Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Přespolní běh lyžařů v Letohradě

14.10.2006, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Přespolní běh lyžařů v Letohradě
  • datum konání: 14.10.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Spartak Letohrad

Sociální sítě

Místo konání

areál biatlonu, Letohrad
10.00 - 10.30 hodin

Přihlášky

8.00 - 9.30 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 20 Kč

Popis tratě

Délka: 8 km
Převýšení: 40 m
Lesní cesty, částečně asfaltový povrch.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice Přespolního běhu lyžařů v Letohradě

Kontakt:
František Majvald
Družstevní 592
561 51 Letohrad
tel. byt: 465 620 558
tel. zam.: 465 622 300

Internetové stránky

http://www.biatlonoez.cz

E-mailová adresa

biatlon@orlicko.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
13.10.2019Přespolní běh lyžařů v Letohradě266
14.10.2018Přespolní běh lyžařů v Letohradě331
15.10.2017Přespolní běh lyžařů v Letohradě399
13.10.2012Přespolní běh lyžařů v Letohradě234
15.10.2011Přespolní běh lyžařů v Letohradě254
16.10.2010Přespolní běh lyžařů v Letohradě266
10.10.2009Přespolní běh lyžařů v Letohradě195
11.10.2008Přespolní běh lyžařů v Letohradě198
13.10.2007Přespolní běh lyžařů v Letohradě213
15.10.2005Přespolní běh lyžařů v Letohradě237

Statistika závodu Přespolní běh lyžařů v Letohradě

  • ročníků: 11
  • závodníků na všech ročnících: 2593

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kalous Petr779
Polák Daniel988
Schreierová Anna008
Mikysková Svatava037
Maříková Simona967
Kavka Lukáš977
Večeř Petr997
Teplá Eliška997
Hermann Jakub037
Procházka Jakub967
Leicht Jiří497
Ducháček Bedřich597
Fáberová Zuzana967
Mikyska Tomáš007
Sadílek Ota467
Strnad Adam007
Gregora Filip027
Novotná Dora977
Fajfrová Markéta977
Moravec Jan027
Žalčík Kim997
Hermann Matěj007
Večeř Milan967
Kubíčková Nikita027
Vávra Vlastimil916
Schreier Jakub966
Bielčik Jindřich406
Fellnerová Natálie006
Sklenářová Eva816
Kalous Martin956
Keprtová Miloslava486
Šebek Michal846
Čerenkova Petra996
Jonáš Matěj976
Vinduška Petr936
Poulíková Karolína006
Teplý Jan936
Fajfr František726
Sejkorová Lenka636
Novotný Luděk626
Kánská Lucie046
Holíková Zuzana996
Černá Kristýna936
Poláková Natálie006
Vondra Vojtěch986
Krejčí Stanislav636
Stránská Michaela976
Poulíková Tereza976
Marek Jiří436
Pekař Štěpán946

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žákyně r. 99 a mladší (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1599Teplá EliškaMARS Svratka9900:02:25-
2Ž1654Holíková ZuzanaSKI Skuhrov9900:02:27-
3Ž18116Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:02:31-
4Ž19122Faltusová KateřinaSpartak Letohrad9900:02:33-
5Ž111108Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:02:39-
6Ž11455Štefková JitkaSKI Skuhrov9900:02:46-
7Ž115123Adamcová DominikaSpartak Letohrad9900:02:47-
8Ž11757Hamerská MichaelaSKI Skuhrov9900:02:51-
9Ž11877Poláková NatálieFenix Ski team Jeseník0000:02:55-
10Ž119113Moravcová DenisaKunčice9900:02:58-
11Ž120121Smejkalová AndreaSpartak Letohrad9900:03:06-
12Ž12178Schreierová AnnaFenix SKI Team Jeseník0000:03:08-
13Ž12276Fellnerová NatálieFenix Ski team Jeseník0000:03:09-
14Ž123120Fišerová AnetaSpartak Letohrad9900:03:15-
-Ž1-112Šmídková HanaTJ Spartak OEZ Letohrad03DNF-
Nejmladší žáci r. 99 a mladší (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1156Martinec OndřejSKI Skuhrov9900:02:13-
2M1252Kristl FrantišekOrel Dolní Dobrouč9900:02:21-
3M1396Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:02:22-
4M1479Žalčík KimFenix Ski team Jeseník9900:02:23-
5M1797Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:02:28-
6M110118Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:02:37-
7M112130Moravec JakubSpartak Letohrad9900:02:42-
8M11375Król LeošFenix SKI Team Jeseník9900:02:43-
9M116114Rykr DominikSK Žamberk0000:02:50-
10M124131Krčmář JanSpartak Letohrad0200:03:18-
11M125132Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:11-
Žákyně r. 97-98 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2486Remešová DenisaKKL Hlinsko v Čechách9700:04:02106,14
2Ž2584Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:04:06102,94
3Ž212107Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:04:2190,92
4Ž213124Novotná DoraSpartak Letohrad9700:04:2885,31
5Ž214101Otavová KarolínaMARS Svratka9700:04:3282,11
6Ž21592Špičáková PavlaSKI klub Česká Třebová9700:04:3480,51
7Ž218100Švandová BarboraMARS Svratka9700:04:4571,70
8Ž220125Kopecká SimonaSpartak Letohrad9700:04:5365,29
9Ž224126Fajfrová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9700:05:3134,85
Žáci r. 97-98 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21136Chmelíček JordanSpartak Letohrad9700:03:56102,51
2M2253Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:04:0099,16
3M2390Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:04:0198,33
4M2680Polák DanielFenix Ski team Jeseník9800:04:0991,63
5M27135Kavka LukášSpartak Letohrad9700:04:1090,79
6M2858Remeš VojtěchSKI Skuhrov9800:04:1189,96
7M29102Pekař JanMARS Svratka9700:04:1388,28
8M21095Svatoš JanSKI Česká Třebová9800:04:1784,94
9M211134Valenta AdamBiatlon Letohrad9800:04:1884,10
10M216133Suchomel TomášSpartak Letohrad9700:04:3569,87
11M21759Roušavý VojtěchSKI Skuhrov9800:04:4164,85
12M219115Lauterbach DavidSK Žamberk9800:04:5255,65
13M221104Gregor ŠimonMARS Svratka9800:04:5652,30
14M222103Brázda JakubMARS Svratka9700:04:5850,63
15M223110Spilko OndřejBK Vysoké Mýto9800:05:1338,08
Žáci mladší r. 95-96 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3185Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:08:42102,40
2M32106Kupec LadislavMARS Svratka9500:08:5198,99
3M33139Veselý MichalSpartak Letohrad9600:08:5298,61
4M3494Friš JanSKI klub Česká Třebová9500:08:5796,72
5M31088Žemlička MilanKKL Hlinsko v Čechách9600:09:3681,96
6M311137Procházka JakubSpartak Letohrad9600:09:3781,58
7M312117Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:09:3881,20
8M31382Král RichardFenix Ski team Jeseník9500:09:4080,44
9M315105Kalous MartinMARS Svratka9500:09:4678,17
10M31974Lakota AntonínAC Choceň9500:10:0272,11
11M320141Valena VojtěchAtletika Polička9600:10:0371,74
12M32283Schreier JakubFenix Jeseník9600:10:1168,71
13M326138Bárnet MiroslavSpartak Letohrad9600:10:3260,76
14M33089Netolický MatoušKKL Hlinsko v Čechách9600:10:5950,54
15M33293Heger VojtěchSKI klub Česká Třebová9500:11:1046,37
16M33862Štefek MartinSKI Skuhrov9600:12:2219,12
-M3-98Večeř MilanTJ Jiskra Králíky96DNF-
Žákyně mladší r. 95-96 (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31140Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:05:54104,60
2Ž32127Vodehnalová MartinaSpartak Letohrad9500:06:0399,63
3Ž3387Tkadlecová AnnaKKL Hlinsko v Čechách9600:06:1095,77
4Ž34128Fáberová ZuzanaSokol Letohrad9600:06:3084,73
5Ž35129Maříková SimonaTJ Spartak Letohrad9600:06:4477,00
6Ž3660Rýznarová MichaelaSKI Skuhrov9600:06:5073,69
7Ž37109Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:06:5471,48
8Ž3861Holíková KristýnaSKI Skuhrov9600:07:0465,96
9Ž3963Hamerská DagmarSKI Skuhrov9600:07:3548,85
10Ž31081Němcová AliceFenix Jeseník9600:07:3847,19
11Ž311111Spilková KláraBK Vysoké Mýto9600:08:3117,94
Žákyně starší r. 93-94 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM544Klaclová ŠárkaSKI klub Česká Třebová9300:08:59104,95
2ŽM645Martincová KristýnaSKI klub Česká Třebová9300:09:1798,43
3ŽM746Černá KristýnaSKI klub Česká Třebová9300:09:2296,62
4ŽM884Adamcová MartinaTJ Spartak OEZ Letohrad9300:09:2794,81
5ŽM956Tlustá HelenaSvratka9300:09:3193,37
6ŽM1464Schejbalová AlenaSKI Skuhrov nad Bělou9300:09:4289,38
7ŽM1565Remešová HanaSK Nové Město nad Metují9400:09:4687,94
8ŽM1785Faltusová KristýnaSpartak Letohrad9300:09:5086,49
9ŽM1818Tejchmanová AlexandraFenix Ski team Jeseník9300:09:5983,23
10ŽM2154Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:10:0780,34
11ŽM2383Bárnetová AlenaSpartak OEZ Letohrad9300:10:1278,53
12ŽM24142Valenová AdélaAtletika Polička9300:10:2972,38
13ŽM2582Krčmářová AnežkaSpartak Letohrad9400:10:3072,01
14ŽM2681Hegerová EliškaSpartak Letohrad9400:10:3271,29
15ŽM2836Syrovátková MartinaTJ Auto Škoda Ml. Boleslav9400:10:3370,93
16ŽM2963Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:10:5562,97
17ŽM3113Rajterová LucieFenix Ski team Jeseník9300:11:0758,62
18ŽM3317Koprnová HanaFenix Ski klub Jeseník9400:11:2552,11
19ŽM3467Henclová AlenaSKI Skuhrov nad Bělou9400:11:2950,66
20ŽM3516Dvořáková KláraFenix Ski klub Jeseník9400:11:5242,34
21ŽM3655Trávníčková NelliMARS Svratka9400:11:5441,62
22ŽM3766Knápková MonikaSKI Skuhrov nad Bělou9400:12:1334,74
Žáci starší r. 93-94 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM122Fellner AdamFenix Jeseník9300:13:18103,69
2MM271Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9300:13:29100,98
3MM369Remeš PetrSKI Skuhrov nad Bělou9400:13:5295,33
4MM498Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:14:1390,16
5MM573Šabata JosefSKI Skuhrov nad Bělou9300:14:3085,98
6MM672Maixner LeošSKI Skuhrov nad Bělou9300:14:3484,99
7MM876Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:14:3684,50
8MM1059Šlosser MatoušSvratka9400:14:3983,76
9MM1262Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:14:5180,81
10MM1537Bidmon JiříKKL Hlinsko v Čechách9300:15:1874,17
11MM2360Teplý JanSvratka9300:15:5365,56
12MM2470Rýznar MichalSKI Skuhrov nad Bělou9400:15:5664,82
13MM2812Prachař DavidAC Choceň9400:16:2657,44
14MM2968Martinec TomášSKI Skuhrov nad Bělou9400:16:3355,72
15MM3357Švanda JakubMARS Svratka9400:16:5650,06
16MM3621Žalčík AlešFenix Jeseník9300:17:2642,68
17MM3820Gotthard MartinFenix Ski team Jeseník9400:17:5336,04
18MM3958Pekař ŠtěpánMARS Svratka9400:17:5834,81
19MM4519Říha LuděkFenix Ski team Jeseník9400:25:470,00
20MM4614Regner VítekFenix Ski team Jeseník9400:25:480,00
Dorostenci mladší r. 91-92 (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1117Krčmář MichalKB OEZ Letohrad9100:14:45105,35
2MS2116Vávra VlastimilKB OEZ Letohrad9100:14:48104,69
3MS38Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou9100:15:5589,96
4MS496Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:16:1086,66
5MS5115Kroupa OndřejTJ Spartak OEZ Letohrad9100:16:3381,60
6MS650Žák MichalSK Nové Město n. M.9100:16:4379,40
7MS7114Morkes MichalKB OEZ Letohrad9100:16:5177,64
8MS838Kučera TomášKKL Hlinsko v Čechách9200:17:1572,36
9MS961Trávníček MatějMARS Svratka9200:17:4266,42
10MS1092Mohelník PetrAtletika Polička9200:17:4565,76
11MS1139Seifert JiříKKL Hlinsko v Čechách9200:18:1160,04
12MS1227Šmerda TomášFenix Ski team Jeseník9100:18:4552,57
13MS1387Suchodol JiříTJ Spartak OEZ Letohrad9200:21:3016,28
Dorostenky mladší r. 91-92 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1112Bílá TerezaSKI klub Česká Třebová9200:14:45107,12
2183Mikulenková TerezaFenix Ski team Jeseník9200:15:3396,66
3194Lapčíková EliškaFenix Ski Team Jeseník9200:15:3596,22
4205Kvasničková PetraSKI klub Česká Třebová9100:15:4793,61
5266Satoriová MartinaTJ Spartak OEZ Letohrad9200:16:0689,47
6277Havlová MichaelaKB OEZ Letohrad9100:16:2485,54
7348Zbranková ZuzanaFenix Ski klub Jeseník9100:17:0077,70
8379Lukáčová HanaFenix Ski klub Jeseník9200:17:5266,36
94110Rygelová MarkétaFenix Ski klub Jeseník9100:18:1860,70
Dorostenci starší r. 89-90 (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD130Horčička JiříFenix Ski team Jeseník9000:23:27104,08
2MD2110Kristejn LukášKB OEZ Letohrad8900:23:41102,14
3MD431Zapalač DušanFenix Jeseník9000:24:4193,78
4MD5112Exler OndřejSpartak OEZ Letohrad9000:24:4892,81
5MD7111Poláček AntonínKB OEZ Letohrad8900:25:3486,40
6MD995Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:26:1281,11
7MD1053Prokop KarelSK Nové Město n. M.9000:26:2279,72
8MD11113Morkes RadekKB OEZ Letohrad8900:26:3677,77
9MD1467Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:26:4676,38
10MD1529Klosovský TomášSki Fénix Klub Jeseník9000:27:0074,43
11MD1649Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:27:0973,17
12MD1710Zatloukal LukášSKI Skuhrov nad Bělou9000:27:2870,53
Dorostenky starší r. 89-90 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD611Davidová RomanaKB OEZ Letohrad9000:14:34101,59
2ŽD912Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:14:38100,68
3ŽD1213Ambrožová HanaKB OEZ Letohrad9000:14:5197,73
4ŽD1414Vacková MichaelaKB OEZ Letohrad9000:15:1791,83
5ŽD2115Lukešová KateřinaFenix Ski klub Jeseník9000:15:5084,34
6ŽD3016Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:16:3973,21
7ŽD3117Alermanová AnetaKKL Hlinsko9000:16:4172,76
8ŽD3218Levá NikolaKB OEZ Letohrad9000:16:4571,85
9ŽD4319Buchtová GabrielaSK Nové Město n. M.8900:19:4930,08
Junioři r. 87-88 (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ466Janošec MiroslavSK Nové Město n. M.8700:29:57-
2MJ567Tejchman JakubFENIX Jeseník8800:30:08-
3MJ1068Baďura JanFENIX SKI Team Jeseník8700:31:09-
Muži A (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA157Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:29:11-
2MA258Dobšíček PavelSK Hronov8000:29:20-
3MA359Krška JanSK Nové Město n. M.8600:29:43-
4MA660Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:30:13-
5MA761Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:30:23-
6MA869Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:30:33-
7MA962Walczykiewicz MariuszLKS Iskra Jaszkova - Polsko8200:31:07-
8MA1163Mařík JiříMP Žamberk7200:32:36-
9MA1264Kalous PetrSK Žamberk7700:35:13-
10MA1365Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:37:15-
Muži B (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB344Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:24:25-
2MB645Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:24:49-
3MB846Čechal JaroslavTS Letohrad6100:25:39-
4MB1247Zawadzki StanislavLKS Iskra Jaszkowa6200:26:37-
5MB1948Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:28:06-
6MB2049Knápek LadislavSKI Skuhrov nad Bělou6100:28:12-
7MB2150Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:28:22-
8MB2251Syrovátka MilošTJ Autoškoda6300:28:37-
9MB2352Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:28:49-
10MB2553Tarant LadislavTragéd Team Líšnice6000:29:10-
11MB2654Sedlák JiříPřelouč5800:29:18-
12MB3456Spilko ZdeněkBK Vysoké Mýto6400:31:25-
Muži C (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1335Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:26:41-
2MC1836Černý VladimírHAC Praha5200:28:03-
3MC2437Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:28:57-
4MC2738Leicht JiříASPV Těchonín4900:29:43-
5MC2839Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - Polsko5500:29:50-
6MC2955Stuchlík ZdeněkARECO Hradec Králové5000:30:07-
7MC3040Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:30:15-
8MC3141Koblížek JindřichSKI Žamberk4800:30:37-
9MC3542Volf BřetislavLanškroun5200:33:45-
10MC3843Velechovský JiříSAZS Králíky5500:37:04-
Muži D (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3229Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:31:02-
2MD3330Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:31:06-
3MD3631Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:33:52-
4MD3732Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:34:50-
5MD3933Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:38:54-
6MD4034Kalousek JanSK Žamberk4100:40:08-
Juniorky r. 87-88 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1720Schauerová LenkaAtletika Polička8800:15:30-
Ženy A (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2221Formánková DitaTJ Spartak OEZ Letohrad8500:15:51-
2ZA2522Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:15:59-
3ZA3523Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:17:11-
4ZA4224Sklenářová Evaneregistrována8100:18:54-
5ZA4725Kočová MarkétaSDH Černovír8400:29:09-
Ženy B (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽB1626Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:15:22-
2ŽB4027Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:18:01-
Ženy C (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC4428Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:20:55-
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21136Chmelíček JordanSpartak Letohrad9700:03:56102,51
2M2253Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:04:0099,16
3M2390Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:04:0198,33
1Ž2486Remešová DenisaKKL Hlinsko v Čechách9700:04:02106,14
2Ž2584Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:04:06102,94
4M2680Polák DanielFenix Ski team Jeseník9800:04:0991,63
5M27135Kavka LukášSpartak Letohrad9700:04:1090,79
6M2858Remeš VojtěchSKI Skuhrov9800:04:1189,96
7M29102Pekař JanMARS Svratka9700:04:1388,28
8M21095Svatoš JanSKI Česká Třebová9800:04:1784,94
9M211134Valenta AdamBiatlon Letohrad9800:04:1884,10
3Ž212107Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:04:2190,92
4Ž213124Novotná DoraSpartak Letohrad9700:04:2885,31
5Ž214101Otavová KarolínaMARS Svratka9700:04:3282,11
6Ž21592Špičáková PavlaSKI klub Česká Třebová9700:04:3480,51
10M216133Suchomel TomášSpartak Letohrad9700:04:3569,87
11M21759Roušavý VojtěchSKI Skuhrov9800:04:4164,85
7Ž218100Švandová BarboraMARS Svratka9700:04:4571,70
12M219115Lauterbach DavidSK Žamberk9800:04:5255,65
8Ž220125Kopecká SimonaSpartak Letohrad9700:04:5365,29
13M221104Gregor ŠimonMARS Svratka9800:04:5652,30
14M222103Brázda JakubMARS Svratka9700:04:5850,63
15M223110Spilko OndřejBK Vysoké Mýto9800:05:1338,08
9Ž224126Fajfrová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9700:05:3134,85
Trať 1,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31140Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:05:54104,60
2Ž32127Vodehnalová MartinaSpartak Letohrad9500:06:0399,63
3Ž3387Tkadlecová AnnaKKL Hlinsko v Čechách9600:06:1095,77
4Ž34128Fáberová ZuzanaSokol Letohrad9600:06:3084,73
5Ž35129Maříková SimonaTJ Spartak Letohrad9600:06:4477,00
6Ž3660Rýznarová MichaelaSKI Skuhrov9600:06:5073,69
7Ž37109Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:06:5471,48
8Ž3861Holíková KristýnaSKI Skuhrov9600:07:0465,96
9Ž3963Hamerská DagmarSKI Skuhrov9600:07:3548,85
10Ž31081Němcová AliceFenix Jeseník9600:07:3847,19
11Ž311111Spilková KláraBK Vysoké Mýto9600:08:3117,94
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3185Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:08:42102,40
2M32106Kupec LadislavMARS Svratka9500:08:5198,99
3M33139Veselý MichalSpartak Letohrad9600:08:5298,61
4M3494Friš JanSKI klub Česká Třebová9500:08:5796,72
1ŽM544Klaclová ŠárkaSKI klub Česká Třebová9300:08:59104,95
2ŽM645Martincová KristýnaSKI klub Česká Třebová9300:09:1798,43
3ŽM746Černá KristýnaSKI klub Česká Třebová9300:09:2296,62
4ŽM884Adamcová MartinaTJ Spartak OEZ Letohrad9300:09:2794,81
5ŽM956Tlustá HelenaSvratka9300:09:3193,37
5M31088Žemlička MilanKKL Hlinsko v Čechách9600:09:3681,96
6M311137Procházka JakubSpartak Letohrad9600:09:3781,58
7M312117Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:09:3881,20
8M31382Král RichardFenix Ski team Jeseník9500:09:4080,44
6ŽM1464Schejbalová AlenaSKI Skuhrov nad Bělou9300:09:4289,38
9M315105Kalous MartinMARS Svratka9500:09:4678,17
7ŽM1565Remešová HanaSK Nové Město nad Metují9400:09:4687,94
8ŽM1785Faltusová KristýnaSpartak Letohrad9300:09:5086,49
9ŽM1818Tejchmanová AlexandraFenix Ski team Jeseník9300:09:5983,23
10M31974Lakota AntonínAC Choceň9500:10:0272,11
11M320141Valena VojtěchAtletika Polička9600:10:0371,74
10ŽM2154Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:10:0780,34
12M32283Schreier JakubFenix Jeseník9600:10:1168,71
11ŽM2383Bárnetová AlenaSpartak OEZ Letohrad9300:10:1278,53
12ŽM24142Valenová AdélaAtletika Polička9300:10:2972,38
13ŽM2582Krčmářová AnežkaSpartak Letohrad9400:10:3072,01
13M326138Bárnet MiroslavSpartak Letohrad9600:10:3260,76
14ŽM2681Hegerová EliškaSpartak Letohrad9400:10:3271,29
15ŽM2836Syrovátková MartinaTJ Auto Škoda Ml. Boleslav9400:10:3370,93
16ŽM2963Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:10:5562,97
14M33089Netolický MatoušKKL Hlinsko v Čechách9600:10:5950,54
17ŽM3113Rajterová LucieFenix Ski team Jeseník9300:11:0758,62
15M33293Heger VojtěchSKI klub Česká Třebová9500:11:1046,37
18ŽM3317Koprnová HanaFenix Ski klub Jeseník9400:11:2552,11
19ŽM3467Henclová AlenaSKI Skuhrov nad Bělou9400:11:2950,66
20ŽM3516Dvořáková KláraFenix Ski klub Jeseník9400:11:5242,34
21ŽM3655Trávníčková NelliMARS Svratka9400:11:5441,62
22ŽM3766Knápková MonikaSKI Skuhrov nad Bělou9400:12:1334,74
16M33862Štefek MartinSKI Skuhrov9600:12:2219,12
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM122Fellner AdamFenix Jeseník9300:13:18103,69
2MM271Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9300:13:29100,98
3MM369Remeš PetrSKI Skuhrov nad Bělou9400:13:5295,33
4MM498Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:14:1390,16
5MM573Šabata JosefSKI Skuhrov nad Bělou9300:14:3085,98
6MM672Maixner LeošSKI Skuhrov nad Bělou9300:14:3484,99
1ŽD611Davidová RomanaKB OEZ Letohrad9000:14:34101,59
7MM876Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:14:3684,50
2ŽD912Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:14:38100,68
8MM1059Šlosser MatoušSvratka9400:14:3983,76
1112Bílá TerezaSKI klub Česká Třebová9200:14:45107,12
3ŽD1213Ambrožová HanaKB OEZ Letohrad9000:14:5197,73
9MM1262Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:14:5180,81
4ŽD1414Vacková MichaelaKB OEZ Letohrad9000:15:1791,83
10MM1537Bidmon JiříKKL Hlinsko v Čechách9300:15:1874,17
1ŽB1626Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:15:22-
1ŽJ1720Schauerová LenkaAtletika Polička8800:15:30-
2183Mikulenková TerezaFenix Ski team Jeseník9200:15:3396,66
3194Lapčíková EliškaFenix Ski Team Jeseník9200:15:3596,22
4205Kvasničková PetraSKI klub Česká Třebová9100:15:4793,61
5ŽD2115Lukešová KateřinaFenix Ski klub Jeseník9000:15:5084,34
1ZA2221Formánková DitaTJ Spartak OEZ Letohrad8500:15:51-
11MM2360Teplý JanSvratka9300:15:5365,56
12MM2470Rýznar MichalSKI Skuhrov nad Bělou9400:15:5664,82
2ZA2522Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:15:59-
5266Satoriová MartinaTJ Spartak OEZ Letohrad9200:16:0689,47
6277Havlová MichaelaKB OEZ Letohrad9100:16:2485,54
13MM2812Prachař DavidAC Choceň9400:16:2657,44
14MM2968Martinec TomášSKI Skuhrov nad Bělou9400:16:3355,72
6ŽD3016Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:16:3973,21
7ŽD3117Alermanová AnetaKKL Hlinsko9000:16:4172,76
8ŽD3218Levá NikolaKB OEZ Letohrad9000:16:4571,85
15MM3357Švanda JakubMARS Svratka9400:16:5650,06
7348Zbranková ZuzanaFenix Ski klub Jeseník9100:17:0077,70
3ZA3523Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:17:11-
16MM3621Žalčík AlešFenix Jeseník9300:17:2642,68
8379Lukáčová HanaFenix Ski klub Jeseník9200:17:5266,36
17MM3820Gotthard MartinFenix Ski team Jeseník9400:17:5336,04
18MM3958Pekař ŠtěpánMARS Svratka9400:17:5834,81
2ŽB4027Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:18:01-
94110Rygelová MarkétaFenix Ski klub Jeseník9100:18:1860,70
4ZA4224Sklenářová Evaneregistrována8100:18:54-
9ŽD4319Buchtová GabrielaSK Nové Město n. M.8900:19:4930,08
1ŽC4428Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:20:55-
19MM4519Říha LuděkFenix Ski team Jeseník9400:25:470,00
20MM4614Regner VítekFenix Ski team Jeseník9400:25:480,00
5ZA4725Kočová MarkétaSDH Černovír8400:29:09-
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1117Krčmář MichalKB OEZ Letohrad9100:14:45105,35
2MS2116Vávra VlastimilKB OEZ Letohrad9100:14:48104,69
3MS38Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou9100:15:5589,96
4MS496Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:16:1086,66
5MS5115Kroupa OndřejTJ Spartak OEZ Letohrad9100:16:3381,60
6MS650Žák MichalSK Nové Město n. M.9100:16:4379,40
7MS7114Morkes MichalKB OEZ Letohrad9100:16:5177,64
8MS838Kučera TomášKKL Hlinsko v Čechách9200:17:1572,36
9MS961Trávníček MatějMARS Svratka9200:17:4266,42
10MS1092Mohelník PetrAtletika Polička9200:17:4565,76
11MS1139Seifert JiříKKL Hlinsko v Čechách9200:18:1160,04
12MS1227Šmerda TomášFenix Ski team Jeseník9100:18:4552,57
13MS1387Suchodol JiříTJ Spartak OEZ Letohrad9200:21:3016,28
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD130Horčička JiříFenix Ski team Jeseník9000:23:27104,08
2MD2110Kristejn LukášKB OEZ Letohrad8900:23:41102,14
1MB344Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:24:25-
3MD431Zapalač DušanFenix Jeseník9000:24:4193,78
4MD5112Exler OndřejSpartak OEZ Letohrad9000:24:4892,81
2MB645Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:24:49-
5MD7111Poláček AntonínKB OEZ Letohrad8900:25:3486,40
3MB846Čechal JaroslavTS Letohrad6100:25:39-
6MD995Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:26:1281,11
7MD1053Prokop KarelSK Nové Město n. M.9000:26:2279,72
8MD11113Morkes RadekKB OEZ Letohrad8900:26:3677,77
4MB1247Zawadzki StanislavLKS Iskra Jaszkowa6200:26:37-
1MC1335Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:26:41-
9MD1467Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:26:4676,38
10MD1529Klosovský TomášSki Fénix Klub Jeseník9000:27:0074,43
11MD1649Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:27:0973,17
12MD1710Zatloukal LukášSKI Skuhrov nad Bělou9000:27:2870,53
2MC1836Černý VladimírHAC Praha5200:28:03-
5MB1948Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:28:06-
6MB2049Knápek LadislavSKI Skuhrov nad Bělou6100:28:12-
7MB2150Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:28:22-
8MB2251Syrovátka MilošTJ Autoškoda6300:28:37-
9MB2352Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:28:49-
3MC2437Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:28:57-
10MB2553Tarant LadislavTragéd Team Líšnice6000:29:10-
11MB2654Sedlák JiříPřelouč5800:29:18-
4MC2738Leicht JiříASPV Těchonín4900:29:43-
5MC2839Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - Polsko5500:29:50-
6MC2955Stuchlík ZdeněkARECO Hradec Králové5000:30:07-
7MC3040Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:30:15-
8MC3141Koblížek JindřichSKI Žamberk4800:30:37-
1MD3229Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:31:02-
2MD3330Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:31:06-
12MB3456Spilko ZdeněkBK Vysoké Mýto6400:31:25-
9MC3542Volf BřetislavLanškroun5200:33:45-
3MD3631Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:33:52-
4MD3732Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:34:50-
10MC3843Velechovský JiříSAZS Králíky5500:37:04-
5MD3933Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:38:54-
6MD4034Kalousek JanSK Žamberk4100:40:08-
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA157Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:29:11-
2MA258Dobšíček PavelSK Hronov8000:29:20-
3MA359Krška JanSK Nové Město n. M.8600:29:43-
1MJ466Janošec MiroslavSK Nové Město n. M.8700:29:57-
2MJ567Tejchman JakubFENIX Jeseník8800:30:08-
4MA660Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:30:13-
5MA761Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:30:23-
6MA869Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:30:33-
7MA962Walczykiewicz MariuszLKS Iskra Jaszkova - Polsko8200:31:07-
3MJ1068Baďura JanFENIX SKI Team Jeseník8700:31:09-
8MA1163Mařík JiříMP Žamberk7200:32:36-
9MA1264Kalous PetrSK Žamberk7700:35:13-
10MA1365Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:37:15-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 60%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 93%
Zpracování výsledků: 60%
Ceny vítězům: 97%
Celkový dojem ze závodu: 80%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
84%

Názory na závod

Prezentace má být ukončena podle propozic a konec.Nikde jsme se nesetkali s odsouváním startu.Jezdíme sto kilometrů,stáváme brzy,aby jsme se zaprezentovali včas a někdo si vyspává podle libosti a ostatní tam pak hodinu mrznou
JanaCerenkova
Prezentace?V termínovce byla prezentace jinak psaná, na Iscarexu jinak a v oficiálních taky jinak...tak co si mám pak vybrat? A je normální přijet na závody a přihlašet se 2-2,5 hod před závodem?Jednalo se pouze o dospělé kategorie...,kdyby tam pořadatelé nechali jednoho člověka, který by zapisoval dospělé déle..bylo by po problémech...a myslím si, že by byla škoda nepustit závodníky na start. A nejedná se o vyspání.
dell.boris

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód