hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


ISCAREX CUP

ročník 2018

Průběžné pořadí poháru

Nejmladší žáci I 9 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Řehák LubomírActivity Lanškroun091060,861010/10 záv.
2Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová09899,91111/11 záv.
3Resler FilipAtletika TJ Lanškroun09826,7499/9 záv.
4Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí10753,8599/9 záv.
5Veselý JanBiatlon Letohrad10708,2488/8 záv.
6Veselý JakubKlub biatlonu Letohrad10648,9699/9 záv.
7Topinka TobiášActivity Lanškroun10480,2677/7 záv.
8Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun09447,3888/8 záv.
9Zářecký MarekISCAREX junior TEAM09393,655/5 záv.
10Brusenbauch AlanIscarex Junior Team ČT11320,4544/4 záv.
11Špatenka MatějActivity Lanškroun09307,6833/3 záv.
12Fajfr Aleš-09303,3344/4 záv.
13Kreidl VáclavOrel Židenice09298,5933/3 záv.
14Marek JakubBrzdy Horní Čermná10270,9233/3 záv.
15Dušek OndřejTJ Spartak Letohrad10246,7944/4 záv.

Nejmladší žákyně I 9 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová091305,251313/13 záv.
2Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou10894,991010/10 záv.
3Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová10882,161212/12 záv.
4Zelinková VeronikaISCAREX junior team Česká Třebová09782,9588/8 záv.
5Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová09776,9788/8 záv.
6Svobodová KláraKlub biatlonu Letohrad09684,7877/7 záv.
7Dejdarová TerezaISCAREX junior team Česká Třebová10640,5177/7 záv.
8Václavíková DitaAK Mor.Třebová10480,6755/5 záv.
9Fliedrová AdélaF-Bike klub Sádek10391,4855/5 záv.
10Krejčí MagdalénaAK M.Třebová10313,544/4 záv.
11Vaníčková ŠtěpánkaTJ Spartak Letohrad10245,5133/3 záv.
12Kořínková LucieAtletika Žamberk10211,9366/6 záv.
13Málková LucieTJ Spartak Letohrad10191,3722/2 záv.
14Knápková AnežkaXCT Horní Heřmanice10179,6933/3 záv.
15Gregorová AnnaActivity Lanškroun10173,0922/2 záv.

Nejmladší žáci II 10-11 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun081182,451212/12 záv.
2Krištof JanAtletika Polička07975,051010/10 záv.
3Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl07957,371010/10 záv.
4Brychta JakubCerekvice n. Loučnou08921,771111/11 záv.
5Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun07712,7788/8 záv.
6Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí07635,288/8 záv.
7Řehák MarekISCAREX Junior team ČT07549,4177/7 záv.
8Zajíček VojtěchAtletika TJ Lanškroun08437,2755/5 záv.
9Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun08434,9455/5 záv.
10Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad07311,333/3 záv.
11Moskva VojtěchPasivity Žamberk08303,0544/4 záv.
12Háp MatoušAtletika Polička08294,4277/7 záv.
13Jansa MatějTJ Spartak Letohrad08238,2333/3 záv.
14Pevný KryštofOrel Vyškov07214,0633/3 záv.
15Stránský JakubSokol Řetová07200,822/2 záv.

Nejmladší žákyně II 10-11 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Matějková Viktoria ElaAtletika Svitavy071132,691212/12 záv.
2Petrová ŠtěpánkaIscarex Junior Team ČT07906,741010/10 záv.
3Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun07842,971010/10 záv.
4Steklá BarboraTJ Svitavy08822,2188/8 záv.
5Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová08817,381010/10 záv.
6Chlupáčová AnežkaTJ Hradec Králové07367,644/4 záv.
7Šedová KamilaAC Vysoké Mýto08362,5766/6 záv.
8Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun07354,0455/5 záv.
9Čejková KláraIscarex junior team ČT08320,0444/4 záv.
10Kaplanová KarolínaSruby07305,0999/9 záv.
11Kubíčková NinaTJ Spartak Letohrad07297,133/3 záv.
12Kreidlová VeronikaOrel Židenice07260,5733/3 záv.
13Zejdová KateřinaOrel Brno Obřany08230,8333/3 záv.
14Vaníčková BarboraTJ Spartak Letohrad08213,3433/3 záv.
15Štruncová EllaTJ Spartak Letohrad08213,3233/3 záv.

Mladší žáci 12-13 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová061104,611111/11 záv.
2Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová05914,5299/9 záv.
3Boháč PankrácJiskra Ústí nad Oricí06878,281010/10 záv.
4Seidl LukášAtletika Dobruška05563,2866/6 záv.
5Barvínek DanielTJ Spartak Letohrad06479,5566/6 záv.
6Suchodol ŠtěpánTJ Spartak Letohrad06357,2944/4 záv.
7Fajfr MarekOB Žamberk06349,6444/4 záv.
8Topinka JonášActivity Lanškroun05272,6933/3 záv.
9Dudycha JakubAC Vysoké Mýto05196,6822/2 záv.
10Hovorka JakubAtletika Žamberk06186,0633/3 záv.
11Akak OndřejAtletika Žamberk05185,4622/2 záv.
12Mikyska FilipTJ Spartak Letohrad06155,1522/2 záv.
13Hájek DominikCET Česká Třebová06141,6722/2 záv.
14Macháček AdamOrel Dolní Čermná06140,2122/2 záv.
15Tomeš TobiasBystřec05103,8711/1 záv.

Mladší žákyně 12-13 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová06837,1799/9 záv.
2Moskvová AgátaKB Letohrad05752,0977/7 záv.
3Kubešová KláraActivity Lanškroun06701,699/9 záv.
4Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová05594,5366/6 záv.
5Hamplová TerezaActivity Lanškroun05500,8355/5 záv.
6Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná06396,7255/5 záv.
7Kořínková PetraAtletika Žamberk06332,2266/6 záv.
8Klementová LuisaActivity Lanškroun06269,1533/3 záv.
9Kubová LucieTJ Spartak Letohrad06250,8633/3 záv.
10Marková NikolaTJ Spartak Letohrad05197,5222/2 záv.
11Lánová TerezaTJ Spartak Letohrad06184,2122/2 záv.
12Šilarová LucieActivity Lanškroun05181,8722/2 záv.
13Kožnarová JulieTJ Spartak Letohrad06173,8722/2 záv.
14Miková JulieOrel Obřany06160,0722/2 záv.
15Lužová KarolínaOrel Žatčany05138,422/2 záv.

Starší žáci 14-15 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová041163,091412/14 záv.
2Bukáček MarekAtletika Polička041157,881212/12 záv.
3Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí03733,1377/7 záv.
4Borek ViktorBrzdy Horní Čermná04657,11212/12 záv.
5Kapoun JanAtletika Polička03623,2688/8 záv.
6Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT03595,2166/6 záv.
7Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř04359,4244/4 záv.
8Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř04246,0533/3 záv.
9Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč03199,0133/3 záv.
10Gregor JanTJ Spartak Letohrad04183,2522/2 záv.
11Vondráček JakubKB Letohrad03169,6422/2 záv.
12Költö Matěj TheoKB Letohrad03111,0411/1 záv.
13Bílek DavidVencl tým Ústí nad Orlicí03104,7411/1 záv.
14Štrégl MatyášAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0398,7611/1 záv.
15Vávra JonášAC Vysoké Mýto0498,5411/1 záv.

Starší žákyně 14-15 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šedová TerezaCykloklub Bendl Vysoké Mýto031196,431212/12 záv.
2Serbousková SáraIscarex Junior Team ČT04878,988/8 záv.
3Bartoňová AdélaAtletika Polička03748,4788/8 záv.
4Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk03692,0299/9 záv.
5Kubešová EliškaActivity Lanškroun03609,9599/9 záv.
6Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová04532,7966/6 záv.
7Stránská VendulaJiskra Ústí nad Orlicí03391,344/4 záv.
8Němcová AdélaAtletika Polička04294,4544/4 záv.
9Hovorková KarolínaAtletika Žamberk03267,2533/3 záv.
10Halasová AnnaOrel Vyškov03235,3133/3 záv.
11Grossmannová KláraTJ Spartak Letohrad04179,1122/2 záv.
12Macháčková PetraOrel Dolní Čermná04177,0822/2 záv.
13Lerchová KateřinaActivity Lanškroun03174,822/2 záv.
14Kánská LucieTJ Spartak Letohrad04163,9622/2 záv.
15Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí03108,6111/1 záv.

Dorostenci 16-17 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Moravec JanJM Team Letohrad02627,3588/8 záv.
2Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí01613,8966/6 záv.
3Kaplan VojtěchŠedivec01603,3755/5 záv.
4Gregora FilipActivity Lanškroun02502,4655/5 záv.
5Dostálek VojtaTJ Spartak Letohrad02210,0522/2 záv.
6Limburský JanOrel Brno Obřany01190,0833/3 záv.
7Kabrda JiříSokol Kolín01113,3711/1 záv.
8Pazdera RomanTJ Sokol Kolín01107,5911/1 záv.
9Vintr MatyášLokomotiva Trutnov02101,6711/1 záv.
10Steklý František0210011/1 záv.
11Vondra JanFbK OT0298,3611/1 záv.
12Koditek JonášKOB Ústí nad Orlicí0197,811/1 záv.
13Valíček RobertKB Letohrad0196,4411/1 záv.
14Pilný MichalKKL Hlinsko0289,8111/1 záv.
15Hejzlar MartinLO Choceň0289,6511/1 záv.

Dorostenky 16-17 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šilarová MichaelaActivity Lanškroun021267,681111/11 záv.
2Borková AgátaBrzdy Horní Čermná02984,081212/12 záv.
3Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad01309,8333/3 záv.
4Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč01243,6333/3 záv.
5Hrdličková Cecílie-02184,5322/2 záv.
6Kuncová MartinaOrel Vyškov01171,5722/2 záv.
7Válková SimonaDolní Morava02166,6622/2 záv.
8Halasová VeronikaOrel Šitbořice01140,9622/2 záv.
9Pultarová VeronikaTJ Sokol HK01115,5211/1 záv.
10Mazlová TerezaVyškov02105,7711/1 záv.
11Haufová ZuzanaSDH Lukavice02104,8211/1 záv.
12Nikodýmová DenisaTJ Sokol Skuhrov0294,2511/1 záv.
13Motlová LucieKB Letohrad0293,9611/1 záv.
14Jánešová Michaela0192,3111/1 záv.
15Postupová LucieŠestajovice0190,2211/1 záv.

Junioři 18-19 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Moravec JakubOrel Orlice99897,361010/10 záv.
2Simon JakubPolička00718,0588/8 záv.
3Holubář PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí00705,5488/8 záv.
4Pešava JanTJ Jablonné nad Orlicí00331,3333/3 záv.
5Urban MatyášVencl tým Ústí nad Orlicí00303,5233/3 záv.
6Gregora JanACTIVITY Lanškroun00300,4933/3 záv.
7Moravec JanJM Team Letohrad02260,1844/4 záv.
8Hrůša VojtěchSokol Hradec Králové99196,322/2 záv.
9Holec RadekKN Project99191,7522/2 záv.
10Hobler JanLeština00188,4722/2 záv.
11Hošek Ondřej-02134,4211/1 záv.
12Křivda TomášKOB Choceň99123,5811/1 záv.
13Novák FilipRFOBL Team Rychnov n. Kn.01119,6211/1 záv.
14Jílek OndřejKVS Šumperk99115,4611/1 záv.
15Marek JakubKonrad Tools Team03113,3811/1 záv.

Muži A 20-39 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Dryml MojmírHvězda Pardubice861188,811313/13 záv.
2Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová87917,61212/12 záv.
3Adamec LukášHoro Česká Třebová87783,071010/10 záv.
4Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí84733,5188/8 záv.
5Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí85528,1277/7 záv.
6Kalousek Jiří-95410,1155/5 záv.
7Záveský FilipAC Moravská Slavia Brno, spolek93409,0344/4 záv.
8Řemínek MatějAC Choceň, spolek86388,7955/5 záv.
9Kapalčík ŠimonMistrovice95367,6755/5 záv.
10Chaloupka JanMladkov - Široký důl90353,51212/12 záv.
11Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí98336,1544/4 záv.
12Moravec JiříOrel Orlice - JM Team96327,7444/4 záv.
13Nechvíl PetrAC Choceň91320,144/4 záv.
14Šutera JosefAtletika Polička79313,1344/4 záv.
15Kovář JáchymDUKLA Praha96311,8433/3 záv.

Muži B 40-49 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Fliedr TomášATLETIKA Polička, spolek761397,331313/13 záv.
2Doucha JiříHvězda Pardubice z.s.71866,9499/9 záv.
3Vacek MartinISCAREX Česká Třebová69844,3499/9 záv.
4Bureš MartinISCAREX Česká Třebová74719,6599/9 záv.
5Hejl RadekLetohrad72710,1977/7 záv.
6Borek PetrBrzdy Horní Čermná70614,712015/20 záv.
7Mrklovský MiroslavSokol Kameničná72593,788/8 záv.
8Malátek AntonínPardubice77513,2466/6 záv.
9Vacek JiříDlouhá Třebová77466,911815/18 záv.
10Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk72463,6655/5 záv.
11Mařík Jiří3D Fitness Raceteam72438,266/6 záv.
12Kučera LadislavČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s76436,9444/4 záv.
13Simon PetrPolička72406,541010/10 záv.
14Strnad Tomáš3D Fitnes Race Team69404,6466/6 záv.
15Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí72401,8244/4 záv.

Muži C 50-59 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto681238,061313/13 záv.
2Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová651225,521212/12 záv.
3Hruban JanČeská Třebová66971,511313/13 záv.
4Belobrad IvanPasivity Žamberk66900,031212/12 záv.
5Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice64817,9399/9 záv.
6Stránský AlešISCAREX Česká Třebová60653,666/6 záv.
7Scheuer JanActivity Lanškroun66496,2455/5 záv.
8Novotný Luděk3D Fitness Raceteam62495,5377/7 záv.
9Dostálek PetrMy Od Kopřivy67488,4655/5 záv.
10Vacarda VladimírEleven Run Team59379,1944/4 záv.
11Bílý ZdeněkHvězda Pardubice59353,4577/7 záv.
12Sedláček RomanActivity Lanškroun64344,544/4 záv.
13Eliáš PetrHvězda Pardubice60339,6444/4 záv.
14Svoboda MojmírHvězda Pardubice66305,533/3 záv.
15Ženčák JaroslavTJ Šumperk61296,8333/3 záv.

Muži D 60-69 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šolc VítězslavBKL Machov571345,151414/14 záv.
2Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová531267,81414/14 záv.
3Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou511168,461715/17 záv.
4Siegel JosefAC Choceň, spolek58761,3377/7 záv.
5Štyndl MiroslavAtletika Polička57752,688/8 záv.
6Goldbach VáclavSportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.50680,8799/9 záv.
7Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí53580,7466/6 záv.
8Ráb PavelČeská Třebová52554,8666/6 záv.
9Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou54536,51010/10 záv.
10Dostál LadislavMoravská Třebová56363,1644/4 záv.
11Nečas JosefÚpice58285,7633/3 záv.
12Januška IvanTJ Šanov58273,8833/3 záv.
13Nosek MiroslavOrel Židenice55244,9833/3 záv.
14Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí51218,3844/4 záv.
15Bláha MilanAF Křovice57210,4922/2 záv.

Muži E 70 let a starší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná481203,871515/15 záv.
2Jelínek MatějČernilov42830,0799/9 záv.
3Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou47666,0577/7 záv.
4Leszkow PetrMK Hlinsko44657,9866/6 záv.
5Bielčik JindřichLichkov40558,2388/8 záv.
6Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice39503,3577/7 záv.
7Šponar JosefSokol Žamberk - orientační běh47492,8955/5 záv.
8Krátký FrantišekJiskra Králíky43400,1533/3 záv.
9Bubeník JiříOrel Vyškov44349,5144/4 záv.
10Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice48275,6822/2 záv.
11Doležal StanislavBK Pardubice38265,0833/3 záv.
12Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice48230,1722/2 záv.
13Pšenička JiříPardubice46221,9733/3 záv.
14Sadílek OtaActivity - Runsport46188,8233/3 záv.
15Jantsch VítězslavEleven Run Team35179,6822/2 záv.

Juniorky 18-19 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Moravcová DenisaLetohrad99295,1333/3 záv.
2Pulgretová KateřinaTJ Nové Město na Moravě z.s.99228,5622/2 záv.
3Šilarová MichaelaActivity Lanškroun02217,0522/2 záv.
4Kuncová MonikaOrel Vyškov9920022/2 záv.
5Maráková BlankaOrel Židenice00122,8711/1 záv.
6Ottová MichaelaTriatlon Šumperk03113,4311/1 záv.
7Hynková VeronikaAC Pardubice02104,4811/1 záv.
8Škrabalová Karolína-0310011/1 záv.
8Kovaříková Lucie-9910011/1 záv.
8Brožková LucieKOB Ústí nad Orlicí0110011/1 záv.
11Pazderníková LenkaAtletika Zábřeh0395,511/1 záv.
12Nemeškalová Simona-0191,0711/1 záv.
13Dušková LindaHvězda Pardubice z.s.0189,1911/1 záv.
14Lešikarová MarkétaKD Petrovice9987,8211/1 záv.
15Petrásová ŽanetaAtletika Polička0077,7611/1 záv.

Ženy A 20-34 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová84750,0188/8 záv.
2Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí98723,977/7 záv.
3Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová91451,1377/7 záv.
4Vévodová MartinaAK Perná90344,3933/3 záv.
5Venclová AlžbětaOrel Dolní Čermná93293,3244/4 záv.
6Rábová MartinaČeská Třebová92286,333/3 záv.
7Peterková VeronikaTJ Svitavy84248,7444/4 záv.
8Smetanová KláraCycling Team Brandýs n. O.90235,0633/3 záv.
9Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice85210,322/2 záv.
10Hronová MarkétaAtletika Chrudim, z.s.90207,222/2 záv.
11Kalousová EliškaAK Olymp Brno98206,2322/2 záv.
12Trojáková MartinaDrakobijci Zábřeh90206,1622/2 záv.
13Kičinová ErikaKPA Pardubice91186,9522/2 záv.
14Hubková KateřinaChoceň84186,9222/2 záv.
15Klímová IvanaAtletika Polička87186,3122/2 záv.

Ženy B 35-44 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová801120,71010/10 záv.
2Nováková BarboraSokol Kunvald83867,4188/8 záv.
3Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová80710,4988/8 záv.
4Barvínková RomanaAtletika Žamberk79570,8466/6 záv.
5Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou79416,021111/11 záv.
6Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová77409,0355/5 záv.
7Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná79388,3755/5 záv.
8Barnetová MonikaLetohrad81310,944/4 záv.
9Horáková ŠárkaOrel Silůvky77275,0933/3 záv.
10Pazderová AlenaVysoké Mýto75245,7655/5 záv.
11Vebrová MonikaČeská Třebová79236,4433/3 záv.
12Kreidlová JitkaOrel Židenice75226,2933/3 záv.
13Kriklová AlenaJaroměřice79219,4322/2 záv.
14Klinecká JanaMK Hlinsko81195,9622/2 záv.
15Pirklová KateřinaLetohrad76194,8122/2 záv.

Ženy C 45-54 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krátká AnnaHvězda Pardubice z.s.691513,071515/15 záv.
2Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová701359,931313/13 záv.
3Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí651187,581111/11 záv.
4Šedová Jana-73984,481313/13 záv.
5Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice64589,3788/8 záv.
6Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové72357,1333/3 záv.
7Jetmarová EsterSokol Hylváty70294,0844/4 záv.
8Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí64163,8322/2 záv.
9Bayerová LenkaTJ Sokol Unhošť68148,1922/2 záv.
10Slabáková LenkaOrel Židenice66143,3322/2 záv.
11Spilková GabrielaBJB Vysoké Mýto72138,8822/2 záv.
12Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují72125,7211/1 záv.
13Jančaříková LenkaOrel Židenice70114,7111/1 záv.
14Janečková Jana-65113,9311/1 záv.
15Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto69111,7922/2 záv.

Ženy D 55 let a starší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová631217,51111/11 záv.
2Nechvílová MiroslavaAC Choceň60880,941212/12 záv.
3Pešlová IvanaTJ Svitavy63683,7566/6 záv.
4Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová48671,411111/11 záv.
5Hellerová HanaHradec Králové61636,4666/6 záv.
6Jelínková MagdalenaČernilov45477,6788/8 záv.
7Sekyrová JanaSvitavy63286,5233/3 záv.
8Vacková HanaSokol Starkoč56228,1333/3 záv.
9Málková AnnaOrel Vyškov63212,7622/2 záv.
10Šternerová HanaHradec Králové63158,2822/2 záv.
11Procházková IrenaTJ Háje57154,3522/2 záv.
12Paulů BlankaMaratonstav Úpice54147,7911/1 záv.
13Jurošková MilušeOrel Židenice58144,3622/2 záv.
14Martincová IvanaAC Moravská Slavia Brno63125,7311/1 záv.
15Dvořáková EvaProstějov55117,7911/1 záv.

Absolutní kategorie mužů (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Fliedr TomášATLETIKA Polička, spolek761194,361313/13 záv.
2Dryml MojmírHvězda Pardubice861162,151313/13 záv.
3Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová87854,71212/12 záv.
4Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová65832,021212/12 záv.
5Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto68765,521313/13 záv.
6Adamec LukášHoro Česká Třebová87765,121010/10 záv.
7Vacek MartinISCAREX Česká Třebová69725,5699/9 záv.
8Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí84713,7588/8 záv.
9Doucha JiříHvězda Pardubice z.s.71696,7199/9 záv.
10Hejl RadekLetohrad72621,9877/7 záv.
11Bureš MartinISCAREX Česká Třebová74539,3399/9 záv.
12Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí85507,9977/7 záv.
13Mrklovský MiroslavSokol Kameničná72468,2888/8 záv.
14Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice64467,3399/9 záv.
15Belobrad IvanPasivity Žamberk66457,731212/12 záv.

Absolutní kategorie žen (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krátká AnnaHvězda Pardubice z.s.691260,31515/15 záv.
2Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová701092,651313/13 záv.
3Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová80992,581010/10 záv.
4Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí65989,11111/11 záv.
5Nováková BarboraSokol Kunvald83777,0288/8 záv.
6Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí98657,2677/7 záv.
7Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová84636,2888/8 záv.
8Šedová Jana-73624,351313/13 záv.
9Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová80548,8888/8 záv.
10Barvínková RomanaAtletika Žamberk79459,8966/6 záv.
11Šilarová MichaelaActivity Lanškroun02371,8855/5 záv.
12Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice64350,4488/8 záv.
13Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové72348,5833/3 záv.
14Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová77325,0355/5 záv.
15Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová91324,8577/7 záv.


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
17.3.201810 jarních kilometrů93
18.3.2018Běh za břehem150
31.3.2018Svitavská 10138
4.4.20181. Pekelný kilometr104
8.4.2018Jaroměřský kros408
11.4.2018Jarní hodinovka na dráze19
13.4.20181. Zemská míle173
14.4.2018Běh Dolním Újezdem - 1/3marathon - ZRUŠENO!!!0
21.4.2018Běh Javorkou253
22.4.2018Jarní půlmaraton126
25.4.2018Pardubická devítka336
27.4.2018Běh na Rozálku197
28.4.2018Svitavský stýpl14
29.4.2018Memoriál Q. Štěpánka223
1.5.2018Běh kolem poličských hradeb362
2.5.20182. Pekelný kilometr136
5.5.2018Letohradská pětka305
8.5.2018Desítka Hvězdy Pardubice - Běh osvobození108
13.5.2018Běh Choceňskými sady254
16.5.2018Malá cena Monaka - Janderovská desítka129
19.5.2018Běh do Zámeckého vrchu292
20.5.2018Nekořský kros161
27.5.2018Půlmaraton údolím Moravské Sázavy141
30.5.20183. Pekelný kilometr93
2.6.2018Běh Dobroučským krajem343
6.6.2018Běh na Kuňku - 6.6.201826
9.6.2018Knířovský běh269
13.6.2018Memoriál Václava Čevony44
15.6.20182. Zemská míle128
17.6.2018Běh přes Červený vrch276
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch78
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec0

Následují závody

Datum konáníJméno závodu
1.7.2018Pardubická pětka na dráze
11.7.20184. Pekelný kilometr
27.7.2018Svinnský ISCAREX kros
5.8.2018Černovírský kros
11.8.2018Běh údolím řeky Bělé
24.8.20183. Zemská míle
25.8.2018Horský čtvrtmaraton
26.8.2018Výprachtice - Buková hora
29.8.20185. Pekelný kilometr
1.9.2018Strážný - nahoru a dolů
2.9.2018Sázava - Lázek
5.9.2018Běh na Kuňku - 5.9.2018
8.9.2018Kopaběh
15.9.2018Králický Lískovec
22.9.2018Cross po lyžařských tratích
29.9.20184. Zemská míle
30.9.2018Heřmanická osmička
3.10.2018Běh na Kuňku - 3.10.2018
7.10.2018Běh údolím Orlice
10.10.2018Pardubická desítka na dráze
13.10.2018Velká Pardubická cross-country
14.10.2018Přespolní běh lyžařů v Letohradě
20.10.2018Sokolský půlmaraton
27.10.2018Kros okolo Žampachu a přes Kozince
28.10.2018Týnišťská desítka
3.11.2018Malá Pardubická cross-country
10.11.2018Perníková devítka
17.11.2018Běh 17. listopadu
1.12.2018Čertovský běh
15.12.2018Vánoční běh okolo Zlatého pásku