hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Šachty - Štěpánka

23.7.2017, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Šachty - Štěpánka
  • datum konání: 23.7.2017
  • zobrazeno již 510x
  • pořadatel: TJ Vysoké nad Jizerou, z. s.

Sociální sítě

Místo konání

Vysoké nad Jizerou, poblíž dolní stanice vleku
10:00 hodin

Přihlášky

Restaurace Šachty u horní stanice vleku od 8:30 do 9:30 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 6,5 km
Převýšení: 450 m
Od dolní stanice vysockého lyžařského vleku, přes Sklenařice, Paseky nad Jizerou k rozhledně Štěpánka v Příchovicích.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Pavel Šalda
tel. 605 970 785

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

ski.vysoke@tiscali.cz

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 24.07.2017, 08:39
  • zobrazeno již 603x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ579Lukeš TomášČKS SKI Jilemnice0000:31:0735,00
2MJ661Křeček JiříELEVEN RUN TEAM9800:31:4231,00
3MJ1581Provazník JosefTJ Spartak Vrchlabí9900:34:0827,00
4MJ2387Švácha FilipAC Česká Lípa9800:35:1124,00
5MJ25108Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:35:3022,00
6MJ27106Krupka AdamIndičtí běžci0100:35:5320,00
7MJ2880Vyšanský EduardČKS SKI Jilemnice0000:35:5719,00
8MJ3078Matouš AdamČKS SKI Jilemnice9800:36:0918,00

Muži A (trať 6,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA157Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:28:4335,00
2MA298Berka RadimAC Turnov8200:28:5131,00
3MA377Čech JanČKS SKI Jilemnice9300:29:3127,00
4MA4114Čivrný JiříSemily8000:30:1624,00
5MA756Herda JanSKP Nymburk8300:32:1022,00
6MA9103Vavruška JiříKerda Sport Liberec7800:32:2220,00
7MA11113Kožíšek DušanDukla Liberec8300:33:1819,00
8MA1762Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:34:2318,00
9MA32119Mašek PetrAO Spartak Vrchlabí7900:36:5917,00
10MA3653Šáfr VladimírTriexpert8100:37:3316,00
11MA3793Stézka MartinTata Dvojčat Liberec8400:37:4315,00
12MA39115Kalina LukášHarrachov8500:37:5214,00
13MA40124Kalivoda MartinHorská chata na Perl8400:37:5913,00
14MA62118Veselý PetrPraha7800:45:1812,00
15MA6572Herbst LubošHerbstíci Praha7900:46:2811,00
16MA71123Hanousek VáclavJičín8000:52:5910,00

Muži B (trať 6,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1067Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:32:3935,00
2MB1271Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:33:2731,00
3MB1468Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:33:4727,00
4MB21112Roštejnský MichalKerda Sport Liberec7700:34:5724,00
5MB22111Záruba JanSix Monkeys7700:35:0322,00
6MB2689Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:35:5120,00
7MB2952Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou7500:36:0119,00
8MB3475Kubíček ZdeněkOK Mnichovo Hradiště7200:37:1218,00
9MB3883Suchý JiříFEL Praha7600:37:4917,00
10MB4291Erben JaroslavKunčice nad Labem7400:38:5416,00
11MB5066Valtček LudvíkPraha Kobylisy6800:41:4415,00

Muži C (trať 6,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC854Jančík BořekSVARTES Hořice6400:32:1635,00
2MC1696Vacarda VladimírEleven Run Team5900:34:1531,00
3MC1869Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:34:3727,00
4MC2094Buřil FrantišekVidochov6600:34:5324,00
5MC2488Vlček BohumilPraha 136000:35:2122,00
6MC3176Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:36:1920,00
7MC3574Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:37:2319,00
8MC4855Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:41:0218,00
9MC5351Nečas JosefÚpice5800:42:2917,00
10MC5490Chroust JanBK Falkenštejn Krásná Lípa6000:43:2716,00
11MC5585Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:43:5815,00
12MC5864Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:44:1714,00

Muži D (trať 6,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4365Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:39:0935,00
2MD4660Šolc VítězslavBKL Machov5700:40:4131,00
3MD59116Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:44:2627,00
4MD68104Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:49:2124,00
5MD73107Dvořák LadislavTJ Sokol Velké Hamry I.4800:57:1222,00

Muži E (trať 6,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6670Leszkow PetrMK Hlinsko4400:47:1835,00
2ME7058Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:51:2431,00
3ME72101Tučný JanMK Pardubice4700:57:0027,00

Juniorky (trať 6,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3382Trojanová HanaČKS SKI Jilemnice0000:37:0435,00
2ZJ47100Martinková MonikaČSK SKI Vysoké nad Jizerou0300:41:0131,00
3ZJ6399Seidlová EliškaČSK SKI Vysoké nad Jizerou0400:45:2827,00

Ženy A (trať 6,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4192Luštincová LucieLusti team9300:38:3735,00
2ZA4559Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:40:1131,00
3ZA52125Blažková LenkaSMT8800:42:2227,00
4ZA64121Formánková MartinaDHL IT Services8600:46:1124,00
5ZA67117Palasová PetraVetcare8500:47:5922,00
6ZA76122Krovlíková DoraPředletice8801:01:4820,00

Ženy B (trať 6,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1997Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:34:4035,00
2ZB5673Herbst JarmilaHerbstíci Praha7400:44:0431,00
3ZB5786Čermáková ZdenaLSK Lomnice nad Popelkou7400:44:0427,00
4ZB60120Kynclová ZuzanaVelké Popovice8200:44:2924,00

Ženy C (trať 6,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC13109Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:33:3835,00
2ZC4984Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:41:0931,00
3ZC61110Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:44:3627,00
4ZC69102Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:50:3724,00
5ZC75126Tvrčíková JitkaBáječné ženy Jičín6601:01:3022,00

Ženy D (trať 6,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD44105Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:39:2035,00
2ZD5195Lukášová MirkaPraha6100:42:1131,00
3ZD7463Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:57:2327,00

Trať 6,5 km, 450 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA157Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:28:4335,00
2MA298Berka RadimAC Turnov8200:28:5131,00
3MA377Čech JanČKS SKI Jilemnice9300:29:3127,00
4MA4114Čivrný JiříSemily8000:30:1624,00
1MJ579Lukeš TomášČKS SKI Jilemnice0000:31:0735,00
2MJ661Křeček JiříELEVEN RUN TEAM9800:31:4231,00
5MA756Herda JanSKP Nymburk8300:32:1022,00
1MC854Jančík BořekSVARTES Hořice6400:32:1635,00
6MA9103Vavruška JiříKerda Sport Liberec7800:32:2220,00
1MB1067Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:32:3935,00
7MA11113Kožíšek DušanDukla Liberec8300:33:1819,00
2MB1271Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:33:2731,00
1ZC13109Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:33:3835,00
3MB1468Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:33:4727,00
3MJ1581Provazník JosefTJ Spartak Vrchlabí9900:34:0827,00
2MC1696Vacarda VladimírEleven Run Team5900:34:1531,00
8MA1762Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:34:2318,00
3MC1869Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:34:3727,00
1ZB1997Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:34:4035,00
4MC2094Buřil FrantišekVidochov6600:34:5324,00
4MB21112Roštejnský MichalKerda Sport Liberec7700:34:5724,00
5MB22111Záruba JanSix Monkeys7700:35:0322,00
4MJ2387Švácha FilipAC Česká Lípa9800:35:1124,00
5MC2488Vlček BohumilPraha 136000:35:2122,00
5MJ25108Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:35:3022,00
6MB2689Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:35:5120,00
6MJ27106Krupka AdamIndičtí běžci0100:35:5320,00
7MJ2880Vyšanský EduardČKS SKI Jilemnice0000:35:5719,00
7MB2952Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou7500:36:0119,00
8MJ3078Matouš AdamČKS SKI Jilemnice9800:36:0918,00
6MC3176Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:36:1920,00
9MA32119Mašek PetrAO Spartak Vrchlabí7900:36:5917,00
1ZJ3382Trojanová HanaČKS SKI Jilemnice0000:37:0435,00
8MB3475Kubíček ZdeněkOK Mnichovo Hradiště7200:37:1218,00
7MC3574Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:37:2319,00
10MA3653Šáfr VladimírTriexpert8100:37:3316,00
11MA3793Stézka MartinTata Dvojčat Liberec8400:37:4315,00
9MB3883Suchý JiříFEL Praha7600:37:4917,00
12MA39115Kalina LukášHarrachov8500:37:5214,00
13MA40124Kalivoda MartinHorská chata na Perl8400:37:5913,00
1ZA4192Luštincová LucieLusti team9300:38:3735,00
10MB4291Erben JaroslavKunčice nad Labem7400:38:5416,00
1MD4365Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:39:0935,00
1ZD44105Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:39:2035,00
2ZA4559Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:40:1131,00
2MD4660Šolc VítězslavBKL Machov5700:40:4131,00
2ZJ47100Martinková MonikaČSK SKI Vysoké nad Jizerou0300:41:0131,00
8MC4855Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:41:0218,00
2ZC4984Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:41:0931,00
11MB5066Valtček LudvíkPraha Kobylisy6800:41:4415,00
2ZD5195Lukášová MirkaPraha6100:42:1131,00
3ZA52125Blažková LenkaSMT8800:42:2227,00
9MC5351Nečas JosefÚpice5800:42:2917,00
10MC5490Chroust JanBK Falkenštejn Krásná Lípa6000:43:2716,00
11MC5585Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:43:5815,00
2ZB5673Herbst JarmilaHerbstíci Praha7400:44:0431,00
3ZB5786Čermáková ZdenaLSK Lomnice nad Popelkou7400:44:0427,00
12MC5864Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:44:1714,00
3MD59116Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:44:2627,00
4ZB60120Kynclová ZuzanaVelké Popovice8200:44:2924,00
3ZC61110Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:44:3627,00
14MA62118Veselý PetrPraha7800:45:1812,00
3ZJ6399Seidlová EliškaČSK SKI Vysoké nad Jizerou0400:45:2827,00
4ZA64121Formánková MartinaDHL IT Services8600:46:1124,00
15MA6572Herbst LubošHerbstíci Praha7900:46:2811,00
1ME6670Leszkow PetrMK Hlinsko4400:47:1835,00
5ZA67117Palasová PetraVetcare8500:47:5922,00
4MD68104Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:49:2124,00
4ZC69102Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:50:3724,00
2ME7058Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:51:2431,00
16MA71123Hanousek VáclavJičín8000:52:5910,00
3ME72101Tučný JanMK Pardubice4700:57:0027,00
5MD73107Dvořák LadislavTJ Sokol Velké Hamry I.4800:57:1222,00
3ZD7463Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:57:2327,00
5ZC75126Tvrčíková JitkaBáječné ženy Jičín6601:01:3022,00
6ZA76122Krovlíková DoraPředletice8801:01:4820,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA157Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:28:4335,00
2MA298Berka RadimAC Turnov8200:28:5131,00
3MA377Čech JanČKS SKI Jilemnice9300:29:3127,00
4MA4114Čivrný JiříSemily8000:30:1624,00
5MJ579Lukeš TomášČKS SKI Jilemnice0000:31:0722,00
6MJ661Křeček JiříELEVEN RUN TEAM9800:31:4220,00
7MA756Herda JanSKP Nymburk8300:32:1019,00
8MC854Jančík BořekSVARTES Hořice6400:32:1618,00
9MA9103Vavruška JiříKerda Sport Liberec7800:32:2217,00
10MB1067Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:32:3916,00
11MA11113Kožíšek DušanDukla Liberec8300:33:1815,00
12MB1271Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:33:2714,00
13MB1468Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:33:4713,00
14MJ1581Provazník JosefTJ Spartak Vrchlabí9900:34:0812,00
15MC1696Vacarda VladimírEleven Run Team5900:34:1511,00
16MA1762Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:34:2310,00
17MC1869Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:34:379,00
18MC2094Buřil FrantišekVidochov6600:34:538,00
19MB21112Roštejnský MichalKerda Sport Liberec7700:34:577,00
20MB22111Záruba JanSix Monkeys7700:35:036,00
21MJ2387Švácha FilipAC Česká Lípa9800:35:115,00
22MC2488Vlček BohumilPraha 136000:35:214,00
23MJ25108Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:35:303,00
24MB2689Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:35:512,00
25MJ27106Krupka AdamIndičtí běžci0100:35:531,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC13109Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:33:3835,00
2ZB1997Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:34:4031,00
3ZJ3382Trojanová HanaČKS SKI Jilemnice0000:37:0427,00
4ZA4192Luštincová LucieLusti team9300:38:3724,00
5ZD44105Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:39:2022,00
6ZA4559Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:40:1120,00
7ZJ47100Martinková MonikaČSK SKI Vysoké nad Jizerou0300:41:0119,00
8ZC4984Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:41:0918,00
9ZD5195Lukášová MirkaPraha6100:42:1117,00
10ZA52125Blažková LenkaSMT8800:42:2216,00
11ZB5673Herbst JarmilaHerbstíci Praha7400:44:0415,00
12ZB5786Čermáková ZdenaLSK Lomnice nad Popelkou7400:44:0414,00
13ZB60120Kynclová ZuzanaVelké Popovice8200:44:2913,00
14ZC61110Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:44:3612,00
15ZJ6399Seidlová EliškaČSK SKI Vysoké nad Jizerou0400:45:2811,00
16ZA64121Formánková MartinaDHL IT Services8600:46:1110,00
17ZA67117Palasová PetraVetcare8500:47:599,00
18ZC69102Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:50:378,00
19ZD7463Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:57:237,00
20ZC75126Tvrčíková JitkaBáječné ženy Jičín6601:01:306,00
21ZA76122Krovlíková DoraPředletice8801:01:485,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Severočeské Podkrkonoší, udržovaná krajina i cesty – pastva pro zrak i duši. Tentokrát bez výhledů z rozhledny kvůli nízké oblačnosti. Autobus se vyplatil, po závodě začalo pršet. Spolehlivý pořadatel včetně časomíry. Zázemí s občerstvením. Jak říkají: Přiďte pobejt.
trejbalk

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód