24.4.2005, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
24.4.2022 | Memoriál Quido Štěpánka | 139 |
30.4.2017 | Memoriál Quido Štěpánka | 301 |
26.4.2009 | Memoriál Quido Štěpánka | 202 |
27.4.2008 | Memoriál Quido Štěpánka | 175 |
22.4.2007 | Memoriál Quido Štěpánka | 229 |
23.4.2006 | Memoriál Quido Štěpánka | 176 |
28.4.2002 | Memoriál Quido Štěpánka | 217 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Hübl Radek | 88 | 8 |
Vacek Martin | 69 | 8 |
Novotný Luděk | 62 | 8 |
Dostálek Petr | 67 | 7 |
Bielčik Jindřich | 40 | 7 |
Mannlová Jana | 80 | 7 |
Krátký František | 43 | 7 |
Hrdina Pavel | 88 | 7 |
Razým Jan | 57 | 7 |
Razým Lukáš | 79 | 6 |
Jirásková Eva | 64 | 6 |
Hanuš Petr | 64 | 6 |
Fajfr František | 72 | 6 |
Ehrig Rudolf | 48 | 5 |
Kalous Petr | 77 | 5 |
Siegel Josef | 58 | 5 |
Frydrych Jakub | 95 | 5 |
Šimůnek Jan | 82 | 5 |
Řemínek Matěj | 86 | 5 |
Krejčí Stanislav | 63 | 5 |
Bielčik Petr | 71 | 5 |
Krejčí Stanislav | 91 | 5 |
Kubelka Petr | 95 | 5 |
Vítek Miroslav | 72 | 5 |
Metelková Táňa | 72 | 5 |
Nechvíl Petr | 91 | 5 |
Divíšek Jan | 93 | 5 |
Johanidesová Lea | 89 | 5 |
Smolák Petr | 94 | 5 |
Dobšíček Pavel | 80 | 5 |
Stránský Aleš | 60 | 5 |
Dostál Ladislav | 56 | 5 |
Krupička Miroslav | 53 | 5 |
Siegel Jakub | 92 | 4 |
Jirásek Miroslav | 99 | 4 |
Smoláková Valérie | 93 | 4 |
Kubelka Tomáš | 93 | 4 |
Hermann Matěj | 00 | 4 |
Volf Břetislav | 52 | 4 |
Wendlig Miroslav | 53 | 4 |
Šroler Zdeněk | 80 | 4 |
Smoláková Alexandra | 98 | 4 |
Novotný Přemysl | 59 | 4 |
Novotná Aneta | 94 | 4 |
Ducháček Bedřich | 59 | 4 |
Večeř Milan | 96 | 4 |
Siegelová Magdalena | 65 | 4 |
Abrahám Luděk | 75 | 4 |
Šafář Jaroslav | 51 | 4 |
Kabrhel Tomáš | 92 | 4 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 28 | Pařilová Nikola | AK Moravská Třebová | 94 | 00:01:14 | 11,00 |
2 | Ž3 | 3 | 23 | Přikrylová Markéta | AK Moravská Třebová | 94 | 00:01:20 | 9,00 |
3 | Ž3 | 6 | 98 | Remešová Hana | SK Nové Město n. M. | 94 | 00:01:25 | 8,00 |
4 | Ž3 | 11 | 96 | Maříková Simona | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:01:30 | 11,00 |
5 | Ž3 | 12 | 116 | Jandejsková Hana | Studené | 94 | 00:01:31 | 7,00 |
6 | Ž3 | 13 | 45 | Kulhavá Eliška | OB Sokol Žamberk | 96 | 00:01:32 | 9,00 |
7 | Ž3 | 15 | 33 | Fáberová Zuzana | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:01:33 | 8,00 |
8 | Ž3 | 17 | 26 | Novotná Dora | SK Žamberk | 97 | 00:01:34 | 7,00 |
9 | Ž3 | 21 | 3 | Novotná Aneta | TJ Jiskra Králíky | 94 | 00:01:36 | 6,00 |
10 | Ž3 | 23 | 8 | Halbrštátová Petra | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 94 | 00:01:37 | 5,00 |
11 | Ž3 | 25 | 9 | Coufalová Karolína | TJ Jiskra Králíky | 95 | 00:01:38 | 4,00 |
12 | Ž3 | 30 | 13 | Prachařová Eva | AC Choceň | 97 | 00:01:45 | 6,00 |
13 | Ž3 | 34 | 101 | Karlová Markéta | Nový Věk Triatlonu | 96 | 00:01:50 | 5,00 |
14 | Ž3 | 35 | 7 | Mikysková Tereza | Mistrovice | 97 | 00:01:53 | 4,00 |
15 | Ž3 | 43 | 111 | Pospíšilová Kateřina | Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:02:10 | 3,00 |
16 | Ž3 | 44 | 122 | Novotná Eva | Letohrad | 98 | 00:02:29 | 2,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 108 | Němcová Zuzana | Olympia Bruntál | 92 | 00:02:47 | 11,00 |
2 | ŽM | 2 | 102 | Bílá Tereza | SKI klub Česká Třebová | 92 | 00:02:50 | 9,00 |
3 | ŽM | 3 | 14 | Klaclová Šárka | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:02:53 | 8,00 |
4 | ŽM | 4 | 110 | Martincová Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:03:03 | 7,00 |
5 | ŽM | 5 | 35 | Faltusová Kristýna | Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:03:04 | 6,00 |
6 | ŽM | 6 | 11 | Černá Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:03:07 | 5,00 |
7 | ŽM | 7 | 90 | Barnetová Alena | Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:03:10 | 4,00 |
8 | ŽM | 8 | 30 | Kulhavá Šárka | OB Sokol Žamberk | 93 | 00:03:11 | 3,00 |
9 | ŽM | 9 | 25 | Čadová Lenka | Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:03:34 | 2,00 |
10 | ŽM | 10 | 97 | Ulrichová Dagmar | TJ Jiskra Králíky | 92 | 00:03:42 | 1,00 |
11 | ŽM | 11 | 113 | Špačková Markéta | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:03:43 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 55 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:04:48 | 11,00 |
2 | MM | 2 | 88 | Záleský Milan | CTC Fort SMC Ústí nad Orlicí | 92 | 00:05:04 | 9,00 |
3 | MM | 3 | 120 | Neruda Michal | Jiskra Ústí n. Orlicí | 93 | 00:05:07 | 8,00 |
4 | MM | 7 | 87 | Kabrhel Tomáš | DTC Litomyšl | 92 | 00:05:24 | 7,00 |
5 | MM | 8 | 41 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:05:25 | 6,00 |
6 | MM | 9 | 37 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:05:27 | 5,00 |
7 | MM | 10 | 118 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:05:41 | 4,00 |
8 | MM | 11 | 81 | Kouřil Tomáš | AC Vysoké Mýto | 93 | 00:05:47 | 3,00 |
9 | MM | 13 | 106 | Krejčí Lukáš | Mistrovice | 93 | 00:05:49 | 2,00 |
10 | MM | 14 | 57 | Krejčí Filip | Mistrovice | 93 | 00:06:06 | 1,00 |
11 | MM | 15 | 17 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:06:28 | 0,00 |
12 | MM | 16 | 72 | Štork Roman | Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:07:30 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 3 | 18 | Palupčíková Nikola | Olympia Bruntál | 91 | 00:05:07 | 11,00 |
2 | ŽS | 5 | 21 | Karlová Veronika | Nový Věk TT Trusnov | 90 | 00:05:08 | 9,00 |
3 | ŽS | 6 | 51 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:05:21 | 8,00 |
4 | ŽS | 11 | 39 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:05:47 | 7,00 |
- | ŽS | - | 10 | Karpíšková Markéta | AC Choceň | 90 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 36 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:05:50 | 11,00 |
2 | MS | 2 | 112 | Tománek Filip | Atletika Polička | 90 | 00:06:16 | 9,00 |
3 | MS | 4 | 59 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:06:26 | 8,00 |
4 | MS | 6 | 20 | Čejka Michal | Sokol Klášterec nad Orlicí | 91 | 00:06:35 | 7,00 |
5 | MS | 8 | 50 | Nožka Radek | Loko Pardubice | 90 | 00:06:45 | 6,00 |
6 | MS | 9 | 94 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:06:51 | 5,00 |
7 | MS | 13 | 27 | Dudek Milan | Nový Věk TT Trusnov | 91 | 00:07:03 | 4,00 |
8 | MS | 20 | 6 | Ulrich Josef | TJ Jiskra Králíky | 90 | 00:07:49 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 115 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:09:10 | 11,00 |
2 | MD | 2 | 83 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:09:14 | 9,00 |
3 | MD | 3 | 123 | Hübl Radek | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:09:15 | 8,00 |
4 | MD | 4 | 127 | Jeníček Ondřej | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:09:30 | 7,00 |
5 | MD | 5 | 99 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 89 | 00:09:38 | 6,00 |
6 | MD | 6 | 80 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:09:41 | 5,00 |
7 | MD | 7 | 119 | Červ Jakub | Atletika Polička | 89 | 00:09:55 | 4,00 |
8 | MD | 8 | 47 | Zavřel Jiří | AC Choceň | 89 | 00:10:24 | 3,00 |
9 | MD | 9 | 44 | Franěk Jaroslav | Sokol Klášterec nad Orlicí | 89 | 00:11:42 | 2,00 |
10 | MD | 10 | 117 | Sabota Martin | Sokol Klášterec nad Orlicí | 89 | 00:11:43 | 1,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 3 | 92 | Johanidesová Lea | Jiskra Ústí nad Orlicí | 89 | 00:06:24 | 11,00 |
2 | ŽD | 7 | 49 | Dudková Kateřina | Nový Věk TT Trusnov | 88 | 00:06:37 | 9,00 |
3 | ŽD | 10 | 16 | Němcová Kamila | Olympia Bruntál | 89 | 00:06:52 | 8,00 |
4 | ŽD | 12 | 40 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:07:01 | 7,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 6 | 122 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:25:55 | 0,00 |
2 | MB | 7 | 113 | Ženčák Jaroslav | TJ Šumperk | 61 | 00:26:22 | 0,00 |
3 | MB | 12 | 118 | Siegel Josef | AC Choceň | 58 | 00:27:32 | 0,00 |
4 | MB | 21 | 121 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:29:07 | 0,00 |
5 | MB | 26 | 127 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:30:18 | 0,00 |
6 | MB | 29 | 108 | Skyba Martin | Barnex Sport Brno | 62 | 00:30:58 | 0,00 |
7 | MB | 30 | 116 | Hanuš Petr | KUS Jablonné nad Orlicí | 64 | 00:31:03 | 0,00 |
8 | MB | 31 | 120 | Pokorný Břetislav | Vitana Byšice | 62 | 00:31:11 | 0,00 |
9 | MB | 32 | 98 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:31:43 | 0,00 |
10 | MB | 33 | 136 | Zdeněk Bílý | MK Pardubice | 59 | 00:31:55 | 0,00 |
11 | MB | 35 | 101 | Novotný Luděk | SK Žamberk | 62 | 00:32:38 | 0,00 |
12 | MB | 39 | 146 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:33:31 | 0,00 |
13 | MB | 41 | 153 | Tarant Ladislav | Líšnice | 60 | 00:33:48 | 0,00 |
14 | MB | 44 | 156 | Korenyev Volodymyr | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:33:58 | 0,00 |
15 | MB | 48 | 97 | Starenko Jan | Žamberk | 65 | 00:35:39 | 0,00 |
16 | MB | 49 | 147 | Sedlák Jiří | Přelouč | 58 | 00:35:41 | 0,00 |
17 | MB | 59 | 117 | Novotný Přemysl | SKI Pastviny | 59 | 00:42:26 | 0,00 |
18 | MB | 60 | 139 | Exler Pavel | Žamberk | 58 | 00:42:51 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 19 | 152 | Krupička Miroslav | Jiskra Ústí n. Orlicí | 53 | 00:28:51 | 0,00 |
2 | MC | 22 | 134 | Krsek Jaroslav | SMC Fort Ústí nad Orlicí | 51 | 00:29:25 | 0,00 |
3 | MC | 27 | 133 | Cejnar Václav | SKP Hradec Králové | 51 | 00:30:23 | 0,00 |
4 | MC | 28 | 145 | Šafář Jaroslav | Ústí nad Orlicí | 51 | 00:30:41 | 0,00 |
5 | MC | 37 | 148 | Leicht Jiří | ASPV Těchonín | 49 | 00:33:11 | 0,00 |
6 | MC | 38 | 150 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:33:19 | 0,00 |
7 | MC | 40 | 100 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:33:43 | 0,00 |
8 | MC | 42 | 135 | Wendlig Miroslav | Atletika Albrechtice | 53 | 00:33:54 | 0,00 |
9 | MC | 46 | 140 | Šroler Zdeněk | SOKOL Klášterec nad Orlicí | 52 | 00:34:37 | 0,00 |
10 | MC | 51 | 115 | Vilhelm Václav | TiS Vilhelm Frýdek Místek | 51 | 00:35:58 | 0,00 |
11 | MC | 53 | 138 | Koblížek Jindřich | Žamberk | 48 | 00:36:45 | 0,00 |
12 | MC | 56 | 143 | Vošlajer Zdeněk | Sokol Klášterec nad Orlicí | 52 | 00:40:32 | 0,00 |
13 | MC | 58 | 130 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:41:56 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 14 | 109 | Krátký František | Viking Králiky | 43 | 00:28:17 | 0,00 |
2 | MD | 50 | 132 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:35:53 | 0,00 |
3 | MD | 52 | 1 | Jelínek Matěj | Hradec Králové | 42 | 00:36:16 | 0,00 |
4 | MD | 55 | 114 | Novotný Jiří | KB Letohrad | 45 | 00:38:30 | 0,00 |
5 | MD | 57 | 144 | Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 40 | 00:40:45 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽA | 5 | 65 | Jiroušková Jana | CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí | 79 | 00:06:29 | 0,00 |
2 | ŽA | 11 | 62 | Kozáková Denisa | SKP Nymburk | 79 | 00:06:58 | 0,00 |
3 | ŽA | 15 | 1 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:07:09 | 0,00 |
4 | ŽA | 17 | 52 | Paďourová Renata | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 00:07:25 | 0,00 |
5 | ŽA | 18 | 31 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:07:28 | 0,00 |
6 | ŽA | 19 | 60 | Skybová Lucie | ACP Olymp Brno | 87 | 00:07:33 | 0,00 |
7 | ŽA | 23 | 42 | Rychtaříková Iva | AC Choceň | 85 | 00:08:33 | 0,00 |
8 | ŽA | 27 | 86 | Ryzničová Radka | Kladno | 73 | 00:10:00 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 13 | 64 | Jorová Ludmila | LK Lanškroun | 62 | 00:07:03 | 0,00 |
2 | ZB | 16 | 29 | Ouřecká Renáta | Atletika Albrechtice | 70 | 00:07:15 | 0,00 |
3 | ZB | 21 | 66 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:07:52 | 0,00 |
4 | ZB | 22 | 77 | Novotná Eva | Letohrad | 48 | 00:08:13 | 0,00 |
5 | ZB | 24 | 74 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 00:08:45 | 0,00 |
6 | ZB | 25 | 63 | Siegelová Magdalena | AC Choveň | 65 | 00:08:49 | 0,00 |
7 | ZB | 26 | 129 | Čadová Renata | Dolní Dobrouč | 66 | 00:09:39 | 0,00 |
8 | ZB | 28 | 61 | Felklová Jarmila | Salón Zdena | 60 | 00:10:08 | 0,00 |
9 | ZB | 29 | 67 | Jelínková Magdalena | Hvězda SKP Pardubice | 45 | 00:10:47 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 108 | Němcová Zuzana | Olympia Bruntál | 92 | 00:02:47 | 11,00 |
2 | ŽM | 2 | 102 | Bílá Tereza | SKI klub Česká Třebová | 92 | 00:02:50 | 9,00 |
3 | ŽM | 3 | 14 | Klaclová Šárka | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:02:53 | 8,00 |
4 | ŽM | 4 | 110 | Martincová Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:03:03 | 7,00 |
5 | ŽM | 5 | 35 | Faltusová Kristýna | Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:03:04 | 6,00 |
6 | ŽM | 6 | 11 | Černá Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:03:07 | 5,00 |
7 | ŽM | 7 | 90 | Barnetová Alena | Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:03:10 | 4,00 |
8 | ŽM | 8 | 30 | Kulhavá Šárka | OB Sokol Žamberk | 93 | 00:03:11 | 3,00 |
9 | ŽM | 9 | 25 | Čadová Lenka | Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:03:34 | 2,00 |
10 | ŽM | 10 | 97 | Ulrichová Dagmar | TJ Jiskra Králíky | 92 | 00:03:42 | 1,00 |
11 | ŽM | 11 | 113 | Špačková Markéta | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:03:43 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 55 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:04:48 | 11,00 |
2 | MM | 2 | 88 | Záleský Milan | CTC Fort SMC Ústí nad Orlicí | 92 | 00:05:04 | 9,00 |
1 | ŽS | 3 | 18 | Palupčíková Nikola | Olympia Bruntál | 91 | 00:05:07 | 11,00 |
3 | MM | 3 | 120 | Neruda Michal | Jiskra Ústí n. Orlicí | 93 | 00:05:07 | 8,00 |
2 | ŽS | 5 | 21 | Karlová Veronika | Nový Věk TT Trusnov | 90 | 00:05:08 | 9,00 |
3 | ŽS | 6 | 51 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:05:21 | 8,00 |
4 | MM | 7 | 87 | Kabrhel Tomáš | DTC Litomyšl | 92 | 00:05:24 | 7,00 |
5 | MM | 8 | 41 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:05:25 | 6,00 |
6 | MM | 9 | 37 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:05:27 | 5,00 |
7 | MM | 10 | 118 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:05:41 | 4,00 |
8 | MM | 11 | 81 | Kouřil Tomáš | AC Vysoké Mýto | 93 | 00:05:47 | 3,00 |
4 | ŽS | 11 | 39 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:05:47 | 7,00 |
9 | MM | 13 | 106 | Krejčí Lukáš | Mistrovice | 93 | 00:05:49 | 2,00 |
10 | MM | 14 | 57 | Krejčí Filip | Mistrovice | 93 | 00:06:06 | 1,00 |
11 | MM | 15 | 17 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:06:28 | 0,00 |
12 | MM | 16 | 72 | Štork Roman | Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:07:30 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 115 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:09:10 | 11,00 |
2 | MD | 2 | 83 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:09:14 | 9,00 |
3 | MD | 3 | 123 | Hübl Radek | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:09:15 | 8,00 |
4 | MD | 4 | 127 | Jeníček Ondřej | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:09:30 | 7,00 |
5 | MD | 5 | 99 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 89 | 00:09:38 | 6,00 |
6 | MD | 6 | 80 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:09:41 | 5,00 |
7 | MD | 7 | 119 | Červ Jakub | Atletika Polička | 89 | 00:09:55 | 4,00 |
8 | MD | 8 | 47 | Zavřel Jiří | AC Choceň | 89 | 00:10:24 | 3,00 |
9 | MD | 9 | 44 | Franěk Jaroslav | Sokol Klášterec nad Orlicí | 89 | 00:11:42 | 2,00 |
10 | MD | 10 | 117 | Sabota Martin | Sokol Klášterec nad Orlicí | 89 | 00:11:43 | 1,00 |
Organizace závodu: 98% Zvolená trasa závodu: 83% Značení závodu: 98% Vyhlášení výsledků: 100% Zpracování výsledků: 95% Ceny vítězům: 100% Celkový dojem ze závodu: 98% Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků. | Celkové hodnocení 96% |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
Jarmila.Felklova