hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


ISCAREX CUP

ročník 2012

Pohár podporují:


Celkové pořadí poháru

Nejmladší žáci I 9 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Budig MatoušAtletika Polička031240,161212/12 záv.
2Költö MatějTJ Jiskra Králiky031226,721812/18 záv.
3Mužík MartinAtletika Polička031191,621212/12 záv.
4Chlup OndřejAtletika Albrechtice031158,281712/17 záv.
5Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová031132,911812/18 záv.
6Vetchý KryštofAtletika Albrechtice041043,631912/19 záv.
7Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí031022,541212/12 záv.
8Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř031001,551212/12 záv.
9Frydrych BedřichAC Choceň03981,761212/12 záv.
10Hovorka MatoušTJ Sokol Jaroměř04947,81312/13 záv.
11Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová04898,081212/12 záv.
12Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová03844,121312/13 záv.
13Vencl FilipTJ Sokol Ústí nad Orlicí03770,381212/12 záv.
14Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad04760,41912/19 záv.
15Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová03711,181111/11 záv.

Nejmladší žákyně I 9 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod031277,291312/13 záv.
2Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová041248,622012/20 záv.
3Červená EliškaDukla Polička041168,41312/13 záv.
4Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice041014,62112/21 záv.
5Skalová KateřinaTJ Jiskra Králiky04922,761111/11 záv.
6Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová04875,9799/9 záv.
7Tobišková KarolínaTJ Sokol Jaroměř03478,3555/5 záv.
8Mikysková SvatavaTJ Spartak OEZ Letohrad03430,1266/6 záv.
9Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč03368,0555/5 záv.
10Ptáčková MarkétaBrzdy Horní Čermná03358,851212/12 záv.
11Svobodová EliškaPardubice03289,644/4 záv.
12Najmanová MarcelaHradec Králové03255,8955/5 záv.
13Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky03250,9766/6 záv.
14Chlupová LucieTJ Svitavy04239,7255/5 záv.
15Kánská LucieTJ Spartak OEZ Letohrad04236,7333/3 záv.

Nejmladší žáci II 10-11 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Verner KristiánTJ Jiskra Králíky011268,862112/21 záv.
2Gregora FilipAtletika Albrechtice021242,992112/21 záv.
3Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí021234,141312/13 záv.
4Boháč BonifácAC Choceň011164,051212/12 záv.
5Dostálek VojtěchASPV Těchonín02960,121412/14 záv.
6Boháč ServácAC Choceň02910,841212/12 záv.
7Malý MartinTJ Jiskra Králiky01431,1155/5 záv.
8Hovorka VojtěchTJ Sokol Jaroměř01381,3555/5 záv.
9Navrátil JonášTJ Svitavy01303,5144/4 záv.
10Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová01303,0466/6 záv.
11Němec JanTJ Sokol Atletika Jaroměř02302,266/6 záv.
12Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové01291,1333/3 záv.
13Lána JanTJ Spartak OEZ Letohrad02279,4444/4 záv.
14Jasanský MaxAtletika Jablonné nad Orlicí02270,9666/6 záv.
15Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad02259,2677/7 záv.

Nejmladší žákyně II 10-11 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř021208,341312/13 záv.
2Hanáková KláraAtletika Albrechtice021185,191612/16 záv.
3Navrátilová DarjaTJ Svitavy011162,021512/15 záv.
4Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí011144,212312/23 záv.
5Frydrychová EliškaAC Choceň011024,251212/12 záv.
6Borková AgátaSpartak OEZ Letohrad02888,131712/17 záv.
7Vraspírová DanielaČeská Třebová02884,421010/10 záv.
8Škrabalová KristýnaLinhartice0285899/9 záv.
9Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky01736,811111/11 záv.
10Jansová DenisaSKI klub Ústí nad Orlicí02574,4866/6 záv.
11Mikulová KarolínaTJ Spartak OEZ Letohrad01513,4155/5 záv.
12Hlávková KateřinaTJ Sokol Dobruška01497,655/5 záv.
13Mojžíšová KristýnaTJ Sokol Jaroměř02309,6155/5 záv.
14Šveráková VendulaTJ Jiskra Králíky02289,0544/4 záv.
15Stříhavková EliškaAC Choceň02288,2244/4 záv.

Mladší žáci 12-13 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Chlád OndřejTJ CHS TURBO Chotěboř991263,51212/12 záv.
2Sobotka JakubTJ Sokol Atletika Jaroměř991221,061212/12 záv.
3Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř991115,631612/16 záv.
4Chlup TomášAtletika Albrechtice001109,362112/21 záv.
5Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí00982,91312/13 záv.
6Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí99875,961612/16 záv.
7Večeř PetrTJ Spartak OEZ Letohrad99593,2777/7 záv.
8Gregor TomášMARS Svratka00588,9277/7 záv.
9Porubek OndřejTJ Sokol Atletika Jaroměř00514,6688/8 záv.
10Karlík MikulášTJ Spartak OEZ Letohrad99496,6855/5 záv.
11Petiška VojtěchTJ Sokol atletika Jaroměř0048477/7 záv.
12Macháček VojtěchTJ Spartak OEZ Letohrad99441,355/5 záv.
13Urban MatyášTJ Spartak OEZ Letohrad00411,2155/5 záv.
14Papáček OndřejTJ Spartak OEZ Letohrad99399,2644/4 záv.
15Mikyska TomášTJ Spartak OEZ Letohrad00373,2544/4 záv.

Mladší žákyně 12-13 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř991224,691812/18 záv.
2Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí991214,471712/17 záv.
3Šimůnková TerezaTJ Jiskra Havlíčkův Brod001167,271312/13 záv.
4Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí001142,51612/16 záv.
5Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř991113,151412/14 záv.
6Gregorová MonikaAtletika Albrechtice001069,472112/21 záv.
7Truhlářová LucieTJ Sokol Atletika Jaroměř991032,521412/14 záv.
8Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí001015,141812/18 záv.
9Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř99895,241512/15 záv.
10Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší00438,9455/5 záv.
11Moravcová DenisaASPV Letohrad99402,755/5 záv.
12Rudolfská DominikaTJ Atletika Sokol Jaroměř99351,8444/4 záv.
13Pulgretová KateřinaTJ Nové Město na Moravě99326,3433/3 záv.
14Hrdinová KateřinaJiskra Ústí nad Orlicí00309,8844/4 záv.
15Václavková HanaDlouhá Třebová99211,9733/3 záv.

Starší žáci 14-15 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska971238,451312/13 záv.
2Kačerovský MichalAtletika Albrechtice981225,111812/18 záv.
3Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka971191,781212/12 záv.
4Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč981123,571412/14 záv.
5Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí981111,361612/16 záv.
6Gregora JakubAtletika Albrechtice981111,232012/20 záv.
7Mojžíš DominikTJ Sokol Jaroměř971110,31212/12 záv.
8Mužík JanAtletika Polička981021,861512/15 záv.
9Vebr PatrikSKI Klub Česká Třebová98981,331712/17 záv.
10Petiška OndřejTJ Sokol Jaroměř97756,771010/10 záv.
11Slaný FilipAtletika Polička97325,0644/4 záv.
12Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová98264,9333/3 záv.
13Tomšů JanAtletika Polička98244,3544/4 záv.
14Jonáš MatějFenix SKI team Jeseník97179,2322/2 záv.
15Slabák LukášOrel Židenice97129,5622/2 záv.

Starší žákyně 14-15 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Čerenkova PetraTJ Maratonstav Úpice991241,961111/11 záv.
2Pártlová DanielaAC Choceň971030,971111/11 záv.
3Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová971012,1999/9 záv.
4Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto98808,9499/9 záv.
5Koldinská TerezaSokol Hradec Králové98802,7999/9 záv.
6Mikulová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad98439,7655/5 záv.
7Koclířová AdélaTJ Spartak OEZ Letohrad98340,3844/4 záv.
8Svobodová EditaHvězda SKP Pardubice98339,3944/4 záv.
9Scheuerová VeronikaHK Lanškroun97328,0533/3 záv.
10Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč97235,8533/3 záv.
11Joštová KristýnaTJ Spartak OEZ Letohrad98213,3733/3 záv.
12Tobýšková KateřinaAtletika Polička97189,2822/2 záv.
13Fajfrová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad97147,8344/4 záv.
14Novotná ŠárkaAC Vysoké Mýto9899,5911/1 záv.
15Novotná DoraTJ Spartak OEZ Letohrad9797,8711/1 záv.

Dorostenci 16-17 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl961310,131512/15 záv.
2Pavlas JanAtletika Albrechtice96986,881111/11 záv.
3Václavek JanSKI Klub Česká Třebová96620,7677/7 záv.
4Lakota AntonínAC Choceň95410,5444/4 záv.
5Dušek MartinTJ Sokol Žamberk96344,6644/4 záv.
6Moravec JiříTJ Spartak OEZ Letohrad96312,3733/3 záv.
7Nehybka JosefOrel - Židenice95281,0933/3 záv.
8Polák ŠtěpánAC Choceň95220,3422/2 záv.
9Koukal FrantišekTJ Nové Město na Moravě96213,6122/2 záv.
10Beneš ViktorSK Nové Město na Moravě96211,1222/2 záv.
11Schreier JakubFenix SKI Team Jeseník96191,222/2 záv.
12Večeř MilanTJ Spartak OEZ Letohrad96165,8222/2 záv.
13Zenkl AdamVysoké Mýto95118,211/1 záv.
14Smetana JakubEurofoam Sport Team96111,9611/1 záv.
15Kubelka PetrVencl tým Ústí nad Orlicí95109,7311/1 záv.

Dorostenky 16-17 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krátká HanaLanškroun951198,91612/16 záv.
2Brandová PetraAC Pardubice96374,3233/3 záv.
3Fáberová ZuzanaTJ Spartak OEZ Letohrad96331,533/3 záv.
4Hroudová MarieTJ Nové Město na Moravě96327,5433/3 záv.
5Homolková HanaTJ Nové Město na Moravě96299,3833/3 záv.
6Maříková SimonaTJ Spartak OEZ Letohrad96224,9322/2 záv.
7Sedláková VeronikaTURBO Chotěboř96212,7722/2 záv.
8Sedláková MichaelaTJ CHS Turbo Chotěboř96187,1722/2 záv.
9Čerenkova DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší96156,3322/2 záv.
10Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová97124,8911/1 záv.
11Hrochová TerezaAC Česká Lípa96104,2511/1 záv.
12Procházková KateřinaTJ Sokol Kolín95101,6611/1 záv.
12Kleiberová KamilaTJ Sokol Kolín95101,6611/1 záv.
14Brandejsová MonikaSDH Čeperka9610011/1 záv.
15Chytková BarboraAC Vysoké Mýto9698,9511/1 záv.

Junioři 18-19 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vinduška PetrAtletika Albrechtice931213,521712/17 záv.
2Kouřil TomášAC Vysoké Mýto931183,941412/14 záv.
3Cink MartinAC Pardubice94845,9599/9 záv.
4Záveský FilipISCAREX Česká Třebová93742,677/7 záv.
5Smolák PetrAC Vysoké Mýto94712,5577/7 záv.
6Marshall JakubSK Nové Město na Moravě94333,8133/3 záv.
7Bechný MichalVinotéka u Karla94265,833/3 záv.
8Fellner AdamFenix SKI team Jeseník93211,5222/2 záv.
9Šacl JiříNové Město na Moravě94211,322/2 záv.
10Janů JanHvězda SKP Pardubice93209,7522/2 záv.
11Bucifal LiborHvězda SKP Pardubice93209,0622/2 záv.
12Bidmon JiříAtletika Chrudim93196,8422/2 záv.
13Vogl ŠtěpánRychnov93196,4722/2 záv.
14Kalčík LiborOrel Brno-Židenice93181,522/2 záv.
15Dvořáček RadekOB Vamberk94173,2322/2 záv.

Muži A 20-39 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Horáček MichalISCAREX Česká Třebová751271,492012/20 záv.
2Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí881253,131912/19 záv.
3Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí791148,351812/18 záv.
4Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka791102,931612/16 záv.
5Nechvíl PetrAC Choceň911099,911512/15 záv.
6Vetchý RadimAtletika Albrechtice751051,671812/18 záv.
7Kopecký JanHvězda SKP Pardubice901049,251312/13 záv.
8Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová82993,71412/14 záv.
9Chlubna JanSK Nové Město na Moravě84979,461312/13 záv.
10Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová89939,351212/12 záv.
11Lorenc TomášAtletika Polička86796,941010/10 záv.
12Nechvíl LukášAC Choceň83718,771412/14 záv.
13Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka76713,111010/10 záv.
14Gregora ZdenekLanškroun73686,662012/20 záv.
15Král JindřichISCAREX Česká Třebová73620,4977/7 záv.

Muži B 40-49 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vacek MartinISCAREX Česká Třebová691288,131812/18 záv.
2Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír691201,991312/13 záv.
3Fajfr František3D Fitnes Žamberk721188,451412/14 záv.
4Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou721166,491612/16 záv.
5Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová651124,891912/19 záv.
6Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě641092,761612/16 záv.
7Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí721080,41111/11 záv.
8Zachař JiříSruby721051,673112/31 záv.
9Dostálek PetrASPV Těchonín671003,231512/15 záv.
10Sedláček RomanLanškroun64884,662212/22 záv.
11Donát VáclavSokol Hylváty65868,041111/11 záv.
12Doucha JiříHvězda SKP Pardubice71865,1599/9 záv.
13Pour JiříTJ SOKOL Jaroměř70864,851312/13 záv.
14Scheuer JanLanškroun861,411312/13 záv.
15Belobrad IvanŽamberk66765,481812/18 záv.

Muži C 50-59 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránský AlešISCAREX Česká Třebová601355,71512/15 záv.
2Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí611145,631111/11 záv.
3Vacarda VladimírAC Slovan Liberec591141,241212/12 záv.
4Krátký LubošLanškroun621096,71612/16 záv.
5Vanta JosefSK Hronov6210601212/12 záv.
6Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí531040,571111/11 záv.
7Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová59945,71612/16 záv.
8Kopecký LiborAC Vysoké Mýto56928,421812/18 záv.
9Skalický JosefŽichlínek62874,281512/15 záv.
10Sedlák JiříCyklocross Přelouč58801,271312/13 záv.
11Jandejsek ZdeněkStudené61727,271212/12 záv.
12Žila MilošBystré62690,9377/7 záv.
13Schaffer PetrMlýn Janderov60502,5355/5 záv.
14Štyndl MiroslavAtletika Polička57497,9366/6 záv.
15Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice53464,455/5 záv.

Muži D 60-69 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Černý VladimírPSK Olymp Praha521308,411812/18 záv.
2Hájek FrantišekFGT Stolany491249,491312/13 záv.
3Červ MiloslavAtletika Polička501231,452112/21 záv.
4Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou511158,891712/17 záv.
5Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí511102,571412/14 záv.
6Sadílek OtaAtletika Albrechtice46895,112012/20 záv.
7Leszkow PetrMK Hlinsko44880,161111/11 záv.
8Volf BřetislavAtletika Albrechtice52774,331512/15 záv.
9Tempír FrantišekSokol Štíty49721,5777/7 záv.
10Vilhelm VáclavTiS Vilhelm Frýdek Místek51576,8399/9 záv.
11Krsek MiroslavM. K. Luková49523,1455/5 záv.
12Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová49522,352512/25 záv.
13Dušek JanSOKOL Verměřovice51494,7677/7 záv.
14Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice48482,3755/5 záv.
15Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou48445,4155/5 záv.

Muži E 70 let a starší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Bielčik JindřichLichkov401552,962412/24 záv.
2Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice421298,571512/15 záv.
3Janeček JaroslavPSK Union Praha401187,711212/12 záv.
4Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice391181,571212/12 záv.
5Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová35968,551312/13 záv.
6Marek FrantišekSK Hronov41915,388/8 záv.
7Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou40605,2888/8 záv.
8Doležal StanislavBK Pardubice38413,1644/4 záv.
9Šteinc LudvíkAC Vrchlabí41396,2644/4 záv.
10Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí35245,7133/3 záv.
11Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová341891612/16 záv.
12Vorel MilanSlatiňany40179,3133/3 záv.
13Fejgl ZdeněkBK Vratimov42137,0722/2 záv.
14Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec35100,7111/1 záv.
15Rataj StanislavSokol Sedlec Prčice4298,7511/1 záv.

Juniorky 18-19 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Martincová KristýnaVencl tým Ústí nad Orlicí93647,9866/6 záv.
2Juríčková MartaVinotéka u Karla94304,633/3 záv.
3Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto93292,3233/3 záv.
4Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí93274,8633/3 záv.
5Košíková TerezaTJ Nové Město na Moravě93189,4122/2 záv.
6Koutná KristýnaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí93184,1822/2 záv.
7Faltusová KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí93172,5322/2 záv.
8Halasová ZuzanaOrel Obřany93134,2522/2 záv.
9Divišová KateřinaAtletika Šumperk97121,6911/1 záv.
10Fáberová ZuzanaBiatlon Letohrad96117,1111/1 záv.
11Ulrichová PavlaSKI Skuhrov nad Bělou96114,9211/1 záv.
12Tlustá HelenaTJ Nové Město na Moravě93113,5811/1 záv.
13Králová KristýnaSK Nové Město93110,611/1 záv.
14Kolomá KateřinaASK Slavia Praha94100,0311/1 záv.
15Langrová LudmilaAtletika Albrechtice9310011/1 záv.

Ženy A 20-34 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová801388,192012/20 záv.
2Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice791264,211111/11 záv.
3Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová801123,631812/18 záv.
4Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová911003,581212/12 záv.
5Peterková VeronikaTJ Svitavy84819,71312/13 záv.
6Lauterbachová LucieLíšnice81657,5977/7 záv.
7Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska846151010/10 záv.
8Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec82568,781212/12 záv.
9Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová84516,2766/6 záv.
10Koutská PetraJavornice87477,3366/6 záv.
11Stříhavková PetraAC Choceň79425,5355/5 záv.
12Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová78367,5855/5 záv.
13Sontáková LenkaAtletika Albrechtice91338,9855/5 záv.
14Kalousová AlenaAtletika Žamberk80331,9755/5 záv.
15Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice85324,3733/3 záv.

Ženy B 35-44 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice1428,752212/22 záv.
2Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí721393,51212/12 záv.
3Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová731206,352412/24 záv.
4Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová771145,622512/25 záv.
5Černá MarkétaLanškroun70990,891612/16 záv.
6Mertová MichaelaACTIVITY Lanškroun76869,7788/8 záv.
7Kalná JitkaAtletika Chrudim75707,6898/8 záv.
8Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno76693,9188/8 záv.
9Fenclová MartaAC Pardubice76647,2366/6 záv.
10Horáčková PavlaAC Moravská Slávia Brno77616,571111/11 záv.
11Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto69476,888/8 záv.
12Hrušková DarinaČeská Třebová75405,4788/8 záv.
13Šumberová LucieČeská Třebová72322,155/5 záv.
14Delingerová MarieFORTEX Moravský Beroun76292,9433/3 záv.
15Brumlichová RomanaMedvědí doupě76274,1333/3 záv.

Ženy C 45-54 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Matyášová JanaDolní Dobrouč651525,582112/21 záv.
2Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová631346,873112/31 záv.
3Jirásková EvaLanškroun641096,431212/12 záv.
4Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová581011,091512/15 záv.
5Nechvílová MiroslavaAC Choceň60907,42012/20 záv.
6Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová58645,712712/26 záv.
7Sedláčková HedvikaLanškroun66629,092312/23 záv.
8Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice63422,1855/5 záv.
9Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice66413,8144/4 záv.
10Šternerová HanaHradec Králové63399,6577/7 záv.
11Mališová KarlaUSK Praha60325,0333/3 záv.
12Knapová IvaOK Lokomotiva Pardubice60274,6233/3 záv.
13Kostřicová BlankaČeská Třebová61240,2955/5 záv.
14Chlubnová ZdeňkaPardubice62216,7622/2 záv.
15Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí64205,7622/2 záv.

Ženy D 55 let a starší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vacková HanaSK Hronov561394,551412/14 záv.
2Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová481279,042412/24 záv.
3Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice45903,471312/13 záv.
4Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice54798,0866/6 záv.
5Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová54720,699/9 záv.
6Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice56464,1977/7 záv.
7Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová53377,7844/4 záv.
8Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové-orientační běh52372,6844/4 záv.
9Dvořáková EvaBiatlon Prostějov55344,1144/4 záv.
10Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice56206,2722/2 záv.
11Cupalová EvaBučovice47129,0822/2 záv.
12Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim43101,8633/3 záv.
13Banasiak AlicjaTKKF Beskidek Bielsko-Biała5292,8911/1 záv.
14Ročňáková MiloslavaM tým Zvole4586,6611/1 záv.
15Procházková IrenaTJ Háje5758,2211/1 záv.

Absolutní kategorie mužů (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Horáček MichalISCAREX Česká Třebová751264,562012/20 záv.
2Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí881250,481912/19 záv.
3Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí791147,641812/18 záv.
4Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka791100,251612/16 záv.
5Nechvíl PetrAC Choceň911096,391512/15 záv.
6Vacek MartinISCAREX Česká Třebová691081,261612/16 záv.
7Kopecký JanHvězda Pardubice901046,421312/13 záv.
8Vetchý RadimAtletika Albrechtice751045,071712/17 záv.
9Stránský AlešISCAREX Česká Třebová601033,611412/14 záv.
10Fajfr František3D Fitnes Žamberk721001,131212/12 záv.
11Chlubna JanSK Nové Město na Moravě84977,11312/13 záv.
12Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír69968,211212/12 záv.
13Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou72958,51512/15 záv.
14Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová89932,611212/12 záv.
15Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová82918,921312/13 záv.

Absolutní kategorie žen (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí721307,261212/12 záv.
2Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice1276,922212/22 záv.
3Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová801222,081912/19 záv.
4Matyášová JanaDolní Dobrouč651114,562012/20 záv.
5Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice791069,261111/11 záv.
6Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová731026,922312/23 záv.
7Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová77976,822412/24 záv.
8Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová80878,941812/18 záv.
9Mertová MichaelaACTIVITY Lanškroun76811,4488/8 záv.
10Černá MarkétaLanškroun70806,821512/15 záv.
11Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová63757,062912/29 záv.
12Vacková HanaSK Hronov56751,831412/14 záv.
13Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová91720,321111/11 záv.
14Kalná JitkaAtletika Chrudim75628,8388/8 záv.
15Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno76627,888/8 záv.


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
4.4.20121. Pekelný kilometr113
7.4.2012Svitavská 1090
11.4.2012Jarní hodinovka na dráze32
14.4.2012Jaroměřský kros188
28.4.2012Běh Javorkou243
29.4.2012Memoriál Q. Štěpánka185
1.5.2012Běh kolem poličských hradeb353
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.5.2012Běh na Rozálku231
5.5.2012Letohradská pětka169
8.5.2012Svitavský stýpl (3 km překážek)29
13.5.2012Běh Choceňskými sady208
16.5.2012Malá cena Monaka175
19.5.2012Běh do Zámeckého vrchu288
27.5.2012Nekořský kros149
2.6.2012Běh Dobroučským krajem - MČR veteránů v krosu333
6.6.20123. Pekelný kilometr149
16.6.2012Knířovský běh182
4.7.20124. Pekelný kilometr106
7.7.2012Mladkov - Suchý vrch127
8.7.2012Běh na Kozlovský kopec120
18.7.2012Pardubická pětka na dráze78
27.7.2012Svinnský kros136
4.8.2012Běh údolím řeky Bělé97
5.8.2012Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná91
18.8.2012CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
19.8.2012Černovírský kros185
25.8.20125. Pekelný kilometr138
25.8.2012Pekelný kilometr 2012100
2.9.2012Sázava - Lázek81
8.9.2012Strážný, nahoru a dolů84
9.9.2012Jablonné nad Orlicí - Suchý vrch80
15.9.2012Králický Lískovec91
16.9.2012Královský běh Kujebinou274
22.9.2012Cross po lyžařských tratích178
23.9.2012Heřmanická osmička158
6.10.2012Ve stopě Líšnické patnáctky197
7.10.2012Běh údolím Orlice148
10.10.2012Pardubická desítka na dráze49
13.10.2012Přespolní běh lyžařů v Letohradě234
14.10.2012Velká Pardubická Cross-Country115
3.11.2012Malá Pardubická Cross-Country122
10.11.2012Perníková 994
8.12.2012Čertovský běh v Damníkově85
15.12.2012Vánoční běh okolo Zlatého pásku110