Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Litomyšlská dvanáctka

12.3.2005, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Litomyšlská dvanáctka
  • datum konání: 12.3.2005
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: DTC Litomyšl

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně nejmladší II r. 96 a mladší (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž21202Karlová MarkétaNový Věk Triatlonu9600:01:5411,00
2Ž22222Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:409,00
Žáci nejmladší II r. 96 a mladší (trať 0,4 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Žáci nejmladší I r. 94-95 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31206Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:1611,00
2M32208Nešpor JiříTJ Svitavy9400:03:209,00
3M33204Lakota AntonínAC Choceň9500:03:268,00
4M34205Frydrych JakubAC Choceň9500:04:017,00
Žákyně nejmladší I r. 94-95 (trať 0,8 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Žákyně mladší r. 92-93 (trať 1,55 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Žáci mladší r. 92-93 (trať 1,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1209Siegel JakubAC Choceň9200:05:4711,00
2MM2213Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:06:059,00
3MM3207Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:06:218,00
4MM4214Hloušek JanTT Trusnov9300:06:527,00
5MM5219Mohelník PetrAtletika Polička9200:06:546,00
Žákyně starší r. 90-91 (trať 2,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS3201Karlová VeronikaNový Věk Triatlonu9000:11:4311,00
2ŽS5212Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:13:319,00
Žáci starší r. 90-91 (trať 2,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1216Večeře TomášAtletika Polička9000:10:1111,00
2MS2217Tománek FilipAtletika Polička9000:11:029,00
3MS4210Cibulka PavelLibchavy9100:12:588,00
Dorostenci r. 88-89 (trať 3,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1215Sejkora KarelAtletika Polička8800:13:4611,00
2MD2203Zavřel JiříAC Choceň8900:15:119,00
3MD3221Černý JaroslavHorní Sloupnice8800:16:088,00
4MD5220Černý JanHorní Sloupnice8900:18:447,00
Dorostenky r. 88-89 (trať 3,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD4218Schauerová LenkaAtletika Polička8800:18:1511,00
Junioři (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1028Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:46:04-
2MJ1927Řemínek MatějAC Choceň8600:48:46-
3MJ295Siegel JosefAC Choceň8600:52:32-
Muži A (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA142Krupička RobertSaucony Team7800:41:10-
2MA24Kotouč MartinTJ Olympia Bruntál8500:42:09-
3MA334Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:43:06-
4MA540Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:43:47-
5MA655Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:45:01-
6MA813Zelinger MichalLanškroun6900:45:31-
7MA957Pozler TomášSK OMT Pardubice7600:45:58-
8MA1129Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:46:11-
9MA129Šutera JosefAtletika Polička7900:46:15-
10MA1432Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:47:22-
11MA1525Doucha JiříStart Náchod7100:47:39-
12MA166Bielčik PetrLichkov7100:47:46-
13MA2456Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:50:18-
14MA2647Hotař JiříNová Ves7300:50:26-
15MA2758Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:51:38-
16MA3337Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:55:19-
17MA4730Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7101:03:47-
-MA-59Svoboda MojmírHvězda Pardubice66DNF-
Muži B (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB42Siegel JosefAC Choceň5800:43:36-
2MB736Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:45:18-
3MB1338Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:46:55-
4MB1724Vanta JosefTC Dobruška6200:48:19-
5MB2015Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:48:54-
6MB2233Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:49:40-
7MB2343Štěpař PetrSušice6400:49:51-
Muži C (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1841Krupička MiroslavÚstí nad Orlicí5300:48:20-
2MC2122Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:49:22-
3MC3026Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:52:33-
4MC3617Krajtl SvatoplukPardubice4900:56:52-
5MC3851Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:57:23-
6MC3949Krumer MiroslavOstrov4900:57:33-
7MC4039Kulich JosefLitomyšl5200:57:54-
Muži D (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4210Jelínek MatějHradec Králové4200:59:40-
2MD4452Vít ČestmírDP Hradec Králové4501:01:48-
3MD4660Linhart MilošAC Náchod4401:03:24-
4MD5019Soukup JiříHradec Králové2701:23:58-
Juniorky (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ3516Skybová LucieARC Brno8700:56:02-
Ženy A (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2512Fořtová IvetaSokol Kolín, Jablonec nad Nisou7200:50:23-
2ZA2831Kozáková DenisaSKP Nymburk7900:51:54-
3ZA3148Škodová IvanaMaratonstav Úpice8100:52:40-
4ZA321Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:54:41-
5ZA4550Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:02:25-
-ZA-53Jiroušková JanaCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí79DNF-
Ženy B (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB347Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:55:44-
2ZB3721Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:57:02-
3ZB4120Vacková HanaSK Hronov5600:58:19-
4ZB4314Novotná EvaLetohrad4801:00:48-
5ZB488Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:05:41-
6ZB493Siegelová MagdalenaAC Choveň6501:09:52-
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž21202Karlová MarkétaNový Věk Triatlonu9600:01:5411,00
2Ž22222Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:409,00
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31206Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:1611,00
2M32208Nešpor JiříTJ Svitavy9400:03:209,00
3M33204Lakota AntonínAC Choceň9500:03:268,00
4M34205Frydrych JakubAC Choceň9500:04:017,00
Trať 1,55 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1209Siegel JakubAC Choceň9200:05:4711,00
2MM2213Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:06:059,00
3MM3207Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:06:218,00
4MM4214Hloušek JanTT Trusnov9300:06:527,00
5MM5219Mohelník PetrAtletika Polička9200:06:546,00
Trať 2,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1216Večeře TomášAtletika Polička9000:10:1111,00
2MS2217Tománek FilipAtletika Polička9000:11:029,00
1ŽS3201Karlová VeronikaNový Věk Triatlonu9000:11:4311,00
3MS4210Cibulka PavelLibchavy9100:12:588,00
2ŽS5212Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:13:319,00
Trať 3,85 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1215Sejkora KarelAtletika Polička8800:13:4611,00
2MD2203Zavřel JiříAC Choceň8900:15:119,00
3MD3221Černý JaroslavHorní Sloupnice8800:16:088,00
1ŽD4218Schauerová LenkaAtletika Polička8800:18:1511,00
4MD5220Černý JanHorní Sloupnice8900:18:447,00
Trať 12 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA142Krupička RobertSaucony Team7800:41:10-
2MA24Kotouč MartinTJ Olympia Bruntál8500:42:09-
3MA334Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:43:06-
1MB42Siegel JosefAC Choceň5800:43:36-
4MA540Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:43:47-
5MA655Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:45:01-
2MB736Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:45:18-
6MA813Zelinger MichalLanškroun6900:45:31-
7MA957Pozler TomášSK OMT Pardubice7600:45:58-
1MJ1028Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:46:04-
8MA1129Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:46:11-
9MA129Šutera JosefAtletika Polička7900:46:15-
3MB1338Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:46:55-
10MA1432Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:47:22-
11MA1525Doucha JiříStart Náchod7100:47:39-
12MA166Bielčik PetrLichkov7100:47:46-
4MB1724Vanta JosefTC Dobruška6200:48:19-
1MC1841Krupička MiroslavÚstí nad Orlicí5300:48:20-
2MJ1927Řemínek MatějAC Choceň8600:48:46-
5MB2015Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:48:54-
2MC2122Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:49:22-
6MB2233Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:49:40-
7MB2343Štěpař PetrSušice6400:49:51-
13MA2456Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:50:18-
1ZA2512Fořtová IvetaSokol Kolín, Jablonec nad Nisou7200:50:23-
14MA2647Hotař JiříNová Ves7300:50:26-
15MA2758Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:51:38-
2ZA2831Kozáková DenisaSKP Nymburk7900:51:54-
3MJ295Siegel JosefAC Choceň8600:52:32-
3MC3026Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:52:33-
3ZA3148Škodová IvanaMaratonstav Úpice8100:52:40-
4ZA321Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:54:41-
16MA3337Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:55:19-
1ZB347Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:55:44-
1ŽJ3516Skybová LucieARC Brno8700:56:02-
4MC3617Krajtl SvatoplukPardubice4900:56:52-
2ZB3721Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:57:02-
5MC3851Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:57:23-
6MC3949Krumer MiroslavOstrov4900:57:33-
7MC4039Kulich JosefLitomyšl5200:57:54-
3ZB4120Vacková HanaSK Hronov5600:58:19-
1MD4210Jelínek MatějHradec Králové4200:59:40-
4ZB4314Novotná EvaLetohrad4801:00:48-
2MD4452Vít ČestmírDP Hradec Králové4501:01:48-
5ZA4550Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:02:25-
3MD4660Linhart MilošAC Náchod4401:03:24-
17MA4730Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7101:03:47-
5ZB488Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:05:41-
6ZB493Siegelová MagdalenaAC Choveň6501:09:52-
4MD5019Soukup JiříHradec Králové2701:23:58-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód