hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh na Děvín - MČR veteránů

28.5.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Děvín - MČR veteránů
  • datum konání: 28.5.2016
  • zobrazeno již 479x
  • pořadatel: AK Perná

Sociální sítě

Místo konání

Perná u kostela
11:00 hodin

Přihlášky

Online registrace do 20. 5. 2016 na www.sportt.cz
na místě: KD Perná od 9 hodin

Startovné

Startovné: Děti 50 Kč, hlavní závod předem 80 Kč, na místě 130 Kč

Popis tratě

Délka: hlavní závod - 9,1 km (Juniorky,muži a ženy nad 70 let - 4,4 km)
Převýšení: hlavní závod - 691 m (Juniorky,muži a ženy nad 70 let - 410 m)
Povrch tratí: Převážně terén

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

František Kolínek
tel: 606 527 724

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

elekol@centrum.cz

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 31.05.2016, 07:29
  • zobrazeno již 1728x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,1 km, 691 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2954Brychta JiříJiskra Havl. Br0000:58:5870

Muži 20-34 let (trať 9,1 km, 691 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11112Rubič DanielNew Balance8500:43:4970
2M17103Pospíchal ZbyněkAlfa Helicopter8600:47:2362
3M110102Kroupa TomášMiltom Team8700:49:2748
4M116104Stehlík PetrAlfa Helicopter8900:54:2740
5M121108Urbánek JiříSlavie Liberec8700:56:1036
6M12777Polášek TomášSK Valašské Království8400:58:1832
7M14116Knotek DavidBrno8201:03:3730
8M142115Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8201:04:0428

Muži 35-39 let (trať 9,1 km, 691 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2940Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:48:4354
2M21339Macháček LukášHOVRCH7900:52:1444
3M21914Záruba JanPRE7700:55:4038
4M22436Svrček FilipChrti lednice8100:56:2334
5M24568Novotka Marcel-7901:04:4226

Muži 40-44 let (trať 9,1 km, 691 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3230Brychta JiříNové Město NM7400:44:1970
2M337Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:45:0962
3M3878Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:48:1944
4M31180Moskva RomanPasivity Žamberk7500:49:5840
5M3129Brzobohatý PavelTJ Šumperk7200:50:3138
6M343106Baják MarekTJ Sokol V. Bílovec7201:04:1532
7M35487Růžička MartinMikulov7301:08:1228
8M3568Střelec JosefBlade Runner7401:09:1526

Muži 45-49 let (trať 9,1 km, 691 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4538Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:45:5254
2M4610Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:47:1548
3M43227Jančařík PetrAAC Brno6801:00:0436
4M43728Bednář PavelŠneci na Max6801:01:4334
5M45029Veith PavelMattoniFreeRun6801:07:3930

Muži 50-54 let (trať 9,1 km, 691 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51417Buřil FrantišekVidochov6600:53:0770
2M51511Šustr PavelLiga 2000 Tábor6600:53:4562
3M52522Belobrad IvanŽamberk6600:57:2848
4M544107Hrubý AntonínCyklo Mokřinka Dolní Lhota6401:04:3938
5M54791Valenta MichalPrales Tužín6201:06:0036
6M552117Sobotka JosefMoravská N. Ves6401:07:5030

Muži 55-59 let (trať 9,1 km, 691 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M62076Kratochvíl PavelAtletic Třebíč6000:55:5654
2M63320Januška IvanŠanov5801:00:3744
3M63689Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:01:3740
4M6495Měřínský JaroslavAK Perná6101:07:0934
5M65124Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:07:4732
6M66393Orth MilanIrish Pub Břecl6101:14:5928
7M671116Pražan LiborUnob6001:55:2826

Muži 60-64 let (trať 9,1 km, 691 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M71725Kolínek FrantišekAK Perná5600:54:3770
2M71818Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:55:1362

Muži 65-69 let (trať 9,1 km, 691 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M82388Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:56:1754
2M83469Tempír FrantišekSokol Štíty4901:00:4548
3M83586Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:01:3444
4M85523Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:08:4140
5M85833Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:12:2538
6M86473Leszkow JosefMK Hlinsko5101:15:2936

Muži 70 let a starší (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M9174Leszkow PetrMK Hlinsko4400:29:5170
2M9381Metelka JosefSpartak Police4400:31:5862
3M94101Haberland JanSokol Brno4200:33:4254
4M9537Kubíček FrantišekRelax Depo4600:34:0448
5M9635Groh StanislavAC Vrchlabí4600:34:2544
6M9771Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:34:3940
7M91031Vodička JanMK Radslavice4500:38:5038
8M91221Jelínek MatějČernilov4200:42:0136

Juniorky (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2150Kopecká SáraAK Perná9700:30:5970
2ZJ8111Přecechtělová SáraAK Drnovice0300:36:0562
3ZJ912Müllerová DanielaAK Drnovice0200:38:2154
4ZJ1360Peřinová Eliška-9900:48:0648

Ženy 20-34 let (trať 9,1 km, 691 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z12653Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:58:1070
2Z12870Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:58:4662
3Z130114Vejrostová HanaLukovany8300:59:1354
4Z165109Ivančíková Iva-8801:17:1148
5Z167110Bdinková Markéta-8801:21:2844

Ženy 35-39 let (trať 9,1 km, 691 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2494Schorná PavlaMaratonstav Úpice8000:45:5070
2Z25379Fojtíková HanaPasivity Žamberk7901:07:5148
3Z26152Jančíková SilvieBrno7801:13:3144
4Z26292Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7701:13:3740

Ženy 40-44 let (trať 9,1 km, 691 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z33119Müllerová HanaAK Drnovice7400:59:5162
2Z34841Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7601:06:2854
3Z36697Reschová Pavla-7401:17:4638

Ženy 45-49 let (trať 9,1 km, 691 m převýšení)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Ženy 50-54 let (trať 9,1 km, 691 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z52172Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:56:1070
2Z54048Hanáková MiroslavaSokol Bučovice6601:03:1462
3Z54645Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:05:4154
4Z55944Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:12:3548
5Z56051Hořínková JanaStřelka Brno6501:12:4644

Ženy 55-59 let (trať 9,1 km, 691 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z63946Hynštová MarieAK Drnovice5701:02:5062
2Z66943Jurošková MilušeBusiness Link5801:29:0644

Ženy 60-64 let (trať 9,1 km, 691 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z73890Paulů BlankaÚpice5401:01:5570
2Z76847Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:27:0548

Ženy 65-69 let (trať 9,1 km, 691 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z95765Chlupatá JanaSABZO Praha5001:11:1954
2Z97049Cupalová EvaSokol Bučovice4701:29:3140
3Z97275Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4802:00:0038

Ženy 70 let a starší (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZX114Ročňáková MiloslavaM-team Zvole4500:41:07-
2ZX1450Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4500:48:23-

Trať 4,4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M9174Leszkow PetrMK Hlinsko4400:29:5170
1ZJ2150Kopecká SáraAK Perná9700:30:5970
2M9381Metelka JosefSpartak Police4400:31:5862
3M94101Haberland JanSokol Brno4200:33:4254
4M9537Kubíček FrantišekRelax Depo4600:34:0448
5M9635Groh StanislavAC Vrchlabí4600:34:2544
6M9771Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:34:3940
2ZJ8111Přecechtělová SáraAK Drnovice0300:36:0562
3ZJ912Müllerová DanielaAK Drnovice0200:38:2154
7M91031Vodička JanMK Radslavice4500:38:5038
1ZX114Ročňáková MiloslavaM-team Zvole4500:41:07-
8M91221Jelínek MatějČernilov4200:42:0136
4ZJ1360Peřinová Eliška-9900:48:0648
2ZX1450Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4500:48:23-

Trať 9,1 km, 691 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11112Rubič DanielNew Balance8500:43:4970
1M3230Brychta JiříNové Město NM7400:44:1970
2M337Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:45:0962
1Z2494Schorná PavlaMaratonstav Úpice8000:45:5070
1M4538Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:45:5254
2M4610Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:47:1548
2M17103Pospíchal ZbyněkAlfa Helicopter8600:47:2362
3M3878Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:48:1944
1M2940Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:48:4354
3M110102Kroupa TomášMiltom Team8700:49:2748
4M31180Moskva RomanPasivity Žamberk7500:49:5840
5M3129Brzobohatý PavelTJ Šumperk7200:50:3138
2M21339Macháček LukášHOVRCH7900:52:1444
1M51417Buřil FrantišekVidochov6600:53:0770
2M51511Šustr PavelLiga 2000 Tábor6600:53:4562
4M116104Stehlík PetrAlfa Helicopter8900:54:2740
1M71725Kolínek FrantišekAK Perná5600:54:3770
2M71818Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:55:1362
3M21914Záruba JanPRE7700:55:4038
1M62076Kratochvíl PavelAtletic Třebíč6000:55:5654
5M121108Urbánek JiříSlavie Liberec8700:56:1036
1Z52172Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:56:1070
1M82388Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:56:1754
4M22436Svrček FilipChrti lednice8100:56:2334
3M52522Belobrad IvanŽamberk6600:57:2848
1Z12653Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:58:1070
6M12777Polášek TomášSK Valašské Království8400:58:1832
2Z12870Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:58:4662
1MJ2954Brychta JiříJiskra Havl. Br0000:58:5870
3Z130114Vejrostová HanaLukovany8300:59:1354
1Z33119Müllerová HanaAK Drnovice7400:59:5162
3M43227Jančařík PetrAAC Brno6801:00:0436
2M63320Januška IvanŠanov5801:00:3744
2M83469Tempír FrantišekSokol Štíty4901:00:4548
3M83586Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:01:3444
3M63689Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:01:3740
4M43728Bednář PavelŠneci na Max6801:01:4334
1Z73890Paulů BlankaÚpice5401:01:5570
1Z63946Hynštová MarieAK Drnovice5701:02:5062
2Z54048Hanáková MiroslavaSokol Bučovice6601:03:1462
7M14116Knotek DavidBrno8201:03:3730
8M142115Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8201:04:0428
6M343106Baják MarekTJ Sokol V. Bílovec7201:04:1532
4M544107Hrubý AntonínCyklo Mokřinka Dolní Lhota6401:04:3938
5M24568Novotka Marcel-7901:04:4226
3Z54645Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:05:4154
5M54791Valenta MichalPrales Tužín6201:06:0036
2Z34841Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7601:06:2854
4M6495Měřínský JaroslavAK Perná6101:07:0934
5M45029Veith PavelMattoniFreeRun6801:07:3930
5M65124Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:07:4732
6M552117Sobotka JosefMoravská N. Ves6401:07:5030
2Z25379Fojtíková HanaPasivity Žamberk7901:07:5148
7M35487Růžička MartinMikulov7301:08:1228
4M85523Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:08:4140
8M3568Střelec JosefBlade Runner7401:09:1526
1Z95765Chlupatá JanaSABZO Praha5001:11:1954
5M85833Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:12:2538
4Z55944Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:12:3548
5Z56051Hořínková JanaStřelka Brno6501:12:4644
3Z26152Jančíková SilvieBrno7801:13:3144
4Z26292Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7701:13:3740
6M66393Orth MilanIrish Pub Břecl6101:14:5928
6M86473Leszkow JosefMK Hlinsko5101:15:2936
4Z165109Ivančíková Iva-8801:17:1148
3Z36697Reschová Pavla-7401:17:4638
5Z167110Bdinková Markéta-8801:21:2844
2Z76847Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:27:0548
2Z66943Jurošková MilušeBusiness Link5801:29:0644
2Z97049Cupalová EvaSokol Bučovice4701:29:3140
7M671116Pražan LiborUnob6001:55:2826
3Z97275Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4802:00:0038

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11112Rubič DanielNew Balance8500:43:4970
2M3230Brychta JiříNové Město NM7400:44:1962
3M337Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:45:0954
4M4538Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:45:5248
5M4610Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:47:1544
6M17103Pospíchal ZbyněkAlfa Helicopter8600:47:2340
7M3878Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:48:1938
8M2940Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:48:4336
9M110102Kroupa TomášMiltom Team8700:49:2734
10M31180Moskva RomanPasivity Žamberk7500:49:5832
11M3129Brzobohatý PavelTJ Šumperk7200:50:3130
12M21339Macháček LukášHOVRCH7900:52:1428
13M51417Buřil FrantišekVidochov6600:53:0726
14M51511Šustr PavelLiga 2000 Tábor6600:53:4524
15M116104Stehlík PetrAlfa Helicopter8900:54:2722
16M71725Kolínek FrantišekAK Perná5600:54:3720
17M71818Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:55:1318
18M21914Záruba JanPRE7700:55:4016
19M62076Kratochvíl PavelAtletic Třebíč6000:55:5614
20M121108Urbánek JiříSlavie Liberec8700:56:1012
21M82388Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:56:1710
22M22436Svrček FilipChrti lednice8100:56:238
23M52522Belobrad IvanŽamberk6600:57:286
24M12777Polášek TomášSK Valašské Království8400:58:184
25MJ2954Brychta JiříJiskra Havl. Br0000:58:582

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2494Schorná PavlaMaratonstav Úpice8000:45:5070
2Z52172Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:56:1062
3Z12653Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:58:1054
4Z12870Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:58:4648
5Z130114Vejrostová HanaLukovany8300:59:1344
6Z33119Müllerová HanaAK Drnovice7400:59:5140
7Z73890Paulů BlankaÚpice5401:01:5538
8Z63946Hynštová MarieAK Drnovice5701:02:5036
9Z54048Hanáková MiroslavaSokol Bučovice6601:03:1434
10Z54645Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:05:4132
11Z34841Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7601:06:2830
12Z25379Fojtíková HanaPasivity Žamberk7901:07:5128
13Z95765Chlupatá JanaSABZO Praha5001:11:1926
14Z55944Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:12:3524
15Z56051Hořínková JanaStřelka Brno6501:12:4622
16Z26152Jančíková SilvieBrno7801:13:3120
17Z26292Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7701:13:3718
18Z165109Ivančíková Iva-8801:17:1116
19Z36697Reschová Pavla-7401:17:4614
20Z167110Bdinková Markéta-8801:21:2812
21Z76847Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:27:0510
22Z66943Jurošková MilušeBusiness Link5801:29:068
23Z97049Cupalová EvaSokol Bučovice4701:29:316
24Z97275Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4802:00:004

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód