Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Radhošť

29.5.1999, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Radhošť
  • datum konání: 29.5.1999
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.6.2013Běh na Radhošť125
13.5.2012Běh na Radhošť172
14.5.2011Běh na Radhošť176
16.5.2010Běh na Radhošť105
17.5.2009Běh na Radhošť196
18.5.2008Běh na Radhošť179
13.5.2007Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť169
13.5.2006Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť166
19.6.2005Rožnov p. Radhoštěm - Radhošť (kvalifikace ME)208
15.5.2004Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť166
18.5.2003Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť - kvalifikace ME157
18.5.2002Unipar běh na Radhošť167
13.5.2001Unipar běh na Radhošť246
10.6.2000Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť213
30.5.1998Běh na Radhošť194
1.6.1997Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť Kvalifikace na ME173
2.6.1996Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť131
4.6.1995Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť74

Statistika závodu Běh na Radhošť

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 3017

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Groš Štefan6119
Tučný Jan4717
Šnevajs Radomír6317
Přívětivý Miroslav5317
Kolínek František5616
Tomečka Libor6216
Volný Petr7915
Šír Václav4814
Vojkůvka Zdeněk6114
Špacír Ladislav5514
Šimůnek Jan4913
Maceček Vlado7513
Malatín Štefan5513
Horák Ondřej7513
Ambros Jakub8713
Šimůnek Jan8213
Vlček Tomáš8012
Zátopek Jiří6012
Zeman Zdeněk6812
Škapa Marek7112
Sadílek Ota4611
Stránský Aleš6011
Šádková Irena6911
Vodička Jan4511
Jirásková Eva6411
Vévoda Ivan6011
Marek Dalimil6011
Zetek Jiří4610
Oswald Pavel7310
Dobeš Vlastimil7010
Merta Jaroslav3510
Vítek Miroslav7210
Černý Vladimír5210
Pechková Jana8510
Tončík Petr7110
Pop Tomáš7110
Sehnal Tomáš7310
Zoubek Zdeněk6910
Baláž Roman659
Velička Zdeněk629
Horáček Michal759
Bednarz Libor809
Strakoš Jiří509
Novotná Eva489
Karban Jiří539
Rys Jaromír649
Vacek Martin699
Vrága Filip889
Tománek Pavel559
Tvrdá Zdeňka569

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Juniorky (trať 6,5 km, 374 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ90166Navrátilová LucieSki Kasper Trutnov8000:43:5030
2ŽJ117188Zabloudilová LenkaSK Junior Brno8200:46:3427
3ŽJ163156Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:53:3224
4ŽJ176197Pietrzak AgnieszkaPolsko8100:55:18-
5ŽJ17954Haluzová JanaDTJ Valašské Meziříčí8000:55:4321
6ŽJ190155Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:57:4518
7ŽJ201132Škodová IvanaMaratonstav Úpice8101:01:3015
8ŽJ211104Redlová LucieXXX8001:05:4612
9ŽJ212133Středová JitkaMaratonstav Úpice8101:06:109
10ŽJ223101Vrbková MonikaKlub Pohoda8001:11:406
11ŽJ23052Faltýnková LadaDTJ Valašské Meziříčí8201:15:433
12ŽJ231105Řeháková IvanaXXX8001:16:560
13ŽJ241303Černotová ŠárkaXXX8101:52:310
14ŽJ242302Tomášková IvetaXXX8001:52:350
Junioři (trať 6,5 km, 374 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ131Dobšíček Pavel2 B Tým8000:34:2260
2MJ28172Novák TomášKRB Jouda Team Koberovy8000:37:1257
3MJ4722Hudek PetrRemontas Kadaň8200:39:2654
4MJ65100Křenek LukášAC Valašská Bystřice8300:41:4751
5MJ73114Srubjan CyrilSKI Bruntál8100:42:2748
6MJ74249Masný TomášXXX8200:42:4045
7MJ81199Wiacek PavelPolsko8300:43:05-
8MJ8328Stodůlka PetrBiatlon Rožnov pod Radhoštěm8000:43:1742
9MJ8729Karas LukášBiatlon Rožnov pod Radhoštěm8400:43:3139
10MJ8858Baroš JiříSKI Valašské Meziříčí8300:43:4836
11MJ118179Křenek TomášSokol Výprachtice8000:46:4633
12MJ12430Barabáš MichalBiatlon Rožnov pod Radhoštěm8400:47:1630
13MJ125153Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:47:3227
14MJ129152Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:48:0224
15MJ13197Fusek TomášXXX8000:48:2321
16MJ15182Petřík RichardSKP Holešov8400:50:5618
17MJ167226Blažek MiroslavXXX8300:54:1115
18MJ180137Groš VojtěchPSK Frenštát8500:55:5712
19MJ20789Vrága FilipASPV Rožnov pod Radhoštěm8801:03:519
20MJ216138Groš ŠtefanPSK Frenštát8401:08:196
21MJ225108Vrážel MartinXXX8001:13:073
22MJ226106Fiala LiborXXX8001:13:070
23MJ237212Čala MilanXXX8301:37:010
24MJ239291Churavý MirekXXX8001:40:400
Ženy A (trať 6,5 km, 374 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3612Šádková IrenaAC Pardubice6900:38:0830
2ZA5615Havelková DagmarJilemnice7200:40:4127
3ZA63243Schlezingerová RenataMaratonstav Úpice7500:41:4024
4ZA7813Hanáková MiroslavaACP Brno6600:42:5821
5ZA8649Hanušová LenkaSK Nové Město n. Metují7900:43:2518
6ZA11314Hajzlerová MagdaAHA Vyškov7300:46:2515
7ZA138115Srubjanová JanaSKI Bruntál7400:49:1812
8ZA188159Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:57:279
9ZA195158Fiedlerová ZuzanaISCAREX Česká Třebová7800:59:386
10ZA21045Popovová MartinaAVC Praha7401:05:263
11ZA218103Horáková LindaKlub Pohoda7601:09:260
12ZA232125Adámková IvanaXXX7501:18:550
13ZA23340Vévodová DanielaSK Švábenice6501:18:550
Ženy B (trať 6,5 km, 374 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6120Paulů BlankaSki Jilemnice5400:41:1030
2ZB101145Mališová KarlaUSK Praha6000:45:0327
3ZB14748Pštrosová MarieAVC Praha 00:50:2224
4ZB16446Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:53:4821
5ZB165157Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:53:5618
6ZB19150Janečková AnežkaAK Zlín4700:58:1615
7ZB222102Procházková IvanaKlub Pohoda6301:11:0312
8ZB240208Chovancová AlenaXXX5001:45:329
Muži A (trať 6,5 km, 374 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA111Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:31:3790
2MA210Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:32:1487
3MA32Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:32:2784
4MA44Dúbravčík ZdeněkBaník Stříbro6400:32:3281
5MA58Soukup RadomírKABLO Kladno6800:32:4778
6MA65Skalský RomanSSC Mariánské Lázně7500:32:5975
7MA7200Zawierucha JerzyPolsko7600:33:44-
8MA841Dedek AlešTUFO TITAN Zlín7500:33:5472
9MA917Pop TomášTUFO TITAN Zlín7100:33:5569
10MA10163Šír DanielRokytnice nad Jizerou 00:33:5966
11MA1151Poduška JosefAC Kladno6200:34:0063
12MA1218Hajzler JiříAHA Vyškov6300:34:2160
13MA149Žák JiříVŠK VŠB Ostrava7100:34:2457
14MA1599Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:34:4254
15MA177Tchotov IvanBulharsko 00:35:29-
16MA18230Biolek MartinXXX7300:35:3951
17MA1923Filingr ČeněkRemontas Kadaň6100:35:4648
18MA20222Till PavelSokol Kolín6500:36:0045
19MA22151Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:36:2442
20MA23177Smetana JosefPSK Atex Klatovy6900:36:3239
21MA24150Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:36:4136
22MA26190Baláž RomanSK Jiří TEAM6500:36:5733
23MA273Maceček VladoAK Kroměříž7500:37:0430
24MA2974Rys JaromírSKP Holešov6400:37:1627
25MA30236Mazač JaroslavSK Hronov6800:37:3224
26MA31232Bolehovský PavelOlymp Praha7100:37:5321
27MA32185Skoták DavidPSK Frenštát7600:37:5818
28MA3427Bayer PetrBiatlon Rožnov pod Radhoštěm6800:38:0015
29MA38146Šnobl MartinLiga 100 Olomouc7400:38:2912
30MA3942Vymazal PetrLiga 100 Olomouc7500:38:369
31MA40224Lenča JiříKRB Koberovy6600:38:426
32MA41109Janošek RomanXXX7800:38:473
33MA44181Bitala VáclavXXX7700:39:050
34MA4521Mrva PavelČeská Kamenice6000:39:080
35MA48136Janeček JiříVŠK VŠB Ostrava7400:39:410
36MA4939Vévoda IvanSK Švábenice6000:39:440
37MA5367Jurák TomášMK Kopřivnice6700:40:320
38MA55302Křenek PetrBiatlon Rožnov pod Radhoštěm6300:40:400
39MA57231Pavlica OldřichTJ Čeladná6000:40:480
40MA59142Jánošík RudolfSach Louňovice p. Bl.7100:40:560
41MA6273Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:41:240
42MA6472Velička AlešSK Jiří TEAM7300:41:450
43MA66189Kramoliš MichalXXX7800:42:040
44MA67198Kalinowski StefanPolsko6700:42:05-
45MA6925Koláček MartinGOGO Hradec Králové7700:42:070
46MA70140Groš ŠtefanPSK Frenštát6100:42:140
47MA7198Šnevajs RadomírXXX6300:42:180
48MA72134Horna MilanVŠB Ostrava7800:42:230
49MA7681Tomečka LiborSK Hranice6200:42:450
50MA79164Chládek MarcelŠAK Chodov6800:43:000
51MA8026Koláček IvoHS Radhošť6500:43:050
52MA85161Havelka JanMaratonstav Úpice7900:43:230
53MA8943Machala PetrLiga 100 Olomouc7600:43:490
54MA91183Zádrapa JosefXXX7300:44:020
55MA92111Zbranek MartinSKI Zubří7400:44:130
56MA9733Němec StanislavSKI Zubří7300:44:380
57MA98187Vojkůvka ZdeněkXXX6100:44:400
58MA9960Dobeš VlastimilSKI Valašské Meziříčí7000:44:450
59MA100127Juračka EmilVSK VŠB - TU Ostrava7600:44:560
60MA103112Sopko MariánJME Brno6400:45:160
61MA10471Repáň PavelVŠB Ostrava 00:45:160
62MA106113Strouhal TomášSKI Bruntál7400:45:260
63MA107192Volný PetrTJ Gumárny Zubří7900:45:340
64MA114191Pobořil MartinTJ Gumárny Zubří7900:46:260
65MA11961Vrábel MiroslavSokol Veřovice6100:46:470
66MA120297Tuplačka RobertXXX7800:46:470
67MA121240Šnýdr ZábojKubj Štenberk6100:46:520
68MA12390Bařinka RadimKlub Pohoda6700:47:160
69MA12795Kubický RomanDTJ Valašské Meziříčí7500:47:450
70MA12877Zeman ZdeněkTatran Všechovice6800:47:580
71MA13236Campa RadekSKI Radhošť7900:48:290
72MA133250Krištof DavidXXX7800:48:310
73MA141184Fiedler JanASPV Rožnov pod Radhoštěm7800:49:370
74MA142116Svoboda LukášDTJ Valašské Meziříčí7900:49:470
75MA143107Cedidla OndřejXXX7900:49:470
76MA144135Glogar JaroslavKopřivnice7700:49:530
77MA145241Tomášek JaroslavLiga 100 Olomouc7000:49:570
78MA146117Sroza RenéXXX7600:50:190
79MA15391Eichner PetrALPISPORT Příbor6000:51:210
80MA154229Both PetrXXX7000:51:230
81MA15596Surovčík MilanDTJ Valašské Meziříčí7600:51:470
82MA156124Kudrna FilipXXX7300:52:050
83MA157237Křížka EmilXXX7300:52:170
84MA159204Pšenica DavidXXX7400:52:500
85MA16093Rebroš RadekASPV Rožnov pod Radhoštěm7400:52:570
86MA161194Fojtík TomášXXX7200:53:040
87MA16285Vlček TomášAK Velké Karlovice7900:53:170
88MA166166Krištof TomášXXX7500:54:010
89MA168174Dvořák StanislavXXX7200:54:320
90MA171310Zgabaj MiroslavXXX7300:54:500
91MA172203Polk LiborXXX6600:54:580
92MA173178Lorenc JaroslavXXX6100:55:080
93MA174126Šušeň ZdeněkXXX7200:55:140
94MA17737Poruba ZdeněkSKI Radhošť7900:55:230
95MA18165Černík MilanOB Vsetín6500:55:580
96MA182110Troják JaromírXXX7600:56:010
97MA18394Hlavica AlešDTJ Valašské Meziříčí7700:56:110
98MA18579Dlabaja LiborASICS Bystřice pod Hostýnem7500:57:090
99MA186238Maňásek JiříMTH Hranice7300:57:230
100MA189394Hlavica AlešDTJ Valašské Meziříčí7700:57:400
101MA19257Baroš JiříSKI Valašské Meziříčí6200:58:280
102MA193221Fojtík TomášXXX7100:58:420
103MA194118Vaculín TomášXXX7900:59:020
104MA197175Pečenka LiborXXX6101:00:220
105MA200299Teichman JiříXXX6501:01:070
106MA202296Mikel PavelXXX7401:01:480
107MA204214Choleva StaňaXXX6901:02:130
108MA205176Sudický JosefSektárna Mikulov6301:02:200
109MA206123Janírek JanXXX7801:03:270
110MA213120Rykala BřetislavXXX7301:06:260
111MA219213Horváth LáďaXXX7101:09:290
112MA220216Janíček RadekXXX7001:09:380
113MA221119Mikulenka JanXXX7301:10:010
114MA224227Blažek MiroslavXXX6001:12:000
115MA22792Procházka PetrKlub Pohoda6301:13:190
116MA228121Stoklas JanXXX7301:13:230
117MA229122Děckuláček MiroslavXXX6801:15:020
118MA235278Pokuta JanXXX7001:19:050
119MA236279Šiler MirekXXX6401:22:470
120MA238293Szabo SašaXXX6401:37:020
Muži B (trať 6,5 km, 374 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB16195Kolínek FrantišekLoko Břeclav5600:34:5960
2MB21130Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:36:1257
3MB2524Gombita JosefRemontas Kadaň5800:36:4554
4MB32177Kolínek ZdeněkLoko Břeclav5900:37:5851
5MB3575Špacír LadislavLoko Břeclav5500:38:0448
6MB37171Novák ZdeněkKRB Jouda Team Koberovy5400:38:1245
7MB42149Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:38:4842
8MB4669Šviihel MiroslavAC Slopné 00:39:1139
9MB50160Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:39:5036
10MB51301Strakoš JiříXXX5000:40:0133
11MB52129Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:40:1130
12MB54144Bouška MiloslavSokol Přínostice5800:40:3727
13MB6847Přívětivý MiroslavRadhošť Rožnov5300:42:0624
14MB77196Malatín ŠtefanAAC Brno5500:42:5621
15MB82148Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:43:1118
16MB9335Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:44:1715
17MB95228Pojezdný DaliborSvit Zlín5500:44:2712
18MB10262Tománek PavelSokol Veřovice5500:45:159
19MB109242Soukup LadislavSokol Poniklá5800:45:446
20MB11232Zeman VladimírASPV Rožnov pod Radhoštěm5600:46:103
21MB115180Křenek MiroslavSokol Výprachtice5000:46:270
22MB126165Krejsa VáclavBering Praha5200:47:340
23MB140245Rinka ErichBK Kravaře5400:49:350
24MB150247Michulčík KarelXXX5900:50:470
25MB152167Černý VladimírAC Praha 18905200:51:050
26MB16934Jurca JiříASPV Rožnov pod Radhoštěm5400:54:470
27MB19831Michálek BřetislavASPV Rožnov pod Radhoštěm5501:00:380
28MB20888Vrága ZdeněkASPV Rožnov pod Radhoštěm5801:03:520
29MB214395Stoklasa MartinXXX5201:06:490
30MB215173Hrnůštik ZdeněkCyklotech5101:07:470
31MB21738Karban JiříRožnov pod Radhoštěm5301:09:010
Muži C (trať 6,5 km, 374 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC43162Šír VáclavRokytnice nad Jizerou4800:38:5530
2MC5863Šalplachta JindřichAC Jeseník4700:40:5027
3MC60143Němec JiříSach Louňovice4800:41:0624
4MC7586Vodička JanMK Radslavice 00:42:4121
5MC8484Veselý PavelMK Kopřivnice4600:43:1818
6MC94169Pobořil JanXXX4800:44:2315
7MC9668Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:44:2912
8MC105235Plánka VojtěchOB Vsetín4800:45:269
9MC10876Zetek JiříValašské Meziříčí4600:45:346
10MC110128Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:45:563
11MC11170Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:46:050
12MC13456Krištof MiroslavAC Frýdek Místek4600:48:550
13MC135193Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4700:49:040
14MC13764Gerbst ManfrédAC Jeseník4100:49:150
15MC139223Tučný JanMK Pardubice4700:49:340
16MC149234Koňařík FrantišekDTJ Valašské Meziříčí4600:50:290
17MC175168Dobiáš BohumírPSK Frenštát4300:55:170
18MC178225Chaloupka VítězslavPSK Praha4300:55:310
19MC196154Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:00:140
20MC20366Volf JiříSK Hranice4601:02:030
Muži D (trať 6,5 km, 374 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD116186Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:46:2830
2MD122147Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:46:5827
3MD13087Merta JaroslavAC Jeseník3500:48:1124
4MD13678Kousal OldřichSK Přerov3800:49:0921
5MD148246Nanke WernerXXX3800:50:2618
6MD158182Bitava VáclavXXX3900:52:5015
7MD17083Gaman JaroslavMBK Havířov 00:54:4912
8MD184270Volný JaromírXXX3500:57:039
9MD187248Stuchlík KarelXXX3700:57:266
10MD199244Kitka LudvíkKATA Team3201:00:563
11MD20955Domanský IvoAVC Praha3801:05:180
12MD234233Oškera OldřichPohorská J. Radhošť2301:19:030
Trať 6,5 km, 374 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA111Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:31:3790
2MA210Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:32:1487
3MA32Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:32:2784
4MA44Dúbravčík ZdeněkBaník Stříbro6400:32:3281
5MA58Soukup RadomírKABLO Kladno6800:32:4778
6MA65Skalský RomanSSC Mariánské Lázně7500:32:5975
7MA7200Zawierucha JerzyPolsko7600:33:44-
8MA841Dedek AlešTUFO TITAN Zlín7500:33:5472
9MA917Pop TomášTUFO TITAN Zlín7100:33:5569
10MA10163Šír DanielRokytnice nad Jizerou 00:33:5966
11MA1151Poduška JosefAC Kladno6200:34:0063
12MA1218Hajzler JiříAHA Vyškov6300:34:2160
1MJ131Dobšíček Pavel2 B Tým8000:34:2260
13MA149Žák JiříVŠK VŠB Ostrava7100:34:2457
14MA1599Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:34:4254
1MB16195Kolínek FrantišekLoko Břeclav5600:34:5960
15MA177Tchotov IvanBulharsko 00:35:29-
16MA18230Biolek MartinXXX7300:35:3951
17MA1923Filingr ČeněkRemontas Kadaň6100:35:4648
18MA20222Till PavelSokol Kolín6500:36:0045
2MB21130Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:36:1257
19MA22151Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:36:2442
20MA23177Smetana JosefPSK Atex Klatovy6900:36:3239
21MA24150Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:36:4136
3MB2524Gombita JosefRemontas Kadaň5800:36:4554
22MA26190Baláž RomanSK Jiří TEAM6500:36:5733
23MA273Maceček VladoAK Kroměříž7500:37:0430
2MJ28172Novák TomášKRB Jouda Team Koberovy8000:37:1257
24MA2974Rys JaromírSKP Holešov6400:37:1627
25MA30236Mazač JaroslavSK Hronov6800:37:3224
26MA31232Bolehovský PavelOlymp Praha7100:37:5321
4MB32177Kolínek ZdeněkLoko Břeclav5900:37:5851
27MA32185Skoták DavidPSK Frenštát7600:37:5818
28MA3427Bayer PetrBiatlon Rožnov pod Radhoštěm6800:38:0015
5MB3575Špacír LadislavLoko Břeclav5500:38:0448
1ZA3612Šádková IrenaAC Pardubice6900:38:0830
6MB37171Novák ZdeněkKRB Jouda Team Koberovy5400:38:1245
29MA38146Šnobl MartinLiga 100 Olomouc7400:38:2912
30MA3942Vymazal PetrLiga 100 Olomouc7500:38:369
31MA40224Lenča JiříKRB Koberovy6600:38:426
32MA41109Janošek RomanXXX7800:38:473
7MB42149Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:38:4842
1MC43162Šír VáclavRokytnice nad Jizerou4800:38:5530
33MA44181Bitala VáclavXXX7700:39:050
34MA4521Mrva PavelČeská Kamenice6000:39:080
8MB4669Šviihel MiroslavAC Slopné 00:39:1139
3MJ4722Hudek PetrRemontas Kadaň8200:39:2654
35MA48136Janeček JiříVŠK VŠB Ostrava7400:39:410
36MA4939Vévoda IvanSK Švábenice6000:39:440
9MB50160Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:39:5036
10MB51301Strakoš JiříXXX5000:40:0133
11MB52129Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:40:1130
37MA5367Jurák TomášMK Kopřivnice6700:40:320
12MB54144Bouška MiloslavSokol Přínostice5800:40:3727
38MA55302Křenek PetrBiatlon Rožnov pod Radhoštěm6300:40:400
2ZA5615Havelková DagmarJilemnice7200:40:4127
39MA57231Pavlica OldřichTJ Čeladná6000:40:480
2MC5863Šalplachta JindřichAC Jeseník4700:40:5027
40MA59142Jánošík RudolfSach Louňovice p. Bl.7100:40:560
3MC60143Němec JiříSach Louňovice4800:41:0624
1ZB6120Paulů BlankaSki Jilemnice5400:41:1030
41MA6273Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:41:240
3ZA63243Schlezingerová RenataMaratonstav Úpice7500:41:4024
42MA6472Velička AlešSK Jiří TEAM7300:41:450
4MJ65100Křenek LukášAC Valašská Bystřice8300:41:4751
43MA66189Kramoliš MichalXXX7800:42:040
44MA67198Kalinowski StefanPolsko6700:42:05-
13MB6847Přívětivý MiroslavRadhošť Rožnov5300:42:0624
45MA6925Koláček MartinGOGO Hradec Králové7700:42:070
46MA70140Groš ŠtefanPSK Frenštát6100:42:140
47MA7198Šnevajs RadomírXXX6300:42:180
48MA72134Horna MilanVŠB Ostrava7800:42:230
5MJ73114Srubjan CyrilSKI Bruntál8100:42:2748
6MJ74249Masný TomášXXX8200:42:4045
4MC7586Vodička JanMK Radslavice 00:42:4121
49MA7681Tomečka LiborSK Hranice6200:42:450
14MB77196Malatín ŠtefanAAC Brno5500:42:5621
4ZA7813Hanáková MiroslavaACP Brno6600:42:5821
50MA79164Chládek MarcelŠAK Chodov6800:43:000
51MA8026Koláček IvoHS Radhošť6500:43:050
7MJ81199Wiacek PavelPolsko8300:43:05-
15MB82148Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:43:1118
8MJ8328Stodůlka PetrBiatlon Rožnov pod Radhoštěm8000:43:1742
5MC8484Veselý PavelMK Kopřivnice4600:43:1818
52MA85161Havelka JanMaratonstav Úpice7900:43:230
5ZA8649Hanušová LenkaSK Nové Město n. Metují7900:43:2518
9MJ8729Karas LukášBiatlon Rožnov pod Radhoštěm8400:43:3139
10MJ8858Baroš JiříSKI Valašské Meziříčí8300:43:4836
53MA8943Machala PetrLiga 100 Olomouc7600:43:490
1ŽJ90166Navrátilová LucieSki Kasper Trutnov8000:43:5030
54MA91183Zádrapa JosefXXX7300:44:020
55MA92111Zbranek MartinSKI Zubří7400:44:130
16MB9335Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:44:1715
6MC94169Pobořil JanXXX4800:44:2315
17MB95228Pojezdný DaliborSvit Zlín5500:44:2712
7MC9668Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:44:2912
56MA9733Němec StanislavSKI Zubří7300:44:380
57MA98187Vojkůvka ZdeněkXXX6100:44:400
58MA9960Dobeš VlastimilSKI Valašské Meziříčí7000:44:450
59MA100127Juračka EmilVSK VŠB - TU Ostrava7600:44:560
2ZB101145Mališová KarlaUSK Praha6000:45:0327
18MB10262Tománek PavelSokol Veřovice5500:45:159
60MA103112Sopko MariánJME Brno6400:45:160
61MA10471Repáň PavelVŠB Ostrava 00:45:160
8MC105235Plánka VojtěchOB Vsetín4800:45:269
62MA106113Strouhal TomášSKI Bruntál7400:45:260
63MA107192Volný PetrTJ Gumárny Zubří7900:45:340
9MC10876Zetek JiříValašské Meziříčí4600:45:346
19MB109242Soukup LadislavSokol Poniklá5800:45:446
10MC110128Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:45:563
11MC11170Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:46:050
20MB11232Zeman VladimírASPV Rožnov pod Radhoštěm5600:46:103
6ZA11314Hajzlerová MagdaAHA Vyškov7300:46:2515
64MA114191Pobořil MartinTJ Gumárny Zubří7900:46:260
21MB115180Křenek MiroslavSokol Výprachtice5000:46:270
1MD116186Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:46:2830
2ŽJ117188Zabloudilová LenkaSK Junior Brno8200:46:3427
11MJ118179Křenek TomášSokol Výprachtice8000:46:4633
65MA11961Vrábel MiroslavSokol Veřovice6100:46:470
66MA120297Tuplačka RobertXXX7800:46:470
67MA121240Šnýdr ZábojKubj Štenberk6100:46:520
2MD122147Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:46:5827
68MA12390Bařinka RadimKlub Pohoda6700:47:160
12MJ12430Barabáš MichalBiatlon Rožnov pod Radhoštěm8400:47:1630
13MJ125153Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:47:3227
22MB126165Krejsa VáclavBering Praha5200:47:340
69MA12795Kubický RomanDTJ Valašské Meziříčí7500:47:450
70MA12877Zeman ZdeněkTatran Všechovice6800:47:580
14MJ129152Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:48:0224
3MD13087Merta JaroslavAC Jeseník3500:48:1124
15MJ13197Fusek TomášXXX8000:48:2321
71MA13236Campa RadekSKI Radhošť7900:48:290
72MA133250Krištof DavidXXX7800:48:310
12MC13456Krištof MiroslavAC Frýdek Místek4600:48:550
13MC135193Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4700:49:040
4MD13678Kousal OldřichSK Přerov3800:49:0921
14MC13764Gerbst ManfrédAC Jeseník4100:49:150
7ZA138115Srubjanová JanaSKI Bruntál7400:49:1812
15MC139223Tučný JanMK Pardubice4700:49:340
23MB140245Rinka ErichBK Kravaře5400:49:350
73MA141184Fiedler JanASPV Rožnov pod Radhoštěm7800:49:370
74MA142116Svoboda LukášDTJ Valašské Meziříčí7900:49:470
75MA143107Cedidla OndřejXXX7900:49:470
76MA144135Glogar JaroslavKopřivnice7700:49:530
77MA145241Tomášek JaroslavLiga 100 Olomouc7000:49:570
78MA146117Sroza RenéXXX7600:50:190
3ZB14748Pštrosová MarieAVC Praha 00:50:2224
5MD148246Nanke WernerXXX3800:50:2618
16MC149234Koňařík FrantišekDTJ Valašské Meziříčí4600:50:290
24MB150247Michulčík KarelXXX5900:50:470
16MJ15182Petřík RichardSKP Holešov8400:50:5618
25MB152167Černý VladimírAC Praha 18905200:51:050
79MA15391Eichner PetrALPISPORT Příbor6000:51:210
80MA154229Both PetrXXX7000:51:230
81MA15596Surovčík MilanDTJ Valašské Meziříčí7600:51:470
82MA156124Kudrna FilipXXX7300:52:050
83MA157237Křížka EmilXXX7300:52:170
6MD158182Bitava VáclavXXX3900:52:5015
84MA159204Pšenica DavidXXX7400:52:500
85MA16093Rebroš RadekASPV Rožnov pod Radhoštěm7400:52:570
86MA161194Fojtík TomášXXX7200:53:040
87MA16285Vlček TomášAK Velké Karlovice7900:53:170
3ŽJ163156Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:53:3224
4ZB16446Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:53:4821
5ZB165157Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:53:5618
88MA166166Krištof TomášXXX7500:54:010
17MJ167226Blažek MiroslavXXX8300:54:1115
89MA168174Dvořák StanislavXXX7200:54:320
26MB16934Jurca JiříASPV Rožnov pod Radhoštěm5400:54:470
7MD17083Gaman JaroslavMBK Havířov 00:54:4912
90MA171310Zgabaj MiroslavXXX7300:54:500
91MA172203Polk LiborXXX6600:54:580
92MA173178Lorenc JaroslavXXX6100:55:080
93MA174126Šušeň ZdeněkXXX7200:55:140
17MC175168Dobiáš BohumírPSK Frenštát4300:55:170
4ŽJ176197Pietrzak AgnieszkaPolsko8100:55:18-
94MA17737Poruba ZdeněkSKI Radhošť7900:55:230
18MC178225Chaloupka VítězslavPSK Praha4300:55:310
5ŽJ17954Haluzová JanaDTJ Valašské Meziříčí8000:55:4321
18MJ180137Groš VojtěchPSK Frenštát8500:55:5712
95MA18165Černík MilanOB Vsetín6500:55:580
96MA182110Troják JaromírXXX7600:56:010
97MA18394Hlavica AlešDTJ Valašské Meziříčí7700:56:110
8MD184270Volný JaromírXXX3500:57:039
98MA18579Dlabaja LiborASICS Bystřice pod Hostýnem7500:57:090
99MA186238Maňásek JiříMTH Hranice7300:57:230
9MD187248Stuchlík KarelXXX3700:57:266
8ZA188159Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:57:279
100MA189394Hlavica AlešDTJ Valašské Meziříčí7700:57:400
6ŽJ190155Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:57:4518
6ZB19150Janečková AnežkaAK Zlín4700:58:1615
101MA19257Baroš JiříSKI Valašské Meziříčí6200:58:280
102MA193221Fojtík TomášXXX7100:58:420
103MA194118Vaculín TomášXXX7900:59:020
9ZA195158Fiedlerová ZuzanaISCAREX Česká Třebová7800:59:386
19MC196154Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:00:140
104MA197175Pečenka LiborXXX6101:00:220
27MB19831Michálek BřetislavASPV Rožnov pod Radhoštěm5501:00:380
10MD199244Kitka LudvíkKATA Team3201:00:563
105MA200299Teichman JiříXXX6501:01:070
7ŽJ201132Škodová IvanaMaratonstav Úpice8101:01:3015
106MA202296Mikel PavelXXX7401:01:480
20MC20366Volf JiříSK Hranice4601:02:030
107MA204214Choleva StaňaXXX6901:02:130
108MA205176Sudický JosefSektárna Mikulov6301:02:200
109MA206123Janírek JanXXX7801:03:270
19MJ20789Vrága FilipASPV Rožnov pod Radhoštěm8801:03:519
28MB20888Vrága ZdeněkASPV Rožnov pod Radhoštěm5801:03:520
11MD20955Domanský IvoAVC Praha3801:05:180
10ZA21045Popovová MartinaAVC Praha7401:05:263
8ŽJ211104Redlová LucieXXX8001:05:4612
9ŽJ212133Středová JitkaMaratonstav Úpice8101:06:109
110MA213120Rykala BřetislavXXX7301:06:260
29MB214395Stoklasa MartinXXX5201:06:490
30MB215173Hrnůštik ZdeněkCyklotech5101:07:470
20MJ216138Groš ŠtefanPSK Frenštát8401:08:196
31MB21738Karban JiříRožnov pod Radhoštěm5301:09:010
11ZA218103Horáková LindaKlub Pohoda7601:09:260
111MA219213Horváth LáďaXXX7101:09:290
112MA220216Janíček RadekXXX7001:09:380
113MA221119Mikulenka JanXXX7301:10:010
7ZB222102Procházková IvanaKlub Pohoda6301:11:0312
10ŽJ223101Vrbková MonikaKlub Pohoda8001:11:406
114MA224227Blažek MiroslavXXX6001:12:000
21MJ225108Vrážel MartinXXX8001:13:073
22MJ226106Fiala LiborXXX8001:13:070
115MA22792Procházka PetrKlub Pohoda6301:13:190
116MA228121Stoklas JanXXX7301:13:230
117MA229122Děckuláček MiroslavXXX6801:15:020
11ŽJ23052Faltýnková LadaDTJ Valašské Meziříčí8201:15:433
12ŽJ231105Řeháková IvanaXXX8001:16:560
12ZA232125Adámková IvanaXXX7501:18:550
13ZA23340Vévodová DanielaSK Švábenice6501:18:550
12MD234233Oškera OldřichPohorská J. Radhošť2301:19:030
118MA235278Pokuta JanXXX7001:19:050
119MA236279Šiler MirekXXX6401:22:470
23MJ237212Čala MilanXXX8301:37:010
120MA238293Szabo SašaXXX6401:37:020
24MJ239291Churavý MirekXXX8001:40:400
8ZB240208Chovancová AlenaXXX5001:45:329
13ŽJ241303Černotová ŠárkaXXX8101:52:310
14ŽJ242302Tomášková IvetaXXX8001:52:350

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód