hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

ISCAREX CUP

ročník 2017

Průběžné pořadí poháru

Nejmladší žáci I 9 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí081230,061612/16 záv.
2Brychta JakubCerekvice nad Loučnou081166,171312/13 záv.
3Kumpošt RadovanISCAREX Junior team Česká Třebová081124,671111/11 záv.
4Gregora LukášActivity Lanškroun08925,851111/11 záv.
5Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová09919,91412/14 záv.
6Moskva VojtěchPasivity Žamberk08669,9399/9 záv.
7Resler FilipAtletika TJ Lanškroun09658,6999/9 záv.
8Zajíček VojtěchAtletika Lanškroun08497,1766/6 záv.
9Marhold JanChoceň08446,7955/5 záv.
10Smolák ŠimonOrel Vysoké Mýto08371,0944/4 záv.
11Marek PatrikISCAREX Junior team ČT08333,8844/4 záv.
12Metelka TomášOK99 Hradec Králové08314,8333/3 záv.
13Horák TomášOrel Sylůvky08311,2233/3 záv.
14Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun09290,6777/7 záv.
15Jansa MatějKB Letohrad08268,3533/3 záv.

Nejmladší žákyně I 9 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Steklá BarboraTJ Svitavy081309,091212/12 záv.
2Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová081181,111712/17 záv.
3Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová091144,071912/19 záv.
4Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová081135,751612/16 záv.
5Zelinková VeronikaISCAREX Junior team ČT09932,861111/11 záv.
6Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová09609,9788/8 záv.
7Svobodová KláraAZAS Dolní Čermná09582,7377/7 záv.
8Knápková TerezaATLETIKA TJ Lanškroun08399,7344/4 záv.
9Šedová KamilaSruby08303,4544/4 záv.
10Hájková ZuzanaActivity Lanškroun08269,9844/4 záv.
11Zejdová KateřinaOrel Brno Obřany08256,7533/3 záv.
12Barnetová ŽofieKB Letohrad08255,2633/3 záv.
13Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou10233,4333/3 záv.
14Pichalová KristýnaOrel Domanín08198,4522/2 záv.
15Königová TerezaISCAREX Junior team ČT08193,2122/2 záv.

Nejmladší žáci II 10-11 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0612191512/15 záv.
2Boháč PankrácJiskra Ústí nad Oricí061171,11111/11 záv.
3Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl071106,081412/14 záv.
4Řehák MarekISCAREX Junior team ČT07857,61212/12 záv.
5Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí07847,261010/10 záv.
6Krištof JanAtletika Polička07802,7599/9 záv.
7Barvínek DanielTJ Spartak Letohrad06783,7888/8 záv.
8Fajfr MarekSokol Žamberk06415,4555/5 záv.
9Suchodol ŠtěpánTJ Spartak Letohrad06348,2344/4 záv.
10Mareš VítJablonné n.O.07321,9844/4 záv.
11Hovorka JakubAtletika Žamberk06297,3155/5 záv.
12Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad07287,0933/3 záv.
13Vávra PetrOrel Dolní Čermná07261,8533/3 záv.
14Tobiáš JáchymTJ Spartak Letohrad06236,5144/4 záv.
15Krejčí OndřejLetohrad07202,6144/4 záv.

Nejmladší žákyně II 10-11 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová061193,231812/18 záv.
2Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT071129,991412/14 záv.
3Matějková Viktoria ElaLubník071021,231111/11 záv.
4Vetchá RozálieISCAREX Junior team Česká Třebová07975,881010/10 záv.
5Klementová LuisaActivity Lanškroun06916,6899/9 záv.
6Borková JohankaISCAREX Junior team ČT07910,9999/9 záv.
7Matějková AnnaActivity Lanškroun07605,9977/7 záv.
8Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná06585,4277/7 záv.
9Skalická NikolActivity Lanškroun07400,2666/6 záv.
10Kubešová KláraActivity Lanškroun06398,6177/7 záv.
11Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová06366,9155/5 záv.
12Hubálková KristýnaAtletika DDM Lanškroun 07312,755/5 záv.
13Miláčková AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová06290,3844/4 záv.
14Kubíčková NinaTJ SPARTAK Letohrad07283,3233/3 záv.
15Tomanová StelaOrel Vyškov07261,0133/3 záv.

Mladší žáci 12-13 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Bukáček MarekAtletika Polička041220,911612/16 záv.
2Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová041184,821912/19 záv.
3Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT041116,521111/11 záv.
4Jadrný TomášISCAREX Junior team Česká Třebová041100,51512/15 záv.
5Borek ViktorBrzdy Horní Čermná04873,321612/16 záv.
6Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř04848,1299/9 záv.
7Topinka JonášActivity Lanškroun05707,2799/9 záv.
8Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová05612,4277/7 záv.
9Gregor JanTJ Spartak Letohrad04492,4455/5 záv.
10Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř04470,8855/5 záv.
11Čech OndřejTJ Sokol Jaroměř04429,3655/5 záv.
12Jedlička LukášAtletika Žamberk04265,833/3 záv.
13Tobiška ŠtěpánAtletika Žamberk05245,8233/3 záv.
14Schless AdamTJ Spartak Letohrad04240,9133/3 záv.
15Šimek OndřejISCAREX Junior team ČT05239,8633/3 záv.

Mladší žákyně 12-13 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT041349,851612/16 záv.
2Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová051089,11212/12 záv.
3Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT051001,781111/11 záv.
4Moskvová AgátaKB Letohrad05965,711111/11 záv.
5Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT04504,555/5 záv.
6Němcová AdélaAtletika Polička04467,1888/8 záv.
7Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová04451,4766/6 záv.
8Pijáková TerezaOrel Brno Obřany04414,6544/4 záv.
9Metelková MichaelaOK99 Hradec Králové05297,4933/3 záv.
10Jakubská BeátaTJ Sokol Jaroměř04277,8933/3 záv.
11Šilarová LucieActivity Lanškroun05276,4944/4 záv.
12Grossmannová KláraTJ SPARTAK Letohrad04262,4633/3 záv.
13Stříbrná EliškaSDH Petrovice04188,5222/2 záv.
14Marková NikolaTJ SPARTAK Letohrad05171,0522/2 záv.
15Kánská LucieTJ SPARTAK Letohrad04165,3822/2 záv.

Starší žáci 14-15 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT031098,31111/11 záv.
2Moravec JanOrel Orlice021073,441212/12 záv.
3Kapoun JanAtletika Polička031042,41111/11 záv.
4Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí03926,2299/9 záv.
5Vacek LukášISCAREX Junior team Česká Třebová02741,891312/13 záv.
6Bílek DavidVencl team Ústí nad Orlicí03457,4944/4 záv.
7Veselý JaroslavTJ Spartak Letohrad03245,233/3 záv.
8Dvořák MartinTJ Spartak Letohrad03229,3233/3 záv.
9Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč03207,9955/5 záv.
10Fiala MartinTJ Sokol Jaroměř03202,2822/2 záv.
11Költö MatějSpartak Letohrad03194,6822/2 záv.
12Pernfuss VilémISCAREX Junior team ČT03190,3333/3 záv.
13Semirád JanTJ Spartak Letohrad03182,6722/2 záv.
14Richtr AdamLetohrad02170,3922/2 záv.
15Steklý FrantišekTJ Svitavy03158,7422/2 záv.

Starší žákyně 14-15 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hanáková KláraActivity Lanškroun021257,991312/13 záv.
2Šilarová MichaelaActivity Lanškroun021161,381312/13 záv.
3Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto031034,221010/10 záv.
4Borková AgátaBrzdy Horní Čermná02822,951812/18 záv.
5Bartoňová AdélaAtletika Polička03809,1599/9 záv.
6Lerchová KateřinaActivity Lanškroun03657,2399/9 záv.
7Stránská VendulkaJiskra Ústí nad Orlicí03636,1966/6 záv.
8Kubešová EliškaActivity Lanškroun03504,9866/6 záv.
9Hovorková KarolínaAtletika Žamberk03467,6455/5 záv.
10Halasová AnnaOrel Vyškov03276,7833/3 záv.
11Mikysková SvatavaTJ Spartak Letohrad03275,4333/3 záv.
12Veselá AnetaOrel Vyškov03210,0233/3 záv.
13Škrabalová KristýnaTJ Svitavy02191,8222/2 záv.
14Válková SimonaDolní Morava02174,5622/2 záv.
15Haufová ZuzanaSDH Lukavice02112,711/1 záv.

Dorostenci 16-17 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí011059,051010/10 záv.
2Holubář PatrikFbK Orlicko-Třebovsko00903,071010/10 záv.
3Limburský JanOrel Brno Obřany01275,5833/3 záv.
4Gregora JanActivity Lanškroun00270,5733/3 záv.
5Mikyska TomášKB Letohrad00220,6222/2 záv.
6Urban MatyášVencl tým Ústí nad Orlicí00201,5922/2 záv.
7Swiesiulski MateuszULKS Bystrzyca Klodzka01196,9422/2 záv.
8Verner JanČeská Třebová01195,1222/2 záv.
9Hynek MartinPasivity Žamberk01183,4922/2 záv.
10Spěvák MartinTJ Svitavy00175,5722/2 záv.
11Kánský PetrTJ Spartak Letohrad00159,0222/2 záv.
12Tichý MiroslavOrel Obřany01129,122/2 záv.
13Pastor PatrikPasivity Žamberk01117,3811/1 záv.
14Stříhavka JindřichAC Choceň00110,3511/1 záv.
15Koutník MartinTJ. N.Měst.n.Mor00109,211/1 záv.

Dorostenky 16-17 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Derková MartinaActivity Lanškroun01918,511010/10 záv.
2Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč01353,8744/4 záv.
3Hnátnická ZuzanaOB Žamberk01347,6544/4 záv.
4Halasová VeronikaOrel Šitbořice01306,6433/3 záv.
5Kuncová MartinaOrel Vyškov01297,7333/3 záv.
6Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto03254,8822/2 záv.
7Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad01218,3722/2 záv.
8Kuchařová LucieOrel Domanín01177,3422/2 záv.
9Šilarová MichaelaActivity Lanškroun02120,611/1 záv.
10Strouhalová AnnaFenix Ski Team Jeseník01118,7311/1 záv.
11Grajnert MalgorzataULKS Bystrzycia Klodzka00118,5811/1 záv.
12Pavlíštová NoemiAC Choceň01116,9111/1 záv.
13Gallová VeronikaTJ Spartak Letohrad00112,0311/1 záv.
14Šilarová KarolínaAC Pardubice00108,1311/1 záv.
15Víšková NikolaChoceň01104,4911/1 záv.

Junioři 18-19 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vencl JiříActivity Lanškroun981177,511515/15 záv.
2Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí98991,4999/9 záv.
3Moravec JakubJM Team Letohrad99779,0499/9 záv.
4Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí98654,9366/6 záv.
5Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí98504,4455/5 záv.
6Křeček JiříEleven Run Team98490,955/5 záv.
7Novák DavidAC Vysoké Mýto98487,7844/4 záv.
8Štěpánek RadekOrel Brno-Obřany98398,5544/4 záv.
9Halas PavelOrel Šitbořice99289,8733/3 záv.
10Bílek DavidJiskra Ústí nad Orlicí03267,6533/3 záv.
11Grzyb MateuszULKS Bystrzyca Klodzka99236,6722/2 záv.
12Kulíšek KarelTJ Nové Město na Moravě99221,1122/2 záv.
13Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT03219,6722/2 záv.
14Holec RadekKN PROJECT99187,2322/2 záv.
15Doleček VojtěchMistrovice99177,7822/2 záv.

Muži A 20-39 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová871313,031815/18 záv.
2Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová871298,772315/23 záv.
3Dryml MojmírHvězda Pardubice861141,641212/12 záv.
4Hübl RadekRun Sport Team881082,291111/11 záv.
5Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí851052,191313/13 záv.
6Hradecký JaromírSkuteč85778,4688/8 záv.
7Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě84729,351010/10 záv.
8Adamec LukášHoro Česká Třebová87721,931010/10 záv.
9Záveský FilipISCAREX Česká Třebová93613,9766/6 záv.
10Fliedr JiříF - Bike klub Sádek80578,1488/8 záv.
11Jor MartinRunsport team87561,7366/6 záv.
12Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová82557,031212/12 záv.
13Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí79549,366/6 záv.
14Dvořák PavelBiatlon Prostějov82508,3255/5 záv.
15Beneš MichalRUNSPORT83495,3377/7 záv.

Muži B 40-49 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí721526,821815/18 záv.
2Vacek MartinISCAREX Česká Třebová691461,951615/16 záv.
3Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice741395,331414/14 záv.
4Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky761322,31313/13 záv.
5Kačerovský MichalActivity Lanškroun698681111/11 záv.
6Bureš MartinISCAREX Česká Třebová74861,071010/10 záv.
7Kubeš DavidActivity Lanškroun75782,571212/12 záv.
8Borek PetrBrzdy Horní Čermná70665,892715/27 záv.
9Roleček MilanPěčín76640,8699/9 záv.
10Němec RadekLitomyšl77637,161414/14 záv.
11Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí72579,0866/6 záv.
12Malátek AntonínPardubice77569,987/7 záv.
13Hampl AloisOstrov70540,681010/10 záv.
14Benko JanGomango Hogner74484,1355/5 záv.
15Doležal MartinSPS Sázava70467,0988/8 záv.

Muži C 50-59 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová651631,922315/23 záv.
2Stránský AlešISCAREX Česká Třebová601600,041615/16 záv.
3Vacarda VladimírEleven Run Team591481,812015/20 záv.
4Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com641442,471715/17 záv.
5Scheuer JanActivity Lanškroun661272,611414/14 záv.
6Belobrad IvanPasivity Žamberk661147,771815/18 záv.
7Hruban JanČeská Třebová661124,472215/22 záv.
8Sedláček RomanActivity Lanškroun64877,721010/10 záv.
9Hanuš PetrCHT Pardubice64707,8299/9 záv.
10Dostálek PetrBouda67640,6977/7 záv.
11Jančík BořekSVARTES Hořice64542,155/5 záv.
12Turbak JaroslavAtletika Polička63536,3466/6 záv.
13Skalický JosefActivity Lanškroun Farma Žichlínek62453,2966/6 záv.
14Novotný Luděk3D Fitness Raceteam62414,4666/6 záv.
15Schaffer PetrMlýn Janderov60330,9944/4 záv.

Muži D 60-69 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šolc VítězslavBKL Machov571551,161915/19 záv.
2Ráb PavelČeská Třebová521525,592415/24 záv.
3Kopecký LiborAC Vysoké Mýto561413,152215/22 záv.
4Bláha MilanAF Křovice571273,181212/12 záv.
5Štyndl MiroslavAtletika Polička571178,031212/12 záv.
6Červ MiloslavAtletika Polička501050,511313/13 záv.
7Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová53949,841111/11 záv.
8Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí51698,521212/12 záv.
9Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou51666,961111/11 záv.
10Švec MiroslavDědkostav Potštejn52630,8888/8 záv.
11Vilhelm VáclavPřívrat51621,5599/9 záv.
12Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou54620,471111/11 záv.
13Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí53600,7166/6 záv.
14Razým JanISCAREX Česká Třebová57595,8777/7 záv.
15Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice48518,8155/5 záv.

Muži E 70 let a starší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Jelínek MatějČernilov421446,261515/15 záv.
2Bielčik JindřichElma Tým401360,132015/20 záv.
3Leszkow PetrMK Hlinsko441184,741010/10 záv.
4Sadílek OtaActivity Lanškroun461126,541915/18 záv.
5Chocholouš DaliborDubina Pardubice461045,161111/11 záv.
6Krátký FrantišekJiskra Králíky43976,5977/7 záv.
7Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice39839,081111/11 záv.
8Tučný JanMK Pardubice47720,5999/9 záv.
9Metelka JosefSpartak Police44633,5466/6 záv.
10Les JosefTJ Maratonstav Úpice47469,3755/5 záv.
11Vodička JanMK Radslavice45369,9544/4 záv.
12Bubeník JiříOrel Vyškov44345,844/4 záv.
13Jantsch VítězslavELEVEN RUN TEAM35296,7233/3 záv.
14Doležal StanislavBK Pardubice38286,1433/3 záv.
15Šponar JosefOB Žamberk47284,233/3 záv.

Juniorky 18-19 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí981053,771010/10 záv.
2Václavková HanaDlouhá Třebová99793,588/8 záv.
3Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč99497,5766/6 záv.
4Moravcová DenisaLetohrad99403,3555/5 záv.
5Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí98388,0233/3 záv.
6Boková IvanaOB TJ Sokol Žamberk99233,1422/2 záv.
7Holíková ZuzanaWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou99216,822/2 záv.
8Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto03195,8222/2 záv.
9Hanáková KláraActivity Lanškroun02186,9522/2 záv.
10Kuncová MonikaOrel Vyškov99182,4533/3 záv.
11Borková AgátaBrzdy Horní Čermná02150,7533/3 záv.
12Pulgretová KateřinaTJ Nové Město Na Moravě99125,211/1 záv.
13Trojanová HanaSK Nové Město nad Metují00116,9511/1 záv.
14Šáfářová KristýnaAtletika Polička98109,8611/1 záv.
15Gieslová IvaSKP Šumperk04108,5211/1 záv.

Ženy A 20-34 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Nováková BarboraSokol Kunvald831662,161715/17 záv.
2Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová841423,031515/15 záv.
3Hronová MarkétaCzech Tri K. Team90649,9777/7 záv.
4Peterková VeronikaTJ Svitavy84529,3388/8 záv.
5Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto84382,1144/4 záv.
6Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka91311,1333/3 záv.
7Leszczynska DominikaMiedzygorze84272,0244/4 záv.
8Marholdová LucieChoceň83260,5843/3 záv.
9Zdařilová ZuzanaOrel Židenice83258,5344/4 záv.
10Filipiová EvaAtletika Šumperk86251,5322/2 záv.
11Novotná DoraPejsek a Kočička Žamberk97250,0522/2 záv.
12Turbaková BarboraAtletika Polička90231,1532/2 záv.
13Vévodová MartinaAK Perná90228,7722/2 záv.
14Černá KristýnaKB Letohrad93228,6622/2 záv.
15Stránská AdélaIscarex Česká Třebová/ Inov-891221,3822/2 záv.

Ženy B 35-44 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová801708,861715/17 záv.
2Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová801343,951515/15 záv.
3Šedová JanaSruby731282,981815/18 záv.
4Barvínková RomanaAtletika Žamberk791056,051111/11 záv.
5Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová77914,431111/11 záv.
6Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou79759,951414/14 záv.
7Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová75580,3687/7 záv.
8Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná79503,5466/6 záv.
9Kozáková DenisaHvězda Pardubice79428,5644/4 záv.
10Mencáková PetraJS Ginabela81426,7555/5 záv.
11Tobišková TerezaAtletika Žamberk77405,9844/4 záv.
12Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová79390,0688/8 záv.
13Jiroušková JanaPrestige Team ČT79335,9533/3 záv.
14Borková AdélaBrzdy Horní Čermná75296,681111/11 záv.
15Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová78278,5544/4 záv.

Ženy C 45-54 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí651768,381715/17 záv.
2Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová701625,332015/20 záv.
3Pavelcová RomanaAtletika Žamberk721425,841515/15 záv.
4Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice641381,141815/18 záv.
5Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová631002,411915/19 záv.
6Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové72886,6177/7 záv.
7Cinková JitkaAC Pardubice68774,1488/8 záv.
8Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice69657,8377/7 záv.
9Jetmarová EsterSokol Hylváty70436,2266/6 záv.
10Šternerová HanaHradec Králové63347,1366/6 záv.
11Jonášová ZdeňkaHradecký Spinning klub64316,7855/5 záv.
12Pešlová IvanaSvitavy63280,644/4 záv.
13Málková AnnaOrel Vyškov63217,6733/3 záv.
14Stejskalová AndreaRůžoffky v běhu Litomyšl72198,9322/2 záv.
15Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí64190,8822/2 záv.

Ženy D 55 let a starší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Nechvílová MiroslavaAC Choceň601523,182215/22 záv.
2Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová481479,262115/21 záv.
3Hellerová HanaHradec Králové611163,851010/10 záv.
4Jelínková MagdalenaČernilov451121,781515/15 záv.
5Dvořáková EvaProstějov55595,7455/5 záv.
6Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice56519,566/6 záv.
7Ehrenbergerová MartaLetohrad57305,9733/3 záv.
8Jurošková MilušeOrel Židenice58209,2422/2 záv.
9Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice62175,0722/2 záv.
10Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice54134,8411/1 záv.
11Hyláková DanaAK Drnovice, Vyškov61129,511/1 záv.
12Pštrossová MarieSNB Praha59124,611/1 záv.
13Kalousová DanaAtletika Žamberk59116,4911/1 záv.
14Dostálová EvaMoravská Třebová59115,1711/1 záv.
15Mališová KarlaUSK Praha60114,3511/1 záv.

Absolutní kategorie mužů (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí721389,291715/17 záv.
2Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová651283,142115/21 záv.
3Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová871246,021715/17 záv.
4Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová871240,622215/22 záv.
5Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice741237,521414/14 záv.
6Vacek MartinISCAREX Česká Třebová691225,681515/15 záv.
7Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky761151,221313/13 záv.
8Stránský AlešISCAREX Česká Třebová601121,841414/14 záv.
9Dryml MojmírHvězda Pardubice861106,791212/12 záv.
10Hübl RadekRun Sport Team881073,531111/11 záv.
11Vacarda VladimírEleven Run Team591054,551915/19 záv.
12Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com641002,761615/16 záv.
13Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí85925,331212/12 záv.
14Scheuer JanActivity Lanškroun66855,951313/13 záv.
15Hradecký JaromírSkuteč85759,2288/8 záv.

Absolutní kategorie žen (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová801519,61615/16 záv.
2Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí651487,541715/17 záv.
3Nováková BarboraSokol Kunvald831416,511615/16 záv.
4Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová701238,782015/20 záv.
5Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová841112,131414/14 záv.
6Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová801093,281515/15 záv.
7Pavelcová RomanaAtletika Žamberk721024,991414/14 záv.
8Šedová JanaSruby73969,751815/18 záv.
9Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice64964,561715/17 záv.
10Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové72896,988/8 záv.
11Barvínková RomanaAtletika Žamberk79846,081111/11 záv.
12Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová77682,051111/11 záv.
13Hronová MarkétaCzech Tri K. Team90635,6177/7 záv.
14Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová63564,791815/18 záv.
15Cinková JitkaAC Pardubice68562,988/8 záv.


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
18.3.201710 jarních kilometrů95
19.3.2017Běh za břehem153
25.3.2017Litomyšlská dvanáctka132
1.4.2017Svitavská 10149
5.4.20171. Pekelný kilometr133
7.4.20171. Zemská míle126
8.4.2017Jarní půlmaraton152
9.4.2017Jaroměřský kros317
12.4.2017Jarní hodinovka na dráze21
22.4.2017Běh Javorkou252
26.4.2017Pardubická devítka331
28.4.2017Běh na Rozálku198
29.4.2017Svitavský stýpl - ZRUŠENO0
30.4.2017Memoriál Quido Štěpánka301
1.5.2017Běh kolem poličských hradeb361
3.5.20172. Pekelný kilometr139
6.5.2017Letohradská pětka305
14.5.2017Běh Choceňskými sady228
17.5.2017Malá cena Monaka146
20.5.2017Běh do Zámeckého vrchu281
21.5.2017Nekořský kros146
28.5.2017Půlmaraton údolím Moravské Sázavy177
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.6.2017Běh Dobroučským krajem463
7.6.2017Běh na Kuňku - 7.6.46
10.6.2017Knířovský běh193
11.6.2017Běh přes Červený vrch214
14.6.2017Memoriál Václava Čevony61
16.6.20172. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD141
17.6.2017Peklák Challenge - kvalifikace na MS v běhu do vrchu87
24.6.2017Běh Mladkov - Suchý vrch100
25.6.2017Běh na Kozlovský kopec107
2.7.2017Pardubická pětka na dráze39
12.7.20174. Pekelný kilometr111
28.7.2017Svinnský ISCAREX kros170
6.8.2017Černovírský kros151
12.8.2017Běh údolím řeky Bělé105
25.8.20173. Zemská míle160
26.8.2017Výprachtice - Buková hora127
30.8.20175. Pekelný kilometr125
30.8.2017Pekelný kilometr 201793
2.9.2017Strážný - nahoru a dolů74
3.9.2017Běh Sázava - Lázek66
6.9.2017Běh na Kuňku - 6.9.40
9.9.2017Kopa kros48
10.9.2017Horský čtvrtmaraton55
16.9.2017Králický Lískovec102
23.9.2017Cross po lyžařských tratích229

Následují závody

Datum konáníJméno závodu
30.9.20174. Zemská míle
1.10.2017Běh údolím Orlice
4.10.2017Běh na Kuňku - 4.10.
7.10.2017Heřmanická osmička
11.10.2017Pardubická desítka na dráze
14.10.2017Velká Pardubická cross-country
15.10.2017Přespolní běh lyžařů v Letohradě
22.10.2017Kros okolo Žampachu a přes Kozince
28.10.2017Týnišťská desítka
29.10.2017Sokolský půlmaraton
4.11.2017Malá Pardubická cross-country
11.11.2017Perníková 9
17.11.2017Běh 17. listopadu
2.12.2017Čertovský běh
16.12.2017Vánoční běh okolo Zlatého pásku