hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Velká cena Zadova, kvalifikace na ME

26.5.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Velká cena Zadova, kvalifikace na ME
  • datum konání: 26.5.2018
  • zobrazeno již 772x
  • pořadatel: PSK Olymp Praha

Sociální sítě

Místo konání

Zadov, Lyžařský areál U Horejšů
od 13:30 hodin

Přihlášky

Podávají jednotlivci na webových stránkách www.behdovrchu.com, a to do pátku 25. 5. 2018 do 24:00 hod., případně na místě startu od 12:00 hodin

Startovné

80 Kč

Popis tratě

Délka: 11 km a méně
Trať závodu je okruhová, vedená částečně po lyžařských sjezdovkách a částečně po lesních cestách. Trať je profilově i technicky náročná a svými parametry odpovídá světovým či evropským šampionátům.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Linhart
mobil: 723 304 588

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.behdovrchu.com

E-mailová adresa

jin.linhart@post.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
27.5.2017VC Zadova, MČR veteránů80
21.5.2016VC Zadova v běhu do vrchu21
6.6.2015Velká cena Zadova34
7.6.2014Velká cena Zadova - kvalifikace na ME66
17.8.2013Velká cena Zadova, kvalifikace na MS, nahoru a dolů76
30.4.2011Velká cena Zadova46
2.5.2009Velká cena Zadova62
18.8.2007Velká cena Zadova, kvalifikace MS119
19.6.2004Velká cena Zadova, MČR veteránů122
24.6.2000Velká Cena Zadova55

Statistika závodu Velká cena Zadova, kvalifikace na ME

  • ročníků: 11
  • závodníků na všech ročnících: 681

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vraštilová Miloslava569
Šimurda Martin727
Turek Martin806
Jirásková Eva646
Dokulilová Ludmila625
Pechek František535
Valíček Radek745
Valíček Václav505
Les Josef475
Vaněk Petr614
Černý Vladimír524
Stránský Aleš604
Šrůtek Stanislav584
Jelínek Karel514
Milesová Iva774
Paulů Blanka544
Žák Jiří714
Vacarda Vladimír594
Šimůnek Jan494
Voják Jiří883
Šatra Alois583
Šír Václav483
Havlová Pavla823
Kovář Jáchym963
Řehoř František703
Svatoš Otakar343
Kolínek František563
Královec Jiří513
Ožana Václav643
Herda Jan833
Stránská Adéla913
Ulich Petr683
Tischler Josef003
Rus Zdeněk523
Stránská Michaela973
Metelka Josef443
Fričková Pavla823
Pechek Petr833
Westrmaier Jiří533
Neubauer Ludvík493
Pavlišta Vít853
Jančaříková Lenka703
Sekyrová Ivana713
Farář Jaroslav503
Janů Jan933
Metelková Táňa723
Petrou Jan643
Janový Petr453
Lichý Tomáš943
Flegl Vlastimil533

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 28.05.2018, 07:36
  • zobrazeno již 615x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2018 - 33. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,91 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1166Požár BorekBěžecký klub F-C Kadaň0000:38:07105,00
2MJ2146Jílek OndřejAtletika Šumperk9900:38:3193,00
3MJ3140Foller DavidVSK Univerzita Brno9900:39:0681,00
4MJ6138Dryák VojtěchTJ Lokomotiva Beroun0100:40:4472,00
5MJ11163Vondrášek DavidTriatlet Karlovy Vary9900:42:3066,00
6MJ15191Bříza MatějLIAZ Jablonec0100:45:4960,00
7MJ16158Skalička JanSK Sporting Příbram0000:45:5057,00
8MJ17154Liščák MarekKB St. Město pod Landštejnem0100:45:5154,00
9MJ18142Hojdekr JanPSK Olymp Praha, z.s.0100:46:5151,00
10MJ204Dvořák MatějHvězda Pardubice0000:47:3648,00
11MJ26152Plášil MatějTJ Sokol Senohraby9900:50:1645,00

Muži A (trať 11,05 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Janů JanHvězda Pardubice, z.s.9300:48:22105,00
2MA2190Pavlišta VítAC Slovan Liberec / Silvini Madshus Team8500:49:0293,00
3MA3186Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:49:2481,00
4MA4180Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:50:2072,00
5MA5182Chrascina MarekTJ TŽ Třinec9700:50:5166,00
6MA62Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:52:5060,00
7MA73Hladík PavelHvězda Pardubice, z.s.9600:53:1357,00
8MA8173Šacl JiříHvězda Pardubice9400:55:2854,00
9MA9178Turek MartinŽAKIS TEAM8001:02:3251,00
10MA12167Procházka JiříAtletika Klatovy9601:08:4948,00

Muži B (trať 11,05 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB10181Suda JosefSK Přimda7801:05:24105,00
2MB11176Liška MilošTriathlon Lipno7101:07:2893,00
3MB13179Fürbach MartinStrakonice7501:09:5981,00
4MB14185Oberländer JanTJ Sokol Senohraby7501:15:1572,00

Muži C (trať 7,91 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC8161Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:47105,00
2MC14171Petrou JanSKI klub Velešín6400:45:4793,00
3MC19145Zikmund ZdenekGlede ski team Jičín6700:46:5681,00
4MC24177Vanta JosefTriklub Dobruška6200:49:3772,00
5MC28153Slamiak StanislavBONBON6200:59:3066,00

Muži D (trať 7,91 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD9150Smrčka MilošBK Říčany5400:42:00105,00
2MD22172Šatra AloisTatran Velké Hydčice5800:47:5093,00
3MD25127Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:49:5681,00
4MD27124Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:53:4572,00

Muži E (trať 4,14 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME10128Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:24:31105,00
2ME15148Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:29:5093,00

Juniorky (trať 4,14 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1151Štiglerová SylvieSSK Vítkovice9900:21:36105,00
2ZJ2137Stýblová BarboraTJ Lokomotiva Beroun z.s.9900:21:5893,00
3ZJ4159Havlíčková BarboraSK 4 Dvory ČB0000:22:1981,00
4ZJ5192Zvolánková LucieSK Aritma Praha0200:22:3772,00
5ZJ6123Šamanová SimonaTJ Lokomotiva Beroun z.s.0000:22:5066,00
6ZJ7188Marszalková TerezaTJ TŽ Třinec0100:23:0760,00
7ZJ8139Placatková BáraSK Sporting Příbram0000:23:2557,00
8ZJ9144Zikmundová AnitaUSK Praha0000:24:0054,00
9ZJ11183Šibravová EliškaAC Slovan Liberec0200:25:0051,00
10ZJ17155Jindrová EliškaSk Čtyři Dvory ČB0100:35:3748,00

Ženy A (trať 7,91 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4175Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:39:49105,00
2ZA7169Maršánová LucieHvězda Pardubice z.s.9000:40:4693,00
3ZA12147Krchová ZuzanaPSK Olymp Praha, z.s.9000:42:3181,00

Ženy B (trať 7,91 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5170Schorná PavlaTJ MARATONSTAV Úpice/MIZUNO TEAM8000:40:22105,00
2ZB10160Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:42:0593,00
3ZB13162Gregorová KamilaPSK Olymp Praha, z.s.8100:45:4481,00
4ZB21149Milesová IvaPSK Olymp Praha, z.s.7700:47:4972,00
5ZB23141Šibravová LenkaPSK Olymp Praha, z.s.8200:48:5866,00

Ženy C (trať 4,14 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3164Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:21:59105,00
2ZC12165Strnádková JanaDolní Kalná7100:28:0093,00
3ZC14168Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:29:0781,00

Ženy D (trať 4,14 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD13200Vlachynská LibušeTurbomošt6200:28:09105,00
2ZD16174Procházková IrenaTJ Háje5700:34:1193,00
3ZD18122Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5600:38:0981,00

Trať 4,14 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1151Štiglerová SylvieSSK Vítkovice9900:21:36105,00
2ZJ2137Stýblová BarboraTJ Lokomotiva Beroun z.s.9900:21:5893,00
1ZC3164Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:21:59105,00
3ZJ4159Havlíčková BarboraSK 4 Dvory ČB0000:22:1981,00
4ZJ5192Zvolánková LucieSK Aritma Praha0200:22:3772,00
5ZJ6123Šamanová SimonaTJ Lokomotiva Beroun z.s.0000:22:5066,00
6ZJ7188Marszalková TerezaTJ TŽ Třinec0100:23:0760,00
7ZJ8139Placatková BáraSK Sporting Příbram0000:23:2557,00
8ZJ9144Zikmundová AnitaUSK Praha0000:24:0054,00
1ME10128Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:24:31105,00
9ZJ11183Šibravová EliškaAC Slovan Liberec0200:25:0051,00
2ZC12165Strnádková JanaDolní Kalná7100:28:0093,00
1ZD13200Vlachynská LibušeTurbomošt6200:28:09105,00
3ZC14168Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:29:0781,00
2ME15148Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:29:5093,00
2ZD16174Procházková IrenaTJ Háje5700:34:1193,00
10ZJ17155Jindrová EliškaSk Čtyři Dvory ČB0100:35:3748,00
3ZD18122Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5600:38:0981,00

Trať 7,91 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1166Požár BorekBěžecký klub F-C Kadaň0000:38:07105,00
2MJ2146Jílek OndřejAtletika Šumperk9900:38:3193,00
3MJ3140Foller DavidVSK Univerzita Brno9900:39:0681,00
1ZA4175Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:39:49105,00
1ZB5170Schorná PavlaTJ MARATONSTAV Úpice/MIZUNO TEAM8000:40:22105,00
4MJ6138Dryák VojtěchTJ Lokomotiva Beroun0100:40:4472,00
2ZA7169Maršánová LucieHvězda Pardubice z.s.9000:40:4693,00
1MC8161Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:47105,00
1MD9150Smrčka MilošBK Říčany5400:42:00105,00
2ZB10160Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:42:0593,00
5MJ11163Vondrášek DavidTriatlet Karlovy Vary9900:42:3066,00
3ZA12147Krchová ZuzanaPSK Olymp Praha, z.s.9000:42:3181,00
3ZB13162Gregorová KamilaPSK Olymp Praha, z.s.8100:45:4481,00
2MC14171Petrou JanSKI klub Velešín6400:45:4793,00
6MJ15191Bříza MatějLIAZ Jablonec0100:45:4960,00
7MJ16158Skalička JanSK Sporting Příbram0000:45:5057,00
8MJ17154Liščák MarekKB St. Město pod Landštejnem0100:45:5154,00
9MJ18142Hojdekr JanPSK Olymp Praha, z.s.0100:46:5151,00
3MC19145Zikmund ZdenekGlede ski team Jičín6700:46:5681,00
10MJ204Dvořák MatějHvězda Pardubice0000:47:3648,00
4ZB21149Milesová IvaPSK Olymp Praha, z.s.7700:47:4972,00
2MD22172Šatra AloisTatran Velké Hydčice5800:47:5093,00
5ZB23141Šibravová LenkaPSK Olymp Praha, z.s.8200:48:5866,00
4MC24177Vanta JosefTriklub Dobruška6200:49:3772,00
3MD25127Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:49:5681,00
11MJ26152Plášil MatějTJ Sokol Senohraby9900:50:1645,00
4MD27124Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:53:4572,00
5MC28153Slamiak StanislavBONBON6200:59:3066,00

Trať 11,05 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Janů JanHvězda Pardubice, z.s.9300:48:22105,00
2MA2190Pavlišta VítAC Slovan Liberec / Silvini Madshus Team8500:49:0293,00
3MA3186Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:49:2481,00
4MA4180Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:50:2072,00
5MA5182Chrascina MarekTJ TŽ Třinec9700:50:5166,00
6MA62Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:52:5060,00
7MA73Hladík PavelHvězda Pardubice, z.s.9600:53:1357,00
8MA8173Šacl JiříHvězda Pardubice9400:55:2854,00
9MA9178Turek MartinŽAKIS TEAM8001:02:3251,00
1MB10181Suda JosefSK Přimda7801:05:24105,00
2MB11176Liška MilošTriathlon Lipno7101:07:2893,00
10MA12167Procházka JiříAtletika Klatovy9601:08:4948,00
3MB13179Fürbach MartinStrakonice7501:09:5981,00
4MB14185Oberländer JanTJ Sokol Senohraby7501:15:1572,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Janů JanHvězda Pardubice, z.s.9300:48:22105,00
2MA2190Pavlišta VítAC Slovan Liberec / Silvini Madshus Team8500:49:0293,00
3MA3186Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:49:2481,00
4MA4180Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:50:2072,00
5MA5182Chrascina MarekTJ TŽ Třinec9700:50:5166,00
6MA62Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:52:5060,00
7MA73Hladík PavelHvězda Pardubice, z.s.9600:53:1357,00
8MA8173Šacl JiříHvězda Pardubice9400:55:2854,00
9MA9178Turek MartinŽAKIS TEAM8001:02:3251,00
10MB10181Suda JosefSK Přimda7801:05:2448,00
11MB11176Liška MilošTriathlon Lipno7101:07:2845,00
12MA12167Procházka JiříAtletika Klatovy9601:08:4942,00
13MB13179Fürbach MartinStrakonice7501:09:5939,00
14MB14185Oberländer JanTJ Sokol Senohraby7501:15:1536,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4175Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:39:49105,00
2ZB5170Schorná PavlaTJ MARATONSTAV Úpice/MIZUNO TEAM8000:40:2293,00
3ZA7169Maršánová LucieHvězda Pardubice z.s.9000:40:4681,00
4ZB10160Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:42:0572,00
5ZA12147Krchová ZuzanaPSK Olymp Praha, z.s.9000:42:3166,00
6ZB13162Gregorová KamilaPSK Olymp Praha, z.s.8100:45:4460,00
7ZB21149Milesová IvaPSK Olymp Praha, z.s.7700:47:4957,00
8ZB23141Šibravová LenkaPSK Olymp Praha, z.s.8200:48:5854,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód