Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Kopaběh

8.9.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Kopaběh
  • datum konání: 8.9.2018
  • zobrazeno již 659x
  • místo konání: Lanškroun, náměstí J. M. Marků
  • GPS: 49.9120097N, 16.6115542E
  • pořadatel: KČT Lanškroun

Sociální sítě

Místo konání

náměstí Jana Marka Marků, Lanškroun
11:00 hodin

Přihlášky

na místě od 9:00 do 10:30 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

Délka: 14,5 km
Převážná část trati povede zvlněným terénem po loukách, polních a lesních cestách, po startu se běží po asfaltu s částečným omezením provozu.

Ceny pro vítěze

věcné - vítězové kategorií

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Eva Vetchá
tel. 776 175 993

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

e.vetcha@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 14,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA126Kaplan VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:53:15126,95
2MA311Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:56:40114,93
3MA519Kalousek JiříČervená Voda9500:59:12106,66
4MA173Chaloupka JanMladkov - Široký důl9001:07:5178,41
5MA2032Simon JakubPolička0001:09:5073,05
6MA2137Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:09:5871,50
7MA2333Křivohlávek Davidneregistrován8901:11:1667,25
8MA39101Šebesta Ondřej-9001:33:363,00
9MA4599Finger Vojtěch-9101:52:303,00
Muži B 40-49 let (trať 14,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB225Hejl RadekLetohrad7200:54:14116,99
2MB429Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:57:13106,92
3MB144Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7201:06:2176,10
4MB1912Kubeš DavidActivity Lanškroun7501:09:0866,70
5MB2520Simon PetrPolička7201:11:3158,66
6MB3087Skalický PetrLanškroun7801:18:4334,36
7MB3193Vacek JiříDlouhá Třebová7701:19:2532,00
8MB3373Fiala BohuslavTrnitý fialky7301:22:3721,20
8MB3377Vrba MartinTrnitý fialky7701:22:3721,20
10MB379Urbášek DanielMohelnice7301:32:173,00
-MB-91Borek PetrBrzdy Horní Čermná70DNF-
Muži C 50-59 let (trať 14,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC734Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:00:03106,98
2MC936Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6401:03:0897,07
3MC102Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:03:2995,95
4MC1313Dostálek PetrMy od Kopřivy6701:04:4292,04
5MC2940Skalický JosefActivity Lanškroun6201:18:3347,52
6MC4422Štaigl JindřichŠneci v běhu6601:44:503,00
Muži D 60-69 let (trať 14,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD674Siegel JosefChoceň5800:59:21117,31
2MD1231Bláha MilanAF Křovice5701:04:19102,02
3MD2246Ráb PavelČeská Třebová5201:11:1580,68
4MD2651Štyndl MiroslavAtletika Polička5701:12:1477,65
5MD4297Krňávek VojtěchDolní Čermná5401:44:163,00
Muži E 70 let a starší (trať 14,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME368Šponar JosefSokol Žamberk OB4701:26:11117,25
2ME4116Bielčik JindřichLichkov4001:42:2782,75
Ženy A 34 let a mladší (trať 14,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2428Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0201:11:22100,00
2ZA2715Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:12:42111,97
3ZA2848Dostálková Klára-9201:18:1097,83
4ZA3218Kopecká ŠárkaHorní Třešňovec8501:21:0790,20
5ZA3896Šebestová Nela-9601:33:3557,96
Ženy B 35-44 let (trať 14,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB850Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:02:37124,66
2ZB1514Nováková BarboraSokol Kunvald8301:07:09111,96
3ZB3541Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:24:3063,38
4ZB4038Dostálková Julie-8301:35:4631,83
Ženy C 45 let a starší (trať 14,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1130Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6501:03:51108,32
2ZC1647Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:07:2797,52
3ZC1839Krátká AnnaHvězda Pardubice6901:08:3494,16
4ZC4324Šteiglová KateřinaŠneci v běhu6801:44:183,00
Trať 14,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA126Kaplan VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:53:15126,95
1MB225Hejl RadekLetohrad7200:54:14116,99
2MA311Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:56:40114,93
2MB429Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:57:13106,92
3MA519Kalousek JiříČervená Voda9500:59:12106,66
1MD674Siegel JosefChoceň5800:59:21117,31
1MC734Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:00:03106,98
1ZB850Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:02:37124,66
2MC936Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6401:03:0897,07
3MC102Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:03:2995,95
1ZC1130Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6501:03:51108,32
2MD1231Bláha MilanAF Křovice5701:04:19102,02
4MC1313Dostálek PetrMy od Kopřivy6701:04:4292,04
3MB144Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7201:06:2176,10
2ZB1514Nováková BarboraSokol Kunvald8301:07:09111,96
2ZC1647Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:07:2797,52
4MA173Chaloupka JanMladkov - Široký důl9001:07:5178,41
3ZC1839Krátká AnnaHvězda Pardubice6901:08:3494,16
4MB1912Kubeš DavidActivity Lanškroun7501:09:0866,70
5MA2032Simon JakubPolička0001:09:5073,05
6MA2137Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:09:5871,50
3MD2246Ráb PavelČeská Třebová5201:11:1580,68
7MA2333Křivohlávek Davidneregistrován8901:11:1667,25
1ZA2428Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0201:11:22100,00
5MB2520Simon PetrPolička7201:11:3158,66
4MD2651Štyndl MiroslavAtletika Polička5701:12:1477,65
2ZA2715Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:12:42111,97
3ZA2848Dostálková Klára-9201:18:1097,83
5MC2940Skalický JosefActivity Lanškroun6201:18:3347,52
6MB3087Skalický PetrLanškroun7801:18:4334,36
7MB3193Vacek JiříDlouhá Třebová7701:19:2532,00
4ZA3218Kopecká ŠárkaHorní Třešňovec8501:21:0790,20
8MB3377Vrba MartinTrnitý fialky7701:22:3721,20
8MB3373Fiala BohuslavTrnitý fialky7301:22:3721,20
3ZB3541Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:24:3063,38
1ME368Šponar JosefSokol Žamberk OB4701:26:11117,25
10MB379Urbášek DanielMohelnice7301:32:173,00
5ZA3896Šebestová Nela-9601:33:3557,96
8MA39101Šebesta Ondřej-9001:33:363,00
4ZB4038Dostálková Julie-8301:35:4631,83
2ME4116Bielčik JindřichLichkov4001:42:2782,75
5MD4297Krňávek VojtěchDolní Čermná5401:44:163,00
4ZC4324Šteiglová KateřinaŠneci v běhu6801:44:183,00
6MC4422Štaigl JindřichŠneci v běhu6601:44:503,00
9MA4599Finger Vojtěch-9101:52:303,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA126Kaplan VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:53:15105,36
2MB225Hejl RadekLetohrad7200:54:14101,77
3MA311Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:56:4092,87
4MB429Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:57:1390,86
5MA519Kalousek JiříČervená Voda9500:59:1283,61
6MD674Siegel JosefChoceň5800:59:2183,06
7MC734Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:00:0380,51
8MC936Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6401:03:0869,24
9MC102Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:03:2967,96
10MD1231Bláha MilanAF Křovice5701:04:1964,91
11MC1313Dostálek PetrMy od Kopřivy6701:04:4263,51
12MB144Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7201:06:2157,48
13MA173Chaloupka JanMladkov - Široký důl9001:07:5152,00
14MB1912Kubeš DavidActivity Lanškroun7501:09:0847,30
15MA2032Simon JakubPolička0001:09:5044,75
16MA2137Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:09:5844,26
17MD2246Ráb PavelČeská Třebová5201:11:1539,57
18MA2333Křivohlávek Davidneregistrován8901:11:1639,51
19MB2520Simon PetrPolička7201:11:3138,59
20MD2651Štyndl MiroslavAtletika Polička5701:12:1435,97
21MC2940Skalický JosefActivity Lanškroun6201:18:3312,88
22MB3087Skalický PetrLanškroun7801:18:4312,28
23MB3193Vacek JiříDlouhá Třebová7701:19:259,72
24MB3373Fiala BohuslavTrnitý fialky7301:22:373,00
24MB3377Vrba MartinTrnitý fialky7701:22:373,00
26ME368Šponar JosefSokol Žamberk OB4701:26:113,00
27MB379Urbášek DanielMohelnice7301:32:173,00
28MA39101Šebesta Ondřej-9001:33:363,00
29ME4116Bielčik JindřichLichkov4001:42:273,00
30MD4297Krňávek VojtěchDolní Čermná5401:44:163,00
31MC4422Štaigl JindřichŠneci v běhu6601:44:503,00
32MA4599Finger Vojtěch-9101:52:303,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB850Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:02:37105,96
2ZC1130Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6501:03:51102,13
3ZB1514Nováková BarboraSokol Kunvald8301:07:0991,91
4ZC1647Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:07:2790,98
5ZC1839Krátká AnnaHvězda Pardubice6901:08:3487,52
6ZA2428Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0201:11:2278,84
7ZA2715Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:12:4274,71
8ZA2848Dostálková Klára-9201:18:1057,77
9ZA3218Kopecká ŠárkaHorní Třešňovec8501:21:0748,63
10ZB3541Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:24:3038,14
11ZA3896Šebestová Nela-9601:33:359,99
12ZB4038Dostálková Julie-8301:35:463,23
13ZC4324Šteiglová KateřinaŠneci v běhu6801:44:183,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód