hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Pekelný kilometr 2012

25.8.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Pekelný kilometr 2012
  • datum konání: 25.8.2012
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Pekelný kilometr 2012

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1254Budig MatoušAtletika Polička0300:03:55112,30
2M1455Mužík MartinAtletika Polička0300:04:06103,04
3M11156Chlup OndřejAtletika Albrechtice0300:04:2984,66
4M11257Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:04:3183,75
5M11558Vetchý KryštofAtletika Albrechtice0400:04:4175,34
6M11759Štichauer JakubPeklák team0300:04:4572,44
7M12060Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:04:5960,86
8M12461Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:05:5019,92
9M12562Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:05:5416,76
10M12663Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:05:5516,32

Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1964Šimůnková JanaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0300:04:23105,22
2Z11065Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:04:26102,97
3Z11666Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:04:4191,82
4Z12167Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:05:1368,19

Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2168Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:03:47115,66
2M2369Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:03:57107,36
3M21470Fedra VojtěchKlepačov0200:04:3476,98
4M21971Jasanský MaxAtletika Jablonné nad Orlicí0200:04:5559,54
5M22372Vondra JanVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:05:2138,93

Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2573Škrabalová KristýnaLinhartice0200:04:10102,46
2Z2674Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:04:12100,43
3Z2775Štichauerová EliškaPeklák team0100:04:1697,11
4Z2876Hanáková KláraAtletika Albrechtice0200:04:2193,18
5Z21377Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:04:3285,06
6Z21878Zachová MarkétaPeklák team0100:04:4971,04
7Z22279Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:05:1848,04

Mladší žáci (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3480Chlád OndřejTJ CHS TURBO Chotěboř9900:09:02113,00
2M3881Gregor TomášMARS Svratka0000:09:4697,86
3M31082Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:10:1189,13
4M31383Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:10:4677,20
5M31884Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:11:3560,27

Mladší žákyně (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31585Šimůnková TerezaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0000:11:03104,08
2Z31686Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:11:2398,01
3Z31787Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:11:2497,91
4Z31988Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:11:4890,83
5Z32089Truhlářová LucieTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:11:5588,53
6Z32190Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:12:3078,18

Starší žáci (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4191Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:08:19108,67
2M4292Slaný FilipAtletika Polička9700:08:5196,42
3M4393Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:08:5594,91
4M4594Jurco PatrikFbK OT9700:09:1985,79
5M4695Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:2583,39
6M4796Mužík JanAtletika Polička9800:09:4376,49
7M41197Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:10:3157,95
8M41298Typl VojtěchJudo Česká Třebová9700:10:3655,96
9M41499Tomšů JanAtletika Polička9800:10:5648,48
10M422100Horák PavelFbK OT9800:13:193,00

Starší žákyně (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z49101Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:10:00100,00

Dorostenci (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5181Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:20:14100,00

Dorostenky (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5425Krátká HanaLanškroun9500:25:46100,00

Junioři (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ32Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:16:18108,55
2MJ53Cink MartinAC Pardubice9400:16:23107,42
3MJ124Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:18:2384,02

Muži A 20-39 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA16Hrdina PavelAK Perná8800:14:49115,10
2MA27Klička OndřejTJ Svitavy8800:16:00100,19
3MA88Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:17:1584,70
4MA99Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:17:2382,90
5MA1310Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:18:3368,35
6MA1611Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:19:4253,99
7MA1912Kalous PetrSK Žamberk7700:20:1547,27
8MA2113Netolický MilanChoceň7600:20:4840,25
9MA2314Švub ZdeněkČeská Třebová7700:21:1834,09
10MA2815Kyncl TomášČeská Třebová8000:22:4815,30
11MA2916Marhold LubošHorní Jelení7700:22:5513,96
12MA3417Štěpán PavelLokomotiva Česká Třebová7700:23:573,00
13MA4018Zeman BřetislavBHLT7500:24:453,00

Muži B 40-49 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB419Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:18108,44
2MB720Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:17:0798,89
3MB1021Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:17:3992,67
4MB1122Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:18:1385,82
5MB1423Pávek JiříPeklák team6900:18:5777,22
6MB1524Zachař JiříSruby7200:19:0376,10
7MB3225Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:23:2524,68
8MB3926Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:24:449,25

Muži C 50-59 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC627Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:55124,67
2MC1728Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:19:5393,78
3MC2229Krátký LubošLanškroun6200:21:0481,55
4MC2730Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:22:4863,66

Muži D 60-69 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2531Leszkow PetrMK Hlinsko4400:21:54110,37
2MD3032Červ MiloslavAtletika Polička5000:23:1498,95
3MD3633Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:24:1190,68
4MD4334Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:26:4967,91
5MD4935Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:31:0730,66
6MD5136Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:33:398,65

Muži E 70 let a starší (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4637Bielčik JindřichLichkov4000:28:48101,29
2ME4738Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:29:1098,71

Juniorky (trať 1 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Ženy A 20-34 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2039Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:16121,76
2ZA3340Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:23:5789,48
3ZA3541Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:24:0288,76
4ZA4142Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:25:0180,08

Ženy B 35-44 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2643Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:22:34108,10
2ZB3144Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:24100,92
3ZB3845Černá MarkétaLanškroun7000:24:3490,98
4ZB5047Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:31:1733,79

Ženy C 45-54 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2448Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:43124,49
2ZC3749Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:24:16103,91
3ZC4550Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:28:1671,60
4ZC5251Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:34:2421,97

Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4452Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:28:04105,15
2ZD4853Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:29:3394,85

Trať 0,25 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2168Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:03:47115,66
1M1254Budig MatoušAtletika Polička0300:03:55112,30
2M2369Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:03:57107,36
2M1455Mužík MartinAtletika Polička0300:04:06103,04
1Z2573Škrabalová KristýnaLinhartice0200:04:10102,46
2Z2674Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:04:12100,43
3Z2775Štichauerová EliškaPeklák team0100:04:1697,11
4Z2876Hanáková KláraAtletika Albrechtice0200:04:2193,18
1Z1964Šimůnková JanaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0300:04:23105,22
2Z11065Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:04:26102,97
3M11156Chlup OndřejAtletika Albrechtice0300:04:2984,66
4M11257Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:04:3183,75
5Z21377Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:04:3285,06
3M21470Fedra VojtěchKlepačov0200:04:3476,98
5M11558Vetchý KryštofAtletika Albrechtice0400:04:4175,34
3Z11666Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:04:4191,82
6M11759Štichauer JakubPeklák team0300:04:4572,44
6Z21878Zachová MarkétaPeklák team0100:04:4971,04
4M21971Jasanský MaxAtletika Jablonné nad Orlicí0200:04:5559,54
7M12060Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:04:5960,86
4Z12167Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:05:1368,19
7Z22279Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:05:1848,04
5M22372Vondra JanVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:05:2138,93
8M12461Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:05:5019,92
9M12562Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:05:5416,76
10M12663Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:05:5516,32

Trať 0,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4191Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:08:19108,67
2M4292Slaný FilipAtletika Polička9700:08:5196,42
3M4393Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:08:5594,91
1M3480Chlád OndřejTJ CHS TURBO Chotěboř9900:09:02113,00
4M4594Jurco PatrikFbK OT9700:09:1985,79
5M4695Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:2583,39
6M4796Mužík JanAtletika Polička9800:09:4376,49
2M3881Gregor TomášMARS Svratka0000:09:4697,86
1Z49101Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:10:00100,00
3M31082Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:10:1189,13
7M41197Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:10:3157,95
8M41298Typl VojtěchJudo Česká Třebová9700:10:3655,96
4M31383Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:10:4677,20
9M41499Tomšů JanAtletika Polička9800:10:5648,48
1Z31585Šimůnková TerezaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0000:11:03104,08
2Z31686Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:11:2398,01
3Z31787Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:11:2497,91
5M31884Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:11:3560,27
4Z31988Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:11:4890,83
5Z32089Truhlářová LucieTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:11:5588,53
6Z32190Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:12:3078,18
10M422100Horák PavelFbK OT9800:13:193,00

Trať 1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA16Hrdina PavelAK Perná8800:14:49115,10
2MA27Klička OndřejTJ Svitavy8800:16:00100,19
1MJ32Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:16:18108,55
1MB419Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:18108,44
2MJ53Cink MartinAC Pardubice9400:16:23107,42
1MC627Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:55124,67
2MB720Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:17:0798,89
3MA88Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:17:1584,70
4MA99Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:17:2382,90
3MB1021Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:17:3992,67
4MB1122Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:18:1385,82
3MJ124Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:18:2384,02
5MA1310Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:18:3368,35
5MB1423Pávek JiříPeklák team6900:18:5777,22
6MB1524Zachař JiříSruby7200:19:0376,10
6MA1611Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:19:4253,99
2MC1728Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:19:5393,78
1M5181Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:20:14100,00
7MA1912Kalous PetrSK Žamberk7700:20:1547,27
1ZA2039Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:16121,76
8MA2113Netolický MilanChoceň7600:20:4840,25
3MC2229Krátký LubošLanškroun6200:21:0481,55
9MA2314Švub ZdeněkČeská Třebová7700:21:1834,09
1ZC2448Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:43124,49
1MD2531Leszkow PetrMK Hlinsko4400:21:54110,37
1ZB2643Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:22:34108,10
4MC2730Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:22:4863,66
10MA2815Kyncl TomášČeská Třebová8000:22:4815,30
11MA2916Marhold LubošHorní Jelení7700:22:5513,96
2MD3032Červ MiloslavAtletika Polička5000:23:1498,95
2ZB3144Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:24100,92
7MB3225Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:23:2524,68
2ZA3340Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:23:5789,48
12MA3417Štěpán PavelLokomotiva Česká Třebová7700:23:573,00
3ZA3541Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:24:0288,76
3MD3633Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:24:1190,68
2ZC3749Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:24:16103,91
3ZB3845Černá MarkétaLanškroun7000:24:3490,98
8MB3926Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:24:449,25
13MA4018Zeman BřetislavBHLT7500:24:453,00
4ZA4142Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:25:0180,08
1Z5425Krátká HanaLanškroun9500:25:46100,00
4MD4334Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:26:4967,91
1ZD4452Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:28:04105,15
3ZC4550Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:28:1671,60
1ME4637Bielčik JindřichLichkov4000:28:48101,29
2ME4738Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:29:1098,71
2ZD4853Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:29:3394,85
5MD4935Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:31:0730,66
4ZB5047Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:31:1733,79
6MD5136Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:33:398,65
4ZC5251Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:34:2421,97

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 6 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

povedený!!!
ZavesakFilip
Dobrý den, budou také žákovské kategorie započítány do Iscarex poháru 2012?
Veronika.silarova
mno, tak bezel bych mozna radsi ve dne :-P ..ale musim uznat ze oba koncerty a hlavne ta atmosfera nocniho zavodu to na 110% vynahradili, proste A+++ a VELKY dik poradatelum :-)
turekm
Zakovske kategorie doplneny.
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód