Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Králický Lískovec

15.9.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Králický Lískovec
  • datum konání: 15.9.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Jiskra Králiky

Sociální sítě

Místo konání

Králíky - chata Amálka
10:00 - 11:30 hodin

Přihlášky

od 8:30 do 9:30 hodin v místě startu

Startovné

děti (2005 a mladší) zdarma; žactvo + dorost Kč 20,-; junioři + dospělí 50,-

Popis tratě

Délka: 8 km a méně
louky a lesní cesty u vrchu Lískovec

Ceny pro vítěze

diplomy a vecné ceny v kategoriích
finanční v absolutním pořadí

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Bedřich Novotný
tel. 737 754 286

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

skiklub.kraliky@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
12.9.2021Králický Lískovec-
15.9.2019Králický Lískovec106
15.9.2018Králický Lískovec98
16.9.2017Králický Lískovec102
19.9.2015Králický Lískovec84
20.9.2014Králický Lískovec82
14.9.2013Králický Lískovec60
17.9.2011Králický Lískovec85
18.9.2010Králický Lískovec126
19.9.2009Králický Lískovec116
20.9.2008Králický Lískovec78
22.9.2007Králický Lískovec110

Statistika závodu Králický Lískovec

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 1047

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Bielčik Jindřich4010
Borková Agáta029
Novotná Michaela019
Matyášová Jana659
Borek Petr709
Gregora Filip028
Borek Viktor048
Sadílek Ota468
Gregorová Monika007
Derková Martina017
Hlaváček Zdeněk547
Gregorová Michaela047
Nechvílová Miroslava606
Krátký František436
Buriánek Roman656
Šutera Josef796
Vondra Vojtěch986
Sejkorová Lenka636
Jirásková Eva646
Mrklovský Miroslav726
Marek Jiří436
Hejkrlíková Mirka036
Bubeníček Jiří516
Serbousková Sára046
Červ Miloslav505
Volf Břetislav525
Bogdał Roman795
Svatoš Otakar345
Gregora Jakub985
Gregora Zdenek735
Skalová Kateřina045
Krátká Hana955
Borková Adéla755
Hypešová Natálie995
Költö Matěj035
Krňávek Vojtěch545
Kubišta Oto535
Vebr Patrik985
Hejkrlík Matěj005
Tomíšek Jindřich394
Hamplová Tereza054
Abrahámová Tereza004
Razým Jan574
Krejčí Stanislav634
Čerenkova Petra994
Kačerovský Michal984
Bráblík Michal984
Divíšek Jan934
Stránská Adéla914
Večeř Milan964

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 6-7 let (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C216Vondráček AdamTJ Jiskra Králíky0500:00:40-
2C2313Knápek ŠimonTJ Jiskra Králíky0700:00:42-
3C2556Večeř DanTJ Jiskra Králíky0600:00:44-
4C2617Hejkrlík MichalTJ Jiskra Králíky0600:00:45-
5C2719Škrabal ŠtěpánLinhartice0700:00:46-
Děvčata 6-7 let (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D223Koldinská EliškaSokol Hradec Králové0500:00:41-
2D2452Martinková MonikaTěchonín0500:00:43-
3D2850Vetchá RozálieLanškroun0700:00:47-
Nejmladší žáci I (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1137Budig MatoušAtletika Polička0300:02:00103,66
2M1238Mužík MartinAtletika Polička0300:02:00103,20
3M1312Költö MatějTJ Jiskra Králíky0300:02:0693,14
4M1651Vetchý KryštofAtletika Albrechtice0400:02:1185,10
5M1758Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:02:1479,33
6M1814Hovorka MatoušTJ Sokol Altetika Jaroměř0400:02:1577,56
7M195Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:02:1677,12
7M1923Vondráček JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:02:1677,12
9M11357Šebek DominikTJ Jiskra Králíky0300:02:2659,60
10M11410Krejčí MartinTJ Jiskra Králíky0300:02:3151,93
11M11553Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:02:4528,48
Nejmladší žákyně I (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1439Červená EliškaDukla Polička0400:02:06107,82
2Z1541Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:02:08105,88
3Z11131Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:02:2086,30
4Z11260Skalová KateřinaTJ Jiskra Králíky0400:02:2381,70
5Z11616Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:02:5140,05
Nejmladší žáci II (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M211Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:04:44113,12
2M2232Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:04:53107,01
3M2855Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:05:3479,87
-M2-9Vondráček TomášTJ Jiskra Králíky01DNF-
Nejmladší žákyně II (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2644Hanáková KláraAtletika Albrechtice0200:05:20106,09
2Z2718Škrabalová KristýnaLinhartice0200:05:25103,27
3Z2940Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:05:4690,64
4Z21154Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:06:1076,08
5Z2122Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:06:1373,72
Mladší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3611Večeř PetrTJ Spartak OEZ Letohrad9900:12:49101,82
2M3847Grzyb MateuszULKS Bystrzyca Klodzka9900:12:56100,03
3M31045Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:13:0498,15
4M31124Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:13:1295,89
Mladší žákyně (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3320Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:05:07104,59
2Z3422Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:05:1798,46
3Z3533Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:05:1996,95
4Z31021Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:06:0170,20
Starší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4149Szkwarek GrzegorzULSK Bystrzyca Klodzka9700:11:05106,46
2M4248Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:11:3697,49
3M4343Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:11:4196,04
4M4434Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:11:5093,52
5M4527Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:11:5791,31
6M4715Petiška OndřejTJ Sokol atletika Jaroměř9700:12:5275,35
7M4959Vebr PatrikSKI Klub Česká Třebová9800:13:0372,13
Starší žákyně (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z41236Scheuerová VeronikaHK Lanškroun9700:15:57103,61
2Z4134Koldinská TerezaTJ Sokol Hradec Králové9800:16:3296,39
Dorostenci (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5461Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:24:34100,00
-M5-8Kašpar JanTJ Jiskra Králíky95DNF-
Dorostenky (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51062Krátká HanaLanškroun9500:27:06100,00
Junioři 18-19 let (trať 8 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ628Martincová KristýnaVencl tým Ústí nad Orlicí9300:25:46100,00
Muži A 20-39 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA118Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:28:57105,78
2MA21Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:29:5699,20
3MA311Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:30:3395,02
4MA414Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:30:3494,95
5MA510Malý JiříSKP Nymburk8000:30:4993,25
6MA1326Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:36:2955,24
7MA1727Roleček MilanPěčín7600:39:3034,91
Muži B 40-49 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB723Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:31:03106,77
2MB821Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:32:1099,75
3MB96Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:33:1193,48
4MB1119Sedláček RomanLanškroun6400:35:2179,97
5MB1215Dostálek PetrASPV Těchonín6700:35:5376,62
6MB147Scheuer JanActivity Lanškroun6600:36:4571,28
7MB1516Belobrad IvanŽamberk6600:37:5963,57
8MB2013Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:40:1849,19
Muži C 50-59 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC62Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:31:01122,10
2MC1029Krátký LubošLanškroun6200:35:0698,61
3MC1620Skalický JosefŽichlínek6200:38:2879,29
4MC1828Jandejsek ZdeněkStudené6100:39:3872,67
5MC244Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:45:2839,17
Muži D 60-69 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD198Červ MiloslavAtletika Polička5000:39:42107,51
2MD213Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:40:45102,45
3MD229Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:43:1890,04
4MD2317Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:44:1085,87
5MD2522Vilhelm VáclavPřívrat5100:45:4678,06
6MD265Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:50:5453,22
Muži E 70 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1266Bielčik JindřichLichkov4000:29:21159,08
2ME1465Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:53:5740,92
Ženy A 20-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA146Gózdz MartaULKS Bystrzyca Klodzka9100:22:04116,25
2ZA726Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:25:5883,75
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB342Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:23:19105,75
2ZB525Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:4294,25
Ženy C 45-54 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC264Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:22:25120,56
2ZC863Jirásková EvaLanškroun6400:26:0591,17
3ZC929Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:26:2788,27
4ZC1130Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:27:0683,02
5ZC1335Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:35:5512,51
Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C216Vondráček AdamTJ Jiskra Králíky0500:00:40-
1D223Koldinská EliškaSokol Hradec Králové0500:00:41-
2C2313Knápek ŠimonTJ Jiskra Králíky0700:00:42-
2D2452Martinková MonikaTěchonín0500:00:43-
3C2556Večeř DanTJ Jiskra Králíky0600:00:44-
4C2617Hejkrlík MichalTJ Jiskra Králíky0600:00:45-
5C2719Škrabal ŠtěpánLinhartice0700:00:46-
3D2850Vetchá RozálieLanškroun0700:00:47-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1137Budig MatoušAtletika Polička0300:02:00103,66
2M1238Mužík MartinAtletika Polička0300:02:00103,20
3M1312Költö MatějTJ Jiskra Králíky0300:02:0693,14
1Z1439Červená EliškaDukla Polička0400:02:06107,82
2Z1541Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:02:08105,88
4M1651Vetchý KryštofAtletika Albrechtice0400:02:1185,10
5M1758Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:02:1479,33
6M1814Hovorka MatoušTJ Sokol Altetika Jaroměř0400:02:1577,56
7M1923Vondráček JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:02:1677,12
7M195Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:02:1677,12
3Z11131Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:02:2086,30
4Z11260Skalová KateřinaTJ Jiskra Králíky0400:02:2381,70
9M11357Šebek DominikTJ Jiskra Králíky0300:02:2659,60
10M11410Krejčí MartinTJ Jiskra Králíky0300:02:3151,93
11M11553Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:02:4528,48
5Z11616Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:02:5140,05
Trať 1,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M211Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:04:44113,12
2M2232Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:04:53107,01
1Z3320Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:05:07104,59
2Z3422Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:05:1798,46
3Z3533Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:05:1996,95
1Z2644Hanáková KláraAtletika Albrechtice0200:05:20106,09
2Z2718Škrabalová KristýnaLinhartice0200:05:25103,27
3M2855Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:05:3479,87
3Z2940Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:05:4690,64
4Z31021Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:06:0170,20
4Z21154Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:06:1076,08
5Z2122Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:06:1373,72
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4149Szkwarek GrzegorzULSK Bystrzyca Klodzka9700:11:05106,46
2M4248Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:11:3697,49
3M4343Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:11:4196,04
4M4434Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:11:5093,52
5M4527Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:11:5791,31
1M3611Večeř PetrTJ Spartak OEZ Letohrad9900:12:49101,82
6M4715Petiška OndřejTJ Sokol atletika Jaroměř9700:12:5275,35
2M3847Grzyb MateuszULKS Bystrzyca Klodzka9900:12:56100,03
7M4959Vebr PatrikSKI Klub Česká Třebová9800:13:0372,13
3M31045Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:13:0498,15
4M31124Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:13:1295,89
1Z41236Scheuerová VeronikaHK Lanškroun9700:15:57103,61
2Z4134Koldinská TerezaTJ Sokol Hradec Králové9800:16:3296,39
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA146Gózdz MartaULKS Bystrzyca Klodzka9100:22:04116,25
1ZC264Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:22:25120,56
1ZB342Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:23:19105,75
1M5461Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:24:34100,00
2ZB525Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:4294,25
1ZJ628Martincová KristýnaVencl tým Ústí nad Orlicí9300:25:46100,00
2ZA726Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:25:5883,75
2ZC863Jirásková EvaLanškroun6400:26:0591,17
3ZC929Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:26:2788,27
1Z51062Krátká HanaLanškroun9500:27:06100,00
4ZC1130Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:27:0683,02
1ME1266Bielčik JindřichLichkov4000:29:21159,08
5ZC1335Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:35:5512,51
2ME1465Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:53:5740,92
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA118Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:28:57105,78
2MA21Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:29:5699,20
3MA311Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:30:3395,02
4MA414Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:30:3494,95
5MA510Malý JiříSKP Nymburk8000:30:4993,25
1MC62Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:31:01122,10
1MB723Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:31:03106,77
2MB821Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:32:1099,75
3MB96Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:33:1193,48
2MC1029Krátký LubošLanškroun6200:35:0698,61
4MB1119Sedláček RomanLanškroun6400:35:2179,97
5MB1215Dostálek PetrASPV Těchonín6700:35:5376,62
6MA1326Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:36:2955,24
6MB147Scheuer JanActivity Lanškroun6600:36:4571,28
7MB1516Belobrad IvanŽamberk6600:37:5963,57
3MC1620Skalický JosefŽichlínek6200:38:2879,29
7MA1727Roleček MilanPěčín7600:39:3034,91
4MC1828Jandejsek ZdeněkStudené6100:39:3872,67
1MD198Červ MiloslavAtletika Polička5000:39:42107,51
8MB2013Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:40:1849,19
2MD213Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:40:45102,45
3MD229Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:43:1890,04
4MD2317Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:44:1085,87
5MC244Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:45:2839,17
5MD2522Vilhelm VáclavPřívrat5100:45:4678,06
6MD265Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:50:5453,22
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA118Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:28:57105,78
2MA21Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:29:5699,20
3MA311Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:30:3395,02
4MA414Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:30:3494,95
5MA510Malý JiříSKP Nymburk8000:30:4993,25
6MC62Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:31:0191,91
7MB723Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:31:0391,68
8MB821Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:32:1084,11
9MB96Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:33:1177,35
10MC1029Krátký LubošLanškroun6200:35:0664,44
11MB1119Sedláček RomanLanškroun6400:35:2162,79
12MB1215Dostálek PetrASPV Těchonín6700:35:5359,18
13MA1326Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:36:2955,24
14MB147Scheuer JanActivity Lanškroun6600:36:4553,42
15MB1516Belobrad IvanŽamberk6600:37:5945,11
16MC1620Skalický JosefŽichlínek6200:38:2841,84
17MA1727Roleček MilanPěčín7600:39:3034,91
18MC1828Jandejsek ZdeněkStudené6100:39:3834,09
19MD198Červ MiloslavAtletika Polička5000:39:4233,60
20MB2013Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:40:1829,60
21MD213Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:40:4526,59
22MD229Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:43:189,42
23MD2317Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:44:103,65
24MC244Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:45:283,00
25MD2522Vilhelm VáclavPřívrat5100:45:463,00
26MD265Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:50:543,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA146Gózdz MartaULKS Bystrzyca Klodzka9100:22:04104,74
2ZC264Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:22:25101,62
3ZB342Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:23:1993,64
4ZB525Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:4281,42
5ZJ628Martincová KristýnaVencl tým Ústí nad Orlicí9300:25:4671,98
6ZA726Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:25:5870,21
7ZC863Jirásková EvaLanškroun6400:26:0569,13
8ZC929Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:26:2765,92
9Z51062Krátká HanaLanškroun9500:27:0660,19
10ZC1130Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:27:0660,12
11ZC1335Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:35:553,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód