Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pečecká desítka

8.3.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Pečecká desítka
  • datum konání: 8.3.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

u hasičské zbrojnice, Pečky
12:00 hodin

Přihlášky

registrace zde

Prezentace:

Hlavní závod od 9:00 do 11:00 hodin v budově Sportovní haly (v parku SVOBODY), mládežnické kategorie 20 minut před startem své kategorie

Startovné

Předem přihlášení s platbou do 10. 2. 2014 platba 100 Kč.

Předem přihlášení s platbou do 2. 3. 2014 platba 150 Kč

Předem přihlášení - platba po 2. 3. 2014 nebo na místě 200 Kč.

Přihlášení na místě 250 Kč splatné při prezentaci.

Kapacita hlavního závodu: 1200 běžců

Mládežnické kategorie zdarma

Startovné na lidovém běhu 50 Kč

Mládež a lidový běh se přihlašují až na místě. Předem přihlášení účastníci hlavního závodu s platbou předem obdrží od firmy MIZUNO tričko, ostatní do vyčerpání kapacity triček. Závodníci předem přihlášení s předem zaplaceným startovným budou mít na startovním čísle své jméno.

Popis tratě

Přesně změřená trať má start a cíl před parkem Svobody u hasičské zbrojnice. První km se běží městem a dále po silnici přes obce Ratenice a Cerhenice, kde je obrátka (5km) a zpět. Celá trať vede po silnici s dobrým podkladem a jen s mírným zvlněním v jedné části tratě. Označen je každý kilometr (měřeno mj. pásmem). Traťě mladších věkových kategorií probíhají v parku.

Ceny pro vítěze

Mezi nejlepší budou rozděleny finanční odměny v hodnotě přes 40.000 Kč. Vítěz obdrží 6.000 a nejrychlejší žena 4.000. Podrobný rozpis cen naleznete zde. Každý účastník obdrží od firmy Kenast DIPLOM. Lidový běh proběhne bez cen a pořadí. V závodech mládeže nejlepší obdrží medaili a věcnou cenu. Po závodě proběhne vylosování věcných cen mezi závodníky hlavního závodu. Při závodě bude prováděna diagnostika dolních končetin na přístroji MIZUNO PRECISION FIT!

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Petr Lhota
tel. 737 569 636

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.pecky10km.cz/

E-mailová adresa

lhota.petr@pecky10km.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11086Kiprono Metto DavidUnipes Team9000:29:22-
2MA22Pavlišta VítAC Slovan Liberec8500:30:24-
3MA31201Starzhinskiy AndriiWinnisa Kolos9000:30:46-
4MA41Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:31:24-
5MA53Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:31:45-
6MA610Míč RobertVSK Univerzita Brno9200:31:59-
7MA74Pelouch LeošSK Chotěboř7500:32:06-
8MA817Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:32:09-
9MA1019Janoušek MilanSokol Kolín Atletika9100:32:24-
10MA11619Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:32:27-
11MA131108Kubričan PavelPSK Olymp Praha8300:33:08-
12MA14921Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:33:09-
13MA166Schoř JakubTJ Slavoj BANES Pacov8300:33:26-
14MA1720Skřivánek Paveldjnasvatby.cz8500:33:36-
15MA21930Ekl TomášIRON STARS Beroun8300:33:52-
16MA22813Roubíček MartinUSK VŠEM Ústí nad Labem7500:33:54-
17MA23983Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:33:55-
18MA24731Flegl VlastimilVrchlabí8600:34:03-
19MA25239Kozlík LukášA.C. Sparta Praha8900:34:07-
20MA26701Rektor AntonínDeadpoint7500:34:11-
21MA2821Václavík JiříSK BABICE8600:34:16-
22MA308Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:34:43-
23MA33106Holík MichalEleven Test Team9000:34:46-
24MA341139Wolf TomášAC Slovan Liberec7900:34:47-
25MA401116Pavlišta Davidneregistrován8400:35:14-
26MA41283Honzík RobertCEPro team9000:35:17-
27MA42137Kabelka JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7700:35:29-
28MA44542Vichera PavelVodaproživot7800:35:35-
29MA4548Teplý OndřejHisport Team7800:35:41-
30MA46594Klika PetrTK Novis7900:35:42-
31MA47613Keckstein JiříSK Tlustice8900:35:46-
32MA48476Videcký JanAC Česká Lípa8500:35:47-
33MA491012Krajíček VojtěchFly Emirates8800:35:48-
34MA50379Tužil RomanSC Marathon Plzeň9400:35:53-
35MA5226Vodička PavelBěžecký kroužek/TJ Slovan Varnsdorf8500:36:03-
36MA54248Eremka Liborneregistrován8800:36:11-
37MA55294Římal MilanSokol Kolín atletika7500:36:12-
38MA56389Sedláček JanSK Svěrák8600:36:14-
39MA61270SMATANA PETRAK OLOMOUC7700:36:23-
40MA62765Kupr JanNordic team CZE8500:36:24-
41MA651124Pfoff MichalKanoistika Poděbrady8900:36:27-
42MA66995Vaňuš JozefHisport Team7800:36:28-
42MA66517Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK/ Sádek u Poličky7600:36:28-
44MA68952Rohlík VáclavTřemošnice8000:36:31-
44MA6843Punda VáclavRBZ PRAHA9000:36:31-
46MA70111Doskočil ZdeněkBAK Bechyně8900:36:34-
47MA711015Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:36:37-
48MA72863Konůpek DavidTJ CHS Turbo Chotěboř7700:36:38-
49MA7550Herda JanSKP Nymburk8300:36:44-
50MA7775Vondrák ZbyněkVinařství Vondrák Mělník7500:36:47-
51MA78442Šťastný TomášModřany7900:36:49-
52MA79598Bican StanislavPraha7900:36:51-
53MA80412Ruta LubošJičín7700:36:53-
54MA84473Kašpar MichalRS Vlašim7600:37:02-
54MA84843Zajíc JiříClub deportivo Kutná Hora8000:37:02-
56MA861133Juřička JiříCATUS TEAM7600:37:04-
57MA90174Daič StanislavDamírov7900:37:10-
58MA91199Šrejber VojtěchAC Mladá Boleslav8000:37:14-
59MA93715Kolman ZdeněkBěžecký tým Světla pro svět8900:37:24-
60MA95132Zícha OndřejSokol Královské Vinohrady / Praha8200:37:31-
60MA95572Kalný PetrAtletika Chrudim8100:37:31-
62MA971062Krejdl Alešneregistrován7500:37:32-
63MA98941Marek JiříBRYMARK team Havlíčkův Brod7600:37:33-
64MA991026Krejčí Ivo3atlon team Uničov8100:37:36-
65MA1011212Knap MichalPraha8100:37:39-
66MA102370Lán FilipOOB TJ Slavia Hradec Králové8000:37:44-
66MA102958Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:37:44-
68MA1051126Vítů MichalEleven Test Team7800:37:48-
69MA106335Jan Vitásekneregistrován9000:37:50-
70MA1071039Krupka LukášT.J. SOKOL Jičín8300:37:51-
71MA108449Feigl TomášSK Luštěnice 20127700:37:52-
72MA112331Zajpt PavelRTS Praha8100:37:54-
73MA113726Singr MartinSKP Nymburk8700:37:58-
73MA113448Svoboda RodanTJ Liga 100 Praha8600:37:58-
75MA116848Kaňovský PetrAC Moravská Slavia Brno7600:37:59-
76MA117762Řípa OndřejHO Sherpa Climb Černošice8100:38:02-
77MA119748Koldinský JanTOM-KČT Kralupy nad Vltavou8500:38:12-
78MA120888Fiedler LukášSKP Nymburk9200:38:13-
79MA12140Hrabal Josefneregistrován8100:38:19-
80MA1241238Miler DavidKostelec nad Lesy7900:38:23-
80MA124860Unger JosefSvětlo pro svět7800:38:23-
82MA126418Chudý JonášTri Club Dobruška9000:38:28-
83MA1271221Halabala PavelDHL IT Running Club8000:38:30-
84MA129387Štella TomášPraha9100:38:34-
85MA132485Prager KarelSojovice9400:38:43-
86MA136676Mohelský LukášCoach Ivana8400:38:48-
87MA137963Novák PetrHK8100:38:49-
87MA1371105Kopřiva MartinKopr8300:38:49-
89MA140581Vavák MichalClub deportivo Kutná Hora8000:38:52-
90MA1431145Mareček JiříPraha 27800:38:55-
91MA145607Vojta RadimHradištko8900:38:58-
92MA149109Hamáček VladimírAC Mladá Boleslav8500:39:00-
93MA150976Rykl JáchymSK Kotlářka Praha9600:39:01-
94MA154385Štella LukášPraha8900:39:13-
95MA15573Lehrl Tomášpraha 78200:39:18-
96MA157729Radonský TomášBRM7700:39:21-
97MA160931Zelený ZbyněkHavlíčkova Borová8800:39:27-
98MA161484Uvízl Martinneregistrován7600:39:28-
98MA161989Šebek JiříPIM Praha8000:39:28-
100MA164310Holub KarelTopMonks7900:39:30-
101MA168674Vacek MilošRBZ Praha8000:39:32-
102MA169847Kos AntonínBenátky nad Jizerou8200:39:35-
103MA1701005Hušák Janneregistrován7800:39:36-
103MA17022Gášek LadislavSK BABICE8400:39:36-
105MA173119Tůma JiříSpartak Vlašim8800:39:37-
106MA174272Randák AdamVojenské lesy7500:39:39-
106MA174830Šimek PetrPraha7500:39:39-
108MA1771027Madron Milošneregistrován7500:39:40-
108MA177186Helcmanovsky PeterAC Mageo7700:39:40-
110MA179985Čurda VítSK Svěrák8600:39:41-
111MA18142Petrák Tomášneregistrován7600:39:42-
112MA185684Jukl JanJKT7900:39:45-
113MA188550Kédl KarelMaratón klub Kladno9100:39:51-
114MA192192Hostička JanDejvice7900:39:53-
115MA196787Petr JanOutdoorOutsiders8200:39:58-
116MA198881Kulhánek AdamPraha8800:40:01-
117MA201338Hejný MartinSokol Čechtice7800:40:07-
118MA202340Kopecký ZdeněkTJ Sokol Kondrac7600:40:10-
119MA204874Hladina TomášFox-klub Praha8200:40:11-
120MA2061113Pipek JanSK BABICE8200:40:13-
121MA207816Krmaš VáclavSOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou8000:40:17-
122MA20871Vesely Tomasneregistrován8400:40:19-
122MA2081080Pelikán KarelBenešov7900:40:19-
124MA210371Chudo MartinSTADLER7700:40:23-
124MA2101047Špringl ŠtěpánPraha 58400:40:23-
126MA2141237Havrlant JiříMečeříž7600:40:32-
127MA216720Vápeník JanKRB Chrudim8800:40:38-
128MA217292Dvořák VáclavSokol Kolín - atletika8100:40:42-
129MA218390Polesný MartinTRI-SPACE-KOLOKRÁM8000:40:44-
130MA2211054Lichter MichalNové Město nad Metují8900:40:48-
131MA2231235Tejnor JanPraha8100:40:53-
132MA2241218Železný MichalRatenice9300:40:56-
133MA225920Kubín Matyášpraha 78100:40:58-
133MA225309Dufek DavidVibram five fingers8000:40:58-
135MA231513Kovařík VítCykloVape Felt Racing Team8600:41:09-
136MA232222Audrain SimonK.O. Poděbrady8300:41:13-
136MA232947Čermák LukášPSK Olymp Praha9300:41:13-
138MA234690Vedral JanKrymlov8400:41:19-
139MA238865Jadrníček TomášBoleslavští běžci7700:41:25-
140MA2391008Skoupý MiroslavZibohlavy7900:41:26-
141MA240914Kuchař Pavelneregistrován8300:41:27-
142MA243302Adámek Jakubneregistrován8500:41:31-
143MA245488Vorlík PetrLFC Lysá nad Labem8000:41:33-
143MA245247Herold Tomášneregistrován8100:41:33-
145MA248689Hurych JakubA.C. TEPO Kladno9100:41:39-
146MA255670Frühauf JiljíZbraslav7500:41:49-
147MA258142Kubů MartinPraha - Dubeč8300:41:51-
148MA259864Vltavský PetrŠtemplovec7800:41:54-
149MA261617Coufal PatrikHospic Prachatice7500:41:58-
150MA2621103Kučera VáclavMšené-lázně7600:42:03-
151MA268738Štreit Miloslavneregistrován9300:42:05-
152MA2711075Novák ZbyněkKladno8500:42:09-
153MA274381Havel JanMaraton tým Pavla Nováka7500:42:13-
154MA275643Fliedr JiříF-BIKE KLUB SÁDEK8000:42:14-
155MA276953Kameníček MichalVinařice8600:42:15-
156MA277938Dubecký JakubPraha9000:42:16-
157MA281871Průša Jiříneregistrován8100:42:20-
158MA28727Řezníček JakubRBZ Praha8600:42:24-
158MA287592Matějka MartinPraha8100:42:24-
160MA2901077Vitouš Pavelneregistrován8900:42:27-
161MA291221Křivánek MartinJablonec nad Nisou8300:42:28-
162MA293435Novak Michaelgone4run / RunGo7700:42:29-
163MA299851Zubíček JanPraha 78200:42:35-
164MA304879Raindl Pavel...o prsa8100:42:41-
165MA30681Falk PavelSPONA Teplice7900:42:42-
166MA3081052Beneš JiříRychnov nad Kněžnou8800:42:44-
167MA3111115Veselík MiroslavSK Svěrák8600:42:45-
168MA31630Píša OndřejSK Svěrák8500:42:58-
169MA3171100Blabolil JiříTJ Sokol Golčův Jeníkov8200:43:00-
170MA319543Fara JanTriatlon Mladá Boleslav8400:43:02-
171MA323376Boszorád Ladislavneregistrován8400:43:09-
172MA325353Procházka TomášSABZO7900:43:10-
173MA326317Vasilev PetrAC Mageo8000:43:11-
174MA32777Kučera PavelPraha 138600:43:12-
175MA328785Kain VáclavSPORT-LAV8400:43:14-
176MA3341089Tůma PavelRungo.cz7600:43:25-
177MA336307Adamík Renéneregistrován7600:43:27-
177MA336455Herc SvatoplukPraha8600:43:27-
179MA338350Slavík MiroslavKounice7500:43:28-
180MA341827Pospíšil JanJP Group7700:43:33-
181MA3421243Matzner KarelPraha8200:43:34-
182MA3441244Maryška JindřichPraha8000:43:40-
183MA3451110Růžička ŠtěpánLibochovice8500:43:42-
183MA3451123Michl PavelKanoistika Poděbrady8900:43:42-
185MA348388Daniš Pavolneregistrován7800:43:43-
185MA348970Kunc MarekPolepy8600:43:43-
187MA353520Svoboda VítPraha - Dolní Chabry9000:43:47-
188MA354469Švorc OndřejHC Bílý Újezd8500:43:49-
189MA356631Hrdlička JaroslavTJ Sokol Liptákov8600:43:50-
190MA360535Třasák JanÚjezd nad Lesy8100:43:54-
191MA36192Rebec JanPraha 97900:43:55-
192MA363339Hruška Adamneregistrován9600:43:56-
193MA364987Krabáč Lubomír-8500:43:57-
193MA364786Sobotka FrantišekBK Divoká Šárka7700:43:57-
195MA368291Macek StanislavČeský Brod7500:43:58-
196MA372819Chobola TomášNight Runners8100:44:01-
197MA375850Kubeček OndřejinTrenér.cz8000:44:03-
198MA376638Formánek Jakub1. PKO7500:44:04-
199MA3771203Trnka JiříKolín 29100:44:05-
200MA378419Duchan PavelRunGo.cz8400:44:06-
200MA378241Nechoďdoma PetrDobřichov7700:44:06-
202MA381402Poupa PetrPraha8200:44:09-
203MA3841028Matuška OndřejConseq Athletic, Praha7500:44:11-
204MA385741Babica MilanVsetín8100:44:12-
205MA389977Ledvina PetrKolín7700:44:14-
205MA3891216Suchánek DavidPoděbrady9200:44:14-
207MA394458Šmejkal ŠtěpánK&J GYM9500:44:16-
207MA394245Jašek Ondřejneregistrován7900:44:16-
209MA3981067Kocábek Ondřejneregistrován9200:44:19-
210MA399417Zvoník JiříEPO-TEAM8000:44:21-
211MA401110Haman FilipPraha 68100:44:23-
212MA405403Teplý OndřejJoskatel Kolín8100:44:33-
213MA406890Doležal MichalRunPORG8000:44:34-
213MA4061035Plíhal Tomášneregistrován7500:44:34-
215MA410974Hurych PetrKutná Hora8700:44:36-
216MA412514Hampl PavelHanuman Gym Praha8200:44:37-
216MA4121034Pojmon LeošPardubice7600:44:37-
218MA416844Picmaus TomášSLAVOJ KOTĚHŮLKY8900:44:41-
218MA416475Pomsar MiroslavLysá nad Labem7500:44:41-
220MA418230Kutáč ZdeněkK.O. Poděbrady8000:44:42-
221MA420537Bednář PetrPraha 8 - Libeň7800:44:43-
222MA422428Mikeš FilipCK Vinohradské šlapky7700:44:44-
223MA4281014Sochor Filipneregistrován8400:44:52-
224MA430703Kačer JanSokol Vlastibořice8900:44:55-
224MA4301006Michalík Tomášsvit8400:44:55-
226MA43446Svoboda MilanMilovice7900:44:56-
227MA435591Schrötter OndřejSKS FOREVER8100:44:57-
228MA440839Dvořák ZdeněkÉquipe sans limites7500:44:59-
228MA440655Flaška Pavelneregistrován7500:44:59-
230MA444666Chaloupka Lubomírneregistrován7800:45:00-
230MA4441018Hulec JanOrlické Záhoří8100:45:00-
232MA446269Roušavý JanKabuki Team8500:45:02-
232MA446959Zadražil FilipBižuterie Jablonec9800:45:02-
232MA446474Lounek JakubPoděbrady8200:45:02-
235MA450102Marek JiříSPONA Teplice8100:45:06-
236MA455820Bukovský JanRunPORG7800:45:13-
237MA4571070Ullmann PetrUšoplesk Team8400:45:14-
238MA461384Kočí MichalVykáň8100:45:16-
239MA463261Zvěřina RadekBojetice8200:45:17-
240MA466197Matocha JakubBPR Vsetín8800:45:18-
241MA467440Merta Dušanneregistrován7600:45:19-
242MA468747Ungr MarcelSKP Nymburk7600:45:20-
243MA469188Vašek LiborRelative Team7800:45:21-
243MA469298Matějka TomášTJ Sokol Dlouhá Lhota7700:45:21-
245MA472263Strnad JakubTJ Sokol Pečky8600:45:22-
246MA474189Vít JiříTJ Stará Paka7900:45:23-
247MA482683Arnot MichalRunPORG7600:45:30-
248MA484305Švácha MartinPraha9100:45:31-
249MA485512Lukeš DavidVlašim9500:45:32-
250MA486423Brém PetrRunGo8000:45:34-
251MA492198Vrzala TomášJoyrun7800:45:38-
251MA4921088Kotapka TomášMilovice8500:45:38-
251MA492504Hrabánek VojtěchGEFCO - Velký Osek7500:45:38-
254MA4961093Krankus MilanPraha8000:45:40-
255MA499918Furman AlexandrTeplice8100:45:44-
256MA500303Zmek OndřejPraha 98600:45:47-
256MA500490Trnka LukášLukáš Trnka8300:45:47-
258MA5031223Šafra AdamPraha8700:45:49-
259MA507257Kocurek AdamJesenice8600:45:57-
260MA511178Novák JakubDT Břehy8300:45:59-
261MA512675Vaníček RadimJablonné nad Orlicí8200:46:04-
262MA514327Klindera Martinspeedwaylive.eu8800:46:05-
263MA5201030Polášek MiloslavPraha 78100:46:11-
264MA522365Machačka PavelHradecké střely7700:46:13-
264MA5221120Černý MichalStolní fotbal/Poříčany8400:46:13-
266MA528467Plojhar VladimírRoudné8500:46:20-
267MA529306Venzara DavidOhrazenice7600:46:21-
268MA5311096Herman PavelBěžecký Kroužek Varnsdorf9800:46:24-
269MA532424Hrabec MichalRunGo.cz7700:46:26-
270MA534499Vaněk VladimírLitovel8000:46:27-
271MA535224Hnídek DavidPraha 58200:46:28-
272MA53767Čup MichalPečky7700:46:31-
273MA541897Vápeník PetrBK Divoká Šárka8000:46:34-
274MA542470Procházka JindřichSvětlá nad Sázavou8300:46:36-
275MA545415Novák Jiříneregistrován8800:46:38-
276MA549447Olšovský VítězslavMetro A - Praha8300:46:41-
277MA550463Řehák MartinMnichovice8400:46:42-
278MA551234Kysilka VratislavKolín7800:46:45-
279MA553541Měchura MarekSK Svěrák8500:46:51-
280MA5581016HOLLY MichalAlexandria8800:47:01-
281MA560271Trbušek RenéČelákovice7600:47:05-
282MA561275Havlík PetrLiveStrong8600:47:07-
283MA562649Kučerová PavlaSK Zdice7600:47:08-
284MA565713Němec JaroslavBONBON9600:47:13-
284MA5651069Koldovský Martinwww.undo8.com7700:47:13-
286MA5711217Huk JanPraha8700:47:15-
287MA572609Fousek JakubVlčí Habřina9800:47:19-
288MA5741063Myslik Martinneregistrován8100:47:21-
289MA575444Pachman Alešneregistrován8700:47:22-
290MA57756Bruner TomášPečky8900:47:26-
291MA578605Špitálský MartinBezno7700:47:31-
291MA578430Hnilica OndřejPraha 109400:47:31-
293MA581982Hlavička Tomášneregistrován8600:47:32-
294MA591791Zoubek Zdenekneregistrován7800:47:45-
295MA593639Čoček LadislavTwo Tone Army8400:47:46-
295MA593445Machytka Matějneregistrován9400:47:46-
295MA593429Koutník JanBradlec9400:47:46-
298MA60265Katrnoška JiříPečky8000:48:00-
299MA6061044Volák MichalPraha 68300:48:04-
300MA609742Mikeš JakubTriatlon Mladá Boleslav8700:48:06-
300MA609404Válek OndřejNový Bor7900:48:06-
302MA613255Frýdl OndřejSmiřice9200:48:09-
302MA613585Lahoda JanChmelište7600:48:09-
304MA627505Kučera MatějTJ Sokol Vlastibořice8800:48:30-
305MA629960Marek Lisýneregistrován9300:48:31-
306MA631636Kaplan DanielPoděbrady-Velké Zboží7700:48:32-
306MA631433Dorekens KevinDHL ITS Running Club8100:48:32-
308MA634991Lukeš AdamPrahaaa8800:48:34-
309MA6351112Krajíček MartinVilíkovo tažení8200:48:36-
310MA6381234Bašná Michaelaneregistrován7700:48:37-
311MA639721Dvořák VladimírČeské Budějovice7800:48:38-
312MA6411058Černý Jiří25A7800:48:40-
312MA641728Malina PavelSvětlá nad Sázavou7500:48:40-
314MA651632Mráz PavelDGP7600:48:49-
314MA6511095Matta JiříHustokrutostřelci8200:48:49-
316MA658154Čáslavský DavidPraha 47600:48:57-
317MA663705Peterka IvoSvitavy7500:49:05-
318MA6641076Hrdina PetrSlaný7900:49:09-
319MA668405Hába JanJoskatel8000:49:15-
320MA66962Drbal ZdeněkPečky9000:49:18-
321MA673427Tuček Petrneregistrován8000:49:22-
321MA673526Chloupek PetrPraha 97700:49:22-
323MA6751066Urban Alešneregistrován7800:49:23-
324MA681757Novák AlešPardubice8400:49:30-
325MA684134Zícha JanSpartak Praha 48800:49:32-
326MA688242Sýkora VladimírLysá nad Labem7500:49:39-
327MA694772Černý JiříPraha 98100:49:45-
328MA6961241Hořejší JanSmržovka8400:49:47-
329MA698892Omáčka DavidJívák9200:49:50-
330MA699878Urbánek OndřejHranice8600:49:51-
331MA700112Mikulecký TomášTRANSCO Děčín7800:49:54-
332MA701956Suchomel IvoJdu běhat8300:49:58-
333MA703131Verner ZdeněkLedečko7700:50:02-
334MA7041210Středa PavelPečky7800:50:03-
335MA7091033Hlatký TomášLibouchec7800:50:09-
336MA71069Ondra RomanNK Velké Chvalovice8300:50:14-
337MA71294Obermajer PetrBojov7800:50:15-
338MA720640Voplakal TomášÉquipe sans limites - Humpolec8400:50:22-
339MA7231049Štěpánek Pavelneregistrován8200:50:24-
340MA72459Šíma MichalPečky8000:50:25-
341MA730702Staněk Tomášneregistrován7500:50:32-
342MA731877Havlík TomLiveStrong9100:50:35-
342MA731229Sehnal VojtěchK.O. Poděbrady9800:50:35-
344MA7341208Luňáček JaroslavMazeč7800:50:42-
345MA738618Kot JiříHumpolec7800:50:48-
346MA748669Švach Pavelneregistrován7500:51:24-
347MA761200Bančanský AndrejPraha8900:51:41-
348MA764394Jareš Adamneregistrován8700:51:45-
349MA771278Konývka PetrKolín8400:51:51-
350MA777277Bílek VladislavSK Pepíno7500:52:07-
351MA780679Gebhart Jiříneregistrován8200:52:08-
352MA78625Molitoris AndreasJablonec nad Nisou8300:52:20-
353MA7921079Svejkovský MatějDivišov9700:52:31-
354MA796446Skopal Lukáš-/Kolín8400:52:37-
355MA797288Žák MiroslavTJ Sokol Jičín9400:52:40-
356MA79998Horníček JaromírFCB7700:52:43-
357MA801337Biebl OndřejPraha 69500:52:51-
358MA802133Bernatský VojtěchJenštejn7500:52:52-
358MA802946Baránek DanŘevnice7900:52:52-
360MA804973Lavický MartinTwo Tone Army8400:52:54-
361MA806101Mareš JanDoubek8200:52:57-
362MA808460ŠORF PetrAMEBY7600:52:59-
363MA816886Borkovec Borky13ka/Atleti v Akci8900:53:14-
364MA818971Nevřela Ivoneregistrován7800:53:15-
365MA821161OTRADOVSKÝ PatrikMenX Krucemburk7700:53:19-
366MA8231205Málek JanCerhenice7500:53:20-
367MA826266Oliva AlbertRun Porg0000:53:25-
368MA82858Verner JaroslavPečky8100:53:26-
369MA8321240Dalekorej VojtaPoděbrady9000:53:34-
370MA83447Dogaru VasilRungo8100:53:36-
370MA834528Sotona PetrBřežany ii8500:53:36-
372MA837800Omelka MichalSport-lav7800:53:41-
373MA840346Balaž AdamNepolisy9000:53:45-
374MA846421Zahálka TomášLongRun.cz7800:54:02-
375MA8581048Krpata MartinVelké Přílepy8400:54:14-
375MA8581137Semerád Marekneregistrován7800:54:14-
377MA861304Běhalík Josefneregistrován8800:54:17-
378MA863776Vinař Radimneregistrován8300:54:18-
379MA865211Kocman RostislavSTS Chvojkovice Brod7700:54:23-
380MA883811Urbánek MilanPraha7900:54:57-
381MA8851207Neubert MilanVrbová Lhota8200:54:58-
382MA891153Kašpar TomášMP Praha8000:55:05-
383MA8931025Šebesta MichalPraha8300:55:09-
384MA910845Červený OttoPraha7700:55:48-
384MA910838Vlk LadislavSTS CHVOJKOVICE BROD7800:55:48-
386MA9141232Jagiello Michalneregistrován7900:55:58-
387MA921894Jirman JiriVelké Popovice7800:56:01-
388MA923392Cigler Romanneregistrován8300:56:02-
389MA928587Volenec Antonínneregistrován8700:56:11-
390MA939399Veselý LuděkPraha8200:56:33-
391MA9451022Hulec Vítneregistrován7800:56:46-
392MA947907Čížek PetrPetr a Jirka8400:56:50-
393MA951855Nosek Vojtěchneregistrován8100:56:57-
394MA956364Šandera MartinMPČR, BONBON7600:57:02-
395MA9761059Zedník Michal25A7700:57:45-
396MA982695Boucník JaroslavBauer Team - www.uslepejse.cz7500:58:03-
396MA982696Bauer JanBauer Team - www.uslepejse.cz7700:58:03-
398MA9841236Mokrý JiříBauer tým7900:58:04-
399MA987898Maršíček Janneregistrován8800:58:10-
400MA998837Hrba Martinneregistrován8300:58:35-
401MA100152Šimpach JanBasketbal Pečky8100:58:46-
402MA1002908Lukášek JiříPoděbrady8300:58:48-
403MA1004862Kraják Pavelneregistrován7800:59:04-
404MA1007319Červenka LukášDobrovice8700:59:10-
405MA1015366Jahelka AlešHradecké střely8300:59:34-
406MA10251038Bělský TomášMladá Boleslav7601:00:05-
407MA103429Kopta MartinProgramátoři FTW'); drop table user8701:01:33-
408MA1038616Kovařík FrantišekKovarna team8401:02:00-
409MA105064Martínek JindřichRatenice7701:03:22-
410MA1067807Horčic MartinTJ Sokol Stará Lysá8901:05:50-
411MA10711091Michal Šturmneregistrován8901:06:58-
412MA1080698Kovařík Jaroslavneregistrován7601:10:04-
413MA1087333Koutník VojtěchPraha8801:12:48-
414MA1089569Střelba OndřejBŽB Praha7501:13:15-
Muži B (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB912Brychta JiříTJ Nové Město na Moravě7400:32:12-
2MB1218Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:32:28-
3MB1815Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:33:44-
4MB1916Lajtkep PetrAC Slovan Liberec7300:33:45-
5MB209Kovář MichalPraha TJ SLAVOJ PACOV7100:33:47-
6MB29777Frelich PavelSokol České Budějovice7100:34:31-
7MB3297Mikyska LubošVSK FTVS Praha7400:34:45-
8MB3511Beshir ErvinSK Zdice6700:34:49-
9MB36151Pecina DavidMIG 36 Vrkoslavice7400:34:50-
10MB3814Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:35:05-
11MB39739Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:35:10-
12MB431211Kuželka TomášSokol Dřevnice6800:35:33-
13MB51425Stolarik PeterZŠ Hostýnská Praha7000:36:00-
14MB58176Rákosník LubošSK Čtyři Dvory České Budějovice7400:36:18-
14MB58297Forman PetrTj Žďár nad Sázavou6500:36:18-
16MB62300Potrok PeterTrisport team7300:36:24-
17MB64652Fořt Martineleventestteam6800:36:26-
18MB7399Koravský RomanEleven Test Team6900:36:41-
19MB74558Kerlík RadovanČelákovice6500:36:43-
20MB76932Šimek PavelPraha 37100:36:45-
21MB81378Vlček JiříAsk Děčín7300:36:58-
21MB81910Schovánek PetrKrčský les6500:36:58-
23MB831078Klvaň NorbertSKC Pečky /Libice nad Cidlinou7200:37:01-
24MB86411Němec JanKolín7300:37:04-
25MB88700Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:37:07-
26MB9237Hejný MartinXCSPORT. CZ6800:37:20-
27MB1001021Jíra JaroslavAC Česká Lípa7100:37:38-
28MB1041043Skála RadekČESKÝ BROD6900:37:45-
29MB109589Hodboď MiroslavSKP Nymburk7400:37:53-
30MB121313Škrleta PavelZOO svět Kamenice nad Lipou6800:38:19-
31MB1231083Bláha KamilABSPED7200:38:21-
32MB128454Lambert MilošVK Lysá nad Labem6900:38:33-
33MB130993Dzian PatienceBěžecký klub České spořitelny6900:38:36-
34MB131559Watzke PetrTeplice6600:38:40-
35MB1341082Nohejl TomášSK DNF6700:38:46-
36MB141859Boháček ŠtěpánBěžecká Škola7300:38:53-
36MB1411130Lebeda JakubIronstars Beroun7200:38:53-
38MB145210Žák Martintachlovice6700:38:58-
39MB1561099Fafejta VáclavTJ Liga 100 Praha7300:39:20-
40MB1571246Jordanov MarcelCyklo Kraus Přelouč7400:39:21-
41MB161397Rejda JanSK OMT Pardubice7000:39:28-
42MB165858Koupilek JiříKolovraty6600:39:31-
42MB165644Tall PavelSK ČNB Praha6900:39:31-
44MB170627Duchoň DavidPraha7100:39:36-
45MB1741061Pechar MichalMakrokoule Praha6700:39:39-
46MB1791109Ginzel PetrCK Vinohradské Šlapky7200:39:41-
47MB181962Cibík MilanP-4 Modřany6700:39:42-
47MB181457Lášek JosefIOS Hradec Králové6900:39:42-
47MB181464Klein PetrJičín7300:39:42-
50MB187398Odstrčil PetrZábřeh7400:39:48-
51MB188202Fenyk PavelSK Babice6500:39:51-
52MB190150Kébl KarelTriatlon Mladá Boleslav6800:39:52-
52MB190873Kodr Karelneregistrován7000:39:52-
54MB193614Valenta KarelBěžecký kroužek Varnsdorf7400:39:54-
54MB1931233Šodor KristiánPraha7300:39:54-
56MB197396Matějka JosefPraha7300:39:59-
57MB199677Lorenčík AlešChrudim7300:40:04-
58MB200928Dohnal RobertPraha7000:40:06-
59MB202508Scheu HaraldLMB6900:40:10-
60MB204870Slovák TomášTragéd Team6900:40:11-
61MB212235Randák OndřejTO Sprint6700:40:24-
62MB2131250Špůrek PetrKoloběžka Vracovice7100:40:31-
63MB219465Polan MiroslavSpartak Praha 46800:40:45-
64MB220590Vavák LiborBowling Sadská6500:40:46-
65MB235814Jandík OldřichScottacime.cz7100:41:21-
66MB236611Karbulka PavelPražský píče7300:41:23-
67MB241704Sládeček Jakubneregistrován7400:41:28-
68MB242678Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:41:30-
69MB2431036Mašek DanielEKS Dejvice7400:41:31-
70MB2451017Skalický Petrneregistrován7300:41:33-
71MB252295Král ZdeněkVelké Přílepy6800:41:45-
72MB254734Paroulek JaroslavSKP Nymburk7000:41:48-
73MB255650Bláha JanPardubice7400:41:49-
74MB259755Kozák MiloslavTriatlon Mladá Boleslav6500:41:54-
75MB262409Brožík FrantišekPentar Vlašim6700:42:03-
76MB264949Fiala EnricoPIM RC Modřany-Kamýk7100:42:04-
76MB264815Coufal PetrVeterina Poděbrady6800:42:04-
78MB269289Žák JiříContinental Sport Club6900:42:06-
79MB272570Mařáček ZdeněkHradec Králové6700:42:10-
80MB273506Svozil DanielPraha7100:42:12-
81MB278812Jandík Daliborneregistrován7100:42:18-
81MB278645Dědic Romanbezeckaskola.cz7400:42:18-
83MB28489Hlivka TomášPraha 26800:42:22-
84MB289251Kubišta PetrSokol Kolín6500:42:25-
85MB291568Kolář JanSK Rover Praha Biatlon6700:42:28-
86MB294320Vedral StandaČesky Brod7100:42:30-
87MB296325Žalud LadislavTriatlon Mladá Boleslav7200:42:32-
88MB297688Kendík TomášLochkov7200:42:33-
89MB299177Zelenka JiříSuadra7100:42:35-
90MB301999Bulis PetrPkpů Praha7400:42:36-
91MB302258Lukeš MartinEleven Test Team6800:42:39-
91MB302181Číhař TomášChvojenec7000:42:39-
93MB307841Šůs JaroslavNovis TK Praha6500:42:43-
94MB322322Czagan JanSDH Dědek7100:43:04-
95MB323311Poslušný JiříZdětín7200:43:09-
96MB329179Chvátal VladimírÚvaly6700:43:17-
97MB330171Smrček PavelMyTreneek.cz7300:43:19-
98MB331710Stříhavka JindřichAC Choceň/Choceň7100:43:20-
99MB3431107Slovák PavelBěžecký klub České spořitelny6700:43:35-
100MB3481004Chocholáč JanStolní tenis/Poříčany7100:43:43-
101MB354136Kilarský MarekPraha 97300:43:49-
102MB356367Procházka LuděkBenešov7000:43:50-
102MB356480Beneš MiroslavČMK7300:43:50-
104MB359125Velas JakubAmpex Praha7000:43:53-
105MB361804Dryák JanDHL ITS Running club6600:43:55-
106MB364917Martin RejmonPraha6900:43:57-
107MB3721050Janda JiříHisport Team7300:44:01-
108MB385789Matyáš RomanDexter BSK racing7000:44:12-
109MB387810Bubník OndřejRunGo.cz7000:44:13-
109MB387373Svěchota PetrSpartak Praha 46600:44:13-
111MB402374Mach PavelMaratón klub Kladno6500:44:25-
111MB402546Číž JosefLázně Bohdaneč7100:44:25-
113MB410296Mukařovský AlešČeský Brod7200:44:36-
114MB420201Kozel MiroslavBenátky nad Jizerou6500:44:43-
115MB4241055Kukač PetrPraha 36700:44:47-
116MB42591Jirásek JiříK.O. Poděbrady6700:44:49-
117MB429225Žák OndřejTachlovice7200:44:54-
118MB430706Bušek Milančakovice7200:44:55-
119MB4351121Neumann PetrDIANA SPORT7000:44:57-
120MB437228Sehnal TomášK.O. Poděbrady6700:44:58-
120MB437635Zbuzek MiroslavCK Záluží7400:44:58-
122MB440383Kvasnička LadislavLysá nad Labem7400:44:59-
123MB451498Rechnovský JanKP Praha7000:45:08-
124MB453885Pokorný LubošZdonín7000:45:11-
125MB461462Cerha Zdeněkneregistrován7400:45:16-
126MB463510Lukeš JiříVlašim J & J6500:45:17-
126MB463681Choutka PetrIntersport Kolín6500:45:17-
128MB469905Koptík PetrHospic Prachatice7000:45:21-
129MB474219Hrdinka ČestmírTTC Český Brod6700:45:23-
129MB47444Prudil PavelPraha6600:45:23-
131MB478472KOLLER PavelBezdědice7000:45:25-
132MB500330Němec MilošMarius Pedersen7400:45:47-
133MB505642Řepa JanSK DNF6700:45:55-
134MB509216Rašner TomášKVS Olomouc6900:45:58-
135MB514554Gregořica MiroslavPříbram6700:46:05-
136MB517629Vlk RomanLightning Prague7000:46:07-
137MB527348Boudník PavelSvětlá nad Sázavou7200:46:19-
138MB537393Hejzlar PavelLysá nad Labem7200:46:31-
138MB537223Paseka FrantišekSK Lipany6800:46:31-
140MB540880Pokorný TomášZdonín7200:46:32-
141MB547896Žanda JanSK Chotěboř6700:46:40-
142MB551750Dobiáš VítXC Racing Team7200:46:45-
143MB554869Szabo DavidNové Zámky7000:46:55-
144MB555157Stolín JosefRelative Team7100:46:58-
145MB558882Belica Martinneregistrován7400:47:01-
146MB56286Hruban MilanK.O. Poděbrady6700:47:08-
147MB56493Tůma LiborBenešov7100:47:10-
148MB567733Dušek RostislavDataline7100:47:14-
149MB588821SEMELA PavelFarnost Neratovice7400:47:41-
150MB59184Palma MiroslavCesky Brod6700:47:45-
151MB593217Teplíček LiborKVS Olomouc6800:47:46-
152MB604410Novotný PetrRadovesnice I7000:48:02-
153MB606718Haushalter MichalŘíčany6500:48:04-
153MB6061013Král MilošAKK Praha7000:48:04-
155MB609722Kovařík JanKolín6600:48:06-
156MB612237Šiml JanNovis TK Praha6700:48:07-
157MB613203Matějíček VladimírVÚ32557200:48:09-
158MB620788Petráček MilanČeská Skalice7400:48:21-
158MB620183Kukla MiloslavK.O. Poděbrady7000:48:21-
160MB622596Svědiroh MiroslavCihelna Pardubice6500:48:24-
161MB627113Živor Rastislav42FS7400:48:30-
162MB629451Filippi PetrS.U.D.7400:48:31-
163MB635501Nádhera PetrHradec Králové6700:48:36-
164MB639209Nebeský MichalGerontClub6700:48:38-
165MB641148Horký JanKLHK7200:48:40-
165MB6411224Šafra MartinPraha6700:48:40-
167MB6471225Sem RomanPraha 67300:48:43-
168MB648497Kučera MiroslavÚstí nad Labem6700:48:46-
169MB655351Kruchina JiříPraha - Vinoř7200:48:53-
170MB656126Daubner PetrOtrokáři7300:48:54-
171MB6671226Korec RenéDrahelice7000:49:13-
172MB670709Novotný JiříTURBO Chotěboř6600:49:19-
173MB678972Mach ViktorASK Slavia Praha6700:49:26-
174MB68154Staněk MilanKenast Pečky6600:49:30-
175MB688494Baško LuděkVelim6700:49:39-
176MB690782Doležal TomášSK Tři Sestry Stará Kovárna6500:49:41-
177MB706824Rada MichalPraha 77300:50:04-
177MB706533Řechtáček JiříPraha7300:50:04-
179MB714693Malhocký Danneregistrován6600:50:18-
180MB717981Lipš MichalSokol Královské Vinohrady7300:50:20-
181MB71896Fait FrantišekGerontclub6600:50:21-
181MB7181213Skotnica Svatoplukneregistrován6500:50:21-
183MB7241125Zahradníček TomášZŠ Mžany7300:50:25-
184MB734756Priskin JurajPraha7300:50:42-
185MB742749Ledvinka JosefSABZO7200:51:04-
186MB755876Klazar MartinPraha 36600:51:31-
187MB764992Němeček Stanislavneregistrován7400:51:45-
188MB7751000Zápotočný Janneregistrován7000:52:01-
189MB77623Horad DavidSK BABICE6900:52:06-
190MB783560Šanda JiříSokol Kolín7100:52:15-
191MB8101248Nebeský MichalPraha6700:53:00-
192MB813805Dvořák JanTactical Combat7300:53:10-
193MB821127Sova JanMP Praha6500:53:19-
194MB824273Binder Martinneregistrován6800:53:22-
195MB8261245Zajíček Svatoplukneregistrován7400:53:25-
196MB8411072Krejča PavelPísečan6700:53:46-
197MB867244Pěcha TomášPoděbrady6600:54:24-
198MB870657Zamostny MartinVestec7300:54:32-
199MB8791087Ctibor Pavelneregistrován7100:54:47-
200MB89495Raichl JiříBrandýs nad Labem6600:55:13-
201MB895730Dejmal RadekSvětlá nad Sázavou7400:55:21-
202MB898358Fejfar Alešžádný club6900:55:28-
203MB9131051Rybák VáclavPraha7400:55:53-
204MB924483Pleva ŠtefanPALMA Kutná Hora6700:56:05-
205MB92687Škrabal IvoK. O. Poděbrady6700:56:08-
206MB928362Kodat AlešBiketour7300:56:11-
207MB9401094Mutinský PetrArcha na Mořince/ Mořinka6900:56:35-
208MB943482Trpišovský MiroslavSK Jakub6500:56:40-
209MB946146Váša Martinneregistrován6800:56:48-
210MB955574Kadečka Luděkžádný club7400:57:00-
211MB9621032Kříž Pavelneregistrován6800:57:24-
212MB966105Pártl RomanPproma Choceň7000:57:30-
213MB9851101Mazač StanislavElzamo / Dobrovice6500:58:05-
214MB986691Šatra Janneregistrován7000:58:09-
215MB989608Fousek JiříVlčí Habřina6700:58:13-
216MB995943Hořejší TomášPraha 4 Kunratice7200:58:31-
217MB1020471Farkas Csabaneregistrován7300:59:49-
218MB1021595Bartoň JiříRebut7000:59:54-
219MB1043343Král JosefGP/Kolín6601:02:14-
220MB104513Koloc PavelAC Total Zero6501:02:18-
221MB10471140Topinka MarekRunGo.cz7201:02:31-
222MB1053420Cagwe JohnHvězda SKP Pardubice6501:03:23-
223MB1054840Žyla KarelAktuář Hořovice6901:03:27-
224MB106160Middleditch JonathanPečky7401:04:31-
225MB1084162Kadlec MichaelPraha6801:12:13-
Muži C (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC155Klika AntonínLokomotiva Beroun6400:33:18-
2MC53107Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:36:08-
3MC89599Suchý JiříKerteam5900:37:09-
4MC1091092Růžička VladimírÚstí nad Labem6200:37:53-
5MC113996Kutman PavelStruhařov6400:37:58-
6MC118401Vaněk PavelPraha6400:38:07-
7MC133357Dušek PavelSlavoj Stará Boleslav6000:38:44-
8MC135280Petr JosefSlovan Liberec6300:38:47-
9MC143798Čadil JanPraha 6 - Dejvice6400:38:55-
10MC145779Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:58-
11MC152268Geba MartinPraha 46400:39:10-
12MC159527Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:39:24-
13MC165180Hamerník JanChotěnice5500:39:31-
14MC185978Valjent JiříChodov u K. V.6200:39:45-
15MC2151122Vanta JosefSK Hronov6200:40:33-
16MC222622Paleček BohumilLouňovice5700:40:52-
17MC229979Kugler IvanKMS Jihlava6300:41:05-
18MC230745Turay FrantišekSKC Pečky5500:41:06-
19MC237114Tůma JiříSpartak Vlašim6300:41:24-
20MC2491230Berky JiříTermesivy6200:41:40-
21MC252548Hodboď RadkoAC Slovan Liberec5800:41:45-
22MC255437Ševčík LuděkTJ TURBO Chotěboř5900:41:49-
23MC270588Košťák ZdeněkMaraton tým Pavla Nováka6400:42:07-
24MC280249Polčin MiroslavBřežany II5700:42:19-
25MC2811065Čumpelík LiborZeleneč6300:42:20-
26MC283502Hrdina VilémBohnice5600:42:21-
27MC308122Vokuš ZdeněkLiberec5600:42:44-
28MC314124Kucko MiroslavLiberec5800:42:48-
29MC3191143Tomsa PavelDoubrava6200:43:02-
30MC321380Kára VladimírAC Patřín6200:43:03-
31MC332250Mokošín JiříSokol Rostoklaty6200:43:23-
31MC3321229Sedlák JiříCyklokraus Author Přelouč5800:43:23-
33MC3451215Nigrin VlastimilChabry6400:43:42-
34MC35272Krofta JiříLiga 100 Praha5500:43:46-
35MC380236Miler VáclavSokol Kolín6200:44:08-
36MC389735Rys JiřiDlouha Lhota6400:44:14-
37MC3931146Šilhan JaromírMělník5500:44:15-
38MC404220Tomeš RostislavTraged Team6000:44:32-
39MC414951Dvořák LadislavOstrava6200:44:38-
40MC415299Týč LubomírDlouhý Most6100:44:39-
41MC425539Rychlík IvanSurvival6200:44:49-
42MC427913Kulhánek JiříHradec Králové6400:44:50-
43MC451975Opočenský JaroslavKutná Hora5700:45:08-
44MC4531002Šlapák MichalPraha6300:45:11-
45MC457711Němec MilošBONBON5900:45:14-
45MC45783Černý AlešTC Dobruška6400:45:14-
47MC472323Švácha MartinLibice nad Cidlinou6400:45:22-
48MC479164Kubr VaclavAC Laura Praha6200:45:28-
49MC482265Dunda VáclavPraha 156000:45:30-
50MC495942Nouza JanLiberec5700:45:39-
51MC504194Kratochvíl MiroslavSokol Hlubočepy5900:45:50-
52MC505414Gut Robertžádný club6100:45:55-
53MC507489Nemec ĽubošLokomotiva Zvolen6300:45:57-
54MC519413Roubík FrantišekČerčany5600:46:09-
55MC524432Vaněk PeterTOM-KČT Kralupy nad Vltavou6200:46:14-
56MC5251053Albrecht VáclavSK ČNB Hradec Králové5900:46:15-
57MC532165Doubek ZdeněkPKO Praha5600:46:26-
58MC535431Herbst JosefBrandýs nad Labem5600:46:28-
59MC5781249Prchal PavelKutná Hora5900:47:31-
60MC5891074Knýř JanSK Maxtri6000:47:42-
61MC62455Čižinský JaromírSABZO Praha5500:48:26-
62MC6251031Nečas ArnoštBOOTCAMPS BOHNICE6300:48:28-
63MC633426Procházka JaroslavSvětlá nad Sázavou6100:48:33-
64MC635997Šesták JindřichKKK Praha5600:48:36-
65MC641624Kyselý PetrTJ Zduchovice6400:48:40-
66MC646158Chmel ZdeněkBěžecký klub České spořitelny6200:48:41-
67MC657232Trhlík MilošPraha 45900:48:55-
68MC664212Frýdl MiroslavHradec Králové6400:49:09-
69MC671799Morava VítBonbon Praha6000:49:21-
70MC678285Popelka MiloslavHradec Králové6000:49:26-
71MC690120Strejček PavelGymnázium Poděbrady5900:49:41-
72MC694746Horáček JiříKolín6400:49:45-
73MC720846Linhart MilanLongobucco6400:50:22-
74MC739264Švorc Janneregistrován6200:50:51-
75MC745478Traxler JanPraha Žižkov6400:51:12-
76MC760557Longin MilošPraha 96200:51:40-
77MC772347Baláž JánNepolisy6200:51:53-
78MC788803ROŽÁNEK VladimírSABZO PRAHA5800:52:23-
79MC794195Metelka JosefPraha5700:52:36-
80MC797226Bulíček PetrUhlířské Janovice6000:52:40-
81MC829519Ransdorf JiříRunfree5700:53:32-
81MC829173Zeman VladimírBřežany I5900:53:32-
83MC837593Dolejš RadomírAVC Praha5800:53:41-
84MC8451102Honzíček LubošKRB Chrudim5900:53:59-
85MC861128Starý FrantišekPardubice5600:54:17-
86MC868714Valta Stanislav-/Ohrada5800:54:26-
87MC877922Velecký TomášPardubice6400:54:43-
88MC938100Hlava MilanLongrun.cz5500:56:32-
89MC941536Prokůpek MichalNymburk5900:56:39-
90MC948556Holan MartinTJ liga 100 Praha6300:56:53-
91MC949759Rada PetrKerteam6400:56:55-
92MC953147Chlumský LubošVokovice Praha5600:56:58-
93MC981818Berounský PavelLTC Houštka Stará Boleslav5600:57:58-
94MC990205Husák JiříDobrovice6100:58:19-
95MC992743Miřejovský TomášSABZO Praha6100:58:27-
96MC1010740Čokrt VáclavTTC Český Brod5900:59:28-
97MC1017980Vlastimil HlavičkaPelhřimov5700:59:39-
98MC1027651Turnhöfer JaroslavAJETO Lindava6301:00:17-
99MC1070509Beneš RomanSokol Kolín Atletika6101:06:32-
100MC1075621Kříž ZlatomírPraha 6 - SK Kačleh5601:08:34-
Muži D (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD307Smrčka MilošBK Říčany5400:34:43-
2MD153736Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:39:11-
3MD264170Němec JiříLockar Vlašim4800:42:04-
4MD285852Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5000:42:23-
5MD298561Brozek RadmilKRB Chrudim5400:42:34-
6MD335998Keil Jaroslavpraha5300:43:26-
7MD338140Říha JaroslavTenis - Týnec nad Labem5300:43:28-
8MD351155Svoboda VáclavJKM Č.Budějovice4900:43:45-
9MD3741098Říha MiroslavSokol Sadská4500:44:02-
10MD389940Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:44:14-
11MD406143Smetana KarelVHS Benešov5100:44:34-
12MD418551Vodička JiříSokol Maleč5300:44:42-
13MD423817Krajč ZdeněkTrutnov5400:44:46-
14MD449725Rydrych JanUjezd nad Lesy4900:45:04-
15MD486214Horna JosefZámostí5100:45:34-
16MD489552Málek JaroslavChotěboř4600:45:35-
17MD4981042Fiala Janneregistrován5300:45:42-
18MD514641Pěkný JanTJ Liga 100 Praha (SABZO)5200:46:05-
19MD530407Tausinger IgorCrotalus Praha4900:46:22-
20MD581545Kubát JiříGP Kolín5000:47:32-
21MD585267Konývka ZdeněkSokol Kolín5300:47:36-
22MD613144Cipl FrantišekBonbon Praha5100:48:09-
23MD617196Falcman JaroslavPraha5400:48:10-
24MD618243Losman MiroslavHradec Králové5100:48:15-
25MD6231220Smutný OldřichMnichovo Hradiště COOP4800:48:25-
26MD625795Ungr AntonínKozojedy5200:48:28-
27MD658911Holas JaromírTragéd tým PRAHA5200:48:57-
28MD6601037Groh StanislavAC Vrchlabí4600:48:58-
29MD681287Neumann FrantišekP.T.S.5400:49:30-
30MD710540Vodvárka PetrSemily4700:50:14-
31MD726825Doležal JanVOX Nymburgensis5400:50:26-
32MD727422Nový BřetislavSABZO Praha4700:50:27-
33MD728400Veselý MilanGP Kolín4800:50:31-
34MD741809Štrup JanSokol Kolín Atletika5100:50:59-
35MD743314Škrleta JanTJ Nová Včelnice4600:51:06-
36MD751168Krajtl SvatoplukPardubice4900:51:26-
37MD752778Dobiáš LudvíkPoděbrady4600:51:27-
38MD757382Vyskočil JaromírAtletika Sokol Kolín4600:51:32-
39MD781503Kališ PřemyslTJ Znojmo5200:52:09-
40MD7891024Voborník PavelAC Srima5300:52:25-
41MD875206Adámek PetrACOH Praha5400:54:40-
42MD882577Pícha TomášAGRO Kolín5200:54:56-
43MD8891060Vokáč MilanBěžecký klub České spořitelny5000:55:03-
44MD892215Pikal KarelKVS Olomouc4900:55:07-
45MD900356Vosyka LadislavTurbo Chotěboř5000:55:30-
46MD902586Horyna MiroslavPraha-Zahradní Město5400:55:32-
47MD907658Pucholt MiroslavSABZO/Praha5100:55:43-
48MD936945Kovář RostislavAK Olomouc5100:56:27-
49MD973441Sobotka BohumilGrand Prix Kolin5400:57:41-
50MD99679Dogaru VasilAC Česká Lípa5000:58:33-
51MD1006771Černý KarelPraha5000:59:05-
52MD10181209Vichera PavelModrá Hvězda4800:59:44-
53MD1028193Ge Evžen + SáraTrailpoint5401:00:20-
54MD1041578Jungman JosefPraha 35001:02:13-
55MD1058562Plzák JiříSABZO Praha4601:04:03-
56MD1060115Březina PetrSABZO Praha4601:04:26-
57MD10631227Čepelka OldřichHodkovice nad Mohelkou4801:04:37-
58MD1079935Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:09:41-
59MD1085487Krejsa VáclavBonbon Praha5201:12:14-
60MD1093623Karas JosefOstrava5101:14:48-
Muži E (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME521763Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:46:12-
2ME5451242Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:46:38-
3ME648969Kánský VladimírSpartak Praha 44000:48:46-
4ME734835Kocian LuděkAVC Praha4200:50:42-
5ME740139Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:50:53-
6ME762349Řápek VáclavAVC Praha4200:51:44-
7ME793754Čížek FrantišekTurbo Chotěboř4200:52:32-
8ME844207Daubner AntonLiga 100 Kamenice4200:53:57-
9ME1012936Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:59:30-
10ME1037395Doleček FrantišekTJ Slavoj Stará Boleslav4301:01:48-
11ME1064553Culka VáclavLiga 100 KOstelec nad Orlicí3501:04:58-
12ME1072633Navrátil JaroslavSlovany Pardubice4201:07:23-
13ME1076584Plešinger StanislavSokol Kolín atletika3801:08:42-
14ME1077909Mojžiš VincentKČT Havlíčkův Brod3701:08:48-
Muži F (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF1069737Pejpal JiříTJ Liga 100 Praha3401:06:15-
2MF10821144Matzner KarelMteam2901:11:37-
Ženy A (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2732Preibischová MonikaAC Mariánské Lázně8500:34:15-
2ZA56937Miličková MarieHvězda SKP Pardubice9200:36:14-
3ZA60794Kubešová PetraUSK Praha9100:36:19-
4ZA9338Zuzánková TerezaAC TEPO KLADNO8600:37:24-
5ZA109901Havránková DanielaKerteam8200:37:53-
6ZA145781Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:38:58-
7ZA15034Peteříková VendulaVSK FTVS Praha8900:39:01-
8ZA22835Šibravová LenkaSparta8200:41:03-
9ZA2511117Hejtíková GabrielaPraha8100:41:44-
10ZA285761Hrstková VladěnaKerteam8700:42:23-
11ZA295529Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8700:42:31-
12ZA304656Lenčová JanaAC TJ Jičín9200:42:41-
13ZA312919Sýkorová RadkaLongrun.cz8200:42:46-
14ZA364719Kudrnová AnnaSK BABICE8600:43:57-
15ZA36880Hejna Anna-MarieXC sport9900:43:58-
16ZA381604Kučerová MarkétaSK Svěrák8900:44:09-
17ZA397169Polanská Markétaneregistrována8100:44:17-
18ZA400707Novotná ml. DagmarTURBO Chotěboř9000:44:22-
19ZA40685Schlosáriková EvaSK Babice8600:44:34-
20ZA4371104Rusínová ZuzanaÚstí nad Labem8300:44:58-
21ZA440760Melezinková SimonaPoděbrady8800:44:59-
22ZA4811007Stráská Adélaneregistrován8400:45:29-
23ZA525369Lánová MichaelaHradec Králové8600:46:15-
24ZA567857Drtilová VeronikaLitovel8500:47:14-
25ZA5731142Hájková LucieHisport team8600:47:20-
26ZA58178Zrzavecká LadaPraha8900:47:32-
27ZA58753Mikšovská TerezaGP Kolín8300:47:40-
28ZA597955Jeníková PetraSPARTAK Praha 49600:47:48-
29ZA602692Babicová EvaTTC Český Brod8800:48:00-
30ZA6191068Řeháková JanaPraha8100:48:17-
31ZA6711071Ullmannová JanaUšoplesk Team8400:49:21-
32ZA676246Vocásková Zuzananeregistrován8300:49:24-
33ZA68074Vávrů IvanaZdena Prso Team8800:49:28-
34ZA685832Spiváková Lenkaneregistrována8300:49:35-
35ZA6871247Koskanová AnetaPraha8300:49:38-
36ZA701416Imrichová MarcelaTrisportteam8500:49:58-
37ZA704456Svobodová MichaelaLUKYSPORT TEAM8300:50:03-
38ZA708797Vavřinová TerezaSK Svěrák8800:50:05-
39ZA715767Nová EvaLiberec8200:50:19-
40ZA722648Zemanová VeronikaŘíčany8200:50:23-
41ZA733276Nejdlová Martinaneregistrována9300:50:39-
42ZA744274Světlíková DanielaŘeporyje9200:51:08-
43ZA746994Hejzlarová JanaPraha 28400:51:13-
44ZA748538Svitáková HanaAC Česká Lípa9000:51:24-
45ZA753927Dohnalová KristýnaPraha9700:51:29-
46ZA754903Duspivová Hananeregistrována8200:51:30-
47ZA755583Voláková JarmilaChotouň8300:51:31-
48ZA758853Tomešová ZuzanaNordic team CZE9100:51:36-
49ZA766360Pohanková GabrielaBŠMŠ8400:51:46-
50ZA767606Zajícová Kateřina7. skautské středisko Blaník9500:51:48-
51ZA7691202Králová BarboraSKP Nymburk9500:51:50-
52ZA7861001Simbaeva ValeriaSK Svěrák9200:52:20-
53ZA799826Vápeníková KláraBK Divoká Šárka8300:52:43-
54ZA807603Suchomelová HelenaJdu běhat8300:52:58-
55ZA8131041Rutnerová DanielaNeratovice8500:53:10-
56ZA8151023Gräber AnastasiaPraha8700:53:12-
57ZA816834Příhodová BarboraTJ Sokol Unhošť9400:53:14-
58ZA819524Kramářová VladimíraDobříš8600:53:17-
58ZA819861Fischerová JanaPovrly8000:53:17-
60ZA825966Polišenská MichaelaVK Bohemians8400:53:23-
61ZA8311097Bartoňová AnastázieRunGo8300:53:33-
62ZA833990Šimečková BarboraPraha8500:53:35-
63ZA836752Skalova LucieM-team Praha8200:53:38-
64ZA84376Horká LenkaKLHK/SK Babice/Trailpoint.cz8300:53:56-
65ZA854345Steklá Martinaneregistrována8200:54:10-
66ZA855391Poláková JanaPraha8600:54:11-
67ZA8571131Velecká Anetaneregistrována8900:54:13-
68ZA863775Gotvaldová Vendulaneregistrována8300:54:18-
69ZA871443Vávrová BarboraPraha8700:54:38-
69ZA8711239Wannous AmirBenešov9900:54:38-
71ZA873875Packová Evaneregistrována8300:54:39-
72ZA87861Pospíšilová JanaPečky9200:54:44-
73ZA883904Kotyrová Alexandraneregistrována8700:54:57-
74ZA889766Nickelová MarkétaFuture studio8000:55:03-
75ZA898665Kulhánková TerezaPraha8800:55:28-
76ZA90166Katrnošková AlenaPečky8800:55:31-
77ZA908468Vejborná Lucieneregistrována8500:55:45-
78ZA915660Svabkova Andreaneregistrována8200:55:59-
78ZA915659Vaclavikova Katarinaneregistrována8300:55:59-
80ZA9181214Flíborová MichaelaBrno9100:56:00-
81ZA9271046Tkadlecová Terezaneregistrována8700:56:09-
82ZA928579Martinková KateřinaKutná Hora8700:56:11-
83ZA931954Peštuková IvanaVinařice9000:56:18-
84ZA935496Jonášová Ivalongrun8300:56:26-
85ZA937453Šumberová KateřinaTERC8600:56:30-
86ZA9441219Vejborná HankaPraha-Žiřkov8800:56:42-
87ZA951571Hubáčková MartinaBáječné ženy v běhu8500:56:57-
88ZA956723Mocová BarboraBK Divoká Šárka8100:57:02-
89ZA963808Bubníková MichaelaRunGo.cz9600:57:25-
90ZA964866Lukaničová KateřinaPraha9100:57:26-
91ZA965849Sýkorová Evaneregistrována8700:57:27-
92ZA967801Miksová MarkétaSport-lav / Lázně Toušeň8400:57:31-
93ZA969950Hajžmanová JanaFuture studio8400:57:35-
94ZA973900Szokeova TereziaJDU BEHAT/PRAHA8100:57:41-
95ZA9771127Králová AnežkaKolín9200:57:47-
96ZA9781228Bláhová KateřinaVraný8800:57:50-
97ZA993948Kadlecová EliškaFuture studio9000:58:28-
97ZA993673Alferyová PatricieBrandýs nad Labem9100:58:28-
99ZA997163Anna KadlecováKvětnice9700:58:34-
100ZA1003452Šimková PetraPraha8500:58:52-
101ZA1004172Kolaříková MagdaJihlava8700:59:04-
102ZA10131114Danielová Kristýnaneregistrována9400:59:32-
103ZA1023842Mikulcová Petraneregistrována8900:59:58-
104ZA1026694Hocká Marieneregistrována8301:00:07-
105ZA1030284Popelková IvetaPraha8601:01:03-
106ZA1031293Vitásková Vladislavaneregistrována9201:01:15-
107ZA10361111Jurečková Alenaneregistrována8201:01:37-
108ZA1040961Gümplová KláraElement9301:02:08-
109ZA1046324Morávková NikolKosmonosy8901:02:19-
110ZA1050312Havlasová VeronikaSmilovice9301:03:22-
110ZA105063Martínková LenkaRatenice8201:03:22-
112ZA1055434Mikulová MagdalénaDHL ITS Running Club8501:03:38-
113ZA1056436Marvanová HanaRunGo8201:03:45-
114ZA1062262Valentová JitkaSPONA Teplice8601:04:35-
115ZA1067806Kvačková NikolaTj Sokol Stará Lysá9401:05:50-
116ZA1074493Krumpholcová VendulaPraha8501:07:49-
117ZA1081697Mynaříková EditaBáječné ženy v běhu8301:10:05-
118ZA1087332Koudelková JanaPraha8701:12:48-
119ZA1090828Opatrná JanaBáječné ženy v běhu8101:13:16-
Ženy B (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3731Kamínková Petraadidas running team ČR7300:34:52-
2ZB13933Müllerová LucieAC Slovan Liberec7800:38:51-
3ZB19539Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:39:56-
4ZB227653Fořtová Ivetaeleventestteam7200:41:01-
5ZB250521Zbíralová RadkaMK Kladno7200:41:42-
6ZB264565Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:42:04-
7ZB3081129Janisová BarboraAC Slovan Liberec7400:42:44-
8ZB313156Jiranová RadkaTJ Liga 100 Praha7900:42:47-
9ZB317796Kadeřábková-Březinová VandaLongRun.cz7300:43:00-
10ZB34082Stočesová PetraHejvy´s intimmate team7500:43:30-
11ZB36857Brunerová LudmilaPečky7800:43:58-
12ZB371253Kubištová RadkaSokol Kolín7100:44:00-
13ZB383732Kaščáková PetraTuchoměřice7500:44:10-
14ZB430988Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:44:55-
15ZB455116Myslivcová DenisaMyTreneek.cz7700:45:13-
16ZB457240Krejsová Petraauto RZ boskovice7900:45:14-
17ZB477329Třísková KatarínaPraha 67100:45:24-
18ZB479597Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:45:28-
19ZB486231Kroužilová IvaPoděbrady7700:45:34-
20ZB497708Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:45:41-
21ZB509523Vágnerová VeronikaSPONA Teplice7300:45:58-
22ZB518531Ludvíková KatarínaDexter BSK racing7900:46:08-
23ZB542628Vašinová MarkétaSokol Horní Brusnice7500:46:36-
24ZB5441090Tůmová TerezaRungo.cz7900:46:37-
25ZB547534Podařilová PetraChýně7600:46:40-
26ZB557185Hampejsová MartinaŠNECInaMAX7200:47:00-
27ZB567372Svěchotová HanaSpartak Praha 47300:47:14-
27ZB567167Kilarská MarcelaMP Praha7100:47:14-
29ZB576363Kopecká ZuzanaPraha7900:47:24-
30ZB590576Páralová MarkétaMetrostav7000:47:43-
31ZB598986Veselý JanInTrenér.cz7900:47:52-
32ZB600957Lisá BlankaPraha7700:47:57-
33ZB601342Čišková DanielaHraj na tie nohy7100:47:58-
34ZB651406Zárubová PetraSK Babice / Vědět kam běžet7700:48:49-
35ZB654459Hánová JitkaSklárna AJETO Lindava7100:48:51-
36ZB6861085Vondroušová PetraTJ Sokol Horní Brusnice7600:49:37-
37ZB692254Pokorová JaroslavaSC Marathon Plzeň7200:49:42-
37ZB692610Karbulková AliceAC CoByDup7200:49:42-
39ZB696802Bartíková MilčaDexter BSK racing7100:49:47-
40ZB715822Stránská JanaK.O. Poděbrady7800:50:19-
41ZB7501134Juřičková KamilaCATUS TEAM7700:51:25-
42ZB7581132Bartošová PetraGerontClub7600:51:36-
43ZB7621020Masopustova Lucieneregistrována7300:51:44-
44ZB7681119Svobodová TerezaPraha7600:51:49-
45ZB777573Longinová LenkaPraha 97100:52:07-
45ZB77770Machová KateřinaPraha7500:52:07-
47ZB782103Burianová JanaK.O. Poděbrady7700:52:13-
48ZB791887Slavíková LenkaKounice7900:52:30-
49ZB794377Bačkovská PetraLONGRUN.CZ7800:52:36-
50ZB805612Hrbková JiřinaSK Kbely7700:52:56-
51ZB808108Souchová HelenaSPONA Teplice7400:52:59-
52ZB810352Švecová IvaSK OB Chrast7100:53:00-
53ZB839744Sákrová MarkétaHvězda Pce7100:53:42-
54ZB841967Dolna KatarinaRunning Mall Praha7900:53:46-
55ZB8461206Matyášová KamilaMilčice7700:54:02-
56ZB8501106Nevěřilová Angelikaneregistrována7800:54:04-
57ZB8521231Filousová JanaLibochovice7200:54:07-
58ZB855518Peková IlonaPraha 5 Smíchov7500:54:11-
59ZB881238Hýblová KateřinaBělá pod Bezdězem7100:54:50-
60ZB885625Hanušová RomanaBáječné ženy v běhu7100:54:58-
61ZB887259Vostřáková BlankaBáječné ženy v běhu7200:54:59-
62ZB888233Bohdanecká DitaBiketour/ Praha7800:55:00-
63ZB896341Fiklíková PetraSpona Teplice7000:55:23-
64ZB897902Veverová DanielaISC Praha7000:55:26-
65ZB905386Danišová Valešková VěraJdu běhat7600:55:39-
66ZB9061029Klégrová Jananeregistrována7300:55:42-
67ZB909118Střelbová LenkaBáječné ženy v běhu7600:55:47-
68ZB915751Dobiášová JaroslavaXC Racing Team7300:55:59-
69ZB918780Stránská MagdaISCAREX Česká Třebová7100:56:00-
69ZB918145Krotilová MagdalénaBáječné ženy v běhu7100:56:00-
71ZB921883Linhartová ŠárkaPraha 77400:56:01-
72ZB925934McLean EvaPraha 47700:56:06-
73ZB9311009Nešporová Monikaneregistrována7600:56:18-
74ZB941933Šimůnková GabrielaBáječné ženy v běhu7400:56:39-
75ZB954260Víchová PetraČejkovice7400:56:59-
76ZB959884Kotenová BohunkaSSC Otrokovice7100:57:11-
77ZB9601045Šafránková PavlaJdu běhat/Praha7500:57:20-
78ZB96868Horká VeronikaGP Kolín7500:57:32-
79ZB9711056Rihova MartinaTJ Woblludkov7400:57:37-
80ZB979321Vokušová DanaLiberec7700:57:55-
81ZB980662Žebráková TaťánaGP Kolín7900:57:56-
82ZB991686Zbuzková LenkaCK Záluží7800:58:22-
83ZB1008774Žaludová LucieTriatlon Mladá Boleslav7200:59:14-
84ZB1009646Dědicová Evabezeckaskola.cz7300:59:26-
85ZB1019899Němcová EvaHolubice7200:59:45-
86ZB10231019Jiříková Pavlínaneregistrována7300:59:58-
87ZB1035664Langová KateřinaChrudim7201:01:35-
88ZB10391204Horníčková Irenaneregistrována7701:02:03-
89ZB10431141Topinková BarboraRUNGO.CZ7901:02:14-
90ZB1047872Věchtíková Monikaneregistrována7001:02:31-
91ZB1057823Skočová Helenaneregistrována7701:04:00-
92ZB1066121Bučilová MichalaSPONA Teplice7601:05:15-
93ZB1083916Drábková AlicePraha 47201:11:42-
Ženy C (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC315582Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:42:52-
2ZC394439Mališová KarlaUSK Praha6000:44:16-
3ZC490507Šindlerová JanaSPONA Teplice6900:45:36-
3ZC490466Bayerová LenkaTJ Sokol Unhošť6800:45:36-
5ZC512984Sládková JanaAC Doma6600:46:04-
6ZC584687Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:47:33-
7ZC586680Lukášová MirkaPraha6100:47:39-
8ZC599564Jirásková EvaLanškroun6400:47:55-
9ZC605286Vančáková MagdalenaGerontclub6200:48:03-
10ZC662130Breburdová HanaMK Kladno6100:49:04-
11ZC666968Jeníková KarolínaBáječné ženy v běhu/Eleven Test Tea6800:49:11-
12ZC7131073Knýřová JitkaSK Maxtri6300:50:16-
13ZC728682Kolská MonikaKerteam6300:50:31-
14ZC747667Středová IvanaGP Kolín6500:51:22-
15ZC774408Hodečková IvetaAeroklub Kolín6800:51:59-
16ZC784204Havlasová PetraMenX Krucemburk6400:52:16-
17ZC790566Egrešiová LenkaLitoměřice6400:52:28-
18ZC812620Lenčová JanaMk Seitl Ostrava6900:53:09-
19ZC846783Košatová Hananeregistrován6800:54:02-
20ZC850672Wallenfels LenkaTJ Sokol Královské Vinohrady6600:54:04-
21ZC853290Lukešová MartinaSaně Smržovka6800:54:08-
22ZC860450Wohlrabová JitkaŠumperk6900:54:16-
23ZC865525Janouchová JanaBáječné ženy v běhu6300:54:23-
24ZC869567Bartošová MarkétaBonbon Praha6400:54:29-
25ZC875208Dvořáková LenkaGP Kolín6600:54:40-
26ZC8791136Nováková PetraBěžecký klub České spořitelny6300:54:47-
27ZC9031118Dudová VěraBěžecká škola MŠ6100:55:33-
28ZC904495Bašková RomanaSplašená lokomotiva Chlumec /Cidlin6900:55:37-
29ZC9121138Rucklová IvanaPraha6400:55:52-
30ZC9581222Šafrová VěraPraha6800:57:08-
31ZC961159Chmelová IvaČervená Řečice6200:57:23-
32ZC969479Křížová PavlínaPraha 36800:57:35-
33ZC972532Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:57:38-
34ZC975344Králová BohumilaGP/Kolín6800:57:44-
35ZC98845Navrátilová HanaPraha 46600:58:12-
36ZC1000141Slavíková KateřinaBáječné ženy v běhy6900:58:40-
37ZC1011336Bieblova JanaPraha 66100:59:29-
38ZC1014923Velecká LenkaKPA Pardubice6500:59:33-
39ZC1016438Slivanská LenkaPoděbrady6900:59:38-
40ZC1022511Lukešová JanaVlašim J & J6800:59:56-
41ZC1032213Frýdlová JanaHradec Králové6801:01:29-
42ZC1033218Rubešová KateřinaDoubravčice - Český Brod6801:01:31-
43ZC10411081Klinderová Monikažádný club6401:02:13-
44ZC1049712Němcová AlenaBONBON6401:02:58-
45ZC1059368Valentová Zitaneregistrována6801:04:09-
46ZC1072895Tůmová LenkaBáječné ženy v běhu6301:07:23-
47ZC1094516Nádherová HanaHradec Králové6801:17:00-
Ženy D (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD556547Hodboďová JiřinaLiberec5800:46:59-
2ZD650773Pechková ŠárkaMaratonstav Úpice5600:48:48-
3ZD6611057Bajerová IlonaMaraton tým Pavla Nováka5800:48:59-
4ZD737856Kováříková PavlaŠAK Chodov5500:50:43-
5ZD7691128Vacková HanaČervený Kostelec SOKOL STARKOČ5600:51:50-
6ZD785328Vodvárková EliškaBáječné ženy v běhu5500:52:18-
7ZD873912Holasová JarmilaTragéd Team Praha5400:54:39-
8ZD933486Skalická VlastaPraha5100:56:23-
9ZD998135Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5600:58:35-
10ZD1078637Bartošová MiladaNull Příbram5301:09:27-
11ZD1086522Požgayová JanaBONBON5501:12:37-
12ZD1090829Šavrdová MílaBáječné ženy v běhu5601:13:16-
13ZD1092166Doubková DarinaPKO Praha5701:14:38-
Ženy E (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZE676792Pokorná VěnceslavaAtletika Hostivař4800:49:24-
2ZE772663Zajícová VěraSKI Jilemnice4600:51:53-
3ZE846724Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:54:02-
4ZE934152Lédlová NaděždaSpona Teplice4800:56:25-
5ZE950964Ročňáková MiloslavaM-team Zvole4500:56:56-
6ZE1029716Cupalová EvaSokol Bučovice4701:01:02-
7ZE1065138Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:05:07-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11086Kiprono Metto DavidUnipes Team9000:29:22-
2MA22Pavlišta VítAC Slovan Liberec8500:30:24-
3MA31201Starzhinskiy AndriiWinnisa Kolos9000:30:46-
4MA41Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:31:24-
5MA53Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:31:45-
6MA610Míč RobertVSK Univerzita Brno9200:31:59-
7MA74Pelouch LeošSK Chotěboř7500:32:06-
8MA817Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:32:09-
1MB912Brychta JiříTJ Nové Město na Moravě7400:32:12-
9MA1019Janoušek MilanSokol Kolín Atletika9100:32:24-
10MA11619Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:32:27-
2MB1218Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:32:28-
11MA131108Kubričan PavelPSK Olymp Praha8300:33:08-
12MA14921Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:33:09-
1MC155Klika AntonínLokomotiva Beroun6400:33:18-
13MA166Schoř JakubTJ Slavoj BANES Pacov8300:33:26-
14MA1720Skřivánek Paveldjnasvatby.cz8500:33:36-
3MB1815Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:33:44-
4MB1916Lajtkep PetrAC Slovan Liberec7300:33:45-
5MB209Kovář MichalPraha TJ SLAVOJ PACOV7100:33:47-
15MA21930Ekl TomášIRON STARS Beroun8300:33:52-
16MA22813Roubíček MartinUSK VŠEM Ústí nad Labem7500:33:54-
17MA23983Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:33:55-
18MA24731Flegl VlastimilVrchlabí8600:34:03-
19MA25239Kozlík LukášA.C. Sparta Praha8900:34:07-
20MA26701Rektor AntonínDeadpoint7500:34:11-
1ZA2732Preibischová MonikaAC Mariánské Lázně8500:34:15-
21MA2821Václavík JiříSK BABICE8600:34:16-
6MB29777Frelich PavelSokol České Budějovice7100:34:31-
1MD307Smrčka MilošBK Říčany5400:34:43-
22MA308Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:34:43-
7MB3297Mikyska LubošVSK FTVS Praha7400:34:45-
23MA33106Holík MichalEleven Test Team9000:34:46-
24MA341139Wolf TomášAC Slovan Liberec7900:34:47-
8MB3511Beshir ErvinSK Zdice6700:34:49-
9MB36151Pecina DavidMIG 36 Vrkoslavice7400:34:50-
1ZB3731Kamínková Petraadidas running team ČR7300:34:52-
10MB3814Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:35:05-
11MB39739Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:35:10-
25MA401116Pavlišta Davidneregistrován8400:35:14-
26MA41283Honzík RobertCEPro team9000:35:17-
27MA42137Kabelka JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7700:35:29-
12MB431211Kuželka TomášSokol Dřevnice6800:35:33-
28MA44542Vichera PavelVodaproživot7800:35:35-
29MA4548Teplý OndřejHisport Team7800:35:41-
30MA46594Klika PetrTK Novis7900:35:42-
31MA47613Keckstein JiříSK Tlustice8900:35:46-
32MA48476Videcký JanAC Česká Lípa8500:35:47-
33MA491012Krajíček VojtěchFly Emirates8800:35:48-
34MA50379Tužil RomanSC Marathon Plzeň9400:35:53-
13MB51425Stolarik PeterZŠ Hostýnská Praha7000:36:00-
35MA5226Vodička PavelBěžecký kroužek/TJ Slovan Varnsdorf8500:36:03-
2MC53107Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:36:08-
36MA54248Eremka Liborneregistrován8800:36:11-
37MA55294Římal MilanSokol Kolín atletika7500:36:12-
2ZA56937Miličková MarieHvězda SKP Pardubice9200:36:14-
38MA56389Sedláček JanSK Svěrák8600:36:14-
14MB58297Forman PetrTj Žďár nad Sázavou6500:36:18-
14MB58176Rákosník LubošSK Čtyři Dvory České Budějovice7400:36:18-
3ZA60794Kubešová PetraUSK Praha9100:36:19-
39MA61270SMATANA PETRAK OLOMOUC7700:36:23-
16MB62300Potrok PeterTrisport team7300:36:24-
40MA62765Kupr JanNordic team CZE8500:36:24-
17MB64652Fořt Martineleventestteam6800:36:26-
41MA651124Pfoff MichalKanoistika Poděbrady8900:36:27-
42MA66995Vaňuš JozefHisport Team7800:36:28-
42MA66517Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK/ Sádek u Poličky7600:36:28-
44MA68952Rohlík VáclavTřemošnice8000:36:31-
44MA6843Punda VáclavRBZ PRAHA9000:36:31-
46MA70111Doskočil ZdeněkBAK Bechyně8900:36:34-
47MA711015Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:36:37-
48MA72863Konůpek DavidTJ CHS Turbo Chotěboř7700:36:38-
18MB7399Koravský RomanEleven Test Team6900:36:41-
19MB74558Kerlík RadovanČelákovice6500:36:43-
49MA7550Herda JanSKP Nymburk8300:36:44-
20MB76932Šimek PavelPraha 37100:36:45-
50MA7775Vondrák ZbyněkVinařství Vondrák Mělník7500:36:47-
51MA78442Šťastný TomášModřany7900:36:49-
52MA79598Bican StanislavPraha7900:36:51-
53MA80412Ruta LubošJičín7700:36:53-
21MB81910Schovánek PetrKrčský les6500:36:58-
21MB81378Vlček JiříAsk Děčín7300:36:58-
23MB831078Klvaň NorbertSKC Pečky /Libice nad Cidlinou7200:37:01-
54MA84473Kašpar MichalRS Vlašim7600:37:02-
54MA84843Zajíc JiříClub deportivo Kutná Hora8000:37:02-
24MB86411Němec JanKolín7300:37:04-
56MA861133Juřička JiříCATUS TEAM7600:37:04-
25MB88700Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:37:07-
3MC89599Suchý JiříKerteam5900:37:09-
57MA90174Daič StanislavDamírov7900:37:10-
58MA91199Šrejber VojtěchAC Mladá Boleslav8000:37:14-
26MB9237Hejný MartinXCSPORT. CZ6800:37:20-
59MA93715Kolman ZdeněkBěžecký tým Světla pro svět8900:37:24-
4ZA9338Zuzánková TerezaAC TEPO KLADNO8600:37:24-
60MA95132Zícha OndřejSokol Královské Vinohrady / Praha8200:37:31-
60MA95572Kalný PetrAtletika Chrudim8100:37:31-
62MA971062Krejdl Alešneregistrován7500:37:32-
63MA98941Marek JiříBRYMARK team Havlíčkův Brod7600:37:33-
64MA991026Krejčí Ivo3atlon team Uničov8100:37:36-
27MB1001021Jíra JaroslavAC Česká Lípa7100:37:38-
65MA1011212Knap MichalPraha8100:37:39-
66MA102370Lán FilipOOB TJ Slavia Hradec Králové8000:37:44-
66MA102958Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:37:44-
28MB1041043Skála RadekČESKÝ BROD6900:37:45-
68MA1051126Vítů MichalEleven Test Team7800:37:48-
69MA106335Jan Vitásekneregistrován9000:37:50-
70MA1071039Krupka LukášT.J. SOKOL Jičín8300:37:51-
71MA108449Feigl TomášSK Luštěnice 20127700:37:52-
4MC1091092Růžička VladimírÚstí nad Labem6200:37:53-
29MB109589Hodboď MiroslavSKP Nymburk7400:37:53-
5ZA109901Havránková DanielaKerteam8200:37:53-
72MA112331Zajpt PavelRTS Praha8100:37:54-
73MA113726Singr MartinSKP Nymburk8700:37:58-
73MA113448Svoboda RodanTJ Liga 100 Praha8600:37:58-
5MC113996Kutman PavelStruhařov6400:37:58-
75MA116848Kaňovský PetrAC Moravská Slavia Brno7600:37:59-
76MA117762Řípa OndřejHO Sherpa Climb Černošice8100:38:02-
6MC118401Vaněk PavelPraha6400:38:07-
77MA119748Koldinský JanTOM-KČT Kralupy nad Vltavou8500:38:12-
78MA120888Fiedler LukášSKP Nymburk9200:38:13-
79MA12140Hrabal Josefneregistrován8100:38:19-
30MB121313Škrleta PavelZOO svět Kamenice nad Lipou6800:38:19-
31MB1231083Bláha KamilABSPED7200:38:21-
80MA1241238Miler DavidKostelec nad Lesy7900:38:23-
80MA124860Unger JosefSvětlo pro svět7800:38:23-
82MA126418Chudý JonášTri Club Dobruška9000:38:28-
83MA1271221Halabala PavelDHL IT Running Club8000:38:30-
32MB128454Lambert MilošVK Lysá nad Labem6900:38:33-
84MA129387Štella TomášPraha9100:38:34-
33MB130993Dzian PatienceBěžecký klub České spořitelny6900:38:36-
34MB131559Watzke PetrTeplice6600:38:40-
85MA132485Prager KarelSojovice9400:38:43-
7MC133357Dušek PavelSlavoj Stará Boleslav6000:38:44-
35MB1341082Nohejl TomášSK DNF6700:38:46-
8MC135280Petr JosefSlovan Liberec6300:38:47-
86MA136676Mohelský LukášCoach Ivana8400:38:48-
87MA137963Novák PetrHK8100:38:49-
87MA1371105Kopřiva MartinKopr8300:38:49-
2ZB13933Müllerová LucieAC Slovan Liberec7800:38:51-
89MA140581Vavák MichalClub deportivo Kutná Hora8000:38:52-
36MB1411130Lebeda JakubIronstars Beroun7200:38:53-
36MB141859Boháček ŠtěpánBěžecká Škola7300:38:53-
9MC143798Čadil JanPraha 6 - Dejvice6400:38:55-
90MA1431145Mareček JiříPraha 27800:38:55-
91MA145607Vojta RadimHradištko8900:38:58-
38MB145210Žák Martintachlovice6700:38:58-
6ZA145781Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:38:58-
10MC145779Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:58-
92MA149109Hamáček VladimírAC Mladá Boleslav8500:39:00-
93MA150976Rykl JáchymSK Kotlářka Praha9600:39:01-
7ZA15034Peteříková VendulaVSK FTVS Praha8900:39:01-
11MC152268Geba MartinPraha 46400:39:10-
2MD153736Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:39:11-
94MA154385Štella LukášPraha8900:39:13-
95MA15573Lehrl Tomášpraha 78200:39:18-
39MB1561099Fafejta VáclavTJ Liga 100 Praha7300:39:20-
96MA157729Radonský TomášBRM7700:39:21-
40MB1571246Jordanov MarcelCyklo Kraus Přelouč7400:39:21-
12MC159527Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:39:24-
97MA160931Zelený ZbyněkHavlíčkova Borová8800:39:27-
41MB161397Rejda JanSK OMT Pardubice7000:39:28-
98MA161989Šebek JiříPIM Praha8000:39:28-
98MA161484Uvízl Martinneregistrován7600:39:28-
100MA164310Holub KarelTopMonks7900:39:30-
42MB165644Tall PavelSK ČNB Praha6900:39:31-
13MC165180Hamerník JanChotěnice5500:39:31-
42MB165858Koupilek JiříKolovraty6600:39:31-
101MA168674Vacek MilošRBZ Praha8000:39:32-
102MA169847Kos AntonínBenátky nad Jizerou8200:39:35-
103MA17022Gášek LadislavSK BABICE8400:39:36-
103MA1701005Hušák Janneregistrován7800:39:36-
44MB170627Duchoň DavidPraha7100:39:36-
105MA173119Tůma JiříSpartak Vlašim8800:39:37-
45MB1741061Pechar MichalMakrokoule Praha6700:39:39-
106MA174272Randák AdamVojenské lesy7500:39:39-
106MA174830Šimek PetrPraha7500:39:39-
108MA1771027Madron Milošneregistrován7500:39:40-
108MA177186Helcmanovsky PeterAC Mageo7700:39:40-
110MA179985Čurda VítSK Svěrák8600:39:41-
46MB1791109Ginzel PetrCK Vinohradské Šlapky7200:39:41-
111MA18142Petrák Tomášneregistrován7600:39:42-
47MB181962Cibík MilanP-4 Modřany6700:39:42-
47MB181457Lášek JosefIOS Hradec Králové6900:39:42-
47MB181464Klein PetrJičín7300:39:42-
14MC185978Valjent JiříChodov u K. V.6200:39:45-
112MA185684Jukl JanJKT7900:39:45-
50MB187398Odstrčil PetrZábřeh7400:39:48-
113MA188550Kédl KarelMaratón klub Kladno9100:39:51-
51MB188202Fenyk PavelSK Babice6500:39:51-
52MB190150Kébl KarelTriatlon Mladá Boleslav6800:39:52-
52MB190873Kodr Karelneregistrován7000:39:52-
114MA192192Hostička JanDejvice7900:39:53-
54MB193614Valenta KarelBěžecký kroužek Varnsdorf7400:39:54-
54MB1931233Šodor KristiánPraha7300:39:54-
3ZB19539Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:39:56-
115MA196787Petr JanOutdoorOutsiders8200:39:58-
56MB197396Matějka JosefPraha7300:39:59-
116MA198881Kulhánek AdamPraha8800:40:01-
57MB199677Lorenčík AlešChrudim7300:40:04-
58MB200928Dohnal RobertPraha7000:40:06-
117MA201338Hejný MartinSokol Čechtice7800:40:07-
118MA202340Kopecký ZdeněkTJ Sokol Kondrac7600:40:10-
59MB202508Scheu HaraldLMB6900:40:10-
119MA204874Hladina TomášFox-klub Praha8200:40:11-
60MB204870Slovák TomášTragéd Team6900:40:11-
120MA2061113Pipek JanSK BABICE8200:40:13-
121MA207816Krmaš VáclavSOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou8000:40:17-
122MA20871Vesely Tomasneregistrován8400:40:19-
122MA2081080Pelikán KarelBenešov7900:40:19-
124MA2101047Špringl ŠtěpánPraha 58400:40:23-
124MA210371Chudo MartinSTADLER7700:40:23-
61MB212235Randák OndřejTO Sprint6700:40:24-
62MB2131250Špůrek PetrKoloběžka Vracovice7100:40:31-
126MA2141237Havrlant JiříMečeříž7600:40:32-
15MC2151122Vanta JosefSK Hronov6200:40:33-
127MA216720Vápeník JanKRB Chrudim8800:40:38-
128MA217292Dvořák VáclavSokol Kolín - atletika8100:40:42-
129MA218390Polesný MartinTRI-SPACE-KOLOKRÁM8000:40:44-
63MB219465Polan MiroslavSpartak Praha 46800:40:45-
64MB220590Vavák LiborBowling Sadská6500:40:46-
130MA2211054Lichter MichalNové Město nad Metují8900:40:48-
16MC222622Paleček BohumilLouňovice5700:40:52-
131MA2231235Tejnor JanPraha8100:40:53-
132MA2241218Železný MichalRatenice9300:40:56-
133MA225920Kubín Matyášpraha 78100:40:58-
133MA225309Dufek DavidVibram five fingers8000:40:58-
4ZB227653Fořtová Ivetaeleventestteam7200:41:01-
8ZA22835Šibravová LenkaSparta8200:41:03-
17MC229979Kugler IvanKMS Jihlava6300:41:05-
18MC230745Turay FrantišekSKC Pečky5500:41:06-
135MA231513Kovařík VítCykloVape Felt Racing Team8600:41:09-
136MA232947Čermák LukášPSK Olymp Praha9300:41:13-
136MA232222Audrain SimonK.O. Poděbrady8300:41:13-
138MA234690Vedral JanKrymlov8400:41:19-
65MB235814Jandík OldřichScottacime.cz7100:41:21-
66MB236611Karbulka PavelPražský píče7300:41:23-
19MC237114Tůma JiříSpartak Vlašim6300:41:24-
139MA238865Jadrníček TomášBoleslavští běžci7700:41:25-
140MA2391008Skoupý MiroslavZibohlavy7900:41:26-
141MA240914Kuchař Pavelneregistrován8300:41:27-
67MB241704Sládeček Jakubneregistrován7400:41:28-
68MB242678Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:41:30-
69MB2431036Mašek DanielEKS Dejvice7400:41:31-
142MA243302Adámek Jakubneregistrován8500:41:31-
143MA245247Herold Tomášneregistrován8100:41:33-
143MA245488Vorlík PetrLFC Lysá nad Labem8000:41:33-
70MB2451017Skalický Petrneregistrován7300:41:33-
145MA248689Hurych JakubA.C. TEPO Kladno9100:41:39-
20MC2491230Berky JiříTermesivy6200:41:40-
5ZB250521Zbíralová RadkaMK Kladno7200:41:42-
9ZA2511117Hejtíková GabrielaPraha8100:41:44-
71MB252295Král ZdeněkVelké Přílepy6800:41:45-
21MC252548Hodboď RadkoAC Slovan Liberec5800:41:45-
72MB254734Paroulek JaroslavSKP Nymburk7000:41:48-
22MC255437Ševčík LuděkTJ TURBO Chotěboř5900:41:49-
146MA255670Frühauf JiljíZbraslav7500:41:49-
73MB255650Bláha JanPardubice7400:41:49-
147MA258142Kubů MartinPraha - Dubeč8300:41:51-
74MB259755Kozák MiloslavTriatlon Mladá Boleslav6500:41:54-
148MA259864Vltavský PetrŠtemplovec7800:41:54-
149MA261617Coufal PatrikHospic Prachatice7500:41:58-
150MA2621103Kučera VáclavMšené-lázně7600:42:03-
75MB262409Brožík FrantišekPentar Vlašim6700:42:03-
6ZB264565Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:42:04-
76MB264949Fiala EnricoPIM RC Modřany-Kamýk7100:42:04-
76MB264815Coufal PetrVeterina Poděbrady6800:42:04-
3MD264170Němec JiříLockar Vlašim4800:42:04-
151MA268738Štreit Miloslavneregistrován9300:42:05-
78MB269289Žák JiříContinental Sport Club6900:42:06-
23MC270588Košťák ZdeněkMaraton tým Pavla Nováka6400:42:07-
152MA2711075Novák ZbyněkKladno8500:42:09-
79MB272570Mařáček ZdeněkHradec Králové6700:42:10-
80MB273506Svozil DanielPraha7100:42:12-
153MA274381Havel JanMaraton tým Pavla Nováka7500:42:13-
154MA275643Fliedr JiříF-BIKE KLUB SÁDEK8000:42:14-
155MA276953Kameníček MichalVinařice8600:42:15-
156MA277938Dubecký JakubPraha9000:42:16-
81MB278812Jandík Daliborneregistrován7100:42:18-
81MB278645Dědic Romanbezeckaskola.cz7400:42:18-
24MC280249Polčin MiroslavBřežany II5700:42:19-
157MA281871Průša Jiříneregistrován8100:42:20-
25MC2811065Čumpelík LiborZeleneč6300:42:20-
26MC283502Hrdina VilémBohnice5600:42:21-
83MB28489Hlivka TomášPraha 26800:42:22-
10ZA285761Hrstková VladěnaKerteam8700:42:23-
4MD285852Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5000:42:23-
158MA28727Řezníček JakubRBZ Praha8600:42:24-
158MA287592Matějka MartinPraha8100:42:24-
84MB289251Kubišta PetrSokol Kolín6500:42:25-
160MA2901077Vitouš Pavelneregistrován8900:42:27-
85MB291568Kolář JanSK Rover Praha Biatlon6700:42:28-
161MA291221Křivánek MartinJablonec nad Nisou8300:42:28-
162MA293435Novak Michaelgone4run / RunGo7700:42:29-
86MB294320Vedral StandaČesky Brod7100:42:30-
11ZA295529Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8700:42:31-
87MB296325Žalud LadislavTriatlon Mladá Boleslav7200:42:32-
88MB297688Kendík TomášLochkov7200:42:33-
5MD298561Brozek RadmilKRB Chrudim5400:42:34-
163MA299851Zubíček JanPraha 78200:42:35-
89MB299177Zelenka JiříSuadra7100:42:35-
90MB301999Bulis PetrPkpů Praha7400:42:36-
91MB302181Číhař TomášChvojenec7000:42:39-
91MB302258Lukeš MartinEleven Test Team6800:42:39-
164MA304879Raindl Pavel...o prsa8100:42:41-
12ZA304656Lenčová JanaAC TJ Jičín9200:42:41-
165MA30681Falk PavelSPONA Teplice7900:42:42-
93MB307841Šůs JaroslavNovis TK Praha6500:42:43-
166MA3081052Beneš JiříRychnov nad Kněžnou8800:42:44-
27MC308122Vokuš ZdeněkLiberec5600:42:44-
7ZB3081129Janisová BarboraAC Slovan Liberec7400:42:44-
167MA3111115Veselík MiroslavSK Svěrák8600:42:45-
13ZA312919Sýkorová RadkaLongrun.cz8200:42:46-
8ZB313156Jiranová RadkaTJ Liga 100 Praha7900:42:47-
28MC314124Kucko MiroslavLiberec5800:42:48-
1ZC315582Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:42:52-
168MA31630Píša OndřejSK Svěrák8500:42:58-
9ZB317796Kadeřábková-Březinová VandaLongRun.cz7300:43:00-
169MA3171100Blabolil JiříTJ Sokol Golčův Jeníkov8200:43:00-
170MA319543Fara JanTriatlon Mladá Boleslav8400:43:02-
29MC3191143Tomsa PavelDoubrava6200:43:02-
30MC321380Kára VladimírAC Patřín6200:43:03-
94MB322322Czagan JanSDH Dědek7100:43:04-
171MA323376Boszorád Ladislavneregistrován8400:43:09-
95MB323311Poslušný JiříZdětín7200:43:09-
172MA325353Procházka TomášSABZO7900:43:10-
173MA326317Vasilev PetrAC Mageo8000:43:11-
174MA32777Kučera PavelPraha 138600:43:12-
175MA328785Kain VáclavSPORT-LAV8400:43:14-
96MB329179Chvátal VladimírÚvaly6700:43:17-
97MB330171Smrček PavelMyTreneek.cz7300:43:19-
98MB331710Stříhavka JindřichAC Choceň/Choceň7100:43:20-
31MC332250Mokošín JiříSokol Rostoklaty6200:43:23-
31MC3321229Sedlák JiříCyklokraus Author Přelouč5800:43:23-
176MA3341089Tůma PavelRungo.cz7600:43:25-
6MD335998Keil Jaroslavpraha5300:43:26-
177MA336307Adamík Renéneregistrován7600:43:27-
177MA336455Herc SvatoplukPraha8600:43:27-
179MA338350Slavík MiroslavKounice7500:43:28-
7MD338140Říha JaroslavTenis - Týnec nad Labem5300:43:28-
10ZB34082Stočesová PetraHejvy´s intimmate team7500:43:30-
180MA341827Pospíšil JanJP Group7700:43:33-
181MA3421243Matzner KarelPraha8200:43:34-
99MB3431107Slovák PavelBěžecký klub České spořitelny6700:43:35-
182MA3441244Maryška JindřichPraha8000:43:40-
33MC3451215Nigrin VlastimilChabry6400:43:42-
183MA3451110Růžička ŠtěpánLibochovice8500:43:42-
183MA3451123Michl PavelKanoistika Poděbrady8900:43:42-
185MA348388Daniš Pavolneregistrován7800:43:43-
100MB3481004Chocholáč JanStolní tenis/Poříčany7100:43:43-
185MA348970Kunc MarekPolepy8600:43:43-
8MD351155Svoboda VáclavJKM Č.Budějovice4900:43:45-
34MC35272Krofta JiříLiga 100 Praha5500:43:46-
187MA353520Svoboda VítPraha - Dolní Chabry9000:43:47-
188MA354469Švorc OndřejHC Bílý Újezd8500:43:49-
101MB354136Kilarský MarekPraha 97300:43:49-
102MB356367Procházka LuděkBenešov7000:43:50-
102MB356480Beneš MiroslavČMK7300:43:50-
189MA356631Hrdlička JaroslavTJ Sokol Liptákov8600:43:50-
104MB359125Velas JakubAmpex Praha7000:43:53-
190MA360535Třasák JanÚjezd nad Lesy8100:43:54-
105MB361804Dryák JanDHL ITS Running club6600:43:55-
191MA36192Rebec JanPraha 97900:43:55-
192MA363339Hruška Adamneregistrován9600:43:56-
14ZA364719Kudrnová AnnaSK BABICE8600:43:57-
193MA364987Krabáč Lubomír-8500:43:57-
193MA364786Sobotka FrantišekBK Divoká Šárka7700:43:57-
106MB364917Martin RejmonPraha6900:43:57-
195MA368291Macek StanislavČeský Brod7500:43:58-
15ZA36880Hejna Anna-MarieXC sport9900:43:58-
11ZB36857Brunerová LudmilaPečky7800:43:58-
12ZB371253Kubištová RadkaSokol Kolín7100:44:00-
107MB3721050Janda JiříHisport Team7300:44:01-
196MA372819Chobola TomášNight Runners8100:44:01-
9MD3741098Říha MiroslavSokol Sadská4500:44:02-
197MA375850Kubeček OndřejinTrenér.cz8000:44:03-
198MA376638Formánek Jakub1. PKO7500:44:04-
199MA3771203Trnka JiříKolín 29100:44:05-
200MA378419Duchan PavelRunGo.cz8400:44:06-
200MA378241Nechoďdoma PetrDobřichov7700:44:06-
35MC380236Miler VáclavSokol Kolín6200:44:08-
202MA381402Poupa PetrPraha8200:44:09-
16ZA381604Kučerová MarkétaSK Svěrák8900:44:09-
13ZB383732Kaščáková PetraTuchoměřice7500:44:10-
203MA3841028Matuška OndřejConseq Athletic, Praha7500:44:11-
108MB385789Matyáš RomanDexter BSK racing7000:44:12-
204MA385741Babica MilanVsetín8100:44:12-
109MB387810Bubník OndřejRunGo.cz7000:44:13-
109MB387373Svěchota PetrSpartak Praha 46600:44:13-
36MC389735Rys JiřiDlouha Lhota6400:44:14-
205MA389977Ledvina PetrKolín7700:44:14-
10MD389940Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:44:14-
205MA3891216Suchánek DavidPoděbrady9200:44:14-
37MC3931146Šilhan JaromírMělník5500:44:15-
2ZC394439Mališová KarlaUSK Praha6000:44:16-
207MA394245Jašek Ondřejneregistrován7900:44:16-
207MA394458Šmejkal ŠtěpánK&J GYM9500:44:16-
17ZA397169Polanská Markétaneregistrována8100:44:17-
209MA3981067Kocábek Ondřejneregistrován9200:44:19-
210MA399417Zvoník JiříEPO-TEAM8000:44:21-
18ZA400707Novotná ml. DagmarTURBO Chotěboř9000:44:22-
211MA401110Haman FilipPraha 68100:44:23-
111MB402374Mach PavelMaratón klub Kladno6500:44:25-
111MB402546Číž JosefLázně Bohdaneč7100:44:25-
38MC404220Tomeš RostislavTraged Team6000:44:32-
212MA405403Teplý OndřejJoskatel Kolín8100:44:33-
11MD406143Smetana KarelVHS Benešov5100:44:34-
213MA4061035Plíhal Tomášneregistrován7500:44:34-
213MA406890Doležal MichalRunPORG8000:44:34-
19ZA40685Schlosáriková EvaSK Babice8600:44:34-
215MA410974Hurych PetrKutná Hora8700:44:36-
113MB410296Mukařovský AlešČeský Brod7200:44:36-
216MA412514Hampl PavelHanuman Gym Praha8200:44:37-
216MA4121034Pojmon LeošPardubice7600:44:37-
39MC414951Dvořák LadislavOstrava6200:44:38-
40MC415299Týč LubomírDlouhý Most6100:44:39-
218MA416844Picmaus TomášSLAVOJ KOTĚHŮLKY8900:44:41-
218MA416475Pomsar MiroslavLysá nad Labem7500:44:41-
12MD418551Vodička JiříSokol Maleč5300:44:42-
220MA418230Kutáč ZdeněkK.O. Poděbrady8000:44:42-
114MB420201Kozel MiroslavBenátky nad Jizerou6500:44:43-
221MA420537Bednář PetrPraha 8 - Libeň7800:44:43-
222MA422428Mikeš FilipCK Vinohradské šlapky7700:44:44-
13MD423817Krajč ZdeněkTrutnov5400:44:46-
115MB4241055Kukač PetrPraha 36700:44:47-
116MB42591Jirásek JiříK.O. Poděbrady6700:44:49-
41MC425539Rychlík IvanSurvival6200:44:49-
42MC427913Kulhánek JiříHradec Králové6400:44:50-
223MA4281014Sochor Filipneregistrován8400:44:52-
117MB429225Žák OndřejTachlovice7200:44:54-
224MA430703Kačer JanSokol Vlastibořice8900:44:55-
224MA4301006Michalík Tomášsvit8400:44:55-
118MB430706Bušek Milančakovice7200:44:55-
14ZB430988Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:44:55-
226MA43446Svoboda MilanMilovice7900:44:56-
119MB4351121Neumann PetrDIANA SPORT7000:44:57-
227MA435591Schrötter OndřejSKS FOREVER8100:44:57-
120MB437635Zbuzek MiroslavCK Záluží7400:44:58-
20ZA4371104Rusínová ZuzanaÚstí nad Labem8300:44:58-
120MB437228Sehnal TomášK.O. Poděbrady6700:44:58-
21ZA440760Melezinková SimonaPoděbrady8800:44:59-
228MA440839Dvořák ZdeněkÉquipe sans limites7500:44:59-
122MB440383Kvasnička LadislavLysá nad Labem7400:44:59-
228MA440655Flaška Pavelneregistrován7500:44:59-
230MA444666Chaloupka Lubomírneregistrován7800:45:00-
230MA4441018Hulec JanOrlické Záhoří8100:45:00-
232MA446474Lounek JakubPoděbrady8200:45:02-
232MA446959Zadražil FilipBižuterie Jablonec9800:45:02-
232MA446269Roušavý JanKabuki Team8500:45:02-
14MD449725Rydrych JanUjezd nad Lesy4900:45:04-
235MA450102Marek JiříSPONA Teplice8100:45:06-
123MB451498Rechnovský JanKP Praha7000:45:08-
43MC451975Opočenský JaroslavKutná Hora5700:45:08-
124MB453885Pokorný LubošZdonín7000:45:11-
44MC4531002Šlapák MichalPraha6300:45:11-
236MA455820Bukovský JanRunPORG7800:45:13-
15ZB455116Myslivcová DenisaMyTreneek.cz7700:45:13-
237MA4571070Ullmann PetrUšoplesk Team8400:45:14-
45MC45783Černý AlešTC Dobruška6400:45:14-
45MC457711Němec MilošBONBON5900:45:14-
16ZB457240Krejsová Petraauto RZ boskovice7900:45:14-
238MA461384Kočí MichalVykáň8100:45:16-
125MB461462Cerha Zdeněkneregistrován7400:45:16-
126MB463510Lukeš JiříVlašim J & J6500:45:17-
239MA463261Zvěřina RadekBojetice8200:45:17-
126MB463681Choutka PetrIntersport Kolín6500:45:17-
240MA466197Matocha JakubBPR Vsetín8800:45:18-
241MA467440Merta Dušanneregistrován7600:45:19-
242MA468747Ungr MarcelSKP Nymburk7600:45:20-
128MB469905Koptík PetrHospic Prachatice7000:45:21-
243MA469188Vašek LiborRelative Team7800:45:21-
243MA469298Matějka TomášTJ Sokol Dlouhá Lhota7700:45:21-
47MC472323Švácha MartinLibice nad Cidlinou6400:45:22-
245MA472263Strnad JakubTJ Sokol Pečky8600:45:22-
129MB474219Hrdinka ČestmírTTC Český Brod6700:45:23-
129MB47444Prudil PavelPraha6600:45:23-
246MA474189Vít JiříTJ Stará Paka7900:45:23-
17ZB477329Třísková KatarínaPraha 67100:45:24-
131MB478472KOLLER PavelBezdědice7000:45:25-
18ZB479597Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:45:28-
48MC479164Kubr VaclavAC Laura Praha6200:45:28-
22ZA4811007Stráská Adélaneregistrován8400:45:29-
49MC482265Dunda VáclavPraha 156000:45:30-
247MA482683Arnot MichalRunPORG7600:45:30-
248MA484305Švácha MartinPraha9100:45:31-
249MA485512Lukeš DavidVlašim9500:45:32-
19ZB486231Kroužilová IvaPoděbrady7700:45:34-
15MD486214Horna JosefZámostí5100:45:34-
250MA486423Brém PetrRunGo8000:45:34-
16MD489552Málek JaroslavChotěboř4600:45:35-
3ZC490507Šindlerová JanaSPONA Teplice6900:45:36-
3ZC490466Bayerová LenkaTJ Sokol Unhošť6800:45:36-
251MA492504Hrabánek VojtěchGEFCO - Velký Osek7500:45:38-
251MA4921088Kotapka TomášMilovice8500:45:38-
251MA492198Vrzala TomášJoyrun7800:45:38-
50MC495942Nouza JanLiberec5700:45:39-
254MA4961093Krankus MilanPraha8000:45:40-
20ZB497708Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:45:41-
17MD4981042Fiala Janneregistrován5300:45:42-
255MA499918Furman AlexandrTeplice8100:45:44-
132MB500330Němec MilošMarius Pedersen7400:45:47-
256MA500303Zmek OndřejPraha 98600:45:47-
256MA500490Trnka LukášLukáš Trnka8300:45:47-
258MA5031223Šafra AdamPraha8700:45:49-
51MC504194Kratochvíl MiroslavSokol Hlubočepy5900:45:50-
133MB505642Řepa JanSK DNF6700:45:55-
52MC505414Gut Robertžádný club6100:45:55-
53MC507489Nemec ĽubošLokomotiva Zvolen6300:45:57-
259MA507257Kocurek AdamJesenice8600:45:57-
134MB509216Rašner TomášKVS Olomouc6900:45:58-
21ZB509523Vágnerová VeronikaSPONA Teplice7300:45:58-
260MA511178Novák JakubDT Břehy8300:45:59-
5ZC512984Sládková JanaAC Doma6600:46:04-
261MA512675Vaníček RadimJablonné nad Orlicí8200:46:04-
262MA514327Klindera Martinspeedwaylive.eu8800:46:05-
18MD514641Pěkný JanTJ Liga 100 Praha (SABZO)5200:46:05-
135MB514554Gregořica MiroslavPříbram6700:46:05-
136MB517629Vlk RomanLightning Prague7000:46:07-
22ZB518531Ludvíková KatarínaDexter BSK racing7900:46:08-
54MC519413Roubík FrantišekČerčany5600:46:09-
263MA5201030Polášek MiloslavPraha 78100:46:11-
1ME521763Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:46:12-
264MA522365Machačka PavelHradecké střely7700:46:13-
264MA5221120Černý MichalStolní fotbal/Poříčany8400:46:13-
55MC524432Vaněk PeterTOM-KČT Kralupy nad Vltavou6200:46:14-
56MC5251053Albrecht VáclavSK ČNB Hradec Králové5900:46:15-
23ZA525369Lánová MichaelaHradec Králové8600:46:15-
137MB527348Boudník PavelSvětlá nad Sázavou7200:46:19-
266MA528467Plojhar VladimírRoudné8500:46:20-
267MA529306Venzara DavidOhrazenice7600:46:21-
19MD530407Tausinger IgorCrotalus Praha4900:46:22-
268MA5311096Herman PavelBěžecký Kroužek Varnsdorf9800:46:24-
269MA532424Hrabec MichalRunGo.cz7700:46:26-
57MC532165Doubek ZdeněkPKO Praha5600:46:26-
270MA534499Vaněk VladimírLitovel8000:46:27-
58MC535431Herbst JosefBrandýs nad Labem5600:46:28-
271MA535224Hnídek DavidPraha 58200:46:28-
138MB537393Hejzlar PavelLysá nad Labem7200:46:31-
138MB537223Paseka FrantišekSK Lipany6800:46:31-
272MA53767Čup MichalPečky7700:46:31-
140MB540880Pokorný TomášZdonín7200:46:32-
273MA541897Vápeník PetrBK Divoká Šárka8000:46:34-
23ZB542628Vašinová MarkétaSokol Horní Brusnice7500:46:36-
274MA542470Procházka JindřichSvětlá nad Sázavou8300:46:36-
24ZB5441090Tůmová TerezaRungo.cz7900:46:37-
2ME5451242Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:46:38-
275MA545415Novák Jiříneregistrován8800:46:38-
25ZB547534Podařilová PetraChýně7600:46:40-
141MB547896Žanda JanSK Chotěboř6700:46:40-
276MA549447Olšovský VítězslavMetro A - Praha8300:46:41-
277MA550463Řehák MartinMnichovice8400:46:42-
142MB551750Dobiáš VítXC Racing Team7200:46:45-
278MA551234Kysilka VratislavKolín7800:46:45-
279MA553541Měchura MarekSK Svěrák8500:46:51-
143MB554869Szabo DavidNové Zámky7000:46:55-
144MB555157Stolín JosefRelative Team7100:46:58-
1ZD556547Hodboďová JiřinaLiberec5800:46:59-
26ZB557185Hampejsová MartinaŠNECInaMAX7200:47:00-
145MB558882Belica Martinneregistrován7400:47:01-
280MA5581016HOLLY MichalAlexandria8800:47:01-
281MA560271Trbušek RenéČelákovice7600:47:05-
282MA561275Havlík PetrLiveStrong8600:47:07-
283MA562649Kučerová PavlaSK Zdice7600:47:08-
146MB56286Hruban MilanK.O. Poděbrady6700:47:08-
147MB56493Tůma LiborBenešov7100:47:10-
284MA5651069Koldovský Martinwww.undo8.com7700:47:13-
284MA565713Němec JaroslavBONBON9600:47:13-
24ZA567857Drtilová VeronikaLitovel8500:47:14-
27ZB567372Svěchotová HanaSpartak Praha 47300:47:14-
27ZB567167Kilarská MarcelaMP Praha7100:47:14-
148MB567733Dušek RostislavDataline7100:47:14-
286MA5711217Huk JanPraha8700:47:15-
287MA572609Fousek JakubVlčí Habřina9800:47:19-
25ZA5731142Hájková LucieHisport team8600:47:20-
288MA5741063Myslik Martinneregistrován8100:47:21-
289MA575444Pachman Alešneregistrován8700:47:22-
29ZB576363Kopecká ZuzanaPraha7900:47:24-
290MA57756Bruner TomášPečky8900:47:26-
291MA578430Hnilica OndřejPraha 109400:47:31-
291MA578605Špitálský MartinBezno7700:47:31-
59MC5781249Prchal PavelKutná Hora5900:47:31-
293MA581982Hlavička Tomášneregistrován8600:47:32-
26ZA58178Zrzavecká LadaPraha8900:47:32-
20MD581545Kubát JiříGP Kolín5000:47:32-
6ZC584687Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:47:33-
21MD585267Konývka ZdeněkSokol Kolín5300:47:36-
7ZC586680Lukášová MirkaPraha6100:47:39-
27ZA58753Mikšovská TerezaGP Kolín8300:47:40-
149MB588821SEMELA PavelFarnost Neratovice7400:47:41-
60MC5891074Knýř JanSK Maxtri6000:47:42-
30ZB590576Páralová MarkétaMetrostav7000:47:43-
294MA591791Zoubek Zdenekneregistrován7800:47:45-
150MB59184Palma MiroslavCesky Brod6700:47:45-
295MA593639Čoček LadislavTwo Tone Army8400:47:46-
151MB593217Teplíček LiborKVS Olomouc6800:47:46-
295MA593445Machytka Matějneregistrován9400:47:46-
295MA593429Koutník JanBradlec9400:47:46-
28ZA597955Jeníková PetraSPARTAK Praha 49600:47:48-
31ZB598986Veselý JanInTrenér.cz7900:47:52-
8ZC599564Jirásková EvaLanškroun6400:47:55-
32ZB600957Lisá BlankaPraha7700:47:57-
33ZB601342Čišková DanielaHraj na tie nohy7100:47:58-
29ZA602692Babicová EvaTTC Český Brod8800:48:00-
298MA60265Katrnoška JiříPečky8000:48:00-
152MB604410Novotný PetrRadovesnice I7000:48:02-
9ZC605286Vančáková MagdalenaGerontclub6200:48:03-
153MB606718Haushalter MichalŘíčany6500:48:04-
153MB6061013Král MilošAKK Praha7000:48:04-
299MA6061044Volák MichalPraha 68300:48:04-
300MA609742Mikeš JakubTriatlon Mladá Boleslav8700:48:06-
155MB609722Kovařík JanKolín6600:48:06-
300MA609404Válek OndřejNový Bor7900:48:06-
156MB612237Šiml JanNovis TK Praha6700:48:07-
22MD613144Cipl FrantišekBonbon Praha5100:48:09-
302MA613255Frýdl OndřejSmiřice9200:48:09-
157MB613203Matějíček VladimírVÚ32557200:48:09-
302MA613585Lahoda JanChmelište7600:48:09-
23MD617196Falcman JaroslavPraha5400:48:10-
24MD618243Losman MiroslavHradec Králové5100:48:15-
30ZA6191068Řeháková JanaPraha8100:48:17-
158MB620788Petráček MilanČeská Skalice7400:48:21-
158MB620183Kukla MiloslavK.O. Poděbrady7000:48:21-
160MB622596Svědiroh MiroslavCihelna Pardubice6500:48:24-
25MD6231220Smutný OldřichMnichovo Hradiště COOP4800:48:25-
61MC62455Čižinský JaromírSABZO Praha5500:48:26-
26MD625795Ungr AntonínKozojedy5200:48:28-
62MC6251031Nečas ArnoštBOOTCAMPS BOHNICE6300:48:28-
304MA627505Kučera MatějTJ Sokol Vlastibořice8800:48:30-
161MB627113Živor Rastislav42FS7400:48:30-
162MB629451Filippi PetrS.U.D.7400:48:31-
305MA629960Marek Lisýneregistrován9300:48:31-
306MA631636Kaplan DanielPoděbrady-Velké Zboží7700:48:32-
306MA631433Dorekens KevinDHL ITS Running Club8100:48:32-
63MC633426Procházka JaroslavSvětlá nad Sázavou6100:48:33-
308MA634991Lukeš AdamPrahaaa8800:48:34-
309MA6351112Krajíček MartinVilíkovo tažení8200:48:36-
163MB635501Nádhera PetrHradec Králové6700:48:36-
64MC635997Šesták JindřichKKK Praha5600:48:36-
310MA6381234Bašná Michaelaneregistrován7700:48:37-
164MB639209Nebeský MichalGerontClub6700:48:38-
311MA639721Dvořák VladimírČeské Budějovice7800:48:38-
312MA6411058Černý Jiří25A7800:48:40-
165MB641148Horký JanKLHK7200:48:40-
65MC641624Kyselý PetrTJ Zduchovice6400:48:40-
312MA641728Malina PavelSvětlá nad Sázavou7500:48:40-
165MB6411224Šafra MartinPraha6700:48:40-
66MC646158Chmel ZdeněkBěžecký klub České spořitelny6200:48:41-
167MB6471225Sem RomanPraha 67300:48:43-
168MB648497Kučera MiroslavÚstí nad Labem6700:48:46-
3ME648969Kánský VladimírSpartak Praha 44000:48:46-
2ZD650773Pechková ŠárkaMaratonstav Úpice5600:48:48-
314MA651632Mráz PavelDGP7600:48:49-
314MA6511095Matta JiříHustokrutostřelci8200:48:49-
34ZB651406Zárubová PetraSK Babice / Vědět kam běžet7700:48:49-
35ZB654459Hánová JitkaSklárna AJETO Lindava7100:48:51-
169MB655351Kruchina JiříPraha - Vinoř7200:48:53-
170MB656126Daubner PetrOtrokáři7300:48:54-
67MC657232Trhlík MilošPraha 45900:48:55-
27MD658911Holas JaromírTragéd tým PRAHA5200:48:57-
316MA658154Čáslavský DavidPraha 47600:48:57-
28MD6601037Groh StanislavAC Vrchlabí4600:48:58-
3ZD6611057Bajerová IlonaMaraton tým Pavla Nováka5800:48:59-
10ZC662130Breburdová HanaMK Kladno6100:49:04-
317MA663705Peterka IvoSvitavy7500:49:05-
318MA6641076Hrdina PetrSlaný7900:49:09-
68MC664212Frýdl MiroslavHradec Králové6400:49:09-
11ZC666968Jeníková KarolínaBáječné ženy v běhu/Eleven Test Tea6800:49:11-
171MB6671226Korec RenéDrahelice7000:49:13-
319MA668405Hába JanJoskatel8000:49:15-
320MA66962Drbal ZdeněkPečky9000:49:18-
172MB670709Novotný JiříTURBO Chotěboř6600:49:19-
31ZA6711071Ullmannová JanaUšoplesk Team8400:49:21-
69MC671799Morava VítBonbon Praha6000:49:21-
321MA673427Tuček Petrneregistrován8000:49:22-
321MA673526Chloupek PetrPraha 97700:49:22-
323MA6751066Urban Alešneregistrován7800:49:23-
1ZE676792Pokorná VěnceslavaAtletika Hostivař4800:49:24-
32ZA676246Vocásková Zuzananeregistrován8300:49:24-
173MB678972Mach ViktorASK Slavia Praha6700:49:26-
70MC678285Popelka MiloslavHradec Králové6000:49:26-
33ZA68074Vávrů IvanaZdena Prso Team8800:49:28-
29MD681287Neumann FrantišekP.T.S.5400:49:30-
174MB68154Staněk MilanKenast Pečky6600:49:30-
324MA681757Novák AlešPardubice8400:49:30-
325MA684134Zícha JanSpartak Praha 48800:49:32-
34ZA685832Spiváková Lenkaneregistrována8300:49:35-
36ZB6861085Vondroušová PetraTJ Sokol Horní Brusnice7600:49:37-
35ZA6871247Koskanová AnetaPraha8300:49:38-
326MA688242Sýkora VladimírLysá nad Labem7500:49:39-
175MB688494Baško LuděkVelim6700:49:39-
176MB690782Doležal TomášSK Tři Sestry Stará Kovárna6500:49:41-
71MC690120Strejček PavelGymnázium Poděbrady5900:49:41-
37ZB692254Pokorová JaroslavaSC Marathon Plzeň7200:49:42-
37ZB692610Karbulková AliceAC CoByDup7200:49:42-
72MC694746Horáček JiříKolín6400:49:45-
327MA694772Černý JiříPraha 98100:49:45-
328MA6961241Hořejší JanSmržovka8400:49:47-
39ZB696802Bartíková MilčaDexter BSK racing7100:49:47-
329MA698892Omáčka DavidJívák9200:49:50-
330MA699878Urbánek OndřejHranice8600:49:51-
331MA700112Mikulecký TomášTRANSCO Děčín7800:49:54-
332MA701956Suchomel IvoJdu běhat8300:49:58-
36ZA701416Imrichová MarcelaTrisportteam8500:49:58-
333MA703131Verner ZdeněkLedečko7700:50:02-
37ZA704456Svobodová MichaelaLUKYSPORT TEAM8300:50:03-
334MA7041210Středa PavelPečky7800:50:03-
177MB706533Řechtáček JiříPraha7300:50:04-
177MB706824Rada MichalPraha 77300:50:04-
38ZA708797Vavřinová TerezaSK Svěrák8800:50:05-
335MA7091033Hlatký TomášLibouchec7800:50:09-
336MA71069Ondra RomanNK Velké Chvalovice8300:50:14-
30MD710540Vodvárka PetrSemily4700:50:14-
337MA71294Obermajer PetrBojov7800:50:15-
12ZC7131073Knýřová JitkaSK Maxtri6300:50:16-
179MB714693Malhocký Danneregistrován6600:50:18-
40ZB715822Stránská JanaK.O. Poděbrady7800:50:19-
39ZA715767Nová EvaLiberec8200:50:19-
180MB717981Lipš MichalSokol Královské Vinohrady7300:50:20-
181MB71896Fait FrantišekGerontclub6600:50:21-
181MB7181213Skotnica Svatoplukneregistrován6500:50:21-
338MA720640Voplakal TomášÉquipe sans limites - Humpolec8400:50:22-
73MC720846Linhart MilanLongobucco6400:50:22-
40ZA722648Zemanová VeronikaŘíčany8200:50:23-
339MA7231049Štěpánek Pavelneregistrován8200:50:24-
183MB7241125Zahradníček TomášZŠ Mžany7300:50:25-
340MA72459Šíma MichalPečky8000:50:25-
31MD726825Doležal JanVOX Nymburgensis5400:50:26-
32MD727422Nový BřetislavSABZO Praha4700:50:27-
33MD728400Veselý MilanGP Kolín4800:50:31-
13ZC728682Kolská MonikaKerteam6300:50:31-
341MA730702Staněk Tomášneregistrován7500:50:32-
342MA731877Havlík TomLiveStrong9100:50:35-
342MA731229Sehnal VojtěchK.O. Poděbrady9800:50:35-
41ZA733276Nejdlová Martinaneregistrována9300:50:39-
4ME734835Kocian LuděkAVC Praha4200:50:42-
184MB734756Priskin JurajPraha7300:50:42-
344MA7341208Luňáček JaroslavMazeč7800:50:42-
4ZD737856Kováříková PavlaŠAK Chodov5500:50:43-
345MA738618Kot JiříHumpolec7800:50:48-
74MC739264Švorc Janneregistrován6200:50:51-
5ME740139Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:50:53-
34MD741809Štrup JanSokol Kolín Atletika5100:50:59-
185MB742749Ledvinka JosefSABZO7200:51:04-
35MD743314Škrleta JanTJ Nová Včelnice4600:51:06-
42ZA744274Světlíková DanielaŘeporyje9200:51:08-
75MC745478Traxler JanPraha Žižkov6400:51:12-
43ZA746994Hejzlarová JanaPraha 28400:51:13-
14ZC747667Středová IvanaGP Kolín6500:51:22-
346MA748669Švach Pavelneregistrován7500:51:24-
44ZA748538Svitáková HanaAC Česká Lípa9000:51:24-
41ZB7501134Juřičková KamilaCATUS TEAM7700:51:25-
36MD751168Krajtl SvatoplukPardubice4900:51:26-
37MD752778Dobiáš LudvíkPoděbrady4600:51:27-
45ZA753927Dohnalová KristýnaPraha9700:51:29-
46ZA754903Duspivová Hananeregistrována8200:51:30-
186MB755876Klazar MartinPraha 36600:51:31-
47ZA755583Voláková JarmilaChotouň8300:51:31-
38MD757382Vyskočil JaromírAtletika Sokol Kolín4600:51:32-
42ZB7581132Bartošová PetraGerontClub7600:51:36-
48ZA758853Tomešová ZuzanaNordic team CZE9100:51:36-
76MC760557Longin MilošPraha 96200:51:40-
347MA761200Bančanský AndrejPraha8900:51:41-
43ZB7621020Masopustova Lucieneregistrována7300:51:44-
6ME762349Řápek VáclavAVC Praha4200:51:44-
187MB764992Němeček Stanislavneregistrován7400:51:45-
348MA764394Jareš Adamneregistrován8700:51:45-
49ZA766360Pohanková GabrielaBŠMŠ8400:51:46-
50ZA767606Zajícová Kateřina7. skautské středisko Blaník9500:51:48-
44ZB7681119Svobodová TerezaPraha7600:51:49-
5ZD7691128Vacková HanaČervený Kostelec SOKOL STARKOČ5600:51:50-
51ZA7691202Králová BarboraSKP Nymburk9500:51:50-
349MA771278Konývka PetrKolín8400:51:51-
77MC772347Baláž JánNepolisy6200:51:53-
2ZE772663Zajícová VěraSKI Jilemnice4600:51:53-
15ZC774408Hodečková IvetaAeroklub Kolín6800:51:59-
188MB7751000Zápotočný Janneregistrován7000:52:01-
189MB77623Horad DavidSK BABICE6900:52:06-
350MA777277Bílek VladislavSK Pepíno7500:52:07-
45ZB777573Longinová LenkaPraha 97100:52:07-
45ZB77770Machová KateřinaPraha7500:52:07-
351MA780679Gebhart Jiříneregistrován8200:52:08-
39MD781503Kališ PřemyslTJ Znojmo5200:52:09-
47ZB782103Burianová JanaK.O. Poděbrady7700:52:13-
190MB783560Šanda JiříSokol Kolín7100:52:15-
16ZC784204Havlasová PetraMenX Krucemburk6400:52:16-
6ZD785328Vodvárková EliškaBáječné ženy v běhu5500:52:18-
52ZA7861001Simbaeva ValeriaSK Svěrák9200:52:20-
352MA78625Molitoris AndreasJablonec nad Nisou8300:52:20-
78MC788803ROŽÁNEK VladimírSABZO PRAHA5800:52:23-
40MD7891024Voborník PavelAC Srima5300:52:25-
17ZC790566Egrešiová LenkaLitoměřice6400:52:28-
48ZB791887Slavíková LenkaKounice7900:52:30-
353MA7921079Svejkovský MatějDivišov9700:52:31-
7ME793754Čížek FrantišekTurbo Chotěboř4200:52:32-
49ZB794377Bačkovská PetraLONGRUN.CZ7800:52:36-
79MC794195Metelka JosefPraha5700:52:36-
354MA796446Skopal Lukáš-/Kolín8400:52:37-
80MC797226Bulíček PetrUhlířské Janovice6000:52:40-
355MA797288Žák MiroslavTJ Sokol Jičín9400:52:40-
356MA79998Horníček JaromírFCB7700:52:43-
53ZA799826Vápeníková KláraBK Divoká Šárka8300:52:43-
357MA801337Biebl OndřejPraha 69500:52:51-
358MA802133Bernatský VojtěchJenštejn7500:52:52-
358MA802946Baránek DanŘevnice7900:52:52-
360MA804973Lavický MartinTwo Tone Army8400:52:54-
50ZB805612Hrbková JiřinaSK Kbely7700:52:56-
361MA806101Mareš JanDoubek8200:52:57-
54ZA807603Suchomelová HelenaJdu běhat8300:52:58-
51ZB808108Souchová HelenaSPONA Teplice7400:52:59-
362MA808460ŠORF PetrAMEBY7600:52:59-
52ZB810352Švecová IvaSK OB Chrast7100:53:00-
191MB8101248Nebeský MichalPraha6700:53:00-
18ZC812620Lenčová JanaMk Seitl Ostrava6900:53:09-
55ZA8131041Rutnerová DanielaNeratovice8500:53:10-
192MB813805Dvořák JanTactical Combat7300:53:10-
56ZA8151023Gräber AnastasiaPraha8700:53:12-
57ZA816834Příhodová BarboraTJ Sokol Unhošť9400:53:14-
363MA816886Borkovec Borky13ka/Atleti v Akci8900:53:14-
364MA818971Nevřela Ivoneregistrován7800:53:15-
58ZA819524Kramářová VladimíraDobříš8600:53:17-
58ZA819861Fischerová JanaPovrly8000:53:17-
193MB821127Sova JanMP Praha6500:53:19-
365MA821161OTRADOVSKÝ PatrikMenX Krucemburk7700:53:19-
366MA8231205Málek JanCerhenice7500:53:20-
194MB824273Binder Martinneregistrován6800:53:22-
60ZA825966Polišenská MichaelaVK Bohemians8400:53:23-
195MB8261245Zajíček Svatoplukneregistrován7400:53:25-
367MA826266Oliva AlbertRun Porg0000:53:25-
368MA82858Verner JaroslavPečky8100:53:26-
81MC829519Ransdorf JiříRunfree5700:53:32-
81MC829173Zeman VladimírBřežany I5900:53:32-
61ZA8311097Bartoňová AnastázieRunGo8300:53:33-
369MA8321240Dalekorej VojtaPoděbrady9000:53:34-
62ZA833990Šimečková BarboraPraha8500:53:35-
370MA834528Sotona PetrBřežany ii8500:53:36-
370MA83447Dogaru VasilRungo8100:53:36-
63ZA836752Skalova LucieM-team Praha8200:53:38-
372MA837800Omelka MichalSport-lav7800:53:41-
83MC837593Dolejš RadomírAVC Praha5800:53:41-
53ZB839744Sákrová MarkétaHvězda Pce7100:53:42-
373MA840346Balaž AdamNepolisy9000:53:45-
54ZB841967Dolna KatarinaRunning Mall Praha7900:53:46-
196MB8411072Krejča PavelPísečan6700:53:46-
64ZA84376Horká LenkaKLHK/SK Babice/Trailpoint.cz8300:53:56-
8ME844207Daubner AntonLiga 100 Kamenice4200:53:57-
84MC8451102Honzíček LubošKRB Chrudim5900:53:59-
374MA846421Zahálka TomášLongRun.cz7800:54:02-
19ZC846783Košatová Hananeregistrován6800:54:02-
3ZE846724Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:54:02-
55ZB8461206Matyášová KamilaMilčice7700:54:02-
56ZB8501106Nevěřilová Angelikaneregistrována7800:54:04-
20ZC850672Wallenfels LenkaTJ Sokol Královské Vinohrady6600:54:04-
57ZB8521231Filousová JanaLibochovice7200:54:07-
21ZC853290Lukešová MartinaSaně Smržovka6800:54:08-
65ZA854345Steklá Martinaneregistrována8200:54:10-
58ZB855518Peková IlonaPraha 5 Smíchov7500:54:11-
66ZA855391Poláková JanaPraha8600:54:11-
67ZA8571131Velecká Anetaneregistrována8900:54:13-
375MA8581137Semerád Marekneregistrován7800:54:14-
375MA8581048Krpata MartinVelké Přílepy8400:54:14-
22ZC860450Wohlrabová JitkaŠumperk6900:54:16-
377MA861304Běhalík Josefneregistrován8800:54:17-
85MC861128Starý FrantišekPardubice5600:54:17-
378MA863776Vinař Radimneregistrován8300:54:18-
68ZA863775Gotvaldová Vendulaneregistrována8300:54:18-
379MA865211Kocman RostislavSTS Chvojkovice Brod7700:54:23-
23ZC865525Janouchová JanaBáječné ženy v běhu6300:54:23-
197MB867244Pěcha TomášPoděbrady6600:54:24-
86MC868714Valta Stanislav-/Ohrada5800:54:26-
24ZC869567Bartošová MarkétaBonbon Praha6400:54:29-
198MB870657Zamostny MartinVestec7300:54:32-
69ZA871443Vávrová BarboraPraha8700:54:38-
69ZA8711239Wannous AmirBenešov9900:54:38-
71ZA873875Packová Evaneregistrována8300:54:39-
7ZD873912Holasová JarmilaTragéd Team Praha5400:54:39-
25ZC875208Dvořáková LenkaGP Kolín6600:54:40-
41MD875206Adámek PetrACOH Praha5400:54:40-
87MC877922Velecký TomášPardubice6400:54:43-
72ZA87861Pospíšilová JanaPečky9200:54:44-
26ZC8791136Nováková PetraBěžecký klub České spořitelny6300:54:47-
199MB8791087Ctibor Pavelneregistrován7100:54:47-
59ZB881238Hýblová KateřinaBělá pod Bezdězem7100:54:50-
42MD882577Pícha TomášAGRO Kolín5200:54:56-
380MA883811Urbánek MilanPraha7900:54:57-
73ZA883904Kotyrová Alexandraneregistrována8700:54:57-
381MA8851207Neubert MilanVrbová Lhota8200:54:58-
60ZB885625Hanušová RomanaBáječné ženy v běhu7100:54:58-
61ZB887259Vostřáková BlankaBáječné ženy v běhu7200:54:59-
62ZB888233Bohdanecká DitaBiketour/ Praha7800:55:00-
74ZA889766Nickelová MarkétaFuture studio8000:55:03-
43MD8891060Vokáč MilanBěžecký klub České spořitelny5000:55:03-
382MA891153Kašpar TomášMP Praha8000:55:05-
44MD892215Pikal KarelKVS Olomouc4900:55:07-
383MA8931025Šebesta MichalPraha8300:55:09-
200MB89495Raichl JiříBrandýs nad Labem6600:55:13-
201MB895730Dejmal RadekSvětlá nad Sázavou7400:55:21-
63ZB896341Fiklíková PetraSpona Teplice7000:55:23-
64ZB897902Veverová DanielaISC Praha7000:55:26-
75ZA898665Kulhánková TerezaPraha8800:55:28-
202MB898358Fejfar Alešžádný club6900:55:28-
45MD900356Vosyka LadislavTurbo Chotěboř5000:55:30-
76ZA90166Katrnošková AlenaPečky8800:55:31-
46MD902586Horyna MiroslavPraha-Zahradní Město5400:55:32-
27ZC9031118Dudová VěraBěžecká škola MŠ6100:55:33-
28ZC904495Bašková RomanaSplašená lokomotiva Chlumec /Cidlin6900:55:37-
65ZB905386Danišová Valešková VěraJdu běhat7600:55:39-
66ZB9061029Klégrová Jananeregistrována7300:55:42-
47MD907658Pucholt MiroslavSABZO/Praha5100:55:43-
77ZA908468Vejborná Lucieneregistrována8500:55:45-
67ZB909118Střelbová LenkaBáječné ženy v běhu7600:55:47-
384MA910845Červený OttoPraha7700:55:48-
384MA910838Vlk LadislavSTS CHVOJKOVICE BROD7800:55:48-
29ZC9121138Rucklová IvanaPraha6400:55:52-
203MB9131051Rybák VáclavPraha7400:55:53-
386MA9141232Jagiello Michalneregistrován7900:55:58-
78ZA915660Svabkova Andreaneregistrována8200:55:59-
78ZA915659Vaclavikova Katarinaneregistrována8300:55:59-
68ZB915751Dobiášová JaroslavaXC Racing Team7300:55:59-
69ZB918780Stránská MagdaISCAREX Česká Třebová7100:56:00-
69ZB918145Krotilová MagdalénaBáječné ženy v běhu7100:56:00-
80ZA9181214Flíborová MichaelaBrno9100:56:00-
387MA921894Jirman JiriVelké Popovice7800:56:01-
71ZB921883Linhartová ŠárkaPraha 77400:56:01-
388MA923392Cigler Romanneregistrován8300:56:02-
204MB924483Pleva ŠtefanPALMA Kutná Hora6700:56:05-
72ZB925934McLean EvaPraha 47700:56:06-
205MB92687Škrabal IvoK. O. Poděbrady6700:56:08-
81ZA9271046Tkadlecová Terezaneregistrována8700:56:09-
206MB928362Kodat AlešBiketour7300:56:11-
82ZA928579Martinková KateřinaKutná Hora8700:56:11-
389MA928587Volenec Antonínneregistrován8700:56:11-
83ZA931954Peštuková IvanaVinařice9000:56:18-
73ZB9311009Nešporová Monikaneregistrována7600:56:18-
8ZD933486Skalická VlastaPraha5100:56:23-
4ZE934152Lédlová NaděždaSpona Teplice4800:56:25-
84ZA935496Jonášová Ivalongrun8300:56:26-
48MD936945Kovář RostislavAK Olomouc5100:56:27-
85ZA937453Šumberová KateřinaTERC8600:56:30-
88MC938100Hlava MilanLongrun.cz5500:56:32-
390MA939399Veselý LuděkPraha8200:56:33-
207MB9401094Mutinský PetrArcha na Mořince/ Mořinka6900:56:35-
74ZB941933Šimůnková GabrielaBáječné ženy v běhu7400:56:39-
89MC941536Prokůpek MichalNymburk5900:56:39-
208MB943482Trpišovský MiroslavSK Jakub6500:56:40-
86ZA9441219Vejborná HankaPraha-Žiřkov8800:56:42-
391MA9451022Hulec Vítneregistrován7800:56:46-
209MB946146Váša Martinneregistrován6800:56:48-
392MA947907Čížek PetrPetr a Jirka8400:56:50-
90MC948556Holan MartinTJ liga 100 Praha6300:56:53-
91MC949759Rada PetrKerteam6400:56:55-
5ZE950964Ročňáková MiloslavaM-team Zvole4500:56:56-
87ZA951571Hubáčková MartinaBáječné ženy v běhu8500:56:57-
393MA951855Nosek Vojtěchneregistrován8100:56:57-
92MC953147Chlumský LubošVokovice Praha5600:56:58-
75ZB954260Víchová PetraČejkovice7400:56:59-
210MB955574Kadečka Luděkžádný club7400:57:00-
394MA956364Šandera MartinMPČR, BONBON7600:57:02-
88ZA956723Mocová BarboraBK Divoká Šárka8100:57:02-
30ZC9581222Šafrová VěraPraha6800:57:08-
76ZB959884Kotenová BohunkaSSC Otrokovice7100:57:11-
77ZB9601045Šafránková PavlaJdu běhat/Praha7500:57:20-
31ZC961159Chmelová IvaČervená Řečice6200:57:23-
211MB9621032Kříž Pavelneregistrován6800:57:24-
89ZA963808Bubníková MichaelaRunGo.cz9600:57:25-
90ZA964866Lukaničová KateřinaPraha9100:57:26-
91ZA965849Sýkorová Evaneregistrována8700:57:27-
212MB966105Pártl RomanPproma Choceň7000:57:30-
92ZA967801Miksová MarkétaSport-lav / Lázně Toušeň8400:57:31-
78ZB96868Horká VeronikaGP Kolín7500:57:32-
93ZA969950Hajžmanová JanaFuture studio8400:57:35-
32ZC969479Křížová PavlínaPraha 36800:57:35-
79ZB9711056Rihova MartinaTJ Woblludkov7400:57:37-
33ZC972532Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:57:38-
49MD973441Sobotka BohumilGrand Prix Kolin5400:57:41-
94ZA973900Szokeova TereziaJDU BEHAT/PRAHA8100:57:41-
34ZC975344Králová BohumilaGP/Kolín6800:57:44-
395MA9761059Zedník Michal25A7700:57:45-
95ZA9771127Králová AnežkaKolín9200:57:47-
96ZA9781228Bláhová KateřinaVraný8800:57:50-
80ZB979321Vokušová DanaLiberec7700:57:55-
81ZB980662Žebráková TaťánaGP Kolín7900:57:56-
93MC981818Berounský PavelLTC Houštka Stará Boleslav5600:57:58-
396MA982696Bauer JanBauer Team - www.uslepejse.cz7700:58:03-
396MA982695Boucník JaroslavBauer Team - www.uslepejse.cz7500:58:03-
398MA9841236Mokrý JiříBauer tým7900:58:04-
213MB9851101Mazač StanislavElzamo / Dobrovice6500:58:05-
214MB986691Šatra Janneregistrován7000:58:09-
399MA987898Maršíček Janneregistrován8800:58:10-
35ZC98845Navrátilová HanaPraha 46600:58:12-
215MB989608Fousek JiříVlčí Habřina6700:58:13-
94MC990205Husák JiříDobrovice6100:58:19-
82ZB991686Zbuzková LenkaCK Záluží7800:58:22-
95MC992743Miřejovský TomášSABZO Praha6100:58:27-
97ZA993673Alferyová PatricieBrandýs nad Labem9100:58:28-
97ZA993948Kadlecová EliškaFuture studio9000:58:28-
216MB995943Hořejší TomášPraha 4 Kunratice7200:58:31-
50MD99679Dogaru VasilAC Česká Lípa5000:58:33-
99ZA997163Anna KadlecováKvětnice9700:58:34-
400MA998837Hrba Martinneregistrován8300:58:35-
9ZD998135Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5600:58:35-
36ZC1000141Slavíková KateřinaBáječné ženy v běhy6900:58:40-
401MA100152Šimpach JanBasketbal Pečky8100:58:46-
402MA1002908Lukášek JiříPoděbrady8300:58:48-
100ZA1003452Šimková PetraPraha8500:58:52-
403MA1004862Kraják Pavelneregistrován7800:59:04-
101ZA1004172Kolaříková MagdaJihlava8700:59:04-
51MD1006771Černý KarelPraha5000:59:05-
404MA1007319Červenka LukášDobrovice8700:59:10-
83ZB1008774Žaludová LucieTriatlon Mladá Boleslav7200:59:14-
84ZB1009646Dědicová Evabezeckaskola.cz7300:59:26-
96MC1010740Čokrt VáclavTTC Český Brod5900:59:28-
37ZC1011336Bieblova JanaPraha 66100:59:29-
9ME1012936Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:59:30-
102ZA10131114Danielová Kristýnaneregistrována9400:59:32-
38ZC1014923Velecká LenkaKPA Pardubice6500:59:33-
405MA1015366Jahelka AlešHradecké střely8300:59:34-
39ZC1016438Slivanská LenkaPoděbrady6900:59:38-
97MC1017980Vlastimil HlavičkaPelhřimov5700:59:39-
52MD10181209Vichera PavelModrá Hvězda4800:59:44-
85ZB1019899Němcová EvaHolubice7200:59:45-
217MB1020471Farkas Csabaneregistrován7300:59:49-
218MB1021595Bartoň JiříRebut7000:59:54-
40ZC1022511Lukešová JanaVlašim J & J6800:59:56-
86ZB10231019Jiříková Pavlínaneregistrována7300:59:58-
103ZA1023842Mikulcová Petraneregistrována8900:59:58-
406MA10251038Bělský TomášMladá Boleslav7601:00:05-
104ZA1026694Hocká Marieneregistrována8301:00:07-
98MC1027651Turnhöfer JaroslavAJETO Lindava6301:00:17-
53MD1028193Ge Evžen + SáraTrailpoint5401:00:20-
6ZE1029716Cupalová EvaSokol Bučovice4701:01:02-
105ZA1030284Popelková IvetaPraha8601:01:03-
106ZA1031293Vitásková Vladislavaneregistrována9201:01:15-
41ZC1032213Frýdlová JanaHradec Králové6801:01:29-
42ZC1033218Rubešová KateřinaDoubravčice - Český Brod6801:01:31-
407MA103429Kopta MartinProgramátoři FTW'); drop table user8701:01:33-
87ZB1035664Langová KateřinaChrudim7201:01:35-
107ZA10361111Jurečková Alenaneregistrována8201:01:37-
10ME1037395Doleček FrantišekTJ Slavoj Stará Boleslav4301:01:48-
408MA1038616Kovařík FrantišekKovarna team8401:02:00-
88ZB10391204Horníčková Irenaneregistrována7701:02:03-
108ZA1040961Gümplová KláraElement9301:02:08-
43ZC10411081Klinderová Monikažádný club6401:02:13-
54MD1041578Jungman JosefPraha 35001:02:13-
219MB1043343Král JosefGP/Kolín6601:02:14-
89ZB10431141Topinková BarboraRUNGO.CZ7901:02:14-
220MB104513Koloc PavelAC Total Zero6501:02:18-
109ZA1046324Morávková NikolKosmonosy8901:02:19-
221MB10471140Topinka MarekRunGo.cz7201:02:31-
90ZB1047872Věchtíková Monikaneregistrována7001:02:31-
44ZC1049712Němcová AlenaBONBON6401:02:58-
110ZA1050312Havlasová VeronikaSmilovice9301:03:22-
409MA105064Martínek JindřichRatenice7701:03:22-
110ZA105063Martínková LenkaRatenice8201:03:22-
222MB1053420Cagwe JohnHvězda SKP Pardubice6501:03:23-
223MB1054840Žyla KarelAktuář Hořovice6901:03:27-
112ZA1055434Mikulová MagdalénaDHL ITS Running Club8501:03:38-
113ZA1056436Marvanová HanaRunGo8201:03:45-
91ZB1057823Skočová Helenaneregistrována7701:04:00-
55MD1058562Plzák JiříSABZO Praha4601:04:03-
45ZC1059368Valentová Zitaneregistrována6801:04:09-
56MD1060115Březina PetrSABZO Praha4601:04:26-
224MB106160Middleditch JonathanPečky7401:04:31-
114ZA1062262Valentová JitkaSPONA Teplice8601:04:35-
57MD10631227Čepelka OldřichHodkovice nad Mohelkou4801:04:37-
11ME1064553Culka VáclavLiga 100 KOstelec nad Orlicí3501:04:58-
7ZE1065138Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:05:07-
92ZB1066121Bučilová MichalaSPONA Teplice7601:05:15-
410MA1067807Horčic MartinTJ Sokol Stará Lysá8901:05:50-
115ZA1067806Kvačková NikolaTj Sokol Stará Lysá9401:05:50-
1MF1069737Pejpal JiříTJ Liga 100 Praha3401:06:15-
99MC1070509Beneš RomanSokol Kolín Atletika6101:06:32-
411MA10711091Michal Šturmneregistrován8901:06:58-
12ME1072633Navrátil JaroslavSlovany Pardubice4201:07:23-
46ZC1072895Tůmová LenkaBáječné ženy v běhu6301:07:23-
116ZA1074493Krumpholcová VendulaPraha8501:07:49-
100MC1075621Kříž ZlatomírPraha 6 - SK Kačleh5601:08:34-
13ME1076584Plešinger StanislavSokol Kolín atletika3801:08:42-
14ME1077909Mojžiš VincentKČT Havlíčkův Brod3701:08:48-
10ZD1078637Bartošová MiladaNull Příbram5301:09:27-
58MD1079935Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:09:41-
412MA1080698Kovařík Jaroslavneregistrován7601:10:04-
117ZA1081697Mynaříková EditaBáječné ženy v běhu8301:10:05-
2MF10821144Matzner KarelMteam2901:11:37-
93ZB1083916Drábková AlicePraha 47201:11:42-
225MB1084162Kadlec MichaelPraha6801:12:13-
59MD1085487Krejsa VáclavBonbon Praha5201:12:14-
11ZD1086522Požgayová JanaBONBON5501:12:37-
413MA1087333Koutník VojtěchPraha8801:12:48-
118ZA1087332Koudelková JanaPraha8701:12:48-
414MA1089569Střelba OndřejBŽB Praha7501:13:15-
12ZD1090829Šavrdová MílaBáječné ženy v běhu5601:13:16-
119ZA1090828Opatrná JanaBáječné ženy v běhu8101:13:16-
13ZD1092166Doubková DarinaPKO Praha5701:14:38-
60MD1093623Karas JosefOstrava5101:14:48-
47ZC1094516Nádherová HanaHradec Králové6801:17:00-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Zdar lidi ! Nechápu, proč když jsme měli čipy , tak proč tam ve výsledcích se užívá těch časů s tím výstřelem ? Na závodě, kde nebylo žádné členění a postavil se kdo jak chce ? To jsme pak asi ty čipy ani nemuseli mít, co ? To už jsem si myslel , že logický základy uvažování máme v tý naší republice už za sebou...tak asi ne , asi nemáme..je mi jasný, že se teď dozvím toho zdůvodnění - blbýho..
turistickybezec
Oficiální čas je čas od výstřelu, tak je to v pravidlech a logický mi to připadá, protože pořadí by snad mělo být podle doběhu a ne podle reálných časů. Čip jsi měl proto, aby se zachytily oba časy (a mezičas), reálný je jen doplňující info. Ale tak to vždy bylo a snad i bude, nevím, proč se tak čílíš ? :-)
jiri.tarant

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód