Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Malá cena Velké Verandy

2.12.2007, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Malá cena Velké Verandy
  • datum konání: 2.12.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: KOB Choceň

Sociální sítě

Místo konání

Velká veranda u Chocně
od 10.15 hodin (intervalový start)

Přihlášky

od 9.00 do 10.15 hodin v místě startu

Startovné

5 - 30 Kč

Popis tratě

délka: 4,3 km, převýšení: 200 m
Terénní běh vede po náročné lesní trati.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

KOB Choceň

Internetové stránky

http://www.mcvv.org

E-mailová adresa

mcvv@mcvv.org

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.12.2015Malá cena Velké Verandy-
4.12.2011Malá cena Velké Verandy-
5.12.2010Malá cena Velké Verandy200
7.12.2008Malá cena Velké Verandy247
3.12.2006Malá cena Velké verandy, Choceň214
4.12.2005Malá cena Velké verandy v Chocni191
5.12.2004Malá cena Velké verandy192
7.12.2003Malá cena Velké verandy, 11. ročník194
1.12.200210. ročník, Malá cena Velké verandy223
2.12.20019. ročník, Malá cena Velké Verandy177
3.12.2000Malá cena Velké Verandy 2000116
6.12.1999Malá cena velké verandy 99', 7. ročník69

Statistika závodu Malá cena Velké Verandy

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 1823

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Švadlena Jiří4611
Farář Václav5211
Třasák Milan5211
Klimplová Zuzana8110
Sadílek Ota4610
Macháček Lubomír7510
Švadlena Pavel7510
Macháček Milan7710
Hepner David7610
Juračka Vojtěch5410
Jirásko Lubomír719
Jakeš Ondřej919
Doležal Petr549
Mrštík Václav509
Šlajs Tomáš609
Leštínský Tomáš789
Juračková Jana609
Vlčovská Marta769
Půlpán Roman659
Pešek Ondřej859
Běhoun Pavel579
Sládek František839
Křivdová Lenka729
Svoboda Ondřej769
Řemínek Matěj869
Hubáček Petr788
Pátek Michal868
Hausvater Karel588
Pilgr Luděk768
Pilgr Bohuslav518
Krátký Josef658
Černý Milan488
Šlajs Tomáš838
Víšek Zdeněk538
Běhounová Jiřina568
Siegel Josef868
Bašarinová Michaela688
Kolek Petr758
Šafář Jaroslav518
Horáček Josef758
Jirásko Dušan738
Křivda Martin958
Čípa Jiří508
Červ Miloslav508
Vondrouš Jaroslav528
Stránský Aleš607
Fencl Petr697
Šubert Petr627
Siegel Jakub927
Šimůnek Jan827

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci 14 let a mladší (trať 4,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM39158Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:20:1868,59
2MM41159Kos OldřichOK Lokomotiva Pardubice9300:20:3066,31
3MM79160Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:22:1546,36
4MM84161Čermák JanOK Lokomotiva Pardubice9300:22:2843,89
5MM89162Kaplan JanOK Lokomotiva Pardubice9400:22:4740,28
6MM102163Kos TomášOK Lokomotiva Pardubice9300:23:1435,15
7MM105164Křivda MartinKOB Choceň9500:23:4229,83
8MM111165Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:23:5427,55
9MM125166Křivda TomášSK Nové Město nad Metují9900:24:3220,33
10MM159167Vyskočil ŠtěpánOOB Vamberk9700:26:470,00
11MM162168Trejbal VáclavSlávia OB Hradec Králové9600:27:060,00
12MM164169Netuka VojtěchSlávia OB Hradec Králové9700:27:090,00
13MM178170Deml TomášOK Lokomotiva Pardubice9500:28:280,00
14MM181171Janeba VladimírKOB Choceň9600:29:010,00
15MM184172Semrád LadislavKOB Choceň9700:29:290,00
16MM191173Zelinka JanOK Lokomotiva Pardubice9400:30:180,00
17MM203174Fikejz LukášFK Choceň9500:31:300,00
18MM204175Kopecký AdamFK Choceň9400:31:370,00
19MM206176Lemberk JakubOK Lokomotiva Pardubice9500:32:190,00
20MM208177Tomek JanOK Lokomotiva Pardubice9600:32:430,00
21MM213178Mervart MarekSlávia OB Hradec Králové9700:34:050,00
22MM218179Krejčí MiroslavSlávia OB Hradec Králové9800:35:480,00
23MM225180Kaňka OndřejChoceň0000:38:190,00
24MM227181Škoda ŠtěpánSlávia OB Hradec Králové9500:41:270,00
25MM228182Švadlena MichalKOB Choceň0100:43:220,00
Žákyně 14 let a mladší (trať 4,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS98183Tlustá HelenaTJ Nové Město na Moravě9300:23:0977,46
2ŽS121184Knapová LenkaLoko OB Pardubice9300:24:2066,09
3ŽS126185Fundová EliškaSlávia OB Hradec Králové9300:24:3463,85
4ŽS145186Procházková KláraOK Lokomotiva Pardubice9400:25:4752,15
5ŽS146187Tesařová HedvikaAC Choceň9400:25:4851,99
6ŽS201188Chaloupková VeronikaKOB Choceň9800:31:190,00
7ŽS210189Kisková KláraOK Lokomotiva Pardubice9300:32:520,00
8ŽS217190Mytryuk MyroslavaSlávia OB Hradec Králové9800:35:450,00
9ŽS219191Chaloupková KateřinaKOB Choceň0000:35:590,00
10ŽS220192Voženílková NicolaSlávia OB Hradec Králové9400:36:150,00
11ŽS221193Semrádová JanaKOB Choceň9900:36:260,00
12ŽS222194Barešová MarkétaSlávia OB Hradec Králové9700:36:290,00
13ŽS229195Fettingová AnnaSlávia OB Hradec Králové9700:45:090,00
14ŽS230196Jelínková ZuzanaKOB Choceň0100:47:290,00
Dorostenci 15-18 let (trať 4,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6208Vitner PetrJihlava9000:17:3898,99
2MD12209Fikar LukášAC Čáslav9000:18:2989,30
3MD13210Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:18:3787,78
4MD14211Kubát PavelOK 99 Hradec Králové9100:18:5185,12
5MD20212Jirásek MichalAR208900:19:1281,13
6MD21213Nikl LukášAC Choceň9100:19:1480,75
7MD28214Procházka TomášOK Lokomotiva Pardubice9100:19:4574,86
8MD31215Stulík MatějSlávia OB Hradec Králové9100:19:5473,15
9MD33216Nechvíl PetrAC Choceň9100:19:5772,58
10MD38217Funda JanSlávia OB Hradec Králové9100:20:0670,87
11MD40218Kubát JanOK 99 Hradec Králové8900:20:2567,26
12MD42219Klapal JanOK Lokomotiva Pardubice9000:20:3465,55
13MD44220Fuksa MartinAC Čáslav9200:20:4463,65
14MD51221Havlas JanAR208900:21:0559,66
15MD52222Šabetka ZdeněkSlávia OB Hradec Králové8900:21:0659,47
16MD60223Siegel JakubAC Choceň9200:21:3154,72
17MD65224Egrt MartinAR209200:21:5350,54
18MD69225Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:22:0049,21
19MD72226Mohelník PetrAtletika Polička9200:22:0248,83
20MD76227Zimola PetrTJ Nové Město na Moravě9000:22:1246,93
21MD82228Smitka JanSlávia OB Hradec Králové9200:22:2644,27
22MD88229Souček MichalSlávia OB Hradec Králové9000:22:4141,42
23MD91230Košťálek MartinChoceň8900:22:5438,95
24MD129231Jakeš OndřejSK OB Týniště nad Orlicí9100:24:4917,10
25MD158232Doležal JanSK OB Týniště nad Orlicí8900:26:410,00
Dorostenky 15-18 let (trať 4,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD55197Procházková MichaelaOK Lokomotiva Pardubice8900:21:1695,57
2ŽD59198Krchová ZuzanaUSK Praha9000:21:2394,45
3ŽD82199Maršánová LucieJihlava9000:22:2684,35
4ŽD101200Mádlová VěraAR208900:23:1177,14
5ŽD104201Knapová JanaOK Lokomotiva Pardubice9000:23:3273,78
6ŽD107202Teplá KarolínaSlávia OB Hradec Králové9200:23:4871,21
7ŽD128203Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:24:4462,24
8ŽD169204Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:27:3435,01
9ŽD182205Kůtová EliškaAC Choceň9000:29:1219,31
10ŽD193206Marholdová KláraChoceň9100:30:277,29
11ŽD212207Bolechová AnežkaOK Lokomotiva Pardubice9000:33:150,00
Muži A 19-39 let (trať 4,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Brýdl PavelNové Město nad Metují8000:16:20104,00
2MA23Málek MichalAC Čáslav8400:16:25103,00
3MA34Kourek LukášNové Město na Moravě8800:16:39110,20
4MA45Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:17:1593,00
4MA46Hepner DavidSlávia OB Hradec Králové7600:17:1593,00
6MA77Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:17:4487,20
7MA98Řemínek MatějAC Choceň8600:18:0982,20
8MA109Dlabaja ŠtěpánSKOB Zlín8500:18:1680,80
9MA1110Panchártek JanOK 99 Hradec Králové8800:18:2190,82
10MA1711Stulík JakubSlavia Hradec Králové8200:19:0171,80
10MA1712Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:19:0171,80
12MA1913Svoboda OndřejSlávia OB Hradec Králové7600:19:0670,80
13MA2314Kafka MilošOK Lokomotiva Pardubice8600:19:1768,60
14MA2515Bielčik PetrLichkov7100:19:2866,40
15MA2616Zvěřina PetrOK 99 Hradec Králové8200:19:3165,80
16MA2717Veverka TomášOOB Vamberk8400:19:3365,40
17MA3018Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:19:5161,80
18MA3719Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:20:0559,00
19MA4320Pešek OndřejKOB Choceň8500:20:4151,80
20MA4521Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:20:4650,80
21MA4622Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:20:4850,40
22MA4823Potchepko DmitriOK Lokomotiva Pardubice7600:20:5449,20
23MA4924Švadlena PavelKOB Choceň7500:20:5848,40
24MA5025Weiner JakubSlávia OB Hradec Králové7900:21:0048,00
25MA5326Novák PavelKRB Chrudim8100:21:0746,60
26MA5527Pospíšil PetrHorolezecký klub Choceň7900:21:1644,80
27MA5728Lenner MiroslavLOKO OB Pardubice8600:21:1744,60
28MA6129Fikejz MiroslavFK Choceň6900:21:3441,20
29MA6230Hanuš MartinAC Choceň7000:21:3541,00
30MA6331Mazák LukášSokol Hrabenov8600:21:3640,80
31MA6732Pátek MichalKOB Choceň8600:21:5936,20
32MA7033Šafář MiroslavTJ Loko Česká Třebová7000:22:0135,80
33MA8634Horáček JosefOK Lokomotiva Pardubice7500:22:3229,60
34MA8735Kopecký EvženFK Choceň6900:22:3429,20
35MA9336Bolech FilipOK Lokomotiva Pardubice8600:22:5724,60
36MA9537Šlajs TomášKOB Choceň8300:23:0523,00
37MA9638Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:23:0822,40
38MA9839Kliment MichalBorohrádek7800:23:0922,20
39MA10340Sládek FrantišekKOB Choceň8300:23:1620,80
40MA10641Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7500:23:4614,80
41MA11742Šafr MartinKOB Choceň8400:24:0810,40
42MA11943Marhold LubošChoceň7700:24:198,20
42MA11944Borovec AlexandrChoceň7600:24:198,20
44MA12345Leštínský TomášKOB Dobruška7800:24:315,80
45MA12946Čermák MiroslavTatry.cz7600:24:492,20
46MA13647Pašek JiříKOB Choceň7600:25:080,00
47MA13748Marhold PetrChoceň7800:25:130,00
48MA15049Korbel MichalKOB Choceň7700:26:050,00
49MA15350Sýkora BohumilKOB Choceň8600:26:170,00
50MA15451Voleský JosefCyklocentrum Choceň7900:26:200,00
51MA15652Müller RobertSlávia OB Hradec Králové6900:26:320,00
52MA15753Smrček AntonínLabeta Dřenice6800:26:390,00
53MA17154Siegel JosefAC Choceň8600:27:420,00
54MA17355Macháček LubomírKOB Choceň7500:27:520,00
55MA17756Jirásko LubomírSokol Srch7100:28:160,00
56MA18357Sládek MartinChoceň7900:29:180,00
57MA18858Kutěj TomášČakovičky8000:30:130,00
58MA19759Guse MichalACK Louny7600:30:510,00
59MA21460Pešek KamilTJ Loko Česká Třebová8000:34:530,00
60MA22661Macháček MilanKOB Choceň7700:40:440,00
Muži B 40-49 let (trať 4,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB862Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:51108,98
2MB1563Siegel JosefAC Choceň5800:18:5897,03
3MB2264Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:19:1594,00
4MB3265Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:19:5586,86
5MB3366Hausvater KarelSlávia OB Hradec Králové5800:19:5786,50
6MB5467Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:21:1273,13
7MB5868Dostálek PetrASPV Těchonín6700:21:2071,70
8MB7369Myšák MilanSokol Jehnědí6600:22:0364,03
9MB7870Kaplan JanOK Lokomotiva Pardubice6400:22:1462,07
10MB8071Šlajs TomášCyklocentrum Choceň6000:22:2061,00
11MB8572Marhold StanislavChoceň6600:22:2959,39
12MB8973Křivda IvanKOB Choceň6700:22:4756,18
13MB10975Jakeš JosefSK OB Týniště nad Orlicí6500:23:5344,41
13MB10974Čermák PetrOK Lokomotiva Pardubice6500:23:5344,41
15MB11576Čížek MilošSK Choceň6000:23:5943,34
16MB11777Záveský RichardOrel Česká Třebová6300:24:0841,74
17MB14278Chaloupka StanislavKOB Choceň6700:25:3526,22
18MB14779Grundman MartinKOB Choceň5800:25:5722,29
19MB14980Jelínek RomanKOB Choceň6300:26:0221,40
20MB15181Novotný MiroslavOK Lokomotiva Pardubice5900:26:1618,91
21MB16682Bolech JiříOK Lokomotiva Pardubice5900:27:138,74
22MB16983Janeba PetrKOB Choceň6000:27:344,99
23MB17484Bartoš PetrZahrádkáři Svatý Jiří6600:28:050,00
24MB17985Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:28:290,00
25MB22386Semrád PavelKOB Choceň6600:36:370,00
26MB22487Mádle PetrAR206100:38:150,00
Muži C 50-59 let (trať 4,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3588Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:20:02112,87
2MC7089Černý VladimírHAC Praha5200:22:0194,34
3MC7490Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:22:1192,79
4MC7691Juračka VojtěchOK Lokomotiva Pardubice5400:22:1292,63
5MC9492Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:23:0085,16
6MC9693Hájek FrantišekFGT Stolany4900:23:0883,91
7MC11394Čipa JiříTJ Loko Česká Třebová5000:23:5576,60
8MC12295Gazdačko MilanSlávia OB Hradec Králové5700:24:2372,24
9MC13297Mrštík VáclavOK Lokomotiva Pardubice5000:25:0066,48
9MC13296Běhoun PavelOK99 Hradec Králové5700:25:0066,48
11MC13898Farář VáclavOK Lokomotiva Pardubice5200:25:1863,67
12MC13999Pilgr BohuslavTJ Loko Česká Třebová5100:25:2362,90
13MC141100Třasák MilanOK Lokomotiva Pardubice5200:25:3061,81
14MC151101Víšek ZdeněkPraha5300:26:1654,64
15MC175102Doležal PetrSK OB Týniště nad Orlicí5400:28:0737,36
16MC176103Černý MilanCyklocentrum Choceň4800:28:1236,59
17MC186104Šafr MartinKOB Choceň5100:29:4422,26
18MC187105Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:29:4821,64
19MC202106Malec JaromírSK OB Týniště nad Orlicí5600:31:256,54
Muži D 60 let a starší (trať 4,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD66107Švadlena JiříKOB Choceň4600:21:57113,98
2MD114108Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:23:5797,03
3MD131109Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:24:5488,98
4MD135110Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:25:0387,71
5MD143111Bielčik JindřichLichkov4000:25:3683,05
6MD168112Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:27:23100,00
7MD185113Rokyta Františekneregistrován4500:29:3549,29
Ženy A 19-39 let (trať 4,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA16114Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:18:59127,42
2ZA23115Vlčovská MartaOK Lokomotiva Pardubice7600:19:17107,65
3ZA29116Sárová LucieNové Město na Moravě8800:19:46109,99
4ZA36117Fousková PetraAC Čáslav8100:20:0499,83
5ZA46118Duchová IvetaLOKO OB Pardubice8600:20:4892,52
6ZA64119Dočkalová MartinaOK Lokomotiva Pardubice8300:21:4583,04
7ZA67120Hermanová ZuzanaOK Lokomotiva Pardubice8700:21:5980,71
8ZA74121Machútová LucieOK 99 Hradec Králové8800:22:1186,76
9ZA81122Hubková KateřinaAC Pardubice8400:22:2376,72
10ZA91123Labašová KatarínaKOB Dobruška8300:22:5471,57
11ZA100124Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:23:1089,39
12ZA108125Křivdová LenkaKOB Choceň7200:23:5183,18
13ZA111126Kaplanová IvaOK Lokomotiva Pardubice6800:23:5482,73
14ZA116127Štěpánová DitaKOB Dobruška7900:24:0260,27
15ZA123128Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:24:3177,12
16ZA127129Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:4153,78
17ZA144130Záveská AnnaOB Loko Česká Třebová8800:25:3953,43
18ZA161131Weinerová AdélaSlavia Hradec Králové8200:26:5930,84
19ZA163132Procházková AlexandraOK Lokomotiva Pardubice7000:27:0853,33
20ZA167133Chaloupková LenkaKOB Choceň6900:27:1552,27
21ZA172134Švecová IvaOB Chrast7100:27:4647,58
22ZA180135Pilgrová JanaOB Česká Třebová8200:28:5910,89
23ZA189136Klimplová ZuzanaOK Lokomotiva Pardubice8100:30:170,00
24ZA192137Bašarinová MichaelaAC Choceň6800:30:2323,79
25ZA195138Černá VeronikaLabeta Dřenice8700:30:410,00
26ZA199139Doležalová MarieSK Týniště nad Orlicí8600:31:090,00
27ZA200140Bartošová JindraZahrádkáři Svatý Jiří7300:31:160,00
28ZA216141Demlová JitkaOK Lokomotiva Pardubice6900:35:410,00
Ženy B 40 let a starší (trať 4,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB134142Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:25:02103,45
2ZB140143Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice6000:25:26100,31
3ZB147144Vilnerová EvaOK Lokomotiva Pardubice6000:25:5796,25
4ZB155145Běhounová JiřinaOK99 Hradec Králové5600:26:2193,11
5ZB160146Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:26:5455,45
6ZB165147Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:27:1252,73
7ZB189148Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:30:1762,22
8ZB194149Dočkalová JiřinaLokomotiva Pardubice5600:30:3160,39
9ZB196150Nechvílová MiroslavaChoceň6000:30:4858,17
10ZB198151Čermáková RenataLokomotiva Pardubice6500:31:0617,27
11ZB205152Teplá HanaSlávia OB Hradec Králové6500:31:4511,36
12ZB207153Mrštíková HanaOK Lokomotiva Pardubice5500:32:3843,77
13ZB209154Mádlová IvaSlávia OB Hradec Králové6300:32:462,12
14ZB211155Doležalová IvanaSK OB Týniště nad Orlicí6400:32:580,30
15ZB215156Semrádová JitkaKOB Choceň6600:35:040,00
16ZB231157Jelínková MartaKOB Choceň6700:49:370,00
Trať 4,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Brýdl PavelNové Město nad Metují8000:16:20104,00
2MA23Málek MichalAC Čáslav8400:16:25103,00
3MA34Kourek LukášNové Město na Moravě8800:16:39110,20
4MA45Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:17:1593,00
4MA46Hepner DavidSlávia OB Hradec Králové7600:17:1593,00
1MD6208Vitner PetrJihlava9000:17:3898,99
6MA77Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:17:4487,20
1MB862Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:51108,98
7MA98Řemínek MatějAC Choceň8600:18:0982,20
8MA109Dlabaja ŠtěpánSKOB Zlín8500:18:1680,80
9MA1110Panchártek JanOK 99 Hradec Králové8800:18:2190,82
2MD12209Fikar LukášAC Čáslav9000:18:2989,30
3MD13210Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:18:3787,78
4MD14211Kubát PavelOK 99 Hradec Králové9100:18:5185,12
2MB1563Siegel JosefAC Choceň5800:18:5897,03
1ZA16114Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:18:59127,42
10MA1711Stulík JakubSlavia Hradec Králové8200:19:0171,80
10MA1712Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:19:0171,80
12MA1913Svoboda OndřejSlávia OB Hradec Králové7600:19:0670,80
5MD20212Jirásek MichalAR208900:19:1281,13
6MD21213Nikl LukášAC Choceň9100:19:1480,75
3MB2264Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:19:1594,00
13MA2314Kafka MilošOK Lokomotiva Pardubice8600:19:1768,60
2ZA23115Vlčovská MartaOK Lokomotiva Pardubice7600:19:17107,65
14MA2515Bielčik PetrLichkov7100:19:2866,40
15MA2616Zvěřina PetrOK 99 Hradec Králové8200:19:3165,80
16MA2717Veverka TomášOOB Vamberk8400:19:3365,40
7MD28214Procházka TomášOK Lokomotiva Pardubice9100:19:4574,86
3ZA29116Sárová LucieNové Město na Moravě8800:19:46109,99
17MA3018Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:19:5161,80
8MD31215Stulík MatějSlávia OB Hradec Králové9100:19:5473,15
4MB3265Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:19:5586,86
9MD33216Nechvíl PetrAC Choceň9100:19:5772,58
5MB3366Hausvater KarelSlávia OB Hradec Králové5800:19:5786,50
1MC3588Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:20:02112,87
4ZA36117Fousková PetraAC Čáslav8100:20:0499,83
18MA3719Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:20:0559,00
10MD38217Funda JanSlávia OB Hradec Králové9100:20:0670,87
1MM39158Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:20:1868,59
11MD40218Kubát JanOK 99 Hradec Králové8900:20:2567,26
2MM41159Kos OldřichOK Lokomotiva Pardubice9300:20:3066,31
12MD42219Klapal JanOK Lokomotiva Pardubice9000:20:3465,55
19MA4320Pešek OndřejKOB Choceň8500:20:4151,80
13MD44220Fuksa MartinAC Čáslav9200:20:4463,65
20MA4521Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:20:4650,80
21MA4622Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:20:4850,40
5ZA46118Duchová IvetaLOKO OB Pardubice8600:20:4892,52
22MA4823Potchepko DmitriOK Lokomotiva Pardubice7600:20:5449,20
23MA4924Švadlena PavelKOB Choceň7500:20:5848,40
24MA5025Weiner JakubSlávia OB Hradec Králové7900:21:0048,00
14MD51221Havlas JanAR208900:21:0559,66
15MD52222Šabetka ZdeněkSlávia OB Hradec Králové8900:21:0659,47
25MA5326Novák PavelKRB Chrudim8100:21:0746,60
6MB5467Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:21:1273,13
1ŽD55197Procházková MichaelaOK Lokomotiva Pardubice8900:21:1695,57
26MA5527Pospíšil PetrHorolezecký klub Choceň7900:21:1644,80
27MA5728Lenner MiroslavLOKO OB Pardubice8600:21:1744,60
7MB5868Dostálek PetrASPV Těchonín6700:21:2071,70
2ŽD59198Krchová ZuzanaUSK Praha9000:21:2394,45
16MD60223Siegel JakubAC Choceň9200:21:3154,72
28MA6129Fikejz MiroslavFK Choceň6900:21:3441,20
29MA6230Hanuš MartinAC Choceň7000:21:3541,00
30MA6331Mazák LukášSokol Hrabenov8600:21:3640,80
6ZA64119Dočkalová MartinaOK Lokomotiva Pardubice8300:21:4583,04
17MD65224Egrt MartinAR209200:21:5350,54
1MD66107Švadlena JiříKOB Choceň4600:21:57113,98
31MA6732Pátek MichalKOB Choceň8600:21:5936,20
7ZA67120Hermanová ZuzanaOK Lokomotiva Pardubice8700:21:5980,71
18MD69225Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:22:0049,21
2MC7089Černý VladimírHAC Praha5200:22:0194,34
32MA7033Šafář MiroslavTJ Loko Česká Třebová7000:22:0135,80
19MD72226Mohelník PetrAtletika Polička9200:22:0248,83
8MB7369Myšák MilanSokol Jehnědí6600:22:0364,03
8ZA74121Machútová LucieOK 99 Hradec Králové8800:22:1186,76
3MC7490Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:22:1192,79
4MC7691Juračka VojtěchOK Lokomotiva Pardubice5400:22:1292,63
20MD76227Zimola PetrTJ Nové Město na Moravě9000:22:1246,93
9MB7870Kaplan JanOK Lokomotiva Pardubice6400:22:1462,07
3MM79160Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:22:1546,36
10MB8071Šlajs TomášCyklocentrum Choceň6000:22:2061,00
9ZA81122Hubková KateřinaAC Pardubice8400:22:2376,72
3ŽD82199Maršánová LucieJihlava9000:22:2684,35
21MD82228Smitka JanSlávia OB Hradec Králové9200:22:2644,27
4MM84161Čermák JanOK Lokomotiva Pardubice9300:22:2843,89
11MB8572Marhold StanislavChoceň6600:22:2959,39
33MA8634Horáček JosefOK Lokomotiva Pardubice7500:22:3229,60
34MA8735Kopecký EvženFK Choceň6900:22:3429,20
22MD88229Souček MichalSlávia OB Hradec Králové9000:22:4141,42
12MB8973Křivda IvanKOB Choceň6700:22:4756,18
5MM89162Kaplan JanOK Lokomotiva Pardubice9400:22:4740,28
23MD91230Košťálek MartinChoceň8900:22:5438,95
10ZA91123Labašová KatarínaKOB Dobruška8300:22:5471,57
35MA9336Bolech FilipOK Lokomotiva Pardubice8600:22:5724,60
5MC9492Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:23:0085,16
36MA9537Šlajs TomášKOB Choceň8300:23:0523,00
37MA9638Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:23:0822,40
6MC9693Hájek FrantišekFGT Stolany4900:23:0883,91
38MA9839Kliment MichalBorohrádek7800:23:0922,20
1ŽS98183Tlustá HelenaTJ Nové Město na Moravě9300:23:0977,46
11ZA100124Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:23:1089,39
4ŽD101200Mádlová VěraAR208900:23:1177,14
6MM102163Kos TomášOK Lokomotiva Pardubice9300:23:1435,15
39MA10340Sládek FrantišekKOB Choceň8300:23:1620,80
5ŽD104201Knapová JanaOK Lokomotiva Pardubice9000:23:3273,78
7MM105164Křivda MartinKOB Choceň9500:23:4229,83
40MA10641Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7500:23:4614,80
6ŽD107202Teplá KarolínaSlávia OB Hradec Králové9200:23:4871,21
12ZA108125Křivdová LenkaKOB Choceň7200:23:5183,18
13MB10975Jakeš JosefSK OB Týniště nad Orlicí6500:23:5344,41
13MB10974Čermák PetrOK Lokomotiva Pardubice6500:23:5344,41
13ZA111126Kaplanová IvaOK Lokomotiva Pardubice6800:23:5482,73
8MM111165Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:23:5427,55
7MC11394Čipa JiříTJ Loko Česká Třebová5000:23:5576,60
2MD114108Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:23:5797,03
15MB11576Čížek MilošSK Choceň6000:23:5943,34
14ZA116127Štěpánová DitaKOB Dobruška7900:24:0260,27
16MB11777Záveský RichardOrel Česká Třebová6300:24:0841,74
41MA11742Šafr MartinKOB Choceň8400:24:0810,40
42MA11943Marhold LubošChoceň7700:24:198,20
42MA11944Borovec AlexandrChoceň7600:24:198,20
2ŽS121184Knapová LenkaLoko OB Pardubice9300:24:2066,09
8MC12295Gazdačko MilanSlávia OB Hradec Králové5700:24:2372,24
44MA12345Leštínský TomášKOB Dobruška7800:24:315,80
15ZA123128Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:24:3177,12
9MM125166Křivda TomášSK Nové Město nad Metují9900:24:3220,33
3ŽS126185Fundová EliškaSlávia OB Hradec Králové9300:24:3463,85
16ZA127129Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:4153,78
7ŽD128203Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:24:4462,24
45MA12946Čermák MiroslavTatry.cz7600:24:492,20
24MD129231Jakeš OndřejSK OB Týniště nad Orlicí9100:24:4917,10
3MD131109Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:24:5488,98
9MC13297Mrštík VáclavOK Lokomotiva Pardubice5000:25:0066,48
9MC13296Běhoun PavelOK99 Hradec Králové5700:25:0066,48
1ZB134142Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:25:02103,45
4MD135110Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:25:0387,71
46MA13647Pašek JiříKOB Choceň7600:25:080,00
47MA13748Marhold PetrChoceň7800:25:130,00
11MC13898Farář VáclavOK Lokomotiva Pardubice5200:25:1863,67
12MC13999Pilgr BohuslavTJ Loko Česká Třebová5100:25:2362,90
2ZB140143Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice6000:25:26100,31
13MC141100Třasák MilanOK Lokomotiva Pardubice5200:25:3061,81
17MB14278Chaloupka StanislavKOB Choceň6700:25:3526,22
5MD143111Bielčik JindřichLichkov4000:25:3683,05
17ZA144130Záveská AnnaOB Loko Česká Třebová8800:25:3953,43
4ŽS145186Procházková KláraOK Lokomotiva Pardubice9400:25:4752,15
5ŽS146187Tesařová HedvikaAC Choceň9400:25:4851,99
3ZB147144Vilnerová EvaOK Lokomotiva Pardubice6000:25:5796,25
18MB14779Grundman MartinKOB Choceň5800:25:5722,29
19MB14980Jelínek RomanKOB Choceň6300:26:0221,40
48MA15049Korbel MichalKOB Choceň7700:26:050,00
14MC151101Víšek ZdeněkPraha5300:26:1654,64
20MB15181Novotný MiroslavOK Lokomotiva Pardubice5900:26:1618,91
49MA15350Sýkora BohumilKOB Choceň8600:26:170,00
50MA15451Voleský JosefCyklocentrum Choceň7900:26:200,00
4ZB155145Běhounová JiřinaOK99 Hradec Králové5600:26:2193,11
51MA15652Müller RobertSlávia OB Hradec Králové6900:26:320,00
52MA15753Smrček AntonínLabeta Dřenice6800:26:390,00
25MD158232Doležal JanSK OB Týniště nad Orlicí8900:26:410,00
10MM159167Vyskočil ŠtěpánOOB Vamberk9700:26:470,00
5ZB160146Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:26:5455,45
18ZA161131Weinerová AdélaSlavia Hradec Králové8200:26:5930,84
11MM162168Trejbal VáclavSlávia OB Hradec Králové9600:27:060,00
19ZA163132Procházková AlexandraOK Lokomotiva Pardubice7000:27:0853,33
12MM164169Netuka VojtěchSlávia OB Hradec Králové9700:27:090,00
6ZB165147Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:27:1252,73
21MB16682Bolech JiříOK Lokomotiva Pardubice5900:27:138,74
20ZA167133Chaloupková LenkaKOB Choceň6900:27:1552,27
6MD168112Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:27:23100,00
22MB16983Janeba PetrKOB Choceň6000:27:344,99
8ŽD169204Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:27:3435,01
53MA17154Siegel JosefAC Choceň8600:27:420,00
21ZA172134Švecová IvaOB Chrast7100:27:4647,58
54MA17355Macháček LubomírKOB Choceň7500:27:520,00
23MB17484Bartoš PetrZahrádkáři Svatý Jiří6600:28:050,00
15MC175102Doležal PetrSK OB Týniště nad Orlicí5400:28:0737,36
16MC176103Černý MilanCyklocentrum Choceň4800:28:1236,59
55MA17756Jirásko LubomírSokol Srch7100:28:160,00
13MM178170Deml TomášOK Lokomotiva Pardubice9500:28:280,00
24MB17985Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:28:290,00
22ZA180135Pilgrová JanaOB Česká Třebová8200:28:5910,89
14MM181171Janeba VladimírKOB Choceň9600:29:010,00
9ŽD182205Kůtová EliškaAC Choceň9000:29:1219,31
56MA18357Sládek MartinChoceň7900:29:180,00
15MM184172Semrád LadislavKOB Choceň9700:29:290,00
7MD185113Rokyta Františekneregistrován4500:29:3549,29
17MC186104Šafr MartinKOB Choceň5100:29:4422,26
18MC187105Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:29:4821,64
57MA18858Kutěj TomášČakovičky8000:30:130,00
7ZB189148Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:30:1762,22
23ZA189136Klimplová ZuzanaOK Lokomotiva Pardubice8100:30:170,00
16MM191173Zelinka JanOK Lokomotiva Pardubice9400:30:180,00
24ZA192137Bašarinová MichaelaAC Choceň6800:30:2323,79
10ŽD193206Marholdová KláraChoceň9100:30:277,29
8ZB194149Dočkalová JiřinaLokomotiva Pardubice5600:30:3160,39
25ZA195138Černá VeronikaLabeta Dřenice8700:30:410,00
9ZB196150Nechvílová MiroslavaChoceň6000:30:4858,17
58MA19759Guse MichalACK Louny7600:30:510,00
10ZB198151Čermáková RenataLokomotiva Pardubice6500:31:0617,27
26ZA199139Doležalová MarieSK Týniště nad Orlicí8600:31:090,00
27ZA200140Bartošová JindraZahrádkáři Svatý Jiří7300:31:160,00
6ŽS201188Chaloupková VeronikaKOB Choceň9800:31:190,00
19MC202106Malec JaromírSK OB Týniště nad Orlicí5600:31:256,54
17MM203174Fikejz LukášFK Choceň9500:31:300,00
18MM204175Kopecký AdamFK Choceň9400:31:370,00
11ZB205152Teplá HanaSlávia OB Hradec Králové6500:31:4511,36
19MM206176Lemberk JakubOK Lokomotiva Pardubice9500:32:190,00
12ZB207153Mrštíková HanaOK Lokomotiva Pardubice5500:32:3843,77
20MM208177Tomek JanOK Lokomotiva Pardubice9600:32:430,00
13ZB209154Mádlová IvaSlávia OB Hradec Králové6300:32:462,12
7ŽS210189Kisková KláraOK Lokomotiva Pardubice9300:32:520,00
14ZB211155Doležalová IvanaSK OB Týniště nad Orlicí6400:32:580,30
11ŽD212207Bolechová AnežkaOK Lokomotiva Pardubice9000:33:150,00
21MM213178Mervart MarekSlávia OB Hradec Králové9700:34:050,00
59MA21460Pešek KamilTJ Loko Česká Třebová8000:34:530,00
15ZB215156Semrádová JitkaKOB Choceň6600:35:040,00
28ZA216141Demlová JitkaOK Lokomotiva Pardubice6900:35:410,00
8ŽS217190Mytryuk MyroslavaSlávia OB Hradec Králové9800:35:450,00
22MM218179Krejčí MiroslavSlávia OB Hradec Králové9800:35:480,00
9ŽS219191Chaloupková KateřinaKOB Choceň0000:35:590,00
10ŽS220192Voženílková NicolaSlávia OB Hradec Králové9400:36:150,00
11ŽS221193Semrádová JanaKOB Choceň9900:36:260,00
12ŽS222194Barešová MarkétaSlávia OB Hradec Králové9700:36:290,00
25MB22386Semrád PavelKOB Choceň6600:36:370,00
26MB22487Mádle PetrAR206100:38:150,00
23MM225180Kaňka OndřejChoceň0000:38:190,00
60MA22661Macháček MilanKOB Choceň7700:40:440,00
24MM227181Škoda ŠtěpánSlávia OB Hradec Králové9500:41:270,00
25MM228182Švadlena MichalKOB Choceň0100:43:220,00
13ŽS229195Fettingová AnnaSlávia OB Hradec Králové9700:45:090,00
14ŽS230196Jelínková ZuzanaKOB Choceň0100:47:290,00
16ZB231157Jelínková MartaKOB Choceň6700:49:370,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód