hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Přespolní běh lyžařů v Letohradě

19.10.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Přespolní běh lyžařů v Letohradě
  • datum konání: 19.10.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Spartak Letohrad

Sociální sítě

Místo konání

Letohrad - Areál biatlonu Šedivský lom
10:00 - 12:00 hodin

Přihlášky

8:00 - 9:30 hodin - žáci, ostatní do 10:20 hodin
Po ukončení nebude možné se dále přihlašovat.

Startovné

žáci 2004 a ml. zdarma
žactvo a dorost 30,- Kč
dospělí 50,- Kč (junioři a st.)

Popis tratě

Lesní cesty, částečně asfaltový povrch, převýšení max. 40 m

Ceny pro vítěze

Závodníci na prvních třech místech obdrží diplom a věcnou cenu.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Klub biatlonu OEZ Letohrad
Šedivská 839
561 51 Letohrad
mobil: +420 725 797 185

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.biatlonoez.cz

E-mailová adresa

biatlon@orlicko.cz

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci r. 2006 a mladší (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2137Boháč PankrácAC Choceň0600:02:05-
2C22251Hemelík FrantišekTJ Sokol Jaroměř0600:02:14-
3C2336Bureš JosefČeská Třebová0600:02:15-
4C2128Kačena MatějTJ Spartak Letohrad0700:02:16-
5C2638Barvínek DanielDlouhoňovice0600:02:21-
6C2735Ondruš MartinRk 5.května 6550600:02:22-
7C22252Mlynář MarekVencl Tým Ústí nad Orlicí0700:02:23-
8C2522Cenek TomášFenix SKI Team Jeseník0700:02:29-
9C2639Škrabal ŠtěpánLinhartice0700:02:30-
10C2734Suchomel FrantišekTJ Spartak Letohrad0600:02:31-
11C21223Steiger AlexanderFenix SKI Team Jeseník0600:02:32-
12C2930Málek MichaelTJ Spartak Letohrad0700:02:34-
13C21040Suchodol OndřejTJ Spartak Letohrad0700:02:37-
14C21425Suchodol ŠtěpánTJ Spartak Letohrad0600:02:38-
15C21131Doleček PřemyslTJ Spartak Letohrad0700:02:41-
16C21221Jelen LukášSKI Skuhrov n.Bělou0700:02:47-
17C21333Exler ŠtěpánŽamberk0700:02:49-
18C21826Kulhavý TadeášTJ Spartak Letohrad0600:02:50-
19C21929Doleček VojtěchTJ Spartak Letohrad0600:02:51-
20C22124Nový TomášTJ Spartak Letohrad0600:03:15-
21C21732Kunt MartinTJ Spartak Letohrad0700:03:32-
22C21827Prachař MaximTJ Spartak Letohrad0700:03:33-

Nejmladší žáci r. 04-05 (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M12361Maidl ŠtěpánSKI Skuhrov nad Bělou0400:04:02102,18
2M12475Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:04:04100,54
3M12665Bakeš DanielFenix SKI Team Jeseník0500:04:0897,28
4M12773Jadrný TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:04:1095,64
5M13063Vašátko JanSKI Skuhrov nad Bělou0500:04:1789,92
6M13167Rybka LukášTJ Spartak Letohrad0400:04:2087,47
7M13262Drbula TadeášSKI Skuhrov n.Bělou0400:04:2285,83
8M13377Vetchý KryštofACTIVITY Lanškroun0400:04:2385,01
9M13576Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:2583,38
10M14068Suchodol VítTJ Spartak Letohrad0400:04:3079,29
11M14378Hovorka MatoušTJ Sokol Jaroměř0400:04:3575,20
12M14772Kamarád VítSK Svratka0500:04:3971,93
13M14974Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:04:4269,48
14M15069Brix AdamTJ Spartak Letohrad0400:04:5062,94
15M15171Rybka FilipTJ Spartak Letohrad0500:04:5162,13
16M15466Hrabovský VojtěchFenix Ski Team Jeseník0500:05:0947,41
17M15670Vencl JiříTJ Spartak Letohrad0500:05:1740,87
18M15764Adamec JanFenix Ski Team Jeseník0500:05:3030,25

Nejmladší žákyně r. 04-05 (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z12257Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:03:59104,37
2Z12456Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:04:04100,27
3Z12760Červená EliškaDukla Polička0400:04:1095,36
4Z12947Kánská LucieTJ Spartak Letohrad0400:04:1690,45
5Z13349Grossmannová KláraTJ Spartak Letohrad0400:04:2384,72
6Z13641Horákovská AdélaSK Nové Město.n.Moravě0500:04:2682,26
7Z13743Smažíková KateřinaSKI Skuhrov n.Bělou0400:04:2781,45
8Z13842Chodilová JohankaSK Nové Město.n.Moravě0400:04:2880,63
9Z13945Cenková EmaFenix SKI Team Jeseník0500:04:2979,81
10Z14144Jelenová TerezaSKI Skuhrov n.Bělou0500:04:3178,17
11Z14246Mičkerová MichaelaFenix SKI Team Jeseník0400:04:3277,35
12Z14350Marková NikolaTJ Spartak Letohrad0500:04:3574,90
13Z14555Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:04:3773,26
14Z14658Neugebauerová BarboraAtletika Žamberk0500:04:3872,44
15Z14754Maixnerová EliškaPardubice0400:04:3971,62
16Z15251Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:04:5260,98
17Z15348Dolečková ValerieTJ Spartak Letohrad0400:05:0252,80
18Z15552Halberštátová KláraTJ Spartak Letohrad0500:05:1145,43
19Z15859Hynková VeronikaTJ Spartak Letohrad0500:05:4220,05
20Z15953Kubíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0500:06:533,00

Mladší žáci r. 02-03 (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M22110Cenek JáchymFenix SKI Team Jeseník0200:08:59101,23
2M24128Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:09:01100,49
3M25107Maryška JanSKI Skuhrov nad Bělou0200:09:0798,28
4M27111Hořčička TomášFenix Ski Team Jeseník0200:09:2292,75
5M28124Költö MatějTJ Spartak Letohrad0300:09:3388,69
6M29113Hynek LukášTJ Spartak Letohrad0200:09:3587,95
7M210112Lána JanTJ Spartak Letohrad0200:09:3687,58
8M213131Boháč ServácAC Choceň0200:09:4982,79
9M214120Semirád JanTJ Spartak Letohrad0300:09:5480,95
10M216127Harcula MichalTJ Spartak Letohrad0300:10:0278,00
11M217106Zaoral MichalSK Nové Město.n.Moravě0300:10:0377,63
12M219116Bergman JakubTJ Spartak Letohrad0200:10:0576,89
13M220109Medek JakubFenix SKI Team Jeseník0200:10:0676,52
14M221126Hermann JakubTJ Spartak Letohrad0300:10:1075,05
15M222122Dvořák MartinTJ Spartak Letohrad0300:10:2071,36
16M225108Vrbovský BenjamínFenix Ski team Jeseník0200:10:3565,83
17M226130Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:10:4063,98
18M227123Kosek LukášTJ Spartak Letohrad0300:10:4362,88
19M228129Švíř PetrSKI Klub Česká Třebová0300:10:4462,51
20M229117Suka-Ahmadu NicolasTJ spartak Letohrad0200:10:4960,66
21M231125Vondráček JakubTJ Spartak Letohrad0300:10:5757,71
22M233115Moravec JanTJ Spartak Letohrad0200:11:0754,03
23M234114Marek LukášTJ Spartak Letohrad0200:11:1849,97
24M235132Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:11:2447,76
25M237118Valenta KarelTJ Spartak Letohrad0300:11:5536,32
26M239121Bryscejn OndřejTJ Spartak Letohrad0300:12:5016,04
27M240119Roleček MichalTJ Spartak Letohrad0300:13:224,24

Mladší žákyně r. 02-03 (trať 1,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2196Kamarádová MarieSK Svratka0200:05:31104,14
2Z22100Jansová DenisaTJ Sokol Deštné v Orlických Horách0200:05:37100,59
3Z2386Jonášová MartinaFenix SKI Team Jeseník0300:05:4695,27
4Z24102Škrabalová KristýnaAC Svitavy0200:05:4794,67
5Z2597Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:05:5291,72
6Z2698Hanáková KláraAKTIVITY Lanškroun0200:05:5589,94
7Z2784Dohnálková JanaSKI Skuhrov nad Bělou0200:06:0981,66
8Z2882Špinarová KarolínaSK Nové Město.n.Moravě0300:06:1279,88
9Z2990Kubíčková NikitaTJ Spartak Letohrad0200:06:2174,56
10Z210101Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:06:2969,82
11Z21181Novotná VeronikaSK Nové Město.n.Moravě0300:06:3069,23
12Z21288Bakešová DenisaFenix Ski Team Jeseník0200:06:3168,64
13Z21391Grossmannová TerezaTJ Spartak Letohrad0200:06:3268,05
14Z21489Mičkerová KarlaFenix SKI team Jeseník0200:06:3466,86
15Z21583Horáková TrezaSK Nové Město.n.Moravě0300:06:3963,91
16Z21693Mikysková SvatavaTJ Spartak Letohrad0300:06:4063,31
17Z21795Krejsová AneškaTJ spartak Letohrad0300:06:5256,21
18Z21892Ondrušová KateřinaTJ Spartak Letohrad0200:06:5355,62
19Z21999Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:07:0548,52
20Z22085Lukavská TerezaSKI Skuhrov n.Bělou0300:07:2238,46
21Z22194Lerchová KateřinaTJ Spartak Letohrad0300:07:3828,99

Starší žáci r. 00-01 (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3125Mikyska TomášTJ Spartak Letohrad0000:13:32105,12
2M3322Strouhal JakubFenix SKI Team Jeseník0100:13:53100,08
3M3431Chlup TomášActivity Lanškroun0000:14:1594,80
4M3624Urban MatyášTJ Spartak Letohrad0000:14:3490,24
5M31127Hermann MatějTJ Spartak Letohrad0000:14:5784,72
6M31229Gregor TomášSK Svratka0000:15:1480,64
7M31532Gregora JanActivity Lanškroun0000:15:2278,72
8M32528Strnad AdamTJ Spartak Letohrad0000:16:3062,40
9M32921Vašátko MarekSKi Skuhrov nad Bělou0100:17:3746,32
10M33130Kamarád JakubSK Svratka0100:17:4743,92
11M33823Levý DavidTJ Spartak Letohrad0100:18:3831,68
12M33926Kánský PetrTJ Spartak Letohrad0000:19:0724,72

Starší žákyně r. 00-01 (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z317Poulíková KarolínaFenix SKI team Jeseník0000:08:55102,46
2Z333Strouhalová AnnaFenix SKI Team Jeseník0100:09:00100,62
3Z368Smrčková NatálieTJ Spartak Letohrad0100:09:1096,92
4Z31110Kačenová NatálieTJ Spartak Letohrad0000:09:3786,95
5Z31216Frydrychová EliškaAC Choceň0100:09:4484,37
6Z31513Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:09:5679,94
7Z3189Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0100:10:0476,98
8Z32311Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:10:2569,23
9Z3241Frydrychová KateřinaSKI Skuhrov nad Bělou0000:10:3067,38
10Z3302Kulhánková KateřinaSKI Skuhrov n.Bělou0000:10:5657,78
11Z3324Schreierová AnnaFenix SKI Team Jeseník0000:11:0155,94
12Z33614Filipovová NatálieAtletika Jablonné nad Orlicí0100:11:3045,23
13Z33815Vindušková BarbaraActivity Lanškroun0100:12:4318,28

Mladší dorostenci r. 98-99 (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4153Žalčík KimFenix SKI team Jeseník9900:14:26107,56
2M4255Bráblík MichalFenix SKI Team Jeseník9800:15:1496,89
3M4360Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:15:2095,56
4M4461Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:15:3791,78
5M4562Mlynář VojtěchVencl Team Ústí nad Orlicí9800:15:4889,33
6M4664Pavliš MartinAtletika Polička9800:15:5188,67
7M4757Karlík MikulášTJ Spartak Letohrad9900:15:5288,44
8M4863Kačerovský MichalActivity Lanškroun9800:16:1882,67
9M4951Martinec OndřejSKI Skuhrov nad Bělou9900:16:2780,67
10M41056Macháček VojtěchTJ Spartak Letohrad9900:17:0372,67
11M41154Bedeč JanFenix Ski Team Jeseník9800:17:1669,78
12M41252Remeš VojtěchSKI Skuhrov nad Bělou9800:18:0159,78
13M41359Valenta AdamTJ Spartak Letohrad9800:18:0259,56
14M41458Večeř PetrTJ Spartak Letohrad9900:19:0645,33

Mladší dorostenky r. 98-99 (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4836Holíková ZuzanaSKI Skuhrov nad Bělou9900:14:41103,06
2Z4942Faltusová SimonaTJ Spartak Letohrad9800:14:43102,61
3Z41440Smažíková PetraSKI Skuhrov nad Bělou9900:15:2094,34
4Z41643Koclířová AdélaTJ Spartak Letohrad9800:15:3391,43
5Z41746Teplá EliškaSK Svratka9900:15:3790,54
6Z41850Čerenkova PetraTJ Sokol Hradec Králové9900:15:4189,64
7Z419259Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:15:4289,42
8Z42044Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:15:4488,97
9Z42141Faltusová KateřinaTJ Spartak Letohrad9900:15:5586,51
10Z42237Štefková JitkaSKI Skuhrov nad Bělou9900:16:2879,14
10Z42239Lukavská MichaelaSKI Skuhrov nad Bělou9900:16:2879,14
12Z42749Obstová KateřinaLanškroun9900:17:2765,95
13Z43447Pourová MarkétaTJ Sokol Jaroměř9900:18:0158,35
14Z43538Zemanová NikaSKI Skuhrov nad Bělou9900:18:0956,56
15Z44145Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:20:2526,15
16Z44448Belobradová KarolínaŽamberk9900:23:423,00

Starší dorostenci r. 96-97 (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5192Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:22:55111,08
2M5391Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:24:4995,42
3M5588Procházka JakubTJ Spartak Letohrad9600:25:0393,50
4M5687Večeř MilanTJ Spartak Letohrad9600:25:0593,22
5M5789Žemlička MilanTJ Spartak Letohrad9600:25:0792,95
6M5885Cimr TomášTJ Spartak Letohrad9600:25:1092,53
7M5981Jonáš MatějFenix SKI Team Jeseník9700:25:2390,75
8M51084Suchomel TomášTJ Spartak Letohrad9700:25:2890,06
9M51983Schreier JakubFenix SKI Team Jeseník9600:27:2374,26
10M52382Medek FilipFenix SKI Team Jeseník9700:27:4571,24
11M52590Skotálek JanÚstí nad Orlicí9700:27:5769,59

Starší dorostenky r. 96-97 (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5772Novotná DoraTJ Spartak Letohrad9700:14:37103,36
2Z51071Poulíková TerezaFenix SKI Team Jeseník9700:14:45101,57
3Z51273Fáberová ZuzanaJablonné n.O.9600:15:1495,07

Junioři 18-19 let (trať 9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1101Španihel DavidTJ Spartak Letohrad9500:33:20106,01
2MJ6102Machotka DominikLanškroun9400:35:2493,99

Juniorky 18-19 let (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3696Krátká HanaLanškroun9500:18:15100,00

Muži A 20-39 let (trať 9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA2129Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:33:29105,61
2MA3135Doleček JosefFORT SMC7900:34:4798,06
3MA4138Štumpf EduardSokol Kunvald8000:35:0596,32
4MA5126Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:35:1195,74
5MA7141Adamec JosefLetohrad Orlice 1548100:35:2594,39
6MA8137Vaško AdamŽamberk8900:35:4392,65
7MA9131Živný MarekOrel Orlice9100:36:2089,07
8MA10127Jelen JindřichSKI Skuhrov7400:37:5280,16
9MA11139Roleček MilanPěčín7600:38:2077,46
10MA12134Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:39:1572,13
11MA13136Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:40:0567,30
12MA14133Marhold LubošHorní Jelení7700:40:2165,75
13MA15140Kalous PetrSK Žamberk7700:42:2753,56
14MA16130Vebr MichalČeská Třebová7800:44:3940,78

Muži B 40-49 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2253Fajfr František3D Fitness Race Team7200:24:42104,53
2MB4173Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:24:50103,47
3MB12164Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:26:1792,00
4MB13255Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:26:3090,28
5MB15260Scheuer JanActivity Lanškroun6600:26:5586,99
6MB16161Fellner MarekFenix SKI Team Jeseník6500:27:0286,06
7MB17254Bielčik PetrLichkov7100:27:0985,14
8MB18167Chlup JiříActivity Lanškroun7000:27:1484,48
9MB20171Suchodol Josef3D Fitness Race Team6700:27:3581,71
10MB21256Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:27:3681,58
11MB24169Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:27:5579,07
12MB26174Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:28:0477,89
13MB27170Gregora MilanActivity Lanškroun7100:28:0877,36
14MB28163Dostálek PetrASPV Těchonín6700:28:1476,57
15MB29172Strnad Tomáš3D Fitnes Race Team6900:28:2874,72
16MB30258Kalous Tomᚎamberk6400:28:4073,14
17MB31165Pour JiříTJ Sokol Jaroměř7000:28:4572,48
18MB34166Belobrad IvanŽamberk6600:30:4257,05
19MB37162Hrabovský LadislavFenix Ski Team Jeseník7100:32:4740,56
20MB38175Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:33:0937,66
21MB43168Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:37:174,95
22MB46128Ondruš MartinRK 5.května 6556900:55:443,00

Muži C 50-59 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC11192Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:25:41107,94
2MC14191Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:26:5299,09
3MC22188Svoboda PetrAC Pardubice6000:27:4192,98
4MC32186Kavka JiříBiatlon Spartak letohrad5900:28:5084,38
5MC33187Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:29:2480,14
6MC39189Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:33:5146,86
7MC40190Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:34:1244,25
-MC-193Krátký LubošLanškroun62DNF-

Muži D 60 let a starší (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD35199Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:31:33110,51
2MD36257Červ MiloslavAtletika Polička5000:32:18106,01
3MD41197Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:36:0383,48
4MD42200Bielčik JindřichLichkov4000:36:15139,44
5MD44196Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:44:35102,53
6MD45198Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:54:3858,02

Ženy A 20-34 let (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2117Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:13:52114,56
2ZA5119Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:14:31105,87
3ZA24118Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:16:2979,57
4ZA28116Vebrová MonikaČeská Třebová7900:17:3165,75
5ZA33120Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:18:0059,29

Ženy B 35-44 let (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB26153Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:16:45117,22
2ZB31151Kvasničková RadkaSKI Klub Česká Třebová6900:17:47105,94
3ZB42152Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:20:2776,84
4ZB46154Čtvrtečková PetraISCAREX Česká Třebová6900:25:4519,01

Ženy C 45 let a starší (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC30178Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:17:38137,56
2ZC37177Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:18:28109,21
3ZC40176Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:20:1590,79
4ZC43180Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:23:3682,60
5ZC45179Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:23:5479,84

Trať 0,8 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2137Boháč PankrácAC Choceň0600:02:05-
2C22251Hemelík FrantišekTJ Sokol Jaroměř0600:02:14-
3C2336Bureš JosefČeská Třebová0600:02:15-
1D2411Konývková KristýnaSki klub Ústí nad Orlicí0600:02:19-
2D2517Klementová LuisaACTIVITY Lanškroun0600:02:20-
5C2638Barvínek DanielDlouhoňovice0600:02:21-
6C2735Ondruš MartinRk 5.května 6550600:02:22-
3D289Maříková MichaelaŽamberk0600:02:23-
4D291Frydrychová EvaSKI Skuhrov n.Bělou0600:02:25-
7D21015Červená VeronikaDukla Polička0600:02:30-
8D21110Bergmanová KateřinaAtletika Žamberk0600:02:31-
11C21223Steiger AlexanderFenix SKI Team Jeseník0600:02:32-
10D2134Lánová TerezieSpartak Letohrad0600:02:37-
14C21425Suchodol ŠtěpánTJ Spartak Letohrad0600:02:38-
11D2157Semirádová PavlaTJ Spartak Letohard0600:02:43-
12D2163Vinklerová AnnaFenix SKI Team Jeseník0600:02:46-
13D21714Čadová AnežkaLetohrad0600:02:48-
18C21826Kulhavý TadeášTJ Spartak Letohrad0600:02:50-
19C21929Doleček VojtěchTJ Spartak Letohrad0600:02:51-
15D2205Šilarová VeronikaTJ Spartak Letohrad0600:02:55-
20C22124Nový TomášTJ Spartak Letohrad0600:03:15-
1Z12257Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:03:59104,37
1M12361Maidl ŠtěpánSKI Skuhrov nad Bělou0400:04:02102,18
2M12475Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:04:04100,54
2Z12456Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:04:04100,27
3M12665Bakeš DanielFenix SKI Team Jeseník0500:04:0897,28
3Z12760Červená EliškaDukla Polička0400:04:1095,36
4M12773Jadrný TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:04:1095,64
4Z12947Kánská LucieTJ Spartak Letohrad0400:04:1690,45
5M13063Vašátko JanSKI Skuhrov nad Bělou0500:04:1789,92
6M13167Rybka LukášTJ Spartak Letohrad0400:04:2087,47
7M13262Drbula TadeášSKI Skuhrov n.Bělou0400:04:2285,83
8M13377Vetchý KryštofACTIVITY Lanškroun0400:04:2385,01
5Z13349Grossmannová KláraTJ Spartak Letohrad0400:04:2384,72
9M13576Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:2583,38
6Z13641Horákovská AdélaSK Nové Město.n.Moravě0500:04:2682,26
7Z13743Smažíková KateřinaSKI Skuhrov n.Bělou0400:04:2781,45
8Z13842Chodilová JohankaSK Nové Město.n.Moravě0400:04:2880,63
9Z13945Cenková EmaFenix SKI Team Jeseník0500:04:2979,81
10M14068Suchodol VítTJ Spartak Letohrad0400:04:3079,29
10Z14144Jelenová TerezaSKI Skuhrov n.Bělou0500:04:3178,17
11Z14246Mičkerová MichaelaFenix SKI Team Jeseník0400:04:3277,35
11M14378Hovorka MatoušTJ Sokol Jaroměř0400:04:3575,20
12Z14350Marková NikolaTJ Spartak Letohrad0500:04:3574,90
13Z14555Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:04:3773,26
14Z14658Neugebauerová BarboraAtletika Žamberk0500:04:3872,44
15Z14754Maixnerová EliškaPardubice0400:04:3971,62
12M14772Kamarád VítSK Svratka0500:04:3971,93
13M14974Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:04:4269,48
14M15069Brix AdamTJ Spartak Letohrad0400:04:5062,94
15M15171Rybka FilipTJ Spartak Letohrad0500:04:5162,13
16Z15251Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:04:5260,98
17Z15348Dolečková ValerieTJ Spartak Letohrad0400:05:0252,80
16M15466Hrabovský VojtěchFenix Ski Team Jeseník0500:05:0947,41
18Z15552Halberštátová KláraTJ Spartak Letohrad0500:05:1145,43
17M15670Vencl JiříTJ Spartak Letohrad0500:05:1740,87
18M15764Adamec JanFenix Ski Team Jeseník0500:05:3030,25
19Z15859Hynková VeronikaTJ Spartak Letohrad0500:05:4220,05
20Z15953Kubíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0500:06:533,00

Trať 2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z317Poulíková KarolínaFenix SKI team Jeseník0000:08:55102,46
1M22110Cenek JáchymFenix SKI Team Jeseník0200:08:59101,23
2Z333Strouhalová AnnaFenix SKI Team Jeseník0100:09:00100,62
2M24128Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:09:01100,49
3M25107Maryška JanSKI Skuhrov nad Bělou0200:09:0798,28
3Z368Smrčková NatálieTJ Spartak Letohrad0100:09:1096,92
4M27111Hořčička TomášFenix Ski Team Jeseník0200:09:2292,75
5M28124Költö MatějTJ Spartak Letohrad0300:09:3388,69
6M29113Hynek LukášTJ Spartak Letohrad0200:09:3587,95
7M210112Lána JanTJ Spartak Letohrad0200:09:3687,58
4Z31110Kačenová NatálieTJ Spartak Letohrad0000:09:3786,95
5Z31216Frydrychová EliškaAC Choceň0100:09:4484,37
8M213131Boháč ServácAC Choceň0200:09:4982,79
9M214120Semirád JanTJ Spartak Letohrad0300:09:5480,95
6Z31513Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:09:5679,94
10M216127Harcula MichalTJ Spartak Letohrad0300:10:0278,00
11M217106Zaoral MichalSK Nové Město.n.Moravě0300:10:0377,63
7Z3189Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0100:10:0476,98
12M219116Bergman JakubTJ Spartak Letohrad0200:10:0576,89
13M220109Medek JakubFenix SKI Team Jeseník0200:10:0676,52
14M221126Hermann JakubTJ Spartak Letohrad0300:10:1075,05
15M222122Dvořák MartinTJ Spartak Letohrad0300:10:2071,36
8Z32311Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:10:2569,23
9Z3241Frydrychová KateřinaSKI Skuhrov nad Bělou0000:10:3067,38
16M225108Vrbovský BenjamínFenix Ski team Jeseník0200:10:3565,83
17M226130Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:10:4063,98
18M227123Kosek LukášTJ Spartak Letohrad0300:10:4362,88
19M228129Švíř PetrSKI Klub Česká Třebová0300:10:4462,51
20M229117Suka-Ahmadu NicolasTJ spartak Letohrad0200:10:4960,66
10Z3302Kulhánková KateřinaSKI Skuhrov n.Bělou0000:10:5657,78
21M231125Vondráček JakubTJ Spartak Letohrad0300:10:5757,71
11Z3324Schreierová AnnaFenix SKI Team Jeseník0000:11:0155,94
22M233115Moravec JanTJ Spartak Letohrad0200:11:0754,03
23M234114Marek LukášTJ Spartak Letohrad0200:11:1849,97
24M235132Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:11:2447,76
12Z33614Filipovová NatálieAtletika Jablonné nad Orlicí0100:11:3045,23
25M237118Valenta KarelTJ Spartak Letohrad0300:11:5536,32
13Z33815Vindušková BarbaraActivity Lanškroun0100:12:4318,28
26M239121Bryscejn OndřejTJ Spartak Letohrad0300:12:5016,04
27M240119Roleček MichalTJ Spartak Letohrad0300:13:224,24

Trať 3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3125Mikyska TomášTJ Spartak Letohrad0000:13:32105,12
1ZA2117Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:13:52114,56
2M3322Strouhal JakubFenix SKI Team Jeseník0100:13:53100,08
3M3431Chlup TomášActivity Lanškroun0000:14:1594,80
2ZA5119Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:14:31105,87
4M3624Urban MatyášTJ Spartak Letohrad0000:14:3490,24
1Z5772Novotná DoraTJ Spartak Letohrad9700:14:37103,36
1Z4836Holíková ZuzanaSKI Skuhrov nad Bělou9900:14:41103,06
2Z4942Faltusová SimonaTJ Spartak Letohrad9800:14:43102,61
2Z51071Poulíková TerezaFenix SKI Team Jeseník9700:14:45101,57
5M31127Hermann MatějTJ Spartak Letohrad0000:14:5784,72
3Z51273Fáberová ZuzanaJablonné n.O.9600:15:1495,07
6M31229Gregor TomášSK Svratka0000:15:1480,64
3Z41440Smažíková PetraSKI Skuhrov nad Bělou9900:15:2094,34
7M31532Gregora JanActivity Lanškroun0000:15:2278,72
4Z41643Koclířová AdélaTJ Spartak Letohrad9800:15:3391,43
5Z41746Teplá EliškaSK Svratka9900:15:3790,54
6Z41850Čerenkova PetraTJ Sokol Hradec Králové9900:15:4189,64
7Z419259Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:15:4289,42
8Z42044Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:15:4488,97
9Z42141Faltusová KateřinaTJ Spartak Letohrad9900:15:5586,51
10Z42237Štefková JitkaSKI Skuhrov nad Bělou9900:16:2879,14
10Z42239Lukavská MichaelaSKI Skuhrov nad Bělou9900:16:2879,14
3ZA24118Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:16:2979,57
8M32528Strnad AdamTJ Spartak Letohrad0000:16:3062,40
1ZB26153Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:16:45117,22
12Z42749Obstová KateřinaLanškroun9900:17:2765,95
4ZA28116Vebrová MonikaČeská Třebová7900:17:3165,75
9M32921Vašátko MarekSKi Skuhrov nad Bělou0100:17:3746,32
1ZC30178Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:17:38137,56
10M33130Kamarád JakubSK Svratka0100:17:4743,92
2ZB31151Kvasničková RadkaSKI Klub Česká Třebová6900:17:47105,94
5ZA33120Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:18:0059,29
13Z43447Pourová MarkétaTJ Sokol Jaroměř9900:18:0158,35
14Z43538Zemanová NikaSKI Skuhrov nad Bělou9900:18:0956,56
1ZJ3696Krátká HanaLanškroun9500:18:15100,00
2ZC37177Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:18:28109,21
11M33823Levý DavidTJ Spartak Letohrad0100:18:3831,68
12M33926Kánský PetrTJ Spartak Letohrad0000:19:0724,72
3ZC40176Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:20:1590,79
15Z44145Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:20:2526,15
3ZB42152Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:20:2776,84
4ZC43180Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:23:3682,60
16Z44448Belobradová KarolínaŽamberk9900:23:423,00
5ZC45179Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:23:5479,84
4ZB46154Čtvrtečková PetraISCAREX Česká Třebová6900:25:4519,01

Trať 4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4153Žalčík KimFenix SKI team Jeseník9900:14:26107,56
2M4255Bráblík MichalFenix SKI Team Jeseník9800:15:1496,89
3M4360Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:15:2095,56
4M4461Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:15:3791,78
5M4562Mlynář VojtěchVencl Team Ústí nad Orlicí9800:15:4889,33
6M4664Pavliš MartinAtletika Polička9800:15:5188,67
7M4757Karlík MikulášTJ Spartak Letohrad9900:15:5288,44
8M4863Kačerovský MichalActivity Lanškroun9800:16:1882,67
9M4951Martinec OndřejSKI Skuhrov nad Bělou9900:16:2780,67
10M41056Macháček VojtěchTJ Spartak Letohrad9900:17:0372,67
11M41154Bedeč JanFenix Ski Team Jeseník9800:17:1669,78
12M41252Remeš VojtěchSKI Skuhrov nad Bělou9800:18:0159,78
13M41359Valenta AdamTJ Spartak Letohrad9800:18:0259,56
14M41458Večeř PetrTJ Spartak Letohrad9900:19:0645,33

Trať 6 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5192Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:22:55111,08
1MB2253Fajfr František3D Fitness Race Team7200:24:42104,53
2M5391Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:24:4995,42
2MB4173Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:24:50103,47
3M5588Procházka JakubTJ Spartak Letohrad9600:25:0393,50
4M5687Večeř MilanTJ Spartak Letohrad9600:25:0593,22
5M5789Žemlička MilanTJ Spartak Letohrad9600:25:0792,95
6M5885Cimr TomášTJ Spartak Letohrad9600:25:1092,53
7M5981Jonáš MatějFenix SKI Team Jeseník9700:25:2390,75
8M51084Suchomel TomášTJ Spartak Letohrad9700:25:2890,06
1MC11192Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:25:41107,94
3MB12164Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:26:1792,00
4MB13255Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:26:3090,28
2MC14191Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:26:5299,09
5MB15260Scheuer JanActivity Lanškroun6600:26:5586,99
6MB16161Fellner MarekFenix SKI Team Jeseník6500:27:0286,06
7MB17254Bielčik PetrLichkov7100:27:0985,14
8MB18167Chlup JiříActivity Lanškroun7000:27:1484,48
9M51983Schreier JakubFenix SKI Team Jeseník9600:27:2374,26
9MB20171Suchodol Josef3D Fitness Race Team6700:27:3581,71
10MB21256Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:27:3681,58
3MC22188Svoboda PetrAC Pardubice6000:27:4192,98
10M52382Medek FilipFenix SKI Team Jeseník9700:27:4571,24
11MB24169Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:27:5579,07
11M52590Skotálek JanÚstí nad Orlicí9700:27:5769,59
12MB26174Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:28:0477,89
13MB27170Gregora MilanActivity Lanškroun7100:28:0877,36
14MB28163Dostálek PetrASPV Těchonín6700:28:1476,57
15MB29172Strnad Tomáš3D Fitnes Race Team6900:28:2874,72
16MB30258Kalous Tomᚎamberk6400:28:4073,14
17MB31165Pour JiříTJ Sokol Jaroměř7000:28:4572,48
4MC32186Kavka JiříBiatlon Spartak letohrad5900:28:5084,38
5MC33187Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:29:2480,14
18MB34166Belobrad IvanŽamberk6600:30:4257,05
1MD35199Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:31:33110,51
2MD36257Červ MiloslavAtletika Polička5000:32:18106,01
19MB37162Hrabovský LadislavFenix Ski Team Jeseník7100:32:4740,56
20MB38175Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:33:0937,66
6MC39189Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:33:5146,86
7MC40190Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:34:1244,25
3MD41197Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:36:0383,48
4MD42200Bielčik JindřichLichkov4000:36:15139,44
21MB43168Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:37:174,95
5MD44196Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:44:35102,53
6MD45198Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:54:3858,02
22MB46128Ondruš MartinRK 5.května 6556900:55:443,00

Trať 9 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1101Španihel DavidTJ Spartak Letohrad9500:33:20106,01
1MA2129Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:33:29105,61
2MA3135Doleček JosefFORT SMC7900:34:4798,06
3MA4138Štumpf EduardSokol Kunvald8000:35:0596,32
4MA5126Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:35:1195,74
2MJ6102Machotka DominikLanškroun9400:35:2493,99
5MA7141Adamec JosefLetohrad Orlice 1548100:35:2594,39
6MA8137Vaško AdamŽamberk8900:35:4392,65
7MA9131Živný MarekOrel Orlice9100:36:2089,07
8MA10127Jelen JindřichSKI Skuhrov7400:37:5280,16
9MA11139Roleček MilanPěčín7600:38:2077,46
10MA12134Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:39:1572,13
11MA13136Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:40:0567,30
12MA14133Marhold LubošHorní Jelení7700:40:2165,75
13MA15140Kalous PetrSK Žamberk7700:42:2753,56
14MA16130Vebr MichalČeská Třebová7800:44:3940,78

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1101Španihel DavidTJ Spartak Letohrad9500:33:20103,15
2MA2129Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:33:29102,26
3MA3135Doleček JosefFORT SMC7900:34:4794,59
4MA4138Štumpf EduardSokol Kunvald8000:35:0592,81
5MA5126Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:35:1192,22
6MJ6102Machotka DominikLanškroun9400:35:2490,94
7MA7141Adamec JosefLetohrad Orlice 1548100:35:2590,85
8MA8137Vaško AdamŽamberk8900:35:4389,07
9MA9131Živný MarekOrel Orlice9100:36:2085,43
10MA10127Jelen JindřichSKI Skuhrov7400:37:5276,38
11MA11139Roleček MilanPěčín7600:38:2073,62
12MA12134Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:39:1568,21
13MA13136Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:40:0563,29
14MA14133Marhold LubošHorní Jelení7700:40:2161,71
15MA15140Kalous PetrSK Žamberk7700:42:2749,31
16MA16130Vebr MichalČeská Třebová7800:44:3936,32

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2117Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:13:52106,51
2ZA5119Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:14:3197,44
3Z5772Novotná DoraTJ Spartak Letohrad9700:14:3796,05
4Z4836Holíková ZuzanaSKI Skuhrov nad Bělou9900:14:4195,12
5Z4942Faltusová SimonaTJ Spartak Letohrad9800:14:4394,65
6Z51071Poulíková TerezaFenix SKI Team Jeseník9700:14:4594,19
7Z51273Fáberová ZuzanaJablonné n.O.9600:15:1487,44
8Z41440Smažíková PetraSKI Skuhrov nad Bělou9900:15:2086,05
9Z41643Koclířová AdélaTJ Spartak Letohrad9800:15:3383,02
10Z41746Teplá EliškaSK Svratka9900:15:3782,09
11Z41850Čerenkova PetraTJ Sokol Hradec Králové9900:15:4181,16
12Z419259Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:15:4280,93
13Z42044Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:15:4480,47
14Z42141Faltusová KateřinaTJ Spartak Letohrad9900:15:5577,91
15Z42237Štefková JitkaSKI Skuhrov nad Bělou9900:16:2870,23
15Z42239Lukavská MichaelaSKI Skuhrov nad Bělou9900:16:2870,23
17ZA24118Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:16:2970,00
18ZB26153Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:16:4566,28
19Z42749Obstová KateřinaLanškroun9900:17:2756,51
20ZA28116Vebrová MonikaČeská Třebová7900:17:3155,58
21ZC30178Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:17:3853,95
22ZB31151Kvasničková RadkaSKI Klub Česká Třebová6900:17:4751,86
23ZA33120Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:18:0048,84
24Z43447Pourová MarkétaTJ Sokol Jaroměř9900:18:0148,60
25Z43538Zemanová NikaSKI Skuhrov nad Bělou9900:18:0946,74
26ZJ3696Krátká HanaLanškroun9500:18:1545,35
27ZC37177Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:18:2842,33
28ZC40176Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:20:1517,44
29Z44145Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:20:2515,12
30ZB42152Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:20:2714,65
31ZC43180Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:23:363,00
32Z44448Belobradová KarolínaŽamberk9900:23:423,00
33ZC45179Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:23:543,00
34ZB46154Čtvrtečková PetraISCAREX Česká Třebová6900:25:453,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 74%
Zvolená trasa závodu: 87%
Značení závodu: 82%
Vyhlášení výsledků: 82%
Zpracování výsledků: 83%
Ceny vítězům: 73%
Celkový dojem ze závodu: 80%

Závod hodnotilo celkem 11 návštěvníků.
Celkové hodnocení
80%

Názory na závod

Pěkné počasí, pěkné prostředí, jen pro dívaka hrozný chaozzz, kategorie se prolínaly a divák z toho nic neměl. Ani nevěděl, kdo na jakém místě běží. Určitě by to šlo vyřešit jinak.
tondazbahna
Super závod podpořený báječným počasím... :-)
runner
Dobrý den, byla jsem se podívat na závodech a moc se vyvedli v tom Letohradě..Díky kluci.
cikovackova
Čas vítěze o 6 minut horší než vloni, letošní vítěz by v roce 2011 bral 13. místo. Docela bída pánové, toto není vina pořadatele!
koukal.petr
Jako loni sluníčko pohoda, pro mě za 1, sice chaos ale pokud pořadatelé vědí co dělat, tak je to OK, ty minuty v roce 2011 trochu ovlivnila kratší trat 8km, letos 9km
roman.sedlacek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód