Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Malá Pardubická Cross-Country

3.11.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Malá Pardubická Cross-Country
  • datum konání: 3.11.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AC Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

Pardubice, loděnice kanoistů TJ Dynamo za koupalištěm Na Cihelně, směr Kunětická hora, od zdymadla bude příjezd označen šipkou (Malá pardubická)
9:15 - 10:55 hodin

Přihlášky

od 8:30 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 50 Kč

Popis tratě

Délka: 3,8 km a méně
cesty, louka

Ceny pro vítěze

věcné, stužky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Pavel Strnad
tel. 777 571 106

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.acpce.cz

E-mailová adresa

ac-pardubice@seznam.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1399Mužík MartinAtletika Polička0300:03:20107,38
2M14100Budig MatoušAtletika Polička0300:03:27100,64
3M19101Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:03:3691,97
4M110102Drahný LukášZŠ Pardubice Studánka0400:03:3791,01
5M111103Haas FilipŠAK Benešovo0400:03:3989,09
6M118104Frydrych BedřichAC Choceň0300:03:4781,38
7M120105Chlup OndřejAtletika Albrechtice0300:03:4979,45
8M122106Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:03:5177,53
9M125107Dítě MarekJiskra Jaroměř0400:03:5474,64
10M128108Hemelík FrantišekTJ SOKOL Jaroměř0600:04:0762,12
Nejmladší žákyně I (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z17109Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:03:29108,55
2Z112110Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:03:4098,47
3Z117111Červená EliškaDukla Polička0400:03:4692,98
4Z127112Koldinská EliškaTJ Sokol Hradec Králové0500:04:0080,15
5Z129113Svobodová EliškaPardubice0300:04:1170,08
5Z129114Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:04:1170,08
7Z131115Proroková AdélaPardubice0300:04:1269,16
8Z132116Musílková EliškaAC Pardubice0300:04:1368,24
9Z133117Rohlíková NikolaAC Pardubice0400:04:1467,33
10Z134118Louvarová BáraAC Pardubice0300:04:2061,83
11Z136119Kohoutová KamilaAC Pardubice0500:04:2656,34
12Z137120Dandová VeronikaSmiřice0400:04:3548,09
13Z139121Strnadová ElenaAC Pardubice0500:04:5133,44
14Z140122Haasová KláraAC Pardubice0600:06:023,00
Nejmladší žáci II (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2197Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:03:17100,25
2M2298Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:03:1899,75
Nejmladší žákyně II (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2483Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:03:27102,23
2Z2684Hanáková KláraAtletika Albrechtice0200:03:28101,27
3Z2885Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:03:3396,50
4Z21286Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:03:4089,81
5Z21487Veselková ZuzanaAC Pardubice0100:03:4287,90
6Z21588Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:4386,94
7Z21689Pindorová NatálieAC Pardubice0100:03:4485,99
8Z21890Vavřinová TerezaAC Pardubice0100:03:4783,12
9Z22191Černá TerezaAC Pardubice0200:03:5080,25
10Z22292Perná MagdalénaŠAK Pardubice0200:03:5179,30
11Z22493Karlíková BarboraAC Pardubice0200:03:5278,34
12Z22594Vlková LenkaAC Pardubice0200:03:5476,43
13Z23595Davidová MichaelaSmiřice0200:04:2348,73
14Z23896Zárubová VendulaSokol Pardubice0200:04:4725,80
Mladší žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3778Sobotka JakubTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:08:10102,82
2M3879Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:08:16100,40
3M3980Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:08:2596,78
4M31581Porubek OndřejTJ Sokol Atletika Jaroměř0000:09:4365,39
5M31682Chlád OndřejTJ CHS TURBO Chotěboř9900:09:4962,98
Mladší žákyně (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31067Šimůnková TerezaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0000:08:46105,78
2Z31168Perná EliškaŠAK Pardubice9900:09:0598,77
3Z31269Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:09:1495,45
4Z31370Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:09:2691,02
5Z31471Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:09:3488,06
6Z31772Truhlářová LucieTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:10:2569,23
7Z31873Hlaváčová BarboraŠAK Pardubice9900:10:3266,65
7Z31874Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:10:3266,65
9Z32075Nová MarieAC Pardubice0000:13:214,25
10Z32176Kloučková TerezaAC Pardubice0000:13:263,00
11Z32277Užachovová SabinaAC Pardubice0000:13:283,00
Starší žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4161Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:07:30101,91
2M4262Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:07:34100,15
3M4363Mužík JanAtletika Polička9800:07:3997,95
4M4464Mojžíš DominikTJ Sokol Jaroměř9700:07:4495,74
5M4565Vebr PatrikSKI Klub Česká Třebová9800:07:4794,42
6M4666Kopecký OndřejŠAK Pardubice9800:07:5093,10
Starší žákyně (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4758Čerenkova PetraTJ Maratonstav Úpice9900:09:50118,37
2Z41359Svobodová EditaHvězda SKP Pardubice9800:11:1891,28
3Z41460Koldinská TerezaSokol Hradec Králové9800:11:2190,35
Dorostenci (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5136Lakota AntonínAC Spartak Choceň9500:08:33106,42
2M5237Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:09:0793,58
Muži A 18-39 let (trať 3,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:12:44103,51
2MA22Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:13:0398,63
3MA33Čivrný JiříSK Nové Město na Moravě8000:13:0697,86
4MA44Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:13:4986,80
5MA55Uchytil MilanKPA Pardubice7400:14:0083,97
5MA56Mocek TomášAC Pardubice7900:14:0083,97
7MA77Hurdálek RobertYetti club Trutnov7800:14:1280,88
8MA99Hovorka JanOK Lokomotiva Pardubice7900:14:3874,20
9MA1111Zajíc JiříKutná Hora8000:15:1764,17
10MA1414Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:15:4756,45
11MA1616Goga TomášPardubice8400:16:0152,85
12MA1718Jelen JindřichSki Skuhrov7400:16:0851,05
13MA1919David VáclavSmiřice7400:16:5040,25
14MA2324Roleček MilanPěčín7600:17:1334,33
Muži B 40-49 let (trať 3,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB88Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:14:18106,68
2MB1010Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:14:39101,95
3MB1212Zachař JiříSruby7200:15:2691,36
4MB1515Pour JiříTJ SOKOL Jaroměř7000:15:4986,18
5MB1717Sedláček RomanLanškroun6400:16:0881,90
6MB1920Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:16:5072,44
7MB2727Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:18:2650,81
8MB3131Pindora Vlastimilpříchozí7100:20:0927,60
9MB3232Moník MilanMT Smiřice6900:20:2723,54
10MB3333Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:20:4220,17
Muži C 50 let a starší (trať 3,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1313Schaffer PetrMlýn Janderov6000:15:37120,10
2MC2121Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:17:02103,78
3MC2222Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:17:04102,70
4MC2323Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:17:13100,96
5MC2525Červ MiloslavAtletika Polička5000:17:3796,34
6MC2626Hrůša ZdeněkJirčany4600:17:5692,68
7MC2828Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:19:2676,13
8MC2929Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:19:3574,40
9MC3030Doležal StanislavBK Pardubice3800:19:58115,34
10MC3434Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:23:1784,66
11MC3535Rubeš MiroslavPardubice4500:23:2429,48
Ženy A 18-34 let (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA338Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:09:12103,91
2ZA439Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:09:20101,07
3ZA641Vejrostová HanaAtletika Chrudim8300:09:3795,03
4ZA842Lenčová JanaTJ Jičín9200:10:0884,01
5ZA1145Beranová LenkaSK Srch8500:10:5368,03
6ZA1447Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:11:2158,08
7ZA1648Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:11:3852,04
Ženy B 35 let a starší (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB540Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:09:22115,84
2ZB943Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:10:3193,23
3ZB1044Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:10:3890,93
4ZB1246Vacková HanaSK Hronov5600:11:05116,68
5ZB1749Chlubnová ZdeňkaPardubice6200:11:53108,93
6ZB1850Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:12:06105,45
7ZB1951Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:13:0683,32
8ZB2052Ratmanová DanaAC Pardubice6100:13:2085,62
9ZB2153Pojkarová KateřinaAC Pardubice7700:13:5227,36
10ZB2254Šternerová HanaHradec Králové6300:13:5476,51
11ZB2355Frydrychová RadkaAC Choceň7400:14:1021,46
12ZB2456Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:15:2352,66
13ZB2557Sedláčková HedvikaLanškroun6600:15:2452,39
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2197Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:03:17100,25
2M2298Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:03:1899,75
1M1399Mužík MartinAtletika Polička0300:03:20107,38
2M14100Budig MatoušAtletika Polička0300:03:27100,64
1Z2483Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:03:27102,23
2Z2684Hanáková KláraAtletika Albrechtice0200:03:28101,27
1Z17109Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:03:29108,55
3Z2885Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:03:3396,50
3M19101Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:03:3691,97
4M110102Drahný LukášZŠ Pardubice Studánka0400:03:3791,01
5M111103Haas FilipŠAK Benešovo0400:03:3989,09
4Z21286Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:03:4089,81
2Z112110Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:03:4098,47
5Z21487Veselková ZuzanaAC Pardubice0100:03:4287,90
6Z21588Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:4386,94
7Z21689Pindorová NatálieAC Pardubice0100:03:4485,99
3Z117111Červená EliškaDukla Polička0400:03:4692,98
6M118104Frydrych BedřichAC Choceň0300:03:4781,38
8Z21890Vavřinová TerezaAC Pardubice0100:03:4783,12
7M120105Chlup OndřejAtletika Albrechtice0300:03:4979,45
9Z22191Černá TerezaAC Pardubice0200:03:5080,25
8M122106Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:03:5177,53
10Z22292Perná MagdalénaŠAK Pardubice0200:03:5179,30
11Z22493Karlíková BarboraAC Pardubice0200:03:5278,34
9M125107Dítě MarekJiskra Jaroměř0400:03:5474,64
12Z22594Vlková LenkaAC Pardubice0200:03:5476,43
4Z127112Koldinská EliškaTJ Sokol Hradec Králové0500:04:0080,15
10M128108Hemelík FrantišekTJ SOKOL Jaroměř0600:04:0762,12
5Z129113Svobodová EliškaPardubice0300:04:1170,08
5Z129114Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:04:1170,08
7Z131115Proroková AdélaPardubice0300:04:1269,16
8Z132116Musílková EliškaAC Pardubice0300:04:1368,24
9Z133117Rohlíková NikolaAC Pardubice0400:04:1467,33
10Z134118Louvarová BáraAC Pardubice0300:04:2061,83
13Z23595Davidová MichaelaSmiřice0200:04:2348,73
11Z136119Kohoutová KamilaAC Pardubice0500:04:2656,34
12Z137120Dandová VeronikaSmiřice0400:04:3548,09
14Z23896Zárubová VendulaSokol Pardubice0200:04:4725,80
13Z139121Strnadová ElenaAC Pardubice0500:04:5133,44
14Z140122Haasová KláraAC Pardubice0600:06:023,00
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4161Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:07:30101,91
2M4262Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:07:34100,15
3M4363Mužík JanAtletika Polička9800:07:3997,95
4M4464Mojžíš DominikTJ Sokol Jaroměř9700:07:4495,74
5M4565Vebr PatrikSKI Klub Česká Třebová9800:07:4794,42
6M4666Kopecký OndřejŠAK Pardubice9800:07:5093,10
1M3778Sobotka JakubTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:08:10102,82
2M3879Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:08:16100,40
3M3980Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:08:2596,78
1Z31067Šimůnková TerezaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0000:08:46105,78
2Z31168Perná EliškaŠAK Pardubice9900:09:0598,77
3Z31269Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:09:1495,45
4Z31370Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:09:2691,02
5Z31471Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:09:3488,06
4M31581Porubek OndřejTJ Sokol Atletika Jaroměř0000:09:4365,39
5M31682Chlád OndřejTJ CHS TURBO Chotěboř9900:09:4962,98
6Z31772Truhlářová LucieTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:10:2569,23
7Z31874Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:10:3266,65
7Z31873Hlaváčová BarboraŠAK Pardubice9900:10:3266,65
9Z32075Nová MarieAC Pardubice0000:13:214,25
10Z32176Kloučková TerezaAC Pardubice0000:13:263,00
11Z32277Užachovová SabinaAC Pardubice0000:13:283,00
Trať 2,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5136Lakota AntonínAC Spartak Choceň9500:08:33106,42
2M5237Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:09:0793,58
1ZA338Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:09:12103,91
2ZA439Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:09:20101,07
1ZB540Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:09:22115,84
3ZA641Vejrostová HanaAtletika Chrudim8300:09:3795,03
1Z4758Čerenkova PetraTJ Maratonstav Úpice9900:09:50118,37
4ZA842Lenčová JanaTJ Jičín9200:10:0884,01
2ZB943Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:10:3193,23
3ZB1044Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:10:3890,93
5ZA1145Beranová LenkaSK Srch8500:10:5368,03
4ZB1246Vacková HanaSK Hronov5600:11:05116,68
2Z41359Svobodová EditaHvězda SKP Pardubice9800:11:1891,28
6ZA1447Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:11:2158,08
3Z41460Koldinská TerezaSokol Hradec Králové9800:11:2190,35
7ZA1648Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:11:3852,04
5ZB1749Chlubnová ZdeňkaPardubice6200:11:53108,93
6ZB1850Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:12:06105,45
7ZB1951Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:13:0683,32
8ZB2052Ratmanová DanaAC Pardubice6100:13:2085,62
9ZB2153Pojkarová KateřinaAC Pardubice7700:13:5227,36
10ZB2254Šternerová HanaHradec Králové6300:13:5476,51
11ZB2355Frydrychová RadkaAC Choceň7400:14:1021,46
12ZB2456Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:15:2352,66
13ZB2557Sedláčková HedvikaLanškroun6600:15:2452,39
Trať 3,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:12:44103,51
2MA22Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:13:0398,63
3MA33Čivrný JiříSK Nové Město na Moravě8000:13:0697,86
4MA44Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:13:4986,80
5MA55Uchytil MilanKPA Pardubice7400:14:0083,97
5MA56Mocek TomášAC Pardubice7900:14:0083,97
7MA77Hurdálek RobertYetti club Trutnov7800:14:1280,88
1MB88Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:14:18106,68
8MA99Hovorka JanOK Lokomotiva Pardubice7900:14:3874,20
2MB1010Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:14:39101,95
9MA1111Zajíc JiříKutná Hora8000:15:1764,17
3MB1212Zachař JiříSruby7200:15:2691,36
1MC1313Schaffer PetrMlýn Janderov6000:15:37120,10
10MA1414Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:15:4756,45
4MB1515Pour JiříTJ SOKOL Jaroměř7000:15:4986,18
11MA1616Goga TomášPardubice8400:16:0152,85
12MA1718Jelen JindřichSki Skuhrov7400:16:0851,05
5MB1717Sedláček RomanLanškroun6400:16:0881,90
13MA1919David VáclavSmiřice7400:16:5040,25
6MB1920Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:16:5072,44
2MC2121Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:17:02103,78
3MC2222Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:17:04102,70
4MC2323Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:17:13100,96
14MA2324Roleček MilanPěčín7600:17:1334,33
5MC2525Červ MiloslavAtletika Polička5000:17:3796,34
6MC2626Hrůša ZdeněkJirčany4600:17:5692,68
7MB2727Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:18:2650,81
7MC2828Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:19:2676,13
8MC2929Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:19:3574,40
9MC3030Doležal StanislavBK Pardubice3800:19:58115,34
8MB3131Pindora Vlastimilpříchozí7100:20:0927,60
9MB3232Moník MilanMT Smiřice6900:20:2723,54
10MB3333Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:20:4220,17
10MC3434Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:23:1784,66
11MC3535Rubeš MiroslavPardubice4500:23:2429,48
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:12:44103,51
2MA22Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:13:0398,63
3MA33Čivrný JiříSK Nové Město na Moravě8000:13:0697,86
4MA44Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:13:4986,80
5MA55Uchytil MilanKPA Pardubice7400:14:0083,97
5MA56Mocek TomášAC Pardubice7900:14:0083,97
7MA77Hurdálek RobertYetti club Trutnov7800:14:1280,88
8MB88Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:14:1879,34
9MA99Hovorka JanOK Lokomotiva Pardubice7900:14:3874,20
10MB1010Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:14:3973,94
11MA1111Zajíc JiříKutná Hora8000:15:1764,17
12MB1212Zachař JiříSruby7200:15:2661,85
13MC1313Schaffer PetrMlýn Janderov6000:15:3759,02
14MA1414Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:15:4756,45
15MB1515Pour JiříTJ SOKOL Jaroměř7000:15:4955,94
16MA1616Goga TomášPardubice8400:16:0152,85
17MB1717Sedláček RomanLanškroun6400:16:0851,05
17MA1718Jelen JindřichSki Skuhrov7400:16:0851,05
19MA1919David VáclavSmiřice7400:16:5040,25
19MB1920Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:16:5040,25
21MC2121Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:17:0237,16
22MC2222Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:17:0436,65
23MC2323Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:17:1334,33
23MA2324Roleček MilanPěčín7600:17:1334,33
25MC2525Červ MiloslavAtletika Polička5000:17:3728,16
26MC2626Hrůša ZdeněkJirčany4600:17:5623,27
27MB2727Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:18:2615,56
28MC2828Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:19:263,00
29MC2929Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:19:353,00
30MC3030Doležal StanislavBK Pardubice3800:19:583,00
31MB3131Pindora Vlastimilpříchozí7100:20:093,00
32MB3232Moník MilanMT Smiřice6900:20:273,00
33MB3333Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:20:423,00
34MC3434Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:23:173,00
35MC3535Rubeš MiroslavPardubice4500:23:243,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA338Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:09:12102,15
2ZA439Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:09:2099,28
3ZB540Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:09:2298,57
4ZA641Vejrostová HanaAtletika Chrudim8300:09:3793,19
5Z4758Čerenkova PetraTJ Maratonstav Úpice9900:09:5088,53
6ZA842Lenčová JanaTJ Jičín9200:10:0882,08
7ZB943Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:10:3173,84
8ZB1044Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:10:3871,33
9ZA1145Beranová LenkaSK Srch8500:10:5365,95
10ZB1246Vacková HanaSK Hronov5600:11:0561,65
11Z41359Svobodová EditaHvězda SKP Pardubice9800:11:1856,99
12ZA1447Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:11:2155,91
12Z41460Koldinská TerezaSokol Hradec Králové9800:11:2155,91
14ZA1648Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:11:3849,82
15ZB1749Chlubnová ZdeňkaPardubice6200:11:5344,44
16ZB1850Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:12:0639,78
17ZB1951Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:13:0618,28
18ZB2052Ratmanová DanaAC Pardubice6100:13:2013,26
19ZB2153Pojkarová KateřinaAC Pardubice7700:13:523,00
20ZB2254Šternerová HanaHradec Králové6300:13:543,00
21ZB2355Frydrychová RadkaAC Choceň7400:14:103,00
22ZB2456Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:15:233,00
23ZB2557Sedláčková HedvikaLanškroun6600:15:243,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 60%
Zvolená trasa závodu: 60%
Značení závodu: 55%
Vyhlášení výsledků: 0%
Zpracování výsledků: 15%
Ceny vítězům: 10%
Celkový dojem ze závodu: 50%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
36%

Názory na závod

Nějakej problém ze strany pardubického organizátora? Jako loni?
verner.olta

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód