Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Memoriál Quido Štěpánka

28.4.2002, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Memoriál Quido Štěpánka
  • datum konání: 28.4.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ AO Jablonné nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

Jablonné nad Orlicí, lyžařský areál na Maláku 10.00 hodin - první kategorie 11.30 hodin - hlavní kategorie

Přihlášky

na adresu: Josef Kubín Na Výsluní 515 Jablonné nad Orlicí 561 64 nebo na místě startu v den závodu do 9.45 hodin (v kategorii dorostu, žen a mužů do 10.30 hodin)

Startovné

dospělí 20,- Kč

Popis tratě

tradiční terénní běh, trať mužů má náročný profil

Ceny pro vítěze

kromě věcných cen budou v závodě žen a v hlavním závodě mužů uděleny peněžité odměny prvním třem v cíli

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

pro závodníky budou šatny v budově rekreačního střediska Malák závodu se zúčastňuje každý na vlastní nebezpečí teplý čaj bude podáván u cíle v prostoru šaten budou otevřeny bufety

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.4.2018Memoriál Q. Štěpánka223
30.4.2017Memoriál Quido Štěpánka301
24.4.2016Memoriál Q. Štěpánka198
26.4.2015Memoriál Q. Štěpánka183
27.4.2014Memoriál Q. Štěpánka192
28.4.2013Memoriál_Q._Štěpánka190
29.4.2012Memoriál Q. Štěpánka185
24.4.2011Memoriál Q. Štěpánka191
25.4.2010Memoriál Q. Štěpánka264
26.4.2009Memoriál Quido Štěpánka202
27.4.2008Memoriál Quido Štěpánka175
22.4.2007Memoriál Quido Štěpánka229
23.4.2006Memoriál Quido Štěpánka176
24.4.2005Memoriál Quido Štěpánka173
25.4.2004Memoriál Q. Štěpánka178
27.4.2003Memoriál Q. Štěpánka, 56. ročník166
29.4.200154. Memoriál Q. Štěpánka234

Statistika závodu Memoriál Quido Štěpánka

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 3460

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6918
Krátký František4316
Hübl Radek8816
Bielčik Jindřich4016
Dostálek Petr6716
Novotný Luděk6215
Mannlová Jana8014
Matyášová Jana6513
Hrdina Pavel8813
Sadílek Ota4613
Jirásková Eva6412
Vítek Miroslav7212
Nechvíl Petr9112
Krupička Miroslav5312
Ženčák Jaroslav6112
Stránský Aleš6012
Kalous Petr7712
Stránská Adéla9112
Krejčí Stanislav6311
Hanuš Petr6411
Šimůnek Jan8211
Fajfr František7211
Keprtová Miloslava4810
Razým Jan5710
Červ Miloslav5010
Sontáková Lenka9110
Dostál Ladislav5610
Borková Agáta0210
Martincová Kristýna939
Pešava Jan009
Borek Petr709
Vévodová Martina909
Řemínek Matěj869
Smolák Petr949
Živný Marek919
Sejkorová Lenka639
Bogdał Roman799
Razým Lukáš799
Moravec Jiří969
Bielčik Petr718
Hermann Matěj008
Vytlačilová Lenka848
Pešavová Eliška038
Fáber Viliam628
Šimůnková Pavla778
Kopecký Libor568
Koblížek Jindřich488
Stránská Michaela978
Marek Jiří438
Svatoš Otakar348

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně 11 let a mladší (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3330Langrová ŽanetaTJ Jiskra Ústí n. Orlicí9100:01:22-
2Ž3460Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:01:23-
3Ž3554Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:01:24-
4Ž3847Černá KristýnaSKI ISCAREX Česká Třebová9300:01:26-
5Ž31059Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:01:26-
6Ž31155Voleská VeronikaSKI Klub Česká Třebová9200:01:29-
7Ž31346Klaclová ŠárkaSKI Česká Třebová9300:01:30-
8Ž31552Šteflová PavlínaSKI Česká Třebová9200:01:31-
9Ž321131Mikysková JuliePardubice9200:01:35-
10Ž32411Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:01:36-
11Ž32757Zapletalová TerezaSKI Česká Třebová9100:01:37-
12Ž32981Faltusová KristýnaJablonné nad Orlicí9300:01:37-
13Ž33350Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:01:39-
13Ž33387Kaňková KatkaAFK SKP Pardubice9100:01:39-
15Ž33729Smolová IlonaJiskra Ústí nad Orlicí9100:01:40-
16Ž34088Donthová IvetaAFK SKP Pardubice9100:01:41-
16Ž34078Řeháková MichaelaJablonné nad Orlicí9300:01:41-
18Ž34344Stejskalová AlenaSKI Česká Třebová9300:01:43-
18Ž34372Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:01:43-
20Ž34641Martincová KristýnaSKI Česká Třebová9300:01:44-
21Ž34764Bielčiková MichaelaLichkov9200:01:46-
22Ž34824Betlachová KarolínaOrel Česká Třebová9300:01:47-
23Ž35039Ducháčková GabrielaSKI Česká Třebová9300:01:48-
23Ž350105Bárnetová AlenaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:01:48-
25Ž35220Netušilová JanaJamné nad Orlicí9200:01:49-
26Ž356127Strnadová HanaJablonné nad Orlicí9300:01:56-
27Ž36179Krasingerová LucieJablonné nad Orlicí9400:02:00-
28Ž36291Mikysková EliškaJablonné nad Orlicí9400:02:02-
29Ž363128Strnadová KristýnaJablonné nad Orlicí9500:02:07-
30Ž36421Netušilová LenkaJamné nad Orlicí9500:02:14-
31Ž36697Pirklová DenisaPrachatice9400:02:15-
Žáci 11 let a mladší (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3149Nechvíl PetrAC Choceň9100:01:19-
2M3267Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:01:20-
3M3671Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:01:24-
4M3751Siegel JakubAC Choceň9200:01:25-
5M399Lux OndraATC Nekoř9100:01:26-
6M31128Fáber RobertAtletika Jablonné9100:01:29-
7M31318Brožek RadovanAtletika Jablonné nad Orlicí9200:01:30-
8M31574Teplý MarekSKI Česká Třebová9100:01:31-
9M31719Vaníček PetrBystřec9100:01:33-
10M318115Záleský MilanJiskra Ústí nad Orlicí9200:01:34-
10M31863Kubelka TomášTJ Jablonné n. Orlicí9300:01:34-
12M320113Rubeš DavidJablonné nad Orlicí9200:01:35-
13M321132Vytlačil MarekČeská Třebová9100:01:35-
13M32158Vašátko JanBystřec9100:01:35-
15M324120Svoboda MichalOlympie Bruntál9200:01:36-
15M32499Chaura VítAFK SKP Pardubice9100:01:36-
17M32726Holínka MichalOrel Česká Třebová9100:01:37-
18M32961Bříza VáclavŽamberk9300:01:37-
18M32986Ouřecký MilošAFK SKP Pardubice9100:01:37-
20M33225Bartůněk DavidOrel Česká Třebová9300:01:38-
21M33369Jareš MiloňSKI Česká Třebová9100:01:39-
21M33383Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:01:39-
23M3377Tomek JakubAtletika Jablonné nad Orlicí9300:01:40-
24M339112Rubeš AdamJablonné nad Orlicí9400:01:41-
25M340104Hanuš PetrChoceň9200:01:41-
26M343106Mlynarčík MichalJablonné nad Orlicí9200:01:43-
27M34866Kroft RadimSKI Klub Česká Třebová9300:01:47-
28M352123Vařeka MartinSokol Žamberk9100:01:49-
29M35465Kubelka PetrAtletika Jablonné9500:01:52-
30M35577Levý TomášLO Rokytnice v O.H.9400:01:55-
31M356103Hanuš PavelChoceň9300:01:56-
32M35889Skalický MartinJablonné nad Orlicí9300:01:57-
33M359114Růžička KarelTřebechovice9500:01:59-
34M36080Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová9500:02:00-
35M364121Kuvík MarekJablonné nad Orlicí9500:02:14-
Žákyně mladší 12-13 let (trať 16 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM162Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:02:49-
2ŽM237Karpíšková MarkétaAC Choceň9000:03:03-
3ŽM314Kalábová MonikaAC Jablonné nad Orlicí8900:03:05-
4ŽM427Fáberová JanaAtletika Jablonné8900:03:08-
5ŽM533Chalupná AnnaJablonné nad Orlicí8900:03:13-
6ŽM631Borovcová TerezaJiskra Ústí nad Orlicí9000:03:15-
6ŽM6101Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:03:15-
8ŽM813Kyllarová AnetaJablonné nad Orlicí8900:03:18-
9ŽM936Kůtová EliškaAC Choceň9000:03:20-
10ŽM1075Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:03:21-
11ŽM1116Hortová PetraHorní Čermná8900:03:23-
12ŽM1268Levá NikolaLO Rokytnice v O.H.9000:03:25-
13ŽM1312Pospíšilová KateřinaAtletika Albrechtice9000:03:28-
14ŽM1415Luxová AnnaJablonné nad Orlicí9000:03:31-
15ŽM15111Křivohlávková LucieJablonné nad Orlicí9000:03:32-
16ŽM1685Řeháková JitkaAFK SKP Pardubice9000:03:41-
17ŽM17109Prokopcová KristýnaJablonné nad Orlicí8900:03:44-
18ŽM1835Matějíčková KateřinaAC Choceň8900:03:49-
Žáci mladší 12-13 let (trať 6,5 km, 374 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1125Červ JakubAtletika Polička8900:04:55-
2MM26Vaníček JosefAC Jablonné nad Orlicí8900:04:57-
3MM3126Večeře TomášAtletika Polička9000:05:00-
4MM440Sygeryč DanielAC Choceň8900:05:08-
5MM61Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová8900:05:15-
6MM7119Vágner AlešLetohrad9000:05:24-
7MM917Dušek RichardHorní Čermná8900:05:31-
8MM1042Janouch KarelAC Choceň8900:05:45-
9MM1145Kusý LukášAC Choceň8900:05:52-
10MM12118Hynek JakubSK Nové Město n. Metují8900:05:59-
11MM1393Brýdl IvoAFK SKP Pardubice8900:06:06-
12MM1498Ulč DanielAFK SKP Pardubice9000:06:20-
13MM1584Kosek VítAtletika Jablonné nad Orlicí9000:06:31-
14MM1632Komenda TomášJiskra Ústí nad Orlicí9000:06:39-
15MM1896Habas MiroslavAFK SKP Pardubice9000:06:51-
16MM1994Žeravík JanAFK SKP Pardubice9000:06:53-
17MM20108Kutil RadekAFK SKP Pardubice8900:06:56-
18MM21117Rubeš JanJamné nad Orlicí9000:07:04-
Žákyně starší 14-15 let (trať 6,5 km, 374 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS5122Schubertová MarkétaOlympia Bruntál8800:05:13-
2ŽS8129Schauerová LenkaAtletika Polička8800:05:25-
3ŽS1682Balachoncevová LucieAFK SKP Pardubice8800:06:39-
Žáci starší 14-15 let (trať 7,1 km - převýšení 500 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS123Pomikálek MarcelMistrovice8700:05:47-
2MS2130Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:05:54-
3MS3133Jožák JiříAtletika Polička8700:06:05-
4MS45Vacek JiříAtletika Jablonné nad Orlicí8700:06:08-
5MS510Novotný MichalATC Nekoř8700:06:20-
6MS63Hrdina PavelAtletika Jablonné nad Orlicí8800:06:23-
7MS7134Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:06:26-
8MS88Jeníček OndřejCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8800:06:27-
9MS9136Sejkora KarelAtletika Polička8800:06:28-
10MS10137Mareček LubošAtletika Polička8700:06:30-
11MS12135Víšek MartinAtletika Polička8800:06:40-
12MS14116Rubeš MichalJamné nad Orlicí8700:06:46-
13MS1653Toušek JaroslavAC Choceň8700:06:48-
14MS1990Čáp MichalAFK SKP Pardubice8700:07:20-
15MS21110Švec MarekOrel Orlice8800:07:22-
16MS31138Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:08:10-
17MS33102Chaura VojtěchAFK SKP Pardubice8800:08:20-
Dorostenci 16-17 let (trať 150m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD113Marcinčin JakubTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8600:09:39-
2MD2147Martinák JakubCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8600:10:05-
3MD3144Kaláb MilošAtletika Jablonné nad Orlicí8600:10:15-
4MD421Siegel JosefAC Choceň8600:10:22-
5MD591Honzák TomášSokol Klášterec nad Orlicí8600:10:29-
6MD629Řemínek MatějAC Choceň8600:10:31-
7MD742Procházka TomášAtletika Polička8600:10:36-
8MD824Abraham PetrAC Choceň8600:11:29-
9MD9146Maťátko DanielHorní Čermná8600:11:53-
Dorostenky 16-17 let (trať 7,1 km - převýšení 500 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD189Schubertová DominikaOlympia Bruntál8600:07:0991,75
2ŽD235Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:07:2882,52
3ŽD2817Čechalová HanaTS Letohrad8600:07:4574,27
4ŽD3010Rychtaříková IvaAC Choceň8500:08:0664,08
5ŽD3214Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:08:1559,71
6ŽD3518Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:09:1530,58
Muži A (trať 300m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA16Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:24:10102,05
2MA2141Dobšíček Pavel2 B Tým8000:24:25100,00
3MA341Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:24:4097,95
4MA49Vinzens OndřejCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8300:25:12108,73
5MA578Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:25:2691,67
6MA6109Vagenknecht RomanTrutnov7500:25:4189,62
7MA726Abrahám LuděkKUS Jablonné nad Orlicí7500:26:0386,62
8MA916Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:26:4197,47
9MA10149Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:4780,61
10MA12108Fajfr FrantišekCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7200:26:5279,93
11MA14150Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:27:0478,29
12MA1581Šebek MichalCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8400:27:1093,80
13MA17132Pirkl MichalPrachatice7400:27:4872,29
14MA1857Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:27:5072,01
15MA1910Fišnar JiříKouty7600:27:5571,33
16MA2096Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:28:1169,15
17MA2197Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:28:1468,74
18MA237Dostálek PetrTěchonín6700:28:3565,87
19MA2412Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí7700:28:5563,14
20MA27145Levý TomášLO Rokytnice v O.H.6700:29:0461,91
21MA29131Bielčik PetrLichkov7100:29:4456,45
22MA31105Martínek JaroslavCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7400:29:5055,63
23MA3252Horníček TomášCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6900:30:0054,27
24MA3411Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:30:2950,31
25MA3736Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:30:3948,94
26MA395Šourek PavelMistrovice8100:30:5846,35
27MA4220Strnad Tomᚎamberk6900:31:1943,48
28MA433Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:31:3141,84
29MA4493Ouřecký MilošPardubice6700:31:4440,07
30MA4794Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:32:1036,52
31MA48101Exler PavelSokol Žamberk8200:32:1535,84
32MA5017Hynek PetrNové Město n. Metují6300:32:4332,01
33MA5125Suchodol JosefŽamberk6700:33:1128,19
34MA5788Poláček LuděkSokol Klášterec nad Orlicí7500:34:5713,72
34MA5754Havrda JiříDlouhoňovice7300:34:5713,72
36MA59142Wágner JanAC Turnov8400:35:0134,22
37MA6199Pirkl TomášÚstí nad Orlicí8000:35:476,89
Muži B (trať 300m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB822Filip LubošAC Choceň5900:26:33101,78
2MB117Borůvka JiříSpartak Nové Město nad Metují5600:26:5099,67
3MB131Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:26:5998,55
4MB1625Čechal JaroslavTS Letohrad6100:27:1796,31
5MB2223Dostál LadislavSTŠ MO Moravská Třebová5600:28:2687,72
6MB252Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:28:5783,87
7MB2620Siegel JosefAC Choceň5800:29:0083,49
8MB3529Sporek MiroslavLoučná5400:30:3371,92
9MB364Novotný LuděkŽamberk6200:30:3671,55
10MB4013Morkes KarelISCAREX Česká Třebová5400:31:0068,56
11MB4612Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:32:0260,85
12MB5430Fišnar JanLoučná5400:33:4048,65
13MB5511Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:33:4847,66
14MB666Exler PavelŽamberk5800:40:140,00
15MB6728Novotný PřemyslPastviny5900:41:050,00
Muži C (trať 300m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2826Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:29:14104,53
2MC3033Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:29:49100,63
3MC338Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:30:27130,75
4MC383Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:30:4194,84
5MC4134Skalický JiříSokol Žamberk5000:31:1491,16
6MC4515Leicht JiříASPV Těchonín4900:31:4687,59
7MC4916Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:32:2783,02
8MC5219Krumer MiroslavOstrov4900:33:2077,12
9MC5321Černý MilanAC Choceň4800:33:3076,00
10MC5631Bielčik JindřichLichkov4000:34:22108,99
11MC6024Linhart MilošAC Náchod4400:35:3262,41
12MC6236Vaníček JaroslavKUS Jablonné nad Orlicí4900:35:5060,40
13MC6339Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:36:1857,28
14MC6437Kubín JosefJablonné nad Orlicí5000:36:2956,05
15MC6535Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:37:2649,70
16MC6832Kalousek JanKČT Žamberk4100:43:0860,26
Ženy (trať 7,1 km - převýšení 500 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1139Jiroušková JanaCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7900:06:36116,38
2ZA13148Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:06:41105,34
3ZA1487Schubertová MarkétaOlympia Bruntál8800:06:46102,91
4ZA17140Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:06:59119,40
5ZA2098Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:2185,92
6ZA2245Ouřecká RenátaPardubice7000:07:2693,20
7ZA24139Mannlová JanaLanškroun8000:07:3290,42
8ZA2540Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:07:33104,74
9ZA26143Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6900:07:4285,78
10ZA2744Militká AlžbětaTJ Nová Paka8000:07:4484,85
11ZA2947Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:4982,53
12ZA3446Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:08:4075,86
Trať 0,500 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3149Nechvíl PetrAC Choceň9100:01:19-
2M3267Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:01:20-
1Ž3330Langrová ŽanetaTJ Jiskra Ústí n. Orlicí9100:01:22-
2Ž3460Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:01:23-
3Ž3554Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:01:24-
3M3671Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:01:24-
4M3751Siegel JakubAC Choceň9200:01:25-
4Ž3847Černá KristýnaSKI ISCAREX Česká Třebová9300:01:26-
5M399Lux OndraATC Nekoř9100:01:26-
5Ž31059Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:01:26-
6Ž31155Voleská VeronikaSKI Klub Česká Třebová9200:01:29-
6M31128Fáber RobertAtletika Jablonné9100:01:29-
7Ž31346Klaclová ŠárkaSKI Česká Třebová9300:01:30-
7M31318Brožek RadovanAtletika Jablonné nad Orlicí9200:01:30-
8Ž31552Šteflová PavlínaSKI Česká Třebová9200:01:31-
8M31574Teplý MarekSKI Česká Třebová9100:01:31-
9M31719Vaníček PetrBystřec9100:01:33-
10M318115Záleský MilanJiskra Ústí nad Orlicí9200:01:34-
10M31863Kubelka TomášTJ Jablonné n. Orlicí9300:01:34-
12M320113Rubeš DavidJablonné nad Orlicí9200:01:35-
13M32158Vašátko JanBystřec9100:01:35-
9Ž321131Mikysková JuliePardubice9200:01:35-
13M321132Vytlačil MarekČeská Třebová9100:01:35-
10Ž32411Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:01:36-
15M32499Chaura VítAFK SKP Pardubice9100:01:36-
15M324120Svoboda MichalOlympie Bruntál9200:01:36-
17M32726Holínka MichalOrel Česká Třebová9100:01:37-
11Ž32757Zapletalová TerezaSKI Česká Třebová9100:01:37-
18M32986Ouřecký MilošAFK SKP Pardubice9100:01:37-
18M32961Bříza VáclavŽamberk9300:01:37-
12Ž32981Faltusová KristýnaJablonné nad Orlicí9300:01:37-
20M33225Bartůněk DavidOrel Česká Třebová9300:01:38-
13Ž33350Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:01:39-
21M33383Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:01:39-
21M33369Jareš MiloňSKI Česká Třebová9100:01:39-
13Ž33387Kaňková KatkaAFK SKP Pardubice9100:01:39-
15Ž33729Smolová IlonaJiskra Ústí nad Orlicí9100:01:40-
23M3377Tomek JakubAtletika Jablonné nad Orlicí9300:01:40-
24M339112Rubeš AdamJablonné nad Orlicí9400:01:41-
16Ž34088Donthová IvetaAFK SKP Pardubice9100:01:41-
25M340104Hanuš PetrChoceň9200:01:41-
16Ž34078Řeháková MichaelaJablonné nad Orlicí9300:01:41-
26M343106Mlynarčík MichalJablonné nad Orlicí9200:01:43-
18Ž34344Stejskalová AlenaSKI Česká Třebová9300:01:43-
18Ž34372Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:01:43-
20Ž34641Martincová KristýnaSKI Česká Třebová9300:01:44-
21Ž34764Bielčiková MichaelaLichkov9200:01:46-
27M34866Kroft RadimSKI Klub Česká Třebová9300:01:47-
22Ž34824Betlachová KarolínaOrel Česká Třebová9300:01:47-
23Ž350105Bárnetová AlenaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:01:48-
23Ž35039Ducháčková GabrielaSKI Česká Třebová9300:01:48-
28M352123Vařeka MartinSokol Žamberk9100:01:49-
25Ž35220Netušilová JanaJamné nad Orlicí9200:01:49-
29M35465Kubelka PetrAtletika Jablonné9500:01:52-
30M35577Levý TomášLO Rokytnice v O.H.9400:01:55-
31M356103Hanuš PavelChoceň9300:01:56-
26Ž356127Strnadová HanaJablonné nad Orlicí9300:01:56-
32M35889Skalický MartinJablonné nad Orlicí9300:01:57-
33M359114Růžička KarelTřebechovice9500:01:59-
34M36080Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová9500:02:00-
27Ž36179Krasingerová LucieJablonné nad Orlicí9400:02:00-
28Ž36291Mikysková EliškaJablonné nad Orlicí9400:02:02-
29Ž363128Strnadová KristýnaJablonné nad Orlicí9500:02:07-
30Ž36421Netušilová LenkaJamné nad Orlicí9500:02:14-
35M364121Kuvík MarekJablonné nad Orlicí9500:02:14-
31Ž36697Pirklová DenisaPrachatice9400:02:15-
Trať 1,500 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1125Červ JakubAtletika Polička8900:04:55-
2MM26Vaníček JosefAC Jablonné nad Orlicí8900:04:57-
3MM3126Večeře TomášAtletika Polička9000:05:00-
4MM440Sygeryč DanielAC Choceň8900:05:08-
1ŽS5122Schubertová MarkétaOlympia Bruntál8800:05:13-
5MM61Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová8900:05:15-
6MM7119Vágner AlešLetohrad9000:05:24-
2ŽS8129Schauerová LenkaAtletika Polička8800:05:25-
7MM917Dušek RichardHorní Čermná8900:05:31-
8MM1042Janouch KarelAC Choceň8900:05:45-
9MM1145Kusý LukášAC Choceň8900:05:52-
10MM12118Hynek JakubSK Nové Město n. Metují8900:05:59-
11MM1393Brýdl IvoAFK SKP Pardubice8900:06:06-
12MM1498Ulč DanielAFK SKP Pardubice9000:06:20-
13MM1584Kosek VítAtletika Jablonné nad Orlicí9000:06:31-
14MM1632Komenda TomášJiskra Ústí nad Orlicí9000:06:39-
3ŽS1682Balachoncevová LucieAFK SKP Pardubice8800:06:39-
15MM1896Habas MiroslavAFK SKP Pardubice9000:06:51-
16MM1994Žeravík JanAFK SKP Pardubice9000:06:53-
17MM20108Kutil RadekAFK SKP Pardubice8900:06:56-
18MM21117Rubeš JanJamné nad Orlicí9000:07:04-
Trať 2,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS123Pomikálek MarcelMistrovice8700:05:47-
2MS2130Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:05:54-
3MS3133Jožák JiříAtletika Polička8700:06:05-
4MS45Vacek JiříAtletika Jablonné nad Orlicí8700:06:08-
5MS510Novotný MichalATC Nekoř8700:06:20-
6MS63Hrdina PavelAtletika Jablonné nad Orlicí8800:06:23-
7MS7134Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:06:26-
8MS88Jeníček OndřejCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8800:06:27-
9MS9136Sejkora KarelAtletika Polička8800:06:28-
10MS10137Mareček LubošAtletika Polička8700:06:30-
1ZA1139Jiroušková JanaCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7900:06:36116,38
11MS12135Víšek MartinAtletika Polička8800:06:40-
2ZA13148Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:06:41105,34
12MS14116Rubeš MichalJamné nad Orlicí8700:06:46-
3ZA1487Schubertová MarkétaOlympia Bruntál8800:06:46102,91
13MS1653Toušek JaroslavAC Choceň8700:06:48-
4ZA17140Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:06:59119,40
1ŽD189Schubertová DominikaOlympia Bruntál8600:07:0991,75
14MS1990Čáp MichalAFK SKP Pardubice8700:07:20-
5ZA2098Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:2185,92
15MS21110Švec MarekOrel Orlice8800:07:22-
6ZA2245Ouřecká RenátaPardubice7000:07:2693,20
2ŽD235Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:07:2882,52
7ZA24139Mannlová JanaLanškroun8000:07:3290,42
8ZA2540Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:07:33104,74
9ZA26143Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6900:07:4285,78
10ZA2744Militká AlžbětaTJ Nová Paka8000:07:4484,85
3ŽD2817Čechalová HanaTS Letohrad8600:07:4574,27
11ZA2947Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:4982,53
4ŽD3010Rychtaříková IvaAC Choceň8500:08:0664,08
16MS31138Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:08:10-
5ŽD3214Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:08:1559,71
17MS33102Chaura VojtěchAFK SKP Pardubice8800:08:20-
12ZA3446Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:08:4075,86
6ŽD3518Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:09:1530,58
Trať 3,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD113Marcinčin JakubTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8600:09:39-
2MD2147Martinák JakubCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8600:10:05-
3MD3144Kaláb MilošAtletika Jablonné nad Orlicí8600:10:15-
4MD421Siegel JosefAC Choceň8600:10:22-
5MD591Honzák TomášSokol Klášterec nad Orlicí8600:10:29-
6MD629Řemínek MatějAC Choceň8600:10:31-
7MD742Procházka TomášAtletika Polička8600:10:36-
8MD824Abraham PetrAC Choceň8600:11:29-
9MD9146Maťátko DanielHorní Čermná8600:11:53-
Trať 7,500 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA16Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:24:10102,05
2MA2141Dobšíček Pavel2 B Tým8000:24:25100,00
3MA341Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:24:4097,95
4MA49Vinzens OndřejCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8300:25:12108,73
5MA578Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:25:2691,67
6MA6109Vagenknecht RomanTrutnov7500:25:4189,62
7MA726Abrahám LuděkKUS Jablonné nad Orlicí7500:26:0386,62
1MB822Filip LubošAC Choceň5900:26:33101,78
8MA916Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:26:4197,47
9MA10149Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:4780,61
2MB117Borůvka JiříSpartak Nové Město nad Metují5600:26:5099,67
10MA12108Fajfr FrantišekCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7200:26:5279,93
3MB131Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:26:5998,55
11MA14150Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:27:0478,29
12MA1581Šebek MichalCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8400:27:1093,80
4MB1625Čechal JaroslavTS Letohrad6100:27:1796,31
13MA17132Pirkl MichalPrachatice7400:27:4872,29
14MA1857Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:27:5072,01
15MA1910Fišnar JiříKouty7600:27:5571,33
16MA2096Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:28:1169,15
17MA2197Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:28:1468,74
5MB2223Dostál LadislavSTŠ MO Moravská Třebová5600:28:2687,72
18MA237Dostálek PetrTěchonín6700:28:3565,87
19MA2412Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí7700:28:5563,14
6MB252Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:28:5783,87
7MB2620Siegel JosefAC Choceň5800:29:0083,49
20MA27145Levý TomášLO Rokytnice v O.H.6700:29:0461,91
1MC2826Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:29:14104,53
21MA29131Bielčik PetrLichkov7100:29:4456,45
2MC3033Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:29:49100,63
22MA31105Martínek JaroslavCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7400:29:5055,63
23MA3252Horníček TomášCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6900:30:0054,27
3MC338Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:30:27130,75
24MA3411Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:30:2950,31
8MB3529Sporek MiroslavLoučná5400:30:3371,92
9MB364Novotný LuděkŽamberk6200:30:3671,55
25MA3736Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:30:3948,94
4MC383Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:30:4194,84
26MA395Šourek PavelMistrovice8100:30:5846,35
10MB4013Morkes KarelISCAREX Česká Třebová5400:31:0068,56
5MC4134Skalický JiříSokol Žamberk5000:31:1491,16
27MA4220Strnad Tomᚎamberk6900:31:1943,48
28MA433Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:31:3141,84
29MA4493Ouřecký MilošPardubice6700:31:4440,07
6MC4515Leicht JiříASPV Těchonín4900:31:4687,59
11MB4612Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:32:0260,85
30MA4794Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:32:1036,52
31MA48101Exler PavelSokol Žamberk8200:32:1535,84
7MC4916Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:32:2783,02
32MA5017Hynek PetrNové Město n. Metují6300:32:4332,01
33MA5125Suchodol JosefŽamberk6700:33:1128,19
8MC5219Krumer MiroslavOstrov4900:33:2077,12
9MC5321Černý MilanAC Choceň4800:33:3076,00
12MB5430Fišnar JanLoučná5400:33:4048,65
13MB5511Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:33:4847,66
10MC5631Bielčik JindřichLichkov4000:34:22108,99
34MA5788Poláček LuděkSokol Klášterec nad Orlicí7500:34:5713,72
34MA5754Havrda JiříDlouhoňovice7300:34:5713,72
36MA59142Wágner JanAC Turnov8400:35:0134,22
11MC6024Linhart MilošAC Náchod4400:35:3262,41
37MA6199Pirkl TomášÚstí nad Orlicí8000:35:476,89
12MC6236Vaníček JaroslavKUS Jablonné nad Orlicí4900:35:5060,40
13MC6339Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:36:1857,28
14MC6437Kubín JosefJablonné nad Orlicí5000:36:2956,05
15MC6535Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:37:2649,70
14MB666Exler PavelŽamberk5800:40:140,00
15MB6728Novotný PřemyslPastviny5900:41:050,00
16MC6832Kalousek JanKČT Žamberk4100:43:0860,26

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 70%
Značení závodu: 80%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 10%
Ceny vítězům: 80%
Celkový dojem ze závodu: 70%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
70%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód