14.10.2006, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
12.10.2024 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | - |
14.10.2023 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 230 |
15.10.2022 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 247 |
10.10.2021 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 260 |
13.10.2019 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 266 |
14.10.2018 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 331 |
15.10.2017 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 399 |
13.10.2012 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 234 |
15.10.2011 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 254 |
16.10.2010 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 266 |
10.10.2009 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 195 |
11.10.2008 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 198 |
13.10.2007 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 213 |
15.10.2005 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 237 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Kalous Petr | 77 | 10 |
Fajfr František | 72 | 9 |
Sklenářová Eva | 81 | 9 |
Šebek Michal | 84 | 8 |
Živný Marek | 91 | 8 |
Novotný Luděk | 62 | 8 |
Kubíčková Nikita | 02 | 8 |
Schreierová Anna | 00 | 8 |
Polák Daniel | 98 | 8 |
Hermann Jakub | 03 | 8 |
Sadílek Ota | 46 | 7 |
Fajfrová Markéta | 97 | 7 |
Strnad Tomáš | 69 | 7 |
Žalčík Kim | 99 | 7 |
Borek Viktor | 04 | 7 |
Kánská Lucie | 04 | 7 |
Hermann Matěj | 00 | 7 |
Hlaváček Zdeněk | 54 | 7 |
Stránský Aleš | 60 | 7 |
Večeř Milan | 96 | 7 |
Ducháček Bedřich | 59 | 7 |
Fáberová Zuzana | 96 | 7 |
Mikysková Svatava | 03 | 7 |
Maříková Simona | 96 | 7 |
Kavka Lukáš | 97 | 7 |
Večeř Petr | 99 | 7 |
Teplá Eliška | 99 | 7 |
Novotná Dora | 97 | 7 |
Matyášová Jana | 65 | 7 |
Procházka Jakub | 96 | 7 |
Moravec Jan | 02 | 7 |
Mikyska Tomáš | 00 | 7 |
Borek Petr | 70 | 7 |
Bielčik Jindřich | 40 | 7 |
Strnad Adam | 00 | 7 |
Gregora Filip | 02 | 7 |
Moravec Martin | 84 | 7 |
Leicht Jiří | 49 | 7 |
Rous Martin | 09 | 6 |
Čerenkova Petra | 99 | 6 |
Jonáš Matěj | 97 | 6 |
Poulíková Karolína | 00 | 6 |
Teplý Jan | 93 | 6 |
Költö Matěj | 03 | 6 |
Sejkorová Lenka | 63 | 6 |
Veselý Jakub | 10 | 6 |
Holíková Zuzana | 99 | 6 |
Stránská Michaela | 97 | 6 |
Hanuš Adam | 08 | 6 |
Moravec Vojtěch | 08 | 6 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 5 | 99 | Teplá Eliška | MARS Svratka | 99 | 00:02:25 | - |
2 | Ž1 | 6 | 54 | Holíková Zuzana | SKI Skuhrov | 99 | 00:02:27 | - |
3 | Ž1 | 8 | 116 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:02:31 | - |
4 | Ž1 | 9 | 122 | Faltusová Kateřina | Spartak Letohrad | 99 | 00:02:33 | - |
5 | Ž1 | 11 | 108 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:02:39 | - |
6 | Ž1 | 14 | 55 | Štefková Jitka | SKI Skuhrov | 99 | 00:02:46 | - |
7 | Ž1 | 15 | 123 | Adamcová Dominika | Spartak Letohrad | 99 | 00:02:47 | - |
8 | Ž1 | 17 | 57 | Hamerská Michaela | SKI Skuhrov | 99 | 00:02:51 | - |
9 | Ž1 | 18 | 77 | Poláková Natálie | Fenix Ski team Jeseník | 00 | 00:02:55 | - |
10 | Ž1 | 19 | 113 | Moravcová Denisa | Kunčice | 99 | 00:02:58 | - |
11 | Ž1 | 20 | 121 | Smejkalová Andrea | Spartak Letohrad | 99 | 00:03:06 | - |
12 | Ž1 | 21 | 78 | Schreierová Anna | Fenix SKI Team Jeseník | 00 | 00:03:08 | - |
13 | Ž1 | 22 | 76 | Fellnerová Natálie | Fenix Ski team Jeseník | 00 | 00:03:09 | - |
14 | Ž1 | 23 | 120 | Fišerová Aneta | Spartak Letohrad | 99 | 00:03:15 | - |
- | Ž1 | - | 112 | Šmídková Hana | TJ Spartak OEZ Letohrad | 03 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 56 | Martinec Ondřej | SKI Skuhrov | 99 | 00:02:13 | - |
2 | M1 | 2 | 52 | Kristl František | Orel Dolní Dobrouč | 99 | 00:02:21 | - |
3 | M1 | 3 | 96 | Švéda Roman | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:02:22 | - |
4 | M1 | 4 | 79 | Žalčík Kim | Fenix Ski team Jeseník | 99 | 00:02:23 | - |
5 | M1 | 7 | 97 | Večeř Petr | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:02:28 | - |
6 | M1 | 10 | 118 | Mařík Jan | Orel Dolní Dobrouč | 00 | 00:02:37 | - |
7 | M1 | 12 | 130 | Moravec Jakub | Spartak Letohrad | 99 | 00:02:42 | - |
8 | M1 | 13 | 75 | Król Leoš | Fenix SKI Team Jeseník | 99 | 00:02:43 | - |
9 | M1 | 16 | 114 | Rykr Dominik | SK Žamberk | 00 | 00:02:50 | - |
10 | M1 | 24 | 131 | Krčmář Jan | Spartak Letohrad | 02 | 00:03:18 | - |
11 | M1 | 25 | 132 | Moravec Jan | TJ Spartak OEZ Letohrad | 02 | 00:04:11 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 4 | 86 | Remešová Denisa | KKL Hlinsko v Čechách | 97 | 00:04:02 | 106,14 |
2 | Ž2 | 5 | 84 | Čerenkova Petra | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:04:06 | 102,94 |
3 | Ž2 | 12 | 107 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:04:21 | 90,92 |
4 | Ž2 | 13 | 124 | Novotná Dora | Spartak Letohrad | 97 | 00:04:28 | 85,31 |
5 | Ž2 | 14 | 101 | Otavová Karolína | MARS Svratka | 97 | 00:04:32 | 82,11 |
6 | Ž2 | 15 | 92 | Špičáková Pavla | SKI klub Česká Třebová | 97 | 00:04:34 | 80,51 |
7 | Ž2 | 18 | 100 | Švandová Barbora | MARS Svratka | 97 | 00:04:45 | 71,70 |
8 | Ž2 | 20 | 125 | Kopecká Simona | Spartak Letohrad | 97 | 00:04:53 | 65,29 |
9 | Ž2 | 24 | 126 | Fajfrová Markéta | TJ Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:05:31 | 34,85 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 136 | Chmelíček Jordan | Spartak Letohrad | 97 | 00:03:56 | 102,51 |
2 | M2 | 2 | 53 | Mlynář Vojtěch | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:04:00 | 99,16 |
3 | M2 | 3 | 90 | Kapusta Jiří | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 97 | 00:04:01 | 98,33 |
4 | M2 | 6 | 80 | Polák Daniel | Fenix Ski team Jeseník | 98 | 00:04:09 | 91,63 |
5 | M2 | 7 | 135 | Kavka Lukáš | Spartak Letohrad | 97 | 00:04:10 | 90,79 |
6 | M2 | 8 | 58 | Remeš Vojtěch | SKI Skuhrov | 98 | 00:04:11 | 89,96 |
7 | M2 | 9 | 102 | Pekař Jan | MARS Svratka | 97 | 00:04:13 | 88,28 |
8 | M2 | 10 | 95 | Svatoš Jan | SKI Česká Třebová | 98 | 00:04:17 | 84,94 |
9 | M2 | 11 | 134 | Valenta Adam | Biatlon Letohrad | 98 | 00:04:18 | 84,10 |
10 | M2 | 16 | 133 | Suchomel Tomáš | Spartak Letohrad | 97 | 00:04:35 | 69,87 |
11 | M2 | 17 | 59 | Roušavý Vojtěch | SKI Skuhrov | 98 | 00:04:41 | 64,85 |
12 | M2 | 19 | 115 | Lauterbach David | SK Žamberk | 98 | 00:04:52 | 55,65 |
13 | M2 | 21 | 104 | Gregor Šimon | MARS Svratka | 98 | 00:04:56 | 52,30 |
14 | M2 | 22 | 103 | Brázda Jakub | MARS Svratka | 97 | 00:04:58 | 50,63 |
15 | M2 | 23 | 110 | Spilko Ondřej | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:05:13 | 38,08 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 85 | Pavel Jan | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 95 | 00:08:42 | 102,40 |
2 | M3 | 2 | 106 | Kupec Ladislav | MARS Svratka | 95 | 00:08:51 | 98,99 |
3 | M3 | 3 | 139 | Veselý Michal | Spartak Letohrad | 96 | 00:08:52 | 98,61 |
4 | M3 | 4 | 94 | Friš Jan | SKI klub Česká Třebová | 95 | 00:08:57 | 96,72 |
5 | M3 | 10 | 88 | Žemlička Milan | KKL Hlinsko v Čechách | 96 | 00:09:36 | 81,96 |
6 | M3 | 11 | 137 | Procházka Jakub | Spartak Letohrad | 96 | 00:09:37 | 81,58 |
7 | M3 | 12 | 117 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:09:38 | 81,20 |
8 | M3 | 13 | 82 | Král Richard | Fenix Ski team Jeseník | 95 | 00:09:40 | 80,44 |
9 | M3 | 15 | 105 | Kalous Martin | MARS Svratka | 95 | 00:09:46 | 78,17 |
10 | M3 | 19 | 74 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:10:02 | 72,11 |
11 | M3 | 20 | 141 | Valena Vojtěch | Atletika Polička | 96 | 00:10:03 | 71,74 |
12 | M3 | 22 | 83 | Schreier Jakub | Fenix Jeseník | 96 | 00:10:11 | 68,71 |
13 | M3 | 26 | 138 | Bárnet Miroslav | Spartak Letohrad | 96 | 00:10:32 | 60,76 |
14 | M3 | 30 | 89 | Netolický Matouš | KKL Hlinsko v Čechách | 96 | 00:10:59 | 50,54 |
15 | M3 | 32 | 93 | Heger Vojtěch | SKI klub Česká Třebová | 95 | 00:11:10 | 46,37 |
16 | M3 | 38 | 62 | Štefek Martin | SKI Skuhrov | 96 | 00:12:22 | 19,12 |
- | M3 | - | 98 | Večeř Milan | TJ Jiskra Králíky | 96 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 140 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:05:54 | 104,60 |
2 | Ž3 | 2 | 127 | Vodehnalová Martina | Spartak Letohrad | 95 | 00:06:03 | 99,63 |
3 | Ž3 | 3 | 87 | Tkadlecová Anna | KKL Hlinsko v Čechách | 96 | 00:06:10 | 95,77 |
4 | Ž3 | 4 | 128 | Fáberová Zuzana | Sokol Letohrad | 96 | 00:06:30 | 84,73 |
5 | Ž3 | 5 | 129 | Maříková Simona | TJ Spartak Letohrad | 96 | 00:06:44 | 77,00 |
6 | Ž3 | 6 | 60 | Rýznarová Michaela | SKI Skuhrov | 96 | 00:06:50 | 73,69 |
7 | Ž3 | 7 | 109 | Jiskrová Anežka | BK Vysoké Mýto | 96 | 00:06:54 | 71,48 |
8 | Ž3 | 8 | 61 | Holíková Kristýna | SKI Skuhrov | 96 | 00:07:04 | 65,96 |
9 | Ž3 | 9 | 63 | Hamerská Dagmar | SKI Skuhrov | 96 | 00:07:35 | 48,85 |
10 | Ž3 | 10 | 81 | Němcová Alice | Fenix Jeseník | 96 | 00:07:38 | 47,19 |
11 | Ž3 | 11 | 111 | Spilková Klára | BK Vysoké Mýto | 96 | 00:08:31 | 17,94 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 117 | Krčmář Michal | KB OEZ Letohrad | 91 | 00:14:45 | 105,35 |
2 | MS | 2 | 116 | Vávra Vlastimil | KB OEZ Letohrad | 91 | 00:14:48 | 104,69 |
3 | MS | 3 | 8 | Schejbal Oldřich | SKI Skuhrov nad Bělou | 91 | 00:15:55 | 89,96 |
4 | MS | 4 | 96 | Čejka Michal | Sokol Klášterec nad Orlicí | 91 | 00:16:10 | 86,66 |
5 | MS | 5 | 115 | Kroupa Ondřej | TJ Spartak OEZ Letohrad | 91 | 00:16:33 | 81,60 |
6 | MS | 6 | 50 | Žák Michal | SK Nové Město n. M. | 91 | 00:16:43 | 79,40 |
7 | MS | 7 | 114 | Morkes Michal | KB OEZ Letohrad | 91 | 00:16:51 | 77,64 |
8 | MS | 8 | 38 | Kučera Tomáš | KKL Hlinsko v Čechách | 92 | 00:17:15 | 72,36 |
9 | MS | 9 | 61 | Trávníček Matěj | MARS Svratka | 92 | 00:17:42 | 66,42 |
10 | MS | 10 | 92 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:17:45 | 65,76 |
11 | MS | 11 | 39 | Seifert Jiří | KKL Hlinsko v Čechách | 92 | 00:18:11 | 60,04 |
12 | MS | 12 | 27 | Šmerda Tomáš | Fenix Ski team Jeseník | 91 | 00:18:45 | 52,57 |
13 | MS | 13 | 87 | Suchodol Jiří | TJ Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:21:30 | 16,28 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DŽ | 11 | 2 | Bílá Tereza | SKI klub Česká Třebová | 92 | 00:14:45 | 107,12 |
2 | DŽ | 18 | 3 | Mikulenková Tereza | Fenix Ski team Jeseník | 92 | 00:15:33 | 96,66 |
3 | DŽ | 19 | 4 | Lapčíková Eliška | Fenix Ski Team Jeseník | 92 | 00:15:35 | 96,22 |
4 | DŽ | 20 | 5 | Kvasničková Petra | SKI klub Česká Třebová | 91 | 00:15:47 | 93,61 |
5 | DŽ | 26 | 6 | Satoriová Martina | TJ Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:16:06 | 89,47 |
6 | DŽ | 27 | 7 | Havlová Michaela | KB OEZ Letohrad | 91 | 00:16:24 | 85,54 |
7 | DŽ | 34 | 8 | Zbranková Zuzana | Fenix Ski klub Jeseník | 91 | 00:17:00 | 77,70 |
8 | DŽ | 37 | 9 | Lukáčová Hana | Fenix Ski klub Jeseník | 92 | 00:17:52 | 66,36 |
9 | DŽ | 41 | 10 | Rygelová Markéta | Fenix Ski klub Jeseník | 91 | 00:18:18 | 60,70 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 30 | Horčička Jiří | Fenix Ski team Jeseník | 90 | 00:23:27 | 104,08 |
2 | MD | 2 | 110 | Kristejn Lukáš | KB OEZ Letohrad | 89 | 00:23:41 | 102,14 |
3 | MD | 4 | 31 | Zapalač Dušan | Fenix Jeseník | 90 | 00:24:41 | 93,78 |
4 | MD | 5 | 112 | Exler Ondřej | Spartak OEZ Letohrad | 90 | 00:24:48 | 92,81 |
5 | MD | 7 | 111 | Poláček Antonín | KB OEZ Letohrad | 89 | 00:25:34 | 86,40 |
6 | MD | 9 | 95 | Sabota Martin | Sokol Klášterec nad Orlicí | 89 | 00:26:12 | 81,11 |
7 | MD | 10 | 53 | Prokop Karel | SK Nové Město n. M. | 90 | 00:26:22 | 79,72 |
8 | MD | 11 | 113 | Morkes Radek | KB OEZ Letohrad | 89 | 00:26:36 | 77,77 |
9 | MD | 14 | 67 | Kopecký Jan | AC Vysoké Mýto | 90 | 00:26:46 | 76,38 |
10 | MD | 15 | 29 | Klosovský Tomáš | Ski Fénix Klub Jeseník | 90 | 00:27:00 | 74,43 |
11 | MD | 16 | 49 | Buriánek Tomáš | SKI Klub Česká Třebová | 89 | 00:27:09 | 73,17 |
12 | MD | 17 | 10 | Zatloukal Lukáš | SKI Skuhrov nad Bělou | 90 | 00:27:28 | 70,53 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 6 | 11 | Davidová Romana | KB OEZ Letohrad | 90 | 00:14:34 | 101,59 |
2 | ŽD | 9 | 12 | Henclová Radka | Nové Město nad Metují | 90 | 00:14:38 | 100,68 |
3 | ŽD | 12 | 13 | Ambrožová Hana | KB OEZ Letohrad | 90 | 00:14:51 | 97,73 |
4 | ŽD | 14 | 14 | Vacková Michaela | KB OEZ Letohrad | 90 | 00:15:17 | 91,83 |
5 | ŽD | 21 | 15 | Lukešová Kateřina | Fenix Ski klub Jeseník | 90 | 00:15:50 | 84,34 |
6 | ŽD | 30 | 16 | Jungová Adéla | Atletika Albrechtice | 89 | 00:16:39 | 73,21 |
7 | ŽD | 31 | 17 | Alermanová Aneta | KKL Hlinsko | 90 | 00:16:41 | 72,76 |
8 | ŽD | 32 | 18 | Levá Nikola | KB OEZ Letohrad | 90 | 00:16:45 | 71,85 |
9 | ŽD | 43 | 19 | Buchtová Gabriela | SK Nové Město n. M. | 89 | 00:19:49 | 30,08 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 4 | 66 | Janošec Miroslav | SK Nové Město n. M. | 87 | 00:29:57 | - |
2 | MJ | 5 | 67 | Tejchman Jakub | FENIX Jeseník | 88 | 00:30:08 | - |
3 | MJ | 10 | 68 | Baďura Jan | FENIX SKI Team Jeseník | 87 | 00:31:09 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 57 | Razým Lukáš | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:29:11 | - |
2 | MA | 2 | 58 | Dobšíček Pavel | SK Hronov | 80 | 00:29:20 | - |
3 | MA | 3 | 59 | Krška Jan | SK Nové Město n. M. | 86 | 00:29:43 | - |
4 | MA | 6 | 60 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:30:13 | - |
5 | MA | 7 | 61 | Král Jindřich | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:30:23 | - |
6 | MA | 8 | 69 | Zapalač Martin | X-AIR Ostrava | 86 | 00:30:33 | - |
7 | MA | 9 | 62 | Walczykiewicz Mariusz | LKS Iskra Jaszkova - Polsko | 82 | 00:31:07 | - |
8 | MA | 11 | 63 | Mařík Jiří | MP Žamberk | 72 | 00:32:36 | - |
9 | MA | 12 | 64 | Kalous Petr | SK Žamberk | 77 | 00:35:13 | - |
10 | MA | 13 | 65 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:37:15 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 3 | 44 | Šváb František | TJ Jiskra Litomyšl | 57 | 00:24:25 | - |
2 | MB | 6 | 45 | Svoboda Mojmír | Hvězda SKP Pardubice | 66 | 00:24:49 | - |
3 | MB | 8 | 46 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:25:39 | - |
4 | MB | 12 | 47 | Zawadzki Stanislav | LKS Iskra Jaszkowa | 62 | 00:26:37 | - |
5 | MB | 19 | 48 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:28:06 | - |
6 | MB | 20 | 49 | Knápek Ladislav | SKI Skuhrov nad Bělou | 61 | 00:28:12 | - |
7 | MB | 21 | 50 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:28:22 | - |
8 | MB | 22 | 51 | Syrovátka Miloš | TJ Autoškoda | 63 | 00:28:37 | - |
9 | MB | 23 | 52 | Korenyev Volodymyr | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:28:49 | - |
10 | MB | 25 | 53 | Tarant Ladislav | Tragéd Team Líšnice | 60 | 00:29:10 | - |
11 | MB | 26 | 54 | Sedlák Jiří | Přelouč | 58 | 00:29:18 | - |
12 | MB | 34 | 56 | Spilko Zdeněk | BK Vysoké Mýto | 64 | 00:31:25 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 13 | 35 | Krupička Miroslav | Jiskra Ústí n. Orlicí | 53 | 00:26:41 | - |
2 | MC | 18 | 36 | Černý Vladimír | HAC Praha | 52 | 00:28:03 | - |
3 | MC | 24 | 37 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 00:28:57 | - |
4 | MC | 27 | 38 | Leicht Jiří | ASPV Těchonín | 49 | 00:29:43 | - |
5 | MC | 28 | 39 | Dudzik Jacek | LKS Iskra Jaszkowa - Polsko | 55 | 00:29:50 | - |
6 | MC | 29 | 55 | Stuchlík Zdeněk | ARECO Hradec Králové | 50 | 00:30:07 | - |
7 | MC | 30 | 40 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:30:15 | - |
8 | MC | 31 | 41 | Koblížek Jindřich | SKI Žamberk | 48 | 00:30:37 | - |
9 | MC | 35 | 42 | Volf Břetislav | Lanškroun | 52 | 00:33:45 | - |
10 | MC | 38 | 43 | Velechovský Jiří | SAZS Králíky | 55 | 00:37:04 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 32 | 29 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:31:02 | - |
2 | MD | 33 | 30 | Jelínek Matěj | Hvězda SKP Pardubice | 42 | 00:31:06 | - |
3 | MD | 36 | 31 | Marek Jiří | Orel Vysoké Mýto | 43 | 00:33:52 | - |
4 | MD | 37 | 32 | Sedláček František | Sokol Rychnov nad Kněžnou | 40 | 00:34:50 | - |
5 | MD | 39 | 33 | Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 40 | 00:38:54 | - |
6 | MD | 40 | 34 | Kalousek Jan | SK Žamberk | 41 | 00:40:08 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 17 | 20 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:15:30 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 22 | 21 | Formánková Dita | TJ Spartak OEZ Letohrad | 85 | 00:15:51 | - |
2 | ZA | 25 | 22 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:15:59 | - |
3 | ZA | 35 | 23 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:17:11 | - |
4 | ZA | 42 | 24 | Sklenářová Eva | neregistrována | 81 | 00:18:54 | - |
5 | ZA | 47 | 25 | Kočová Markéta | SDH Černovír | 84 | 00:29:09 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽB | 16 | 26 | Ouřecká Renáta | Atletika Albrechtice | 70 | 00:15:22 | - |
2 | ŽB | 40 | 27 | Smoláková Jiřina | BK Vysoké Mýto | 69 | 00:18:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽC | 44 | 28 | Jelínková Magdalena | Hvězda SKP Pardubice | 45 | 00:20:55 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 140 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:05:54 | 104,60 |
2 | Ž3 | 2 | 127 | Vodehnalová Martina | Spartak Letohrad | 95 | 00:06:03 | 99,63 |
3 | Ž3 | 3 | 87 | Tkadlecová Anna | KKL Hlinsko v Čechách | 96 | 00:06:10 | 95,77 |
4 | Ž3 | 4 | 128 | Fáberová Zuzana | Sokol Letohrad | 96 | 00:06:30 | 84,73 |
5 | Ž3 | 5 | 129 | Maříková Simona | TJ Spartak Letohrad | 96 | 00:06:44 | 77,00 |
6 | Ž3 | 6 | 60 | Rýznarová Michaela | SKI Skuhrov | 96 | 00:06:50 | 73,69 |
7 | Ž3 | 7 | 109 | Jiskrová Anežka | BK Vysoké Mýto | 96 | 00:06:54 | 71,48 |
8 | Ž3 | 8 | 61 | Holíková Kristýna | SKI Skuhrov | 96 | 00:07:04 | 65,96 |
9 | Ž3 | 9 | 63 | Hamerská Dagmar | SKI Skuhrov | 96 | 00:07:35 | 48,85 |
10 | Ž3 | 10 | 81 | Němcová Alice | Fenix Jeseník | 96 | 00:07:38 | 47,19 |
11 | Ž3 | 11 | 111 | Spilková Klára | BK Vysoké Mýto | 96 | 00:08:31 | 17,94 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 117 | Krčmář Michal | KB OEZ Letohrad | 91 | 00:14:45 | 105,35 |
2 | MS | 2 | 116 | Vávra Vlastimil | KB OEZ Letohrad | 91 | 00:14:48 | 104,69 |
3 | MS | 3 | 8 | Schejbal Oldřich | SKI Skuhrov nad Bělou | 91 | 00:15:55 | 89,96 |
4 | MS | 4 | 96 | Čejka Michal | Sokol Klášterec nad Orlicí | 91 | 00:16:10 | 86,66 |
5 | MS | 5 | 115 | Kroupa Ondřej | TJ Spartak OEZ Letohrad | 91 | 00:16:33 | 81,60 |
6 | MS | 6 | 50 | Žák Michal | SK Nové Město n. M. | 91 | 00:16:43 | 79,40 |
7 | MS | 7 | 114 | Morkes Michal | KB OEZ Letohrad | 91 | 00:16:51 | 77,64 |
8 | MS | 8 | 38 | Kučera Tomáš | KKL Hlinsko v Čechách | 92 | 00:17:15 | 72,36 |
9 | MS | 9 | 61 | Trávníček Matěj | MARS Svratka | 92 | 00:17:42 | 66,42 |
10 | MS | 10 | 92 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:17:45 | 65,76 |
11 | MS | 11 | 39 | Seifert Jiří | KKL Hlinsko v Čechách | 92 | 00:18:11 | 60,04 |
12 | MS | 12 | 27 | Šmerda Tomáš | Fenix Ski team Jeseník | 91 | 00:18:45 | 52,57 |
13 | MS | 13 | 87 | Suchodol Jiří | TJ Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:21:30 | 16,28 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 57 | Razým Lukáš | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:29:11 | - |
2 | MA | 2 | 58 | Dobšíček Pavel | SK Hronov | 80 | 00:29:20 | - |
3 | MA | 3 | 59 | Krška Jan | SK Nové Město n. M. | 86 | 00:29:43 | - |
1 | MJ | 4 | 66 | Janošec Miroslav | SK Nové Město n. M. | 87 | 00:29:57 | - |
2 | MJ | 5 | 67 | Tejchman Jakub | FENIX Jeseník | 88 | 00:30:08 | - |
4 | MA | 6 | 60 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:30:13 | - |
5 | MA | 7 | 61 | Král Jindřich | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:30:23 | - |
6 | MA | 8 | 69 | Zapalač Martin | X-AIR Ostrava | 86 | 00:30:33 | - |
7 | MA | 9 | 62 | Walczykiewicz Mariusz | LKS Iskra Jaszkova - Polsko | 82 | 00:31:07 | - |
3 | MJ | 10 | 68 | Baďura Jan | FENIX SKI Team Jeseník | 87 | 00:31:09 | - |
8 | MA | 11 | 63 | Mařík Jiří | MP Žamberk | 72 | 00:32:36 | - |
9 | MA | 12 | 64 | Kalous Petr | SK Žamberk | 77 | 00:35:13 | - |
10 | MA | 13 | 65 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:37:15 | - |
Organizace závodu: 60% Zvolená trasa závodu: 100% Značení závodu: 100% Vyhlášení výsledků: 93% Zpracování výsledků: 60% Ceny vítězům: 97% Celkový dojem ze závodu: 80% Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků. | Celkové hodnocení 84% |
18.7.2024 (Čtvrtek), svátek má Drahomíra
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
03.07.2024 - Fotogalerie MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch.
03.07.2024 - Výsledky závodu MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch.
02.07.2024 - Výsledky závodu Králický Sněžník 'beze stopy'.
19.06.2024 - Fotogalerie 4. Pekelný kilometr.
19.06.2024 - Výsledky závodu 4. Pekelný kilometr.
15.06.2024 - Fotogalerie Běh na Kozlovský kopec.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, výsledky odpovídají časům od pořadatele. Jaký je správný čas? Případně prosím probrat s pořadatelem a nás dát do kopie pohar@iscarex.cz
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
JanaCerenkova