Ročník 2019
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Svojanovský Miroslav | Activity Lanškroun | 11 | --- | 3 | 00:03:45.70 |
2 | Cvrček Jáchym | Planeta ZEMĚ | 10 | --- | 5 | 00:03:56.69 |
3 | Mareš Ondřej | TJ Atletika Jablonné nad Orlicí | 10 | --- | 3 | 00:04:05.01 |
4 | Miškolci Tadeáš | TJ Atletika Lanškroun | 10 | --- | 5 | 00:04:12.65 |
5 | Hanik Alex | ISCAREX junior team Česká Třebová | 10 | --- | 3 | 00:04:19.70 |
6 | Kouba Radim | ISCAREX Junior Team Česká Třebová | 11 | --- | 4 | 00:04:21.41 |
7 | Brusenbauch Alan | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 11 | --- | 3 | 00:04:40.56 |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václavíková Dita | AK Slovan Moravská Třebová | 10 | --- | 5 | 00:03:49.24 |
2 | Skalická Nela | Atletika TJ Lanškroun | 11 | --- | 5 | 00:04:04.97 |
3 | Gregorová Anna | Activity Lanškroun | 10 | --- | 5 | 00:04:11.28 |
4 | Krejčí Magdalena | AK Slovan Moravská Třebová | 10 | --- | 5 | 00:04:12.22 |
5 | Simonová Kristýna | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 11 | --- | 4 | 00:04:17.40 |
6 | Dejdarová Tereza | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 10 | --- | 3 | 00:04:23.72 |
7 | Chrásková Leontýna | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 10 | --- | 3 | 00:04:40.48 |
8 | Kubátová Anna | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 11 | --- | 4 | 00:04:40.67 |
9 | Krejčí Jolana | AK Slovan Moravská Třebová | 10 | --- | 4 | 00:04:50.70 |
10 | Petrová Kateřina | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 10 | --- | 3 | 00:04:53.75 |
11 | Němcová Natálie | TJ Jiskra Litomyšl | 11 | --- | 3 | 00:04:55.42 |
12 | Hegerová Tereza | Atletika TJ Lanškroun | 11 | --- | 4 | 00:05:11.92 |
13 | Klusoňová Vendula | Dannyho smečka | 11 | --- | 3 | 00:06:45.07 |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Heger Šimon | Atletika TJ Lanškroun | 08 | --- | 4 | 00:03:00.77 |
2 | Rašner Jiří | TJ Šumperk | 08 | --- | 4 | 00:03:16.94 |
3 | Řehák Lubomír | Activity Lanškroun | 09 | --- | 4 | 00:03:23.14 |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Steklá Barbora | TJ Svitavy | 08 | --- | 3 | 00:03:16.75 |
2 | Königová Tereza | ISCAREX Junior team ČT | 08 | --- | 3 | 00:03:42.32 |
3 | Koubová Elen | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 09 | --- | 4 | 00:03:47.17 |
4 | Čejková Klára | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 08 | --- | 4 | 00:04:03.26 |
5 | Preislerová Agáta Nela | ISCAREX junior team Česká Třebová | 09 | --- | 3 | 00:04:04.54 |
6 | Broulíková Anežka | ISCAREX Junior team ČT | 08 | --- | 4 | 00:05:11.38 |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bureš Josef | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 06 | --- | 3 | 00:09:26.97 |
2 | Řehák Marek | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 07 | --- | 4 | 00:09:52.55 |
3 | Hanik Maxim | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 07 | --- | 4 | 00:10:31.04 |
4 | Hájek Dominik | OB Česká Třebová | 06 | --- | 3 | 00:10:45.79 |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vetchá Rozálie | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 07 | --- | 4 | 00:10:24.91 |
2 | Hejlová Kateřina | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 06 | --- | 4 | 00:11:00.80 |
3 | Borková Johanka | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 07 | --- | 3 | 00:11:03.31 |
4 | Skalická Nikol | Atletika TJ Lanškroun | 07 | --- | 5 | 00:11:51.47 |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Havlík Lukáš | SKI klub Hlinsko | 04 | --- | 5 | 00:07:43.27 |
2 | Vacek Michal | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 04 | --- | 4 | 00:08:53.11 |
3 | Štantejský Matěj | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 05 | --- | 3 | 00:09:04.29 |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Serbousková Sára | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 04 | --- | 4 | 00:09:40.84 |
2 | Dvořáková Ema | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 04 | --- | 5 | 00:11:23.72 |
3 | Hermanová Eliška | Ústí nad Orlicí | 05 | --- | 3 | 00:13:43.40 |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Moravec Jan | JM Team Letohrad | 02 | --- | 3 | 00:20:16.21 |
2 | Miškolci Tadeáš | TJ Atletika Lanškroun | 10 | --- | 5 | 00:22:06.16 |
3 | Cvrček Jáchym | Planeta ZEMĚ | 10 | --- | 4 | 00:22:35.75 |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Svobodová Anna | NUTMI | 03 | --- | 4 | 00:26:03.43 |
2 | Růžičková Kateřina | SRTG Česká Třebová | 07 | --- | 3 | 00:27:32.57 |
3 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | --- | 3 | 00:32:24.95 |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hájek Martin | Pasivity Žamberk | 01 | --- | 4 | 00:19:25.45 |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tlapák Jaroslav | Česká Třebová | 87 | --- | 3 | 00:16:11.80 |
2 | Novák Josef | Brzdy Horní Čermná | 97 | --- | 4 | 00:16:43.25 |
3 | Telecký Josef | - | 82 | --- | 4 | 00:17:51.13 |
4 | Chaloupka Jan | Mladkov - Široký důl | 90 | --- | 3 | 00:19:17.57 |
5 | Moravec Jakub | JM Team Letohrad | 99 | --- | 3 | 00:19:22.85 |
6 | Radiměřský Karel | Atletika Polička | 87 | --- | 4 | 00:19:35.22 |
7 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | --- | 5 | 00:21:02.59 |
8 | Číž Ondřej | Jen Blbni Team | 83 | --- | 4 | 00:21:15.41 |
9 | Sobotka Vlastimil | Vysoké Mýto | --- | 4 | 00:21:43.03 | |
10 | Kouba Tomáš | Sokol Česká Třebová | 80 | --- | 3 | 00:22:51.79 |
11 | Klusoň Oldřich | Dannyho smečka | 80 | --- | 3 | 00:23:36.29 |
12 | Friml Jiří | NUTMI | 96 | --- | 3 | 00:24:32.45 |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Morávek Vlastislav | KUS Sopotnice | 76 | --- | 3 | 00:16:38.97 |
2 | Bureš Martin | ISCAREX Česká Třebová | 74 | --- | 4 | 00:18:23.29 |
3 | Macko Milan | SRTG Česká Třebová | 72 | --- | 5 | 00:18:49.26 |
4 | Dvořák Pavel | Česká Třebová | 75 | --- | 4 | 00:19:43.44 |
5 | Doucha Jiří | Hvězda SKP Pardubice | 71 | --- | 3 | 00:19:56.30 |
6 | Vacek Jiří | Dlouhá Třebová | 77 | --- | 5 | 00:20:50.77 |
7 | Svoboda Ludvík | NUTMI | 73 | --- | 5 | 00:20:56.53 |
8 | Simon Petr | Polička | 72 | --- | 3 | 00:21:19.79 |
9 | Šimek Petr | Řetůvka | 77 | --- | 3 | 00:21:22.96 |
10 | Pilgr Luděk | OB Česká Třebová | 76 | --- | 4 | 00:23:24.91 |
11 | Cvrček Martin | Planeta ZEMĚ | 79 | --- | 4 | 00:23:29.98 |
12 | Němec Radek | Litomyšl | 77 | --- | 3 | 00:23:42.44 |
13 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | --- | 5 | 00:27:11.62 |
14 | Kebrle Milan | ISCAREX Česká Třebová | 75 | --- | 3 | 00:27:36.90 |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | --- | 3 | 00:17:08.37 |
2 | Buriánek Roman | ISCAREX Česká Třebová | 65 | --- | 3 | 00:18:58.22 |
3 | Tichý Pavel | AC Náchod | 63 | --- | 3 | 00:20:15.35 |
4 | Sedláček Roman | Activity Lanškroun | 64 | --- | 4 | 00:20:31.01 |
5 | Hruban Jan | Česká Třebová | 66 | --- | 5 | 00:22:09.46 |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ráb Pavel | Česká Třebová | 52 | --- | 3 | 00:22:42.56 |
2 | Štyndl Miroslav | Atletika Polička | 57 | --- | 3 | 00:23:05.88 |
3 | Grätz Luděk | Ústí nad Orlicí | 58 | --- | 5 | 00:28:19.90 |
4 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | --- | 5 | 00:29:57.77 |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krumer Miroslav | MK Ostrov | 49 | --- | 3 | 00:27:54.57 |
2 | Pecháček Miroslav | Orel Dolní Čermná | 48 | --- | 3 | 00:32:12.93 |
3 | Sadílek Ota | Activity Lanškroun | 46 | --- | 5 | 00:32:16.85 |
4 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | --- | 3 | 00:39:29.35 |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rábová Martina | Česká Třebová | 92 | --- | 4 | 00:24:59.26 |
2 | Hauptová Kristýna | neregistrována | 97 | --- | 3 | 00:26:35.56 |
3 | Vytlačilová Aneta | Česká Třebová | 95 | --- | 4 | 00:30:39.16 |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Flídrová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | --- | 3 | 00:22:47.47 |
2 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | --- | 5 | 00:23:08.89 |
3 | Hájková Ludmila | CET (OB Česká Třebová) | 75 | --- | 4 | 00:23:43.72 |
4 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | --- | 5 | 00:23:48.25 |
5 | Machalíková Veronika | Česká Třebová | 84 | --- | 4 | 00:26:30.29 |
6 | Pazderová Alena | Vysoké Mýto | 75 | --- | 4 | 00:29:20.75 |
7 | Svobodová Renata | NUTMI | 76 | --- | 4 | 00:29:54.05 |
8 | Kosárová Petra | SRTG Česká Třebová | 78 | --- | 4 | 00:31:19.52 |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyášová Jana | SILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí | 65 | --- | 4 | 00:20:22.16 |
2 | Černá Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 70 | --- | 3 | 00:23:38.91 |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jirásková Eva | TJ Maratonstav Úpice | 64 | --- | 3 | 00:25:32.67 |
2 | Sejkorová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 63 | --- | 4 | 00:27:05.27 |
3 | Kostřicová Blanka | Česká Třebová | 61 | --- | 4 | 00:33:15.01 |
4 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | --- | 3 | 00:38:52.38 |
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
3.4.2019 | 1. Pekelný kilometr | 137 |
24.4.2019 | 2. Pekelný kilometr | 159 |
5.6.2019 | 3. Pekelný kilometr | 133 |
3.7.2019 | 4. Pekelný kilometr | 124 |
28.8.2019 | 5. Pekelný kilometr | 149 |
4.5.2024 (sobota), svátek má Květoslav
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
03.05.2024 - Fotogalerie Běk kolem poličských hradeb - dospělí.
03.05.2024 - Fotogalerie Běk kolem poličských hradeb - mládež.
03.05.2024 - Výsledky závodu Běk kolem poličských hradeb.
02.05.2024 - Výsledky závodu Běh na Rozálku.
30.04.2024 - Výsledky závodu Memoriál Quida Štěpánka.
25.04.2024 - Fotogalerie 2. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Běk kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běk kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
Běk kolem poličských hradeb - Dobrý den, bylo by možné ve výsledcích opravit jméno v mladších žákyních Emilie Houdková na Emílie s dlouhým í , kvůli spárování bodů? Děkuji K. Hubková
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.