Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

ISCAREX CUP

Ročník 2009

Celkové pořadí poháru

Junioři 19 let mladší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Dudek MilanNový Věk TT Trusnov911238,511312/12 záv.
2Nechvíl PetrAC Choceň911212,262012/20 záv.
3Živný MarekOrel Orlice911065,122012/20 záv.
4Večeře TomášAtletika Polička90851,5699/9 záv.
5Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí91632,4287/7 záv.
6Žák MichalSK Nové Město na Moravě91527,9455/5 záv.
7Záveský FilipOrel Česká Třebová93505,5955/5 záv.
8Trávníček MatějSK Nové Město n. M.92375,3144/4 záv.
9Kalvoda VítAtletika Polička93354,8244/4 záv.
10Titěra JanAŠK SG Jablonec nad Nisou92335,1733/3 záv.
11Divíšek JanTJ Jiskra Králíky93333,9655/5 záv.
12Záveský MarekOrel Česká Třebová90292,6644/4 záv.
13Dostál LukášNové Město na Moravě93281,4933/3 záv.
14Kopecký JanHvězda SKP Pardubice90276,4333/3 záv.
15Vondra DavidJiskra Ústí nad Orlicí94267,2733/3 záv.
Muži A 20-39 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Horáček MichalISCAREX Česká Třebová751243,431812/18 záv.
2Razým LukášISCAREX Česká Třebová791193,111212/12 záv.
3Řemínek MatějAC Choceň861156,411712/16 záv.
4Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí881147,552012/20 záv.
5Bogdał RomanMiedzygorze791140,661912/19 záv.
6Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí841118,741412/14 záv.
7Bogdał PawełMiedzygorze761043,341812/18 záv.
8Fajfr FrantišekŽamberk721000,951312/13 záv.
9Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová82951,342612/25 záv.
10Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě84947,481212/12 záv.
11Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou72909,251212/12 záv.
12Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová81872,321010/10 záv.
13Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě70834,171312/13 záv.
14Bogdał LukaszMiedzygorze82797,021212/12 záv.
15Pilgr LuděkOB Česká Třebová76754,971312/13 záv.
Muži B 40-49 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vacek MartinISCAREX Česká Třebová691253,322012/20 záv.
2Stránský AlešISCAREX Česká Třebová601247,511912/19 záv.
3Ožana VáclavSK Nové Město na Moravě641190,921612/16 záv.
4Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír691166,111412/14 záv.
5Ducháček JanÚstí nad Orlicí681094,271512/15 záv.
6Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí651045,151212/12 záv.
7Krejčí StanislavASPV Těchonín63903,871512/15 záv.
8Krátký LubošLanškroun62880,892412/24 záv.
9Liška PavelFort Ústí nad Orlicí63761,251212/12 záv.
10Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší67688,361010/10 záv.
11Ulich PetrMT Nové Město nad Metují68674,1177/7 záv.
12Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice66652,5677/7 záv.
13Marek DalimilISCAREX Česká Třebová60605,361512/14 záv.
14Kolář RadimISCAREX Česká Třebová69595,1588/8 záv.
15Ženčák JaroslavTJ Šumperk61479,155/5 záv.
Muži C 50-59 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Filip LubošAC Choceň591356,331612/16 záv.
2Vacarda VladimírAC Slovan Liberec591275,61512/15 záv.
3Razým JanISCAREX Česká Třebová571141,951812/18 záv.
4Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová53997,971612/16 záv.
5Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová59989,562312/23 záv.
6Štyndl MiroslavAtletika Polička57861,121111/11 záv.
7Červ MiloslavAtletika Polička50856,151612/16 záv.
8Siegel JosefAC Choceň58827,9988/8 záv.
9Špacír LadislavLokomotiva Břeclav55649,877/7 záv.
10Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová54619,832012/19 záv.
11Drážný LadislavSK Pašerák Písařov59605,1477/7 záv.
12Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí53568,8166/6 záv.
13Volf BřetislavAtletika Albrechtice52510,941612/16 záv.
14Černý VladimírHAC Praha52463,3266/6 záv.
15Walek BronislavHrádek ve Slezsku462,5955/5 záv.
Muži D 60-69 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová481274,322212/22 záv.
2Marek JiříOrel Vysoké Mýto431110,821612/16 záv.
3Krumer MiroslavOstrov491073,931612/16 záv.
4Krsek MiroslavMK Luková49917,4888/8 záv.
5Sadílek OtaAtletika Albrechtice46811,841111/11 záv.
6Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová49784,62212/22 záv.
7Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou40741,451111/11 záv.
8Bielčik JindřichLichkov40699,541312/12 záv.
9Hájek FrantišekFGT Stolany49620,0966/6 záv.
10Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou48590,966/6 záv.
11Javůrek JiříTJ Jiskra Horní Maršov48532,2355/5 záv.
12Vodička JanMK Radslavice45478,5466/6 záv.
13Tučný JanMK Pardubice47413,2466/6 záv.
14Tempír FrantišekSokol Štíty49405,1544/4 záv.
15Leszkow PetrMK Hlinsko44380,3944/4 záv.
Muži 70 let a starší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová351476,191512/15 záv.
2Brádle VáclavSokol Chuchelná371238,751111/11 záv.
3Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí35900,2599/9 záv.
4Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová34817,251712/17 záv.
5Gaman JaroslavAvanti Havířov35362,6844/4 záv.
6Libra JiříLBC Nové Město nad Metují37253,3422/2 záv.
7Hlusička JosefLiga 100 Praha38112,9411/1 záv.
8Babiak WladyslawLKS Iskra Jaszkowa34111,4411/1 záv.
9Fiala JaroslavNový Věk TT Trusnov3810011/1 záv.
10Frinta VladimírLuže3888,7211/1 záv.
11Tomíšek JindřichStřechy Macháček3980,0611/1 záv.
12Kousal OldřichSK Přerov3878,3611/1 záv.
Juniorky 19 let a mladší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová911323,652312/23 záv.
2Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová91833,711111/11 záv.
3Vévodová MartinaAK Perná90656,0466/6 záv.
4Weissová GabrielaX-AIR Ostrava91592,7766/6 záv.
5Sontáková LenkaAtletika Albrechtice - Doskoteam91553,2766/6 záv.
6Kůtová EliškaAC Choceň90401,255/5 záv.
7Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto93399,4666/6 záv.
8Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová90325,2144/4 záv.
9Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová97312,2133/3 záv.
10Kuchařová MichaelaAC Choceň91293,2744/4 záv.
11Góždž MartaDomaszków219,5322/2 záv.
12Vlčková ZuzanaAtletika Polička91215,2822/2 záv.
13Martincová KristýnaJiskra Ústí nad Orlicí93206,2522/2 záv.
14Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná96200,1933/3 záv.
15Maršánová LucieTJ Nové Město na Moravě90190,4222/2 záv.
Ženy A 20-34 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Mertová MichaelaAtletika Albrechtice761393,261312/13 záv.
2Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová891214,771312/13 záv.
3Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová801145,531512/15 záv.
4Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová771085,962112/21 záv.
5Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová841070,761312/13 záv.
6Stříhavková PetraAC Choceň79991,582712/27 záv.
7Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto84914,291111/11 záv.
8Johanidesová LeaSpartak OEZ Letohrad89832,0888/8 záv.
9Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová80818,891111/11 záv.
10Marholdová LucieChoceň83667,11212/12 záv.
11Poborská HelenaPSK Olymp Praha78395,6844/4 záv.
12Kalná JitkaAFK Chrudim75392,8955/5 záv.
13Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí81314,9577/7 záv.
14Honsová HanaISCAREX Česká Třebová79297,5844/4 záv.
15Pechková JanaMaratonstav Úpice85240,7633/3 záv.
Ženy B 35-44 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí721493,331512/15 záv.
2Krátká AnnaTJ Svitavy1281,111412/14 záv.
3Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová731233,611212/12 záv.
4Matyášová JanaDolní Dobrouč651218,922512/25 záv.
5Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová71728,581212/12 záv.
6Šumberová LucieOrel Česká Třebová72461,9977/7 záv.
7Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují69421,555/5 záv.
8Siegelová MagdalenaAC Choceň65415,4988/8 záv.
9Pokorová JaroslavaHAC Praha72191,2644/4 záv.
10Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto69153,6522/2 záv.
11Ouřecká RenátaLetohrad70143,5422/2 záv.
12Ottová RadkaMaratonstav Úpice66121,822/2 záv.
13Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava73110,111/1 záv.
14Šádková IrenaX-AIR Ostrava6995,7511/1 záv.
15Vanická BlankaSokol Žamberk7293,0722/2 záv.
Ženy C 45-54 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová641542,092112/21 záv.
2Nechvílová MiroslavaChoceň601104,771712/17 záv.
3Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová58862,122012/19 záv.
4Sejkorová LenkaČeská Třebová63829,6699/9 záv.
5Kováříková PavlaBarnex Sport Brno55653,0766/6 záv.
6Vraštilová MiloslavaJilemnice56637,9277/7 záv.
7Kostřicová BlankaČeská Třebová61571,6199/9 záv.
8Machalická LibušeFortex SKI Moravský Beroun64411,8144/4 záv.
9Kubrová DagmarHvězda Pardubice63209,4222/2 záv.
10Valentová KvětaAVC Praha56198,822/2 záv.
11Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc61135,7722/2 záv.
12Vaněčková LadaSK Štípa - Zlín62107,3911/1 záv.
13Mališová KarlaZentiva Praha60103,9411/1 záv.
14Pešlová IvanaTJ Svitavy6391,9211/1 záv.
15Breburdová HanaMK Kladno6144,9611/1 záv.
Ženy D 55 let a starší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová481235,292112/21 záv.
2Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová53897,571010/10 záv.
3Paulů BlankaMaratonstav Úpice54664,6755/5 záv.
4Kašová HanaBarnex sport Brno54455,1155/5 záv.
5Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové52154,8522/2 záv.
6Gruberová VěraHorní Počernice52123,1233/3 záv.
7Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4369,611/1 záv.
8Cupalová EvaSokol Bučovice4759,6311/1 záv.
9Hrozová MilenaLRS - ČD Vyškov33,2211/1 záv.


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
7.3.2009Choceňský kros191
14.3.2009Okolo Trusnova155
28.3.2009Saucony Litomyšlská dvanáctka159
26.4.2009Memoriál Quido Štěpánka202
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.5.2009Běh kolem poličských hradeb297
3.5.2009Běh Javorkou311
7.5.2009Běh na Rozálku188
10.5.2009Běh Choceňskými sady234
23.5.2009Běh do Zámeckého vrchu234
27.5.20092. Pekelný kilometr88
6.6.2009Běh Dobroučským krajem234
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.6.2009Knířovský běh151
1.7.2009Králický ovál (5 km na dráze)66
8.7.2009Dráha - hodinovka, Litomyšl42
18.7.2009Mladkov - Suchý vrch116
19.7.2009Běh na Kozlovský kopec137
29.7.20094. Pekelný kilometr72
9.8.2009Černovírský kros190
15.8.2009CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
30.8.2009Běh Svinnou172
30.8.2009Pekelný pohár 200956
5.9.2009Výprachtice - Buková hora115
6.9.2009Sázava - Lázek87
12.9.2009Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná70
13.9.2009Horský běh Jablonné - Jamné - Suchý vrch95
19.9.2009Králický Lískovec116
20.9.2009Královský běh Kujebinou192
26.9.2009Cross po lyžařských tratích170
4.10.2009Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí188
10.10.2009Přespolní běh lyžařů v Letohradě195
18.10.2009Ve stopě Líšnické patnáctky - ZÁVOD ZRUŠEN!!!0
5.12.2009Čertovský běh109
12.12.2009Vánoční běh okolo Zlatého pásku, Němčice142

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
ISCAREX CUP 2018
ISCAREX CUP 2017
ISCAREX CUP 2016
ISCAREX CUP 2015
ISCAREX CUP 2014
ISCAREX CUP 2013
ISCAREX CUP 2012
ISCAREX CUP 2011
ISCAREX CUP 2010
FRÍÍ ISCAREX CUP 2008
ISCAREX CUP 2007
ISCAREX CUP 2006
ISCAREX CUP 2005
ISCAREX CUP 2004
ISCAREX CUP 2003
ISCAREX CUP 2002
ISCAREX CUP 2001
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 2000
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 1999