19.9.2009, sobota
Sdílet na Facebook
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
15.9.2024 | Králický Lískovec | - |
16.9.2023 | Králický Lískovec | 56 |
18.9.2022 | Králický Lískovec | 81 |
12.9.2021 | Králický Lískovec | - |
15.9.2019 | Králický Lískovec | 106 |
15.9.2018 | Králický Lískovec | 98 |
16.9.2017 | Králický Lískovec | 102 |
19.9.2015 | Králický Lískovec | 84 |
20.9.2014 | Králický Lískovec | 82 |
14.9.2013 | Králický Lískovec | 60 |
15.9.2012 | Králický Lískovec | 91 |
17.9.2011 | Králický Lískovec | 85 |
18.9.2010 | Králický Lískovec | 126 |
20.9.2008 | Králický Lískovec | 78 |
22.9.2007 | Králický Lískovec | 110 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Borek Petr | 70 | 11 |
Matyášová Jana | 65 | 11 |
Borek Viktor | 04 | 11 |
Bielčik Jindřich | 40 | 11 |
Hlaváček Zdeněk | 54 | 9 |
Borková Agáta | 02 | 9 |
Novotná Michaela | 01 | 9 |
Gregorová Michaela | 04 | 8 |
Gregora Filip | 02 | 8 |
Sadílek Ota | 46 | 8 |
Jirásková Eva | 64 | 8 |
Šutera Josef | 79 | 7 |
Buriánek Roman | 65 | 7 |
Gregorová Monika | 00 | 7 |
Derková Martina | 01 | 7 |
Vondra Vojtěch | 98 | 6 |
Serbousková Sára | 04 | 6 |
Krátký František | 43 | 6 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 6 |
Marek Jiří | 43 | 6 |
Kubišta Oto | 53 | 6 |
Sontáková Lenka | 91 | 6 |
Bubeníček Jiří | 51 | 6 |
Sejkorová Lenka | 63 | 6 |
Mrklovský Miroslav | 72 | 6 |
Hejkrlíková Mirka | 03 | 6 |
Vacek Martin | 69 | 5 |
Hejkrlík Matěj | 00 | 5 |
Költö Matěj | 03 | 5 |
Červ Miloslav | 50 | 5 |
Svatoš Otakar | 34 | 5 |
Skalová Kateřina | 04 | 5 |
Gregora Jakub | 98 | 5 |
Borková Adéla | 75 | 5 |
Gregora Zdenek | 73 | 5 |
Divíšek Jan | 93 | 5 |
Vebr Patrik | 98 | 5 |
Volf Břetislav | 52 | 5 |
Bogdał Roman | 79 | 5 |
Krňávek Vojtěch | 54 | 5 |
Hypešová Natálie | 99 | 5 |
Krátký Luboš | 62 | 5 |
Krátká Hana | 95 | 5 |
Grzyb Mateusz | 99 | 4 |
Faltusová Štěpánka | 10 | 4 |
Živný Marek | 91 | 4 |
Stříhavková Petra | 79 | 4 |
Tomíšek Jindřich | 39 | 4 |
Radiměřský Karel | 87 | 4 |
Mertová Michaela | 76 | 4 |
Sdílet na Facebook
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | X1 | 1 | 2 | Divíšek Radim | Žamberk | 07 | 00:00:00 | - |
1 | X1 | 1 | 3 | Gregorová Michaela | Lanškroun | 04 | 00:00:00 | - |
1 | X1 | 1 | 4 | Borek Viktor | Brzdy Horní Čermná | 04 | 00:00:00 | - |
1 | X1 | 1 | 5 | Barvínková Kristýna | Česká Třebová | 04 | 00:00:00 | - |
1 | X1 | 1 | 6 | Halanič Jan | Králíky | 08 | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 3 | 64 | Šimůnková Jana | Jiskra Havlíčkův Brod | 03 | 00:01:39 | - |
2 | Ž1 | 4 | 28 | Mičkerová Karla | Fenix ski team Jeseník | 02 | 00:01:43 | - |
3 | Ž1 | 5 | 23 | Stříhavková Eliška | AC Choceň | 02 | 00:01:44 | - |
4 | Ž1 | 6 | 70 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:01:45 | - |
5 | Ž1 | 9 | 29 | Kratochvílová Viktorie | Fenix ski team Jeseník | 02 | 00:02:06 | - |
6 | Ž1 | 10 | 27 | Špangerová Miluš | Fenix ski team Jeseník | 03 | 00:02:16 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 55 | Gregora Filip | Atletika Albrechtice | 02 | 00:01:31 | - |
2 | M1 | 2 | 76 | Abrahám Luděk | Atletika Jablonné nad Orlicí | 02 | 00:01:39 | - |
3 | M1 | 7 | 37 | Medek Jakub | Fenix ski team Jeseník | 02 | 00:01:56 | - |
4 | M1 | 8 | 68 | Vondra Jan | Česká Třebová | 02 | 00:02:03 | - |
5 | M1 | 11 | 52 | Frydrych Bedřich | AC Choceň | 03 | 00:02:19 | - |
6 | M1 | 12 | 38 | Španger Jakub | Fenix ski team Jeseník | 02 | 00:02:41 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 3 | 62 | Šimůnková Tereza | Jiskra Havlíčkův Brod | 00 | 00:03:43 | 102,69 |
2 | Ž2 | 6 | 61 | Navrátilová Darja | Atletika Svitavy | 01 | 00:03:46 | 99,38 |
3 | Ž2 | 7 | 56 | Gregorová Monika | Atletika Albrechtice | 00 | 00:03:48 | 97,93 |
4 | Ž2 | 8 | 10 | Strouhalová Anna | SKI Fortex Moravský Beroun | 01 | 00:03:49 | 97,16 |
5 | Ž2 | 11 | 14 | Kábrtová Pavla | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 00 | 00:03:53 | 93,32 |
6 | Ž2 | 16 | 78 | Abrahámová Tereza | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:04:10 | 78,69 |
7 | Ž2 | 17 | 53 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:04:14 | 75,23 |
8 | Ž2 | 18 | 77 | Derková Martina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 01 | 00:04:14 | 74,87 |
9 | Ž2 | 21 | 26 | Poláková Natálie | Fenix Ski team Jeseník | 00 | 00:04:20 | 69,89 |
10 | Ž2 | 22 | 25 | Bedečová Gabriela | Fenix ski team Jeseník | 01 | 00:04:21 | 68,33 |
11 | Ž2 | 25 | 4 | Novotná Michaela | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:04:34 | 57,54 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 39 | Bráblík Martin | Fenix ski team Jeseník | 00 | 00:03:40 | 101,96 |
2 | M2 | 2 | 24 | Divíšek Jan | Sokol Žamberk | 00 | 00:03:41 | 100,91 |
3 | M2 | 4 | 13 | Vývoda Vladimír | Fortex SKI Moravský Beroun | 00 | 00:03:46 | 97,13 |
4 | M2 | 5 | 9 | Strouhal Jakub | SKI Fortex Moravský Beroun | 01 | 00:03:46 | 96,74 |
5 | M2 | 9 | 80 | Hermann Matěj | Spartak OEZ Letohrad | 00 | 00:03:50 | 93,21 |
6 | M2 | 10 | 21 | Stříhavka Jindřich | AC Choceň | 00 | 00:03:51 | 92,68 |
7 | M2 | 12 | 57 | Gregora Jan | Atletika Albrechtice | 00 | 00:03:55 | 88,46 |
8 | M2 | 13 | 20 | Mařík Jan | Orel Dolní Dobrouč | 00 | 00:03:55 | 88,22 |
9 | M2 | 14 | 66 | Navrátil Jonáš | Atletika Svitavy | 01 | 00:04:04 | 80,75 |
10 | M2 | 15 | 16 | Pavel Tomáš | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 00 | 00:04:06 | 78,65 |
11 | M2 | 19 | 75 | Kubíček Kryštof | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:04:15 | 70,70 |
12 | M2 | 20 | 60 | Dian Jakub | Ústí nad Orlicí | 00 | 00:04:17 | 68,94 |
13 | M2 | 23 | 6 | Hejkrlík Matěj | TJ Jiskra Králíky | 00 | 00:04:26 | 60,59 |
14 | M2 | 24 | 74 | Kubíček Ondřej | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:04:31 | 56,29 |
15 | M2 | 26 | 3 | Halanič Martin | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:04:59 | 30,83 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 9 | 54 | Pártlová Daniela | AC Choceň | 97 | 00:06:56 | 104,55 |
2 | Ž3 | 10 | 85 | Svobodová Edita | Pardubice | 98 | 00:07:04 | 100,56 |
3 | Ž3 | 14 | 81 | Faltusová Kateřina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:07:16 | 94,89 |
4 | Ž3 | 21 | 86 | Vašátková Aneta | Jablonné nad Orlicí | 98 | 00:08:35 | 57,60 |
5 | Ž3 | 22 | 79 | Fajtová Anna | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:08:39 | 56,01 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 17 | Kašpar Josef | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 99 | 00:06:11 | 106,60 |
2 | M3 | 2 | 44 | Polák Daniel | Fenix ski team Jeseník | 98 | 00:06:30 | 96,89 |
3 | M3 | 3 | 42 | Bráblík Michal | Fenix ski team Jeseník | 98 | 00:06:31 | 96,51 |
4 | M3 | 4 | 71 | Vondra Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 98 | 00:06:34 | 94,87 |
5 | M3 | 5 | 58 | Gregora Jakub | Atletika Albrechtice | 98 | 00:06:36 | 93,76 |
6 | M3 | 6 | 63 | Rajnet Matěj | Hasiči Dolní Dobrouč | 99 | 00:06:50 | 86,37 |
7 | M3 | 7 | 19 | Mlynář Vojtěch | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:06:52 | 85,54 |
8 | M3 | 11 | 41 | Bedeč Jan | Fenix ski team Jeseník | 98 | 00:07:07 | 77,56 |
9 | M3 | 12 | 65 | Rajnet Rudolf | Hasiči Dolní Dobrouč | 99 | 00:07:09 | 76,62 |
10 | M3 | 15 | 82 | Jirásek Miroslav | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:07:28 | 66,47 |
11 | M3 | 18 | 40 | Břenek Václav | Fenix ski team Jeseník | 99 | 00:08:08 | 45,98 |
12 | M3 | 19 | 43 | Nováček Karel | Fenix ski team Jeseník | 98 | 00:08:17 | 41,29 |
13 | M3 | 20 | 1 | Švéda Roman | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:08:26 | 36,55 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 8 | 33 | Poulíková Tereza | Fenix Jeseník | 97 | 00:06:54 | 108,81 |
2 | ŽM | 13 | 30 | Lukáčová Monika | Fenix Jeseník | 96 | 00:07:14 | 99,88 |
3 | ŽM | 16 | 34 | Tylová Hana | Fenix Ski team Jeseník | 97 | 00:07:32 | 91,32 |
4 | ŽM | 17 | 31 | Sotníková Kristýna | Fenix SKI Team Jeseník | 96 | 00:07:34 | 90,51 |
5 | ŽM | 23 | 96 | Maťátková Nela | BOAT CLUB Dolní Čermná | 96 | 00:08:44 | 58,41 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 3 | 47 | Profous Daniel | Fenix Jeseník | 96 | 00:15:29 | 101,46 |
2 | MM | 5 | 45 | Hondl Daniel | Fenix SKI Team Jeseník | 97 | 00:15:35 | 100,27 |
3 | MM | 6 | 2 | Večeř Milan | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:15:44 | 98,28 |
4 | MM | 8 | 46 | Jonáš Matěj | Fenix Jeseník | 97 | 00:17:17 | 78,36 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 9 | 36 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 00:21:19 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 18 | Pavel Jan | Loko Trutnov | 95 | 00:13:43 | 112,79 |
2 | MS | 2 | 67 | Friš Jan | TJ Jiskra Litomyšl | 95 | 00:14:42 | 99,36 |
3 | MS | 4 | 48 | Pěkný Martin | Fenix Jeseník | 95 | 00:15:32 | 87,85 |
4 | MS | 7 | 5 | Švéda Jakub | TJ Jiskra Králíky | 94 | 00:15:48 | 84,31 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 112 | Kalvoda Vít | Atletika Polička | 93 | 00:19:32 | 107,82 |
2 | MD | 2 | 111 | Košňar František | Atletika Polička | 93 | 00:19:47 | 105,43 |
3 | MD | 6 | 32 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:21:41 | 86,76 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 3 | 49 | Zapalač Dušan | Fenix ski team Jeseník | 90 | 00:27:55 | - |
2 | MJ | 11 | 113 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:30:43 | - |
3 | MJ | 18 | 8 | Živný Marek | Orel Orlice | 91 | 00:32:26 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 104 | Razým Lukáš | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:26:48 | - |
2 | MA | 5 | 72 | Zapalač Martin | X-AIR Ostrava | 86 | 00:28:26 | - |
3 | MA | 6 | 114 | Šutera Josef | Atletika Polička | 79 | 00:28:36 | - |
4 | MA | 8 | 69 | Mrklovský Miroslav | STALAK Rychnov nad Kněžnou | 72 | 00:29:45 | - |
5 | MA | 13 | 88 | Maťátko Daniel | BOAT CLUB Dolní Čermná | 86 | 00:31:45 | - |
6 | MA | 15 | 110 | Stříhavka Jindřich | AC Choceň | 71 | 00:32:03 | - |
7 | MA | 19 | 12 | Strouhal Tomáš | SKI Fortex Moravský Beroun | 74 | 00:32:35 | - |
8 | MA | 21 | 59 | Gregora Zdenek | Lanškroun | 73 | 00:34:37 | - |
9 | MA | 24 | 73 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 00:36:03 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 2 | 90 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:27:22 | - |
2 | MB | 4 | 87 | Ženčák Jaroslav | TJ Šumperk | 61 | 00:28:13 | - |
3 | MB | 7 | 106 | Barnet Miroslav | KUS Jablonné nad Orlicí | 65 | 00:29:37 | - |
4 | MB | 9 | 50 | Fellner Marek | Fenix SKI Team Jeseník | 65 | 00:30:06 | - |
5 | MB | 12 | 15 | Pavel Jan | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 67 | 00:31:38 | - |
6 | MB | 16 | 84 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:32:05 | - |
7 | MB | 17 | 51 | Krátký Luboš | Lanškroun | 62 | 00:32:09 | - |
8 | MB | 23 | 115 | Křivohlávek Jan | Králíky | 66 | 00:35:12 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 10 | 98 | Vacarda Vladimír | AC Slovan Liberec | 59 | 00:30:10 | - |
2 | MC | 14 | 103 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:31:51 | - |
3 | MC | 20 | 102 | Kubišta Oto | TJ Dlouhá Třebová | 53 | 00:33:52 | - |
4 | MC | 27 | 116 | Volf Břetislav | Atletika Albrechtice | 52 | 00:38:30 | - |
5 | MC | 28 | 95 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:39:05 | - |
6 | MC | 30 | 99 | Velechovský Jiří | SAZS Králíky | 55 | 00:54:15 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 22 | 108 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:35:06 | - |
2 | MD | 25 | 97 | Marek Jiří | Orel Vysoké Mýto | 43 | 00:36:38 | - |
3 | MD | 26 | 83 | Krumer Miroslav | Ostrov | 49 | 00:36:46 | - |
4 | MD | 29 | 117 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:41:33 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 11 | 91 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 00:27:41 | - |
2 | ME | 12 | 100 | Brádle Václav | Sokol Chuchelná | 37 | 00:28:09 | - |
3 | ME | 14 | 92 | Culka Václav | Liga 100 Kostelec nad Orlicí | 35 | 00:30:54 | - |
4 | ME | 16 | 101 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:49:35 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 10 | 94 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:27:08 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 3 | 93 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:19:49 | - |
2 | ZA | 5 | 107 | Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:21:26 | - |
3 | ZA | 7 | 35 | Adamíková Eliška | Fenix Ski Team Jeseník | 86 | 00:24:41 | - |
4 | ZA | 8 | 22 | Stříhavková Petra | AC Choceň | 79 | 00:25:15 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 4 | 105 | Barnetová Denisa | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:21:18 | - |
2 | ZB | 9 | 11 | Strouhalová Jana | FOTREX Ski Moravský Beroun | 74 | 00:26:54 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽC | 15 | 89 | Nechvílová Miroslava | Choceň | 60 | 00:30:58 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 13 | 109 | Chaloupková Marie | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 00:29:27 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | X1 | 1 | 2 | Divíšek Radim | Žamberk | 07 | 00:00:00 | - |
1 | X1 | 1 | 3 | Gregorová Michaela | Lanškroun | 04 | 00:00:00 | - |
1 | X1 | 1 | 4 | Borek Viktor | Brzdy Horní Čermná | 04 | 00:00:00 | - |
1 | X1 | 1 | 5 | Barvínková Kristýna | Česká Třebová | 04 | 00:00:00 | - |
1 | X1 | 1 | 6 | Halanič Jan | Králíky | 08 | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 55 | Gregora Filip | Atletika Albrechtice | 02 | 00:01:31 | - |
2 | M1 | 2 | 76 | Abrahám Luděk | Atletika Jablonné nad Orlicí | 02 | 00:01:39 | - |
1 | Ž1 | 3 | 64 | Šimůnková Jana | Jiskra Havlíčkův Brod | 03 | 00:01:39 | - |
2 | Ž1 | 4 | 28 | Mičkerová Karla | Fenix ski team Jeseník | 02 | 00:01:43 | - |
3 | Ž1 | 5 | 23 | Stříhavková Eliška | AC Choceň | 02 | 00:01:44 | - |
4 | Ž1 | 6 | 70 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:01:45 | - |
3 | M1 | 7 | 37 | Medek Jakub | Fenix ski team Jeseník | 02 | 00:01:56 | - |
4 | M1 | 8 | 68 | Vondra Jan | Česká Třebová | 02 | 00:02:03 | - |
5 | Ž1 | 9 | 29 | Kratochvílová Viktorie | Fenix ski team Jeseník | 02 | 00:02:06 | - |
6 | Ž1 | 10 | 27 | Špangerová Miluš | Fenix ski team Jeseník | 03 | 00:02:16 | - |
5 | M1 | 11 | 52 | Frydrych Bedřich | AC Choceň | 03 | 00:02:19 | - |
6 | M1 | 12 | 38 | Španger Jakub | Fenix ski team Jeseník | 02 | 00:02:41 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 18 | Pavel Jan | Loko Trutnov | 95 | 00:13:43 | 112,79 |
2 | MS | 2 | 67 | Friš Jan | TJ Jiskra Litomyšl | 95 | 00:14:42 | 99,36 |
1 | MM | 3 | 47 | Profous Daniel | Fenix Jeseník | 96 | 00:15:29 | 101,46 |
3 | MS | 4 | 48 | Pěkný Martin | Fenix Jeseník | 95 | 00:15:32 | 87,85 |
2 | MM | 5 | 45 | Hondl Daniel | Fenix SKI Team Jeseník | 97 | 00:15:35 | 100,27 |
3 | MM | 6 | 2 | Večeř Milan | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:15:44 | 98,28 |
4 | MS | 7 | 5 | Švéda Jakub | TJ Jiskra Králíky | 94 | 00:15:48 | 84,31 |
4 | MM | 8 | 46 | Jonáš Matěj | Fenix Jeseník | 97 | 00:17:17 | 78,36 |
1 | ŽS | 9 | 36 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 00:21:19 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 112 | Kalvoda Vít | Atletika Polička | 93 | 00:19:32 | 107,82 |
2 | MD | 2 | 111 | Košňar František | Atletika Polička | 93 | 00:19:47 | 105,43 |
1 | ZA | 3 | 93 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:19:49 | - |
1 | ZB | 4 | 105 | Barnetová Denisa | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:21:18 | - |
2 | ZA | 5 | 107 | Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:21:26 | - |
3 | MD | 6 | 32 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:21:41 | 86,76 |
3 | ZA | 7 | 35 | Adamíková Eliška | Fenix Ski Team Jeseník | 86 | 00:24:41 | - |
4 | ZA | 8 | 22 | Stříhavková Petra | AC Choceň | 79 | 00:25:15 | - |
2 | ZB | 9 | 11 | Strouhalová Jana | FOTREX Ski Moravský Beroun | 74 | 00:26:54 | - |
1 | ŽJ | 10 | 94 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:27:08 | - |
1 | ME | 11 | 91 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 00:27:41 | - |
2 | ME | 12 | 100 | Brádle Václav | Sokol Chuchelná | 37 | 00:28:09 | - |
1 | ZD | 13 | 109 | Chaloupková Marie | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 00:29:27 | - |
3 | ME | 14 | 92 | Culka Václav | Liga 100 Kostelec nad Orlicí | 35 | 00:30:54 | - |
1 | ŽC | 15 | 89 | Nechvílová Miroslava | Choceň | 60 | 00:30:58 | - |
4 | ME | 16 | 101 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:49:35 | - |
Organizace závodu: 80% Zvolená trasa závodu: 100% Značení závodu: 100% Vyhlášení výsledků: 100% Zpracování výsledků: 100% Ceny vítězům: 100% Celkový dojem ze závodu: 90% Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků. | Celkové hodnocení 96% |
18.8.2024 (neděle), svátek má Helena
V pátek 9. srpna se konal další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (výsledky + fotogalerie + video).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
12.08.2024 - Fotogalerie Svinnský ISCAREX kros.
12.08.2024 - Fotogalerie Svinnský ISCAREX kros.
12.08.2024 - Fotogalerie Svinnský ISCAREX kros.
12.08.2024 - Fotogalerie Svinnský ISCAREX kros.
12.08.2024 - Fotogalerie 2024 08 11 Černovírský kros FOTO Honza Šimůnek.
09.08.2024 - Výsledky závodu Svinnský ISCAREX kros.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, výsledky odpovídají časům od pořadatele. Jaký je správný čas? Případně prosím probrat s pořadatelem a nás dát do kopie pohar@iscarex.cz
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
adelas