hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Pardubická pětka na dráze

2.7.2017, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Pardubická pětka na dráze
  • datum konání: 2.7.2017
  • zobrazeno již 515x
  • místo konání: Městský atletický stadión v Pardubicích na Dukle
  • GPS: 50.02205N, 15.7643E
  • pořadatel: Hvězda Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

Městský atletický stadión v Pardubicích na Dukle
1. start - 10:00 hodin (předpokládaný výkon nad 20 minut)
2. start - 10:45 hodin (předpokládaný výkon nad 20 minut)
3. start - 11:30 hodin (předpokládaný výkon pod 20 minut)

Přihlášky

na místě od 9:00 hodin

Startovné

60 Kč

Popis tratě

Povrch: Polytan (8 drah)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.hvezda-pardubice.cz

E-mailová adresa

jan.zajic@upce.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Mocek TomášAC Pardubice7900:17:37104,03
2MA22Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:17:40116,86
3MA33Rohlík VáclavAC Pardubice8000:17:45102,56
4MA54Soukup TomášAC GoMango Högner8000:18:3493,41
5MA65Vejběra JanCyklo Pokr Hradec Králové6600:19:14113,29
6MA76Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:19:35137,78
7MA87Jirák RomanBřehy u Přelouče7500:19:3896,49
8MA118Czagan JanSDH Dědek7100:20:3586,65
9MA129Šolc VítězslavBKL Machov5700:20:43103,05
10MA1310Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:20:5766,93
11MA1411Ráb PavelČeská Třebová5200:21:0499,72
12MA1512Hruban JanČeská Třebová6600:21:1394,04
13MA1813Hájek FrantišekFGT Stolany4900:21:2097,23
14MA1914Prchal PavelGP Kolín5900:21:2192,68
15MA2115Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:22:0286,13
16MA2516Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:22:4384,06
17MA2617Vilhelm VáclavPřívrat5100:23:5872,23
18MA2818Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5800:24:5258,58
19MA3119Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:25:4155,85
20MA3220Zamastil AlexVysoké Mýto0200:25:4686,44
21MA3321Jelínek MatějČernilov4200:26:22128,61
22MA3522Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:27:0375,78
23MA3923Doleček FrantišekAtletika Stará Boleslav4300:35:1071,39

Ženy (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA424Gajdorusová MarkétaSK Chotěboř9300:18:06113,14
2ZA925Nováková BaboraSokol Kunvald8300:19:4895,56
3ZA1026Hronová MarkétaCzech Tri K. Team9000:20:1391,30
4ZA1627Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:21:1480,80
5ZA1728Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:21:18111,07
6ZA2029Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:21:48102,71
7ZA2230Vejběrová EvaCyklo Pokr Hradec Králové7600:22:03100,47
8ZA2331Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:22:19102,07
9ZA2432Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:22:2796,82
10ZA2733Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:24:0286,86
11ZA2934Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:25:0840,46
12ZA3035Hellerová HanaHradec Králové6100:25:24130,28
13ZA3436Šternerová HanaHradec Králové6300:26:3064,90
14ZA3637Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:27:3151,03
15ZA3738Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:31:0891,96
16ZA3839Jelínková MagdalenaČernilov4500:33:1577,77

Trať 5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Mocek TomášAC Pardubice7900:17:37104,03
2MA22Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:17:40116,86
3MA33Rohlík VáclavAC Pardubice8000:17:45102,56
1ZA424Gajdorusová MarkétaSK Chotěboř9300:18:06113,14
4MA54Soukup TomášAC GoMango Högner8000:18:3493,41
5MA65Vejběra JanCyklo Pokr Hradec Králové6600:19:14113,29
6MA76Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:19:35137,78
7MA87Jirák RomanBřehy u Přelouče7500:19:3896,49
2ZA925Nováková BaboraSokol Kunvald8300:19:4895,56
3ZA1026Hronová MarkétaCzech Tri K. Team9000:20:1391,30
8MA118Czagan JanSDH Dědek7100:20:3586,65
9MA129Šolc VítězslavBKL Machov5700:20:43103,05
10MA1310Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:20:5766,93
11MA1411Ráb PavelČeská Třebová5200:21:0499,72
12MA1512Hruban JanČeská Třebová6600:21:1394,04
4ZA1627Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:21:1480,80
5ZA1728Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:21:18111,07
13MA1813Hájek FrantišekFGT Stolany4900:21:2097,23
14MA1914Prchal PavelGP Kolín5900:21:2192,68
6ZA2029Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:21:48102,71
15MA2115Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:22:0286,13
7ZA2230Vejběrová EvaCyklo Pokr Hradec Králové7600:22:03100,47
8ZA2331Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:22:19102,07
9ZA2432Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:22:2796,82
16MA2516Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:22:4384,06
17MA2617Vilhelm VáclavPřívrat5100:23:5872,23
10ZA2733Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:24:0286,86
18MA2818Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5800:24:5258,58
11ZA2934Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:25:0840,46
12ZA3035Hellerová HanaHradec Králové6100:25:24130,28
19MA3119Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:25:4155,85
20MA3220Zamastil AlexVysoké Mýto0200:25:4686,44
21MA3321Jelínek MatějČernilov4200:26:22128,61
13ZA3436Šternerová HanaHradec Králové6300:26:3064,90
22MA3522Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:27:0375,78
14ZA3637Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:27:3151,03
15ZA3738Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:31:0891,96
16ZA3839Jelínková MagdalenaČernilov4500:33:1577,77
23MA3923Doleček FrantišekAtletika Stará Boleslav4300:35:1071,39

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Mocek TomášAC Pardubice7900:17:37100,73
2MA22Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:17:40100,05
3MA33Rohlík VáclavAC Pardubice8000:17:4599,23
4MA54Soukup TomášAC GoMango Högner8000:18:3489,93
5MA65Vejběra JanCyklo Pokr Hradec Králové6600:19:1482,44
6MA76Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:19:3578,51
7MA87Jirák RomanBřehy u Přelouče7500:19:3877,81
8MA118Czagan JanSDH Dědek7100:20:3567,06
9MA129Šolc VítězslavBKL Machov5700:20:4365,55
10MA1310Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:20:5763,00
11MA1411Ráb PavelČeská Třebová5200:21:0461,58
12MA1512Hruban JanČeská Třebová6600:21:1360,01
13MA1813Hájek FrantišekFGT Stolany4900:21:2058,62
14MA1914Prchal PavelGP Kolín5900:21:2158,43
15MA2115Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:22:0250,79
16MA2516Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:22:4342,94
17MA2617Vilhelm VáclavPřívrat5100:23:5828,86
18MA2818Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5800:24:5218,70
19MA3119Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:25:419,36
20MA3220Zamastil AlexVysoké Mýto0200:25:468,42
21MA3321Jelínek MatějČernilov4200:26:223,00
22MA3522Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:27:033,00
23MA3923Doleček FrantišekAtletika Stará Boleslav4300:35:103,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA424Gajdorusová MarkétaSK Chotěboř9300:18:06113,14
2ZA925Nováková BaboraSokol Kunvald8300:19:4895,56
3ZA1026Hronová MarkétaCzech Tri K. Team9000:20:1391,30
4ZA1627Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:21:1480,80
5ZA1728Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:21:1880,10
6ZA2029Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:21:4874,90
7ZA2230Vejběrová EvaCyklo Pokr Hradec Králové7600:22:0372,34
8ZA2331Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:22:1969,62
9ZA2432Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:22:2768,19
10ZA2733Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:24:0251,93
11ZA2934Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:25:0840,46
12ZA3035Hellerová HanaHradec Králové6100:25:2437,81
13ZA3436Šternerová HanaHradec Králové6300:26:3026,37
14ZA3637Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:27:3115,94
15ZA3738Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:31:083,00
16ZA3839Jelínková MagdalenaČernilov4500:33:153,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód