Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník

21.8.2005, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník
  • datum konání: 21.8.2005
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

hlavní závod - 11 hodin, obecní úřad Dolní Morava
juniorky a lidový běh - 11 hodin, 8. kilometr trati hlavního závodu

Přihlášky

sportovní areál Dolní Morava
8.30 - 10.30 hodin
POZOR!!! prezentace pro juniorky a lidový běh končí už v 10.00 hodin!!!

Startovné

150,- Kč

Popis tratě

Trať vede po lesních a horských cestách.
Délka hlavního závodu: 13 km
Součet převýšení hlavního závodu: 963 m
Délka tratě juniorek a lidového běhu: 5 km
Převýšení tratě juniorek a lidového běhu: 520 m
Start juniorek a lidového běhu bude na 8. kilometru tratě hlavního závodu.
Doprava juniorek a účastníků lidového běhu na start v 10.15 hodin od sportovního areálu Dolní Morava.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Pořadatel:
Iscarex, s.r.o.

Kontaktní adresa:
Moravská 340
560 02 Česká Třebová
tel.: 465 530 214
fax: 465 530 215
gsm brána: 603 578 140
mobil: 603 513 707

Internetové stránky

http://www.kralicak.cz

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.6.2016Běh na Králický Sněžník - ZRUŠENO-
15.8.2015CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník, MČR306
2.8.2014CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník323
10.8.2013CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník273
18.8.2012CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
20.8.2011CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník335
21.8.2010CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník293
15.8.2009CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
7.9.2008CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník360
25.8.2007CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník274
26.8.2006CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník229
14.8.2004CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník303
23.8.2003CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník192
17.8.2002CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník176
9.6.2001CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník132
29.7.2000CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník102

Statistika závodu CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 3886

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Jirásková Eva6416
Javůrek Jiří4816
Šimůnek Jan4916
Tempír František4915
Stránský Aleš6015
Pechek František5315
Sadílek Ota4615
Šimůnek Jan8214
Vacek Martin6914
Červ Miloslav5014
Kebrle Milan7513
Mertová Michaela7613
Leszkow Petr4412
Keprtová Miloslava4812
Dušková Lenka8012
Paulů Blanka5412
Marek František4112
Hrdina Pavel8812
Stránská Adéla9112
Jirásková Hanka8911
Kubrová Dagmar6311
Šimůnková Zdena5811
Pečenka Libor6111
Šír Václav4811
Blaha Tomáš7611
Pilgr Luděk7611
Klášterecký Tomáš8111
Poduška Josef6210
Merta Jaroslav3510
Kolínek František5610
Pucholt Jiří5910
Král Jindřich7310
Pucholt Tomáš9410
Krejčí Stanislav639
Jančařík Petr689
Hofmanová Veronika789
Suchánek Lukáš799
Šalplachta Jindřich479
Vraštilová Miloslava569
Šimůnková Pavla779
Horáček Michal759
Vacarda Vladimír599
Mannlová Jana809
Volf Břetislav529
Ožana Václav649
Vévodová Martina909
Šafář Jaroslav519
Mališová Karla609
Šrůtek Stanislav589
Nečas Josef589

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři - cena firmy T-Lab s.r.o. (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ126Hamr JanAK Bílina8601:02:25105
2MJ27185Rosenberg DavidAK Šumperk8601:06:1593
3MJ29112Zapalač MartinX-AIR Ostrava8601:07:1981
4MJ3062Černý JaroslavLOKO Trutnov8601:07:2972
5MJ3670Jeníček OndřejTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8801:08:5666
6MJ37202Sikora JakubFenix Ski Team Jeseník9001:09:0160
7MJ4363Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8801:10:2957
8MJ44184Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8601:10:4654
9MJ45201Sikora RobinFenix Ski Team Jeseník9001:10:4951
10MJ6242Tejchman JakubTJ Šumperk8801:15:2048
11MJ72170Klíma JiříTTS Osek n. B.8701:16:2945
12MJ92152Strejček JanAC Pardubice8601:18:3642
13MJ94172Daněk TomášTJ Sokol Výprachtice8601:18:5839
14MJ112203Lysek JanFenix Ski Team Jeseník8901:21:2136
15MJ113125Lánský JosefSK Sporting Příbram8701:21:3133
16MJ136233Hejl JakubHo Holešovice8901:24:4030
17MJ143226Kuczynski MichalNýdek9101:26:0127
18MJ151147Kozel MartinLokomotiva Trutnov8901:27:3124
-MJ-72Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí88DNF-
Muži A - cena firmy ISCAR ČR s.r.o. (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1189Magál JiříDukla Liberec7700:55:37105
2MA2120Havlíček JanASK Slavia Praha7900:55:5793
3MA3223Bláha JanSokol České Budějovice7100:58:1681
4MA4102Vymazal PetrAK Kroměříž7500:58:3572
5MA5104Horák OndřejAK Kroměříž7500:59:3066
6MA7179Ondráček TomášVSK Universita Brno7700:59:5160
7MA8111Brýdl PavelX-AIR Ostrava8001:00:2057
8MA9103Blaha TomášAK Kroměříž7601:00:3654
9MA10143Žák JiříTJ Nové Město na Moravě7101:00:4751
10MA11101Dedek AlešAK Kroměříž7501:02:1448
11MA1374Razým LukášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7901:02:3945
12MA1464Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7201:03:0842
13MA19117Holub MiroslavBukovice6601:04:3439
14MA20105Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7501:04:4136
15MA215Zoubek ZdeněkABK Liberec6901:04:5033
16MA23122Horáček MichalČTBK ISCAREX Česká Třebová7501:05:0830
17MA26198Tymków LukaszPWG Odra Brzew8101:05:57-
18MA3148Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7501:07:5027
19MA3225Hanyš ZbyněkČTBK ISCAREX Česká Třebová8501:08:0024
20MA38164Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7301:09:17-
21MA4190Karkoška PetrBC Orlová7301:09:4221
22MA4258Havelka PetrTJ AC Praha 18907201:10:0718
23MA48231Kolek PetrČTBK ISCAREX Česká Třebová7501:12:0415
24MA50197Bogdał RomanMiędzygórze Polska7901:12:45-
25MA5156Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6801:12:4912
26MA5261Klášterecký TomášČTBK ISCAREX Česká Třebová8101:12:499
27MA54118Vodička OldřichPIM RC7701:13:136
28MA55106Horný PavelAk Kroměříž7301:13:293
29MA5692Šenigl FilipPIM RC7601:13:383
30MA58121Zouhar MartinAC 1890 Praha8501:14:043
31MA59176Zvěřina JanAC Hájek7901:14:153
32MA60211Pátek MiroslavKOS Krnov7601:15:183
33MA6388Ouřecký MilošLoko OB Pardubice6701:15:333
34MA64212Hrouza MichalKOS Krnov7801:15:473
35MA6619Žák TomášAC Pardubice8501:15:573
36MA67241Jančařík PetrAAC Brno6801:16:183
37MA7381Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8501:16:383
38MA74168Valter Daliborneregistrován6901:16:493
39MA75126Černohorský MiroslavČP Tanvald7001:17:083
40MA76199Bogdał PawełMiedzygorze PL7601:17:08-
41MA7791Sztymon PavelFC Bužkovec Petřvald7301:17:103
42MA81151Pánek LiborAKA FUKA Team Přerov7901:17:373
43MA82160Dudka PiotrLZS Bystryca Klodzka8401:17:38-
44MA84124Hamr JakubAK Bílina8401:17:473
45MA8538Rabiňák MartinRC Basset7901:17:493
46MA8686Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7001:17:503
47MA8785Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6901:18:003
48MA89213Veselý Pavelneregistrován7501:18:223
49MA9069Šebek MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8401:18:233
50MA9394Baďura JanBETA BRNO OB6801:18:513
51MA97165Uliasz JerzyLKS Iskra Jaszkova - Polsko6901:19:13-
52MA101174Hudeček MartinHelia Trade CZ7201:19:543
53MA103232Kristek JiříRetia Pardubice6701:20:173
54MA10536Krátký IvoLSR Vyškov6801:20:293
55MA110190Kalista JanPSK Olymp Praha8201:21:103
56MA11847Fencl PetrAC Pardubice6901:22:113
57MA120153Zícha OndřejSokol Královské Vinohrady8201:22:173
58MA12297Temňák LukášSDH Heřmanice7701:22:343
59MA124227Kuczynski MarianNýdek6901:22:593
60MA12546Heger VojtěchČTBK ISCAREX Česká Třebová7401:23:013
61MA12833Rumpertesz PetrHO Baník 1. Máj Karviná7801:23:253
62MA137195Pavlas JiříSK Pašerák Písařov8201:24:553
63MA138107Šerý PavelZruč - Senec7101:24:553
64MA140139Brzák MilanRCP Hradec Králové7101:25:263
65MA141193Vaněk PetrOlomouc7001:25:303
66MA149169Lenhart VítACS Přerov TEAM8201:27:133
67MA157235Přibyl MilošPIM RC Praha6701:29:463
68MA159134Řoutil LadislavŠternberské listy8101:30:113
69MA160187Floriš Petrneregistrován7201:30:443
70MA161206Rašner TomášRELAX Olomouc6901:30:503
71MA16598Švanda JiříSDH Heřmanice7701:31:443
72MA175234Holý RomanPIM RC Praha7001:34:153
73MA176191Dvořák MiroslavSSK Horka nad Moravou7301:34:363
74MA182167Švec MartinUhelná Příbram7701:35:513
75MA184166Walczykiewicz MariuszLKS Iskra Jaszkova - Polsko8201:36:09-
76MA185219Malý LukášUHC Králíky8301:36:263
77MA18713Kebrle MilanČTBK ISCAREX Česká Třebová7501:36:473
78MA188123Pleskač PatrikISCARTOP Brno8201:37:263
79MA190218Žofka PavelHD Alpa6901:38:033
80MA202222Kiedroň RyszardTřinec7201:42:043
-MA-12Šimůnek JanČTBK ISCAREX Česká Třebová82DNF-
-MA-21Dobšíček PavelSK Hronov80DNF-
-MA-110Škapa MarekX-AIR Ostrava71DNF-
-MA-113Bednarz LiborX-AIR Ostrava80DNF-
Muži B - cena firmy ISCAREX s.r.o. (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB6215Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:59:42105
2MB1539Poduška JosefMK Kladno6201:03:1093
3MB18100Kolínek FrantišekAK Perná5601:04:1381
4MB2222Stránský AlešČTBK ISCAREX Česká Třebová6001:04:5072
5MB25145Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:05:3866
6MB33177Zátopek JiříX-AIR Ostrava6001:08:1460
7MB35196Mátl PavelSokol Opatov u Třebíče6501:08:5257
8MB40207Orlich PetrFort SMC Ústí nad Orlicí6101:09:4254
9MB5765Čechal JaroslavTS Letohrad6101:13:4751
10MB61180Zatloukal MarekKopečkáři6501:15:1948
11MB68192Pisarčík TomášVelká Bíteš6301:16:2045
12MB70237Knápek LubomírLK Šumperk5901:16:2542
13MB78210Zdeněk BílýMK Pardubice5901:17:1739
14MB79229Schaffer PetrMlýn Janderov6001:17:2536
15MB83182Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5601:17:4733
16MB91225Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5801:18:3230
17MB98208Šebek JindřichFort SMC Ústí nad Orlicí5601:19:1727
18MB10734Korenyev VolodymyrČTBK ISCAREX Česká Třebová5901:20:33-
19MB108221Kovářík VáclavTJ JE Dukovany6301:20:3724
20MB10931Krupka MilanSlovan Jiřetín pod Jedlovou5601:20:5021
21MB114217Menning DagVFA endLOS Dresden6401:21:37-
22MB11573Razým JanČTBK ISCAREX Česká Třebová5701:21:3918
23MB116194Drážný LadislavSK Pašerák Písařov5901:21:4115
24MB11793Zoubek KarelTJ Sokol Vanovice6001:21:5712
25MB123128Sedlák JiříPřelouč5801:22:439
26MB126228Tomšů PetrMlýn Janderov6401:23:066
27MB127137Zoubek JiříSCWS Lučany6501:23:173
28MB13184Krejčí StanislavASPV Těchonín6301:23:563
29MB14544Pucholt JiříSokol Unhošť5901:26:063
30MB155138Hojač MojmírTJ Jiskra Tanvald5801:28:553
31MB162156Mocker FrantišekAC Česká Lípa5801:31:033
32MB166141Jiráska JanKrálíky5601:31:523
33MB167130Pečenka LiborKHB Radegast6101:32:063
34MB168140Bečvařík JiříSplašená lokomotiva6001:32:123
35MB17889Ducháček BedřichČTBK ISCAREX Česká Třebová5901:35:233
36MB193127Hruška MilanSportovní spolek Radost Červený Kostelec5901:38:483
37MB198236Růžička KarelČeská Ves5601:40:473
38MB20114Gabriel EvženSKI Klub Chřiby6501:41:523
Muži C - cena firmy Ing. Ivan Kuboušek (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1724Smrčka MilošBK Říčany5401:03:53105
2MC2452Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:05:1993
3MC3420Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:08:3381
4MC474Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:11:2172
5MC4967Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4801:12:1166
6MC65240Malatín ŠtefanAAC Brno5501:15:5360
7MC71220Dubec JiříEdel Zlaté Hory5101:16:2657
8MC99150Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5501:19:3554
9MC102129Kovárník StanislavACOH Praha4801:20:0051
10MC10643Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4701:20:3148
11MC121115Zahula JanČD Tanvald5001:22:3145
12MC130171Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5001:23:4542
13MC13310Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5401:24:2139
14MC13578Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:24:3236
15MC139230Kadavý JanJablonec nad Nisou4701:25:1333
16MC1442Smola JosefMKS Ostrava5101:26:0230
17MC146162Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - Polsko5501:26:19-
18MC147175Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5301:26:3727
19MC148209Švrček JiříOstrava5301:27:0824
20MC15051Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5001:27:2221
21MC15476Ehrig RudolfČTBK ISCAREX Česká Třebová4801:28:3018
22MC15675Červ MiloslavČTBK ISCAREX Česká Třebová5001:29:0315
23MC158148Krejsa VáclavBering Praha5201:29:5812
24MC16483Šafář JaroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5101:31:259
25MC177178Krumer MiroslavOstrov4901:34:426
26MC179144Kubíček PavelOrel Žďár nad Sázavou5301:35:363
27MC18166Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5301:35:503
28MC186204Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:36:273
29MC18950Stibor MilanTJ Maratonstav Úpice5001:37:563
30MC191205Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5101:38:113
31MC192214Volf BřetislavLanškroun5201:38:283
32MC196157Lerch VladislavČD UŽST Olomouc4801:39:313
33MC19735Velechovský JiříSAZS Králíky5501:40:323
34MC19999Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:40:483
35MC2051Šimůnek JanČTBK ISCAREX Česká Třebová4901:52:163
36MC210135Špidla VladimírTJ Maratonstav Úpice5102:02:323
Muži D - cena firmy LDM, spol. s r.o. (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD104224Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:20:20105
2MD1113Marek FrantišekČervený Kostelec4101:21:1693
3MD129158Leszkow PetrMK Hlinsko4401:23:3881
4MD134181Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4501:24:2872
5MD153136Lanta JiříTJ Maratonstav Úpice4401:28:1966
6MD17029Pytelka VáclavPlzeň4501:32:2060
7MD172142Vedral BřetislavSmržovka4301:32:4857
8MD183155Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:35:5854
9MD19545Tlustý LadislavMK Kladno4001:39:0951
10MD204200Kubík JosefPtačina Adamov3801:48:4348
11MD211216Cahel PavelSokol Brno3802:11:1745
-MD-159Nanke WernerBK Kravaře38DNF-
Muži E - cena firmy GEBESAN, spol. s r.o. (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME17330Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3301:33:05105
2ME17468Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:33:5593
3ME200114Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:41:1581
4ME203161Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:45:0072
5ME2069Merta JaroslavFenix Ski Team Jeseník3501:52:2066
6ME20760Svatoš OtakarČTBK ISCAREX Česká Třebová3401:55:1360
7ME208163Babiak WladyslawLKS Iskra Jaszkowa - Polsko3401:55:43-
8ME209154Šťastný JaromírLiga 100 Praha3001:56:2457
Juniorky - cena firmy Formplast a Lesy ČR (trať 5 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4119Pelantová LucieTJ AC Praha 18908600:35:40105
2ŽJ7132Klímová IvanaSchmier klub Nové Město na Moravě8700:37:0493
3ŽJ840Johanidesová LeaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8900:37:0481
4ŽJ12188Rauscherová LucieFenix Ski Team Jeseník8700:39:1272
5ŽJ15186Adamíková EliškaFenix Ski Team Jeseník8600:40:4366
6ŽJ2041Karlová VeronikaTJ Sokol Hradec Králové9000:42:2460
7ŽJ22131Zárybnická LucieTJ JE Dukovany8700:42:5257
8ŽJ2380Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:42:5654
9ŽJ2996Paďourová RenataČTBK ISCAREX Česká Třebová8700:44:2551
10ŽJ3123Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:44:4548
11ŽJ3679Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:46:1145
12ŽJ3718Jirásková HankaČTBK ISCAREX Česká Třebová8900:46:2342
13ŽJ6027Jirásková BáraČTBK ISCAREX Česká Třebová9100:56:0139
Ženy A - cena firmy KORADO, a.s. (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA16133Pichrtová AnnaSK TiS VILHELM Frýdek Místek7301:03:44105
2ZA2817Šádková IrenaAC Pardubice6901:06:21105
3ZA397Milesová IvaAC Kovošrot Praha7701:09:2893
4ZA46146Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7201:10:5181
5ZA53108Kuncová BarboraAC Slovan Liberec8201:13:1272
6ZA6916Vlčovská MartaAC Pardubice7601:16:2366
7ZA8057Schorná Matyášová PavlaCZE8001:17:3060
8ZA96183Čermáková MartinaTJ Nová Paka8001:19:1257
9ZA10059Barešová MiladaASK Blansko7501:19:4454
10ZA11926Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov8001:22:1451
11ZA1528Dušková LenkaČTBK ISCAREX Česká Třebová8001:27:4948
12ZA16311Mannlová JanaČTBK ISCAREX Česká Třebová8001:31:0945
13ZA17132Hofmanová VeronikaČTBK ISCAREX Česká Třebová7801:32:2042
Ženy B - cena firmy Iscarex - Jan Šimůnek (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB95238Mališová KarlaUSK Praha6001:19:0293
2ZB13237Hanáková MiroslavaACP Olymp Brno6601:24:0481
3ZB142149Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:25:3772
4ZB169173Jorová LudmilaLK Lanškroun6201:32:1766
5ZB18087Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:35:4860
6ZB19477Jirásková EvaČTBK ISCAREX Česká Třebová6401:38:5757
Ženy C - cena firmy ORLIMEX CZ, s.r.o. (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC8849Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:18:06105
Lidový běh - Běháme pro zdraví s VZP ČR (trať 5 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB137Holec PavelX-AIR Ostrava8500:30:51-
2LB257Kunst MichalSkalní krysy Ádr8000:31:51-
3LB324Jarosz DawidULKS Czarna góra Bystrzyca Klodzka8800:34:21-
4LB558Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:36:42-
5LB648Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:37:03-
6LB956Arnošt KamilUSK Praha7300:37:55-
7LB1040Tarant LadislavLíšnice6000:38:17-
8LB1145Halanič JakubKrálíky9200:39:01-
9LB1350Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:39:22-
10LB1451Stonawská MartinaFenix Ski Team Jeseník8900:39:44-
11LB1641Supík Svatoplukneregistrován6700:40:54-
12LB1752Čermák MiroslavHorolezecký klub Choceň7600:41:03-
13LB1844Hanák MarekTJ Sokol Bučovice9100:41:16-
14LB1961Čenský JanSK Nohyb6100:41:19-
15LB2117Heger JiříOlomouc6900:42:28-
16LB2422Motyčka MartinKuželov8600:43:06-
17LB2535Novák RichardFreestyle - DM8500:43:07-
18LB2621Kratina MilanKuželov9000:43:38-
19LB2716Večeřová MichaelaOlomouc8100:44:18-
20LB2862Ondrušek PavelJAC Brno8900:44:25-
21LB3015Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:44:25-
22LB3232Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:45:39-
23LB3364Mališ RobertODRY9300:45:59-
24LB3431Háger IvoBejcy Olomouc6700:46:04-
25LB3520Leszkow MartinMK Hlinsko7200:46:05-
26LB382Špindlerová DagmarÚstí nad Orlicí6400:46:51-
27LB3933Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:47:10-
28LB4054Dufek Filipneregistrován8400:47:59-
29LB4159Novotný JiříKB Letohrad4500:48:34-
30LB4214Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:48:37-
31LB4363Ondrušek VladimírJAC Brno9200:49:11-
32LB4428Říha Petrneregistrován6800:49:21-
33LB4560Ouřecký MilošLOKO OB Pardubice9100:49:29-
34LB4638Pucholt TomášSokol Unhošť9400:49:34-
35LB4730Vodák JiříBejcy Olomouc7100:49:36-
36LB4827Martinek Tomášneregistrován9100:50:14-
37LB4943Hanák PetrTJ Sokol Bučovice9400:50:34-
38LB5042Hanák PetrTJ Sokol Bučovice6400:50:35-
39LB5129Martinek Radekneregistrován6800:51:28-
40LB525Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:52:02-
41LB5323Morajda LucianULSK Czarna Gora Bystrzyca Klodzka5600:52:22-
42LB5410Jeníčková HanaHK Ústí nad Orlicí5900:53:25-
43LB5534Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:54:17-
44LB5636Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:54:18-
45LB5755Valert Michalneregistrován7500:54:22-
46LB5839Hrdina JaroslavČernovír4700:54:46-
47LB5946Halaničová LucieKrálíky9400:55:01-
48LB619Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:56:54-
49LB6225Čumpelík VladimírKRB Chrudim3900:58:33-
50LB6326Holinková MarcelaKRB Chrudim6100:58:45-
51LB646Smrčková JitkaBK Říčany5400:59:34-
52LB6553Kadaňková Petraneregistrován8601:01:41-
53LB663Roubíček ZdeněkISCAR ČR s.r.o.5201:01:59-
54LB6749Lišková RůženaÚstí nad Orlicí6501:02:33-
55LB687Šlégrová Evaneregistrován5501:08:53-
56LB694Roubíčková ZuzanaISCAR ČR s.r.o.9301:09:26-
57LB7047Holubová KateřinaŽďár nad Metují7401:09:49-
58LB7111Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:11:36-
59LB728Kultová Veronikaneregistrován8701:11:54-
60LB7318Šimůnková ZdenaČTBK ISCAREX Česká Třebová5801:15:14-
61LB7419Maláková MiroslavaČTBK ISCAREX Česká Třebová5601:16:08-
62LB7513Metelková NaďaTýnyště nad Orlicí5101:34:26-
63LB7612Metelka PavelHradec Králové6801:41:26-
-LB-1Gabriel VáclavVáclav Gabriel kovoobrábění50DNF-
Trať 5 km, 520 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB137Holec PavelX-AIR Ostrava8500:30:51-
2LB257Kunst MichalSkalní krysy Ádr8000:31:51-
3LB324Jarosz DawidULKS Czarna góra Bystrzyca Klodzka8800:34:21-
1ŽJ4119Pelantová LucieTJ AC Praha 18908600:35:40105
4LB558Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:36:42-
5LB648Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:37:03-
2ŽJ7132Klímová IvanaSchmier klub Nové Město na Moravě8700:37:0493
3ŽJ840Johanidesová LeaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8900:37:0481
6LB956Arnošt KamilUSK Praha7300:37:55-
7LB1040Tarant LadislavLíšnice6000:38:17-
8LB1145Halanič JakubKrálíky9200:39:01-
4ŽJ12188Rauscherová LucieFenix Ski Team Jeseník8700:39:1272
9LB1350Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:39:22-
10LB1451Stonawská MartinaFenix Ski Team Jeseník8900:39:44-
5ŽJ15186Adamíková EliškaFenix Ski Team Jeseník8600:40:4366
11LB1641Supík Svatoplukneregistrován6700:40:54-
12LB1752Čermák MiroslavHorolezecký klub Choceň7600:41:03-
13LB1844Hanák MarekTJ Sokol Bučovice9100:41:16-
14LB1961Čenský JanSK Nohyb6100:41:19-
6ŽJ2041Karlová VeronikaTJ Sokol Hradec Králové9000:42:2460
15LB2117Heger JiříOlomouc6900:42:28-
7ŽJ22131Zárybnická LucieTJ JE Dukovany8700:42:5257
8ŽJ2380Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:42:5654
16LB2422Motyčka MartinKuželov8600:43:06-
17LB2535Novák RichardFreestyle - DM8500:43:07-
18LB2621Kratina MilanKuželov9000:43:38-
19LB2716Večeřová MichaelaOlomouc8100:44:18-
20LB2862Ondrušek PavelJAC Brno8900:44:25-
9ŽJ2996Paďourová RenataČTBK ISCAREX Česká Třebová8700:44:2551
21LB3015Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:44:25-
10ŽJ3123Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:44:4548
22LB3232Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:45:39-
23LB3364Mališ RobertODRY9300:45:59-
24LB3431Háger IvoBejcy Olomouc6700:46:04-
25LB3520Leszkow MartinMK Hlinsko7200:46:05-
11ŽJ3679Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:46:1145
12ŽJ3718Jirásková HankaČTBK ISCAREX Česká Třebová8900:46:2342
26LB382Špindlerová DagmarÚstí nad Orlicí6400:46:51-
27LB3933Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:47:10-
28LB4054Dufek Filipneregistrován8400:47:59-
29LB4159Novotný JiříKB Letohrad4500:48:34-
30LB4214Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:48:37-
31LB4363Ondrušek VladimírJAC Brno9200:49:11-
32LB4428Říha Petrneregistrován6800:49:21-
33LB4560Ouřecký MilošLOKO OB Pardubice9100:49:29-
34LB4638Pucholt TomášSokol Unhošť9400:49:34-
35LB4730Vodák JiříBejcy Olomouc7100:49:36-
36LB4827Martinek Tomášneregistrován9100:50:14-
37LB4943Hanák PetrTJ Sokol Bučovice9400:50:34-
38LB5042Hanák PetrTJ Sokol Bučovice6400:50:35-
39LB5129Martinek Radekneregistrován6800:51:28-
40LB525Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:52:02-
41LB5323Morajda LucianULSK Czarna Gora Bystrzyca Klodzka5600:52:22-
42LB5410Jeníčková HanaHK Ústí nad Orlicí5900:53:25-
43LB5534Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:54:17-
44LB5636Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:54:18-
45LB5755Valert Michalneregistrován7500:54:22-
46LB5839Hrdina JaroslavČernovír4700:54:46-
47LB5946Halaničová LucieKrálíky9400:55:01-
13ŽJ6027Jirásková BáraČTBK ISCAREX Česká Třebová9100:56:0139
48LB619Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:56:54-
49LB6225Čumpelík VladimírKRB Chrudim3900:58:33-
50LB6326Holinková MarcelaKRB Chrudim6100:58:45-
51LB646Smrčková JitkaBK Říčany5400:59:34-
52LB6553Kadaňková Petraneregistrován8601:01:41-
53LB663Roubíček ZdeněkISCAR ČR s.r.o.5201:01:59-
54LB6749Lišková RůženaÚstí nad Orlicí6501:02:33-
55LB687Šlégrová Evaneregistrován5501:08:53-
56LB694Roubíčková ZuzanaISCAR ČR s.r.o.9301:09:26-
57LB7047Holubová KateřinaŽďár nad Metují7401:09:49-
58LB7111Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:11:36-
59LB728Kultová Veronikaneregistrován8701:11:54-
60LB7318Šimůnková ZdenaČTBK ISCAREX Česká Třebová5801:15:14-
61LB7419Maláková MiroslavaČTBK ISCAREX Česká Třebová5601:16:08-
62LB7513Metelková NaďaTýnyště nad Orlicí5101:34:26-
63LB7612Metelka PavelHradec Králové6801:41:26-
Trať 13 km, 963 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1189Magál JiříDukla Liberec7700:55:37105
2MA2120Havlíček JanASK Slavia Praha7900:55:5793
3MA3223Bláha JanSokol České Budějovice7100:58:1681
4MA4102Vymazal PetrAK Kroměříž7500:58:3572
5MA5104Horák OndřejAK Kroměříž7500:59:3066
1MB6215Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:59:42105
6MA7179Ondráček TomášVSK Universita Brno7700:59:5160
7MA8111Brýdl PavelX-AIR Ostrava8001:00:2057
8MA9103Blaha TomášAK Kroměříž7601:00:3654
9MA10143Žák JiříTJ Nové Město na Moravě7101:00:4751
10MA11101Dedek AlešAK Kroměříž7501:02:1448
1MJ126Hamr JanAK Bílina8601:02:25105
11MA1374Razým LukášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7901:02:3945
12MA1464Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7201:03:0842
2MB1539Poduška JosefMK Kladno6201:03:1093
1ZA16133Pichrtová AnnaSK TiS VILHELM Frýdek Místek7301:03:44105
1MC1724Smrčka MilošBK Říčany5401:03:53105
3MB18100Kolínek FrantišekAK Perná5601:04:1381
13MA19117Holub MiroslavBukovice6601:04:3439
14MA20105Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7501:04:4136
15MA215Zoubek ZdeněkABK Liberec6901:04:5033
4MB2222Stránský AlešČTBK ISCAREX Česká Třebová6001:04:5072
16MA23122Horáček MichalČTBK ISCAREX Česká Třebová7501:05:0830
2MC2452Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:05:1993
5MB25145Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:05:3866
17MA26198Tymków LukaszPWG Odra Brzew8101:05:57-
2MJ27185Rosenberg DavidAK Šumperk8601:06:1593
2ZA2817Šádková IrenaAC Pardubice6901:06:21105
3MJ29112Zapalač MartinX-AIR Ostrava8601:07:1981
4MJ3062Černý JaroslavLOKO Trutnov8601:07:2972
18MA3148Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7501:07:5027
19MA3225Hanyš ZbyněkČTBK ISCAREX Česká Třebová8501:08:0024
6MB33177Zátopek JiříX-AIR Ostrava6001:08:1460
3MC3420Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:08:3381
7MB35196Mátl PavelSokol Opatov u Třebíče6501:08:5257
5MJ3670Jeníček OndřejTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8801:08:5666
6MJ37202Sikora JakubFenix Ski Team Jeseník9001:09:0160
20MA38164Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7301:09:17-
3ZA397Milesová IvaAC Kovošrot Praha7701:09:2893
8MB40207Orlich PetrFort SMC Ústí nad Orlicí6101:09:4254
21MA4190Karkoška PetrBC Orlová7301:09:4221
22MA4258Havelka PetrTJ AC Praha 18907201:10:0718
7MJ4363Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8801:10:2957
8MJ44184Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8601:10:4654
9MJ45201Sikora RobinFenix Ski Team Jeseník9001:10:4951
4ZA46146Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7201:10:5181
4MC474Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:11:2172
23MA48231Kolek PetrČTBK ISCAREX Česká Třebová7501:12:0415
5MC4967Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4801:12:1166
24MA50197Bogdał RomanMiędzygórze Polska7901:12:45-
25MA5156Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6801:12:4912
26MA5261Klášterecký TomášČTBK ISCAREX Česká Třebová8101:12:499
5ZA53108Kuncová BarboraAC Slovan Liberec8201:13:1272
27MA54118Vodička OldřichPIM RC7701:13:136
28MA55106Horný PavelAk Kroměříž7301:13:293
29MA5692Šenigl FilipPIM RC7601:13:383
9MB5765Čechal JaroslavTS Letohrad6101:13:4751
30MA58121Zouhar MartinAC 1890 Praha8501:14:043
31MA59176Zvěřina JanAC Hájek7901:14:153
32MA60211Pátek MiroslavKOS Krnov7601:15:183
10MB61180Zatloukal MarekKopečkáři6501:15:1948
10MJ6242Tejchman JakubTJ Šumperk8801:15:2048
33MA6388Ouřecký MilošLoko OB Pardubice6701:15:333
34MA64212Hrouza MichalKOS Krnov7801:15:473
6MC65240Malatín ŠtefanAAC Brno5501:15:5360
35MA6619Žák TomášAC Pardubice8501:15:573
36MA67241Jančařík PetrAAC Brno6801:16:183
11MB68192Pisarčík TomášVelká Bíteš6301:16:2045
6ZA6916Vlčovská MartaAC Pardubice7601:16:2366
12MB70237Knápek LubomírLK Šumperk5901:16:2542
7MC71220Dubec JiříEdel Zlaté Hory5101:16:2657
11MJ72170Klíma JiříTTS Osek n. B.8701:16:2945
37MA7381Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8501:16:383
38MA74168Valter Daliborneregistrován6901:16:493
39MA75126Černohorský MiroslavČP Tanvald7001:17:083
40MA76199Bogdał PawełMiedzygorze PL7601:17:08-
41MA7791Sztymon PavelFC Bužkovec Petřvald7301:17:103
13MB78210Zdeněk BílýMK Pardubice5901:17:1739
14MB79229Schaffer PetrMlýn Janderov6001:17:2536
7ZA8057Schorná Matyášová PavlaCZE8001:17:3060
42MA81151Pánek LiborAKA FUKA Team Přerov7901:17:373
43MA82160Dudka PiotrLZS Bystryca Klodzka8401:17:38-
15MB83182Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5601:17:4733
44MA84124Hamr JakubAK Bílina8401:17:473
45MA8538Rabiňák MartinRC Basset7901:17:493
46MA8686Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7001:17:503
47MA8785Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6901:18:003
1ŽC8849Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:18:06105
48MA89213Veselý Pavelneregistrován7501:18:223
49MA9069Šebek MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8401:18:233
16MB91225Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5801:18:3230
12MJ92152Strejček JanAC Pardubice8601:18:3642
50MA9394Baďura JanBETA BRNO OB6801:18:513
13MJ94172Daněk TomášTJ Sokol Výprachtice8601:18:5839
1ZB95238Mališová KarlaUSK Praha6001:19:0293
8ZA96183Čermáková MartinaTJ Nová Paka8001:19:1257
51MA97165Uliasz JerzyLKS Iskra Jaszkova - Polsko6901:19:13-
17MB98208Šebek JindřichFort SMC Ústí nad Orlicí5601:19:1727
8MC99150Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5501:19:3554
9ZA10059Barešová MiladaASK Blansko7501:19:4454
52MA101174Hudeček MartinHelia Trade CZ7201:19:543
9MC102129Kovárník StanislavACOH Praha4801:20:0051
53MA103232Kristek JiříRetia Pardubice6701:20:173
1MD104224Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:20:20105
54MA10536Krátký IvoLSR Vyškov6801:20:293
10MC10643Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4701:20:3148
18MB10734Korenyev VolodymyrČTBK ISCAREX Česká Třebová5901:20:33-
19MB108221Kovářík VáclavTJ JE Dukovany6301:20:3724
20MB10931Krupka MilanSlovan Jiřetín pod Jedlovou5601:20:5021
55MA110190Kalista JanPSK Olymp Praha8201:21:103
2MD1113Marek FrantišekČervený Kostelec4101:21:1693
14MJ112203Lysek JanFenix Ski Team Jeseník8901:21:2136
15MJ113125Lánský JosefSK Sporting Příbram8701:21:3133
21MB114217Menning DagVFA endLOS Dresden6401:21:37-
22MB11573Razým JanČTBK ISCAREX Česká Třebová5701:21:3918
23MB116194Drážný LadislavSK Pašerák Písařov5901:21:4115
24MB11793Zoubek KarelTJ Sokol Vanovice6001:21:5712
56MA11847Fencl PetrAC Pardubice6901:22:113
10ZA11926Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov8001:22:1451
57MA120153Zícha OndřejSokol Královské Vinohrady8201:22:173
11MC121115Zahula JanČD Tanvald5001:22:3145
58MA12297Temňák LukášSDH Heřmanice7701:22:343
25MB123128Sedlák JiříPřelouč5801:22:439
59MA124227Kuczynski MarianNýdek6901:22:593
60MA12546Heger VojtěchČTBK ISCAREX Česká Třebová7401:23:013
26MB126228Tomšů PetrMlýn Janderov6401:23:066
27MB127137Zoubek JiříSCWS Lučany6501:23:173
61MA12833Rumpertesz PetrHO Baník 1. Máj Karviná7801:23:253
3MD129158Leszkow PetrMK Hlinsko4401:23:3881
12MC130171Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5001:23:4542
28MB13184Krejčí StanislavASPV Těchonín6301:23:563
2ZB13237Hanáková MiroslavaACP Olymp Brno6601:24:0481
13MC13310Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5401:24:2139
4MD134181Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4501:24:2872
14MC13578Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:24:3236
16MJ136233Hejl JakubHo Holešovice8901:24:4030
62MA137195Pavlas JiříSK Pašerák Písařov8201:24:553
63MA138107Šerý PavelZruč - Senec7101:24:553
15MC139230Kadavý JanJablonec nad Nisou4701:25:1333
64MA140139Brzák MilanRCP Hradec Králové7101:25:263
65MA141193Vaněk PetrOlomouc7001:25:303
3ZB142149Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:25:3772
17MJ143226Kuczynski MichalNýdek9101:26:0127
16MC1442Smola JosefMKS Ostrava5101:26:0230
29MB14544Pucholt JiříSokol Unhošť5901:26:063
17MC146162Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - Polsko5501:26:19-
18MC147175Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5301:26:3727
19MC148209Švrček JiříOstrava5301:27:0824
66MA149169Lenhart VítACS Přerov TEAM8201:27:133
20MC15051Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5001:27:2221
18MJ151147Kozel MartinLokomotiva Trutnov8901:27:3124
11ZA1528Dušková LenkaČTBK ISCAREX Česká Třebová8001:27:4948
5MD153136Lanta JiříTJ Maratonstav Úpice4401:28:1966
21MC15476Ehrig RudolfČTBK ISCAREX Česká Třebová4801:28:3018
30MB155138Hojač MojmírTJ Jiskra Tanvald5801:28:553
22MC15675Červ MiloslavČTBK ISCAREX Česká Třebová5001:29:0315
67MA157235Přibyl MilošPIM RC Praha6701:29:463
23MC158148Krejsa VáclavBering Praha5201:29:5812
68MA159134Řoutil LadislavŠternberské listy8101:30:113
69MA160187Floriš Petrneregistrován7201:30:443
70MA161206Rašner TomášRELAX Olomouc6901:30:503
31MB162156Mocker FrantišekAC Česká Lípa5801:31:033
12ZA16311Mannlová JanaČTBK ISCAREX Česká Třebová8001:31:0945
24MC16483Šafář JaroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5101:31:259
71MA16598Švanda JiříSDH Heřmanice7701:31:443
32MB166141Jiráska JanKrálíky5601:31:523
33MB167130Pečenka LiborKHB Radegast6101:32:063
34MB168140Bečvařík JiříSplašená lokomotiva6001:32:123
4ZB169173Jorová LudmilaLK Lanškroun6201:32:1766
6MD17029Pytelka VáclavPlzeň4501:32:2060
13ZA17132Hofmanová VeronikaČTBK ISCAREX Česká Třebová7801:32:2042
7MD172142Vedral BřetislavSmržovka4301:32:4857
1ME17330Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3301:33:05105
2ME17468Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:33:5593
72MA175234Holý RomanPIM RC Praha7001:34:153
73MA176191Dvořák MiroslavSSK Horka nad Moravou7301:34:363
25MC177178Krumer MiroslavOstrov4901:34:426
35MB17889Ducháček BedřichČTBK ISCAREX Česká Třebová5901:35:233
26MC179144Kubíček PavelOrel Žďár nad Sázavou5301:35:363
5ZB18087Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:35:4860
27MC18166Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5301:35:503
74MA182167Švec MartinUhelná Příbram7701:35:513
8MD183155Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:35:5854
75MA184166Walczykiewicz MariuszLKS Iskra Jaszkova - Polsko8201:36:09-
76MA185219Malý LukášUHC Králíky8301:36:263
28MC186204Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:36:273
77MA18713Kebrle MilanČTBK ISCAREX Česká Třebová7501:36:473
78MA188123Pleskač PatrikISCARTOP Brno8201:37:263
29MC18950Stibor MilanTJ Maratonstav Úpice5001:37:563
79MA190218Žofka PavelHD Alpa6901:38:033
30MC191205Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5101:38:113
31MC192214Volf BřetislavLanškroun5201:38:283
36MB193127Hruška MilanSportovní spolek Radost Červený Kostelec5901:38:483
6ZB19477Jirásková EvaČTBK ISCAREX Česká Třebová6401:38:5757
9MD19545Tlustý LadislavMK Kladno4001:39:0951
32MC196157Lerch VladislavČD UŽST Olomouc4801:39:313
33MC19735Velechovský JiříSAZS Králíky5501:40:323
37MB198236Růžička KarelČeská Ves5601:40:473
34MC19999Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:40:483
3ME200114Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:41:1581
38MB20114Gabriel EvženSKI Klub Chřiby6501:41:523
80MA202222Kiedroň RyszardTřinec7201:42:043
4ME203161Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:45:0072
10MD204200Kubík JosefPtačina Adamov3801:48:4348
35MC2051Šimůnek JanČTBK ISCAREX Česká Třebová4901:52:163
5ME2069Merta JaroslavFenix Ski Team Jeseník3501:52:2066
6ME20760Svatoš OtakarČTBK ISCAREX Česká Třebová3401:55:1360
7ME208163Babiak WladyslawLKS Iskra Jaszkowa - Polsko3401:55:43-
8ME209154Šťastný JaromírLiga 100 Praha3001:56:2457
36MC210135Špidla VladimírTJ Maratonstav Úpice5102:02:323
11MD211216Cahel PavelSokol Brno3802:11:1745

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 98%
Zvolená trasa závodu: 96%
Značení závodu: 96%
Vyhlášení výsledků: 80%
Zpracování výsledků: 84%
Ceny vítězům: 99%
Celkový dojem ze závodu: 93%

Závod hodnotilo celkem 11 návštěvníků.
Celkové hodnocení
92%

Názory na závod

Zpracovat celkové pořadí závodu dohromady pro 5 km běh a pro 13 km běh je jako hodnotit např. koulaře a oštěpaře dohromady. Nemyslím si, že by Jirka Magál byl třeba horším běžcem než např. Halaničová Lucie. Dále pak vyhlášení výsledků bylo zbytečně dlouhé. Být v 1 hodinu vysprchovaný a do 17:15 čekat na tombolu není úplně optmální. Jinak super závod se vším všudy.
Petr.Rumpertesz
Výborné!
janstransky
Zbytečné zmatky ve vyhlašování a ve výsledcích juniorek
akcul5
Až na to, že z našeho klubu ne všichni doběhli, musím před pořadateli smeknout... Ještě se máme co učit a na čem zapracovat.
sport
běželo se dobře
sarkaklaclova
Trochu rozpaky ze zdlouhavého vyhlášení výsledků. Ale jinak SUPER. Díky
periha
Sice jsem závod nedokončil, ale jinak musím závod hodnotit jenom kladně. Vyhlášení bylo sice nekonečné, ale jen tězko se dá nějakým způsobem urychlit A počkat si na tombolu se na tomto závodě rozhodně vyplatí.
skapamarek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód