26.4.2009, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
30.4.2023 | Memoriál Q. Štěpánka | 171 |
24.4.2022 | Memoriál Quido Štěpánka | 139 |
30.4.2017 | Memoriál Quido Štěpánka | 301 |
27.4.2008 | Memoriál Quido Štěpánka | 175 |
22.4.2007 | Memoriál Quido Štěpánka | 229 |
23.4.2006 | Memoriál Quido Štěpánka | 176 |
24.4.2005 | Memoriál Quido Štěpánka | 173 |
28.4.2002 | Memoriál Quido Štěpánka | 217 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Novotný Luděk | 62 | 9 |
Hübl Radek | 88 | 9 |
Vacek Martin | 69 | 9 |
Krátký František | 43 | 8 |
Mannlová Jana | 80 | 8 |
Razým Jan | 57 | 7 |
Hrdina Pavel | 88 | 7 |
Dostálek Petr | 67 | 7 |
Bielčik Jindřich | 40 | 7 |
Fajfr František | 72 | 7 |
Stránský Aleš | 60 | 6 |
Hanuš Petr | 64 | 6 |
Razým Lukáš | 79 | 6 |
Jirásková Eva | 64 | 6 |
Dostál Ladislav | 56 | 6 |
Frydrych Jakub | 95 | 5 |
Šebek Michal | 84 | 5 |
Krupička Miroslav | 53 | 5 |
Novotný Přemysl | 59 | 5 |
Řemínek Matěj | 86 | 5 |
Divíšek Jan | 93 | 5 |
Kubelka Petr | 95 | 5 |
Matyášová Jana | 65 | 5 |
Kalous Petr | 77 | 5 |
Metelková Táňa | 72 | 5 |
Dobšíček Pavel | 80 | 5 |
Šimůnek Jan | 82 | 5 |
Johanidesová Lea | 89 | 5 |
Smolák Petr | 94 | 5 |
Vítek Miroslav | 72 | 5 |
Nechvíl Petr | 91 | 5 |
Ehrig Rudolf | 48 | 5 |
Krejčí Stanislav | 63 | 5 |
Siegel Josef | 58 | 5 |
Bielčik Petr | 71 | 5 |
Krejčí Stanislav | 91 | 5 |
Wendlig Miroslav | 53 | 4 |
Fáber Viliam | 62 | 4 |
Pavel Jan | 95 | 4 |
Čerenková Denisa | 96 | 4 |
Martincová Kristýna | 93 | 4 |
Siegel Jakub | 92 | 4 |
Ducháček Bedřich | 59 | 4 |
Pešava Jan | 00 | 4 |
Marek Jiří | 43 | 4 |
Šimůnková Pavla | 77 | 4 |
Stránská Adéla | 91 | 4 |
Kabrhel Tomáš | 92 | 4 |
Záleský Milan | 92 | 4 |
Lakota Antonín | 95 | 4 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 2 | 26 | Čerenkova Petra | Atletika Rtyně | 99 | 00:01:22 | 105,53 |
2 | Ž3 | 5 | 134 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:01:25 | 98,42 |
3 | Ž3 | 6 | 92 | Faltusová Kateřina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:01:26 | 96,05 |
4 | Ž3 | 7 | 55 | Martincová Tereza | Sokol Žamberk | 98 | 00:01:27 | 93,68 |
5 | Ž3 | 9 | 72 | Dvořáčková Lucie | AC Choceň | 98 | 00:01:30 | 86,56 |
6 | Ž3 | 11 | 42 | Hanzlová Eliška | TJ - Svitavy | 99 | 00:01:31 | 84,19 |
7 | Ž3 | 18 | 1 | Pártlová Daniela | AC Choceň | 97 | 00:01:38 | 67,59 |
8 | Ž3 | 20 | 90 | Fajtová Anna | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:01:39 | 65,69 |
9 | Ž3 | 21 | 61 | Mihulková Viktorie | AC Choceň | 99 | 00:01:39 | 65,22 |
10 | Ž3 | 22 | 119 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:01:40 | 62,85 |
11 | Ž3 | 25 | 106 | Martinková Nikola | Těchonín | 98 | 00:01:43 | 55,73 |
12 | Ž3 | 26 | 93 | Šulcová Magda | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:01:44 | 53,36 |
13 | Ž3 | 27 | 91 | Jánešová Barbora | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:01:45 | 50,99 |
14 | Ž3 | 28 | 54 | Martincová Krystýna | Sokol Žamberk | 98 | 00:01:46 | 48,62 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 17 | Mlynář Vojtěch | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:01:17 | 110,66 |
2 | M3 | 3 | 15 | Vondra Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 98 | 00:01:23 | 95,90 |
3 | M3 | 4 | 76 | Gregora Jakub | Atletika Albrechtice | 98 | 00:01:24 | 93,44 |
4 | M3 | 8 | 94 | Valenta Adam | Atletika Jablonné nad Orlicí | 98 | 00:01:28 | 83,61 |
5 | M3 | 9 | 10 | Rajnet Matěj | Dolní Dobrouč hasiči | 99 | 00:01:30 | 78,69 |
6 | M3 | 11 | 51 | Sviták Pavel | Sokol Žamberk | 99 | 00:01:31 | 76,23 |
7 | M3 | 13 | 89 | Jirásek Miroslav | Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:01:32 | 73,77 |
8 | M3 | 14 | 21 | Baláž Michal | Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:01:33 | 71,31 |
9 | M3 | 15 | 9 | Rajnet Rudolf | Dolní Dobrouč hasiči | 99 | 00:01:34 | 70,08 |
10 | M3 | 16 | 62 | Procházka Vojtěch | SK Žamberk | 99 | 00:01:34 | 68,85 |
11 | M3 | 17 | 37 | Kučera Martin | TJ - Svitavy | 99 | 00:01:35 | 67,13 |
12 | M3 | 18 | 116 | Večeř Petr | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:01:38 | 59,02 |
13 | M3 | 22 | 60 | Šindelář Adam | Sokol Žamberk | 99 | 00:01:40 | 54,10 |
14 | M3 | 24 | 36 | Král Jan | TJ - Svitavy | 98 | 00:01:42 | 49,18 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 88 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:02:56 | 101,13 |
2 | ŽM | 2 | 38 | Průšová Radka | TJ - Svitavy | 96 | 00:02:57 | 100,00 |
3 | ŽM | 3 | 105 | Couralová Simona | BATT Nové Město na Moravě | 96 | 00:02:58 | 98,87 |
4 | ŽM | 4 | 80 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:02:59 | 98,53 |
5 | ŽM | 5 | 135 | Jiskrová Anežka | BK Vysoké Mýto | 96 | 00:03:10 | 85,31 |
6 | ŽM | 6 | 25 | Čerenková Denisa | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 96 | 00:03:15 | 79,66 |
7 | ŽM | 7 | 74 | Dvořáčková Kristýna | AC Choceň | 96 | 00:03:24 | 69,49 |
8 | ŽM | 8 | 64 | Jansová Damiana | Sokol Žamberk | 97 | 00:03:25 | 68,36 |
9 | ŽM | 9 | 53 | Schreiberová Valérie | Sokol Žamberk | 97 | 00:05:19 | 0,00 |
- | ŽM | - | 5 | Maříková Zuzana | Orel Dolní Dobrouč | 97 | DNF | - |
- | ŽM | - | 75 | Maťátková Nela | Dolní Čermná | 96 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 117 | Večeř Milan | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:06:09 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 2 | 65 | Jansová Agáta | Sokol Žamberk | 95 | 00:06:47 | 104,56 |
2 | ŽS | 3 | 6 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 00:07:06 | 95,44 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 104 | Vondra David | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 94 | 00:06:22 | 103,77 |
2 | MS | 2 | 8 | Zenkl Adam | AC Vysoké Mýto | 95 | 00:06:24 | 102,74 |
3 | MS | 4 | 133 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:06:42 | 93,49 |
4 | MS | 5 | 7 | Voleský Kryštof | AC Vysoké Mýto | 95 | 00:06:44 | 92,47 |
5 | MS | 6 | 86 | Friš Jan | TJ Jiskra Litomyšl | 95 | 00:06:50 | 89,38 |
6 | MS | 11 | 35 | Kubelka Petr | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 95 | 00:07:16 | 76,03 |
- | MS | - | 33 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | DNF | - |
- | MS | - | 29 | Pavel Jan | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 95 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 20 | 132 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:08:53 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 66 | Mistersky Grzegorz | LKS Iskra Jaszkova | 92 | 00:09:34 | 113,54 |
2 | MD | 2 | 129 | Kalvoda Vít | Atletika Polička | 93 | 00:10:23 | 97,62 |
3 | MD | 3 | 67 | Uliasz Jacek | LKS Iskra Jaszkova | 92 | 00:10:50 | 88,85 |
4 | MD | 4 | 118 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:11:17 | 80,08 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 17 | 102 | Dudek Milan | Nový Věk TT Trusnov | 91 | 00:28:13 | - |
2 | MJ | 22 | 141 | Krejčí Stanislav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 91 | 00:28:31 | - |
3 | MJ | 26 | 137 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:28:50 | - |
4 | MJ | 41 | 68 | Woś Michal | LKS JSKRA JASZKOWA | 91 | 00:31:28 | - |
5 | MJ | 53 | 23 | Živný Marek | Orel Orlice | 91 | 00:33:08 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 15 | 484 | Siegel Josef | AC Choceň | 58 | 00:28:06 | - |
2 | MC | 23 | 456 | Filip Luboš | AC Choceň | 59 | 00:28:33 | - |
3 | MC | 34 | 491 | Krupička Miroslav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 53 | 00:29:55 | - |
4 | MC | 38 | 487 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:30:40 | - |
5 | MC | 51 | 433 | Nečas Josef | Maratonstav Úpice | 58 | 00:32:46 | - |
6 | MC | 52 | 434 | Dudzik Jacek | LKS ISKRA Jaszkowa | 55 | 00:33:01 | - |
7 | MC | 54 | 462 | Dostál Ladislav | Moravská Třebová | 56 | 00:33:19 | - |
8 | MC | 55 | 549 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:33:23 | - |
9 | MC | 60 | 461 | Skalický Jiří | Žamberk | 50 | 00:33:51 | - |
10 | MC | 74 | 469 | Volf Břetislav | Atletika Albrechtice | 52 | 00:38:43 | - |
11 | MC | 77 | 476 | Štěpánek Kvido | Isolit Bravo Jablonné nad Orlicí | 57 | 00:42:16 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 29 | 442 | Krátký František | Viking Králiky | 43 | 00:29:10 | - |
2 | MD | 37 | 453 | Krsek Miroslav | Luková | 49 | 00:30:30 | - |
3 | MD | 64 | 479 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:34:59 | - |
4 | MD | 71 | 473 | Marek Jiří | Orel Vysoké Mýto | 43 | 00:37:10 | - |
5 | MD | 75 | 439 | Sedláček František | Sokol Rychnov nad Kněžnou | 40 | 00:39:29 | - |
6 | MD | 76 | 486 | Bielčik Jindřich | Holda | 40 | 00:39:49 | - |
7 | MD | 79 | 437 | Babiak Wladyslaw | LKS Iskra Jaszkowa | 34 | 00:56:35 | - |
8 | MD | 80 | 470 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 01:03:27 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 9 | 138 | Vévodová Martina | AK Perná | 90 | 00:07:03 | - |
2 | ŽJ | 12 | 136 | Góźdż Marta | ULKS Bystrzyca Kłodzka | 91 | 00:07:18 | - |
3 | ŽJ | 13 | 87 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:07:34 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 7 | 46 | Johanidesová Lea | Jiskra Ústí nad Orlicí | 89 | 00:06:51 | - |
2 | ZA | 10 | 130 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:07:14 | - |
3 | ZA | 14 | 45 | Kalná Jitka | AFK Chrudim | 75 | 00:07:47 | - |
4 | ZA | 15 | 12 | Stříhavková Petra | AC Choceň | 79 | 00:08:05 | - |
5 | ZA | 17 | 109 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:08:15 | - |
6 | ZA | 19 | 144 | Sklenářová Eva | Ústí nad Orlicí | 81 | 00:08:47 | - |
7 | ZA | 23 | 143 | Marholdová Lucie | Choceň | 83 | 00:09:34 | - |
8 | ZA | 25 | 140 | Morávková Jitka | Ústí nad Orlicí | 79 | 00:10:56 | - |
9 | ZA | 26 | 139 | Hartmanová Vlaďka | Ústí nad Orlicí | 80 | 00:11:09 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 3 | 71 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:06:27 | - |
2 | ZB | 8 | 44 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 69 | 00:06:55 | - |
3 | ZB | 16 | 131 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:08:10 | - |
4 | ZB | 18 | 57 | Vanická Blanka | Sokol Žamberk | 72 | 00:08:34 | - |
5 | ZB | 21 | 142 | Siegelová Magdalena | AC Choceň | 65 | 00:09:09 | - |
6 | ZB | 22 | 120 | Hrišková Jana | ISCAREX Česká Třebová | 71 | 00:09:24 | - |
7 | ZB | 24 | 122 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:09:42 | - |
8 | ZB | 27 | 123 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:11:21 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 88 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:02:56 | 101,13 |
2 | ŽM | 2 | 38 | Průšová Radka | TJ - Svitavy | 96 | 00:02:57 | 100,00 |
3 | ŽM | 3 | 105 | Couralová Simona | BATT Nové Město na Moravě | 96 | 00:02:58 | 98,87 |
4 | ŽM | 4 | 80 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:02:59 | 98,53 |
5 | ŽM | 5 | 135 | Jiskrová Anežka | BK Vysoké Mýto | 96 | 00:03:10 | 85,31 |
6 | ŽM | 6 | 25 | Čerenková Denisa | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 96 | 00:03:15 | 79,66 |
7 | ŽM | 7 | 74 | Dvořáčková Kristýna | AC Choceň | 96 | 00:03:24 | 69,49 |
8 | ŽM | 8 | 64 | Jansová Damiana | Sokol Žamberk | 97 | 00:03:25 | 68,36 |
9 | ŽM | 9 | 53 | Schreiberová Valérie | Sokol Žamberk | 97 | 00:05:19 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 117 | Večeř Milan | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:06:09 | 100,00 |
1 | ŽS | 2 | 65 | Jansová Agáta | Sokol Žamberk | 95 | 00:06:47 | 104,56 |
2 | ŽS | 3 | 6 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 00:07:06 | 95,44 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 66 | Mistersky Grzegorz | LKS Iskra Jaszkova | 92 | 00:09:34 | 113,54 |
2 | MD | 2 | 129 | Kalvoda Vít | Atletika Polička | 93 | 00:10:23 | 97,62 |
3 | MD | 3 | 67 | Uliasz Jacek | LKS Iskra Jaszkova | 92 | 00:10:50 | 88,85 |
4 | MD | 4 | 118 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:11:17 | 80,08 |
18.7.2024 (Čtvrtek), svátek má Drahomíra
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
03.07.2024 - Fotogalerie MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch.
03.07.2024 - Výsledky závodu MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch.
02.07.2024 - Výsledky závodu Králický Sněžník 'beze stopy'.
19.06.2024 - Fotogalerie 4. Pekelný kilometr.
19.06.2024 - Výsledky závodu 4. Pekelný kilometr.
15.06.2024 - Fotogalerie Běh na Kozlovský kopec.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, výsledky odpovídají časům od pořadatele. Jaký je správný čas? Případně prosím probrat s pořadatelem a nás dát do kopie pohar@iscarex.cz
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
pproma