36:42 | 0,00 |
6 | ZB | 0 | 224 | Koutná Josefa | Orel Hranice | 56 | 00:37:17 | 0,00 |
7 | ZB | 0 | 214 | Bartoňová Marie | 53 | 00:39:14 | 0,00 | |
8 | ZB | 0 | 59 | Fučíková Hana | Orel Brno Obřany | 67 | 00:43:20 | 0,00 |
9 | ZB | 0 | 129 | Tichá Bohdana | Orel Semily | 61 | 00:48:09 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 13 | Remeš Vojtěch | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 98 | 00:00:40 | 0,00 |
1 | Ž1 | 2 | 111 | Stránská Michaela | SKI Klub Česká Třebová | 97 | 00:00:40 | 0,00 |
2 | Ž1 | 3 | 43 | Smoláková Alexandra | Orel Vysoké Mýto | 98 | 00:00:42 | 0,00 |
3 | Ž1 | 4 | 37 | Sabolčíková Natalie | Orel Vysoké Mýto | 97 | 00:00:45 | 0,00 |
2 | M1 | 5 | 104 | Bláha Roman | Orel Stěbořice | 98 | 00:00:47 | 0,00 |
3 | M1 | 6 | 95 | Sobotka Zbyněk | Orel Olešnice | 98 | 00:00:47 | 0,00 |
4 | Ž1 | 7 | 38 | Sabolčíková Adéla | Orel Vysoké Mýto | 99 | 00:00:49 | 0,00 |
5 | Ž1 | 8 | 143 | Čerenkova Petra | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:00:49 | 0,00 |
4 | M1 | 9 | 2 | Klumpar Kryštof | Česká Třebová | 00 | 00:00:53 | 0,00 |
5 | M1 | 10 | 56 | Fučík Pavel | Orel Brno Obřany | 97 | 00:00:56 | 0,00 |
6 | M1 | 11 | 134 | Tichý David | Orel Semily | 98 | 00:00:59 | 0,00 |
6 | Ž1 | 12 | 42 | Smoláková Dominika | Orel Vysoké Mýto | 00 | 00:01:01 | 0,00 |
7 | M1 | 13 | 122 | Tropp Marek | Hradec Králové | 01 | 00:01:07 | 0,00 |
8 | M1 | 14 | 23 | Glaser Tomáš | SKI Klub Česká Třebová | 01 | 00:01:11 | 0,00 |
7 | Ž1 | 15 | 135 | Tichá Bohdana | Orel Semily | 01 | 00:01:37 | 0,00 |
9 | M1 | 16 | 89 | Pácha Jakub | SKI Klub Česká Třebová | 02 | 00:01:40 | 0,00 |
8 | Ž1 | 17 | 182 | Vacková Kristýna | ISCAREX Česká Třebová | 02 | 00:02:07 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 94 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:02:47 | 11,00 |
2 | Ž2 | 2 | 97 | Fáberová Zuzana | ABK Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:02:48 | 9,00 |
3 | Ž2 | 3 | 109 | Glaserová Dominika | SKI Klub Česká Třebová | 95 | 00:02:49 | 8,00 |
4 | Ž2 | 4 | 73 | Stříhavková Lucie | Spartak Letohrad | 95 | 00:02:52 | 7,00 |
5 | Ž2 | 5 | 144 | Adámková Jana | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 96 | 00:03:03 | 6,00 |
6 | Ž2 | 6 | 145 | Čerenková Denisa | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 96 | 00:03:07 | 5,00 |
7 | Ž2 | 7 | 169 | Rybárová Dominika | Orel Strážnice | 95 | 00:03:27 | 4,00 |
8 | Ž2 | 8 | 133 | Tichá Růžena | Orel Semily | 96 | 00:03:28 | 3,00 |
9 | Ž2 | 9 | 74 | Maříková Simona | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:04:42 | 2,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 125 | Kubínek František | Orel Blažovice | 88 | 00:15:02 | 11,00 |
2 | MD | 2 | 178 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:15:09 | 9,00 |
3 | MD | 3 | 24 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:15:24 | 8,00 |
4 | MD | 4 | 184 | Kacálek Jaroslav | Atletika Polička | 88 | 00:15:48 | 7,00 |
5 | MD | 5 | 53 | Juránek Stanislav | Orel Brno Židenice | 87 | 00:16:49 | 6,00 |
6 | MD | 6 | 124 | Okleštěk Marek | Orel Blažovice | 88 | 00:18:48 | 5,00 |
1 | ŽJ | 7 | 195 | Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:19:58 | - |
7 | MD | 8 | 92 | Knopp Lukáš | Orel Opava Komárov | 88 | 00:20:36 | 4,00 |
8 | MD | 9 | 75 | Šašek Adam | Orel Slavkov u Opavy | 87 | 00:21:37 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 123 | Hordějčuk Václav | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 00:23:48 | - |
18.7.2024 (Čtvrtek), svátek má Drahomíra
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
03.07.2024 - Fotogalerie MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch.
03.07.2024 - Výsledky závodu MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch.
02.07.2024 - Výsledky závodu Králický Sněžník 'beze stopy'.
19.06.2024 - Fotogalerie 4. Pekelný kilometr.
19.06.2024 - Výsledky závodu 4. Pekelný kilometr.
15.06.2024 - Fotogalerie Běh na Kozlovský kopec.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, výsledky odpovídají časům od pořadatele. Jaký je správný čas? Případně prosím probrat s pořadatelem a nás dát do kopie pohar@iscarex.cz
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.