Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

9. ročník, Malá cena Velké Verandy

2.12.2001, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: 9. ročník, Malá cena Velké Verandy
  • datum konání: 2.12.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: KOB Choceň

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.12.2015Malá cena Velké Verandy-
4.12.2011Malá cena Velké Verandy-
5.12.2010Malá cena Velké Verandy200
7.12.2008Malá cena Velké Verandy247
2.12.2007Malá cena Velké Verandy231
3.12.2006Malá cena Velké verandy, Choceň214
4.12.2005Malá cena Velké verandy v Chocni191
5.12.2004Malá cena Velké verandy192
7.12.2003Malá cena Velké verandy, 11. ročník194
1.12.200210. ročník, Malá cena Velké verandy223
3.12.2000Malá cena Velké Verandy 2000116
6.12.1999Malá cena velké verandy 99', 7. ročník69

Statistika závodu 9. ročník, Malá cena Velké Verandy

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 1877

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Farář Václav5211
Třasák Milan5211
Švadlena Jiří4611
Sadílek Ota4610
Macháček Lubomír7510
Švadlena Pavel7510
Macháček Milan7710
Hepner David7610
Juračka Vojtěch5410
Klimplová Zuzana8110
Vlčovská Marta769
Půlpán Roman659
Pešek Ondřej859
Běhoun Pavel579
Sládek František839
Křivdová Lenka729
Svoboda Ondřej769
Řemínek Matěj869
Jakeš Ondřej919
Jirásko Lubomír719
Doležal Petr549
Mrštík Václav509
Šlajs Tomáš609
Leštínský Tomáš789
Juračková Jana609
Víšek Zdeněk538
Siegel Josef868
Bašarinová Michaela688
Běhounová Jiřina568
Kolek Petr758
Šafář Jaroslav518
Horáček Josef758
Jirásko Dušan738
Čípa Jiří508
Křivda Martin958
Červ Miloslav508
Vondrouš Jaroslav528
Hubáček Petr788
Pátek Michal868
Hausvater Karel588
Pilgr Luděk768
Pilgr Bohuslav518
Krátký Josef658
Černý Milan488
Šlajs Tomáš838
Procházková Klára947
Jakeš Vojtěch937
Stulík Jakub827
Vilnerová Eva607
Juračková Jana867

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci (trať 4,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1NM6144Hordějčuk VáclavČeská Třebová8700:21:2153,42
2NM6945Novotný MichalATC Nekoř8700:22:0245,52
3NM8946Červ JakubSK Polička8900:22:5734,94
4NM10647Zavřel JiříKOB Choceň8900:23:5324,16
5NM12248Kroupa JosefSlavia Hradec Králové8700:25:0610,11
6NM12649Jakeš OndřejSK OB Týniště nad Orlicí9100:25:227,03
7NM13050Bendl JaroslavCyklo - Bendl8700:25:423,18
8NM15951Šeda JanSruby9300:28:580,00
9NM16052Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:29:220,00
10NM16353Trpělka KryštofHC CONTINENTAL Zlín9400:29:570,00
11NM17754Křivda MartinKOB Choceň9500:44:270,00
Žákyně (trať 4,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1NZ741Johanidiesová LeaČeská Třebová8900:22:0996,53
2NZ1132Mrštíková KvětaLokomotiva Pardubice8700:24:1677,09
3NZ1303Sůvová BarboraLokomotiva Pardubice8700:25:4263,92
4NZ1334Marešová MichaelaLokomotiva Pardubice8900:25:4763,15
5NZ1405Hermanová ZuzanaLokomotiva Pardubice8700:26:2457,49
6NZ1566Dudková KateřinaCyklo Stratílek Sport8800:28:1440,65
7NZ1577Kurková AndreaAC Choceň8700:28:3038,20
8NZ1628Lennerová HanaLokomotiva Pardubice8900:29:5225,64
9NZ1649Karpíšková MarkétaChoceň9000:30:0623,50
10NZ16610Trpělková ŽofieHC CONTINENTAL Zlín9200:30:5915,39
11NZ17011Bolechová AnežkaLokomotiva Pardubice9000:33:010,00
12NZ17512Veselá VeronikaXXX8700:36:500,00
Dorostenci (trať 4,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1455Krčál JaroslavLokomotiva Pardubice8400:17:5293,65
2MD1556Šlajs TomášKOB Choceň8300:18:0092,11
3MD1657Komanec VáclavSlavia Hradec Králové8400:18:0391,53
4MD2158Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:4683,25
5MD4059Beneš VojtěchSlavia Hradec Králové8600:20:2065,16
6MD4160Bolech FilipLokomotiva Pardubice8600:20:2763,81
7MD4461Tlapák DanielTaneční klub LIFE Pardubice8400:20:4759,96
8MD5062Kinzel MartinSlavia Hradec Králové8600:20:5458,61
9MD5963Hruška PetrČeská Třebová8600:21:0656,30
10MD6264Sládek FrantišekKOB Choceň8300:21:3051,68
11MD6465Kubík MichalČeská Třebová8600:21:3550,72
12MD6566Pátek MichalKOB Choceň8600:21:4548,80
13MD7667Farář JanPardubice8500:22:1543,02
14MD8168Řemínek MatějAC Choceň8600:22:2541,10
15MD8669Pešek OndřejKOB Choceň8500:22:3638,98
16MD8970Kafka MilošLokomotiva Pardubice8600:22:5734,94
17MD9371Šafr MartinKOB Choceň8400:23:1431,67
18MD10272Zitka AdamLokomotiva Pardubice8400:23:3627,43
19MD10773Kaštánek PetrLokomotiva Pardubice8600:24:0122,62
20MD12074Siegel JosefAC Choceň8600:24:5911,45
21MD13475Sýkora BohumilKOB Choceň8600:25:580,10
22MD16176Severa JanKOB Choceň8400:29:300,00
23MD17377Bauer OldřichCyklo Stratílek Litomyšl8300:35:040,00
Dorostenky (trať 4,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD8313Fukátková PavlaLokomotiva Pardubice8500:22:2893,62
2ŽD9714Škodová PetraKOB Choceň8300:23:2085,66
3ŽD10315Juračková JanaLokomotiva Pardubice8600:23:4182,44
4ŽD11516Krčálová VeronikaLokomotiva Pardubice8500:24:2176,32
5ŽD11617Duchová IvetaLokomotiva Pardubice8600:24:4672,49
6ŽD12918Juračková KateřinaLokomotiva Pardubice8300:25:3864,53
7ŽD13519Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8400:26:0560,40
8ŽD14220Petrová DanielaLokomotiva Pardubice8400:26:4154,89
9ŽD14321Rychtaříková IvaAC Choceň8500:26:4354,58
10ŽD14422Mrštíková HanaLokomotiva Pardubice8300:26:4953,66
11ŽD14623Rybenská JaroslavaAC Choceň8300:26:5153,36
12ŽD14824Čechalová HanaTS Letohrad8600:27:1349,99
13ŽD16825Mrštíková JanaLokomotiva Pardubice8500:31:468,19
Muži (trať 4,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA178Erber JakubSK Nové Město n. Metují8200:16:05114,24
2MA279Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:16:10103,44
3MA380Dobšíček Pavel2 B Tým8000:16:26100,20
4MA481Losman PetrOK 99 Hradec Králové7900:16:4596,35
5MA582Zřídkaveselý LiborSK Žabovřesky Brno7200:17:0193,11
6MA883Jedlička MichalDukla Liberec7300:17:2189,06
7MA984Hepner DavidDukla Liberec7800:17:2388,65
8MA1085Vodehnal JanAFK SKP Pardubice7300:17:2987,44
9MA1186Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:3286,83
10MA1287Adamec JosefATC Nekoř8100:17:3686,02
11MA1788Knížek JiříLokomotiva Pardubice8200:18:0690,95
12MA1889Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:18:1777,71
13MA1990Exner OndřejSCHILLER TT Choceň7100:18:3274,67
14MA2091Stulík JakubSlavia Hradec Králové8200:18:3385,76
15MA2292Hovorka JanLokomotiva Pardubice7900:18:4771,63
16MA2393Kárník JanLokomotiva Pardubice7800:18:5869,40
17MA2494Čivrný JiříSemily8000:19:0368,39
18MA2595Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:19:0667,78
19MA2696Kříž LiborLokomotiva Pardubice7800:19:0767,58
20MA2797Švadlena PavelKOB Choceň7500:19:0967,17
21MA2898Vítek TomášSOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou7700:19:1366,36
22MA3299Šubert PetrHradec Králové6200:19:4360,28
23MA34100Hanuš MartinFort Stavoartikel7000:19:5957,04
24MA35101Finsterle RomanTaneční klub LIFE Pardubice8100:20:0256,43
25MA36102Klášterecký TomášTJ Loko Česká Třebová8100:20:1154,61
26MA38103Janda MartinKOB Dobruška8000:20:1454,00
27MA43104Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:20:4148,53
28MA46105Tupec ZdeněkSCHILLER TT Choceň7300:20:5246,30
29MA47107Frosch PetrPardubice7500:20:5346,10
29MA47106Weiner JakubSlavia Hradec Králové7900:20:5346,10
31MA53108Vilhelm JiříKB Orlová7000:20:5545,69
31MA53109Kober MichalLokomotiva Pardubice6700:20:5545,69
33MA55110Slavík PavelStart Náchod7300:21:0044,68
33MA55111Novotný TomášStart Náchod7300:21:0044,68
35MA58112Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:21:0543,67
36MA69114Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:22:0232,12
36MA69113Hejzlar JiříLO Choceň7100:22:0232,12
38MA74115Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:22:0930,70
39MA77116Horáček JosefLokomotiva Pardubice7500:22:1928,67
39MA77117Doležal MarekChoceň7900:22:1928,67
41MA79118Faltys LuděkChoceň7900:22:2028,47
42MA80119Šafář MiroslavAmatér Kerhartice7000:22:2327,86
43MA91120Chaloupka StanislavChoceň6700:23:0020,36
44MA94121Macháček LubomírKOB Choceň7500:23:1716,92
45MA95122Půlpán RomanKOB Choceň6500:23:1916,51
46MA98123Jirásko LubomírStaré Hradiště7100:23:2315,70
47MA101124Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:23:3513,27
48MA103125Hlaváček LubomírOK99 Hradec Králové6400:23:4112,06
49MA110126Leštínský TomášKOB Dobruška7800:24:076,79
50MA111127Trkal JaroslavChoceň6400:24:086,59
51MA119128Jirásko DušanPardubice7300:24:580,00
52MA125129Moravec MarianSCHILLER TT Choceň7100:25:190,00
53MA150130Šustr PavelAmatér Knířov7100:27:210,00
54MA153131Kratochvíl MilošCTC Fort Ústí nad Orlicí7500:27:540,00
54MA153132Pecina RomanChoceň6600:27:540,00
56MA176133Macháček MilanKOB Choceň7700:37:500,00
Muži 40 (trať 4,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB6134Filip LubošAC Choceň5900:17:07102,94
2MB7135Čivrný JiříSlovan Liberec5300:17:18100,83
3MB13136Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:4296,23
4MB29137Čechal JaroslavTS Letohrad6100:19:2177,23
5MB36138Vondrouš JaroslavOK99 Hradec Králové5200:20:1167,64
6MB39139Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:20:1766,49
7MB45140Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:20:4960,35
8MB50141Šlajs TomášChoceň6000:20:5459,39
9MB63142Filip JaroslavChoceň5900:21:3152,29
10MB67143Farář VáclavLokomotiva Pardubice5200:21:4849,02
11MB84144Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:22:3040,97
12MB85145Juračka VojtěchLokomotiva Pardubice5400:22:3440,20
13MB87146Bolech JiříLokomotiva Pardubice5900:22:3739,62
14MB99147Třasák MilanLokomotiva Pardubice5200:23:2430,60
15MB100148Fridrich MilanZářecká Lhota5500:23:3129,26
16MB108149Dudek MilanCyklo Stratílek Litomyšl5900:24:0223,31
17MB114150Běhoun PavelOK99 Hradec Králové5700:24:1820,24
18MB121151Zajíc JanKRB Chrudim5300:25:0012,18
19MB123152Roudný VáclavLokomotiva Pardubice6100:25:0910,46
20MB124153Doležal PetrSK OB Týniště nad Orlicí5400:25:129,88
21MB132154Víšek ZdeněkPraha5300:25:443,74
22MB139155Král VlastimilAFK SKP Pardubice5200:26:180,00
23MB147156Beňo MiroslavSK OB Týniště nad Orlicí5300:27:070,00
Muži 50 (trať 4,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC30157Varchola MilanÚstí nad Labem5100:19:35104,93
2MC33158Švadlena JiříKOB Choceň4600:19:46103,10
3MC47159Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:20:5391,98
4MC50160Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:20:5491,81
5MC57161Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:21:0290,48
6MC66162Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:21:4783,01
7MC72163Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:22:0380,35
8MC73164Dušek JanVerměřovice5100:22:0480,19
9MC82165Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:22:2776,37
10MC88166Jedryszczak EdwardBrzeg4800:22:5471,89
11MC91167Fridrich JaroslavLokomotiva Pardubice4500:23:0070,89
12MC95168Čípa JiříLoko Česká Třebová5000:23:1967,74
13MC112169Mrštík VáclavLokomotiva Pardubice5000:24:0959,44
14MC118170Krumer MiroslavAtletika Albrechtice4900:24:5052,63
15MC127171Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:25:28122,33
16MC138172Šafr MartinKOB Choceň5100:26:1239,01
17MC141173Saňka BedřichLokomotiva Pardubice5100:26:2536,86
18MC155174Kalousek JanSK Žamberk4100:27:56105,12
19MC169175Domanský IvoAVC Praha3800:32:3672,56
20MC171176Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:33:2067,44
21MC174177Šlajs LudvíkTaneční klub LIFE Pardubice3500:35:5849,07
Ženy (trať 4,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3126Vlčovská MartaAC Pardubice7600:19:39115,44
2ZA4227Kuncová JanaŽelva Skořenice7500:20:33106,99
3ZA6028Przyczková MichaelaTJ TŽ Třinec8400:21:16104,64
4ZA6829Běhounová VeronikaOK 99 Hradec Králové8200:21:5498,83
5ZA10330Fejlková MartinaSlavia Hradec Králové8100:23:4177,56
6ZA10931Vlčková CecílieKB Orlová8000:24:0374,12
7ZA11732Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:24:4966,92
8ZA13633Klimplová ZuzanaLokomotiva Pardubice8100:26:0654,87
9ZA13734Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:26:0854,55
10ZA14535Kašparová EvaLokomotiva Pardubice7800:26:5047,98
11ZA14836Křivdová LenkaKOB Choceň7200:27:1344,38
12ZA15137Nešpoříková HanaChoceň6700:27:3540,93
13ZA15238Svobodová VeronikaHolice8100:27:5238,27
14ZA16539Bašarinová MichaelaChoceň6800:30:2514,32
15ZA16740Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:31:0581,53
Ženy 40 (trať 4,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB12841Běhounová JiřinaOK99 Hradec Králové5600:25:37119,95
2ZB15842Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:28:4098,52
3ZB17243Mrštíková HanaLokomotiva Pardubice5500:33:2964,66
Trať 4,300 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA178Erber JakubSK Nové Město n. Metují8200:16:05114,24
2MA279Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:16:10103,44
3MA380Dobšíček Pavel2 B Tým8000:16:26100,20
4MA481Losman PetrOK 99 Hradec Králové7900:16:4596,35
5MA582Zřídkaveselý LiborSK Žabovřesky Brno7200:17:0193,11
1MB6134Filip LubošAC Choceň5900:17:07102,94
2MB7135Čivrný JiříSlovan Liberec5300:17:18100,83
6MA883Jedlička MichalDukla Liberec7300:17:2189,06
7MA984Hepner DavidDukla Liberec7800:17:2388,65
8MA1085Vodehnal JanAFK SKP Pardubice7300:17:2987,44
9MA1186Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:3286,83
10MA1287Adamec JosefATC Nekoř8100:17:3686,02
3MB13136Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:4296,23
1MD1455Krčál JaroslavLokomotiva Pardubice8400:17:5293,65
2MD1556Šlajs TomášKOB Choceň8300:18:0092,11
3MD1657Komanec VáclavSlavia Hradec Králové8400:18:0391,53
11MA1788Knížek JiříLokomotiva Pardubice8200:18:0690,95
12MA1889Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:18:1777,71
13MA1990Exner OndřejSCHILLER TT Choceň7100:18:3274,67
14MA2091Stulík JakubSlavia Hradec Králové8200:18:3385,76
4MD2158Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:4683,25
15MA2292Hovorka JanLokomotiva Pardubice7900:18:4771,63
16MA2393Kárník JanLokomotiva Pardubice7800:18:5869,40
17MA2494Čivrný JiříSemily8000:19:0368,39
18MA2595Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:19:0667,78
19MA2696Kříž LiborLokomotiva Pardubice7800:19:0767,58
20MA2797Švadlena PavelKOB Choceň7500:19:0967,17
21MA2898Vítek TomášSOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou7700:19:1366,36
4MB29137Čechal JaroslavTS Letohrad6100:19:2177,23
1MC30157Varchola MilanÚstí nad Labem5100:19:35104,93
1ZA3126Vlčovská MartaAC Pardubice7600:19:39115,44
22MA3299Šubert PetrHradec Králové6200:19:4360,28
2MC33158Švadlena JiříKOB Choceň4600:19:46103,10
23MA34100Hanuš MartinFort Stavoartikel7000:19:5957,04
24MA35101Finsterle RomanTaneční klub LIFE Pardubice8100:20:0256,43
5MB36138Vondrouš JaroslavOK99 Hradec Králové5200:20:1167,64
25MA36102Klášterecký TomášTJ Loko Česká Třebová8100:20:1154,61
26MA38103Janda MartinKOB Dobruška8000:20:1454,00
6MB39139Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:20:1766,49
5MD4059Beneš VojtěchSlavia Hradec Králové8600:20:2065,16
6MD4160Bolech FilipLokomotiva Pardubice8600:20:2763,81
2ZA4227Kuncová JanaŽelva Skořenice7500:20:33106,99
27MA43104Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:20:4148,53
7MD4461Tlapák DanielTaneční klub LIFE Pardubice8400:20:4759,96
7MB45140Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:20:4960,35
28MA46105Tupec ZdeněkSCHILLER TT Choceň7300:20:5246,30
29MA47106Weiner JakubSlavia Hradec Králové7900:20:5346,10
29MA47107Frosch PetrPardubice7500:20:5346,10
3MC47159Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:20:5391,98
8MB50141Šlajs TomášChoceň6000:20:5459,39
4MC50160Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:20:5491,81
8MD5062Kinzel MartinSlavia Hradec Králové8600:20:5458,61
31MA53109Kober MichalLokomotiva Pardubice6700:20:5545,69
31MA53108Vilhelm JiříKB Orlová7000:20:5545,69
33MA55110Slavík PavelStart Náchod7300:21:0044,68
33MA55111Novotný TomášStart Náchod7300:21:0044,68
5MC57161Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:21:0290,48
35MA58112Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:21:0543,67
9MD5963Hruška PetrČeská Třebová8600:21:0656,30
3ZA6028Przyczková MichaelaTJ TŽ Třinec8400:21:16104,64
1NM6144Hordějčuk VáclavČeská Třebová8700:21:2153,42
10MD6264Sládek FrantišekKOB Choceň8300:21:3051,68
9MB63142Filip JaroslavChoceň5900:21:3152,29
11MD6465Kubík MichalČeská Třebová8600:21:3550,72
12MD6566Pátek MichalKOB Choceň8600:21:4548,80
6MC66162Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:21:4783,01
10MB67143Farář VáclavLokomotiva Pardubice5200:21:4849,02
4ZA6829Běhounová VeronikaOK 99 Hradec Králové8200:21:5498,83
36MA69114Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:22:0232,12
2NM6945Novotný MichalATC Nekoř8700:22:0245,52
36MA69113Hejzlar JiříLO Choceň7100:22:0232,12
7MC72163Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:22:0380,35
8MC73164Dušek JanVerměřovice5100:22:0480,19
38MA74115Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:22:0930,70
1NZ741Johanidiesová LeaČeská Třebová8900:22:0996,53
13MD7667Farář JanPardubice8500:22:1543,02
39MA77116Horáček JosefLokomotiva Pardubice7500:22:1928,67
39MA77117Doležal MarekChoceň7900:22:1928,67
41MA79118Faltys LuděkChoceň7900:22:2028,47
42MA80119Šafář MiroslavAmatér Kerhartice7000:22:2327,86
14MD8168Řemínek MatějAC Choceň8600:22:2541,10
9MC82165Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:22:2776,37
1ŽD8313Fukátková PavlaLokomotiva Pardubice8500:22:2893,62
11MB84144Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:22:3040,97
12MB85145Juračka VojtěchLokomotiva Pardubice5400:22:3440,20
15MD8669Pešek OndřejKOB Choceň8500:22:3638,98
13MB87146Bolech JiříLokomotiva Pardubice5900:22:3739,62
10MC88166Jedryszczak EdwardBrzeg4800:22:5471,89
16MD8970Kafka MilošLokomotiva Pardubice8600:22:5734,94
3NM8946Červ JakubSK Polička8900:22:5734,94
11MC91167Fridrich JaroslavLokomotiva Pardubice4500:23:0070,89
43MA91120Chaloupka StanislavChoceň6700:23:0020,36
17MD9371Šafr MartinKOB Choceň8400:23:1431,67
44MA94121Macháček LubomírKOB Choceň7500:23:1716,92
45MA95122Půlpán RomanKOB Choceň6500:23:1916,51
12MC95168Čípa JiříLoko Česká Třebová5000:23:1967,74
2ŽD9714Škodová PetraKOB Choceň8300:23:2085,66
46MA98123Jirásko LubomírStaré Hradiště7100:23:2315,70
14MB99147Třasák MilanLokomotiva Pardubice5200:23:2430,60
15MB100148Fridrich MilanZářecká Lhota5500:23:3129,26
47MA101124Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:23:3513,27
18MD10272Zitka AdamLokomotiva Pardubice8400:23:3627,43
5ZA10330Fejlková MartinaSlavia Hradec Králové8100:23:4177,56
48MA103125Hlaváček LubomírOK99 Hradec Králové6400:23:4112,06
3ŽD10315Juračková JanaLokomotiva Pardubice8600:23:4182,44
4NM10647Zavřel JiříKOB Choceň8900:23:5324,16
19MD10773Kaštánek PetrLokomotiva Pardubice8600:24:0122,62
16MB108149Dudek MilanCyklo Stratílek Litomyšl5900:24:0223,31
6ZA10931Vlčková CecílieKB Orlová8000:24:0374,12
49MA110126Leštínský TomášKOB Dobruška7800:24:076,79
50MA111127Trkal JaroslavChoceň6400:24:086,59
13MC112169Mrštík VáclavLokomotiva Pardubice5000:24:0959,44
2NZ1132Mrštíková KvětaLokomotiva Pardubice8700:24:1677,09
17MB114150Běhoun PavelOK99 Hradec Králové5700:24:1820,24
4ŽD11516Krčálová VeronikaLokomotiva Pardubice8500:24:2176,32
5ŽD11617Duchová IvetaLokomotiva Pardubice8600:24:4672,49
7ZA11732Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:24:4966,92
14MC118170Krumer MiroslavAtletika Albrechtice4900:24:5052,63
51MA119128Jirásko DušanPardubice7300:24:580,00
20MD12074Siegel JosefAC Choceň8600:24:5911,45
18MB121151Zajíc JanKRB Chrudim5300:25:0012,18
5NM12248Kroupa JosefSlavia Hradec Králové8700:25:0610,11
19MB123152Roudný VáclavLokomotiva Pardubice6100:25:0910,46
20MB124153Doležal PetrSK OB Týniště nad Orlicí5400:25:129,88
52MA125129Moravec MarianSCHILLER TT Choceň7100:25:190,00
6NM12649Jakeš OndřejSK OB Týniště nad Orlicí9100:25:227,03
15MC127171Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:25:28122,33
1ZB12841Běhounová JiřinaOK99 Hradec Králové5600:25:37119,95
6ŽD12918Juračková KateřinaLokomotiva Pardubice8300:25:3864,53
3NZ1303Sůvová BarboraLokomotiva Pardubice8700:25:4263,92
7NM13050Bendl JaroslavCyklo - Bendl8700:25:423,18
21MB132154Víšek ZdeněkPraha5300:25:443,74
4NZ1334Marešová MichaelaLokomotiva Pardubice8900:25:4763,15
21MD13475Sýkora BohumilKOB Choceň8600:25:580,10
7ŽD13519Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8400:26:0560,40
8ZA13633Klimplová ZuzanaLokomotiva Pardubice8100:26:0654,87
9ZA13734Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:26:0854,55
16MC138172Šafr MartinKOB Choceň5100:26:1239,01
22MB139155Král VlastimilAFK SKP Pardubice5200:26:180,00
5NZ1405Hermanová ZuzanaLokomotiva Pardubice8700:26:2457,49
17MC141173Saňka BedřichLokomotiva Pardubice5100:26:2536,86
8ŽD14220Petrová DanielaLokomotiva Pardubice8400:26:4154,89
9ŽD14321Rychtaříková IvaAC Choceň8500:26:4354,58
10ŽD14422Mrštíková HanaLokomotiva Pardubice8300:26:4953,66
10ZA14535Kašparová EvaLokomotiva Pardubice7800:26:5047,98
11ŽD14623Rybenská JaroslavaAC Choceň8300:26:5153,36
23MB147156Beňo MiroslavSK OB Týniště nad Orlicí5300:27:070,00
12ŽD14824Čechalová HanaTS Letohrad8600:27:1349,99
11ZA14836Křivdová LenkaKOB Choceň7200:27:1344,38
53MA150130Šustr PavelAmatér Knířov7100:27:210,00
12ZA15137Nešpoříková HanaChoceň6700:27:3540,93
13ZA15238Svobodová VeronikaHolice8100:27:5238,27
54MA153132Pecina RomanChoceň6600:27:540,00
54MA153131Kratochvíl MilošCTC Fort Ústí nad Orlicí7500:27:540,00
18MC155174Kalousek JanSK Žamberk4100:27:56105,12
6NZ1566Dudková KateřinaCyklo Stratílek Sport8800:28:1440,65
7NZ1577Kurková AndreaAC Choceň8700:28:3038,20
2ZB15842Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:28:4098,52
8NM15951Šeda JanSruby9300:28:580,00
9NM16052Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:29:220,00
22MD16176Severa JanKOB Choceň8400:29:300,00
8NZ1628Lennerová HanaLokomotiva Pardubice8900:29:5225,64
10NM16353Trpělka KryštofHC CONTINENTAL Zlín9400:29:570,00
9NZ1649Karpíšková MarkétaChoceň9000:30:0623,50
14ZA16539Bašarinová MichaelaChoceň6800:30:2514,32
10NZ16610Trpělková ŽofieHC CONTINENTAL Zlín9200:30:5915,39
15ZA16740Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:31:0581,53
13ŽD16825Mrštíková JanaLokomotiva Pardubice8500:31:468,19
19MC169175Domanský IvoAVC Praha3800:32:3672,56
11NZ17011Bolechová AnežkaLokomotiva Pardubice9000:33:010,00
20MC171176Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:33:2067,44
3ZB17243Mrštíková HanaLokomotiva Pardubice5500:33:2964,66
23MD17377Bauer OldřichCyklo Stratílek Litomyšl8300:35:040,00
21MC174177Šlajs LudvíkTaneční klub LIFE Pardubice3500:35:5849,07
12NZ17512Veselá VeronikaXXX8700:36:500,00
56MA176133Macháček MilanKOB Choceň7700:37:500,00
11NM17754Křivda MartinKOB Choceň9500:44:270,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód