Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Přespolní běh lyžařů v Letohradě

15.10.2005, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Přespolní běh lyžařů v Letohradě
  • datum konání: 15.10.2005
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SpartaK OEZ Letohrad

Sociální sítě

Místo konání

areál biatlonu, Letohrad
9.30 hodin (start kategorie nejmladších dětí)
10.05 hodin (Muži A)

Přihlášky

8.00 - 9.00 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 20 Kč

Popis tratě

Lesní cesy, částečně asfaltový povrch.
Délka: 500 m až 8 km
Převýšení: 40 m

Ceny pro vítěze

závodníci na prvních třech místech obdrží doplom a věcnou cenu

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
František Majvald
Družstevní 592
561 51 Letohrad
tel. byt: 465 620 558
tel. zam.: 465 622 300

Internetové stránky

http://www.biatlonoez.cz

E-mailová adresa

biatlon@orlicko.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.10.2018Přespolní běh lyžařů v Letohradě331
15.10.2017Přespolní běh lyžařů v Letohradě399
13.10.2012Přespolní běh lyžařů v Letohradě234
15.10.2011Přespolní běh lyžařů v Letohradě254
16.10.2010Přespolní běh lyžařů v Letohradě266
10.10.2009Přespolní běh lyžařů v Letohradě195
11.10.2008Přespolní běh lyžařů v Letohradě198
13.10.2007Přespolní běh lyžařů v Letohradě213
14.10.2006Přespolní běh lyžařů v Letohradě213
17.10.2004Přespolní běh lyžařů - Letohrad153
19.10.2003Přespolní běh lyžařů - Letohrad170

Statistika závodu Přespolní běh lyžařů v Letohradě

  • ročníků: 12
  • závodníků na všech ročnících: 2626

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Fáberová Zuzana969
Maříková Simona969
Mikyska Tomáš009
Krejčí Stanislav638
Sadílek Ota468
Procházka Jakub968
Ducháček Bedřich598
Klaclová Šárka938
Novotná Dora978
Kalous Petr778
Leicht Jiří498
Schreierová Anna008
Vinduška Petr938
Kavka Lukáš978
Bielčik Jindřich408
Polák Daniel988
Černá Kristýna938
Keprtová Miloslava487
Kánský Petr007
Gregora Filip027
Marek Jiří437
Remeš Vojtěch987
Vávra Vlastimil917
Fajfrová Markéta977
Koblížek Jindřich487
Exler Ondřej907
Žalčík Kim997
Moravec Jan027
Večeř Milan967
Novotný Luděk627
Večeř Petr997
Teplá Eliška997
Šabata Josef937
Remeš Petr947
Dušková Lenka807
Krčmář Michal916
Kalous Martin956
Strnad Adam006
Jonáš Matěj976
Poulíková Karolína006
Novotný Jan906
Teplý Jan936
Adamcová Dominika996
Vondra Vojtěch986
Remešová Hana946
Hermann Matěj006
Stránská Michaela976
Moravec Martin846
Kubelka Tomáš936
Holíková Zuzana996

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně r. 98 mladší (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž11383Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:02:16-
2Ž13384Ostrejšová KateřinaMARS Svratka9800:02:21-
3Ž16385Ostrejšová VendulaMARS Svratka9800:02:28-
4Ž19386Bílá ZdeňkaSki Klub Česká Třebová9900:02:37-
5Ž111387Holíková ZuzanaTJ PORKERT Skuhrov n. B.9900:02:52-
6Ž112388Richtrová NicolaTJ Spartak OEZ Letohrad 00:02:53-
7Ž116389Adamcová DominikaSpartak Letohrad9900:03:15-
8Ž117390Gregorová NelaMARS Svratka9900:03:17-
9Ž119391Fellnerová NatálieFenix Ski team Jeseník0000:03:31-
10Ž120392Schreierová AnnaFenix SKI Team Jeseník0000:03:36-
11Ž121393Poláková NatálieFenix Ski team Jeseník0000:03:39-
12Ž126394Frydrychová EliškaAC Choceň0100:04:47-
13Ž128395Šmídková HanaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:07:50-
Žáci r. 98 mladší (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M12396Remeš VojtěchTJ PORKERT Skuhrov n. B.9800:02:19-
2M13397Roušavý VojtěchTJ PORKERT Skuhrov n. B.9800:02:21-
3M15398Polák DanielFenix Ski team Jeseník9800:02:24-
4M17371Mikyska TomášTJ Spartak OEZ Letohrad0000:02:35-
5M18372Martinec OndřejTJ PORKERT Skuhrov n. B.9900:02:36-
6M110373Hadrbolec PatrikSpartak OEZ Letohrad9900:02:44-
7M112374Suchodol MikulášTJ Spartak OEZ Letohrad9800:02:53-
8M114375Spilko OndřejBK Vysoké Mýto9800:02:58-
9M115376Webr MatějPraha 109900:02:59-
10M118377Moravec JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9900:03:28-
11M122378Kánský PetrTJ Spartak OEZ Letohrad0000:03:53-
12M123379Moravec FelixTJ Spartak OEZ Letohrad 00:04:08-
13M124380Hubálek OndřejTJ Spartak OEZ Letohrad 00:04:39-
14M125381Richtr AdamTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:41-
15M127382Žalčík KimFenix Ski team Jeseník9900:04:49-
Žákyně nejmladší r. 96-97 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž26270Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:04:30-
2Ž28253Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:04:37-
3Ž210263Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:04:43-
4Ž215211Rýznarová MichaelaPORKERT Skuhrov n. B.9600:05:01-
5Ž216247Němcová AliceFenix Jeseník9600:05:04-
6Ž218271Špičáková PavlaSKI klub Česká Třebová9700:05:06-
7Ž219256Novotná DoraSK Žamberk9700:05:11-
8Ž221264Otavová KarolínaMARS Svratka9700:05:31-
9Ž224217Spilková KláraBK Vysoké Mýto9600:06:33-
10Ž225205Fajfrová MarkétaLetohrad9700:06:48-
Žáci nejmladší r. 96-97 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21262Veselý MichalKD OEZ Letohrad9600:04:05-
2M22283Holubář BartolomějKB OEZ Letohrad9600:04:13-
3M23285Procházka JakubKB OEZ Letohrad9600:04:18-
4M24243Neugebauer TomášSK Žamberk9600:04:25-
5M25237Václavek JanDlouhá Třebová9600:04:28-
6M26233Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:04:30-
7M29236Cimr TomášKB OEZ Letohrad9600:04:39-
8M211252Bárnet MiroslavKB OEZ Letohrad9600:04:49-
9M212281Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:04:50-
10M213245Schreier JakubFenix Jeseník9600:04:51-
11M214282Kavka LukášTJ Spartak OEZ Letohrad9700:04:52-
12M216286Bednář DavidLetohrad 00:05:04-
13M220284Vávra TomášKB OEZ Letohrad9600:05:23-
14M222255Webr PavelPraha 109700:06:00-
15M223268Strnad TomášKB OEZ Letohrad9700:06:02-
Žáci mladší r. 94-95 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31222Remeš PetrTJ Porkert Skuhrov9400:08:40-
2M33223Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:08:57-
3M312224Křen JakubKB OEZ Letohrad9400:10:05-
4M314225Friš JanSKI klub Česká Třebová9500:10:10-
5M316226Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:10:21-
6M319227Majvald TadeášKB OEZ Letohrad9400:10:33-
7M323228Halanič DanielTJ Jiskra Králíky9400:10:45-
8M329229Štengl LukášLetohrad9400:10:56-
9M334230Frydrych JakubAC Choceň9500:11:17-
10M335231Faltus VáclavSpartak OEZ Letohrad9500:11:20-
11M340232Mařík RudolfFenix Jeseník 00:13:49-
12M341233Chromický PatrikKlášterec nad Orlicí 00:13:51-
Žákyně mladší r. 94-95 (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31236Pařilová NikolaAK Moravská Třebová9400:05:55-
2Ž32237Ostrejšová KarolínaSvratka9400:06:05-
3Ž33239Vodehnalová MartinaKB OEZ Letohrad9500:06:07-
4Ž34240Remešová HanaTJ Porkert Skuhrov9400:06:09-
5Ž35241Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:06:17-
6Ž36242Aulichová KateřinaKB OEZ Letohrad9500:06:40-
7Ž37243Halaničová LucieTJ Jiskra Králíky9400:06:44-
8Ž38244Halbrštátová PetraZŠ Jablonné nad Orlicí9400:06:52-
9Ž39245Přikrylová MarkétaAK Moravská Třebová9400:06:56-
10Ž310246Glaserová DominikaSKI Klub Česká Třebová9500:06:58-
11Ž311247Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto9400:07:07-
12Ž312248Koprnová HanaFenix Ski klub Jeseník9400:07:09-
13Ž313249Henclová AlenaTJ PORKERT Skuhrov n. B.9400:07:11-
14Ž314250Šmajzrová PavlínaSK Žamberk9400:07:15-
15Ž315251Trávníčková NelliSvratka9400:07:18-
16Ž316253Dvořáková KláraFenix Ski klub Jeseník9400:07:32-
17Ž317255Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:07:41-
18Ž318256Poláková KamilaSK Žamberk9400:07:47-
19Ž319257Coufalová KarolínaTJ Jiskra Králíky9500:07:54-
20Ž320258Vávrová VilmaBK OEZ Letohrad9400:08:48-
21Ž321259Spilková EliškaBK Vysoké Mýto9500:09:16-
Žákyně starší r. 92-93 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM2311Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:08:50-
2ŽM4312Bílá TerezaSKI klub Česká Třebová9200:09:03-
3ŽM5313Tlustá HelenaSvratka9300:09:06-
4ŽM6314Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:09:09-
5ŽM7315Schejbalová AlenaTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:09:27-
6ŽM8316Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:09:38-
7ŽM9317Vávrová MarkétaSpartak OEZ Letohrad9200:09:50-
8ŽM10318Kociánová KarolínaTJ PORKERT Skuhrov n. B.9200:09:54-
9ŽM11319Faltusová KristýnaOEZ Letohrad9300:09:58-
10ŽM13320Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:10:08-
11ŽM15321Halbrštátová AnnaZŠ Jablonné nad Orlicí9200:10:15-
12ŽM17322Rozenbergerová MichaelaFenix Ski team Jeseník 00:10:22-
13ŽM18323Stráníková TerezieSpartak OEZ Letohrad9300:10:23-
14ŽM20324Tejchmanová AlexandraFenix Ski team Jeseník9300:10:34-
15ŽM21325Adamcová MartinaSpartak OEZ Letohrad9300:10:36-
16ŽM22326Lukčíková EliškaFenix Ski team Jeseník 00:10:37-
17ŽM24327Kopecká MichaelaMARS Svratka9300:10:46-
18ŽM25328Mikulenková TerezaFenix Ski team Jeseník9200:10:47-
19ŽM26329Bárnetová AlenaSpartak OEZ Letohrad9300:10:50-
20ŽM27330Kavková MichaelaSpartak OEZ Letohrad9200:10:52-
21ŽM28331Tomanová AnežkaSOKOL Klášterec nad Orlicí9200:10:54-
22ŽM30332Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:10:57-
23ŽM31333Tomanová VeronikaTJ Spartak OEZ Letohrad9300:11:04-
24ŽM32334Nováková MarkétaSKI klub Česká Třebová9300:11:10-
25ŽM33335Matějíková LucieAtletika Albrechtice9200:11:14-
26ŽM36336Pavlíčková ZuzanaFenix Ski team Jeseník 00:11:43-
27ŽM37337Reiterová LucieFenix Ski team Jeseník 00:12:05-
28ŽM38338Šemerová KateřinaFenix Ski team Jeseník 00:12:08-
29ŽM39339Kopecká IvaMARS Svratka9200:12:33-
Žáci starší r. 92-93 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM216Fellner AdamFenix Jeseník9300:13:41-
2MM387Trávníček MatějMARS Svratka9200:14:30-
3MM840Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:14:51-
4MM1021Kroutil OndřejTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:14:58-
5MM1169Mohelník PetrAtletika Polička9200:15:04-
6MM13117Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:15:12-
7MM1422Hlava JiříPORKERT Skuhrov n. B.9200:15:13-
8MM1620Šabata JosefTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:15:16-
9MM1719Píč KarelPorkert Skuhrov9300:15:17-
10MM1864Řehák AdamTJ Spartak OEZ Letohrad9200:15:32-
11MM2014Kausta VojtěchFenix Jeseník 00:15:44-
12MM2141Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:15:49-
13MM2889Teplý JanSvratka9300:16:26-
14MM309Juráš JiříFenix Jeseník 00:16:28-
15MM3123Rýznar TomášTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:16:29-
16MM3266Adamec MarekSpartak OEZ Letohrad9300:16:30-
17MM34137Hanuš PavelTK Choceň9300:16:37-
18MM3913Žalčík AlešFenix Jeseník9300:17:44-
19MM4065Suchodol JiříSpartak OEZ Letohrad9200:17:51-
Dorostenky mladší r. 90-91 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS3211Veisová GábinaFenix Ski klub Jeseník 00:14:30-
2ŽS6212Kolaříková AlžbětaFenix Ski klub Jeseník9000:14:41-
3ŽS23213Navrátilová MartinaMARS Svratka9000:16:02-
4ŽS24214Lukešová KateřinaFenix Ski klub Jeseník9000:16:10-
5ŽS25215Levá NikolaSpartak OEZ Letohrad9000:16:17-
6ŽS27216Havlová MichaelaSpartak OEZ Letohrad9100:16:24-
7ŽS28217Zbranková ZuzanaFenix Ski klub Jeseník9100:16:26-
8ŽS32218Vacková MichaelaSpartak OEZ Letohrad9000:16:30-
9ŽS35219Kvasničková PetraSKI Klub Česká Třebová9100:16:41-
10ŽS37220Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:17:10-
11ŽS43221Lipenská RadkaSpartak OEZ Letohrad9000:18:32-
Dorostenci starší r. 88-89 (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1260Tejchman JakubFenix Ski team Jeseník8800:23:46-
2MD3262Jeníček OndřejTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:24:28-
3MD5263Kristejn LukášSpartak OEZ Letohrad8900:25:29-
4MD11264Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:26:56-
5MD17286Zatloukal MarekTJ PORKERT Skuhrov n. B.8900:28:15-
6MD22287Franěk JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí8900:29:06-
7MD25288Morkes RadekSpartak OEZ Letohrad8900:29:30-
Dorostenky starší r. 88-89 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD38260Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:17:36-
2ŽD41261Adámková TerezaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8900:18:06-
Junioři (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ7211Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:30:51100,81
2MJ8215Vaďura JanSki Fénix Klub Jeseník8800:31:0699,19
Muži A (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1245Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:28:33102,12
2MA2246Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:28:35101,89
3MA3248Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:29:2696,00
4MA4249Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:29:3794,72
5MA5250Kuba MilošKB Nové Město na Moravě6700:30:0092,07
6MA6251Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:30:1889,99
7MA9252Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:31:1683,29
8MA10253Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:32:0078,21
9MA11254Šebek MichalJiskra Ústí n. Orlicí8400:32:4573,01
10MA12256Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:33:1769,31
11MA13257Krunčík MilanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8000:35:0157,30
12MA14258Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:36:1049,33
13MA15259Přikryl MilanTJ Spartak OEZ Letohrad8500:36:3846,09
Muži B (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB272Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:24:04108,40
2MB475Čechal JaroslavTS Letohrad6100:25:1698,85
3MB7100Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:26:0292,75
4MB10138Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:26:5385,98
5MB12127Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:27:0883,99
6MB13135Šebek JindřichFort SMC Ústí nad Orlicí5600:27:2881,34
7MB1686Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:28:0276,82
8MB1937Knápek LadislavTJ PoRKERT Skuhrov n. B.6100:28:3872,05
9MB21129Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:28:5370,06
10MB27130Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:29:4263,56
11MB28103Dlabka LudvíkSokol Kunvald6000:30:1559,18
12MB3327Spilko ZdeněkBK Vysoké Mýto6400:32:0344,85
Muži C (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC645Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:25:35104,87
2MC8143Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:26:2698,39
3MC954Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:26:3996,74
4MC14144Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:27:5287,46
5MC1563Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:27:5387,33
6MC1878Stuchlík ZdeněkARECO Hradec Králové5000:28:1684,41
7MC2076Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:28:3981,48
8MC2388Leicht JiříASPV Těchonín4900:29:1077,54
9MC2468Koblížek JindřichSokol Žamberk4800:29:2575,64
10MC2677Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:29:3973,86
11MC2995Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:30:2568,01
12MC3097Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:31:0762,67
13MC3690Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:33:4842,20
14MC39121Velechovský JiříSAZS Králíky5500:37:0417,29
Muži D (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD31141Jelínek MatějHradec Králové4200:31:36101,33
2MD32145Bielčik JindřichLichkov4000:31:42100,70
3MD34131Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:32:0897,97
4MD3570Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:32:2995,77
5MD373Novotný JiříKB Letohrad4500:34:0985,30
6MD38139Suchomel ČeněkOEZ Letohrad4400:34:4681,42
7MD40210Kalousek JanSK Žamberk4100:39:2152,60
Juniorky (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7219Adamíková EliškaFenix Ski Team Jeseník8600:14:45102,82
2ŽJ9220Johanidesová LeaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8900:14:55100,59
3ŽJ14222Skybová LucieACP Olymp Brno8700:15:1396,58
Ženy A (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1234Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:13:01117,02
2ZA5235Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:14:3694,77
3ZA11237Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:15:0488,21
4ZA19238Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:15:3680,71
5ZA22241Formánková DitaTJ Spartak OEZ Letohrad8500:16:0174,85
6ZA26243Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:16:2269,93
7ZA44244Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:18:4436,67
Ženy B (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB36227Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:16:58100,00
2ZB42231Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:18:11114,85
3ZB45233Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:21:0685,15
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž11383Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:02:16-
1M12396Remeš VojtěchTJ PORKERT Skuhrov n. B.9800:02:19-
2M13397Roušavý VojtěchTJ PORKERT Skuhrov n. B.9800:02:21-
2Ž13384Ostrejšová KateřinaMARS Svratka9800:02:21-
3M15398Polák DanielFenix Ski team Jeseník9800:02:24-
3Ž16385Ostrejšová VendulaMARS Svratka9800:02:28-
4M17371Mikyska TomášTJ Spartak OEZ Letohrad0000:02:35-
5M18372Martinec OndřejTJ PORKERT Skuhrov n. B.9900:02:36-
4Ž19386Bílá ZdeňkaSki Klub Česká Třebová9900:02:37-
6M110373Hadrbolec PatrikSpartak OEZ Letohrad9900:02:44-
5Ž111387Holíková ZuzanaTJ PORKERT Skuhrov n. B.9900:02:52-
6Ž112388Richtrová NicolaTJ Spartak OEZ Letohrad 00:02:53-
7M112374Suchodol MikulášTJ Spartak OEZ Letohrad9800:02:53-
8M114375Spilko OndřejBK Vysoké Mýto9800:02:58-
9M115376Webr MatějPraha 109900:02:59-
7Ž116389Adamcová DominikaSpartak Letohrad9900:03:15-
8Ž117390Gregorová NelaMARS Svratka9900:03:17-
10M118377Moravec JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9900:03:28-
9Ž119391Fellnerová NatálieFenix Ski team Jeseník0000:03:31-
10Ž120392Schreierová AnnaFenix SKI Team Jeseník0000:03:36-
11Ž121393Poláková NatálieFenix Ski team Jeseník0000:03:39-
11M122378Kánský PetrTJ Spartak OEZ Letohrad0000:03:53-
12M123379Moravec FelixTJ Spartak OEZ Letohrad 00:04:08-
13M124380Hubálek OndřejTJ Spartak OEZ Letohrad 00:04:39-
14M125381Richtr AdamTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:41-
12Ž126394Frydrychová EliškaAC Choceň0100:04:47-
15M127382Žalčík KimFenix Ski team Jeseník9900:04:49-
13Ž128395Šmídková HanaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:07:50-
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21262Veselý MichalKD OEZ Letohrad9600:04:05-
2M22283Holubář BartolomějKB OEZ Letohrad9600:04:13-
3M23285Procházka JakubKB OEZ Letohrad9600:04:18-
4M24243Neugebauer TomášSK Žamberk9600:04:25-
5M25237Václavek JanDlouhá Třebová9600:04:28-
1Ž26270Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:04:30-
6M26233Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:04:30-
2Ž28253Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:04:37-
7M29236Cimr TomášKB OEZ Letohrad9600:04:39-
3Ž210263Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:04:43-
8M211252Bárnet MiroslavKB OEZ Letohrad9600:04:49-
9M212281Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:04:50-
10M213245Schreier JakubFenix Jeseník9600:04:51-
11M214282Kavka LukášTJ Spartak OEZ Letohrad9700:04:52-
4Ž215211Rýznarová MichaelaPORKERT Skuhrov n. B.9600:05:01-
5Ž216247Němcová AliceFenix Jeseník9600:05:04-
12M216286Bednář DavidLetohrad 00:05:04-
6Ž218271Špičáková PavlaSKI klub Česká Třebová9700:05:06-
7Ž219256Novotná DoraSK Žamberk9700:05:11-
13M220284Vávra TomášKB OEZ Letohrad9600:05:23-
8Ž221264Otavová KarolínaMARS Svratka9700:05:31-
14M222255Webr PavelPraha 109700:06:00-
15M223268Strnad TomášKB OEZ Letohrad9700:06:02-
9Ž224217Spilková KláraBK Vysoké Mýto9600:06:33-
10Ž225205Fajfrová MarkétaLetohrad9700:06:48-
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31222Remeš PetrTJ Porkert Skuhrov9400:08:40-
1ŽM2311Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:08:50-
2M33223Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:08:57-
2ŽM4312Bílá TerezaSKI klub Česká Třebová9200:09:03-
3ŽM5313Tlustá HelenaSvratka9300:09:06-
4ŽM6314Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:09:09-
5ŽM7315Schejbalová AlenaTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:09:27-
6ŽM8316Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:09:38-
7ŽM9317Vávrová MarkétaSpartak OEZ Letohrad9200:09:50-
8ŽM10318Kociánová KarolínaTJ PORKERT Skuhrov n. B.9200:09:54-
9ŽM11319Faltusová KristýnaOEZ Letohrad9300:09:58-
3M312224Křen JakubKB OEZ Letohrad9400:10:05-
10ŽM13320Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:10:08-
4M314225Friš JanSKI klub Česká Třebová9500:10:10-
11ŽM15321Halbrštátová AnnaZŠ Jablonné nad Orlicí9200:10:15-
5M316226Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:10:21-
12ŽM17322Rozenbergerová MichaelaFenix Ski team Jeseník 00:10:22-
13ŽM18323Stráníková TerezieSpartak OEZ Letohrad9300:10:23-
6M319227Majvald TadeášKB OEZ Letohrad9400:10:33-
14ŽM20324Tejchmanová AlexandraFenix Ski team Jeseník9300:10:34-
15ŽM21325Adamcová MartinaSpartak OEZ Letohrad9300:10:36-
16ŽM22326Lukčíková EliškaFenix Ski team Jeseník 00:10:37-
7M323228Halanič DanielTJ Jiskra Králíky9400:10:45-
17ŽM24327Kopecká MichaelaMARS Svratka9300:10:46-
18ŽM25328Mikulenková TerezaFenix Ski team Jeseník9200:10:47-
19ŽM26329Bárnetová AlenaSpartak OEZ Letohrad9300:10:50-
20ŽM27330Kavková MichaelaSpartak OEZ Letohrad9200:10:52-
21ŽM28331Tomanová AnežkaSOKOL Klášterec nad Orlicí9200:10:54-
8M329229Štengl LukášLetohrad9400:10:56-
22ŽM30332Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:10:57-
23ŽM31333Tomanová VeronikaTJ Spartak OEZ Letohrad9300:11:04-
24ŽM32334Nováková MarkétaSKI klub Česká Třebová9300:11:10-
25ŽM33335Matějíková LucieAtletika Albrechtice9200:11:14-
9M334230Frydrych JakubAC Choceň9500:11:17-
10M335231Faltus VáclavSpartak OEZ Letohrad9500:11:20-
26ŽM36336Pavlíčková ZuzanaFenix Ski team Jeseník 00:11:43-
27ŽM37337Reiterová LucieFenix Ski team Jeseník 00:12:05-
28ŽM38338Šemerová KateřinaFenix Ski team Jeseník 00:12:08-
29ŽM39339Kopecká IvaMARS Svratka9200:12:33-
11M340232Mařík RudolfFenix Jeseník 00:13:49-
12M341233Chromický PatrikKlášterec nad Orlicí 00:13:51-
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1234Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:13:01117,02
1MM216Fellner AdamFenix Jeseník9300:13:41-
1ŽS3211Veisová GábinaFenix Ski klub Jeseník 00:14:30-
2MM387Trávníček MatějMARS Svratka9200:14:30-
2ZA5235Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:14:3694,77
2ŽS6212Kolaříková AlžbětaFenix Ski klub Jeseník9000:14:41-
1ŽJ7219Adamíková EliškaFenix Ski Team Jeseník8600:14:45102,82
3MM840Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:14:51-
2ŽJ9220Johanidesová LeaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8900:14:55100,59
4MM1021Kroutil OndřejTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:14:58-
3ZA11237Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:15:0488,21
5MM1169Mohelník PetrAtletika Polička9200:15:04-
6MM13117Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:15:12-
3ŽJ14222Skybová LucieACP Olymp Brno8700:15:1396,58
7MM1422Hlava JiříPORKERT Skuhrov n. B.9200:15:13-
8MM1620Šabata JosefTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:15:16-
9MM1719Píč KarelPorkert Skuhrov9300:15:17-
10MM1864Řehák AdamTJ Spartak OEZ Letohrad9200:15:32-
4ZA19238Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:15:3680,71
11MM2014Kausta VojtěchFenix Jeseník 00:15:44-
12MM2141Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:15:49-
5ZA22241Formánková DitaTJ Spartak OEZ Letohrad8500:16:0174,85
3ŽS23213Navrátilová MartinaMARS Svratka9000:16:02-
4ŽS24214Lukešová KateřinaFenix Ski klub Jeseník9000:16:10-
5ŽS25215Levá NikolaSpartak OEZ Letohrad9000:16:17-
6ZA26243Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:16:2269,93
6ŽS27216Havlová MichaelaSpartak OEZ Letohrad9100:16:24-
13MM2889Teplý JanSvratka9300:16:26-
7ŽS28217Zbranková ZuzanaFenix Ski klub Jeseník9100:16:26-
14MM309Juráš JiříFenix Jeseník 00:16:28-
15MM3123Rýznar TomášTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:16:29-
8ŽS32218Vacková MichaelaSpartak OEZ Letohrad9000:16:30-
16MM3266Adamec MarekSpartak OEZ Letohrad9300:16:30-
17MM34137Hanuš PavelTK Choceň9300:16:37-
9ŽS35219Kvasničková PetraSKI Klub Česká Třebová9100:16:41-
1ZB36227Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:16:58100,00
10ŽS37220Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:17:10-
1ŽD38260Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:17:36-
18MM3913Žalčík AlešFenix Jeseník9300:17:44-
19MM4065Suchodol JiříSpartak OEZ Letohrad9200:17:51-
2ŽD41261Adámková TerezaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8900:18:06-
2ZB42231Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:18:11114,85
11ŽS43221Lipenská RadkaSpartak OEZ Letohrad9000:18:32-
7ZA44244Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:18:4436,67
3ZB45233Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:21:0685,15
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1260Tejchman JakubFenix Ski team Jeseník8800:23:46-
1MB272Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:24:04108,40
2MD3262Jeníček OndřejTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:24:28-
2MB475Čechal JaroslavTS Letohrad6100:25:1698,85
3MD5263Kristejn LukášSpartak OEZ Letohrad8900:25:29-
1MC645Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:25:35104,87
3MB7100Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:26:0292,75
2MC8143Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:26:2698,39
3MC954Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:26:3996,74
4MB10138Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:26:5385,98
4MD11264Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:26:56-
5MB12127Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:27:0883,99
6MB13135Šebek JindřichFort SMC Ústí nad Orlicí5600:27:2881,34
4MC14144Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:27:5287,46
5MC1563Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:27:5387,33
7MB1686Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:28:0276,82
5MD17286Zatloukal MarekTJ PORKERT Skuhrov n. B.8900:28:15-
6MC1878Stuchlík ZdeněkARECO Hradec Králové5000:28:1684,41
8MB1937Knápek LadislavTJ PoRKERT Skuhrov n. B.6100:28:3872,05
7MC2076Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:28:3981,48
9MB21129Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:28:5370,06
6MD22287Franěk JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí8900:29:06-
8MC2388Leicht JiříASPV Těchonín4900:29:1077,54
9MC2468Koblížek JindřichSokol Žamberk4800:29:2575,64
7MD25288Morkes RadekSpartak OEZ Letohrad8900:29:30-
10MC2677Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:29:3973,86
10MB27130Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:29:4263,56
11MB28103Dlabka LudvíkSokol Kunvald6000:30:1559,18
11MC2995Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:30:2568,01
12MC3097Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:31:0762,67
1MD31141Jelínek MatějHradec Králové4200:31:36101,33
2MD32145Bielčik JindřichLichkov4000:31:42100,70
12MB3327Spilko ZdeněkBK Vysoké Mýto6400:32:0344,85
3MD34131Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:32:0897,97
4MD3570Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:32:2995,77
13MC3690Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:33:4842,20
5MD373Novotný JiříKB Letohrad4500:34:0985,30
6MD38139Suchomel ČeněkOEZ Letohrad4400:34:4681,42
14MC39121Velechovský JiříSAZS Králíky5500:37:0417,29
7MD40210Kalousek JanSK Žamberk4100:39:2152,60
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1245Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:28:33102,12
2MA2246Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:28:35101,89
3MA3248Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:29:2696,00
4MA4249Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:29:3794,72
5MA5250Kuba MilošKB Nové Město na Moravě6700:30:0092,07
6MA6251Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:30:1889,99
1MJ7211Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:30:51100,81
2MJ8215Vaďura JanSki Fénix Klub Jeseník8800:31:0699,19
7MA9252Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:31:1683,29
8MA10253Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:32:0078,21
9MA11254Šebek MichalJiskra Ústí n. Orlicí8400:32:4573,01
10MA12256Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:33:1769,31
11MA13257Krunčík MilanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8000:35:0157,30
12MA14258Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:36:1049,33
13MA15259Přikryl MilanTJ Spartak OEZ Letohrad8500:36:3846,09

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód