hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu

2017 - 32. ročník

Průběžné pořadí poháru

Junioři 19 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Křeček JiříEleven Run Team9859011S:5/348, A:2/110, B:4/132
2Krupka AdamIndičtí běžci014898S:4/345, A:1/62, B:3/82
3Plášil MatějSokol Senohraby994158S:4/261, A:2/100, B:2/54
4Novák DavidAC Vysoké Mýto984105S:4/375, A:0/0, B:1/35
5Požár BorekBěžecký klub F-C Kadaň004065S:4/336, A:1/70, B:0/0
6Moravec JakubJM Team Letohrad993999S:2/147, A:4/170, B:3/82
7Krupka MilanIndičtí běžci033366S:3/234, A:1/48, B:2/54
8Zemánek VojtěchVinotéka U Karla Frenštát pod Radhoštěm012544S:2/153, A:1/70, B:1/31
9Provazník JosefČKS SKI Jilemnice992274S:1/60, A:2/140, B:1/27
10Bulička VojtěchAK Kroměříž102185S:2/138, A:3/80, B:0/0
11Matějka ŠimonCZE992102S:2/210, A:0/0, B:0/0
12Moravec JanJM Team Letohrad021875S:2/117, A:2/52, B:1/18
13Czeczotka MarekCZE981532S:2/153, A:0/0, B:0/0
13Kačerovský MichalCZE981532S:2/153, A:0/0, B:0/0
15Lukeš TomášČKS SKI Jilemnice001402S:1/105, A:0/0, B:1/35

Muži A 20-39 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8284121S:8/420, A:8/280, B:5/141
2Dvořák PavelBiatlon Prostějov8262812S:4/339, A:3/164, B:5/125
3Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8053514S:6/267, A:4/182, B:4/86
4Lysák VlastimilVinotéka U Karla864278S:2/141, A:4/224, B:2/62
5Ambros JakubAKEZ Kopřivnice874236S:2/186, A:3/202, B:1/35
6Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8234111S:4/156, A:3/112, B:4/73
7Fejfar OndřejCZE893154S:4/315, A:0/0, B:0/0
8Kovář JáchymCZE963064S:4/306, A:0/0, B:0/0
9Hruška JanKasper Swix Team892915S:3/210, A:1/54, B:1/27
9Janů JanCZE932913S:3/291, A:0/0, B:0/0
11Hübl RadekRun Sport Team882815S:2/153, A:1/62, B:2/66
12Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová872738S:2/102, A:2/82, B:4/89
13Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice832434S:2/138, A:1/70, B:1/35
14Herda JanSKP Nymburk832375S:2/147, A:1/44, B:2/46
15Chrascina MarekCZE972343S:3/234, A:0/0, B:0/0

Muži B 40-49 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7176820S:7/381, A:6/260, B:7/127
2Záruba JanSix Monkeys7764217S:6/324, A:6/224, B:5/94
3Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou755468S:3/315, A:4/196, B:1/35
4Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7253613S:3/237, A:5/196, B:5/103
5Vagenknecht FrantišekAster Jičín775258S:2/210, A:3/210, B:3/105
6Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí723517S:1/105, A:2/118, B:4/128
7Malý JanELEVEN RUN TEAM733295S:2/174, A:2/124, B:1/31
8Oberländer JanSokol Senohraby753258S:4/204, A:2/78, B:2/43
9Vacek MartinISCAREX Česká Třebová693026S:2/165, A:1/62, B:3/75
10Vopršálek MiroslavBrück team712586S:4/207, A:1/34, B:1/17
11Horák OndřejAK Kroměříž752454S:1/105, A:1/70, B:2/70
11Blaha TomášASICS Kroměříž762453S:1/105, A:2/140, B:0/0
13Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová762023S:1/105, A:1/62, B:1/35
14Moskva RomanPasivity Žamberk751994S:2/132, A:1/40, B:1/27
15Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice741625S:0/0, A:1/54, B:4/108

Muži C 50-59 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Jančík BořekSVARTES Hořice6483614S:5/423, A:4/272, B:5/141
2Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6478024S:9/399, A:6/260, B:9/121
3Vacarda VladimírEleven Run Team5977328S:10/378, A:9/258, B:9/137
4Buřil FrantišekVidochov6675414S:5/375, A:5/258, B:4/121
5Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5848723S:7/243, A:8/154, B:8/90
6Karlík MichalLOKO Trutov6446811S:4/264, A:3/118, B:4/86
7Stránský AlešISCAREX Česká Třebová604046S:2/198, A:2/140, B:2/66
8Veselý PavelHSK Horní Rokytnice663959S:3/198, A:3/132, B:3/65
9Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice603777S:3/225, A:3/132, B:1/20
10Groš ŠtefanSK Valašského Království6136011S:4/195, A:4/118, B:3/47
11Belobrad IvanPasivity Žamberk6634312S:3/141, A:3/114, B:6/88
12Vanta JosefTri Club Dobruška622747S:3/174, A:2/64, B:2/36
13Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5825110S:3/123, A:2/60, B:5/68
14Petrou JanSKI klub Velešín642485S:0/0, A:3/178, B:2/70
15Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm612235S:2/123, A:3/100, B:0/0

Muži D 60-69 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4883419S:8/432, A:7/270, B:4/132
2Šolc VítězslavBKL Machov5767916S:5/336, A:4/212, B:7/131
3Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5366617S:8/372, A:6/224, B:3/70
4Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4857614S:4/264, A:6/206, B:4/106
5Kobliha MilanLRS Vyškov / Prostějov5755112S:4/300, A:4/160, B:4/91
6Jelínek KarelPSK OLYMP Praha5153916S:5/243, A:6/204, B:5/92
7Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí535269S:3/246, A:3/186, B:3/94
8Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou554665S:4/396, A:1/70, B:0/0
9Smrčka MilošBK Říčany543504S:2/210, A:2/140, B:0/0
10Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav513159S:4/192, A:2/54, B:3/69
11Walek BronislavHrádek ve Slezsku572696S:0/0, A:5/242, B:1/27
12Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou482596S:3/168, A:1/36, B:2/55
13Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou501823S:1/81, A:1/70, B:1/31
14Tempír FrantišekSokol Štíty491664S:2/93, A:1/54, B:1/19
15Bláha MilanAF Křovice571514S:0/0, A:1/54, B:3/97

Muži E 70 let a starší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Metelka JosefSpartak Police4486324S:8/432, A:7/286, B:9/145
2Les JosefTJ Maratonstav Úpice4774820S:6/342, A:8/280, B:6/126
3Leszkow PetrMK Hlinsko4473811S:5/423, A:3/210, B:3/105
4Tučný JanMK Pardubice4755211S:4/303, A:3/154, B:4/95
5Vodička JanMK Radslavice454849S:2/198, A:4/204, B:3/82
6Sadílek OtaActivity Lanškroun463298S:2/153, A:2/88, B:4/88
7Šůcha VáclavSV Stříbro462904S:2/174, A:2/116, B:0/0
8Groh StanislavAC Vrchlabí461664S:1/60, A:1/48, B:2/58
9Janový PetrAC Trial Plzeň451622S:2/162, A:0/0, B:0/0
10Merta JaroslavJESENÍK351122S:1/81, A:0/0, B:1/31
11Lanta JiříMaratonstav Úpice, Orel Úpice441022S:0/0, A:2/102, B:0/0
12Lýsek JaroslavKlub důchodců45931S:1/93, A:0/0, B:0/0
13Kamenec IvanIn TeS43811S:1/81, A:0/0, B:0/0
14Jantsch VítězslavELEVEN RUN TEAM35721S:1/72, A:0/0, B:0/0
14März FrantišekSokol Kout43721S:1/72, A:0/0, B:0/0

Juniorky 19 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín004436S:3/303, A:1/70, B:2/70
2Dohnalová BlankaTarget Sport Milovice073145S:3/243, A:1/44, B:1/27
3Štiglerová SylvieCZE992913S:3/291, A:0/0, B:0/0
4Havlíčková BarboraCZE002683S:2/198, A:1/70, B:0/0
5Stýblová BarboraCZE991982S:2/198, A:0/0, B:0/0
6Tvarůžková BarboraKroměříž011672S:1/105, A:1/62, B:0/0
7Šamanová SimonaCZE001442S:2/144, A:0/0, B:0/0
8Trojanová HanaČKS SKI Jilemnice001402S:1/105, A:0/0, B:1/35
9Zeisková MarkétaRajbas Náchod981212S:1/81, A:1/40, B:0/0
10Vavříková KristýnaKunín031051S:1/105, A:0/0, B:0/0
10Beroušková BarboraSC PL001051S:1/105, A:0/0, B:0/0
10Chovanečková NikolaSK Kopřivnice051051S:1/105, A:0/0, B:0/0
13Dočkálková KristýnaKunín02931S:1/93, A:0/0, B:0/0
13Stýblová BáraCZE99931S:1/93, A:0/0, B:0/0
13de Sousa AlexandraMílaři Domažlice99931S:1/93, A:0/0, B:0/0

Ženy A 20-34 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9185923S:8/432, A:8/288, B:7/139
2Maršánová LucieCZE903964S:4/396, A:0/0, B:0/0
3Stránská AdélaCZE912673S:3/267, A:0/0, B:0/0
4Ožanová ZuzanaBěžecký Klub Brno912444S:2/147, A:1/62, B:1/35
5Hloušková MonikaCZE852102S:2/210, A:0/0, B:0/0
6Nováková PetraCZE931512S:1/81, A:1/70, B:0/0
7Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice851433S:1/72, A:1/40, B:1/31
8Esentierová AdélaBaláž EXTREME-TEAM Ostrava881322S:0/0, A:2/132, B:0/0
9Šenkeříková HanaKopřivnice831272S:1/93, A:1/34, B:0/0
10Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí931163S:0/0, A:2/100, B:1/16
11Brázdová VeronikaSykora Running901102S:0/0, A:2/110, B:0/0
12Schützová SandraČKS SKI Jilemnice911051S:1/105, A:0/0, B:0/0
12Krejčiříková DenisaVZS Ostrava881051S:1/105, A:0/0, B:0/0
12Beroušková KateřinaLK Tatran Chodov911051S:1/105, A:0/0, B:0/0
12Nováková BarboraSokol Kunvald831053S:0/0, A:0/0, B:3/105

Ženy B 35-44 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Delingerová MarieAK Kroměříž763536S:2/186, A:1/62, B:3/105
2Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují753144S:3/279, A:0/0, B:1/35
3Cimprichová JanaŠenov742665S:2/186, A:1/38, B:2/42
4Šedová JanaSruby732536S:1/105, A:1/44, B:4/104
5Brumlichová RomanaMedvědí doupě Hronov762334S:0/0, A:3/202, B:1/31
6Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová802124S:1/72, A:1/70, B:2/70
7Schorná PavlaCZE802102S:2/210, A:0/0, B:0/0
8Gregorová KamilaCZE811982S:2/198, A:0/0, B:0/0
9Čermáková ZdenaLSK Lomnice nad Popelkou741683S:1/93, A:1/48, B:1/27
10Poborská HelenaPSK Olymp Praha781632S:1/93, A:1/70, B:0/0
11Krausová DarinaAKEZ Kopřivnice741412S:1/93, A:1/48, B:0/0
12Žaludková JanaKola Malenovice751402S:0/0, A:2/140, B:0/0
12Čermáková JitkaStaněk Sport Turnov751402S:1/105, A:0/0, B:1/35
14Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová771103S:0/0, A:1/48, B:2/62
15Dohnalová MonikaPecka741051S:1/105, A:0/0, B:0/0

Ženy C 45-54 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7280812S:5/423, A:4/280, B:3/105
2Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6579213S:4/387, A:4/264, B:5/141
3Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6476715S:5/375, A:6/268, B:4/124
4Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6448613S:2/159, A:6/214, B:5/113
5Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují723955S:4/360, A:0/0, B:1/35
6Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub643567S:3/198, A:3/134, B:1/24
7Klimešová JanaUSK Praha701983S:1/93, A:1/70, B:1/35
8Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová701785S:0/0, A:1/54, B:4/124
9Šternerová HanaHradec Králové631695S:1/60, A:1/36, B:3/73
10Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová631564S:1/72, A:1/38, B:2/46
11Cinková JitkaAC Pardubice681523S:1/81, A:1/44, B:1/27
12Hořínková JanaStřelka Brno - Orel Židenice651483S:0/0, A:3/148, B:0/0
13Nováková MartinaSlavia Žižkov - Voláč641122S:1/81, A:0/0, B:1/31
14Poláková VeronikaSokol Postřekov661051S:1/105, A:0/0, B:0/0
15Málková AnnaOrel Vyškov63862S:0/0, A:1/62, B:1/24

Ženy D 55 let a starší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5681330S:10/414, A:11/270, B:9/129
2Dvořáková EvaProstějov5579513S:5/411, A:4/248, B:4/136
3Paulů BlankaMaratonstav Úpice5466510S:3/315, A:3/210, B:4/140
4Pštrossová MarieSNB Praha593145S:1/93, A:3/194, B:1/27
5Lukášová MirkaPraha612914S:2/198, A:1/62, B:1/31
6Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice622714S:2/165, A:2/106, B:0/0
7Nechvílová MiroslavaAC Choceň602215S:1/81, A:1/54, B:3/86
8Mališová KarlaUSK Praha602103S:1/105, A:1/70, B:1/35
9Grohová JaroslavaSpartak Vrchlabí511622S:2/162, A:0/0, B:0/0
10Vlachynská LibušeChotilsko – Prostřední Lhota621473S:0/0, A:2/116, B:1/31
11Šokalová LudmilaPepa Team F-M561432S:1/81, A:1/62, B:0/0
12Budinská HanaAC Moravská Slavia Brno601382S:2/138, A:0/0, B:0/0
13Hořejšová HanaPříbram601143S:0/0, A:2/92, B:1/22
14Svačinová BlaženaPampeliška Olomouc521122S:1/81, A:0/0, B:1/31
15Procházková IrenaTJ Háje571052S:0/0, A:1/70, B:1/35

Absolutní kategorie mužů (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8280821S:4/396, A:4/272, B:4/140
2Dvořák PavelBiatlon Prostějov8256612S:4/318, A:3/132, B:4/116
3Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8046413S:4/228, A:4/166, B:4/70
4Jančík BořekSVARTES Hořice6446314S:4/240, A:4/146, B:4/77
5Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7144119S:4/204, A:4/158, B:4/79
6Ambros JakubAKEZ Kopřivnice874236S:2/186, A:3/202, B:1/35
7Vagenknecht FrantišekAster Jičín774008S:2/162, A:3/156, B:3/82
8Lysák VlastimilVinotéka U Karla863798S:2/117, A:4/208, B:2/54
9Záruba JanSix Monkeys7732216S:4/141, A:4/126, B:4/55
10Fejfar OndřejCZE893124S:4/312, A:0/0, B:0/0
11Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6431021S:4/159, A:4/100, B:4/51
12Kovář JáchymCZE963064S:4/306, A:0/0, B:0/0
13Vacarda VladimírEleven Run Team5930221S:4/159, A:4/94, B:4/49
14Janů JanCZE932913S:3/291, A:0/0, B:0/0
15Bartoš Dalibor---752907S:3/162, A:3/112, B:1/16

Absolutní kategorie žen (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7279713S:4/420, A:4/272, B:3/105
2Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6564113S:4/303, A:4/218, B:4/120
3Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9162723S:4/291, A:4/228, B:4/108
4Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6445314S:4/210, A:4/172, B:4/71
5Paulů BlankaMaratonstav Úpice5442410S:3/186, A:3/146, B:4/92
6Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují723685S:4/333, A:0/0, B:1/35
7Maršánová LucieCZE903604S:4/360, A:0/0, B:0/0
8Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5632522S:4/162, A:4/110, B:4/53
9Dvořáková EvaProstějov5532410S:4/204, A:2/62, B:4/58
10Delingerová MarieAK Kroměříž763106S:2/159, A:1/54, B:3/97
11Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6429013S:2/105, A:4/116, B:4/69
12Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují752564S:3/225, A:0/0, B:1/31
13Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín002465S:2/132, A:1/48, B:2/66
14Stránská AdélaCZE912253S:3/225, A:0/0, B:0/0
15Klimešová JanaUSK Praha701983S:1/93, A:1/70, B:1/35


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
15.4.2017TP CONSULTING Cena Tolštejnského panství65
16.4.2017Cena města Chřibská49
22.4.2017VC Krkonoš Horní Maršov - Pomezní Boudy62
6.5.2017Šárovcova Lhota - Zvičina207
13.5.2017Běh na Velký Javorník87
14.5.2017Píďův běh Vrchlabí - Strážné84
20.5.2017HOLBA Běh na Šerák, MČR, kvalifikace na ME104
21.5.2017Běh na Sokolí vrch52
27.5.2017VC Zadova, MČR veteránů80
28.5.2017Běh na Čerchov74
3.6.2017Běh na Děvín55
4.6.2017Okolo Výhonu96
10.6.2017Běh na Kohout58
17.6.2017Peklák Challenge - kvalifikace na MS v běhu do vrchu87
24.6.2017Běh Mladkov - Suchý vrch100
25.6.2017Běh na Kozlovský kopec107
1.7.2017Horský běh Hodkovice nad Mohelkou - Ještěd81
5.7.2017Sedlecko-prčický trhák62
6.7.2017Lochovice - Plešivec171
8.7.2017ME v běhu do vrchu 2017, Kamnik, Slovinsko222
15.7.2017Běh na Hvězdu161
22.7.2017Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky122
23.7.2017Šachty - Štěpánka76
29.7.2017Běh na Lysou horu102
30.7.2017MS v běhu do vrchu 2017, Premana, Itálie283
30.7.2017Běh na Kozubovou262
5.8.2017Janské Lázně - Černá hora114
13.8.2017Slopenská desítka122
19.8.2017Běh na Svatý Hostýn229
26.8.2017Výprachtice - Buková hora127
2.9.2017Strážný - nahoru a dolů74
3.9.2017Běh Sázava - Lázek66
9.9.2017Běh k mohyle Hanče a Vrbaty57
10.9.2017Horský čtvrtmaraton55

Následují závody

Datum konáníJméno závodu
23.9.2017Jilemnice - Žalý
24.9.2017Běh na Hejšovinu
30.9.20172Hrady
8.10.2017Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves
21.10.2017Malá cena Špindlerova Mlýna
11.11.2017Běh Dlouhými záhony

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník
MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2013 - 28. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2009 - 24. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2008 - 23. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2007 - 22. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2006 - 21. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2005 - 20. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2004 - 19. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2003 - 18. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2002 - 17. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2001 - 16. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2000 - 15. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1999 - 14. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1998 - 13. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1997 - 12. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1996 - 11. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1995 - 10. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1994 - 9. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1993 - 8. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1992 - 7. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1991 - 6. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1990 - 5. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1989 - 4. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1988 - 3. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1987 - 2. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1986 - 1. ročník