Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Králický Lískovec

19.9.2009, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Králický Lískovec
  • datum konání: 19.9.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Koupaliště - Králíky
10:00 - 11:30 hodin

Přihlášky

8:30 - 9:30 hodin

Startovné

dospělí 40 Kč
mládež 10 Kč

Popis tratě

Krátké tratě do 1 km - mírný terén okraj města ; ostatní tratě v lesním terénu vrchu Lískovec.
Mapa trasy závodu bude zveřejněna v místě startu.
délka 200 m - 8 km

Ceny pro vítěze

závodníci na prvních třech místech obdrží medaili, diplom a věcnou cenu, v hlavní kategorii mužů a žen navíc finanční odměnu
finanční v hodnotě 2.000 Kč
věcné v hodnotě 5.000 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Lyžařský oddíl při TJ Jiskra Králíky
Beřich Novotný
Dolní 247
561 69 Králíky
tel. 737 754 286

E-mailová adresa

skiklub.kraliky@centrum.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Mateřinky r. 04 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1X112Divíšek RadimŽamberk0700:00:00-
1X113Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:00-
1X114Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:00-
1X115Barvínková KristýnaČeská Třebová0400:00:00-
1X116Halanič JanKrálíky0800:00:00-
Předžákyně r. 02-03 (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1364Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:01:39-
2Ž1428Mičkerová KarlaFenix ski team Jeseník0200:01:43-
3Ž1523Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:44-
4Ž1670Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:45-
5Ž1929Kratochvílová ViktorieFenix ski team Jeseník0200:02:06-
6Ž11027Špangerová MilušFenix ski team Jeseník0300:02:16-
Předžáci r. 02-03 (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1155Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:31-
2M1276Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:39-
3M1737Medek JakubFenix ski team Jeseník0200:01:56-
4M1868Vondra JanČeská Třebová0200:02:03-
5M11152Frydrych BedřichAC Choceň0300:02:19-
6M11238Španger JakubFenix ski team Jeseník0200:02:41-
Žákyně nejmladší I r. 00-01 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2362Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:03:43102,69
2Ž2661Navrátilová DarjaAtletika Svitavy0100:03:4699,38
3Ž2756Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:03:4897,93
4Ž2810Strouhalová AnnaSKI Fortex Moravský Beroun0100:03:4997,16
5Ž21114Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:03:5393,32
6Ž21678Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:1078,69
7Ž21753Frydrychová EliškaAC Choceň0100:04:1475,23
8Ž21877Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:04:1474,87
9Ž22126Poláková NatálieFenix Ski team Jeseník0000:04:2069,89
10Ž22225Bedečová GabrielaFenix ski team Jeseník0100:04:2168,33
11Ž2254Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:04:3457,54
Žáci nejmladší I r. 00-01 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2139Bráblík MartinFenix ski team Jeseník0000:03:40101,96
2M2224Divíšek JanSokol Žamberk0000:03:41100,91
3M2413Vývoda VladimírFortex SKI Moravský Beroun0000:03:4697,13
4M259Strouhal JakubSKI Fortex Moravský Beroun0100:03:4696,74
5M2980Hermann MatějSpartak OEZ Letohrad0000:03:5093,21
6M21021Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:5192,68
7M21257Gregora JanAtletika Albrechtice0000:03:5588,46
8M21320Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:03:5588,22
9M21466Navrátil JonášAtletika Svitavy0100:04:0480,75
10M21516Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:04:0678,65
11M21975Kubíček KryštofTJ Jiskra Králíky0100:04:1570,70
12M22060Dian JakubÚstí nad Orlicí0000:04:1768,94
13M2236Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:04:2660,59
14M22474Kubíček OndřejTJ Jiskra Králíky0100:04:3156,29
15M2263Halanič MartinTJ Jiskra Králíky0100:04:5930,83
Žákyně nejmladší II r. 98-99 (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3954Pártlová DanielaAC Choceň9700:06:56104,55
2Ž31085Svobodová EditaPardubice9800:07:04100,56
3Ž31481Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:07:1694,89
4Ž32186Vašátková AnetaJablonné nad Orlicí9800:08:3557,60
5Ž32279Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:08:3956,01
Žáci nejmladší II r. 98-99 (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3117Kašpar JosefAtletika Rtyně v Pokrkonoší9900:06:11106,60
2M3244Polák DanielFenix ski team Jeseník9800:06:3096,89
3M3342Bráblík MichalFenix ski team Jeseník9800:06:3196,51
4M3471Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:06:3494,87
5M3558Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:06:3693,76
6M3663Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:06:5086,37
7M3719Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:06:5285,54
8M31141Bedeč JanFenix ski team Jeseník9800:07:0777,56
9M31265Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:07:0976,62
10M31582Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:07:2866,47
11M31840Břenek VáclavFenix ski team Jeseník9900:08:0845,98
12M31943Nováček KarelFenix ski team Jeseník9800:08:1741,29
13M3201Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:08:2636,55
Žákyně mladší r. 96-97 (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM833Poulíková TerezaFenix Jeseník9700:06:54108,81
2ŽM1330Lukáčová MonikaFenix Jeseník9600:07:1499,88
3ŽM1634Tylová HanaFenix Ski team Jeseník9700:07:3291,32
4ŽM1731Sotníková KristýnaFenix SKI Team Jeseník9600:07:3490,51
5ŽM2396Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná9600:08:4458,41
Žáci mladší r. 96-97 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM347Profous DanielFenix Jeseník9600:15:29101,46
2MM545Hondl DanielFenix SKI Team Jeseník9700:15:35100,27
3MM62Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:15:4498,28
4MM846Jonáš MatějFenix Jeseník9700:17:1778,36
Žákyně starší r. 94-95 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS936Krátká HanaLanškroun9500:21:19100,00
Žáci starší r. 94-95 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS118Pavel JanLoko Trutnov9500:13:43112,79
2MS267Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:14:4299,36
3MS448Pěkný MartinFenix Jeseník9500:15:3287,85
4MS75Švéda JakubTJ Jiskra Králíky9400:15:4884,31
Dorostenky r. 92-93 (trať 5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenci r. 92-93 (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1112Kalvoda VítAtletika Polička9300:19:32107,82
2MD2111Košňar FrantišekAtletika Polička9300:19:47105,43
3MD632Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:21:4186,76
Junioři 18-19 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ349Zapalač DušanFenix ski team Jeseník9000:27:55-
2MJ11113Večeře TomášAtletika Polička9000:30:43-
3MJ188Živný MarekOrel Orlice9100:32:26-
Muži A 20-39 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1104Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:26:48-
2MA572Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:28:26-
3MA6114Šutera JosefAtletika Polička7900:28:36-
4MA869Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:29:45-
5MA1388Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:31:45-
6MA15110Stříhavka JindřichAC Choceň7100:32:03-
7MA1912Strouhal TomášSKI Fortex Moravský Beroun7400:32:35-
8MA2159Gregora ZdenekLanškroun7300:34:37-
9MA2473Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:36:03-
Muži B 40-49 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB290Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:22-
2MB487Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:28:13-
3MB7106Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:29:37-
4MB950Fellner MarekFenix SKI Team Jeseník6500:30:06-
5MB1215Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:31:38-
6MB1684Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:32:05-
7MB1751Krátký LubošLanškroun6200:32:09-
8MB23115Křivohlávek JanKrálíky6600:35:12-
Muži C 50-59 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1098Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:30:10-
2MC14103Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:31:51-
3MC20102Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:33:52-
4MC27116Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:38:30-
5MC2895Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:39:05-
6MC3099Velechovský JiříSAZS Králíky5500:54:15-
Muži D 60-69 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD22108Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:35:06-
2MD2597Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:36:38-
3MD2683Krumer MiroslavOstrov4900:36:46-
4MD29117Bielčik JindřichLichkov4000:41:33-
Muži E 70 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1191Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:27:41-
2ME12100Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:28:09-
3ME1492Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:30:54-
4ME16101Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:49:35-
Juniorky 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1094Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:27:08-
Ženy A 20-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA393Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:19:49-
2ZA5107Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:21:26-
3ZA735Adamíková EliškaFenix Ski Team Jeseník8600:24:41-
4ZA822Stříhavková PetraAC Choceň7900:25:15-
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4105Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:21:18-
2ZB911Strouhalová JanaFOTREX Ski Moravský Beroun7400:26:54-
Ženy C 45-54 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC1589Nechvílová MiroslavaChoceň6000:30:58-
Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD13109Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:29:27-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1X112Divíšek RadimŽamberk0700:00:00-
1X113Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:00-
1X114Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:00-
1X115Barvínková KristýnaČeská Třebová0400:00:00-
1X116Halanič JanKrálíky0800:00:00-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2139Bráblík MartinFenix ski team Jeseník0000:03:40101,96
2M2224Divíšek JanSokol Žamberk0000:03:41100,91
1Ž2362Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:03:43102,69
3M2413Vývoda VladimírFortex SKI Moravský Beroun0000:03:4697,13
4M259Strouhal JakubSKI Fortex Moravský Beroun0100:03:4696,74
2Ž2661Navrátilová DarjaAtletika Svitavy0100:03:4699,38
3Ž2756Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:03:4897,93
4Ž2810Strouhalová AnnaSKI Fortex Moravský Beroun0100:03:4997,16
5M2980Hermann MatějSpartak OEZ Letohrad0000:03:5093,21
6M21021Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:5192,68
5Ž21114Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:03:5393,32
7M21257Gregora JanAtletika Albrechtice0000:03:5588,46
8M21320Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:03:5588,22
9M21466Navrátil JonášAtletika Svitavy0100:04:0480,75
10M21516Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:04:0678,65
6Ž21678Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:1078,69
7Ž21753Frydrychová EliškaAC Choceň0100:04:1475,23
8Ž21877Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:04:1474,87
11M21975Kubíček KryštofTJ Jiskra Králíky0100:04:1570,70
12M22060Dian JakubÚstí nad Orlicí0000:04:1768,94
9Ž22126Poláková NatálieFenix Ski team Jeseník0000:04:2069,89
10Ž22225Bedečová GabrielaFenix ski team Jeseník0100:04:2168,33
13M2236Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:04:2660,59
14M22474Kubíček OndřejTJ Jiskra Králíky0100:04:3156,29
11Ž2254Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:04:3457,54
15M2263Halanič MartinTJ Jiskra Králíky0100:04:5930,83
Trať 1,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3117Kašpar JosefAtletika Rtyně v Pokrkonoší9900:06:11106,60
2M3244Polák DanielFenix ski team Jeseník9800:06:3096,89
3M3342Bráblík MichalFenix ski team Jeseník9800:06:3196,51
4M3471Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:06:3494,87
5M3558Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:06:3693,76
6M3663Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:06:5086,37
7M3719Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:06:5285,54
1ŽM833Poulíková TerezaFenix Jeseník9700:06:54108,81
1Ž3954Pártlová DanielaAC Choceň9700:06:56104,55
2Ž31085Svobodová EditaPardubice9800:07:04100,56
8M31141Bedeč JanFenix ski team Jeseník9800:07:0777,56
9M31265Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:07:0976,62
2ŽM1330Lukáčová MonikaFenix Jeseník9600:07:1499,88
3Ž31481Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:07:1694,89
10M31582Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:07:2866,47
3ŽM1634Tylová HanaFenix Ski team Jeseník9700:07:3291,32
4ŽM1731Sotníková KristýnaFenix SKI Team Jeseník9600:07:3490,51
11M31840Břenek VáclavFenix ski team Jeseník9900:08:0845,98
12M31943Nováček KarelFenix ski team Jeseník9800:08:1741,29
13M3201Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:08:2636,55
4Ž32186Vašátková AnetaJablonné nad Orlicí9800:08:3557,60
5Ž32279Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:08:3956,01
5ŽM2396Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná9600:08:4458,41
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS118Pavel JanLoko Trutnov9500:13:43112,79
2MS267Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:14:4299,36
1MM347Profous DanielFenix Jeseník9600:15:29101,46
3MS448Pěkný MartinFenix Jeseník9500:15:3287,85
2MM545Hondl DanielFenix SKI Team Jeseník9700:15:35100,27
3MM62Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:15:4498,28
4MS75Švéda JakubTJ Jiskra Králíky9400:15:4884,31
4MM846Jonáš MatějFenix Jeseník9700:17:1778,36
1ŽS936Krátká HanaLanškroun9500:21:19100,00
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1104Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:26:48-
1MB290Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:22-
1MJ349Zapalač DušanFenix ski team Jeseník9000:27:55-
2MB487Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:28:13-
2MA572Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:28:26-
3MA6114Šutera JosefAtletika Polička7900:28:36-
3MB7106Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:29:37-
4MA869Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:29:45-
4MB950Fellner MarekFenix SKI Team Jeseník6500:30:06-
1MC1098Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:30:10-
2MJ11113Večeře TomášAtletika Polička9000:30:43-
5MB1215Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:31:38-
5MA1388Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:31:45-
2MC14103Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:31:51-
6MA15110Stříhavka JindřichAC Choceň7100:32:03-
6MB1684Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:32:05-
7MB1751Krátký LubošLanškroun6200:32:09-
3MJ188Živný MarekOrel Orlice9100:32:26-
7MA1912Strouhal TomášSKI Fortex Moravský Beroun7400:32:35-
3MC20102Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:33:52-
8MA2159Gregora ZdenekLanškroun7300:34:37-
1MD22108Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:35:06-
8MB23115Křivohlávek JanKrálíky6600:35:12-
9MA2473Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:36:03-
2MD2597Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:36:38-
3MD2683Krumer MiroslavOstrov4900:36:46-
4MC27116Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:38:30-
5MC2895Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:39:05-
4MD29117Bielčik JindřichLichkov4000:41:33-
6MC3099Velechovský JiříSAZS Králíky5500:54:15-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 80%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

Délka tratí u žactva - závod na 200 m byl minimálně 400 m...
adelas
Děkujeme všem za účast, prosíme o doplnění kategorie "Mateřinky" (ročník 04 a mladší), děti běžely 100 m, jsou uvedeny jako vložený závod na posledním místě v zaslané tabulce s výsledky. U této kategorie jsme neměřili čas, všem jsme počítali v cíli stejný čas.
skiklub.kraliky

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód