Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Memoriál Quido Štěpánka

26.4.2009, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Memoriál Quido Štěpánka
  • datum konání: 26.4.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Lyžařký areál Malák Jablonné nad Orlicí
10:00 - 11:30 hodin

Přihlášky

od 8:30 do 9:45 (dospělí 10:30) hodin v místě startu

Startovné

dospělí 20 Kč

Popis tratě

Polní a lesní cesty, střídavý kopcovitý terén
délka 7,5 km a méně

Ceny pro vítěze

finanční v hodnotě 15.000 Kč
věcné v hodnotě 10.000 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

AO Jablonné nad Orlicí + Isolit-Bravo s.r.o.
Miroslav Hermann
Na Výsluní 424
561 64 Jablonné nad Orlicí
tel. 602 487 237

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky:

http://www.jablonneno.cz/vismo/zobraz_dok.asp?id_org=5619&id_ktg=10611&archiv=0&p1=14413

E-mailová adresa

m.hermann@iol.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Školačky r. 2000-02 (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2185Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:00:44104,44
2Ž2340Navrátilová DarjaAtletika Svitavy0100:00:45100,00
3Ž2539Mifková MichaelaTJ - Svitavy0000:00:4695,56
4Ž2727Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:00:4795,11
5Ž21124Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:4886,67
6Ž21379Hanušová MartinaAC Choceň0100:00:4982,22
7Ž21598Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:00:5081,78
8Ž221110Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:00:5268,89
9Ž225126Dostálková KateřinaASPV Těchonín0000:00:5364,44
10Ž22982Dušková MonikaDolní Dobrouč0000:00:5460,00
11Ž23147Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:5555,56
12Ž232127Chládková TerezaJablonné nad Orlicí0100:00:5651,11
13Ž23481Štěpánková BarboraJablonné nad Orlicí0100:00:5746,67
14Ž23913Stříhavková EliškaAC Choceň0200:00:5937,78
15Ž241128Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:0033,33
16Ž242101Mikysková KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:0224,44
17Ž24363Vonická KateřinaSokol Žamberk0200:01:0320,00
Školáci r. 2000-02 (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2152Divíšek JanSokol Žamberk0000:00:44104,44
2M2396Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:00:45100,00
3M253Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:00:4695,56
4M2718Schubert MiroslavOlympia Bruntál0100:00:4795,11
5M2916Urban MatyášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0000:00:4792,44
6M21097Pešava JanAtletika Jablonné nad Orlicí0000:00:4791,11
7M21169Metelka OndřejSK Týniště nad Orlicí0100:00:4886,67
8M21311Stříhavka JindřichAC Choceň0000:00:4982,22
9M216115Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:00:5078,67
10M21749Toman AdamSokol Žamberk0100:00:5077,78
11M21877Gregora JanAtletika Albrechtice0000:00:5174,67
12M21978Gregora FilipLanškroun0200:00:5173,33
13M22099Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:00:5271,11
14M22141Navrátil JonášAtletika Svitavy0100:00:5268,89
15M22359Chytil LukášAC Choceň0100:00:5366,22
16M224112Kubíček KryštofTJ Jiskra Králíky0100:00:5364,89
17M225113Kubíček OndřejTJ Jiskra Králíky0100:00:5364,44
18M227103Hrdina ŠtěpánABK Bravo Jablonné nad Orlicí0000:00:5462,67
19M228108Škůrek ŠtěpánPastviny0200:00:5461,33
20M22928Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:00:5460,00
21M23250Kalousek JanSokol Žamberk0200:00:5651,11
22M234125Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:00:5746,67
23M23658Sychra MatoušSokol Žamberk0100:00:5844,44
24M23720Pauk MarekJablonné nad Orlicí0100:00:5843,56
25M23883Wölfel VojtěchMoravská Třebová0200:00:5842,22
26M239111Halanič MartinTJ Jiskra Králíky0100:00:5937,78
27M243114Unzeitig KristianTJ Jiskra Králíky0000:01:0320,00
28M24514Vondra JanČeská Třebová0200:01:0511,11
-M2-43Wölfel OndřejMoravská Třebová04DNF-
Žákyně nejmladší r. 1998-99 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3226Čerenkova PetraAtletika Rtyně9900:01:22105,53
2Ž35134Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:2598,42
3Ž3692Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:01:2696,05
4Ž3755Martincová TerezaSokol Žamberk9800:01:2793,68
5Ž3972Dvořáčková LucieAC Choceň9800:01:3086,56
6Ž31142Hanzlová EliškaTJ - Svitavy9900:01:3184,19
7Ž3181Pártlová DanielaAC Choceň9700:01:3867,59
8Ž32090Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:01:3965,69
9Ž32161Mihulková ViktorieAC Choceň9900:01:3965,22
10Ž322119Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:01:4062,85
11Ž325106Martinková NikolaTěchonín9800:01:4355,73
12Ž32693Šulcová MagdaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:01:4453,36
13Ž32791Jánešová BarboraAtletika Jablonné nad Orlicí9900:01:4550,99
14Ž32854Martincová KrystýnaSokol Žamberk9800:01:4648,62
Žáci nejmladší r. 1998-99 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3117Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:01:17110,66
2M3315Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:01:2395,90
3M3476Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:01:2493,44
4M3894Valenta AdamAtletika Jablonné nad Orlicí9800:01:2883,61
5M3910Rajnet MatějDolní Dobrouč hasiči9900:01:3078,69
6M31151Sviták PavelSokol Žamberk9900:01:3176,23
7M31389Jirásek MiroslavJablonné nad Orlicí9900:01:3273,77
8M31421Baláž MichalJablonné nad Orlicí9900:01:3371,31
9M3159Rajnet RudolfDolní Dobrouč hasiči9900:01:3470,08
10M31662Procházka VojtěchSK Žamberk9900:01:3468,85
11M31737Kučera MartinTJ - Svitavy9900:01:3567,13
12M318116Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:01:3859,02
13M32260Šindelář AdamSokol Žamberk9900:01:4054,10
14M32436Král JanTJ - Svitavy9800:01:4249,18
Žákyně mladší r. 1996-97 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM188Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:02:56101,13
2ŽM238Průšová RadkaTJ - Svitavy9600:02:57100,00
3ŽM3105Couralová SimonaBATT Nové Město na Moravě9600:02:5898,87
4ŽM480Hanušová VeronikaAC Choceň9700:02:5998,53
5ŽM5135Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:03:1085,31
6ŽM625Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:03:1579,66
7ŽM774Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:03:2469,49
8ŽM864Jansová DamianaSokol Žamberk9700:03:2568,36
9ŽM953Schreiberová ValérieSokol Žamberk9700:05:190,00
-ŽM-5Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč97DNF-
-ŽM-75Maťátková NelaDolní Čermná96DNF-
Žáci mladší r. 1996-97 (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1117Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:06:09100,00
Žákyně starší r. 1994-95 (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS265Jansová AgátaSokol Žamberk9500:06:47104,56
2ŽS36Krátká HanaLanškroun9500:07:0695,44
Žáci starší r.1994-95 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1104Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:06:22103,77
2MS28Zenkl AdamAC Vysoké Mýto9500:06:24102,74
3MS4133Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:06:4293,49
4MS57Voleský KryštofAC Vysoké Mýto9500:06:4492,47
5MS686Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:06:5089,38
6MS1135Kubelka PetrTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9500:07:1676,03
-MS-33Frydrych JakubAC Choceň95DNF-
-MS-29Pavel JanAtletika Rtyně v Pokrkonoší95DNF-
Dorostenky r. 1992-93 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD20132Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:08:53100,00
Dorostenci r. 1992-93 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD166Mistersky GrzegorzLKS Iskra Jaszkova9200:09:34113,54
2MD2129Kalvoda VítAtletika Polička9300:10:2397,62
3MD367Uliasz JacekLKS Iskra Jaszkova9200:10:5088,85
4MD4118Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:11:1780,08
Junioři 18-19 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ17102Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:28:13-
2MJ22141Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:28:31-
3MJ26137Nechvíl PetrAC Choceň9100:28:50-
4MJ4168Woś MichalLKS JSKRA JASZKOWA9100:31:28-
5MJ5323Živný MarekOrel Orlice9100:33:08-
Muži A 20-39 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1441Krupička RobertTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7800:23:49-
2MA2490Hnilo ZdeněkNoves AK Žďár nad Sázavou8500:24:09-
3MA3488Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:25:30-
4MA4548Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:25:34-
5MA5467Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:26:14-
6MA6455Řemínek MatějAC Choceň8600:26:36-
7MA8493Dobšíček PavelSK Hronov8000:27:12-
8MA9464Bogdał RomanMiedzygorze7900:27:16-
9MA10463Bogdał PawełMiedzygorze7600:27:18-
10MA11454Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:27:23-
11MA14485Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:28:00-
12MA16472Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:28:11-
13MA19435Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:28:18-
14MA24478Krejsa TomášRENOVAK Rensport7700:28:42-
15MA25477Barvínek LadislavČeská Třebová7700:28:47-
16MA28436Lewicki PiotrLKS Iskra Jaszkowa7400:29:08-
17MA30448Mařík JiříMP Žamberk7200:29:12-
18MA31483Bielčik PetrLichkov7100:29:20-
19MA32440Jadrný LubomírFort SMC Ústí nad Orlicí7300:29:24-
20MA33424Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:29:51-
21MA35426Stříhavka JindřichAC Choceň7100:30:07-
22MA36465Bogdał LukaszMiedzygorze8200:30:27-
23MA40428Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:31:07-
24MA42443Martínek JaroslavTěchonín7400:31:30-
25MA44468Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:31:43-
26MA47481Matějka MichalIsolit Bravo Jablonné nad Orlicí7300:31:50-
27MA49547Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:32:07-
28MA56452Šourek PavelMistrovice8100:33:26-
29MA58457Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:33:34-
30MA63445Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:34:19-
31MA65482Marhold PetrChoceň7800:35:10-
32MA67495Kalous PetrSK Žamberk7700:35:59-
33MA68438Nalczykiejicz MarkusLKS Iskra Jaszkova8200:36:17-
34MA69432Borek PetrHorní Čermná7000:36:21-
35MA70496Gregora ZdenekLanškroun7300:36:28-
36MA72471Morávek KarelÚstí nad Orlicí7400:38:19-
37MA73492Wágner JanJablonné nad Orlicí8400:38:22-
Muži B 40-49 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB7430Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:50-
2MB12460Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:27:44-
3MB13489Martínek FilipSokol Vysoké Mýto6900:27:52-
4MB18431Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:28:17-
5MB20474Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:28:19-
6MB21444Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:28:21-
7MB27450Ducháček JanCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6800:28:59-
8MB39480Krejčí StanislavTěchonín6300:30:57-
9MB43459Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:31:40-
10MB45475Dostálek PetrASPV Těchonín6700:31:48-
10MB45447Novotný LuděkSK Žamberk6200:31:48-
12MB48425Krátký LubošLanškroun6200:31:59-
13MB50429Pavel JanAtletika Rtyně6700:32:19-
14MB57449Liška PavelSMC Fort Ústí nad Orlicí6300:33:29-
15MB59451Nágl MarekCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6800:33:48-
16MB61446Fáber ViliamJablonné nad Orlicí6200:34:00-
17MB62458Diblík MilanSokol Líšnice6800:34:12-
18MB66466Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:35:22-
19MB78494Doleček JiříIsolit Bravo Jablonné nad Orlicí6600:44:12-
-MB-427Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč64DNF-
Muži C 50-59 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC15484Siegel JosefAC Choceň5800:28:06-
2MC23456Filip LubošAC Choceň5900:28:33-
3MC34491Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:29:55-
4MC38487Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:30:40-
5MC51433Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:32:46-
6MC52434Dudzik JacekLKS ISKRA Jaszkowa5500:33:01-
7MC54462Dostál LadislavMoravská Třebová5600:33:19-
8MC55549Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:33:23-
9MC60461Skalický JiříŽamberk5000:33:51-
10MC74469Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:38:43-
11MC77476Štěpánek KvidoIsolit Bravo Jablonné nad Orlicí5700:42:16-
Muži D 60 let a starší (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD29442Krátký FrantišekViking Králiky4300:29:10-
2MD37453Krsek MiroslavLuková4900:30:30-
3MD64479Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:34:59-
4MD71473Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:37:10-
5MD75439Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:39:29-
6MD76486Bielčik JindřichHolda4000:39:49-
7MD79437Babiak WladyslawLKS Iskra Jaszkowa3400:56:35-
8MD80470Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:03:27-
Juniorky 18-19 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ9138Vévodová MartinaAK Perná9000:07:03-
2ŽJ12136Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:07:18-
3ŽJ1387Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:34-
Ženy A 20-34 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA746Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:06:51-
2ZA10130Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:14-
3ZA1445Kalná JitkaAFK Chrudim7500:07:47-
4ZA1512Stříhavková PetraAC Choceň7900:08:05-
5ZA17109Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:15-
6ZA19144Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:08:47-
7ZA23143Marholdová LucieChoceň8300:09:34-
8ZA25140Morávková JitkaÚstí nad Orlicí7900:10:56-
9ZA26139Hartmanová VlaďkaÚstí nad Orlicí8000:11:09-
Ženy B 35 let a starší (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB371Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:06:27-
2ZB844Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:06:55-
3ZB16131Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:08:10-
4ZB1857Vanická BlankaSokol Žamberk7200:08:34-
5ZB21142Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:09:09-
6ZB22120Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:09:24-
7ZB24122Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:42-
8ZB27123Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:21-
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2152Divíšek JanSokol Žamberk0000:00:44104,44
1Ž2185Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:00:44104,44
2M2396Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:00:45100,00
2Ž2340Navrátilová DarjaAtletika Svitavy0100:00:45100,00
3Ž2539Mifková MichaelaTJ - Svitavy0000:00:4695,56
3M253Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:00:4695,56
4Ž2727Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:00:4795,11
4M2718Schubert MiroslavOlympia Bruntál0100:00:4795,11
5M2916Urban MatyášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0000:00:4792,44
6M21097Pešava JanAtletika Jablonné nad Orlicí0000:00:4791,11
5Ž21124Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:4886,67
7M21169Metelka OndřejSK Týniště nad Orlicí0100:00:4886,67
6Ž21379Hanušová MartinaAC Choceň0100:00:4982,22
8M21311Stříhavka JindřichAC Choceň0000:00:4982,22
7Ž21598Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:00:5081,78
9M216115Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:00:5078,67
10M21749Toman AdamSokol Žamberk0100:00:5077,78
11M21877Gregora JanAtletika Albrechtice0000:00:5174,67
12M21978Gregora FilipLanškroun0200:00:5173,33
13M22099Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:00:5271,11
8Ž221110Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:00:5268,89
14M22141Navrátil JonášAtletika Svitavy0100:00:5268,89
15M22359Chytil LukášAC Choceň0100:00:5366,22
16M224112Kubíček KryštofTJ Jiskra Králíky0100:00:5364,89
9Ž225126Dostálková KateřinaASPV Těchonín0000:00:5364,44
17M225113Kubíček OndřejTJ Jiskra Králíky0100:00:5364,44
18M227103Hrdina ŠtěpánABK Bravo Jablonné nad Orlicí0000:00:5462,67
19M228108Škůrek ŠtěpánPastviny0200:00:5461,33
10Ž22982Dušková MonikaDolní Dobrouč0000:00:5460,00
20M22928Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:00:5460,00
11Ž23147Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:5555,56
21M23250Kalousek JanSokol Žamberk0200:00:5651,11
12Ž232127Chládková TerezaJablonné nad Orlicí0100:00:5651,11
22M234125Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:00:5746,67
13Ž23481Štěpánková BarboraJablonné nad Orlicí0100:00:5746,67
23M23658Sychra MatoušSokol Žamberk0100:00:5844,44
24M23720Pauk MarekJablonné nad Orlicí0100:00:5843,56
25M23883Wölfel VojtěchMoravská Třebová0200:00:5842,22
26M239111Halanič MartinTJ Jiskra Králíky0100:00:5937,78
14Ž23913Stříhavková EliškaAC Choceň0200:00:5937,78
15Ž241128Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:0033,33
16Ž242101Mikysková KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:0224,44
17Ž24363Vonická KateřinaSokol Žamberk0200:01:0320,00
27M243114Unzeitig KristianTJ Jiskra Králíky0000:01:0320,00
28M24514Vondra JanČeská Třebová0200:01:0511,11
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3117Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:01:17110,66
1Ž3226Čerenkova PetraAtletika Rtyně9900:01:22105,53
2M3315Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:01:2395,90
3M3476Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:01:2493,44
2Ž35134Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:2598,42
3Ž3692Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:01:2696,05
4Ž3755Martincová TerezaSokol Žamberk9800:01:2793,68
4M3894Valenta AdamAtletika Jablonné nad Orlicí9800:01:2883,61
5Ž3972Dvořáčková LucieAC Choceň9800:01:3086,56
5M3910Rajnet MatějDolní Dobrouč hasiči9900:01:3078,69
6Ž31142Hanzlová EliškaTJ - Svitavy9900:01:3184,19
6M31151Sviták PavelSokol Žamberk9900:01:3176,23
7M31389Jirásek MiroslavJablonné nad Orlicí9900:01:3273,77
8M31421Baláž MichalJablonné nad Orlicí9900:01:3371,31
9M3159Rajnet RudolfDolní Dobrouč hasiči9900:01:3470,08
10M31662Procházka VojtěchSK Žamberk9900:01:3468,85
11M31737Kučera MartinTJ - Svitavy9900:01:3567,13
7Ž3181Pártlová DanielaAC Choceň9700:01:3867,59
12M318116Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:01:3859,02
8Ž32090Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:01:3965,69
9Ž32161Mihulková ViktorieAC Choceň9900:01:3965,22
10Ž322119Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:01:4062,85
13M32260Šindelář AdamSokol Žamberk9900:01:4054,10
14M32436Král JanTJ - Svitavy9800:01:4249,18
11Ž325106Martinková NikolaTěchonín9800:01:4355,73
12Ž32693Šulcová MagdaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:01:4453,36
13Ž32791Jánešová BarboraAtletika Jablonné nad Orlicí9900:01:4550,99
14Ž32854Martincová KrystýnaSokol Žamberk9800:01:4648,62
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM188Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:02:56101,13
2ŽM238Průšová RadkaTJ - Svitavy9600:02:57100,00
3ŽM3105Couralová SimonaBATT Nové Město na Moravě9600:02:5898,87
4ŽM480Hanušová VeronikaAC Choceň9700:02:5998,53
5ŽM5135Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:03:1085,31
6ŽM625Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:03:1579,66
7ŽM774Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:03:2469,49
8ŽM864Jansová DamianaSokol Žamberk9700:03:2568,36
9ŽM953Schreiberová ValérieSokol Žamberk9700:05:190,00
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1117Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:06:09100,00
1ŽS265Jansová AgátaSokol Žamberk9500:06:47104,56
2ŽS36Krátká HanaLanškroun9500:07:0695,44
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1104Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:06:22103,77
2MS28Zenkl AdamAC Vysoké Mýto9500:06:24102,74
1ZB371Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:06:27-
3MS4133Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:06:4293,49
4MS57Voleský KryštofAC Vysoké Mýto9500:06:4492,47
5MS686Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:06:5089,38
1ZA746Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:06:51-
2ZB844Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:06:55-
1ŽJ9138Vévodová MartinaAK Perná9000:07:03-
2ZA10130Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:14-
6MS1135Kubelka PetrTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9500:07:1676,03
2ŽJ12136Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:07:18-
3ŽJ1387Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:34-
3ZA1445Kalná JitkaAFK Chrudim7500:07:47-
4ZA1512Stříhavková PetraAC Choceň7900:08:05-
3ZB16131Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:08:10-
5ZA17109Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:15-
4ZB1857Vanická BlankaSokol Žamberk7200:08:34-
6ZA19144Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:08:47-
1ŽD20132Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:08:53100,00
5ZB21142Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:09:09-
6ZB22120Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:09:24-
7ZA23143Marholdová LucieChoceň8300:09:34-
7ZB24122Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:42-
8ZA25140Morávková JitkaÚstí nad Orlicí7900:10:56-
9ZA26139Hartmanová VlaďkaÚstí nad Orlicí8000:11:09-
8ZB27123Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:21-
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD166Mistersky GrzegorzLKS Iskra Jaszkova9200:09:34113,54
2MD2129Kalvoda VítAtletika Polička9300:10:2397,62
3MD367Uliasz JacekLKS Iskra Jaszkova9200:10:5088,85
4MD4118Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:11:1780,08
Trať 7,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1441Krupička RobertTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7800:23:49-
2MA2490Hnilo ZdeněkNoves AK Žďár nad Sázavou8500:24:09-
3MA3488Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:25:30-
4MA4548Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:25:34-
5MA5467Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:26:14-
6MA6455Řemínek MatějAC Choceň8600:26:36-
1MB7430Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:50-
7MA8493Dobšíček PavelSK Hronov8000:27:12-
8MA9464Bogdał RomanMiedzygorze7900:27:16-
9MA10463Bogdał PawełMiedzygorze7600:27:18-
10MA11454Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:27:23-
2MB12460Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:27:44-
3MB13489Martínek FilipSokol Vysoké Mýto6900:27:52-
11MA14485Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:28:00-
1MC15484Siegel JosefAC Choceň5800:28:06-
12MA16472Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:28:11-
1MJ17102Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:28:13-
4MB18431Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:28:17-
13MA19435Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:28:18-
5MB20474Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:28:19-
6MB21444Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:28:21-
2MJ22141Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:28:31-
2MC23456Filip LubošAC Choceň5900:28:33-
14MA24478Krejsa TomášRENOVAK Rensport7700:28:42-
15MA25477Barvínek LadislavČeská Třebová7700:28:47-
3MJ26137Nechvíl PetrAC Choceň9100:28:50-
7MB27450Ducháček JanCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6800:28:59-
16MA28436Lewicki PiotrLKS Iskra Jaszkowa7400:29:08-
1MD29442Krátký FrantišekViking Králiky4300:29:10-
17MA30448Mařík JiříMP Žamberk7200:29:12-
18MA31483Bielčik PetrLichkov7100:29:20-
19MA32440Jadrný LubomírFort SMC Ústí nad Orlicí7300:29:24-
20MA33424Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:29:51-
3MC34491Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:29:55-
21MA35426Stříhavka JindřichAC Choceň7100:30:07-
22MA36465Bogdał LukaszMiedzygorze8200:30:27-
2MD37453Krsek MiroslavLuková4900:30:30-
4MC38487Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:30:40-
8MB39480Krejčí StanislavTěchonín6300:30:57-
23MA40428Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:31:07-
4MJ4168Woś MichalLKS JSKRA JASZKOWA9100:31:28-
24MA42443Martínek JaroslavTěchonín7400:31:30-
9MB43459Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:31:40-
25MA44468Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:31:43-
10MB45447Novotný LuděkSK Žamberk6200:31:48-
10MB45475Dostálek PetrASPV Těchonín6700:31:48-
26MA47481Matějka MichalIsolit Bravo Jablonné nad Orlicí7300:31:50-
12MB48425Krátký LubošLanškroun6200:31:59-
27MA49547Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:32:07-
13MB50429Pavel JanAtletika Rtyně6700:32:19-
5MC51433Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:32:46-
6MC52434Dudzik JacekLKS ISKRA Jaszkowa5500:33:01-
5MJ5323Živný MarekOrel Orlice9100:33:08-
7MC54462Dostál LadislavMoravská Třebová5600:33:19-
8MC55549Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:33:23-
28MA56452Šourek PavelMistrovice8100:33:26-
14MB57449Liška PavelSMC Fort Ústí nad Orlicí6300:33:29-
29MA58457Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:33:34-
15MB59451Nágl MarekCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6800:33:48-
9MC60461Skalický JiříŽamberk5000:33:51-
16MB61446Fáber ViliamJablonné nad Orlicí6200:34:00-
17MB62458Diblík MilanSokol Líšnice6800:34:12-
30MA63445Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:34:19-
3MD64479Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:34:59-
31MA65482Marhold PetrChoceň7800:35:10-
18MB66466Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:35:22-
32MA67495Kalous PetrSK Žamberk7700:35:59-
33MA68438Nalczykiejicz MarkusLKS Iskra Jaszkova8200:36:17-
34MA69432Borek PetrHorní Čermná7000:36:21-
35MA70496Gregora ZdenekLanškroun7300:36:28-
4MD71473Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:37:10-
36MA72471Morávek KarelÚstí nad Orlicí7400:38:19-
37MA73492Wágner JanJablonné nad Orlicí8400:38:22-
10MC74469Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:38:43-
5MD75439Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:39:29-
6MD76486Bielčik JindřichHolda4000:39:49-
11MC77476Štěpánek KvidoIsolit Bravo Jablonné nad Orlicí5700:42:16-
19MB78494Doleček JiříIsolit Bravo Jablonné nad Orlicí6600:44:12-
7MD79437Babiak WladyslawLKS Iskra Jaszkowa3400:56:35-
8MD80470Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:03:27-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

Tímto podávám protest.Závodnice Daniela Pártlová 1998 na závodě Memoriálu Quido Štěpánka žákyně nejmladší r. 1998-99 [0,5 km] doběhla na 7 místě.Toto souhlasí,ale výsledný čas ne.Podle osobní účasti a fotografií ze závodu je patrno,že u organizátora došlo k chybě při měření času závodnic.Závodice na 5,6,7 místě doběhly současně,rozdíl byl mimimální.Tímto žádám o vysvětlení proč mezi závodnicí na 6 a 7 místě je rozdíl 7 sekund.Žádám o nápravu.
pproma

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč