hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Memoriál Václava Čevony

8.6.2016, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Memoriál Václava Čevony
  • datum konání: 8.6.2016
  • zobrazeno již 431x
  • místo konání: Ústí nad Orlicí, atletický stadion
  • GPS: 49.97855N, 16.38813E

Sociální sítě

Místo konání

Ústí nad Orlicí - atletický stadion
18:15 hodin

Přihlášky

na místě 16.30 - 17.30 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 3 km
závod na tartanové dráze

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Eva Hüblová
tel. 605 183 844

E-mailová adresa

eva.hublova@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Hrdina PavelAK Perná8800:08:54116,20
2MA22Vondra VojtěchJiskra Ústí nad Orlicí9800:09:03102,08
3MA33Vebr PatrikJiskra Ústí nad Orlicí9800:09:1497,92
4MA44Nechvíl PetrAC Choceň9100:09:5396,06
5MA55Stříhavka JindřichAC Choceň0000:09:56100,00
6MA66Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:09:57110,38
7MA77Boháč BonifácAC Choceň0100:10:01100,00
8MA88Radiměřský KarelAtletika Polička8700:10:1787,74
9MA109Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:10:30104,95
10MA1110Krátký LubošLanškroun6200:10:35103,64
11MA1211Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:10:3598,31
12MA1312Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:10:5791,32
13MA1415Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:11:0090,52
14MA1516Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:11:1491,40
15MA1613Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:11:1884,61
16MA1717Živný Marek3D Fitness Žamberk9100:11:2065,93
17MA1818Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:11:2183,89
18MA1919Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:11:2165,53
19MA2014Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:11:2488,44
20MA2620Hruban JanČeská Třebová6600:12:2569,50
21MA2721Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:12:33102,91
22MA2822Červ MiloslavAtletika Polička5000:12:44100,15
23MA2923Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:12:5696,95
24MA3024Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:13:1647,14
25MA3125Franko MartinLetohrad8000:13:1924,95
26MA3226Chaloupka JanMladkov9000:13:2224,10
27MA3327Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:13:2290,16
28MA3428Vilhelm VáclavPřívrat5100:13:3786,18
29MA3529Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:13:4345,23
30MA3830Moník MilanSmiřice6900:15:236,81
31MA3931Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:16:1345,28
32MA4032Bielčik JindřichLichkov4000:16:50145,22
33MA4133Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:17:12141,90
34MA4334Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:31:1312,88

Ženy (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA935Vévodová MartinaAK Perná9000:10:28110,51
2ZA2136Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:11:32108,00
3ZA2237Schauerová LenkaAtletika Polička8800:11:3789,49
4ZA2338Lehká JanaJiskra Ústí nad Orlicí7900:12:06116,68
5ZA2439Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:12:1496,54
6ZA2540Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:12:1795,46
7ZA3641Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:13:4392,20
8ZA3742Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:13:4891,12
9ZA4243Kostřicová BlankaIscarex Česká Třebová6100:19:31100,00

Trať 3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Hrdina PavelAK Perná8800:08:54116,20
2MA22Vondra VojtěchJiskra Ústí nad Orlicí9800:09:03102,08
3MA33Vebr PatrikJiskra Ústí nad Orlicí9800:09:1497,92
4MA44Nechvíl PetrAC Choceň9100:09:5396,06
5MA55Stříhavka JindřichAC Choceň0000:09:56100,00
6MA66Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:09:57110,38
7MA77Boháč BonifácAC Choceň0100:10:01100,00
8MA88Radiměřský KarelAtletika Polička8700:10:1787,74
1ZA935Vévodová MartinaAK Perná9000:10:28110,51
9MA109Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:10:30104,95
10MA1110Krátký LubošLanškroun6200:10:35103,64
11MA1211Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:10:3598,31
12MA1312Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:10:5791,32
13MA1415Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:11:0090,52
14MA1516Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:11:1491,40
15MA1613Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:11:1884,61
16MA1717Živný Marek3D Fitness Žamberk9100:11:2065,93
17MA1818Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:11:2183,89
18MA1919Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:11:2165,53
19MA2014Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:11:2488,44
2ZA2136Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:11:32108,00
3ZA2237Schauerová LenkaAtletika Polička8800:11:3789,49
4ZA2338Lehká JanaJiskra Ústí nad Orlicí7900:12:06116,68
5ZA2439Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:12:1496,54
6ZA2540Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:12:1795,46
20MA2620Hruban JanČeská Třebová6600:12:2569,50
21MA2721Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:12:33102,91
22MA2822Červ MiloslavAtletika Polička5000:12:44100,15
23MA2923Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:12:5696,95
24MA3024Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:13:1647,14
25MA3125Franko MartinLetohrad8000:13:1924,95
26MA3226Chaloupka JanMladkov9000:13:2224,10
27MA3327Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:13:2290,16
28MA3428Vilhelm VáclavPřívrat5100:13:3786,18
29MA3529Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:13:4345,23
7ZA3641Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:13:4392,20
8ZA3742Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:13:4891,12
30MA3830Moník MilanSmiřice6900:15:236,81
31MA3931Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:16:1345,28
32MA4032Bielčik JindřichLichkov4000:16:50145,22
33MA4133Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:17:12141,90
9ZA4243Kostřicová BlankaIscarex Česká Třebová6100:19:31100,00
34MA4334Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:31:1312,88

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Hrdina PavelAK Perná8800:08:54103,57
2MA22Vondra VojtěchJiskra Ústí nad Orlicí9800:09:03100,31
3MA33Vebr PatrikJiskra Ústí nad Orlicí9800:09:1496,11
4MA44Nechvíl PetrAC Choceň9100:09:5382,05
5MA55Stříhavka JindřichAC Choceň0000:09:5680,82
6MA66Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:09:5780,38
7MA77Boháč BonifácAC Choceň0100:10:0178,91
8MA88Radiměřský KarelAtletika Polička8700:10:1773,16
9MA109Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:10:3068,16
10MA1110Krátký LubošLanškroun6200:10:3566,61
11MA1211Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:10:3566,40
12MA1312Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:10:5758,30
13MA1415Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:11:0057,38
14MA1516Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:11:1452,06
15MA1613Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:11:1850,53
16MA1717Živný Marek3D Fitness Žamberk9100:11:2049,85
17MA1818Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:11:2149,70
18MA1919Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:11:2149,42
19MA2014Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:11:2448,54
20MA2620Hruban JanČeská Třebová6600:12:2526,03
21MA2721Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:12:3322,96
22MA2822Červ MiloslavAtletika Polička5000:12:4419,08
23MA2923Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:12:5614,58
24MA3024Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:13:167,14
25MA3125Franko MartinLetohrad8000:13:196,06
26MA3226Chaloupka JanMladkov9000:13:225,15
27MA3327Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:13:225,04
28MA3428Vilhelm VáclavPřívrat5100:13:373,00
29MA3529Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:13:433,00
30MA3830Moník MilanSmiřice6900:15:233,00
31MA3931Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:16:133,00
32MA4032Bielčik JindřichLichkov4000:16:503,00
33MA4133Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:17:123,00
34MA4334Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:31:133,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA935Vévodová MartinaAK Perná9000:10:28113,32
2ZA2136Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:11:3294,06
3ZA2237Schauerová LenkaAtletika Polička8800:11:3792,62
4ZA2338Lehká JanaJiskra Ústí nad Orlicí7900:12:0683,93
5ZA2439Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:12:1481,77
6ZA2540Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:12:1780,61
7ZA3641Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:13:4355,08
8ZA3742Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:13:4853,80
9ZA4243Kostřicová BlankaIscarex Česká Třebová6100:19:313,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód