Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Sokolský půlmaraton

23.10.2021, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Sokolský půlmaraton
  • datum konání: 23.10.2021
  • zobrazeno již 764x
  • místo konání: Kunvald, sokolovna
  • GPS: 50.12822N, 16.5008E
  • pořadatel: TJ Sokol Kunvald

Sociální sítě

Místo konání

Sokolovna Kunvald
10:30 hodin

Přihlášky

na místě od 9:00 do 10:20 hodin nebo předem na http://www.czechtriseries.cz/

Startovné

předem 250 Kč přihlášení do 12.10. 2019
na místě 300 Kč

Popis tratě

dlouhá 21 097 metrů, převýšení 400 m, po asfaltových cestách, běží se ve dvou okruzích, start a cíl u Sokolovny

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Eduard Štumpf
tel.: 606 626 715

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://sokol-kunvald.wz.cz/

E-mailová adresa

sokol.kunvald@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA19Moravec MartinVencl Tým Ústí nad Orlicí8401:24:21113,59
2MA38Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9101:27:45106,08
3MA1429Kolář IvoActive Tour Team - Stamimax8801:39:2480,33
4MA155Hájek Martin3D Fitness RT0101:39:2580,29
5MA1823Javůrek PetrSokol Lukavice8201:41:4974,99
6MA1919Špaček MartinVichr z hor8501:42:4572,93
7MA2125Šembera JiříPijatlon9101:45:1167,55
8MA2933Pelikovský MichalŽamberk8401:53:0250,20
8MA2932Chaloupka JanRun Team Široký Důl9001:53:0250,20
Muži B 40-49 let (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB224Kyncl TomášHolice7401:27:33106,98
2MB44Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7501:29:39102,35
3MB726Smolka AlešPardubice7901:34:5790,67
4MB1020Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7901:37:0785,89
5MB1113Štumpf EduardSokol Kunvald8001:38:0183,91
6MB1715Pawlak DanielLKS Iskra Jaszkowa7901:39:5179,86
7MB2011Koreček RichardNepasický Cykloteam7601:44:1970,02
8MB2734Simon PetrPolička7201:51:4453,67
Muži C 50-59 let (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC61Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6501:33:30103,12
2MC86Hanuš Petr3D Fitness RT6401:35:2699,05
3MC917Lipenský MartinFort SMC Ústí nad Orlicí6901:36:0197,82
4MC1227Suchodol Josef3D Fitness RT6701:38:2392,84
5MC1310Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6401:39:1790,95
6MC1512Strnad Tomáš3D Fitness RT6901:39:2590,67
7MC227Jindra JiříDolní Kunvald6201:45:2178,17
8MC2418Kalousek JanMalšovice7101:47:1974,03
Muži D 60 let a starší (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD232Fikejs VladimírTJ Sokol Žamberk5701:46:39121,38
2MD3328Drožd JiříMopos Pce5702:12:1178,62
Ženy A 34 let a mladší (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3231Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9102:06:09100,00
Ženy B 35-44 let (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB516Nováková BarboraSokol Kunvald8301:31:36128,03
2ZB2622Barvínková RomanaAtletika Žamberk7901:50:5991,63
3ZB313Fojtíková HanaPasivity Žamberk7901:57:0080,34
Ženy C 45 let a starší (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2530Pirklová KateřinaLetohrad7601:47:35104,02
2ZC2821Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7201:52:0095,98
Trať 21,096 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA19Moravec MartinVencl Tým Ústí nad Orlicí8401:24:21113,59
1MB224Kyncl TomášHolice7401:27:33106,98
2MA38Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9101:27:45106,08
2MB44Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7501:29:39102,35
1ZB516Nováková BarboraSokol Kunvald8301:31:36128,03
1MC61Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6501:33:30103,12
3MB726Smolka AlešPardubice7901:34:5790,67
2MC86Hanuš Petr3D Fitness RT6401:35:2699,05
3MC917Lipenský MartinFort SMC Ústí nad Orlicí6901:36:0197,82
4MB1020Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7901:37:0785,89
5MB1113Štumpf EduardSokol Kunvald8001:38:0183,91
4MC1227Suchodol Josef3D Fitness RT6701:38:2392,84
5MC1310Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6401:39:1790,95
3MA1429Kolář IvoActive Tour Team - Stamimax8801:39:2480,33
6MC1512Strnad Tomáš3D Fitness RT6901:39:2590,67
4MA155Hájek Martin3D Fitness RT0101:39:2580,29
6MB1715Pawlak DanielLKS Iskra Jaszkowa7901:39:5179,86
5MA1823Javůrek PetrSokol Lukavice8201:41:4974,99
6MA1919Špaček MartinVichr z hor8501:42:4572,93
7MB2011Koreček RichardNepasický Cykloteam7601:44:1970,02
7MA2125Šembera JiříPijatlon9101:45:1167,55
7MC227Jindra JiříDolní Kunvald6201:45:2178,17
1MD232Fikejs VladimírTJ Sokol Žamberk5701:46:39121,38
8MC2418Kalousek JanMalšovice7101:47:1974,03
1ZC2530Pirklová KateřinaLetohrad7601:47:35104,02
2ZB2622Barvínková RomanaAtletika Žamberk7901:50:5991,63
8MB2734Simon PetrPolička7201:51:4453,67
2ZC2821Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7201:52:0095,98
8MA2933Pelikovský MichalŽamberk8401:53:0250,20
8MA2932Chaloupka JanRun Team Široký Důl9001:53:0250,20
3ZB313Fojtíková HanaPasivity Žamberk7901:57:0080,34
1ZA3231Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9102:06:09100,00
2MD3328Drožd JiříMopos Pce5702:12:1178,62
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA19Moravec MartinVencl Tým Ústí nad Orlicí8401:24:21105,08
2MB224Kyncl TomášHolice7401:27:3397,69
3MA38Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9101:27:4597,23
4MB44Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7501:29:3992,84
5MC61Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6501:33:3083,94
6MB726Smolka AlešPardubice7901:34:5780,59
7MC86Hanuš Petr3D Fitness RT6401:35:2679,47
8MC917Lipenský MartinFort SMC Ústí nad Orlicí6901:36:0178,12
9MB1020Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7901:37:0775,58
10MB1113Štumpf EduardSokol Kunvald8001:38:0173,50
11MC1227Suchodol Josef3D Fitness RT6701:38:2372,66
12MC1310Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6401:39:1770,58
13MA1429Kolář IvoActive Tour Team - Stamimax8801:39:2470,31
14MC1512Strnad Tomáš3D Fitness RT6901:39:2570,27
14MA155Hájek Martin3D Fitness RT0101:39:2570,27
16MB1715Pawlak DanielLKS Iskra Jaszkowa7901:39:5169,27
17MA1823Javůrek PetrSokol Lukavice8201:41:4964,72
18MA1919Špaček MartinVichr z hor8501:42:4562,56
19MB2011Koreček RichardNepasický Cykloteam7601:44:1958,94
20MA2125Šembera JiříPijatlon9101:45:1156,94
21MC227Jindra JiříDolní Kunvald6201:45:2156,56
22MD232Fikejs VladimírTJ Sokol Žamberk5701:46:3953,55
23MC2418Kalousek JanMalšovice7101:47:1952,01
24MB2734Simon PetrPolička7201:51:4441,81
25MA2933Pelikovský MichalŽamberk8401:53:0238,80
25MA2932Chaloupka JanRun Team Široký Důl9001:53:0238,80
27MD3328Drožd JiříMopos Pce5702:12:113,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB516Nováková BarboraSokol Kunvald8301:31:36122,80
2ZC2530Pirklová KateřinaLetohrad7601:47:3591,89
3ZB2622Barvínková RomanaAtletika Žamberk7901:50:5985,31
4ZC2821Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7201:52:0083,34
5ZB313Fojtíková HanaPasivity Žamberk7901:57:0073,67
6ZA3231Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9102:06:0955,97

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód